Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar Kampanyaları

Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar Kampanyaları
7 Ocak 2019 tarihinde güncellendi.

Geçtiğimiz yıl çok sayıda banka müşterileri için çeşitli kampanyalar düzenleyerek ihtiyaç kredileri üzerinde çalışmalar yapmış ve kurban bayramı öncesinde birçok banka çeşitli avantajlarla bayram kredileri düzenleyerek müşterilerinin karşılarına çıkmıştır. Hepimizin de bildiği gibi bayramlar diğer günlere nazaran oldukça masraflı geçmektedir. Bu sebeple de nakit paraya oldukça ihtiyaç duyan vatandaşlarımız kurban bayramı kredisi veren bankaların kampanyaları hakkında ciddi bir araştırma yaparak banka kredilerine başvuruda bulunabilir ve nakit ihtiyaçlarını bu sayede karşılayabilirler.

Avantajlı Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar

Son dönemlerde oldukça sık karşılaşmış olduğumuz bayram kredileri bu yıl da imdadımıza yetişerek ihtiyaç duymuş olduğumuz nakdi bize sağlamaktadır. Avantajlı bayram kredisi imkanı sunan bankalar en düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile müşterilerine cazip fırsatlar sunarak bayram öncesi destek duyulan nakdi yardımı yapmaktadır. Bayram kredisi veren bankaların listesi aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

 • Halkbank
 • TEB
 • Ziraat bankası
 • İş bankası
 • Denizbank
 • QNB Finansbank
 • Garanti bankası
 • Vakıfbank

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalar müşterilerine cazip fırsatlarda kredi avantajları sağlarken birbirleri ile de tatlı bir rekabet hırsı gözetmektedirler. Vatandaşların bütçelerine uygun oranlarda faiz imkanı sağlayan bankalar daha çok tercih sebebi olurken diğer bir çok banka da bayram kredisi imkanları sunmaktadır.

Halk Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Müşterileri için uygun ödeme planları ve avantajlı faiz oranları ile bir çok kredi imkanı sağlayan banka bu kez de bayram ettiren kredi sloganı ile karşımıza çıkarak kurban bayramından önce ihtiyaç duyulan nakit parayı sizlere sunmaktadır. Emekliler, memurlar, işçiler, çiftçiler, hatta belirli bir gelir düzeyinde olan öğrenciler bile Halk bankasının sunmuş olduğu bayram kredilerinden yararlanabilmektedir. Banka başvuruda bulunan müşterilerinin daha önceden bankaların kara listesinde olup olmadığına bakarken aynı zamanda kredi notunuzu da göz önünde bulundurmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu avantajlı bayram kredisinde 10 bin lira tutarında kredi için başvuruda bulunmuş olduğunuzda ve dosya masrafı ödemek istememiş olduğunuzda aylık faiz oranınız %2,50 civarında olacaktır.  48 ay vade seçenekleri ile 15.000 Türk Lirası civarında kredi çekmek istemiş olduğunuzda ise aylık ödeme tutarınız 427,00 Türk Lirası olacaktır.

Halk Bankası Kurban Bayramı Kredi Avantajları

Halk Bankası Kurban Bayramı Kredi Avantajları

Türkiye Ekonomi Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Banka, müşterileri için oldukça avantajlı kredi imkanları sunarken düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile nakde ihtiyacı olan vatandaşlarımızın yanında olmaktadır. Geçtiğimiz yıl çerisinde oldukça avantajlı kampanyalar düzenleyen banka bayrama özel bir çok çeşitli alanlarda kampanyalar belirlemiş ve müşterileri için en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemiştir. Giyim, aksesuar, alışveriş, tatil, yakıt, sağlık, eğitim, gıda gibi bir çok alanda avantajlı hizmetler sunan banka kurban bayramına özel ihtiyaç kredisi vererek de müşterilerini rahatlatmıştır. Ayrıca CEPTEB uygulamasını kullanarak anında kredi hizmetlerinden de yararlanmanız mümkün olacaktır.

CEPTEB ihtiyaç kredisi başvurusu için tıklayınız.

Türkiye Ekonomi Bankası 2018 Kredi Avantajları

Türkiye Ekonomi Bankası Kredi Avantajları

Ziraat Bankası Bayram Avantajları

Kamu kuruluşlu olan Ziraat bankası en uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleri sunarak bayram tadında kredi imkanı sağlamaktadır. Bankanın sağlamış olduğu kampanyalar oldukça dikkat çekerken bayram öncesi ihtiyaç duymuş olduğunuz finansal desteği de en düşük faiz oranı ile Ziraat bankası aracılığı ile karşılayabilirsiniz. Avantajlı bayram kredisi için 15.000 Türk Lirası değerinde kredi çekmek için başvuruda bulunmuş olduğunuzda 48 ay vade imkanı ile aylık ödeme tutarınız 489 Türk Lirası civarında olacaktır. Aynı zamanda 78 Türk Lirası civarında masraf bedeli öderken toplamda ödemeniz gereken meblağ 23.570 Türk Lirası civarında olacaktır. Ziraat bankası kredi başvurusu yapmak için tıklayınız.

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Türkiye İş bankası kurban bayramında karşılaşacağınız maddi sıkıntıları kolay bir şekilde aşmanız için size kol kanat gererek çok özel bir kampanya düzenlemiş ve oldukça avantajlı ödeme koşulları ile karşınıza çıkmaktadır. Banka en düşük kredi limiti olarak 3.000 Türk Lirası civarında bir meblağ belirlerken en yüksek kredi limiti olarak ise 100.000 Türk Lirası civarında bir rakam belirlemiştir. İhtiyacınız dahilinde ve ödeme gücünüzün yeteceği oran aralığında kredi tutarını belirleyebilir ve iş bankası şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz. Banka en en düşük vade olarak 3 ay limiti koyarken en uzun vade türünü ise 48 ay olarak belirlemiştir. 3.000 Türk Lirası civarında kredi başvurusunda bulunan vatandaşlarımız 1,29 oranında faiz imkanlarından yararlanırken 3.000- 29.999 Türk Lirası civarında olan kredi tutarlarının faiz oranı 1,70 olurken 25.000 Türk Lirası ile 49.999 Türk Lirası civarındaki kredi tutarlarının faiz oranı 1,59 olacaktır.

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi

Denizbank Bayram’a Özel Kredi İmkanı

Bayram öncesi ve bayram sonrası ihtiyaç duyulan nakit paranızı Denizbank aracılığı ile karşılayabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Başvurularınızı en yakın banka şubelerinden yapabileceğiniz gibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğunuzu gösteren kimlik numaranız aracılığı ile internet üzerinden de başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Denizbank bayram özel kredi imkanlarında üst limit olarak 55.000 Türk Lirası civarında bir rakam belirlerken 48 ay vade imkanı ile 1,64 faiz oranı sayesinde ihtiyacınız olan nakdi size sağlamaktadır.

Bankaların Sunmuş Olduğu Bayram Kredileri Neden Avantajlı

Bankalar bayram öncesi çeşitli avantajlar düzenleyerek müşteri kitlesini arttırmayı hedeflerken müşteriler içinde oldukça avantajlı imkanlar sunmuş olduğundan dolayı karşılıklı karlı bir adım atılmış olunmaktadır. Bayrama özel kredi veren çok sayıda banka olduğu için tüm bankaların faiz oranlarını karşılaştırıp en düşük faiz oranını veren bankayı tercih etmeniz çok daha kolay olacaktır. Bunun yanı sıra erteleme avantajlarından yararlanabileceğiniz gibi bayrama özel bir kampanya olduğundan dolayı daha düşük faiz oranları ile kredi çekmeniz de mümkün olacaktır. Ayrıca bir çok banka bu kampanyaları düzenlerken dosya masrafı kesintisi de talep etmezler.

Kredi Çekilerek Veya Kredi Kartı İle Kurbanlık Alınır Mı

Kredi Çekilerek Veya Kredi Kartı İle Kurbanlık Alınır Mı?

Kredi Çekilerek Kurbanlık Alınır mı?

Son dönemlerde çok sayıda vatandaşın dilinde olan taksitle veya kredi ile kurban almanın dinimizce uygun olunup olunmadığı araştırılmıştır. Ve yaklaşan kurban bayramı öncesinde diyanet işleri bakanlığının yapmış olduğu bir açıklama ile netleştirilmiştir. Kurban müslüman olan vatandaşlarımızın bütün mal varlığını gerektiği taktirde Allah yolunda feda etmesinin bir nişanesi olarak görülmektedir. Ayrıca borcu olmayanlar için farz kılınmıştır. Bu sebeple de borcu olan vatandaşlarımızın kurban kesmek için kendisini zor durumda bırakması uygun görülmezken bankalardan faiz ile kredi çekmek veya faizsiz kredi çekerek kurban kesmenin doğru olmadı açıklanmıştır. Bunun yanı sıra kredi kartı ile kurbanlık alınması da uygun görülmüştür.

Hayvancılık sektörüne girerek iş yapmak isteyen vatandaşlarımız hayvan kredisi nasıl alınır? adlı makalemizi inceleyebilir.

Bankaların verdiği bayram kredileri belirli dönemlerde geçerli olup nakde ihtiyacınız olması halinde uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredilerinden yararlanabilirsiniz.Kurban Bayramı Kredisi Veren Bankalar Kampanyaları Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. Deniz dedi ki:

  Bir sonraki seneyede bu kredi verilecek mi?

Sayfa başına git