Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde !


Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde

Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde


Esnaf kredisi veren bankalardan veya diğer özel sermayeli kredi veren banka şubelerinden kredi alamayanlara nakit imkanı sağlanmaktadır. Bazı firmalar komisyon karşılığı kredi çıkartılır sloganıyla bu işi yaparken, kredi onaylanmıyor diyenler içinde komisyoncular senetle nakit para veren kişiler devreye girmektedir.

Kredi Çeken Komisyoncular

Bankaların kredi vermediği şahıslara bazı kimseler tarafından belirli oranlarda komisyon alınarak kredi çıkartılır. Bu komisyoncuların uygulamaları BBDK kanunlarına uygun olmasa da, acil nakite ihtiyaç duyanlar için vazgeçilmezdir. Bu kapsamda 2017 yılında komisyon karşılığı kredi için kara listede olan esnaflarımız, emekliler ve ev hanımları bu şirketlere başvuru yapabilirler. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde sizin yerinize biz kredi çekelim  işlemini uygulayarak aylık taksitlerini nakit parayı alan kişilerden tahsil etmektedirler. Aşağıda yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak komisyoncular ile iletişim kurabilirsiniz. Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler İletişim Bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kredi Çeken Komisyoncular

Kredi Çeken Komisyoncular

Kara listede olanlar bankaya yaptıkları başvurular genelde reddedilir. Bunun nedeni KKB kredi notu puanlama sistemine üye olan banka şubelerin sorgulama sonucunda daha önceden ödenmemiş borçların açığa çıkmasıdır. Bu durum neticesinde, sizlerden komisyon talep ederek kredi çıkartılır firmalar dahi, garanti verememektedir.

Son günlerde bazı banka şubeleri bu durumda olan kişilere kredi vermektedirler. Kredi notuna bakmayan bankalar adıyla alınan bu banka şubeleri yüksek faiz oralarına rağmen, KKB sorgulaması yapmadan kredi çıkartırlar. En yüksek kredi miktarı 48 ay vadeli ve 25.000 TL. dir.

Kredi Onaylanmıyor Diyenlere Sicil Affı Yasası

2016 yılında yürürlüğe giren yasa kapsamında daha önce bankalara kredi ve kart borcu olanların 6 ay içinde borçlarını yapılandırmasına imkan tanındı. Bazı bankalar bu yasa gereğince borç kapatma ve yapılandırma paketleri hazırladılar. Yasa ile 6 ay içinde tüm borcunu bir kerede kapatan veya 6 ay içinde yapılandırma finansmanından yararlanan kişilerin 5 yıl beklemelerine ve biz kredinizi çekelim siz ödeyin sistemine ihtiyaç duymaksızın yeni finans müjdesi verildi.

Eğer bankalar ile herhangi bir ilişkiniz olmadıysa, yukarıda ki videoda ne yapmanız gerektiği anlatılmaktadır.

Son günlerde yine popüler olan kredi bizden kampanyası ile gündeme gelen birkaç firma, özellikle sanal ortamda paraya ihtiyacım var diyen vatandaşlarla iletişim sağlayarak kredi bizden paketini gündeme getirdiler. Bu paketin asıl anlamı ihtiyaç sahibinin elinde bulunan üç kuruşu kapmak olup, asla bu tür firmalara ve kişilere itibar etmenizi önermemekteyiz. 😉

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

2017 yılında hizmete giren NKredi Mobil şube tarafından sicil notunuz kaç olursa olsun, sorgulama olmaksızın internetten başvuru imkanı sağlandı. Aşağıda ki görselde anlatıldığı gibi KKB skorunuz 800 veya 900 puan olsun, not yükseltmeye gerek kalmaksızın ve banka şubesine uğramadan internetten başvurun ile anında paranız hesabınıza yatmaktadır.

bankalardan kredi alamayanlara müjde

bankalardan kredi alamayanlara müjde

Bu sayede ikrazat firmalarına, faktöringlere, senetle para veren tefecilere, kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin modeline gerek kalmaksızın yasal şartlarla anında para imkanına sahip olabilirsiniz.Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde Konusuna 17 Yorum Yapıldı
 1. Huseyin dedi ki:

  Net gelirim 2800 tl acil beş bin liraya ihtiyacım var bankadan alamıyorum yardımcı olur musunuz

 2. Abdurrahman basdas dedi ki:

  Mrb benim kendi adıma bir evim var ve şu an işletmeci olarak bir işyerini işletiyorum işlettiğim işyerini satın almak istiyorum 5 küsür yıldır bankalarla bağlantım olmadı sicilim temiz 3000 tl gelirim var 30 bin tlye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim yer ankara

 3. eda dedi ki:

  acil olarak 20 bin tl ihtiyacım var

 4. can dedi ki:

  istanbul ici kredi cikarmaya yardimci olunur tamammen banka ustundendir maasinda haciz OLANA ÇIKMAZ SON 5YIL ALTI BANKA VUKATLI OLANA CIKMAZ EMEKLILERDE MAASINDA HACIZ YOKSA 20BINDEN 200BIN TL KREDI CIKARTILIR EV HANIMLARI KREDI KARTI KULLANIYORSANIZ KKB 1300 USTUYSE SSKSIZ KREDINIZI BIZ HALLEDIYIRUZ EMEKLI DUL YETIM MAASINA YUKSAK KREDI SADECE ISTANBUL ICI YARDIMCI OLMAYA CALISIYORUZ ON ODEME ASLA YOKTUR WAPSAT ELDEN PARA VEYA S3NETLE CALISMAMIZ YOKTUR. IST DISI SADECE EMEKLILER YETIM DUL MAASI ALANLARA BAKIYORUZ.

 5. TUNCAY dedi ki:

  çok acil 15.000tl ihtiyacım var saglık sebeplerınden dolayı icralık duruma düstüm 48 ay vadeli kredi yardımcı olursanız sevınırım

 6. pervin dedi ki:

  memurum 5600 gelirim var gecikmelerim var 100000 tl ye ihtiyacım var acil iş yerimde lazım

 7. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar. Bireysel olarak kredi veriyormusunuz. Bordrolu çalışanım

 8. Sevket dedi ki:

  Kamu çalışanıym 1 sene önce takip kapattım.3600 lira sabit maaşım var.kredi karti borcumu kapatmak istiyorum.20000 lira lazım.aylik 2500-3000 olarak öderim.donus yaparsanız sevinirim.

 9. ali dedi ki:

  25000 TL nakite ihtiyacım var acil senetle aylık ödeme yaparım tek yere borçlanırsam daha rahat öderim çünkü

 10. ahmet yasak dedi ki:

  Acil 25000 tl ye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 11. zafer dedi ki:

  Aylık bordrolu gelirim 3.300 tl. Kredi ve kk ödemelerim gecikmeli sadece. 50.00 tl kadar kullanabilirim dönüş yapar mısınız.

 12. Ugur dedi ki:

  Merhaba devlet memuruyum. Bankalardan kredi çekemiyorum. Bankalara olan borcum var. Hepsini bir yere borcumu kapatmak istiyorum. 48 vade 20 bin lira kredi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 13. ibrahim ergül dedi ki:

  acil 25000tl ihtiyacım var emekliyim 2500tl maaşımvar

 14. Murat dedi ki:

  Selamlar çok acil 10000 tl ihtiyacım var 19 yıldır düzenli olarak özel bir firmada çalışıyorum 3500 net belgelenir maaşım var fakat icrada olduğum için bankadan çekemiyorum 2 çocuğum var okul masrafları ve ara borcum için acil hersatti kabul ederim taksit yapmak süretiyle yardımcı olacak varmı.

 15. NURDOĞAN BİRBEN dedi ki:

  Benim de ihtiyaçim var yardımcı olurmusunuz

 16. osman gül dedi ki:

  benimde krediye ihtiyacım var banada yardımcı olurmusunuz

 17. Fahrettin sever dedi ki:

  Liste yi atabilirmisiniz

Sayfa başına git