Kredi Notuna Bakmayan Bankalar (SON ŞANS KREDİSİ)


Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar


Kredi başvurusu yapanların Kredi notuna bakmadan  kredi veren bankaların varlığından haberiniz yok mu? Öyle ise sizin için özellikle de kredi notunu düşük, sicili bozuk ve bankalardan kredi almakta zorlananlar için müjdemiz var.  Bankalara ihtiyaç kredisi başvuru yapıp kredi notu düşüklüğü nedeniyle kredi alamayanlar  bu haberimiz sizin için. Kredi notunuz düşük diye üzülmeyin. Kendinize bir kefil bularak kefilin mal beyanı ile kendinize ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Ülkemizde birçok banka kredi notu düşük olan müşteriler için kredi vermezler. Kredi veren bankalar kredi notu düşük olan müşterileri için kendilerine kefil getirmeleri şartıyla kredi vermektedir. Kredi notuna bakmadan kefille kredi veren bankalardan kendinize bir kefil bularak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bankalardan çektiğiniz kredilerin aylık taksit ödemelerini, kredi kartı borç ödemelerinizi zamanında yapmazsanız, ödemelerinizi aksatırsanız kredi notunuz düşer. Kredi notu düşürülen müşteriler bankalar tarafından Kara listeye alınarak sicili bozuk olarak adlandırılır ve kredi notu düşüklüğü sebebiyle hiç bir bankadan artık kredi alamaz hale getirilirsiniz.

kredi-notu2

Kefil getirmeniz şartı ile kredi notunuz düşük olsa dahi bankalar size kredi verecektir.

Ücretsiz kredi notu sorgulama için tıklayınız.

İhtiyaç kredisi başvurularında kredi değerlendirme kriteri olarak ilk bakılan hiç şüphesiz kişinin kredi notudur. Kredi notu düşük olanlara kredi notuna hiç bakmadan kredi veren bankalardan tam size göre ihtiyaç kredisi geliyor. Banka kredi notuna bakmıyor diye diğer mevzuatlarını uygulamıyor değil. Elbetteki kişinin kredi notu ne kadar önemini yitirse de kredi başvurusunun onaylanabilmesi için mutlaka kişinin kendine kefil bulması gerekiyor. Yani bankalar bu durumda olan kişiler için söz konusu ihtiyaç kredisini kefil şartıyla veriyor.800 Puana kredi veren bankalar için tıklayınız.

10 bin lira tutarında 24 ay vadeli, gelir belgesi şartı olmadan, % 1.69 ve % 1.79 faiz oranları ile 100 TL ile 270 TL arasıında değişen kredi komisyonu ile verilen ihtiyaç kredisini  kredi notuna bakmadan verebilmesi için kişinin kefil bulması gerekiyor. Bulduğunuz kefilin kendi üzerine kayıtlı gayrimenkul tapusu bankaya teminat olarak gösterilir ve banka tarafından sadece bu belge ile kredi alabilirsiniz. Bankaya gösterilecek olan gayrimenkul üzerinden lehine ipotek tesis etmeden kredi kullandıracaktır.  Kefile kredi olarak düzenlenen kredi kampanyası en az 3 bin lira tutarında en fazla ile 10 bin lira tutarında kullandırılacaktır.

 • Akbank,
 • İş Bankası,
 • TEB,
 • Garanti,
 • Yapı ve Kredi,

bu bankaların bir çoğu KKB sicilinizi düzeltmenizi talep edeceklerdir. Bankalar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Sicil Notunuzu Yükselterek Başvurun.

Kredi notu düşüklüğü nedeniyle sizde kredi veren bankalardan kredi alamıyorsanız Kefile kredi kampanyasından yararlanmak için banka şubelerine giderek kendinize bir kefil ve kefile ait bir gayrimenkul belgesi göstererek bankadan en fazla 10 bin lira tutarında 24 ay vadeli % 1.69 dan başlayan faiz oranları ile kredinizi alabilir, bu kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı bir çırpıda halledebilirsiniz. Konut kredisi güncel mevzuatı adlı yazımızı okudunuz mu?

Kredi borcunuzun aylık taksitlerini yani borç ödemelerinizi zamanında ve aksatmadan yapmaya özen göstererek de bir sonraki aşama olan kredi notunuzu yükseltmeye geçebilirsiniz. Herşey sizi elinizde.Kredi Notuna Bakmayan Bankalar Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Kafa dedi ki:

  dolar 5.95 Faizler 2.0 dan güçlü ülke ve mehteri verip 3 ün 1 ini bile alamayan milleti olarak imzamı atayım da güçlü ülke ilerde daha güçlü olursa anlarlar farkı

 2. Hüsamettin KIRIM dedi ki:

  Neden kredi notuna bakmayan bankalar hala var. Bence bu çok kötü bir Şunu söyleyebiliriz şimdi kredi risk değerlendirmesi içilir bankalar kullanıcı profiline bakarlar bunu kendi para durumlarına bakarlar diyeyim ve de birimize çek şekilde Kredi verirler şimdi banka ne kadar büyükse riski o kadar rahat hesaplayabilir Çünkü çok daha fazla kredi veriyor çok daha rahat şekilde biraz daha kolay olabilir kendisine kırılarak verebileceği para bulabiliyor diyeyim ve bunu çok daha uygun maliyetle adresi bir şekilde kızarttı atabiliyor Hani dönemleri yakalamak genelleme yaparsak büyük bankalar biraz daha rahat Kredi verirler

Sayfa başına git