Harman Veresiye Çiftçi Kredisi (YILDA 1 KEZ ÖDEMELİ)


Harman Veresiye Çiftçi Kredisi

Harman Veresiye Çiftçi Kredisi

Çiftçiye Hasat Kredisi

Yılda 1 ödemeli krediler bankaların çiftçilere özel olarak sunduğu, ürünlerinden hasat zamanındaki nakit akışlarına bağlı olarak geri ödemeli olarak bankalardan aldıkları kredilerdir. Yılda bir ödemeli kredi veren bankalar tarım ve hayvancılık faaliyetlerinde kullanılmak üzere alınan her türlü araç gereç ve edevat alımlarındaki finansmanı karşılamaya yönelik kredi kampanyaları ile çiftçilere destek olmaktadırlar.

Çiftçilerin ödeme planlarının hasat öncesine denk gelmesi halinde harman sonuna ertelenmesi imkanı vererek ile şimdi al iki harman sonra öde kredi kampanyaları ile sera yapım ve modernizasyon finansmanı, damlama sulama ve yağmurlama sistem kurulum finansmanı, su ürünleri finansmanı, arıcılık faaliyetlerinde kullanılmak üzere  finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile bankalar çiftçilere uzun vadeli  yılda 1 ödemeli kredi vermektedir.

hasat-kredisi

Bankalar çiftçilere yılda 1 ödemeli kredi vermektedir.

Garanti Bankası Yılda Bir Hasat Kredisi

Garanti bankası tarım kredisi kapsamında yılda 1 ödemeli ve 12 aydan 60 aya varan vadeler ile çok sayıda kredi vermektedir. Çiftlikten sofraya sloganı ile tarım sektöründeki çiftçilerin hasat zamanında geri ödemeli olarak kredi alabilecekleri bankalardan olan Garanti bankası çiftçilere tarımsal faaliyetlerinin her aşamasından finansal destek vermektedir

Bitkisel üretim kredileri kapsamında Ürün Ön finansman kredisi, Alternatif üretim teknikleri kredisi, traktör ve biçerdöver kredisi, Tarım destek kredisi, Sera kredisi ve oto kredileri vermektedir. Çiftçilere hayvansal üretime yönelik Süt sığırcılığı kredisi,Besicilik kredisi ve tarımsal mekanizasyon ekipman kredisi de vermektedir.

Akbank

Akbankası tarıma destek paketi kapsamında yılda 1 ödemeli olarak çiftçilerin hasat zamanındaki gelirlerine uyumlu olarak geri ödemeli tarım kredileri vermektedir.Ak bankası Ürün Ön Finansman kredisi, Sera kredisi, Arsa Alım kredisi, Damla sulama kredisi, Traktör kredisi, Tarımsal  ekipman kredisi ve Hafif ticari araç kredisi ürünleri ile çiftçilerin her türlü tarım faaliyetlerinde ve tarımsal mekanizasyon ve traktör alımlarında hasat döneminde olmak üzere Yılda 1 ödemeli krediler vermektedir.

 TEB

Türkiye Ekonomi Bankası tarım kredileri ile çiftçilerin konut ve taşıt gibi bireysel ihtiyaçları dahil organik tarımdan hayvancılığa, arıcılıktan meyve tesisine, seracılıktan balıkçılığa ve sözleşmeli üretime kadar tüm tarımsal faaliyetlerine ilişkin tarımsal girdilerin finansmanına yönelik hasattan hasada yılda 1 ödemeli Tarım Kredili Mevduat ürün kredisi vermektedir.

hasat

Bankalar hasat kredisi vermektedir.

Ziraat Bankası

Hasat ve pazarlama zamanlarında ortaya çıkabilecek nakit ihtiyaçları için ziraat bankası kredi imkanı sunmaktadır.Kısa süreli ihtiyaçlarınızın finansmanını sağlamak amacıyla kolaylık sağlanmıştır. Gerekli belgeler;

  • Nüfus cüzdanı.
  • Çiftçi Belgesi/ÇKS Belgesi.
  • Tarımsal işletmesini teşvik edici belgeler.
  • Krediye karşılık gösterilecek teminatlara ilişkin belgeler.
  • Bilanço esasına göre faaliyet gösteren işletmelerden son üç yıla ait bilanço ve gelir tablosu.

Denizbank

Denizbank Hasat Vadeli kredili mevduat hesabı ile faturalarına otomatik ödeme talimatı vererek faturasını ödeyenlere kolaylıklar sunuyor. Hesabınızda yeterli bakiye olmasa dahi elektrik, su, doğalgaz, telefon faturalarınız bu hesabınızla ödenir. Siz ise hasat zamanı ödeme yaparsınız. Yılda bir ödemeli olan bu hesaba yalnızca kullandığınız gün süresince faiz ödersiniz. Başvuru ve detaylar için tıklayınız.

Harman Veresiye Çiftçi Kredisi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Kerem dedi ki:

    Ben garanti bankasında 1 senelik hasat kredisi aldım. Süt sığırcılı kredisi aldım. Garanti Bankası çok iyi tavsiye ederim

Sayfa başına git