Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde !


Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde

Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde


Esnaf kredisi veren bankalardan veya diğer özel sermayeli kredi veren banka şubelerinden kredi alamayanlara nakit imkanı sağlanmaktadır. Bazı firmalar komisyon karşılığı kredi çıkartılır sloganıyla bu işi yaparken, kredi onaylanmıyor diyenler içinde komisyoncular senetle nakit para veren kişiler devreye girmektedir.

Kredi Çeken Komisyoncular

Bankaların kredi vermediği şahıslara bazı kimseler tarafından belirli oranlarda komisyon alınarak kredi çıkartılır. Bu komisyoncuların uygulamaları BBDK kanunlarına uygun olmasa da, acil nakite ihtiyaç duyanlar için vazgeçilmezdir. Bu kapsamda 2017 yılında komisyon karşılığı kredi için kara listede olan esnaflarımız, emekliler ve ev hanımları bu şirketlere başvuru yapabilirler. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde sizin yerinize biz kredi çekelim  işlemini uygulayarak aylık taksitlerini nakit parayı alan kişilerden tahsil etmektedirler. Aşağıda yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak komisyoncular ile iletişim kurabilirsiniz. Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler İletişim Bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kredi Çeken Komisyoncular

Kredi Çeken Komisyoncular

Kara listede olanlar bankaya yaptıkları başvurular genelde reddedilir. Bunun nedeni KKB kredi notu puanlama sistemine üye olan banka şubelerin sorgulama sonucunda daha önceden ödenmemiş borçların açığa çıkmasıdır. Bu durum neticesinde, sizlerden komisyon talep ederek kredi çıkartılır firmalar dahi, garanti verememektedir.

Son günlerde bazı banka şubeleri bu durumda olan kişilere kredi vermektedirler. Kredi notuna bakmayan bankalar adıyla alınan bu banka şubeleri yüksek faiz oralarına rağmen, KKB sorgulaması yapmadan kredi çıkartırlar. En yüksek kredi miktarı 48 ay vadeli ve 25.000 TL. dir.

Kredi Onaylanmıyor Diyenlere Sicil Affı Yasası

2016 yılında yürürlüğe giren yasa kapsamında daha önce bankalara kredi ve kart borcu olanların 6 ay içinde borçlarını yapılandırmasına imkan tanındı. Bazı bankalar bu yasa gereğince borç kapatma ve yapılandırma paketleri hazırladılar. Yasa ile 6 ay içinde tüm borcunu bir kerede kapatan veya 6 ay içinde yapılandırma finansmanından yararlanan kişilerin 5 yıl beklemelerine ve biz kredinizi çekelim siz ödeyin sistemine ihtiyaç duymaksızın yeni finans müjdesi verildi.

Eğer bankalar ile herhangi bir ilişkiniz olmadıysa, yukarıda ki videoda ne yapmanız gerektiği anlatılmaktadır.

Son günlerde yine popüler olan kredi bizden kampanyası ile gündeme gelen birkaç firma, özellikle sanal ortamda paraya ihtiyacım var diyen vatandaşlarla iletişim sağlayarak kredi bizden paketini gündeme getirdiler. Bu paketin asıl anlamı ihtiyaç sahibinin elinde bulunan üç kuruşu kapmak olup, asla bu tür firmalara ve kişilere itibar etmenizi önermemekteyiz. 😉

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

2017 yılında hizmete giren NKredi Mobil şube tarafından sicil notunuz kaç olursa olsun, sorgulama olmaksızın internetten başvuru imkanı sağlandı. Aşağıda ki görselde anlatıldığı gibi KKB skorunuz 800 veya 900 puan olsun, not yükseltmeye gerek kalmaksızın ve banka şubesine uğramadan internetten başvurun ile anında paranız hesabınıza yatmaktadır.

bankalardan kredi alamayanlara müjde

bankalardan kredi alamayanlara müjde

Bu sayede ikrazat firmalarına, faktöringlere, senetle para veren tefecilere, kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin modeline gerek kalmaksızın yasal şartlarla anında para imkanına sahip olabilirsiniz.Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde Konusuna 24 Yorum Yapıldı
 1. umut dedi ki:

  merhaba 5000 tl ye ihtiyacım var 36 ayda öderim

 2. Erdem dedi ki:

  Mrb 10 tl lazım ahlak 1000 lira olarak oderim

  1. ali dedi ki:

   sonuç alabildiniz mi bana da 10.000 lazım ama ?

   1. Celal dedi ki:

    2.000 TL lazım dönüş yapar mısınız

1 2
Sayfa başına git