Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar (Güncel Liste)

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar (Güncel Liste)
6 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

Sıfırdan başlamak yerine bayilik almak her zaman iş hayatına bir sıfır önde başlamanıza yardımcı olur. Zaten var olan ve adını duyurmuş işletmelerden bayilik almanızın birçok avantajı olacaktır. İnsanların güvenle tercih ettiği yerler olması sebebi ile müşteri kazanmak için herhangi bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Bazı firmalar sermayeniz olmasa bile sırf isim duyurmak adına ücretsiz bayilik hakkı sunmaktadır. Bunun için bayilik veren cafelere, gıda firmalarına, giyim firmalarına başvuru yapabilirsiniz. Bazı firmalar belirli yerlere bayilik fırsatı sunarken bazıları ise 81 ile birden bayilik vermektedir. Biz de sizler için sermayeli ve sermayesiz bayilik veren firmaları araştırdık. Detaylar haberimizde..

Bayilik Veren Firmalar

Günümüzde isim yapmış birçok işletmenin  güvencesi altında olmak  ve açtığınız bayiliğin sıradan bir işletmeye göre daha karlı olması cazip gelmektedir. Bayilik veren firmalar, bayisinin günlük işlerinde çok az rol oynamakta olduğu gibi hiçbir şekilde işletmenin yönetimine müdahale de etmeyebilir. Bayi bağımsızdır ve bayilik verdiği işletme ile ortak değildir. Bayilik veren bazı rehberlik ve bilgi sağlama, çalışanları standartlaştırmaya ve disipline etme özgürlüğüne sahiptir. İlgili işletmeler ortak bir isme sahip olsa da her biri yasaldır ve farklı iş alanına sahiptir.

Bayilik almanın avantajları nelerdir?

 • Marka bilinirliğinden yararlanmak
 • Uluslararası standarda uygun ürün ve hizmet sahibi olmak
 • Başarını kanıtlamış işletmelerin itibarına sahip olmak
 • Personel eğitimlerinin düzenli olması ve sürekli değişim ve gelişim içinde olmak gibi avantajlar söz konusu olacaktır.

Peki bayilik veren firmalar hangileridir? Ne gibi koşulları vardır? Hangi sektörlerde bayiilik verilmektedir? Sektör olarak çiğ köfteden  giyime kadar birçok markanın bayiliği bulunmaktadır. Gelin birlikte bayilik veren markaları inceleyelim.

Simitçi Dünyası

Simitçi Dünyası, bayilik verdiği ekini eğitip geliştiriyor ve isminin doğru hizmet kalitesiyle anılmasını sağlıyor. Stok yönetimini en iyi şekilde ayarlayarak süreklilik sağlamaktadır. Simitçi dünyasından bayilik almak istiyorsanız, bayilik alma sürecinde gerekli olan işlemleri tamamlamanız gerekecektir.

Bir Simitçi Dünyası Bayisinde Bulunabilecek Ürünler;

 • Simit çeşitleri
 • Burgerler
 • Ana Yemekler
 • Tatlılar
 • Sıcak ve soğuk İçecekler
 • Kahvaltılıklar
 • Tost
 • Salata
 • Gözleme
 • Dürüm
 • Atıştırmalıklar kategorilerinde ürünler bulabilirsiniz.
Simitçi Dünyası

Simitçi Dünyası

İletişim Bilgileri

Adres: Via Flat No: 7/2 Kapı: 65-66 Nergis Sokak Söğütözü – Ankara
Telefon: (312) 257 47 00 – 01 – 02 – 03 – 04

Tatlıses Çiğköfte

Son teknolojinin getirdiği avantajlarla kolaylıkla üretim yapan, lavaş ve diğer geleneksel ürünlerini yurt içi ve dışı dahil her yere ulaştırmayı başaran marka Tatlıses Çifköftedir. Kalite ve hijyeninden asla ödün vermeyen Tatlıses, lezzeti ve kurumsal yapısıyla çok fazla bayilik talebi almıştır. Bayilerine de çeşitli hizmetlerde bulunmaya devam etmektedir. Düzenli denetimler sonucunda kalitesini ispatlamış, çeşitli ödül ve belgelere sahip bir markadır. Çiğ köftenin yanı sıra içli köfte, künefe, pide gibi yiyecek seçenekleri de sunmaktadır. Çeşitli ISO ve helal sertifikalarına sahiptir. Bunun haricinde TSE ve diğer denetim kurumlarından onaylanmış birçok sertifika mevcuttur. Tatlıses çiğköfte, yılın girişimcisi, Superior Taste ödüllerini 2012 ve 2014 yıllarında almıştır. Sadece kendi alanında değil birçok alanda kendini kanıtlamış bir markadır. Peki neden Tatlıses çiğ köfteyi bayilik olarak tercih etmeliyiz?

Neden Tatlıses Çiğ Köfte?

Potansiyel, ölçülebilir veriler,  Süreklilik, Kârlılık , Güvenilir Ürün / Hızlı Tedarik gibi kriterlere sahip olduğundan dolayı bayilik olarak seçilme talepleri almaktadır. Franchising başvurusu yaparak bayilik açmak için tıklayınız.

Tatlıses Çiğ Köfte Sertifikaları

Tatlıses Çiğ Köfte Sertifikaları

Ekomini Bayilik Veriyor mu?

Ülkemizde toptan fiyatına perakende satış yapan birçok market bulunmaktadır. Bu marketler mahalle bakkallarının önüne geçmektedir. Vatandaşlar bakkallara göre daha ekonomik, çeşitli ve kaliteli ürün bulunması sebebiyle bu marketleri tercih etmektedir. Bu marketler arasında Bim, Şok, A101 gibi yerel marketler de bulunmaktadır. Müşterilerine en uygun fiyat ve yüksek kalitede ürünleri ulaştırma politikasındadır. Ekomini de bu marketler arasındadır. Bini aşkın mağazası ile her daim ürünlerini aynı hız ve kalitede ulaştırmayı amaçlamaktadır. Bu bölümde sizlere ekomininin bayilik sistemini anlatacağız. 

Ekomini Bayilik Veriyor mu? 

Ekomini Bayilik Veriyor mu? 

EKOMİNİ mağazası açabilmek için ortalama 60 bin TL bir sermayenizin olması gerekiyor. Tabi bu rakam en düşük değerdir, ne kadar fazla sermaye ile bu işe girerseniz o kadar iyi olur. Bayilik alacak olan kişinin mağazayı işletebilecek kapasiteye sahip olması gerekmektedir. Bunun yanında haftanın her günü gece 24.00′ a kadar marketi açık tutması gerekmektedir.Mağaza içinde kazanılan tüm kâr işletmeciye ait olacaktır, EKOMİNİ markası ile işletici arasında yapılan franchise sözleşmesi baz alınarak kişi mağazayı işletecektir. Mağaza bulunduktan sonra  gerekli kontroller yapılır ve  işletmeci çalışma ruhsatını alır. Gerekli tüm  belgelerin tamamlanmasının ardından mağaza açılır. Mağaza açıldıktan sonra saha kontrol ekibi düzenli olarak mağazayı ziyaret edip, ciro ve karlılık oranının arttırılmasına ilişkin işletmeci ile görüşmeler yapmakta ve bilgilendirmektedir. Saha ekibi mağaza açılışından sonra düzenli olarak güncel bilgileri işletmeci ile paylaşır yasal durumlardan haberdar eder. Her daim değişim ve yeniliği bildirir.

Ekomini Bayiliği Şartları

EKOMİNİ markası bu alanda girişim yapacak olan kişilerden sermaye beklememektedir. Amaç pazar oluşturmaktadır. Vasıfları yerine getirip, ilgili kurumlardan alınacak evraklara sahip olan herkes bu bayiliği alabilir.

Ekomini Bayilik Nasıl Alınır? Başvuru Şartları Neler?

EKOMİNİ bayilik sistemine girdiğinizde açılışa özel destek, dekorasyon, altyapı gibi özelliklerin tümü markaya aittir. Bu giderlerin tümü marka tarafından karşılanacaktır.

Tüketiciler İçin:

 • Tüm tüketicilere hitap eden alışveriş noktaları
 • Gece geç saatlere kadar kesintisiz, kaliteli hizmet
 • Temiz, istenilen ürün çeşitlerinin bulunduğu, farklı fırsatlar sunan
 • Evine en yakin alışveriş mekanları bulunmaktadır.

İşletmeciler İçin:

 • Mağazanın tüm işletmesinden sorumlu olarak kendi işinizin patronu olacaksınız.
 • Ekomini konseptine uygun büyüklükte dekorasyonu yapılmış anahtar teslim mağazanın işletmecisi olacaksınız.
 • Yapacağınız yatırım sadece mağazada satılacak ürünler ile sınırlı olacaktır.
 • Merkezi satınalma anlaşmaları ile daha uygun koşullarda tedarik imkanına ve bunun yaratacağı rekabet yapınızla kazancınızı arttırma fırsatına sahip olacaksınız.

Hot Döner (Hatay Usulü Soslu Döner)

Hot döner  bayiliğini vereceği işletmecilerde ve işletmelerinde bir takım özellikler aramaktadır. Zengin menüsü ve doyurucu Hatay usulü dönerini herkese ulaştırmak ve diğer bayilere göre döner konusunda iddialı olan hot döner başarılı ismini diğer işletmecilerle paylaşmaya hazır.

Girişimcide Aranan Özellikler:

 • Girişimci bir ruha sahip olması risk alabilmesi ticari zekaya sahip olması gerekmektedir.
  Hot Döner markasının gerektirdiği bayilik özelliklerini barındırması gerekir.
  İnsan kaynakları ve finansal yönetim konusunda tecrübeli olması, tüm zamanını ve gücünü Hot Döner için harcama imkanı olmalıdır.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası: 

Başvuru süreci: Başvuru formu doldurulduktan sonra Hot Dönere ulaştırılır. Franchise departmanımız, başvurunuz uygun görüldüğü takdirde sizinle iletişime geçer.
Görüşme süreci: Hot Döner Franchise sistemiyle ilgili detaylı bilgi verir analizlerini sunar.
Sözleşme süreci: Hot Döner ekibi başvuru sahibinin önerdiği konumda  fizibilite çalışmalarını yapar. İşletmenin açılışında bir sakınca görmediği takdirde, Franchise sözleşmesi imzalanır, iş yerinin dekorasyon ve kurulum sürecini başlatır.
Kurulum süreci: Hot Döner, mimari ve teknik ekibin kontrolünde, işletme belli standart ekipman ve ürünleri kullanarak hizmete hazırlanır. Belirlenen sürede işletme tüketicinin hizmetine açılır.
Açılış süreci: Hot Döner açılışta bedava kampanyasıyla işletmeye uygun fiyattan ürün katkısı, çalışma ekibi ve animasyon desteğiyle satışı ve tanıtımı artırıcı tüm gereklilikleri eksiksiz olarak uygular.
Eğitim süreci: İşletme faaliyet aşamasına getirilirken aynı süreçte personel ihtiyacı belirlenir, kısa süreli bir eğitim sürecinden sonra personel Hot Döner markası altında ve hizmet standardı çerçevesinde ailenin bir parçası olur.
Denetim süreci: Hot Döner standartlarının korunabilmesi ve sadık müşteri kitlesinin devamlılığı için, düzenli olarak hizmet ve hijyen denetimleri yapılır.
Lojistik süreci: Kullanılan ambalaj ve malzemeler bayiliklerin  yoğunluğuna göre ulaştırılmaktadır.

Siz de bu firmalardan bayilik hizmeti alarak az sermaye ile kazanma imkanı elde edebilirsiniz. Yatırımlarınız bir süre sonra kâra dönüşecektir. Geçen yıl bayilik veren bu firmalar 2019 yılında da vermeye devam edecektir.Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar (Güncel Liste) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Mert Soy dedi ki:

  Ücretsiz bayilik ücretsiz bayilik nasıl alırım sıfırdan başlama düşünen birçok kimse açacağı işletmenin hemen kalkınmasını istiyor ise bilinen bir firmanın bayiliğini alarak kısa zamanda çok kazanabilirsiniz fakat ünlü firmaların bayiliğini almak oldukça kuşu Niye Çünkü isim bedel olarak yüksek faiz fiyatları istiyorlar sizlerden Bunun yerine daha böyle Gelişmekte olan firmaların yeni yeni ismini duyurmuş firmaların bayiliğini almak sizin için yararınıza olacaktır çünkü bunlar Size bayiliğini ücretsiz olarak veriyor ücretsiz bayilik seçerken nasıl dikkat edeceğiz bu hususlara firmaların sizin yapabileceğiniz bir sektörde hizmet veriyor olması lazım gelirim yüksek olması lazım en başta tercih edeceğiniz bayiliğini şartları Size uygun mu değil mi Bunu araştırmanız lazım Pazar pazar alanları geniş mi ülkede genellikle bayilik durumu ne kadar ciro durumunu araştırmanız lazım Valiliğine başvurduğunuz firmanın size sağlayacağı kolaylıklar nelerdir dezavantajları nelerdir avantajları nelerdir bunları araştırmanız lazım en başta bir de siz şirketin size sunduğu iş planını nasıl söyleyeyim detayları ile birlikte gözden geçirmelisiniz atıyorum bir tavukçulukla mağaza açacaksınız Lakin firma iş yerinde sadece tavuk satmanızı istiyor ama siz kırmızı et de satacaksınız bu size ters düşen bir durum ondan dolayı bu tip hususları gözden geçirmeniz yararınıza olacaktır.

Sayfa başına git