Ziraat Bankası Emekliye Özel Kredi Kampanyası (YENİ)


Ziraat Bankası Emekli Kredisi

Ziraat Bankası Emekli Kredisi


Ziraat bankası emekli kredisi

Ziraat bankası emekli kredisi Ziraat bankası kredi kampanyaları kapsamında verilen faizsiz kredi imkânları ile kredi kullanmak isteyen zor koşullarda geçinmeye çalışan emeklilere özel krediler sunmaktadır. Uygun şartlarda verilen emekli kredisi ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi ürünleri olan Ziraat bankası Emeklilerin en büyük sorunlarından olan kredi kullanıma yönelik çözüm bulan Ziraat bankası faizsiz emekli kredisi imkanı ile en iyi şartlarda kredi vermektedir.

Emekli kredisi ile emeklilere özel olarak sunulan kredilerin vadeleri 12 aylık, 24 aylık, 36,  48 aylık vadeli olmak üzere faizsiz kredi olarak sunulmaktadır.

Ziraat bankası emekli kredisi başvurusu

Ziraat bankası emekli kredisi alacak olan emeklilerden banka tarafından istenecek belgeler Emeklilik belgesi ile kimlik belgeniz, muhtarlıktan alacağınız ikametgâh belgesi ile 6 tane vesikalık fotoğraftır.

Ziraat bankası emekli kredisine başvuru yapmak için Ziraat bankası internet bankacılığı ile telefon bankacılığı kanalı ile başvuru yapabilirsiniz. Başvuruların ön onayından sonra sizlerden istenecek olan yukarıda saydığımız belgeleri yanınızda götürerek banka yetkililerine ileterek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Emekli maaşını Ziraat bankasından alan emekliler yalnızca Nüfus cüzdanı ile başvuru bulunarak kredinin onaylanması halinde kredileri banka hesap kartlarına yatırılmaktadır. Emekli kredisi faiz oranları banka tarafından oluşturulduğundan kredi başvurusu için şubelere gittiğinizde ödeme planı ve emekli kredisi hesaplama işlemlerini banka yetkililerinden öğrenebilirsiniz. Emekli kredisi için başvuru yaparak emeklilere özel hazırlanan ihtiyaç kredisi paketlerinden istediğiniz kredilerden herhangi birini seçmeniz halinde kredinizi kullanabiliyorsunuz.

Ziraat bankası emekli bankacılığı hizmetleri

Emekli kredileri kapsamında verilen ihtiyaç krediniz onay aldıktan sonra aynı gün hesabınıza yatırıldığı için kredinizi hemen kullanabilir, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ayrıca emekli maaşının tam 15 katı kadar kredi kullanabilirsiniz. Ziraat bankasının avantajları saymakla bitmiyor.

Ziraat bankası tarafından emekli maaşını alan müşterilerine özel olarak sunduğu bazı avantajlar mevcuttur. Aynı gün içinde belirlenen limitlerde hazırlanan maaşınızın tümünü Atm’lerden çekebilir, Hesap işletim ücreti almayan Ziraat bankası tarafından emeklilere özel olarak hazırlanan tüm kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Ziraat bankası emekli kredisinden yararlanmak isteyen ve şartlarını öğrenmek isteyen emeklilerimiz en yakın Ziraat bankası şubelerine giderek bilgi alabilirler. Başvuru yapanlar ise başvuru durumlarını öğrenebilir, kredi başvurularını sorgulayabilirler.Ziraat Bankası Emekli Kredisi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. HSYN dedi ki:

    FAİZSİZ KREDİ HİZMETİNİ YANİ BU UYGULAMA EMEKLİ OLANLAR İÇİN HANGİ TARİHTE GEÇERLİ OLACAK KESİN BİR TARİH VEREBİLİRMİSİNİZ GÖRÜNTÜLÜ BASINA BİR AÇIKLAMA YAPARMISINIZ .

Sayfa başına git