Bedava Kredi Notu Öğrenmenin Kesin Yöntemi


Bedava Kredi Notu Öğrenmenin Kesin Yöntemi

Bedava Kredi Notu Öğrenmenin Kesin Yöntemi

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Türkiyenin ilk ve tek kredi kayıt bürosu olan KKB üzerinden kredi risk raporunuzu ilk kez aldığınızda hiç bir ücret ödemesi yapmadan ücretsiz olarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi risk raporu 0′ dan başlayarak 1900-2000 arasında rakamlar üzerinden kredi risk raporunuzu gösterir. Bunun yanında bankaların internet bankacılığı hizmetlerini de kullanarak ücretsiz olarak kredi risk raporu sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama için BKM ekspres kullanan müşteriler için 30 nisan tarihine kadar yeni bir kampanya başlatılmış bu tarihe kadar Bkm Ekspresi ilk kez kullanarak  risk raporu sorgulama yapanlar sadece 1 TL karşılığında ücret ödeyerek kredi notlarını öğrenebiliyor. Detaylar haberimizde..

Akbank Direkt ile Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Bankalarda kredi yoğunluğunuzu ve borç ödeme alışkanlığınızı görmek için oluşturulan KKB risk raporu sorgulama ile kolayca kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Akbank müşterisi olun ya da olmayın Akbank Direkt İnternet’e tıklayarak ya da kimliğinizle birlikte Akbank Şubesi’ne gelerek ücretsiz olarak Risk Raporu’nuzu alabilirsiniz.
Ücretsiz Risk Raporu’nuzu alarak kredibilitenizi öğrenebilir, bankalardaki referans notunuzu sorgulayabilirsiniz.

Akbank Direkt ile Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Akbank Direkt ile Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

KKB tarafından hazırlanan Risk Raporu’nuzu almak için Akıllı cep telefonlarınıza Akbank Direk Mobili indirip Akbank Mobile den Findeks risk raporunuzu ücretsiz olarak sorgulayarak  kredi notunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Akbank kredi notunuzu öğrenmeniz için findeks destekli ücretsiz sorgulama işlemini sunuyor. Akbank müşterisi olsun olmasın herkes mobil uygulamayı akıllı cep telefonlarına indirerek veya masaüstü sürümünden mobil bankacılık hizmetleri sayfasından internet bankacılığına girerek Başvurular sekmesine tıklayarak Kredi risk Raporu sekmesinden ücretsiz olarak Kredi Risk raporunu görüntüleyebilirler. Kredi notuna bakmayan bankalar isimli yazımıza göz attınız mı?

Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Akbank şubelerinden ücretsiz olarak vadesiz mevduat hesabı açtırıp, mobil uygulamasını da cep telefonunuza indirerek Akbank Direk Mobil uygulamasına giriş yaparak findeks destekli kredi risk raporu sorgulama yapabilirsiniz. Akbank Dire uygulaması aşağıdaki görselde de görüldüğü üzere Müşteri veya TC kimlik numarasını yazıp Akbank Direk Şifresi ile giriş yapılabilen mobil uygulamasıdır. Kredi kartınız varsa kart numarasını yazarak da giriş yapabilirsiniz.Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Akbank Direkt uygulamasını indirdikten sonra sırasıyla;

Başvurular ve Nakit İhtiyaçlarım,=

Findeks KKB Risk Raporu;=

Bireysel Risk Raporu sekmesine;=

giriş yaparak e-mail ve onay butonuna tıklayarak sorgulama sonucunuzu mail adresinizden alabilirsiniz.

Halkbank Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Bankalardaki limitinizi, risk bakiyeniz ve ödeme performansınızı Halkbank üzerinden Findeks Risk raporu sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz. Halk Bankası müşterisi olun ya da olmayın banka şubelerine giderek ücretsiz olarak Kredi Risk Raporunuzu öğrenebilirsiniz. Halkbank Dialog 0850 222 0 400 veya 444 0 400 numaralı hattan tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilir, risk raporunuzu da buradan talep  edebilirsiniz.

BKM Ekspres ile 1 TL’ ye Kredi Notu Öğrenme

Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

Ücretsiz Kredi Risk Raporu Sorgulama

BKM Ekspresi ilk defa kullananlar sadece 1 TL ödeyerek findeks kredi risk raporunu öğrenebilirler. Daha önceden Bkm ya da Findeks.com üzerinden kredi notu sorgulama yapanlar kampanyadan  yararlanamazlar. Söz konusu kampanya sorgulamayı ilk defa gerçekleştirenler için geçerlidir. BKM Ekspers tarafından uygulamaya konulan bu yeni kampanyadan yararlanmak için Bkm Expresi ilk kez kullanıyor olmak ve Findeks Risk Raporu ve Kredi notu sorgulamasını aynı anda satın almak şartını yerine getirmek gereklidir. 30.04.2017 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan ilk defa yararlanmak şartı ile sadece 1 TL ödeyerek kredi risk raporunuzu öğrenebilirsiniz.

Bedava Kredi Notu Öğrenmenin Kesin Yöntemi Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. efekaan dedi ki:

    çok güzel site

  2. Ramazan dedi ki:

    Mrb benim 1100 küsüru gecik risk raporum var ona rgmen halen bana kredi vermiyorlar nasil ceke bilirim?

Sayfa başına git