Emekliye 2019 Yılında Verilen Promosyonlar (EN YÜKSEK)

Emekliye 2019 Yılında Verilen Promosyonlar (EN YÜKSEK)
25 Aralık 2018 tarihinde güncellendi.

Maaşını taşıyan emekliye hangi banka ne veriyor? 2019 yılı emekli banka promosyon ödemeleri ne zaman yapılacak tüm emekliler bu sorulara yanıt arıyor.

Emekli maaşını taşıyan bankalara taşıyan ve taşıdığı bankadan  yıl boyunca maaş alma sözü veren tüm Sosyal sigorta kurumundan emekli sandığı ve Bağkur emeklililerine promosyon ödemeleri ile ilgili olarak yapılan anlaşmalardan emeklilerin maaşlarına göre promosyon ödemesinin yapılması gündemde olduğunda 2 bin lira ve üzerinde emekli aylığı alanların promosyonlarının 450 lira olarak verilmesi planlanıyor. Bu rakamların daha da yükseltilmesi gerektiğini belirtildi ve tatmin olmadığını ve rakamların  emeklilerin yararına olacak şekilde daha yüksek rakamlardan verilmesini istediklerini ve son olarak Bankalar ile Başbakan arasında yapılması gündemde olan toplantıdan çıkan rakamların emeklilere 2019 yılında da devam etmesi gündemde. Garanti bankasından emekli kredisi almak için tıklayınız.

emeklilere-promosyon

Emeklilere 2019 yılında da promosyon verilmeye devam edilecek.

Emeklilere yapılacak emekli promosyon ödemeleri yanında maaşını özel bankalara taşıyan emeklilere bankalar bu promosyon ödemelerinin yanında çeyrek altın, para puan hediyeleri sunuyor. Çalışma hayatının sonuna gelen ve artık emekli olan ve hangi bankaya maaşını taşıyacağını hangi bankanın daha fazla promosyon ödemesi yapacağını merak eden emeklilere ve Maaşını taşıyan emekliye hangi banka ne veriyor? tüm soruların yanıtı yazımızda.

Maaşını taşıyanlara promosyon, çeyrek altın, para puan Garanti bankası, İş bankası, Vakıf bankası, ING bank,  Şeker bank, Ziraat bankası, Yapı kredi, Akbank, Denizbank, Finans bankası, TEB gib bankaların promosyon kampanyaları ve sağladığı avantajlar aşağıda sıralanmıştır.

İşbankası 50 lira maxi puan

Emekli maaşını  İş bankasına taşıyan emeklilere banka 50 TL’lik maxi puan vermektedir.

PTT Bank emekli maaşını evine kadar getirme sözü

Emekli maaşını PTT Bank’ a aktaranlara PTT, emekli maaşını emeklilerin evine kadar getirmeyi taahhüt etmektedir.

Vakıfbank

Emekli maaşını Vakıfbank’ a taşıyan emeklilerin Kredi kart kullanım ücreti talep edilmezken hesap işletim ücret dahil birçok bankacılık hizmetinden ücretsiz olarak yararlanmasını sağlamaktadır. Vakıfbankası Otoyol ve köprülerden rahatça geçebilmeniz için HGS etiketini ücretsiz olarak vermektedir. Halden Anlayan Emekli Paketi nin sağladığı avantajları görmek için tıklayınız.

Akbank 300 TL chip para veriyor

Emekli maaşını ilk kez Akbank şubelerine taşımak ve transfer etmek isteyen müşterilerinin Neo kartlarına her ay 50 TL olmak üzere 6 ay boyunca toplam 300 TL Chip para puan yüklemektedir. Akbank 500 TL ve üstü emekli maaşı alan emekliler için bu hizmeti vermektedir.

Emekli maaşını mevcut bankalara taşıyanlara promosyon veriliyor. 

Qnb Finansbank

Emekli maaşını ilk kez Finansbank şubelerine aktaran ve transfer eden ve 3 yıl boyunca bankadan alma sözü veren emekliler, her yıl için Card Finans kartta 360 TL’lik indirimden yararlandırılacaktır.ING Bank 2 Çeyrek Altın Hediyesi Veriyor

Ing bankası emekli maaşını kendi şubelerine transfer etmek müşterilerine 2 çeyrek altın veren promosyon kampanyası ile dikkat çeken bankalardan biridir. 700 TL ve üzerinde emekli maaşı alan ve maaşını 3 yıl boyunca ING Banktan alacağının sözünü veren bankaya taşıyan emeklilere 2 çeyrek altın verilmektedir. İsteyenler 2 çeyrek altını 3 çeyrek altına da dönüştürebilir. Bunun içinde emeklilerin yapmaları gereken işlem en az 10.000 TL ve üstü kredi kullanmaktır. 10 bin lira üzerinde kredi kullanana emeklileri bir kere mahsus olmak üzere 1 çeyrek altın daha veren Ing Bankası avantajlarını görmek için tıklayınız.

Garanti Bankası Çeyrek Altın Hediyesi

Çeyrek altın değerinde gram altını hesaplarına yatırılmasını isteyenler Garanti bankasına emekli maaşlarını taşıyarak  3 yıl boyunca Garanti den alma sözü verdikler takdirde bu imkanlardan yararlandırılacaktır. Garanti bankasının emeklilere sağladı diğer avantajları görmek için tıklayınız.

garanti-çeyrek-altın

Yapı Kredi Bankası

Hesap işletim muafiyeti ücretsiz havale,  3.000 TL günlük para çekme limiti, masrafsız kredi kartı ve kredi kullanma avantajları sunan Yapı kredi bankasına emekli maaşını taşıyan emeklilere sunulan diğer avantajları görmek için tıklayınız.

Denizbanka Maaşını Taşıyan Emeklilere 300 TL Nakit Promosyon

Denzbank emekli maaşını şubelerine taşıyan 3 yıl maaş alma sözü veren ve 1 adet otomatik fatura ödeme veren Kurtaran Hesap sahibi olan emekli büyükleri ne özel hoş geldin hediyesi olarak 300 TL Nakit Promosyon kazanıyor. Denizbank Emekli maaş promosyonu şartlarını görmek için tıklayınız.

Emekli Maaşını Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Emekli maaşını taşımak istediğiniz bankaya nüfus cüzdanınızla birlikte başvuruda bulunarak emekli maaş transfer işleminizi gerçekleştirmek istediğinizi söylediğinizde tercih ettiğiniz bankaya transfer işleminiz yapılacaktır. Bunun için Postaneden 1 lira karşılığında alabileceğiniz E-Devlet şifreniz ile www.turkiye.gov.tr adresinden sisteme giriş yaparak Banka ve Adres Değişikliği alanından maaşınızı almak istediğiniz Banka Şubesi’ni seçerek yapabilirsiniz. Emekli maaşını bankalara taşımak ve transfer etmek isteyenler ayrıca SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvuruda bulunarak da emekli maaşını istediği banka şubesine taşıyabilirler.

Maaşını taşıyan emekliye hangi banka ne veriyor? Özel sermayeli bankaların promosyon ödemelerinin yanında emekli maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca maaş alma sözü veren emekli müşterilerine sağladığı avantajlar bu şekilde. Sizde Maaşını taşıyan emekliye hangi banka ne veriyor araştırmasını yaptığımız yazımızdan yararlanarak tercih ettiğiniz bankalara maaş transfer işlemlerini yaparak aylığınızı taşıyarak promosyonlardan yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz. Düşük faizle emekli kredisi veren Ziraat Bankasından kredi almak için tıklayınız.

Emekli maaşını mevcut bankalara taşıyan emeklilere verilen promosyonlar bu şekildedir. Ödemeler 2019 yılında da devam edeceği bekleniyor.Emekliye 2019 Yılında Verilen Promosyonlar (EN YÜKSEK) Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. promosyon dedi ki:

    Bn 2017de aldim 2019da da odenecekmi promosyon

  2. iNG BANKASI (EMEKLİLİK) dedi ki:

    İNG banka emeklliğimi taşımıştım. Bana internet işlemlerimden ücret alınmaycağını belirtmelerine karşın internet işlemlerinden ücret alıyorlar ve bunu düzeltmediler. Turucu hesap işlemlerindede aynı olayı yaşadım bu bankadaki hesaplarımı kapatıp başka bir bankaya emekli paramı transfer yapacağım.

  3. Buray dedi ki:

    Emekliler bu Müjde ile sevindi promosyon ödemeleri başladı bankalarda yoğunluk yaşandı işsizlik maaşı alan bir kişi 300 lira promosyon alacak 1000 ile 2000 lira arasında emekli maaşı alan 375 lira 2000’in üzerinde emekli maaşı alan s 450 lira alacak 1200 TL promosyon sadece ödemeyi kapsamıyor aynı zamanda emekliye farklı imkanlar da getiriyor onlardan en önemlileri bir emekli maaşını ATM’den çekerken tüm maaşını hepsini çekebilecek ve ücret ödemeyecek aynı zamanda hesap işletim ücretinden muaf olacak ödemesini almak isteyen emeklilerin bağlı oldukları bankaya başvurması yeterli.

Sayfa başına git