Sütbank Nedir? Kazançlı Bir Yatırım Mıdır?

Sütbank Nedir? Kazançlı Bir Yatırım Mıdır?
24 Aralık 2018 tarihinde güncellendi.

Sütbank Nedir?

Sütbank nedir? Kazançlı bir yatırım mıdır? Para kazanmak isteyen bireyler genel olarak ticarete meyillenmektedir. Bu devirde genel olarak tarım ve hayvancılığın bitmesi düşüncesi ile pek çok genç bu konularda kolları sıvayarak yatırım yapmaya çalışmaktadır. Bunda yıllar önce gündeme gelen Sütbank yatırımcılığı giderek büyümeye devam ediyor. Peki bu sütbank nedir? Nasıl kazanç sağlar ve gerçekten doğru kazançlı bir yatırım mıdır?

Sanal Hayvan Satın Alıyorsunuz

Sütbank sayesinde hayvan satın alıyorsunuz. Ancak satın aldığınız hayvan sizin olmuyor. Sadece kağıt üzerinde bir hayvana sahip olmuş oluyorsunuz. Bunun tüm bakım ve yem masraflarını sizden hayvan satın almak için para alan şirket karşılamaktadır. Siz sadece her gün ineğinizin durumunu kontrol edebilir ve gelecek ücreti takip edebilirsiniz. Aldığınız hayvanın ortalama kazanç değeri bulunmaktadır. Örneğin firmaya belli bir miktar para verdiniz ve bu firma size bu hayvan günde şu kadar süt verir bu kadar süt şu kadar kazanç getirir der. Bu doğrultuda online olarak satın almış olduğunuz inekten her gün düzenli olarak kazanç sağlarsınız. Yılın bazı aylarında kazanç verilmez. Firma bu aylara doğurma ayları dediği için hayvanların süt vermediğini beyan etmektedir.

Risksiz Yatırım

Sütbank şu anda en güvenilir yatırım ağlarından birisi olarak görülmektedir. Yani yaptığınız yatırım size geri döndüğü gibi bu yatırımdan her hangi bir zararınız olmayacak ve tamamen kazancınız olacak. Örnek olarak hayvana 5 bin ila 10 bin lira arasında bir para verdiğiniz düşünürsek. Bu hayvandan firma ile anlaşmanıza bağlı olarak ortalama 10 bin ila 15 bin lira kazanç elde edersiniz. Peki akıllara takılan tek bir soru var. Madem firma herkese bu kadar para veriyor neden kendisi batmıyor? aslında mantıklı bir soru sonuçta insanlarda artık güvensizlik var ve sütbank aracılığı ile herkes günlük kazanç elde ettiği gibi kendi yatırımından kat kat daha fazla gelir elde edebiliyor. Böyle bir durumda anlaşma yapılan firmanın batması gerekiyor. Ancak böyle bir durum yok anlaşma yaptığınız firma batmıyor.

sizin yerinize ineklerin bakımını üstleniyor süt parasını gönderiyor

Onlar Sizden Daha Fazla Kazanıyor

Peki bu firma neden mi batmıyor. Aslında sorunun yanıtı basit çünkü firma sizden daha fazla kazanıyor. Örneğin siz 10 bin ila 15 bin kazanıyorsanız firma 15 bin ila 20 bin lira arasında kazanç sağlıyor. Durum böyle olunca firmanın batma gibi bir ihtimali yok. Sadece firmanın güzel kontrol edilebilmesi gerekiyor bilindiği gibi Türkiye’de olmak üzere pek çok ülke de sütbanktan yola çıkarak dev firmalar meydana gelmiştir. Bu sebepten ötürü pek çok firma sütbank ile hem kendisinin hemde alıcıların kazanç sağlamasını amaçlamaktadır.Güvenli Bir Firma Bulmak Gerekiyor

Sütbank yatırımlarının risksiz kazanç sistemi olduğunu görebiliyorsunuz. Ancak bu her firmaya yatırım yapma anlamına gelmiyor. Çünkü bugün geçmiş raporlara bakıldığında pek çok sütbank firmasının battığı görülmektedir. Peki bu firmalar nasıl batıyor? nasıl kazanç elde edemiyor? hani bu firmalar bizden daha fazla kazanç getiriyordu.

Tek Sorunları Düşüncesiz Yatırım

Bazı firma sahiplerini bilirsiniz kazandıkça daha çok kazanmak ister. Bu tip karaktere sahip olan firma sahipleri müşterilerinden aldıkları ücretler ile daha fazla hayvanlarını ahırlarına doldurmaktadır. Ancak bütçeleri bittiği için pek çoğu yem bulamaz ya da hayvanlarına mikrop bulaşır bu sebepten ötürü pek çoğu ölür. İşte bu gibi durumlardan dolayı bazı sütbank firmaları batmaktadır. Ancak böyle bir durum ortadan kalkarsa sütbank firmasının batma ihtimali olmadığı gibi sizinde kazanmamanız elde değil.

Büyükbaş ve küçükbaş hayvancılık yapmak için hayvan kredisi veren bankalara başvuru yapabilirsiniz.

Kim Ne Kadar Kazanıyor?

Örnek vererek açıklamak gerekirse. Örneğin bir firmadan hayvan aldınız ve bu hayvanın 20 – 30 kilo süt verdiği söylemekteler. Bu sütün ise kilosunun 75 kuruştan satıldığı belirtiliyor durum böyle olunca günlük 15 lira ile 25 lira arasında kazancınız oluyor.

Sütbank Firmaları

Sütbank firması ile ortalama olarak 25 – 35 lira arasında kazanç sağlıyor. Yani size verdikleri paradan her zaman daha çok kazanıyorlar işte bu durumdan dolayı sütbank her zaman doğru bir yatırım olarak görülmektedir. Ancak yine de bu yatırıma girmek isteyenlerin firmaları iyi araştırmaları, kaç senesinde kurulduklarını ve ne zamandır düzenli ödeme yaptıklarını takip etmeleri gerekmektedir. Bazı firmaların başvuru linklerini aşağı bölümden sizlere iletiyoruz. Dilerseniz linklere tıklayarak firmaların resmi internet sitesine girebilir ve buradan incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Bu sistemlerde en azından bir hayvan varlığı mevcut olduğundan günde bilmem kaç saat bilgisayarını açık bırak diyen ponzi sistemlerden daha mantıklıdır. En azından para kazanmak için dostlarınızı kandırmazsınız.

DKC sütbank hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Tuğrul hayvancılık hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hacıoğlu hayvancılık hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sütbank artık hizmet vermemektedir.Sütbank Nedir? Kazançlı Bir Yatırım Mıdır? Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Hasan Hüseyin Dere dedi ki:

    Bence bu sitede çiftlik bank gibi yapacak hemen kapanacak. Bence Bulaşmayın.

  2. Büşra Çelik dedi ki:

    bir buçuk yıl önce ortak olarak süt Bankası bir sistem buluşturdu Ben böyle biraz daha otursam sisteme kendine gireceğim mu Fena değilmiş bize de beni de etkili olmuştur aslında kötü Sizden değil be kardeşim falan deyip Şimdi senin İnegöl’de Ama şu da bir iyi bir kuzu var İstersen onunla idare et Yani sen bilirsin diyebilirler Ya kusura bakmayın biz inek dedik ama öyle boya aldık sütünüz alamıyoruz bir ile kalın da ondan şey yapalım Kola bize kalsın Evet süt mantıyı girmiştik Tamam abim ne olacak tavuk aldık işte Yumurtada güzel ne gerek var işte yakında çıkar Yumurta varmış.

Sayfa başına git