Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde (Alternatif Yollar)

Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde (Alternatif Yollar)
8 Ocak 2019 tarihinde güncellendi.

Maddi açıdan oldukça sıkıntı yaşayan ve küresel ekonomik dalgalanmaların etkisinde kalan çok sayıda vatandaşımız ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına veya zor günlerini atlatabilmek adına bankaların sağlamış oldukları finansal desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Bir çok banka müşterisi çekmiş oldukları banka kredilerini zamanında ödeyemedikleri için veya kredi notları düşük olduğu için yada herhangi bir sebepten dolayı kredi çekmekte zorlandıkları için ihtiyaç duymuş oldukları nakdi sağlamak adına borçlu olduğu bankanın dışında herhangi bir  bankaya başvuruda bulunmak isterler fakat banka sicilleri yüzünden başvuru sonuçları olumsuz karşılanmakta ve nakit ihtiyaçları karşılanamamaktadır. Bu durum karşısında ise çaresiz kalan vatandaş yaralarına merhem olacak bir başka yol olan tefecilere başvuruda bulunmayı tercih etmektedirler. Fakat tefecilerden borç para almak oldukça sıkıntılı olduğu gibi aynı zamanda yasal olarak suç olmaktadır. Son günlerde bu durumun artış göstermiş olması göz önünde bulundurularak bankalardan kredi alamayanlara müjde verilmiş ve bir çok alternatif yol gösterilmiştir. Bu durum karşısında ise; Esnaf kredisi veren bankalardan veya diğer özel sermayeli kredi veren banka şubelerinden kredi alamayanlara nakit imkanı sağlanmaktadır. Bazı firmalar komisyon karşılığı kredi çıkartılır sloganıyla bu işi yaparken, kredi onaylanmıyor diyenler içinde komisyoncular senetle nakit para veren kişiler devreye girmektedir.

Kredi Çeken Komisyoncular

Bankaların belirli sebeplerden dolayı kredi vermediği şahıslara bazı kimseler tarafından belirli oranlarda komisyon karşılığında kredi imkanı sağlanır. Kredi çekemeyen şahıslara kredi imkanı sağlayan bu komisyoncuların uygulamaları Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu kanunlarına uygun değildir. Fakat acil nakite ihtiyaç duyanlar için vazgeçilmez bir çıkış yolu olarak gözlemlenebilir. Bu kapsamda belirtilmiş olduğu gibi 2019 yılında da komisyon karşılığında kredi imkanı sağlamak için kara listede olan esnaflarımız, emekliler ve ev hanımları bu şirketlere başvuru yapabilirler. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Samsun, Kayseri, gibi büyük şehirlerde sizin yerinize biz kredi çekelim işlemini uygulayarak aylık taksitlerini nakit parayı alan kişilerden tahsil etmektedirler. Aşağıda yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak komisyoncular ile iletişim kurabilirsiniz. Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler İletişim Bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kredi Çeken Komisyoncular

Kredi Çeken Komisyonculara müracaat edebilirsiniz. 

Kara listede olan şahısların bankaya yaptıkları başvurular genellikle olumsuz sonuçlanabilir. Bunun nedeni ise KKB kredi notu puanlama sistemine üye olan banka şubelerin sorgulama sonucunda daha önceden ödenmemiş borçların açığa çıkmasıdır. Veya çok fazla kredi başvurusunda bulunarak kredi limitlerini doldurmaları sonucunda not ortalamalarının düşmesi ile kredi çekme işlemlerinde sıkıntı yaşarlar.  Bu durum neticesinde, sizlerden komisyon talep ederek kredi imkanı sağlamaya çalışan firmalar dahi, garanti verememektedir.

Son günlerde bazı banka şubeleri kredi notu düşük olan veya bankaların kara listesinde olan kişilere kredi vermektedirler. Bu durum daha çok özel kuruluşlu bankalarda meydana gelirken daha çok müşteri kapasitesine sahip olmak isteyen bankaların vermiş olduğu reklamlar ile de karşımıza çıkmaktadır. Gelir belgesi bulunmayan, öğrenciler, ev hanımları, veya kara listeye girmiş olan işçi, memur, emekli gibi vatandaşlarımızın kredi çekebilmesi mümkün hale getirilirken, kredi notuna bakmayan bankalar adıyla alınan bu banka şubeleri yüksek faiz oralarına rağmen, KKB sorgulaması yapmadan kredi çıkartırlar. En yüksek kredi miktarı 25 bin Türk Lirası değerinde olurken 48 ay vade imkanları ile zor durumda olan vatandaşların yaralarına merhem olmaktadır.Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Diğer Alternatif Yollar

Son yıllar içerisinde ülke içerisinde yaşanılan ekonomik dalgalanmalar neticesinde ve aynı zamanda döviz kurlarının giderek artış göstermesi sebebi ile çok sayıda vatandaşımız maddi anlamda sıkıntıya düşmüş ve kredi kartı veya kredi borçlarını ödeyemez hale gelmişlerdir. Hal böyle olunca da bir çok vatandaşımız mağdur olmuş ve bankaların kara listesine girerek kredi notlarının düşmesinin yanı sıra hiç bir bankadan finansal destek alamaz hale gelmişlerdir. Bu durumdan faydalanmaya çalışan çok sayıda tefeci, yeni nesil tefeciler, komisyoncular, faktoring şirketler ve dolandırıcılar  gün yüzüne çıkarken aynı zamanda bir çok alternatif yollardan para bulma yöntemi de ortaya çıkmıştır. En çok tercih edilen yollardan birisi kuyumculardan taksit ile altın alma olurken bunun yanı sıra acil para arayanlara telefon bozdurma yöntemleri de oldukça sık karşılaşmış olduğumuz alternatif seçenekleri arasında yerini almaktadır. Bir çok telefon satışı yapan firmalar acil nakit ihtiyacı olan şahıslara son model telefonların satışını yapmış gibi göstererek belirli bir kesinti karşılığında kredi imkanı sağlamaktadırlar. Yani satın almış olduğunuz telefonu hiç elinize almadan firmaya geri satmış olduğunuzda çok az bir komisyon karşılığında nakit ihtiyacınızı karşılaştırabilirsiniz. Bu şekilde yapmış olduğunuz işlemlerden 1.000 Türk Lirası ile 5.000 Türk Lirası arasında bir meblağ elinize geçecektir. İki yıl vade ile geri ödeme şansı sunan firmalarda işinizi daha çok kolaylaştıracaktır.

Ayrıca İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Trabzon, Samsun, İzmir gibi illerde çok yoğun olarak görebileceğimiz bir diğer para bulma yöntemi ise kuyumculardan taksit ile altın satın almaktır. Çok sayıda kuyumcu senet karşılığında altın satışı yaparak nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanızda yardımcı olacaktır. Fakat burada önemli olan en büyük konu ise tarafların birbirine olan karşılıklı güvenleridir. Acil paraya ihtiyacı olan bir çok vatandaşımız kuyumculara başvurarak belirli bir komisyon karşılığında altın satın alır ve almış oldukları altınları hiç değer kaybetmeden kuyumcuya geri satarlar ve bu sayede de ihtiyaç duymuş olduklar nakde sahip olabilirler. Fakat bu yöntemi bir çok kuyumcu gerçekleştirmez. Çünkü oldukça riskli olan bu konuda dolandırılma olasılığı da oldukça yüksektir. Bu sebeple de karşılıklı güven oldukça önemli olurken kuyumcular tanımadıkları şahıslara senet karşılığında altın satışı yapmazlar bunun yerine kredi kartı ile taksitlendirme yöntemini değerlendirirler.

Kredi Onaylanmıyor Diyenlere Sicil Affı Yasası

Daha önceki yıllarda bankalara kredi ve kart borcu olan vatandaşların 6 ay içerisinde banka borçlarını yapılandırmasına imkan tanınması için iki yıl öncesinde çıkartılmış olan bir yasa doğrultusunda yürürlüğe girmiştir. Bazı bankalar bu yasa gereğince borç kapatma ve yapılandırma paketlerini hazırladılar. Yasa ile 6 ay içinde tüm borcunu bir kerede kapatan veya 6 ay içinde yapılandırma finansmanından yararlanan kişilerin 5 yıl beklemelerine ve biz kredinizi çekelim siz ödeyin sistemine ihtiyaç duymaksızın yeni finans müjdesi verildi.

Son günlerde yine popüler olan kredi bizden kampanyası ile gündeme gelen birkaç firma, özellikle sanal ortamda paraya ihtiyacım var diyen vatandaşlarla iletişim sağlayarak kredi bizden paketini gündeme getirdiler. Bu paketin asıl anlamı ihtiyaç sahibinin elinde bulunan üç kuruşu kapma yöntemleri olmaktadır. Asla bu tür firmalara ve kişilere itibar etmeniz gerektiğini belirtirken acil nakit ihtiyaçlarınızda diğer alternatif olan yolları değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Kara listede olmalarından dolayı kredi çekemeyen vatandaşlara sağlanan sicil affı başvuruları bu yıl için sona ermiş olup 2019 yılında tekrar böyle bir düzenlemenin gelmesi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Sicil Affı Yasası tekrar devreye girdiğinde sizlerle kesin bilgileri paylaşacağız.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Bu yıl hizmete giren NKredi Mobil şube tarafından sicil notunuz kaç olursa olsun, sorgulama olmaksızın internetten başvuru imkanı sağlandı. Aşağıda ki görselde anlatıldığı gibi KKB skorunuz 800 veya 900 puan olsun, not yükseltmeye gerek kalmaksızın ve banka şubesine uğramadan internetten başvurun ile anında paranız hesabınıza yatmaktadır.

bankalardan kredi alamayanlara müjde

bankalardan kredi alamayanlara müjde

Bu sayede ikrazat firmalarına, faktöringlere, senetle para veren tefecilere, kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin modeline gerek kalmaksızın yasal şartlarla anında para imkanına sahip olabilirsiniz. Kredini notunuzu bilmiyorsanız öğrenmek için tıklayınız. Kredi çekemeyenlere bu yıl sağlanan imkanlar 2019 yılında da devam edecektir.Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde (Alternatif Yollar) Konusuna 84 Yorum Yapıldı
 1. 20000 tl dedi ki:

  Kredi kartı kullanıyorum hiçbir gecikmem yok kredi puanım 1130 ama kredi cıkmıyor yardımcı olabilirmisiniz ssk lıyım

 2. kredi dedi ki:

  25000 liraya ihtiacım var

 3. Kredi dedi ki:

  Ben icralığım 10000 tl ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Bana yardımcı olursanız sevinirim dedi ki:

  Bende puanım düşük vergi levham var ama faaliyet gösteriyoruz çalışıyor ama bana hiçbir banka kredi vermiyor

  1. Kredi dedi ki:

   Google a Group yazarak firmamıza ulaşabilir aynı gün içerisinde kredi kullanabilirsiniz

 5. eyup dedi ki:

  samsun ihtiyaç varr donüş yaparsanız

 6. Birgul dedi ki:

  Benimde acil nakite ihtiyacım var. Nezamn nasıl alınabilir iletişime geçerseniz sevinirim.

 7. sinan dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraalık olanlar skor puanı dusuk olanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Cahit dedi ki:

   Merhaba benim 20 ile 25 bin lira arası acil krediye ihtiyacim var bu konuda yardimci nasil olabilirsiniz şartlarımız nelerdir

  2. Metin dedi ki:

   Merhaba 25.000 TL ye ihtiyacım var mail adresinden ulaşabilir misiniz rica etsem

  3. Caner dedi ki:

   Kredi lazım acil

  4. Birgul dedi ki:

   İcraligim yardımcı olun lütfen.

  5. Bana yardımcı olursanız sevinirim dedi ki:

   Merabalar banada 100 bin lazım ?

 8. Murat dedi ki:

  10.000 tl ye ihtiyacım var aylık 1000 tl ödeyebilirim sabit işim var banka sicilim bozuk olduğu için kredi alamıyorum yardımcı olacak varsa numaramdan bana ulaşın 0554

 9. ALİ ZİNCİDİ dedi ki:

  30000 TL.YE İHTİYACIM VAR HER AY 2000 TL ÖDEYEBİLİRİM

 10. Çiftçiye Senetle Kredi dedi ki:

  Ben köyde oturan ve çiftlik yapanlara 20 bin lira senetle çiftçi kredisi veriyorum. Emeklisi olanlara ise 30 bin lira alabilir.

 11. Faizsiz Yardım Kredisi dedi ki:

  Ben zor durumda olanlara 100 bin liraya kadar faizsiz kredi veririm.

  1. mehmet dedi ki:

   selamun aleykum cok zor durumdayım 10 bine ıhtıyacım var yeni işe gırdım aylık 500 tl verme ımkanım var 05425660823

  2. arif dedi ki:

   zor durumdayım, 20 000 TL ye kadar krediye ihtiyacım var. aylık 500-750 TL civarı ödeyebilirim. ciddiyseniz mail atar mısınız? nightman

  3. azize dedi ki:

   merhaba acil paraya ihtiyacım var yardimci olurmusunuz

  4. İlker yolaçan dedi ki:

   Bilgi almak istiyorum 4000 tl gelirim var şartlsr nedir

  5. Bana yardımcı olursanız sevinirim dedi ki:

   Merabalar

  6. Para dedi ki:

   Bana ulaşabilir misiniz 20 bin liraya ihtiyacım var

 12. erol gozsu dedi ki:

  Acik 10000tleye ihtiyacim var bana ulasirmisiniz aylik 500 tl odeyebilirim 50.148

 13. Yusuf kiyak dedi ki:

  S aleyküm benim hic sermayem yok ve koyume gidip hayvancilik yapmak istiyorum bana da yardimci olunurmu ulasirmisiniz

 14. Tefeci Cemil dedi ki:

  senetle kredi verıyoruz en dusuk 30000 tl verıyoruz 48 ay vade ıle verıyoruz daha detaylı bılgı ıcın yorum yazınız

  1. zehra dedi ki:

   10000 tl 48 ay da kaç kaç öderım acil ihtiyacım var

 15. Salih yıldırım dedi ki:

  Nasil iletisime gecebiliriz yardimci olurmusunuz buyuk bir isletmem var besihane 300 baslik suan bos ve hayvan alimi icin krediye ihtiyacim var 661991

 16. Ali dedi ki:

  160.000 tl ihtiyacım aylık 2000 tl ödeyebilirim devlet memuruyum icralık felan değilim aylık 4200 tl gelirim var 05365598840 numaram bana ulaşılabilirse sevinirim

 17. Alper dedi ki:

  10000 veya 15000
  acil nakit gerekiyor 54354

 18. Idris durkaya dedi ki:

  Selamin aleykum kardesim keredim yok ama var olan keredi karti taksidlerim taksitlendirilmis sicilim bozuk degil sadace biraz fazla basvuruda bulunmusum ve taksit odemelerim gec oldu. Yardimci olabilirmisiniz

 19. enver dedi ki:

  selam 10 tlye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 20. Sami altın dedi ki:

  Varmı hiç bu şekil kredi alan benim icralık durum yok 5 bin ihtiyacım

 21. tefeci cemil dedi ki:

  bende almak istiyorum. 50 bin tefeci cemil yokmu

  1. gizem dedi ki:

   Tefeci biliyor musunuz

 22. Senetle otomobil satıyorum dedi ki:

  Bakırköyde senetçiyim. Senet imzalayan vatandaşa otomobil satıyorum. Clio, megan gibi arabaları 50 bin liralık senet imzalayarak alabilirsiniz.

  1. gizem dedi ki:

   Senetle almak istiyorum

  2. Acil nakit dedi ki:

   Yardımcı olursanız sevinirim

 23. Mahmut dedi ki:

  Merhaba Murat bey esnafım bankalardan kredi çıkmıyor acil ihtiyaç var vergileri yapılandırdım yine çıkmıyor yardımcı olabilir misiniz

 24. Hasan dedi ki:

  Acil kredi isteyen puanı düşük kırmızı kalem fark etmez gelirini ıspatlayabilecek herkese kredi çıkartıyoruz il ilçe fark etmez.detaylı bilgi için acilkredinakitgmail adresine iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

  1. ömer çoBANOĞLU dedi ki:

   merhaba benim bir bankaya kredi borcum var ve yasal takibteyim kendim devlet memuru olarak çalışıyorum bana acil 20.000 tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz acaba

  2. mustafa dedi ki:

   Merhaba, emekli+çalışanım banka limitim sınırda belgeli gelirim 3900 tl. 6000 tl. ye ihtiyacım var, ilgilenirseniz sevinirim.

  3. alper dedi ki:

   5000 tl ihtiyacım var

  4. Eda dedi ki:

   Acil10000tl kredi

  5. Hakan dedi ki:

   Merhaba ben emekliyim kredilerim var ve kapatıp tek bankada toplamak istiyorum. Yardımcı olabilirmisiniz.

  6. murat dedi ki:

   merhaba 15000tl kredi ihtiyacım var iletişim
   puan 1170 maaş 3000tl

 25. Hasan dedi ki:

  Acil kredi isteyen puanı düşük kırmızı kalem fark etmez gelirini ıspatlayabilecek herkese kredi çıkartıyoruz il ilçe fark etmez.detaylı bilgi için adresine iletişim bilgilerinizi yollayabilirsiniz.

  1. necat dedi ki:

   benim 8-10binliraya ihtiyacım var krediyi benim adımamı çıkartıyorsunuz yoksa kendi adınızamı çekiyosunuz.

 26. Kadir Çevik dedi ki:

  Merhabalar. Öncelikle kredi alamama nedeniniz büyük ihtimalle ödediğiniz krediden kaynaklanmaktadır. Bankalardan kredi alabilmeniz için öncelikle var olan kredinizi kapatmanız gerekiyor. Büyük ihtimalle dolan kredi limitinizden dolayı kredi alamıyorsunuz

 27. Cengiz hotlu dedi ki:

  20 bin lira lazım acil

 28. umut dedi ki:

  merhaba 5000 tl ye ihtiyacım var 36 ayda öderim

 29. Erdem dedi ki:

  Mrb 10 tl lazım ahlak 1000 lira olarak oderim

  1. ali dedi ki:

   sonuç alabildiniz mi bana da 10.000 lazım ama ?

   1. Celal dedi ki:

    2.000 TL lazım dönüş yapar mısınız

 30. Erdoğan üğüdücü Pazarcıym dedi ki:

  15000tl kredi kulllanmak istiyorum pazarcılık yapıyorum istanbul Kartalda yaşıyorum aylıkgelirim 3500-5000 tl arası, gelir belgelsiz.

 31. MURAT dedi ki:

  merhaba istanbul kartaldan murat kredi danışmanlık hizmetimizle sizlere en hızlı ve kesin çözümlerle yardımcı olmaya çalışıyoruz çalışma saatlerimiz 09:00 18:00 arasıdır
  banka çalışması hiç olmayanlar kkb yani banka puanı sıfır olanlar size en uygun faizlerle kredinizi kullandıralım..

  emekli olanlar maaşını ptt veya bankadan alanlar hacızlık olanlar veya kredi kullanıp tekrar çekmek isteyenler maaşı yetişmeyenler veya kredi tutarı istediği rakamlarda olmayanlar en hızlı ve kesin sonuç elde edebiliriz
  hiç bir şekilde ön ödeme alınmaz ön bilginiz alındıktan sonra banka durumunuz güncellendikten sonra kredinizi kullandırım yapıldıktan sonra cüzi rakamlarda danışmanlık ücreti alınır
  ihtiyacı olan emeklı ssk lı çalışan banka puanı sıfır olanlar arayın yardımcı olalım.

  1. FATMA KANTAROĞLU dedi ki:

   nasl ulaşabilirim

  2. ozdemir dedi ki:

   murat bey nasil ulassbiliriz

  3. Berkan dedi ki:

   Murat bey numaranızı bulamadim burda bana ulaşırmısınız lütfen

  4. Yesim Arcan dedi ki:

   pendikte otururyorum, kamu çalışanıyım, yardımcı olabilir misiniz?

  5. Erhan dedi ki:

   Muratbey izmirden yazıyorum sizinle nasıl ortibata geçebilirim..

  6. Funda dedi ki:

   Numaranizi nasil bulabiliriz

  7. Murat dedi ki:

   20000tl ihtiyacım var özel sektör çalışanıyım 2500tl maaşım var akbanktan maaş alıyorum bankalardan kredi kullanamıyorum 800 100 arası ödeme yapabilirim kredi kapama için çekmek istiyorum kredi yapılandıma yaptım maaş günü ile ödeme günü arasında fark olduğu için gecikmeler oluyor vede ocak ayında yasal takibe düşmüş olan bir atrı hesaptan dolayı bankalardan kredi alamıyorum bilgim dışı gerçekleşen bi olaydı kapamasını yaptım ama bikere yasal takibe girmiş yardımcı olrsanız sevinirim 15000tl borç kapama kalan 5000tl sağlık için acil gerekli

 32. Selin dedi ki:

  Ben tüm borclarimi kapatıp tek bir yere borçlanmak istiyorum 25 bin liraya ihtiyacım var nasıl yapılabilir

 33. Huseyin dedi ki:

  Net gelirim 2800 tl acil beş bin liraya ihtiyacım var bankadan alamıyorum yardımcı olur musunuz

 34. Abdurrahman basdas dedi ki:

  Mrb benim kendi adıma bir evim var ve şu an işletmeci olarak bir işyerini işletiyorum işlettiğim işyerini satın almak istiyorum 5 küsür yıldır bankalarla bağlantım olmadı sicilim temiz 3000 tl gelirim var 30 bin tlye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim yer ankara

 35. eda dedi ki:

  acil olarak 20 bin tl ihtiyacım var

 36. can dedi ki:

  istanbul ici kredi cikarmaya yardimci olunur tamammen banka ustundendir maasinda haciz OLANA ÇIKMAZ SON 5YIL ALTI BANKA VUKATLI OLANA CIKMAZ EMEKLILERDE MAASINDA HACIZ YOKSA 20BINDEN 200BIN TL KREDI CIKARTILIR EV HANIMLARI KREDI KARTI KULLANIYORSANIZ KKB 1300 USTUYSE SSKSIZ KREDINIZI BIZ HALLEDIYIRUZ EMEKLI DUL YETIM MAASINA YUKSAK KREDI SADECE ISTANBUL ICI YARDIMCI OLMAYA CALISIYORUZ ON ODEME ASLA YOKTUR WAPSAT ELDEN PARA VEYA S3NETLE CALISMAMIZ YOKTUR. IST DISI SADECE EMEKLILER YETIM DUL MAASI ALANLARA BAKIYORUZ.

  1. Berkay dedi ki:

   Ben size nasıl ulasabilirim adım berkay soyadım adanır bana bi yerden ulasabilirseniz.

  2. necat dedi ki:

   Merhabalar, tedavi amaçlı paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim bankalardan kredi çekemiyoırum, iş bankasına kart borcum var 4000tl civarında aylık elime geçen para 3ile 5bin tl arasında değişiyor bu arada kurgu operatörüyüm aldığım parayı 1-2 işlede ödeyebilirim yani bizim işimiz sürpriz bi seri tv programı yada dizi yada belgesel montajı alırız bir işte tüm borçlardan kurtulabiliriz böyle bir artımız var yani
   teşekkürler.

 37. TUNCAY dedi ki:

  çok acil 15.000tl ihtiyacım var saglık sebeplerınden dolayı icralık duruma düstüm 48 ay vadeli kredi yardımcı olursanız sevınırım

  1. hatice dedi ki:

   cok acil nakit paraya ihtiyacım var

 38. pervin dedi ki:

  memurum 5600 gelirim var gecikmelerim var 100000 tl ye ihtiyacım var acil iş yerimde lazım

 39. Mustafa dedi ki:

  Merhabalar. Bireysel olarak kredi veriyormusunuz. Bordrolu çalışanım

 40. Sevket dedi ki:

  Kamu çalışanıym 1 sene önce takip kapattım.3600 lira sabit maaşım var.kredi karti borcumu kapatmak istiyorum.20000 lira lazım.aylik 2500-3000 olarak öderim.donus yaparsanız sevinirim.

 41. ali dedi ki:

  25000 TL nakite ihtiyacım var acil senetle aylık ödeme yaparım tek yere borçlanırsam daha rahat öderim çünkü

 42. ahmet yasak dedi ki:

  Acil 25000 tl ye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 43. zafer dedi ki:

  Aylık bordrolu gelirim 3.300 tl. Kredi ve kk ödemelerim gecikmeli sadece. 50.00 tl kadar kullanabilirim dönüş yapar mısınız.

 44. Ugur dedi ki:

  Merhaba devlet memuruyum. Bankalardan kredi çekemiyorum. Bankalara olan borcum var. Hepsini bir yere borcumu kapatmak istiyorum. 48 vade 20 bin lira kredi istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 45. ibrahim ergül dedi ki:

  acil 25000tl ihtiyacım var emekliyim 2500tl maaşımvar

 46. Murat dedi ki:

  Selamlar çok acil 10000 tl ihtiyacım var 19 yıldır düzenli olarak özel bir firmada çalışıyorum 3500 net belgelenir maaşım var fakat icrada olduğum için bankadan çekemiyorum 2 çocuğum var okul masrafları ve ara borcum için acil hersatti kabul ederim taksit yapmak süretiyle yardımcı olacak varmı.

 47. NURDOĞAN BİRBEN dedi ki:

  Benim de ihtiyaçim var yardımcı olurmusunuz

 48. osman gül dedi ki:

  benimde krediye ihtiyacım var banada yardımcı olurmusunuz

 49. Fahrettin sever dedi ki:

  Liste yi atabilirmisiniz

Sayfa başına git