Sermayesiz İş Fikirleri 2019 Yılında Kazançlı Sektörler

Sermayesiz İş Fikirleri 2019 Yılında Kazançlı Sektörler
8 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

Cebinizde paranız olmadan iş kurmayı isteyebilirsiniz. Herkes gibi.. Bu gayet normal. Peki sermayeniz olmadan ne iş yapabilirsiniz. Paramız olmadan para kazanmanın bir yolu var mı? Yıllarca farklı sektörlerde çalışmış, en sonunda kendi işini kurmuş olan bir iş adamının fikirlerinden yola çıkarak, kendi işini kurmak isteyenlere tavsiyelerde bulunduğumuz yazımızdan Sermayesiz yapılabilecek kazançlı iş fikirleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İş Kurmak, Dükkan Açmak, Kendi İş Yerini Açmak İsteyenlere Tavsiyeler!

Para kazanmak tercih meselesidir” diyerek yazımıza başlamak istiyorum. Yıllarca farklı sektörlerde çalışıp aldığınız 3 kuruş maaş ile geçinmeye çalışan biri iseniz bu yazımızda geleceğe dönük olarak yapabileceğiniz işler hakkında bilgi edineceksiniz. Para kazanmak kişisel bir tercih meselesidir dedik. Çünkü Türkiye’de bir çok çalışanın geçimini sağlayacak kadar para kazanmasın nedeni sabit maaş tutkusudur. İnsanımız gelecek kaygısından ve ilerideki yaşamını düşündüğünden, riske girmeyip, gelecekten kaygı duyarak sabit maaş olan bir işi tercih etmektedir. Daha fazla üretmek, daha fazla kazanmaya çalışmak yerine, daha rahat bir iş, az ama net maaşı tercih eder. Birçok kişinin maaşının yetmemesinden dert yanmasının tek sebebi sabit maaş tutkusudur. Birçok kişi sabit maaş olarak özel sektör çalışmaktadır. Bu şekilde çalışanların aldıkları maaş, (birde tek maaş ile çalışıyor ise) sadece ev kirasını aylık sabit faturalara ve mutfak masraflarını karşılayabilir. Bu giderler haricinde aylık ekstra bir gider ortaya çıktığında ise borçlanmalar, kredi kartları, eş ve dostan alınan boş paralar içerisinde mücadele etmeye başlarsınız.

İş Kurmak, Dükkan Açmak, Kendi İş Yerini Açmak İsteyenlere Tavsiyeler!

İş Kurmak, Dükkan Açmak, Kendi İş Yerini Açmak İsteyenlere Tavsiyeler!

İş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim derken kişinin bu soruyu sormasının en önemli nedeni para kazanmayı hedeflemesidir. Para kazanmak; hedef belirlemek ile başlasa da bu hedef icraata dökülmediği sürece hedef olmaktan öteye varamazlar. Eğer kendinize ait bir iş yeriniz olmasını istiyor iseniz veya iş yeri açmadan daha fazla para kazanmak istiyor iseniz bunun için para getirecek, bir sektörde atılımda bulunmak zorundasınız. Her zaman çalıştığınız iş yerinin size şuan kazandığınız paradan daha fazlasını veremeyeceğini görmüş olmalısınız ki buradasınız.

Daha çok para kazanmak için işte size bir yöntem. Para kazanabileceğiniz bir sektör seçerek icraata geçin. !Sermayesiz Yapılabilecek Kazançlı İş Fikirleri?

Para kazanmak için sevdiğiniz işi yapmanız önemli değildir. İnsan sevdiği işte başarılı olabilir ancak sevilen her iş her zaman para kazandırmaz. Bu nedenle iş kurmak için adım atmadan önce para kazandıracak sektörler içerisinde bir sektör belirlemek zorundasınız. Bildiğiniz, yıllarca yaptığınız, ustası olduğunuz, En iyisini siz yaptığınız iş size para kazandırmayabilir.

Bir Yenilik Yap Hayat Değişsin !

Bazen bulduğunuz yeni iş fikri bütün hayatımızın hatta yaşadığınız şehrin akışını değiştirmesine neden olabilirsiniz. (Dünya değişebilir ama çok zor 🙂 ) Bu yeni bir buluş olmasa da, dünya üzerinde ilk defa bahsedilen bir şey olmasa da iş kurmak istiyorum diyen biri için çok para kazandıracak bir iş olabilir. Ne iş yapabilirim sorusunun cevabı icat edilmemiş bir aygıtı icat etmeniz değildir. Tek yapmanız gereken iyi gözlemleyerek insanların ihtiyaç duyduğu ve para ödeyecekleri bir sektörde yatırım yapmaktır.

İş Kurmak İstiyorum Ama Param Yok Diyenlere

İş kurmak isteyenlerin en çok takıldığın noktaya geldik. Finansman desteği olmadan iş kurmak bazen hayalden öte gidemiyor. Herkes kendisine ait 1 milyar sermayesi olan bir iş yeri sahibi olmak ister elbet. Ancak hiç bir iş yeri sahibi iş kurarken bu sermaye sahip değildi. Tabi bu durumdan büyük firma, şirket ve holdingleri ayrı tutmamız gerekir.

İş Kurmak İstiyorum Ama Param Yok Diyenlere

İş Kurmak İstiyorum Ama Param Yok Diyenlere

Küçükten Başlayın (Ama Mutlaka Başlayın !)

Yeni bir iş kurma fikriniz sadece fikirdi kalırsa ne iş yapabilirim demeye devam edersiniz. İş kurmak için bir kez daha dünyaya gelmeyeceksiniz. Şuan için çalıştığınız sektörde çalışabileceğiniz sadece bir yaşam hakkınız var. Bu nedenle çalışacağınız ve para kazanacağınız işi siz belirlemelisiniz.

Ne İş Yapabileceğinizi Tespit Edin !

Etrafınıza iyi bakın. İnsanların hangi hizmet için para ödeyeceklerini tespit edin. Yaşadığınız şehir de bir işyeri açıldığından veya birileri iyi bir iş yaptıklarında, onlara imrenerek bakmak yerine, bu işi onlardan önce siz bulun. Bu kez yeni bir iş yeri sahibi olmanız için düşünme sırası sizde.

İş kurmak istiyorum ne iş yapabilirim diyenlere birkaç acizane tavsiyede bulunduk. İş kurmak için, ortak arıyorsanız eğer, sitemizin alt bölümüne yorum atın.

Parası olan ancak fikri olmayanlar ile fikri olup parası olmayanlar bir araya geldiğinde, yapılabilecekleri hayal bile edemezsiniz. Sadece yorum atın !

Hepinize hayırlı işler dileğiyle !

BİLGİSAYARI AÇIK BIRAK PARA KAZAN GİBİ NETWORK VE PONZİ İŞLERİNDEN UZAK DURUN!Etiketler:

Sermayesiz İş Fikirleri 2019 Yılında Kazançlı Sektörler Konusuna 250 Yorum Yapıldı
 1. İş kurmak dedi ki:

  Merhaba ben buse ordu veya çevre illerinden birinde öğrenci apartı açmak istiyorum ama sermaye yok yardım etmek isteyen olursa

 2. Sermayesiz iş dedi ki:

  Karadeniz bölgesinde turizme ve hizmet sektörüne yönelik çok iyi olduğunu düşündüğüm iki projem var ama maliyetlerinden dolayı gerçekleştiremiyorum. İlgilenenler varsa irtibata geçerlerse çok memnun olurum.

 3. Barış dedi ki:

  Ben açil işimi kurmak istyorum yardımcı olursanız cok sevinirim

 4. sermaye dedi ki:

  Arkadaşlar 30 yasındayım Antalyada turizm firmasında calistım ama artık kendi isimi yapmak istiyorum. Turizm sektöründe iş kurmak isteyen yatırımcılar varsa getirisi yükseķ bir iş fikrim var. sermayem olmadıgı icin yapamıyorum. Güvenilir samimi cana yakın abilerim varsa ulaşsın mesaj atsın tanısalım 05392

 5. acente açmak için kobi destek talebi dedi ki:

  acente açmak için kobi destek bilgi talebi

  1. Acente ? dedi ki:

   Acente ? Acente’den kastın ne önce bi onu yazman gerekiyor. Ülkemizde onlarca şeyin acentesi mevcut. Ne acentesi olacaksın ?

  2. Ortak dedi ki:

   Selamun aleykün ben mardin ilin den Mehmet benim param yok ama tavuk çiftliğin de iyi para lar kazanildiğini biliyorum ben le bu işi yapmak isteyen madi destek olaçak bu işte yüz de %50.yüz de %50 olucak şekil de düşünen varsa ilk etapta cadır şekliinde 3000 tavuklan başlayıp 10000 ve ya 20000 ve de da hada buyüterek yumurta ihracatı yapacagım allah nazip ederse düşünen ğirişimci arkadaş lar var sa buyrun bu işte para var iletişim numaram 05

 6. Börek Poğaça Simit dedi ki:

  Selamun Aleyküm. Ben 34 yaşında Börek, Poğaça, Açma, Simit, Kır pidesi Ustasıyım. Türkiye çapında En iyi ustalardan biriyim. (Bunu Yaptığım Ürünlerin Resimleriyle kanıtlarım) Baba mesleği çok küçük yaştan beri bu işin içerisindeyim. Bizim sektörde kazanç yüksektir. Bunu herkes bilir. Yıllarca Çok iş yeri sırtımdan çok paralar kazandı. Maddi durumum olmadığı için kendi iş yerimi açamadım. Benimle Ortak iş yapmayı düşünen Arkadaşların tekliflerine açığım. İletişim numaram: 05462

 7. Toptan aksesuar dedi ki:

  Telefon aksesuar toptancisiyiz bulunduğunuz şehirde telefonculari gezerek kazanacağınız fiyatlar kendi işini kurmak isteyenlere araç ile satış yapmak için en dip fiyatlar yüzlerce çeşit ürün bizde ulaşın gsm Kocaeli

  1. Toptan malzeme dedi ki:

   Selamlar balıkesir merkezdeyim yüzyüze görüşüldüğünde
   Birbirize güvenirsek alışverş yaparım ama direk bağlayabiliceğim sermayem yok balıkesir telefoncularının hepsini tanırım çevrem var eğer anlaşabilirsek burda dükkan açabilirim ikinci el telefon alım satımıyla uğraşıyorum

 8. Finans desteği dedi ki:

  Merhaba benimde hali hazırda iş fikirlerim var, elimde işletilebilecek yerlerde var ancak yüksek meblağlar gereken işler ve kazançları çok yüksek finans sağlayabilecek birileri varsa görüşebiliriz

  1. Gökhan dedi ki:

   Finans desteği sağlayabiliriz bize fikriniz ve projeniz hakkında detaylı bilgi saglarsaniz saygılar Gökhan

 9. İş dedi ki:

  Kayseride yaşıyorum aşçıyım tavuk dünyasına rakip olacak bir sos yaptım ama bunu yapabilmek için ortağa ihtiyacım var benmle birlikte yürümek isteyen ulaşsın 5 429

 10. proje dedi ki:

  selamlar,
  birisi büyük ölçekte diğeri orta ölçekte olmak üzere 2 projem mevcut olup,bütçe sıkıntısı nedeniyle,faaliyete geçemiyorum.büyük olan proje için yaklaşık 7 yıldır uğraştık ve neticede yasal mevzuatı tamamlamış olmakla birlikte yönetmelikte çıkarıldı,ve fikrin patenti bende,iş havalimanlarında DHMİ’nin onaylı tedarikçisi olarak,başta ikram firmaları ve diğer firmalara ürün satmak üzere tesis kurulması yani bir nevi lojistik hizmeti ki bu firmaların satınalmasını,depolama işlemlerinin yapılmasını kapsıyor.ikinci orta büyüklükteki proje ise,ülke de yeni olan yada olmasına rağmen(ki bunlar merdiven altı ve henüz tescili yapılmamış ve ihracat olanağı ve ayrıca büyük firmalara satışı mümkün değil)şeker otu dediğimiz stevia bitkisinin üretimi.bunun fidesi tescilli firmadan alınacak ve ekilecek ve hasat döneminde de ürünün yaprağı kurutulmak suretiyle gerek ihracı gerekse de ilaç firmaları ve meşrubat üreten firmaların ihtiyacı olan ürün ki şuanda ithal ederek karşılıyorlar.bu konularda mesafe alınmış olmakla birlikte klasik sermaye eksikliği nedeniyle icraata geçemedim.ilgilenen,ilgi duyan yada samimi olan kişi yada kişilerin bilgisine der irtibata geçmelerini umut ederim….

 11. Ortak Arıyorum dedi ki:

  Selam alanya mahmutlar sanayi sitesinde iş yerim var kurulu düzen, Dış cephe ısı yalıtım ve Söve İmalat işleri yapmaktayım, elinde Nakit olan bir ortak Aramaktayım.

 12. Nihat dedi ki:

  Merhaba. Bosna hersekte 25 binliraya yapılacak bir iş fikrim var. Detaylı araştırmayı yaptım. Aynı işi orada başka bir ilde yapan arkadaş ile konuştum.getiri oldukça fazla. Benim nakitim olmadığından başlayamadım.ilgilenen bana ulaşırsa güzel kazanırız.

  1. bosna hersekte yapılacak iş ile igligi dedi ki:

   iş ile ilgili detay aktarabiliirmisiniz 0 26

  2. hüseyin dedi ki:

   işle ilgili detay aktara bilir misiniz

  3. hüseyin dedi ki:

   kısa ve öz olarak bilgi alabilir miyim

 13. İzmir dedi ki:

  İzmirde kalıpların üzerinde alkollü mekan açmak istiyorum. Kırmızı etin, balığın, rakının ve şarabın birleştiği harika bir konsept olacak. Mali destekle İzmir basamak atlayacaktır. Teşekkür ederim.

 14. Seyhan tüfekci dedi ki:

  Bende kaynak ustasıyım egzoz imalatda çaliştım işden çıkarıldım iş kurmak istiyorum ama madıyatım yok param yok bende kaynakla alakalı fikirlerim var bunu gerçekleştirmeyi istiyorum bu işden anlayan arkadaşlarımı bir araya getirip hep beraber kzanmak derdim

 15. Erdal ASİLTÜRK dedi ki:

  Oto filtre ve madeni yağ uzmanıyım, iş yeri açmak istiyorum bu işte profesyonelim, pazarlama ve satış kabiliyetim yüksek finans arıyorum Malatya doğu Anadolu bölgesi

 16. Muhammed Ali Dursun dedi ki:

  Bursa Şehreküstünde ikamet ediyorum lise mezunuyum yetiştirmek üzere her türlü işe alabilirsiniz öğretilen işe hakim olmaya başladıktan sonra size bağlı bayi vs açabilme imkanım var 19 yaşındayım ehliyetim var tel 45

 17. Levent dedi ki:

  Reklam ve dekorasyon isi yapiyorum ancak bu aralar dolar nedeniyle fiyatlar yükseldi durgunluk var piyasada grnel
  Olarak duzgun guvenilir komisyon karsiliginda is baglayacak dsiplinli planli güvenilir arkadaş ariyorum istanbul kavaciktayim numaram 9 98

 18. mustafa tümer dedi ki:

  merhaba ben emlak çılık işi yapmak istiyorum fakat param olmadığından dolayıda yapamıyorum parası olan ortak bayan elaman arıyorum çünkü onlar daha iyidirler…..

 19. halit çalişan dedi ki:

  Tum yuregı ve nıyetı guzel ınsanlara selam olsun şü an ıssızım 30yıldan faz ahşap mobılya sektorunde çaliştım yonettım tasarladım uyguladım çozumledım pazarladım tahsılatını yaptım vsvs 400mtre kareden fazla sanayı elektırıgı olan bır hazır kullanıma sahıp ımkan var projesı ve sermayesi olan iş yapmak ısteyen arkadaşlarla gorusebılır iş kurabılırız ılgılı olanların aramasıni beklıyorum bolge darıca numaram klglsın bol şanslar

 20. SERHAN dedi ki:

  200,000tl sermaye aylık ortalama 6000tl kazanabilecegim bir iş kurmak istiyorum bu konuda fikri olan yada ortak olmak isteyen istanbul avrupa

  1. Bekir özkardaş dedi ki:

   Kayseri’den selamun aleyküm 2004 yılından beri cafe restaurant sektörü içerisimdeyim büyüterek açtığım 5 mekan oldu son ikisinde belediyenin akla hayale gelmez tek taraflı ve tutucu uygulamaları yüzünden 2 milyon param buhar oldu konsept kafem karooke Chef cafe Bistro ve çok kral çorba yaparım düşünür işen şuan piyasada yeni popüler olmaya başlayan gıda cafe restaurant sektöründe bir yer açmak isterim gerekli malzemem hemen hemen tamam sayılır detayları tel ve yüzyüze görüşürüz

  2. yaşar engin dedi ki:

   merhaba arkadaşım. hangi ilde olduğunuzu veya hangi ilde iş yapmayı düşünüyorsunuz. iş tecrübem ve çalışmaya ihtiyacım var. bu bilgileri yazarsanız detayları yazışırız.
   hayırlı günler

   1. Tunahan dedi ki:

    ankara beypazarında oto elektirikçiyim şöyle iyi bir iş lazım abi

  3. Hüseyin geçer dedi ki:

   Birader ben kızılcahamamlıyım istersen küçük bas hayvancılık yapabiliriz yerim var mera sorunu yok sadece benim param yok işten anlıyorum

  4. Turgay dedi ki:

   İş makinası alabilirsin mesela dostum çevren varsa çok daha fazlasını kazanabilirsin detaylı bilgi almak istersen 5415983731

  5. Erdal ASİLTÜRK dedi ki:

   Filitre ve madeni yağ işi çok harika bir kazancı var ben bu işi çok ileri düzeyde biliyorum ancak finans arıyorum açmak istiyorum bu işi

 21. FATİH ÇETİNKAYA dedi ki:

  merhaba arkadaşlar, adım fatih çetinkaya, ilan sitesinde ilanım var, Kırklarelin de küçük baş damızlık ve besi işi , çok detaylı bir yazım var, merak edenler, okuyabilir, ilgilenenler benim ile iletişime geçebilir, ortak arayanlar bölümü Kırklareli başlıklı ilan telefonum ilanda yer alıyor, Allah yardımcınız olsun, hayırlı işler.

 22. senem dedi ki:

  kardeşlik sağol iyi geldi

  1. İş fikri dedi ki:

   Herkese merhaba bursada yaşıyorum 23 yaşındayım. Güzel gelir elde edebileceğimiz, yıllardır yaptığım işin detaylarından bahsedebilirim. Sermayem yok ama eleman da olabilirim yanınızda, fikrimi beğenirseniz sermayeniz var ise tüm dürüstlüğüm benliğimle yardımcı olmak isterim. Bursadan ciddi iş yapmak isteyenler watsap 053

 23. Hakan Aslan dedi ki:

  İyi gunler bursa gursu tarafında oturuyorum insaat muhendisiyim oncelikle birlikte is kuracagım egitim danısmanlıgı dusunuyorum ozel ders ofisi falan gibi kucuk te olsa bir yer acmak istiyorum kırtasiye kitapcı bakkal cay ocagı bile olur farketmez ama yanlız oldugum icin cesaretim yok benimle beraber bir ise atılmak isteyen varsa elele verirsek ustesinden geliriz tel:0505

 24. Adil dedi ki:

  Arkadaşlar hizmet sektörü tıkandı şöyle yorumlara bakıyorum Cafe, restorant tarzı fikirler düşünceler. Biraz üretip satış pazarlamasını yapıp hem üretirken hemde satışını yaparken kazanabileceğimiz. İşler kurmaya gayret etsek. Bence

 25. Yılmaz dedi ki:

  Maddi durumum iyi. Güzel ve ciddi bi fikri olan varsa görüşebiliriz. İster danışmanlık üçreti öderim isterseniz ortaklaşa yapabiliriz. İstanbul avr oturuyorum

  1. Ayhan dedi ki:

   Merhabalar Yilmaz bey. Ben Denizli den Ayhan ben turizm alanlarında cok bulundum. Para akışınin gectigi yer eğlence yerleri insanlar gordüklerinde vauvv diyebileceği bir proje var elimde ama maddi imkansızlıktan dolayı bunu gerçekleştiremiyorum. Eger isterseniz günlük en az 1000 yada 2000 arası para kazanma fırsatı doğuyor. Maliyetimiz 10bin 20 bin arası degişiyor işi duyunca sizinde dikkatinizi çekecek görüşmek üzere hoşcakalın.

   1. Mustafa dedi ki:

    İstanbul’da oturuyorum eğer fikriniz hoşuma giderse sizinle görüşebiliriz Ayhan bey

   2. İş dedi ki:

    İş hakkında bilgi verirseniz yardımcı olabilirim

  2. Hakan Aslan dedi ki:

   Ben muhendisim nerde oturuyorsun

  3. Baycan dedi ki:

   Merhaba

   Yılmaz bey, son yıllarda avrupada çok yaygın ve basit bir yiyecek fikrî ile güzel bir kazanç saglana bilir bu iş eğer türkiyede bizim halka hizmet verirsek son derece güzel bir kazanç olabilir.çünkü biz türk halkı olarak hem ucuz hem lezzetli yiyecekler tüketmek isteriz. Maliyeti yaklaşık 1,25 krs yapilmakta 3.50 tl satila bilir

  4. Cem özcan dedi ki:

   Yılmaz bey otomotiv sektöründe hizmet vermekteyim ararsanız yardımcı olmak isterim. Cem özcan

  5. mehmet güneş dedi ki:

   merhaba yılmaz bey bende ist avrupa yakasında ikamet ediyorum hala hazırda çalışan bi gıda üretim yerimiz var bizde büyümeyi istiyoruz ama piayasa şartlarını sizde biliyorsunuz şuan için şubeleşip biraz daha büyümek için kendimize ortak arıyoruz eğer düşünürseniz haberleşiriz

  6. vedat dedi ki:

   yılmaz bey merhaba. benim güzel ve ciddi bir fikrim var görüşebiliriz

  7. Bekir özkardaş dedi ki:

   SElamun aleyküm
   market ev temizlik hizmetleri şirket karooke Chef cafe Bistro,Gumpur bistro ve Taşocak kebap çorba pide adıyla sıfırdan başlayarak 5 mekan açtım üstüne koyarak son iki işterim belediyenin akla hayale gelmeyecek yanlı politikaları ve modern haraç yöntemleri ile 2 milyon üzeri param heba olarak batırıldım konsept cafe,kral çorba yaparım,ve yeni yayılan Türkiye 8 10 şehirde başlanılan yeni karı yüksek ağırlığı olan bir konsept yapabiliri restaurant ile masa sandalye var elimde düşünürseniz telden ve yüzyüze görüşebiliriz saygılar

  8. Erdal ASİLTÜRK dedi ki:

   Ben Malatya dayım Filtre ve madeni yağ işi çok güzel parası var düşünmek isterseniz

  9. İlhami dedi ki:

   Merhaba Yılmaz, çok iyi bir iş fikrim var. İletişim bilgilerinizi ilhami adresine bırakırsanız detaylı olarak görüşürüz.

 26. hasan dedi ki:

  merhaba fransanin kucuk ama islek sayilabilecek bir yerinde kaliyorum
  tekstil ya da taki urunlerini turkiyeden alabilirsem iyi bir karla aracim olmadigi icin simdilik haftada 1 gun bulundugum yerdeki pazarda satabilirim
  gumruk vs. islerini cok detayli arastirmadim bi yolunu bilen ve bahsettigim urunleri gonderebilecek varsa is yapabiliriz

  1. Batuhan özdemir dedi ki:

   Ben size yollayabilirim bana mail atın lütfen

  2. sibel gögen dedi ki:

   mail atarsanız görüşelim

  3. Gökhan dedi ki:

   Merhaba hasan bey tekstil ve takı işiyle uğraşıyorum ve gümrük işleri kolay turkiyeden tekstil işi yapabilir. Konya ‘dan yazıyorum ve dönüş bekliyorum

 27. Efraim dedi ki:

  Bana 500 bin tl verene yillik kar payi 100.000 tl veriyrum . Senet ve tapu da verrrim parayi verincee Yaptigim iş yatirimini yaptigim iş hayvancilik birliktete yapabilirz sikinti yok arayin goruselim Saygilar

 28. Efraim dedi ki:

  Lütfen okuyunuz. Erzincanliyim kucuk bas hayvanciliktan cok.iyi anlarim . Koyunculuk yapmak icin ahirlarimiz ve yaylamiz meramiz var bizim.koye ait Tapulu arazimiz. Ama param yok . Simdi sizlere ince bir hesap yapacam 900 tane koyun alsam .. tanesini 1.000 tl ye alsam Karaman cinsi koyun u .. toplam 900.000 tl yapar 900 koyun bana 900 kuzu vereck . Kuzulari satsam tanesini 500 tl ye satsam 450.000 tl yapar 900 koyun Her 1 koyun 30 kilo Tulum peyniri verr ortalama 900×30 =27,ton Tulum peyniri alirriz 900 koyundan 27 ton peynir kilosunu 20 tl den versek 27.000×20= 540.000 tl yapar Boylelikle Kuzudan 450.000 peynirden 540.000 tl kazanmis olduk toplam 990.000 tl yapmis oldu . Şimdi 900 koyun tamamen bize kaŕ kaldı. Tabi çoban ve Kişin 2 ay yem verecgiz hayvanlara 300 koyun u da Arpa ve coban parasi yerine sayalim 600 koyun karimiz Bu kadar basit ve ince hesap . Bu hesaplarida en dusuk fiyattan yaptimm . Arazim ve yerim var maddi olarak ortak ariyorum . Krtak olacak kisiye tapularimi verrim ve koyunlarin kupe numaralari kendissnn uzerine olacaktr . Sifir risk yani Arayin telefonda daha detayli goruselim .

 29. Tayfun yurtda dedi ki:

  Mrb arkdaslar benim bitliste eren universitesi yaninda arsalarim var ben burada yurt yada dugun salonu acmak istiyorum ama sermayem yok egerki dugun salonunu dusunen ve ya yurt dusunen olursa bana ullassin arsalar tapulu ve imarlidir

 30. Zafer dedi ki:

  Kesinlikle katılıyorum, ayrıca ortak iş çok saçma bugune kadar 10 iş yaptım ortak iş kadar rezil bir iş yok sonra kendi işimi kurdum, gayrimenkul danışmanıyım, alternatif tıp uzmanıyım, kişisel gelişim uzmanıyım eğer ciddi anlamda para kazanmak isteyen varsa gayrimenkul kardeşim herkes 100 er bin para koyacak yapılan satış belli, kar belli 450 bin lik evi aldım 230 bine müteahhit den daha neler neler Ankara da olup parasını değerlendirmek isteyen varsa arayın görüşelim Zafer ÜNAL

 31. Sermaye Benden İş Fikri Sizden dedi ki:

  Merhaba dostlar. Benim 250 bin lira sermayem var. Ankara veya İstanbul’da iplikçi dükkanı açmak istiyorum. Bayanlara el örmeleri için çeşit çeşit iplikler satacağım. Sizce bu iş fikri mantıklı mı? iyi bir iş fikrim olsa bundan vazgeçebilirim. Ortak olmak ister misiniz? Sermaye benden fikir sizden.

  1. Uğur Ünal dedi ki:

   Ben olsam yerinizde gelinlik nişan elbisesi felan kiraya verirdim bu işi yapmak isterim ben

  2. Beytullah dedi ki:

   İplikçi açmak yerine üniversite yakınına cafe açmak veya hazır müşteri olan bir yeri devr almak daha mantıklı İstanbul’da bir kahvehane devr alabilirsin benim bildiğim bir yer var adam devr ilanı vermemiş ama devr alabilirsin sana yardımcı olurum beni ortak yapmana gerekde yok yanına işçi olarak alıp hakkımı vermen yeterli olur dükkanın günlük cirosu 500tlnin altına düşmüyor sahibi pek işin üstünde durmuyor yoksa günlük ciro 2bine yakın olur aylık dükkan kirası 3bin devr ücreti 100bin diyor ama 70-80bine alırsın istersen detaylı konuşabiliriz

  3. Reşat Özkan dedi ki:

   Merhaba arkadaşım benim de bir fikrim var ama param yok . Size fikrinden kısaca bahsedeyim ; ben orta Asya ülkelerine bayan iç giyim pazarlamak istiyorum. Orda yaşamış ve okumuş biri olarak hem orda yaşayan bayanların gereksinimlerini ve kendilerine verdikleri önemi bilen biri olarak hemde pazarlarını çok iyi biliyorum. Bu işi seçmenin sebebi orada tekstil fabrikası az ve kalitesiz üretim yapıyor oluşundan. Ayrıca Türk mallarına büyük bir ilgi var . Ve bildiğiniz üzre iç giyim hafif olduğu için kargo masrafı da aza indirilmiş oluyor.

   1. İnan dedi ki:

    Merhaba bu pazarla ilgili ne kadar donanımlısınız. Orta Asya derken hangi ülkeleri kastediyorsunuz. Ortak çalışabilir miyiz

  4. Yavuz emre dedi ki:

   Piyasaya göre kelepir tabir edilen ev alip satmak daha mantıklı

  5. Barış dedi ki:

   Selam kardes ben Antep’te galericiyim bana ulaş o parayla ortak olalım Antep’te çok güzel is yapariz

  6. Feyzullah dedi ki:

   Organik ürünler

  7. garip okumuş dedi ki:

   aklımda sadece şu an reklam ajansı var gördüğünğüz üzere sosyal medya olsun televizyon olsun radyo olsun sokak bilbortları tabela afiş aklınıza gelebilecek herşey reklam yeni açılan ve açıkda olan herşey yani şirket mağaza market sayamadığım o kadar çok işyeri varki hepsinin bir reklama ihtiyacı var sizde bilirsinizki. sınırda yok

  8. Sezer kaan demir dedi ki:

   Merhabalar ben yıllardır bir showroom dukkaninda calistım ve gercekten cok iyi bir kazanc saglayan is ornegin klima,demir dograma,pvc,asma tavan,celik cati ,vesaile diger islerden anlıyorum ve cevremde var fakat sermayem yok dilerseniz, görusebilirz

  9. Sermaye senden is bizden :) dedi ki:

   Hocam ben pastaciyim 24 yasindayim isimde cok iyiyim dukkan axmak istiyorum ama sermayem yok . Isde cok guzel para var abimde pastaci eger dusunursen sen ac biz yapalim isi sen kasada dur . Gercekden karli is detay konusuruz eger tamam dersen

 32. Yaşar ATA dedi ki:

  150 bin lira sermayem var ama aklımda bir iş fikri yok. Ne yapsam da para kazansam? Ortak arıyorum. İş fikri olan aklında ki fikri açıklasın. belki ortak oluruz.

  1. Eyüp dedi ki:

   Dadece Çinde olan ve Ortadoğu ulkelerinde olmayan Türkiye dahil bir iş fikrim var ulaşın wsap üzerinden veya msj atın.

   1. atli dedi ki:

    Slm görülebilir miyiz

   2. Hüseyin dedi ki:

    WhatsApp tan yaz görüşelim

   3. İş dedi ki:

    Neymiş üstad paylaşırmısın

  2. Serpil dedi ki:

   O para bende olcak 50 iş fikri bulurdum

   1. baha dedi ki:

    Nasıl bir iş kurmamı tavsiye edersin…

    1. halil dedi ki:

     sermayesiz para kazanmak için koyun bak.

  3. Mustafa dedi ki:

   Merhabalar, site küçük bir tavsiyem devir artık internet devri, bir şirket kurup, toptan küçük ev aletleri, elektronik eşya alıp, e-ticaret sitesi üzerinden satmaktır. Bu konuda çok olumlu dönüşler var. E-ticaret sitesi olan mükellefim var. Bu konuda toptan ne satabilirim derseniz yardımcı olurum. Ama kur aşırı oynadığı için, küçük küçük başlamak lazım. Teşekkür ederim.

  4. Cengiz Boral dedi ki:

   Çanakkale’de iş kurma fikrine ne dersiniz?Şu an Çanakkale’de yaklaşık 30 tane cep telefonu satışı yapan iş yeri var ancak bunlara toptan malzeme ayda sadece 1 sefer gelen bir toptancı var.Ben şu an Çorlu’da yaşıyorum ancak yazın Çanakkale’ye sık sık gidiyorum.Burada ki eksiği de oğlumun telefonu arızalandığında telefoncu arkadaşlardan öğrendim.Bununla ilgili bir araştırmada yaptım.İsterseniz sizinle bu işi yapabiliriz.
   Selamlar

   1. samet dedi ki:

    Merhba cengiz boral canakkalede ikamet ediyorum bana ulaşır misin ?

  5. Furkan kaya dedi ki:

   Yaşar bey merhabalar ben Çevre Mühendisiyim bazı projelerim var eğer görüşmek isterseniz mailden ulaşabilirsiniz.

  6. Tayfun dedi ki:

   Bitliste dugun salonuna ne dersin bitlis eren universitesi yaninda arsalar bana ait

  7. İsmet dedi ki:

   Kuru temizleme ve evlere ütü servisi dikiş tadilat

  8. Baris dedi ki:

   Selamın aleyküm kardeşim antep te galericiyim burda emlak ofisi açacak param yok gel ortak olalım çevre çok burda

  9. Barış dedi ki:

   Bu numaradan bana ulaş 0532 624 senle çok guzel para kazanacaz

  10. Cemal Güler dedi ki:

   Hangi Şehir? Çok iyi bir fikrimi sizinle paylaşmak isterim..?

 33. tugce dedi ki:

  Herkese merhaba! Ben Bosna Hersek’te bu sene okulumu bitirdim denklik süreçlerini beklerken aklımda olan bir kaç iş fikri var ama su an yeni öğrencilik hayatından cıktığım için pek fazla maddiyatım yok. Boşnak ve avrupadaki kızların tamamamında protez tırnak kirpik ve ya yapay güzellik ürünlerini uzun zamandır kullandıklarını ve bunun türkiye ye yeni geldiğini biliyorum. buradan anlaştığım bir kaç bu işten anlayan arkadaş grubumuzla böyle bir fikrimiz var ilgilenen olursa mail ile ulaşırsa sevinirim..

  1. SERHAN dedi ki:

   konuyla ilgili biraz açıklamalı yazın görüşelim ilgimi çekti bu

 34. Nurettin dedi ki:

  Balıkesir’de iş kurmak istiyorum bazı projelerin var ama sermayem yok benimle ortak iş kurmak isteyenler iletişime geçebilir

 35. Sinem dedi ki:

  Merhaba ben 26 yaşındayım 1 senedir çalışmıyorum 1 yaşında bebeğim var bakacak kimse yok izmir de köyde duruyorum burada giyim mağazası yok ihtiyacımız olduğunda şehire gidiyoruz o yüzden giyim dükkanı açmak istiyorum istiyorum ama iş fikrim var ama sermayem yok gelirim yok ne yapabilirim

  1. tamer dedi ki:

   izmirin neresi

 36. Turgay uzun dedi ki:

  Ben Samsun bafradanim bir iş yeri kurmak istiyorum ama aklımda hiç bir fikir yok paramds yok burada marketler bakkallar çiğ köftecisi vs var ama benim aklımda yok

 37. Recep Aygül dedi ki:

  ben köfteci açmak istiyorum engelliyim sizce yapabilirmiyim

 38. Sermayem Var Ne İş Yapabilirim? dedi ki:

  İstanbul Avrupa yakasındayım. 300 Bin TL. Sermayem var. Çiğ köfteci düşündüm ama karar veremedim. İyi bir iş fikri olan otak arıyorum. Para benden iş fikri sizden. Lütfen bu yazıya yorum olarak kaç para gerektiğini, ne iş yapacağımızı, müşterilerin kimler olacağını belirtir şekilde aklınızda ki iş fikrini anlatın. Kafama yatarsa dönerim.

  1. Aynur dedi ki:

   Merhaba iş fikrim var taco Meksika yemeği nedersiniz?

  2. Ahmet Berkan dedi ki:

   Merhaba bende is fikirleri olan ama parası olmayan bir makine mühendisiyim makine ve parça imalati düşünüyorum size uygun bir is ise eğer imalat detaylı konuşabiliriz sermaye ise taban 200 bin civarı tavan ise yok

  3. Mustafa dedi ki:

   Hiç tavsiye etmem hocam. AVM.ler dışında iş yapmıyor. Satış yapmak için bildik tanıdık bir marka üzerinden yapmak zorundasın. Onda da bir sürü ıvır zıvır parası istiyorlar. Hatta reklam bütçesi diye de para alıyorlar. Elektronik işi daha iyi satılıyor. İthalatçı varsa çok güzel iş yapar

  4. Tuncay dedi ki:

   O 300000 i hayvancılığa yatıralım sen kara bak o zaman bana ulaş

   1. Efraim dedi ki:

    Bana ulaş

  5. Beytullah dedi ki:

   Ayda min. 10bin kazanmak yeterliyse senin için bana ulaşmanı tavsiye ederim. Sermayem yok ama iş fikrim çok sizden ortaklık da talep etmiyorum acacığınız işyerinizde iş vermeniz yeterli fikirlerimi dinlemek isterseniz seve seve anlatırım sonrası size kalmış

   1. ferhat dedi ki:

    İş fikrini dinlemek isterim..Aklıma yatar sa söz sende orda çalışacaksın..

  6. Elvin dedi ki:

   Viyaypi otobüs yapın… bu otobüste kafeterya olsun… yanı seyyar kafeterya yapabilirsiniz…

  7. Efraim dedi ki:

   Slm bana ulasabilirmisn Sizinle ticaret yapmak isterim saygilar

   1. İş benden sermaye sizden dedi ki:

    NE Tür ticaret düşünüyorsunuz? Ben balıkesir merkezdeyim tam bir ticaret kafam var küçük mevlada ticaretler yapıyorum ama büyük paralar için büyük mevlalar dönmesi gerekiyor düşünürseniz bana dönüş yapın hertürlü işe varım ticaret daha öncelikli fakat sermaye yetersiz inanın ticaretteki kazanılan para hiçbiyerde yok dörtyü

  8. Fikirler çok dedi ki:

   Üniversiteye yakın bir yerde buna kiralayıp yurt yapabilirsin.buradaki evler kurup öğrenci yurdu yapabilirsin

  9. Nihat dedi ki:

   Merhaba. Bosnada oldukça yüksek getirili iş fikrim var. Detaylarını araştırdım ve bu işi orada başka bir ilde yapan arkadaş ile konuştum. Çok iyi kazandığını söyledi. Ama nakitim yok. 25 bin civarı iş kurulabiliyor. İlgilenirseniz arayabilirsiniz.selamlar. 053

   1. Tanışma dedi ki:

    Selam ben şanlıurfadan yunus beni arayın görüşelim

 39. Ozan dedi ki:

  Herkese merhaba 26 yaşındayım 10 yıldır eczanede çalışıyorum eczane açacak eczacı var ise çok güzel kârlı fikirler sunabilirim ortak olabilirim

 40. Selçuk dedi ki:

  Merhabalar ben istanbul kartalda oturuyrm 30 yıldır yakacıktayım yaklaşık 18 senedir satış ve pazarlama sektöründe lider firmalarda görev yaptım anadolu yakasında ve avrupa yakasında bilmediğim yer yoktur girmediğim restaurant cafe market tekel kalmamıştır oldukça ciddi bi portföyüm var çalıştığım müşterilerime kattıklarım gözle görülcek kadar örnekleri çoktur kısacası beni tanımanızı isterim parası olan iş adamı olmak isteyen arkadaşlar.

  1. Vahide dedi ki:

   Selam bunumradan bana ulasin izmirde toptan kurupastaciyimv

  2. Hakan Ozkan dedi ki:

   Bana yaptığınız işlerden ve kendinizden bahsedebilir misiniz lütfen ?

 41. Okuyucu dedi ki:

  Alt bölümde sayfa numaraları var. yorumlar çok olduğu için sistem sayfalara bölüyor.

 42. Umut Hakkani dedi ki:

  Merhaba.Umut Hakkani ismim.benim aklımda bir iş fikri var muhtemelen ilk ben düşünmemişimdir ancak tahminimce istanbul ankara ve izmir dışında resturantlarda böyle bir sistemin uygulandığını sanmıyorum.eskişehirde yaşıyorum burada bu sistemi uygulayan restaurant yok.sistem maliyet olarak tahminimce masraflı ancak uzun vadede kesinlikle işletme sahiplerinin kârlı çıkacağını düşünüyorum.Ayrıca halkımızın görsele olan ilgisini düşündükçe bence bu sistem rağbet görür kanaatindeyim.danışmak isteyen whatsupp tan iletişime geçebilir.

  1. ZEYNEP dedi ki:

   Numaranız burada yok, bana mail atabilir misiniz?

 43. Mervenur dedi ki:

  Ben özellikle su soruyu yöneltmek istiyorum; hic tanimadigimiz insanlardan bize ne gibi bir ortak olabilir ki? Bir de burada bir cok kisi hazirci, oturdugu yerden soruyor ya da bana yardim edin diyor. Arkadasim kime kim bir cikari olmadan yardim etmis ki? Eger sahiden is kurmak istiyorsan, kendin arastirirsin, cevrene bakarsin, ailenden, akrabandan medet umarsin. Yoksa bunlar git maasla calis, kafan agrimaz, yorulmazsin, hayallerinden olmazsin bari.
  Ama ilk önce kendini tanimalisin, ne istedigini bilmelisin, kapasitenin, kalitenin farkinda olmalisin. Sonra da Saglam bir planlamayla, azimle ve de dürüstlükle bu yola cikarsin. Bizim insanimiz oturdugu yerden para istiyor, böyle bir dünya yok arkadaslar. Emek olmadan olmuyor bu isler. Aman yardim edin demekle de olmuyor.

  1. Esfer dedi ki:

   Çok haklısın

 44. muhammed dedi ki:

  arkadaşlar ges projesi üzerinde çalışıyorum yap işlet devret sistemi uygulamak istiyorum 15 dönümlü kurak arazisi olan arkadaşlarla bu işi yapmak istiyorum yıllık kazancımız 60 bin tl civarında ama fazla sermayeye gerek yok sadece belediyeden gerekli izininleri alçaz sonra almayadan veya cinden bu işle ilgilenen firmalara mektup yazcaz kurak araziye ges santrali kurcaklar 10 yıl boyunca işletcekler her yıl 60 bin tl civarında ödeme yapcaklar 10 yılın sonunda tesisi arsa sahibine bırakıp gitcekler toplu bir şekilde girişelim uygun olan heryere yaptıralım sürekli para akışı sağlansın

  1. Yaşar dedi ki:

   Güzel bir iş fikri bu. https://www.kosgebkredisi.com/tavuk-ciftligi-kredisi/ adresinden de tavuk çiftliği için bir fikir alabilirsiniz.

  2. eray dedi ki:

   merhaba benım denızlı camelı ılcesınde 5 donum tarlam var 1400 mtrede ve gunes ısınlarının dırek ındıgı yer raporu var bı goruselım

  3. Rabia dedi ki:

   Merhaba ben daha önce bu işi yaptım 2 ay önce işten çıktım düşünürseniz bende katılmak isterim

  4. Taha dedi ki:

   Bende arazi var katdeiwm

  5. Mustafa dedi ki:

   Merhaba Hatay da arazim var ama param yok yine de yapmaya karar verirsen konuşabiliriz

  6. Mustafa dedi ki:

   Sizinle görüşmek isterim Muhammed bey benim Hatay’da arazim var.istanbulda oturuyorum.detayli bilgi verirseniz beraber yapalım

 45. cem dedi ki:

  ıyı gunler bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

 46. Fatih dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar İstanbul Beylikdüzü’nde yeni açmak istediğim işyerine 20000 lira ile aylık kişi başı 4 ila 5 bin lira arasında para kazanmak isteyen arkadaşlar (araç ile takas olur) pazarlama ve satış değildir…

  1. ümit dedi ki:

   Merhaba bu iş ile ilgili bilgi verir misiniz.

 47. Turgut dedi ki:

  Adım turgut manisada hazır kurulu unlu mamuller imalatım var askeri kantin ihalelerine katılıyorum çok sermaye gerektiren bir iş fakat getiriside cirosuda çok gűzel benimle iş yapmak isteyen arkadaşları bekliyorum en az sermaye 1 milyon tl aylık cirosu 800 bin tl dir

 48. Ramazan dedi ki:

  Ben ramazan dükkanım var izmirde boş sermayem yok dukkan kiralık ama 5 sene kontratımm var değerlendirmek istiyorum ne yapabilirim 30 metre kare canlı işlek yerde

  1. Turgut dedi ki:

   Unlu mamuller satışı yapabilirsin yer haraketli caddeyse izmirin neresinde dűkkan

  2. Harun dedi ki:

   0544 44 arayın iş için diye hatırlat

 49. Yaşar dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar.
  Ben kişiye özel iş fikirleri veriyorum.
  Kısaca şöyle çok az sermayeniz var ama ne iş yapacağınızı bilmiyorsunuz.. Ben sizin yapabileceğiniz para kazanma yöntemlerini size ileteceğim. Siz bu fikirlerden birini yada bir kaçını yaparak para kazanabilirsiniz.. ve uygun görürseniz dilediğiniz rakamı bana fikirlerimin karşılığı olarak gönderebilirsiniz.
  Kaybedeceğimiz birşey yok.

  1. Hamza dedi ki:

   Bana ulaşin

  2. OKAN dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim ?

 50. turgay ozdemir dedi ki:

  aklimda guzel bir fikir var guzelde parasi var ama benim butcem olmadigi icin butcesiolan ulassin emaille

 51. Nazif Köseoğlu dedi ki:

  İstanbul’un Yen’i gelişmekte olan bir semtinde Yen’i yapılmış çok sayıda toki ve Dumankaya siteleri var ama oto yıkama yok ben araç kiraladığımda 6 7 km yol gidiyorum yıkatmak için. Benim fikrim, yapabilme becerim ve eleman bulabilmek için çevrem var ama sermayem yok. Kenarda sermayesi olup işletmek isteyen mail adresimden ulaşabilir. İyi günler.

 52. Kardelen dedi ki:

  İş iş kurmak istiyorum ama net olan bir fikir yok aklımda. Ortak fikir bulup ortak olabileceğim birisi olursa çok güzel olabilir. Aynı düşüncede olan mail adresime ulaşırsa sevinirim.

  1. Onur dedi ki:

   Merhaba,güzel bir kaç fikrim var ilgilenirseniz görüşelim.

  2. Fatih dedi ki:

   Merhaba Fatih ben İstanbul Beylikdüzü’ndeyim iş konusunda bir fikrim var bildiğim bir iş beraber çalışmak şartıyla ortak arıyorum

   1. birol dedi ki:

    büyükçekmecedeyim fikrini uygun görürsem düşünebiliriz

  3. samet dedi ki:

   iş kurmak isterseniz küçük çaplı cafede işlek yerde nargile isletebilirsiniz mesala ben günde 50 nargile satıyorum 25 liradan 1.250 lira ciro yapıyorum tabi bu işe yönelmek fikir sahibi olmak gerekir mesala dropshopping sermayesiz kar yapmak için instagramda ekim kayayı takip edin yeni fikirler elde edin asgari ucretle beyaz yakalıların kölesi olmaktan kurtulmak elimizdedir

 53. Oğuzhan Yiğit dedi ki:

  Selamın aleyküm italyan el açma pizza ustasıyım iş fikirlerim var kendi yerimi açmak istiyorum ama maddi gücüm yok sermayeye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz? Saygılar Oğuzhan.

 54. İbrahim dedi ki:

  Merhaba ben ibrahim. 3d tasarim teknik ressamlık makina ve kalıp tasarımı konusunda 12 yıllık deneyime sahibim. Tasarım üretim ve imalata yönelik çok iyi iş planlarım var ve bunun için sermayeye ihtiyacım var. Deneyimlerime ortak olup sermaye çıkaracak ve piyasaya tasarim teknik danışmanlık 3 boyutlu yazıcı desteği saglamak sureti ile iş kurmak isteyen ve büyük hedefleri olan kişi yada kişiler lütfen benimle irtibata gecsin.

  1. Burak dedi ki:

   Mailden yazar mısınız bana

  2. murat dedi ki:

   ibrahim bey meslektaşız ve aynı şeyleri düşünüyoruz mailden ulaşın bana

  3. Harun dedi ki:

   İbrahim bey merhaba,
   Aynı sektör ile ilgili çalışıyorum. Projelerinizi dinlemek ve bilgilerimi paylaşmak isterim.

 55. Erhan dedi ki:

  50bin tl param var nasıl bir iş yaparım bursada yaşıyorum ortak arıyorum

  1. samet dedi ki:

   30 bin tl ile nargile takımı yaptır 0 takımlar ve bu iş için tütünleri ogren közleri felan sonra nargile işleten bir cafe ile anlaş deki kazandıgım paranın %15 20 senin yani 7 bin kazansan 2 bini cafe işletenin olsun çünkü cafe sahibinin işine gelicek o daha cok kazanıcak sende hiçbir zararı olmayan iş yapabılırsın aklına yatarsa smtylmzz instagramdan dm at

 56. Bilal sever dedi ki:

  Selam ben Bilal Antalya’da yaşıyorum 30 yaşındayım iş fikirlerim var ama maddi gücüm yok. Antalya’da izlenimlerime göre bir turşu dükkânı yok Kemal kültür le görüştüm destek oluyor iyi Bir yerde dükkan açmak için sedece sermaye ye ihtiyacım var ararsanız sevinirim lütfen saygılar Bilal

 57. ümit dedi ki:

  Ben 25 yaşındayım fas food restaurant lokantada 13 yandan buyana çalışıyorum.50 bin sermayeye çok güzel bir iş yapacağımzı düşüyorum maddi destek vererek ortak olmak isteyen varsa buyursun gelsin.

 58. Mustafa dedi ki:

  Finans var iş yapacak ciddi ve Çalışkan kişi var mı ?

  1. Süleyman dedi ki:

   Merhaba, bilgisayar mühendisiyim ve uzun zamandır ciddi bir şekilde iş kurmayı düşünüyorum. Bu konu da çok hırslıyım Fakat henüz hangi sektörün ve işin kazançlı olacağını netleştiremedim. Dilerseniz mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.

  2. Sadiye dedi ki:

   Kendimden eminim ve yapabilirim.

  3. Mahmut Hüdayi Küçükoğlu dedi ki:

   Üstad on yıldır alanimda profesyonel bir şekilde calisiyorum. İş hakkında bilgi almak için detaylari görüşmek isterseniz ulasin lutfen. Paranizi 4-5 ayda amorti edersiniz.

  4. İş yatırımı ve danışmanlık dedi ki:

   Selam, ciddi projem var. Hazırsanız mail yada WhatsApp dan ulaşınız. bu siteye yeni girdim. Çünkü daha öncesi 5 – 6 aydır kendi yapmak istediğim projemin fizibilite sini daha yeni bitirdim ve sermayem yok. Ülkemizde henüz görücüye fazla çıkmamış ama ilerleyen zamanlarda yaygın olacak bir iş den bahsetmek isterim. Getirisi bugün hayata geçirirse yüksek olacak inşaallah. Düşünürseniz telefonuma mesaj atınız. Abdullah

 59. Mahi dedi ki:

  Ben antalyada dört çocuk annesiyim boşandım evde satış yaparak para kazancı sağlayabilirim simdilik çünkü çocuklar bırakacak yerim nede onları bırakıp calısma imkanım var ama bir iki sene sonra işe giriyorum ama o zaman kadar belki bir işi büyütürsem kendim dükkan acabilirim ama tek kurusum yok bu yüzden de napabilirim bilgi alabilir miyim

 60. Siya Siyabend dedi ki:

  Merhaba güzide ülkemin nadide girişimcileri!
  Babam köyden çok genç yaşlarda İstanbul’a göç etmiş, kısa sürede İstanbul’daki sayılı esnaflardan biri olmayı başarmış biridir. Fakat başarısının ardından yanlış yatırımlar, dolandırıcılar ve çalışanların sadakatsizliği gibi birçok sebepten dolayı iflası da hızlı ve şiddetli gerçekleşti. Dünyaya gözlerimi açtığımda bolluk bereket içinde olan ailem, 16 yaşlarımda iflasın eşiğinden iflasın dibine kifayetsizce çekiliyordu. Ben ise genç yaşta Jimnastik, kickboks ve taekwondo sporlarında ufak başarılara ulaşmış, sosyal ve iyi sayılan bir öğrenciyken; 16-18 yaşlarındaki maddi problemlerin de beraberinde gelen manevi ızdıraplarla, spordan ve başarıdan ziyade şiddete ve kötü alışkanlıklara sürüklenen, kaybedenler liginin şampiyonasına yarışmış biriyim. Şimdi tüm bunların üstünden bayağı zaman geçti, üniversite yarım kaldı, spor yarım, aşk yarım… Şuan bir cep telefonum bile kalmadı 🙂 Arayan yok, soran yok… Önceden bir gecede çarçur ettiğim parayla birkaç ay geçinebilir haldeyim! Boşlukta, yokluğa gem vurup hiçe dönüştürüyorum bir anlamda. Anladım ki; kaderinin ilahi bir işleyişte ilerlemesini seyrederken tek yapmak gereken sabretmekmiş. Ama sabretmek, sadece beklemek değilmiş. Üç kuruş para kazanbilmek için 16 saat ayakta duran insanın verdiği mücadele imiş. Zor günlerin ızdırabına dayanabilir ve hayatını etik kurallara uygun biçimde yaşamaya devam ettirebilmekmiş sabretmek! Dolandırıcılar ve gayrimeşru işlerle doldu etrafım. Çok para kazanma yollarını takip ederken oldu bu. Önceden zor günlere, ‘bekleyerek’ sabreden ben; şimdi gayrimeşru işlere el uzatmamak üzere sabreder oldum. Henüz ehliyet alabilecek yaşta olmadığım için illegal kullanırdım babamın arabalarını, bazen çarparak ve uçarak; uzak ,geçmiş yıllarda.. Şimdi bırak taksiyi, dolmuş parasını bile uç uca getirmeye çalışıyorum. Babamın eski tandıklarından olan bir sürücü kursunun patronu ehliyet verelim sana dedi, Sadece devlete cüzi miktardaki sınav parasını yatırmam yeterliymiş. Her neyse o sınava da on dakika geç kaldım ben. Almadılar içeri 🙁 Param var mı? -Hayır. Aç mıyım? -Yine hayır… e vardır herşeyde bir hayır:) Başıma geldiği için biliyorum; birilerinin hakkına girmek en kötü tercih! Bunu sabırsız biri olsam bile tercih etmeyeceğim!!! Geçenlerde duyduğum bir haber; Çobanın Serzenişi; ‘devlet, kredi verip hayvancılığa teşvik ediyormuş fakat kredi için de ipotek isteniyor gayrimenkul fln gibi,, “Yahu” diyor çoban, “Benim ipotek edecek malım olsa ve hayvancılık yapacak param yoksa. Malımı satar, parasıyla hayvancılık yaparım.” diyor.. E haklı.. Çünkü onun malda mülkte gözü yok(!) Aslında gerçekten malı mülkü ikinci plana atıp, iş yapmayı ve üretmeyi hedefleyen bir bakış açısıdır bu.. Bu ülkenin çobanı bunu düşünür fakat milyoner iş adamları ‘aman malıma mülküme zarar gelmesin’ hevesiyle devletten destek alarak üretim yapar! Necip Fazıl’ın da dediği gibi;”On pulu bekleyedursun on kul. Bir kişiye tam dokuz, dokuz kişiye bir pul!” Sanat da ancak bu şekilde ilerleyebiliyor zaten, toplumun sorunları, beraberinde sanatı getiriyor.
  ‘Ağrısız başım, kaygısız aşım’ demiş atalardan biri.. Para kazanacağım, başarılı olacağım falan diye hayatı yaşamaktan müzdarip olmayalım. Neyzen Tevfik de demiş bişeyler; “Durma sor halini hastanın sağın,, tabi solacak gülleri bağın!”.. Hedefi tutturan; diğer herşeyi ıskalamış olur yani. Bir yarışmada herkes birinci olamaz. Fazla para sahibi olmak şart değil, başarılara imza atmak çok gerekli değil. Çünkü bize başarı gibi görünen, başka birine gereksiz bile görünebilir. Yani hırs ve hevaya kapılıp da altından kalkamayacağın yükün altına girmemeli. Faydalı şeyler hakkında ilkleri başarırım diyorsan da sakın durma, yola devam et derim, en nihayetinde. (Eğer bilgisayar, internet(wifi:)) icad edilmemiş olsaydı şuan buraya bişeyler yazabilir miydim ki?..) Bu kadar yazmayacaktım aslında ama içim döküldü işte,, hem diğer yorumlar da yazmaya teşvik etti nedense.. Bu yorumu yayınlayacak admine teşekkür etmeden geçmek de olmaz herhalde! Onaylamazsa da canı sağolsun be. Sadece sonuna kadar okuyan işsiz arkadaşlarıma birkaç parça müzik tavsiye edeceğim naçizane:)
  …………..
  Rehber – Bilir (…Youtube’dan ulaşabilirsiniz…)
  ………….
  Siya Siyabend – Ağrı dağında uçtum ” ” ”
  ………..
  SAGO – Zorla Güzellik
  SAGO – sÖYLENECEK ÇOK Şey Var,, Yakın ve Uzak, 40… İnsafa Gel… vs vs işte…

  kendinize iyi bakın…

  1. Muradhan dedi ki:

   Eline yüreğine sağlık. Gecmis sürecinizde,Yaşamış olduklarının farkında olmanız ve bunlari başkalarını suçlayarak degilde kendi hatalarinizinda olduğunu kabul etmeniz MÜKEMMEL. Kendinizi bulmuşsunuz. Yolunuz açık olsun :=)

 61. Kadir dedi ki:

  Merhabalar, kendim uzun zamandan beri makina teknisyeni ve CNC Kalifiyeli Elemaniyim, niyetimde ileriye dönük, savunma sanayisine faydamiz olabilecek bölümünde katkisi olabilecek ekip olusturmak ve ciddi yatirip hedefimiz vardir, katilmak isteyen, elinde kalifiye belgesi olanlar bana yazabilir. Ehil elemeanlar tercihimdir. Saygilarimla

  1. ŞAFAK dedi ki:

   Mrb bende sizin anlattığınız nitelikte biriyim ne yapabiliriz.?

 62. Aslan gürsoy dedi ki:

  Yaw arklar ne boş adamlarsınız madde 1 ortak iş kurulmaz büyüyemezsiniz ortak güvenmek için kişiyi çok iyi tanıyor olmanız lazım.(ççoookkkk) nasıl olurda msjlarda güveniyosunız ben şahsen hiç güvenmezdim.ayrıca bu ülkede işkurmak kolay değil işyeri açıyosun devlet diyokii hopp dur banada bi işyeri aç yetmedi sana diyoki hoopp çok kazandın yarısını öde ayrıca 50bintl ile bi iş kurmayı düşünüyosan onu 100bintl olarak düşün çünki en az seni 3 5 ay yeticek kadar para olması lazım yoksa hemen batarsın yada hemen haciz olursun.sanayi artık ülkemizde bitiyor.ayakta kalan isimler büyük oynayanlar sana pabuç bırakırlarmı?biz küçüğüz arkadaş bi abimiz derdiki develer depreşir karıncalar titreşir.

 63. isa calkak dedi ki:

  Slm edirneden isa hayvancilik isini yapmak istiyorum ama param yok hayvancilik isini seviyorum ne olur yardimci olun saygilar cvp manevi destek

 64. Umut dedi ki:

  Pra olsa fikir cok kendi uretecegimiz havlu bornoz plaj havlusu otellere terlik sabun vs urunlerin dis pazari iyi cogu firma fasoncu ariyo ev textili 2 gunde bir proje ayda 15 urun demek seri uretimide kolay iscide ucuz ornegin ev kadinlarina part time saatlik para kazanma sansi polisajcilara eldiven uretiyorum parasizliktan kumas bile alamiyorum satacagin ve urettiginin paran yoksa degeri yok

 65. Umut dedi ki:

  Elimde pprc pilastik tesisat malzemeleri var uygun verecem tesisat dogalgaz nalbur acacaklarin dikkatine

 66. cenk can dedi ki:

  merhaba ben 26 yaşındayım şuan işsizim bilgisayar teknik servisliği yaptım ama sorun şu ki makine olmadan iş yapamıyorsunuz ben de iş kurmak istiyorum fakat maddi destek yok malesef ortak olmak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir teşekkürler

  1. Sebahattin dedi ki:

   Merhaba benim tarım da kendi ürtiğimiz patetes ve firej yapacak. Ve soğuk hava deposu çifcinin ürünlerini sakşama ve pazarlama ve patetes tohumcukluk işi var sermayam yok yerimiz var paketleme firej hale marketlere otellere patetes. Patete tohumculuk iş yapmak isteyen ve düşünen arkadaşlar araya bilir iş güzel karlı..

 67. Ibrahim dedi ki:

  Bu makelleri yazan arkadas para kaziniyo kosgepten para almak kolayimmi hipitek istiyolar yazip duruyonuz ne guzel

 68. Ali dedi ki:

  Selam İzmir de cnc torna operatoruyum ayar falan yapmasini biliyorum kosgeb destekli isyeri acmak istiyorum isten anlayan güvenilir bi ortak usta arıyorum

 69. FİLİZ BALCI dedi ki:

  GÖKÇEADADA HERŞEY BULUNMUYOR HIRDAVATDA HAYAT GİBİ PAHALI VE KALİTESİZ PİYASANIN BAZEN ÜÇ KATI ÖRNRĞİN VERNİK ÇANAKKALEDE 7TL ADADA AYNI MARKA ORAN 17TLVS TEKZEN GİBİ BİRYER OLURMU

  1. Osman aygün dedi ki:

   İsterseniz beraber ortak düşünürüm

 70. ismail dedi ki:

  Ben kosgeb ten kredi alip bir is yeri acmak istiyorum benim gibi dusunen bir ortaga ihtiyacim var gucumuzu birlestirip guzel bir is kurmak istiyorum manisa salihli ve akhisarda acmayi dusunuyorum ilgilenen arkadaslar bana ulasabilirler

  1. Ismail dedi ki:

   Merhaba ismail adasim.bende kosgeb hibesinden yararlanarak bir is kurmak istiyorum.yurt disinda yasiyorum haziran ayinda Turkiyeye donus yapacam insallah.telefonunu yazarsan watsapptan gorusebiliriz.

 71. Adem dedi ki:

  Merhaba ben diş protez teknisyeniyim. Fas-cezayir-tunus gibi ülkelerde diş laboratuarı acmak istiyorum. 25 bin $ a açılıyor laboratuar daha önce açmıştık bir ortakla ortak dolandırdı beni. Sağlam biri olursa bir lab acmak istiyorum. Bu isin aylık kazancı adam başı en kötü şartlarda 6-7 bin $ dir. Tam sezon aylarında aylık 10-15 bin $ kazançlı bir iş. Yapmak isteyen ortak yada benim nasil devletten kredi alacagimi bilen varsa bana bilgi verirse çok sevinirim.

  1. Veysel yilmaz dedi ki:

   Bu iş hakkında bilgi verirmişsiniz

  2. Ismail dedi ki:

   Adem kardes telefonunu yazarsan watsapp uzerinden bir konusalim istersen is ike ilgili.

 72. makbule baraz dedi ki:

  Terzi veya atolye söktörünü bilen bir ortak dikiş üzerine bir atöleye kurmak isteyen meil göndersin

  .

  1. Mustafa güner dedi ki:

   Bursa olurmu

 73. Selçuk dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar Bursa’da yaşıyorum inşaat işleri alçıpan demir işleri yapmak istiyorum maddi durumdan dolayı yapamıyorum nasıl yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim saygılar sunarım

 74. Hacı yardımcı dedi ki:

  Mrb ben din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeniyim d.bakır sur ilçedinde aslen.maraştanım.kosgeb kursuna yazın katiltim belge aldim fakat devlet memuru olduğum için tekstil fabrikası kuramazmişim güvenebileceğim benim adima işleri yapacak müdür yetkili ekonomiden iyi anlayan bir dost kardeş aramaktayim.3.000 tl maaş veririm ama güven ve dost olmalı.d.bakir veya maraşa kurmayi planliyorum.

  1. Recep dedi ki:

   S.a. Merhaba kardeşim ben RECEP 14 yıldır MUŞ ta yaşıyorum 3.000 TL maas alıyorum Muş un en büyük firmasinda Muhasebecilik yapmaktayım. Sizinle görüşmek istiyorum ayrıca cazibe merkezi projesinden mi yapıyorsun tekstilciler için burada fabrikalar yapıldı boşluk var elektrik indirimi İşkur eleman desteği 10 yıllık vergi indirimi gibi.

  2. Salih dedi ki:

   Gaziantep i neden düşünmüyorsunuz sonuçta twkstilim şuan kalbi gaziantep eğer buraya düşünürseniz size yardımcı olabilirim

  3. Nuri dedi ki:

   Abi bana ulaş 0530 129 8400

  4. Yılmaz dedi ki:

   Selam ismim yılmaz Diyarbakır ve Maraş uygun neden Adıyaman düşünmüyorsunuz. Eğer düşünürseniz sizinle görüşmek isterim. Kendim singer dikiş makinaları Tic. A.Ş de Güneydoğu bölge satış sorumlusu olarak görev yaptım. Diyarbalır Maraş yada Adıyaman olursa benim için sıkıntı olmaz. Saygılarımla.

   1. boran dedi ki:

    Boran ponzi işlerine onay vermiyoruz, hoşçakal.

  5. israfil suci dedi ki:

   Hocam ben talibim merak etmeyin geçmişimide araştırabilirsiniz rabbime şükür kimsenin üç kuruşuna tenezzül etmedim

  6. Mehmet dedi ki:

   O guveni vrebilirim hocam.

 75. Sermayesiz iş fikirleri 2018 dedi ki:

  Sermayesiz iş fikirleri 2018 yılında en çok para kazandıranlar bunlar.

 76. Arif dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben 25 yıllık inşaat ustasıyım dekarasyon konusunda tüm ince işler ustası ve tasarım ustasıyım ekip sorunum yok çok temiz işcilik im var benim elimden tutacak sağlam iş yeri arıyorum şirket kurcam yada bana maddi manevi destek olun lütfen

  1. hasan ceyhan dedi ki:

   arif bey nerdesiniz il olarak aynı meslekteniz ben istanbuldayım telim 0553 adım hasan

 77. Kerem dedi ki:

  Arkadaşlar istanabulda yaşiyorum. Iktisat mezunuyum.Bazi durumlardan dolayi sermayesiz kaldim.Tekstil üzerine Pazar isi yapiyorum. Zarar etmiyeceğimizi garanti ederim. 10 bin yada 20 bin tl yatirim yapacak sermayedar ortak ariyorum.Aracim var.Deneyim var.İkinci el tekstil yapiyorum. Üretim yaparak sıfir ürün satmak istiyorum.

 78. Erol dedi ki:

  selamün aleykum Dostlar aklimda tutacak bir is var fakat bu isi gerceklestirmek icin yeterli sermayem yok koy hayati yasayan genelde bilir eskiden ninelerimiz eksi lokum ekmegi yapardi nohut ekmegi yani birde kendi eksi hamuruyla olan dogal koy ekmegi biz iki Arkadas dost bu isin ustasiyiz tek eksigimiz yeterli Sermayemizin olmamasi hayat bizi buralara surukledi kendi isimizi yaparken hayatimiza giren dost gorunumlu dusmanlar sayesinde iflas Etmis bulunmaktayiz varsa yatirim yapmak isteyen ilerisi olan bir is Bildiginiz gibi bir cogumuz hasret kalmisizdir dogal köy ekmegine bir cok Metropol sehir gezdim yurt ici yurt disi simdiye kadar hic denk gelmedim Istanbul Gibi bir sehirde yok satacagimiza hatta kuyruk yapacagimiza kalben inaniyorum aklina yatan bir yatiricim ci olursa bir telefon kadar yakininizdayim selametle kalin Dostlar

 79. Sadık dedi ki:

  Selamlar ben gaziosmanpaşa Küçükköy yolunda küçük bir dükkanda çorap ve çamaşır işini yapmak istiyorum. Emekliyim ve eşimle birlikte bu işi yapmak istiyorum bunun için hemen ödeme yapmadan çorap çamaşır alabileceğim tedarikçi ye ihtiyacım var saygılar

 80. ersin dedi ki:

  E ticaret sayfası açamak istiyorum.güvenilir dürüst biri varsa ilgilenen yazsın

 81. Lokman akbaş dedi ki:

  Ben tantuni döner açmayı düşünüyorum dükanıda buldum işlek yer en kötüsünü yap 300 ekmek x 6 tl ‘den hesapla öyle karar ver.

 82. Sercan dedi ki:

  Organizasyon işi yapmak istiyorum sermayem düşük aöa ortak olcak kişilerle görüşebilriz

  1. emel özer dedi ki:

   nerde düşünüyosunuz bulunduğunuz il ?

   1. işten anlayan gerek dedi ki:

    lokanta açmak istiyorum aşçıyım ortak gerek 150 bin tl var

  2. Mehmet dedi ki:

   Organizasyon sektöründe franchaise veren bir firma var düşük bütçeyle başlıyorsun biz onların desteğiyle sektöre girdik bu sayede 2 dükkan 1 villa ve 4 Adet düğün salonu işletmecisi olduk onların desteği olmasa büyüyemezdik

   1. Beyhan dedi ki:

    Hangi firma acaba isim alabilir miyim ? Ve ne kadar bütçeyle veriyor acaba ? Bilgi verebilir misiniz acaba ?

 83. Emrah dedi ki:

  Ben tersanede izolasyon saç ustasıyım fakat başkasının baskısı altında çalışmaktan bıktım kendi işimi yapmak istiyorum ama nasıl yapılacak bilmiyorum bir tavsiyesi olan varsa yazsın

 84. Kazım dedi ki:

  çok özür dileyerek söylüyorum ama neyin kime yardımı arkadaşlar burası zaman kaybından başka birşey değil benimde şimdiye kadar düşündüğüm bir çok iş fikri var ama 10 yıldır düşünüyorum işin özü şu kendi çevremizdeki bizleri tanıyan güvenilir yada güvenilmez olduğumuzu bilen insanlardan gelmeyen mali destek hiç tanımadığımız bu yazıyı okuyan insanlardanmı gelecek komik ve trajik buluyorum çünkü insanlar umut edip buralara hayallerini yazıyor ve bekliyor biri çıkıp hadi gel senin şu iş hayalini gerçekleştirelim diyecek gibi burada kendimizi ezik ve muhtaç durumda gibi göstermek yerine ek iş yapıp kendi sermayemizi kendimiz kazanmalıyız örnek veriyorum 20 TL ile aldığımız simit ile neredeyse yarı yarıya kâr elde etmemiz mümkün yani diyeceğim oki zenginin parası en fazla züğürdün çenesini yorar zengin etmez saygılar.

 85. hanife dedi ki:

  gorusmek isterim cok tercubeli olmasamda cok istedigim bir is

  1. huseyin dedi ki:

   bayan kuaforu guzellik.merkezi acmak isteyen belgeleri olan bayanlar ulasabilir 0546 427 96 22

 86. mert dedi ki:

  Merhaba Adana Seyhan da rent Acar ve 0 ve 2 . El oto alım satım yedek parça iş yeri açmak istiyorum yüksek bir maliyet gerekiyor fakat getirisi yüksek olan bir iş olduğu için kendim yapamıyorum eğer ilgilenen olursa numaradan ulaşabilirler

 87. Tural dedi ki:

  Merhaba. Ramazan Ayınız Mübarek olsun.

  Tarım sektöründe 03/2013 kulumlu, 600.000 TL ödenmiş sermayeli, 150 metre karede üretim ,tescil ve lisans belgelerine sahip Yerli Üretim olmakla Mikrobiyal/Organik Gübre üreten firmamıza, Tarımla ilgilenen ve Tarımdan anlayan yatırım yapmak isteyen iş adamları ile ortaklık yapmak arzusundayız.

  1. Yusuf Uludag dedi ki:

   Gübre konusunda görüşmek için size nasıl ulaşabilşriz

  2. ozkan dedi ki:

   gubre olayi getirisi goturusu nasil oluyo ben 20 yasinda deli gibi kendi isini yapmak isdeyen evli barkli olmadan ozgurce kendi isimi yapmak isdiyorum sizinle konusmak isderim fikir almak isderim ankara da yasiyorum ve sanirim bu isi yapmak icin uygun olabilirim

 88. aylin dedi ki:

  merhaba.güzellik merkezi açmak istiyorum.bunun için kursa gideceğim.bir kaç ay sürecek.yeteneğim, azmim var.kosgebe basvuracağım.sermayem yok.destek olacak birine ihtiyacım var.

  1. Emir dedi ki:

   Nerde açacaksınız

  2. Serkan dedi ki:

   Ben aslında. Ortak olmak isterim

  3. Hikmet dedi ki:

   Nerde açmak istiyorsunuz. ?Ne kadar maliyeti vardır? kaç kişi çalıştırmak gerekir? Eleman bulabilirsiniz ?

 89. İnşaat müh. Öğrenci dedi ki:

  İnşaat mühendiiği öğrencisiyim yapı malzemesi, tadilat, onarım için bir dükkan açmak istiyorum. Senelerce inşaat ve emlak firmalarında çalıştım. Usta bağlantım var emlak bağlantım var. Referanslarım var malzeme bilgim var. Metraj hesabım var. Ama sermayem yok. Bana destek olacak bir yatırımcı arıyorum.

  1. Doğan dedi ki:

   kardeşim bu işle ilgili bir görüşelim.

 90. Büyük karlı iş dedi ki:

  Merhabalar 22 yaşında Üniversite öğrencisiyim 30 bin sermaye ile 2 yılda 1 buçuk milyona yakın para kazanıcak bir iş fikrim var ve hali hazırda işleyen tutan bir iş sadece finansman desteği gerekiyor benimle ortak olmak isteyen ciddi insanlar arıyorum

  1. mesut dedi ki:

   görüşelim

  2. Mehmet dedi ki:

   Projen hakkında detaylı bilgi verebilirsen değerlendirmek isterim. Tşk.

  3. alper dedi ki:

   hangi alanda yapacaz yatırımı bilgi verir misiniz?

  4. EMRAH dedi ki:

   daha detaylı konuşalım.

 91. serdar dedi ki:

  Merhaba bursada elektirik ve Emlak işi yapmak istiyorum ama swrmayemtok bana yardımcı olabilirmisiniz

 92. Yakup dedi ki:

  Mali yeti yuksek olmayan hair pazari olan mini sampuan uretimi ile ilgili ortak ariyorum ilgilenenler msj atabilir

 93. Serdar dedi ki:

  Selam halen hazırda 12 volt seyyar dalış nargilesi ,çingene karavanım ve pürüzsüz yüzey iç cephe macunu imalatlarım var kendime bunların üretimini yapmama yardımcı olacak finansman arıyorum

 94. Bordo dedi ki:

  30 yıldan beri çiçekçiyim ve şu an boştayım hayat işte nerden nereye

 95. cafe işletmeciliği dedi ki:

  küçük bir cafe açmak istiyorum.

  1. hanife dedi ki:

   bende dusunuyorum nerde yasiyorsunuz ben ist

  2. Alimetehan dedi ki:

   Merhabalar. bende sizinle ayni fikirdeyim, beraber yapabiliriz. Ben ist avrupa yakasindayim, siz?

 96. bayan--çocuk giyim ve oyuncak mağazası dedi ki:

  yardımlarınızı bekliyorum

  1. EMRAH dedi ki:

   merhabalar. bu konuda bende mağaza açıçam fakat ortak arıyorum. hangi ildesiniz

 97. Cafe dedi ki:

  Merhaba. İstanbul anadolu yakasında bir cafe açmak istiyorum. Değişik bir cafe konseptim var, kosgeb e ayrıca başvuracağım ancak hem finansman gücüne sahip hem de tecrübeye sahip birine ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

 98. Tel örme tesisi dedi ki:

  Ankara elmadagda ikamet ediyorum bi çok sektörü denedim ama yol katedemedim fikrim var ama sermayeden sıkıntım var tel örgü makinası almak ve örmek istiyorum

  1. Kadir dedi ki:

   Merhabalar, benimle iletisime gecerseniz, bilgi alis verisi yapalim, derim.

 99. 2. el spot dükkanı acmak için finans ortağı dedi ki:

  2, el spot dükkanı için ankarada finans ortağı arıyorum
  para hesabı kendisinde olabilir

 100. kendi kendini yenileyen motor yağı dedi ki:

  Merhabalar benim bi buluşum var ama nakit sıkıntısından dolayı yapamıyorum

  1. Yenilenebilir Motor yağı dedi ki:

   Merhaba iş fikrinize sermaye koyarak ortak olabilirim.
   Ancak karşılıklı ciddi görüşme ve anlaşabilmek için. Önce ne kadar bir sermaye koymak gerektiğini ve gerekli ekipmanların fiyatlarını bilmem gerekmektedir.
   İş birliğimizin sonucu yüzde kaç karla çalışacağız. Ve sermeyenin yaklaşık ne kadar zamanda geri alınacağını hesap ediyorsunuz.
   Bana bu soruların cevabını yazarsanız, karşılıklı görüşerek bir hukukçu nezaretinde anlaşmaya varabiliriz.

 101. Yemek dedi ki:

  Ben özel sektörde çalışıyorum fakat yıllardır ev yemekleri ,pasta ,börek, çörek yapan bir yer açmayı hayal ediyorum kafamda her şey tamam ama finans durumu olmuyor inşallah bu hayal olarak kalmaz diye dua ediyorum

 102. makine dedi ki:

  Satilik selpak pecete makineleri mevcuttur…

 103. elektrik,satış uzmanı dedi ki:

  çorum ilinde elektrik veya büyük mağazalarda satış danışmanlığı yapmak istiyorum.

 104. kafe işletmek dedi ki:

  çayı ve kahvesi güzel olan kendine has kekleri olan küçük bir kafe açmak istiyorum 10 15 m2 yer bile kafi. başlamak için sermaye lazım, yahut bilemedim..

 105. Servet gunbattı dedi ki:

  Benimde karışık kafam ne yapsam acaba

 106. serbest dedi ki:

  Krediye kefilligi yeterli olan arkadaslara 30.000 tl Satilik pecete selpak makineleri mevcuttur..

 107. dekor badana boya dedi ki:

  dekor ve badana boya konusunda pek tecrübeli değilim ama çok güzel fikirlerim var beni cesaret lendirecek arkadaşlara ihtiyacım var güvenecegim iş ortağı arıyorum sermaye gerektirmiyor sadece güven gerekiyor

 108. Tekstil dedi ki:

  Merhaba ben trabzon da işletme öğrencisiyim. Ama erkenden kendi işimi kurup hayata atılmak istiyorum. Aklımda bulunduğum mevki de hiç yapılmamış bi is var ancak öğrenci olduğum için sermaye gerekli. Öğrencilerin önünün açılmasını istiyorum 🙂

 109. Kumaş dedi ki:

  Kumaş örme dokuma işi düşünüyorum ama finansal dedtekl lazım

 110. Uğur erdemir dedi ki:

  Ne ticareti?

 111. tuncay dedi ki:

  merhabalar ben guvenılır bır ortak arıyorum kazanmak ıcın calışacagız kendıne guvenen varsa bana ulasın bay bayan farketmez ıs tıcaret

  1. evet iş hakkında bilgi alayım dedi ki:

   işin ayrıntısı ne?

 112. Hüseyin dedi ki:

  Ben hüseyin param yok ama ne iş yapabilirim bilmiyorumsadece iyi bir kazanç yapacak iş arıyorum teşekkür ederim

 113. Selçuk dedi ki:

  Bende yeni bir iş için ortak arıyorum fakat yapılacak iş ile ilgili bir fikrim yok

 114. zeynep dedi ki:

  Ne iş yapacagimi , hangi sektörde yapacagimi biliyorum..lakin finansal ortak ariyorum

  1. Tolga dedi ki:

   Zeynep hanım merhaba, hangi ilde, sektör ve yatırım tutarı hakkında nasıl bilgi sahibi olabilirim. Hoşçakalın

 115. Vedat kurt dedi ki:

  Umarim başarılı olurum ve yardimlarinizdan faydalanabilir bir kişi olurum. Şimdiden teşekkür ederim

 116. Vedat kurt dedi ki:

  Selam bende kafası çok karışık ne iş yapmasını bilmeyen fakat daha iyi ve hayalini kurduğum yaşam standartlarına ulaşmak iSteyen binlerden birtanesiyim. Yazınızı okudum ve yardımcı olabileceğinizi düşündüm ve yazdim

Sayfa başına git