Olgun Orkun giyim bayilik veriyor şartları iletişim bilgileri


Olgun Orkun giyim bayilik veriyor

Olgun Orkun giyim bayilik veriyor


Olgun Orkun Giyim Bayilik Nasıl Alınır?

Günümüzde en kazançlı yatırımlardan bir tanesi şüphesiz ki franchise bayilik almaktır. Giyim küçük ve büyük şehirlerin tamamında tutan sektörler arasında yer aldığı için bu sektöre yapılan yatırımlar her geçen gün artıyor. Alınan krediler ile giyim sektörüne yatırımlar yapıldığı gibi aynı zamanda büyük şirketlerde pek çok şehre mağazalar açarak satışlarını katlamaya çalışmaktadır. Giyim sektörü denildiğinde yine şüphesiz akla ilk gelen firmalar arasında Olgun Orkun giyim yer almaktadır. Olgun Orkun giyim bayilik veriyor. Söz konusu firma Türkiye’de uzun süredir hizmet vermekte ve adını pek çok şehirde duyurmuştur. Sizlerde Olgun Orkun giyimden bayilik almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Olgun Orkun giyim firması franchise bayilik vermeye başladı. Peki kimler bayilik alabilir? Olgun Orkun giyimden bayilik almak için neler yapılmalıdır ve şartlar tam olarak nedir? İşte tüm soruların yanıtları.

Olgun Orkun Giyim Firması Hakkında

Olgun Orkun giyim firmasın Türkiye’de 1993 yılından beri hizmet vermektedir. 23 senedir aktif olarak iş hayatlarına devam eden firma sahipleri yatırımlarını her geçen sene büyütmekte ve adının marka değerini artırmak için nitelikli personel alımları ile şirketi daha da geliştirmeyi hedeflemektedir. Marka değerinin artması, işçi sayısının artması ve satışların daha da çoğalması için Olgun Orkun giyim firması Türkiye geneli franchise bayilikler vermeye başladı.

Olgun Orkun giyim firması sadece Türkiye’de hizmet vermemekte olup yurt dışında da yatırımlarını kesintisiz olarak devam ettiriyor. Buna göre kendilerine ait 11 satış mağazası bulunmakta olup firmanın aynı zamanda 13 farklı noktada fracnhise bayiliği de bulunmaktadır. Bu bayilik sayısını artırarak satışların daha da çoğalacağı ve satışların artması ile Olgun Orkun giyim firmasının marka değerinin artacağı bu sayede müşteri çekme şanslarının daha da yükseleceğini düşünen firma sahipleri franchise bayilik vermeye başladı.

olgun-orkun-1

Olgun Orkun Giyimden Bayilik Nasıl Alınır?

Öncelikle Olgun Orkun giyim firmasından bayilik almak için mutlaka bu işi yapmaya istekli olduğunuzu firmaya kanıtlamanız gerekmektedir. Firma sizden bu ışığı görürse bayilik verme için uygulanan prosedürleri daha da hafifletir. Kuytu bucak köşelerde bulunan dükkanlar için Olgun Orkun giyim firması pekte bayilik vermeyi tercih etmiyor çünkü basına Olgun Orkun giyim iflas etti şeklinde yazıların yazılması şirket sahipleri tarafından istenmemektedir. Eğer Olgun Orkun giyim firmasından franchise bayilik almak istiyorsanız mutlaka işlek bir cadde’de ve satış yapacağınız kesimin bol olduğu noktalara dükkan açmayı düşünüyorsanız o zaman Olgun Orkun giyim firmasından franchise bayili alabilirsiniz. Tabi birde dükkanınızın büyüklüğü önemlidir. Bu konu hakkında da detaylı açıklamalar yapan Olgun Orkun giyim firması franchise bayiliğin en az 100 metrekarelik bir alanı kurulmasını istiyor. Bu alandan küçük bir işletmeniz var ya da işletme açmak istiyorsanız Olgun Orkun giyim firmasından franchise bayilik alamazsınız. Dükkan boyutunun en az  90 ile 100 metre kare olması gerekiyor. Müşteri memnuniyeti en çok dikkat edilen konudur. Ayrıca iyi bir reklam yapmanız da gerekmektedir.

Olgun Orkun Franchise Bayilik Bedeli Ne Kadar?

Prosedürleri yerine getirdikten sonra Olgun Orkun giyim firmasından franchise bayilik almak oldukça kolaydır. Tabi bunun için önünüzde bir engel daha var o da şüphesiz ki bayilik maliyetidir. Bilindiği gibi giyim sektörü oldukça kazançlı bir yatırım fakat Olgun Orkun firmasından giyim bayiliği alırken mutlaka sermayenizin olması gerekiyor aksi takdirde yine firmadan bayilik alamazsınız. Bunun için öncelikle 100 bin lira ile 200 bin lira arasında bir bütçenizin olması gerekiyor. Tabi bu ücreti verdikten sonra dükkanınız boş olarak size teslim edilmeyecek ve satış için mallarınızda hazır olacak. Ancak bu ücret dükkana göre değişebilir. Ancak marka isminden faydalanarak karlı bir iş ortaklığı edinebilirsiniz.

Olgun Orkun Franchise Bayilik İletişim

Eğer Olgun Orkun giyim firmasından bayilik almak istiyorsanız 0850 926 99 26 telefon numarasını arayabilir,  info@olgunorkun.com postasına mail gönderebilir ya da Batıkent mahallesi Akburçak sokak No: 8 / A- B Tepebaşı / Eskişehir adresinde yüz yüze görüşme yapabilirsiniz.

Ücretsiz bayilik veren firmalara ulaşmak için tıklayınız.Olgun Orkun giyim bayilik veriyor Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sevcan Ekinci dedi ki:

    Bunun mağazası heryerde vardı ama çoğu yerde kapanmış acaba neden satışları mı azaldı ki??

Sayfa başına git