TEB Esnaf Kredisi Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?


TEB Esnaf Kredisi

TEB Esnaf Kredisi


TEB Esnaf Kredi Kampanyası

En uygun esnaf kredisi kampanyasına ulaşmak istiyorsanız ve bankalar arasında hangisini tercih edebileceğiniz en uygun esnaf kredisi veren bankayı arıyorsanız Türkiye Ekonomi Bankası Esnaf Kredi Kampanyası tam size göre.

Teb Esnafa Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Bankalardan esnaf kredisi alabilmek için  banka mevzuatlarında belirlenen şartlara ve talep ettiği belgeler temin etmek gereklidir Her bankanın şart ve belgeler birbirinden farklıdır. Bankalardan esnaf kredisi alabilmek için ortak şartlar olan esnasın bağlı olduğu oda kayıt belgesi, vergi levhası ve esnafın kimlik fotokopisi gibi belgeleri temin ederek bankalara başvuru yaparak esnaf kredisi talebinde bulunmak mümkündür. Bu belgeler üzerinden talep edilen kredi limitinin işletme başına istenen limitler olarak uygun görülüp görülmediği tespit edilip değerlendirme aşaması ve gerekli incelemeden sonra banka tarafınıza dönüş yapmaktadır.

Esnaf Odası kredisi için tıklayınız.

Bankaların esnaf kredileri kapsamında sunulan kredi paketlerinde belirlenen kredi limitleri, vadeleri ve kobi paketi hizmetleri birbirinden farklıdır. Bankalar arasında esnaf kredisi hesaplaması yaparak karşılaştırma yaparak size en uygun kredi hangisi onu belirledikten sonra bankaya giderek başvuru yapabilir istediğiniz limitlerde kredinizi alabilirsiniz.

Teb Esnafa Özel Kredi Paketleri

Teb esnaflara ve kobilere özel olarak kredileri kapsamında Nakdi krediler, Gayri nakdi krediler, AFD kredileri, Arena Sıfır Faizli Teknoloji kredisi, Eximbank kredileri,  Hazine Müsteşarlığı Desteği,  Kosgeb Destekli krediler, Kadın Patrona özel EBRD kredisi, Tez kredi, Kredi Garanti Fonu işbirliği paketleri olarak esnaf ve kobilere hizmet sunmaktadır. Teb kredi hesaplamaları ve kredi kampanyalarının özellikleri aşağıdaki gibidir

Teb Nakdi Kredi Kampanyası Özellikleri

Teb esnaf ve sanatkarlara Kobilere özel olarak sunduğu Nakdi krediler kampanyası ile  Spot Krediler, Rotatif kredi, Taksitli Ticari kredi, Kredili Mevduat hesabı, Döviz kredi,  Süper hesap,  Dövize endeksli kredi, İhracat kredileri, İştira iskonto kredileri,  İşyeri destek kredisi, İşyeri yenileme kredisi, Taşıt kredisi ve Plaka ve hat kredisi olarak kredi kampanyaları sunuyor.

Türkiye Ekonomi Bankası Esnaf Kredi Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası Esnaf Kredi Kampanyası

TEB Gayrinakdi Kredi; Teb esnaflara özel kullandırdığı Gayri nakdi krediler olarak Teminat Mektupları, Harici Garanti Mektubu ve Akreditifler de mevcuttur..

Teb Kadın Patrona Özel EBRD Kredi

TEB, ülke ekonomisinde kadın istihdamının artırılması amacına yönelik kendi işini kurmak isteyen, halihazırda işyerini büyütmek ve geliştirmek isteyen kadın esnaflara maddi teminatsız olarak 36 ay vadeli 75 bin liraya kadar kredi veriyor.

Kosgeb Garanti Fonu İşbirliği Kredisi

Kobilerin ihtiyaç duyduğu finansman ve kredi çözümleri KGF desteği ile veriliyor. Kredi tutarının %90’ı oranında en fazla 12.000.000 TL olarak KGF desteği ile verilen kredi 60 ay vadeli olarak verilmektedir. En az 6 an fazla 60 ay vadeye kadar teminat mektubu şeklinde de kefalet talebinde bulunarak esnaflara kredi veren TEB ihracatçı kobilerin yanında olmaya devam ediyor.

TEB Kosgeb Destekli Krediler

TEB Kosgeb destekli krediler ile esnaf ve Kobilerin yanında. Devletimiz tarafından çeşitli dönemlerde Kobilere yönelik olarak düzenlenen destek programları ile aralarında imzaladıkları protokolle aracılık hizmeti veren TEB ‘den sizde devlet destekli Kosgeb kredisinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası Esnafa TEZ Kredisi

Esnaf ve kobilerin ihtiyaç duydukları nakde en kısa sürede ulaşması amacıyla düzenlenen TEZ kredi kampanyası ile 50 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunan esnafların ön onay alması durumunda gerekli belgeler ile başvuru yaparak aynı günde kredi onaylatma imkanı sunulan kredi hizmetidir.

Tez kredi başvurusu yapmak için TC kimlik numaranızı hangi  krediyi talep edecekseniz kredi türünü aralarında birer boşluk bırakarak 4466’ya SMS olarak gönderebilir, Patron Kart için PATRON, Taksitli Ticari Kredi için NAKİT, KMH için KMH, Şirket Kartı için ise ŞİRKET yazılması gerekmektedir. Başvurusu tamamlanan kredi taleplerinde banka tarafından ön onayın ardından 20 gün içerisinde başvuruda gerekli evrakları ve belgeleri tamamlayarak en yakın TEB Şubesi’ne giderek TEZ kredi başvuru işleminizi tamamlamanız gerekmektedir. Tez kredi başvurusunda istenen belgeler ise firma sahibine ait kimlik belgesi fotokopisi, Firmaya ait Ticaret Sicil Gazetesi, Vergi levhası
Son döneme ait geçici vergi beyannamesi, vergi tahakkuk fişi ve vergi beyannamesi, firmanın geçerli olan imza sirküleri, firmanın son üç yılına ait mali durumunu gösteren belgeler olan yıl sonu onaylı bilanço, kar/zarar cetveli ve açıklayıcı dipnotları , Ara döneme ait detaylı mizan, gibi belgeler istenmektedir.

TEB Esnaf Kredisi Çekmek İçin Gerekli Belgeleri görüntüleyin tıklayınız.

TEB Hazine Müsteşarlığı Desteği

Ar-Ge ve çevre yatırımlarının finansman maliyetlerinin düşürülmesi amacıyla Hazine Müsteşarlığı işbirliği ile ilgili desteklerden yararlanacak olan Kobiler Hazine Müsteşarlığı Faiz Destek Uygulamasından faydalanmak isteyen firmalarımızı şubelerine giderek başvuru yapabilirler.

Türkiye Ekonomi Bankası Esnaf Kredi Kampanyası ve desteklerinden yararlanmak için en yakın TEB şubelerine gidebilir, internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden ön başvuru işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git