KOSGEB Kredisi

Kara Listeye Kredi Çıkartılır! Bozuk Sicile Komisyon Karşılığı İlanları

Kara Listeye Kredi Çıkartılır! Bozuk Sicile Komisyon Karşılığı İlanları

Kara listede olanlara, sicili bozuk olanlara komisyon karşılığında kredi çıkartan bazı firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların büyük bir bölümü yasal olmayan tefecilerdir. Zira kara listeye giren ve kredi notu düşük imkansız olan vatandaş tüm bankaların nezrinde aynı durumdadır. Bu kapsamda komisyon alan, yüksek faiz ödettiren kişilerden uzak durmanızı önererek acil para lazım  olduğu durumlarda sizlere bir kaç tavsiyede bulunacağız.

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar Var mı?

Akbank, Denizbank, Qnb Finansbank, Garanti Bankası veya Vakıfbank hiç biri sicili bozuk olan vatandaşa kredi vermez. Zira daha önce ödemedikleri krediler veya kart borçları nedeniyle temerrüde düşmüş durumdadırlar. Kişi KKB notunu düzeltmeden bu bankaların hiç birinden kredi çekemez.  Zira kişi not durumunu yükseltir, sicil affı yasasından faydalanır veya borç kapatma kredisi çekerek eski borçlarını kapatırsa yeni finansmanda kendine bir miktar para ayırabilir.  Borç kapatma kredisi alabileceğiniz bankalar şunlardır;

 1. HSBC
 2. Garanti Bankası
 3. ICBC
 4. İş Bankası
 5. Türkiye Ekonomi Bankası
 6. Ziraat
 7. Bankalardan Kredi Çekemeyenlere kredi isimli yazımızda Bankalardan başka başvurulabilecek finans kuruluşları anlatılıyor.

Sicili bozuk olanlara kredi çekme yöntemleri mevcut!

Kara Listeye Kredi Çıkarılır İlanlarına Dikkat Edin (Son Şans)

Piyasada kredi çıkartılır, kara listeye kredi ilanları veren ve zor durumda olan vatandaşlarımızın elinde ki 3 kuruşu almaya çalışan bir çok dolandırıcı mevcut. Bu kişilerin bir çoğu zor günler yaşayan ve gün içinde para bulmaya çalışanların ellerinde ki parayı almayı amaçlarlar. Bu sebeple ilk şartları ön ödemedir. Yani size bir miktar ön ödeme yapmaları durumunda;

 • 50 bin lira kara liste kredisi çıkaracaklarını,
 • Kefile gerek olmadığını,
 • Makul oranda banka gibi faiz aldıklarını,
 • Küçük bir miktar komisyon talep ettiklerini,
 • Aynı gün paranın hesabınıza yatacağını,
 • Hesaba yatmaz ise nakit parayı elden teslim edeceklerini

ifade edebilir, bu hususta geçerli olmayan bir sözleşme tanzim edebilirler. Zira bunun karşılığında 500 TL. 1.000 TL. 2.000 TL. 5.000 TL. gibi ne koparabilirlerse nakit talep ederler. Bazıları banka müdürlerini tanıdıklarını bu parayı ona vererek kara listeye de kredi çıkartabildiklerini söylerler. İnandırıcı olması açısından bazıları bunu emekli maaşı olan vatandaşın maaşına haciz konulmadığından maaşa bağlamayı taahhüt edebilirler. Sonuç; Peşin para teslim edilir ve finansçı vatandaşlar ortadan kaybolur. Bu yüzden lütfen dikkat. Tefecilik yapmak kanunlarımıza göre suçtur.

Komisyon Karşılığı Kredi Çıkartılır İlanları

500 TL. ile 2 bin lira arasında bir para alarak, başka biri adına taksitleri ödenmeyecek ve üzerine kalacağını bildiğiniz 20-30 bin lira kredi çeker misiniz? Eğer sizin üzerinize yasal bankalardan para çekilebiliyorsa komisyon ödemenize ne gerek var? Bu iki sorunun yanıtı olarak komisyon işi ya kişinin ilgili bankalara başvuru yapmamasından ya da yukarıda anlatılan komisyonun cebe atılmasından ibarettir. Bu sebeple komisyon karşılığı kredi çıkartılır ilanları da birinci dereceden dolandırıcılık içereceği düşünülmelidir. Bu durumda ne yapacaksınız?

 1. Firmanın BBDK kayıtlı olup olmadığını kontrol edin.
 2. Bilinmeyen bir firma ise ve mevzuata uygun olmayan taahhütler ihtiva ediyorsa uzak durun.

Ondan uzak dur, bundan uzak dur, acil para lazım, nereden bulacağız?

Komisyon Karşılığı Kredi Çıkartılır İlanlarına Dikkat!

Denize Düşen Yılana Sarılır

Denize düşen yılana sarılır derler ya, faizin iyi bir şey olmadığını, kredi kartından nakit avans alınca bir sürü faiz geleceğini bozdurma telefon almanın zararlı olduğunu bizde bilmekteyiz. Ancak bazen öyle zamanlar gelir ki, yüksek faizi de olsa, bir şekilde para bulmanız gerekebilir. İşte bu durumda başvuru yapabileceğiniz birkaç yöntemden bahsedeceğim.

Kredi kartlarında ortalama 1.000  – 2.000 TL. nakit avans limiti bulunur. 2.000 TL. faizli olsa da, zor zamanınızda işinizi görür. Eğer kartınız yoksa gelir belgesiz kredi kartı çıkartma yöntemi hakkında bilgi alıp başvurunuzu yapın. 5 dakika da kart teslim eden banka olduğunu unutmayın.

Eğer icralık duruma düştüyseniz, sizi bu durumdan kurtaracak icra durdurma yöntemleri var. İcralık Olanlar Kredi isimli içeriği okuyun ve en azından evinize icra gelmesini engelleyin.

NAKİT 5.000 TL. PARA

Herhangi bir bankadan vadesiz mevduat hesabı açmanız durumunda tarafınıza kredili mevduat limiti tanımlanabilir. Bu limit ortalama olarak 5 bin liraya kadar çıkabilmektedir. Herhangi bir bankaya başvurun ve 10 TL. kart parası vererek kredili mevduat limiti açtırın. Bu limiti zor günlerinizde tefecilere başvurmak yerine kullanabilirsiniz.

36 AY VADELİ KARA LİSTE KREDİSİ

Sicili Bozuk olanlara Aktifbank internetten anında finansman sağlıyor. Faiz oranı ise 3,40 olarak belirleniyor. Aktifbank 3 yıl (36 ay) vade imkanı sağlıyor. Kredinin dosya masrafı 50 lira ile 150 lira arasında değişirken toplamda 30 bin liraya kadar verilebilir. Banka şubesi bu hususta düşük KKB notunu dert etmeyin diyor. Hesaplama yapmak gerekirse;

MİKTARVADEAYLIK ÖDEMEMASRAF
2 BİN TL.3 SENE98,12 TL.50 TL.
5 BİN TL.3 SENE245,29 TL.50 TL.
7 BİN TL.3 SENE343,40 TL.50 TL.
10 BİN TL3 SENE490,58 TL.50 TL.
15 BİN TL.3 SENE735,87 TL.75 TL
20 BİN TL.3 SENE981,15 TL.100 TL.
25 BİN TL.3 SENE1.226,44 TL.125 TL.
30 BİN TL.3 SENE1.471,73 TL.150 TL.

Bu kapsamda vatandaş 30 bin lira kredi çekiyor ve 3 sene boyunca her ay 1.471,73 TL. para ödüyor. Bu kredi yasal koşullar altında Aktifbank NKredi internet başvurusu ile çekilebiliyor.

Onaylanan Para Nereden Çekilir?

 • Nkredi kart ile tüm aktifbank atm cihazlarından
 • PTT ATM cihazlarından
 • Diğer tüm ortak ATM cihazlarından çekilebilir

Çıkarılan Kredi Nereden Geri Ödenir?

 • PTT Matik cihazlardan,
 • Akbank ATM cihazından
 • Vakıfbank ATM cihazından

geri ödenebilmektedir. Eğer 12 aylık, 24 aylık olarak kullanmak istiyorsanız aylık ödemeniz gereken miktarı ve diğer faizleri kara liste kredisi hesaplama dokümanını inceleyerek görebilirsiniz.

Kara listeye düşmüşseniz ve bu yüzden kredi alamıyorsanız verilen mevcut firmalara başvuru yapabilirsiniz. Bu firmalar 2020 yılında da belirli bir komisyon karşılığında hizmet vermeye devam edecektir.

Yorumlar
 1. Kredi dedi ki:

  Belediye personeliyim kadrolu denizbank borcum var kredi alamıyorum

 2. Gülcan İlter dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacim var yardim ederseniz sevinirim 30 000tl

 3. acil krediye ihtiyacım var zor durumdayim dedi ki:

  Acil kredi kartı borcumu kapatmam lazım para lazım kredi çıkmıyor yardımcı olurmusunuz

 4. Kredi ihtiyaci dedi ki:

  Evden çalışıyorum ve okuyan bir kızım var çok acil 45 bine ihtiyacım var nasıl kredi cekebilirim yardımcı olur musunuz lütfen

 5. Ekrm dedi ki:

  Mrb benım borçlar varlık şirketıne kadar düştü nasıl kredi çıkarki borç olmuş findekste 80 bin maaş 3500 çıkarabilen varsa buyursun bole bişey nasıl olcak battık ancak ölünce biter bu borç

 6. Kredi dedi ki:

  30000 TL ihtiyacım var kara listedeyim çekme imkanım varmı

 7. aktif bank dedi ki:

  diğer bankalardan bi farkı yok kredi notunu dert etmeyin yazmışlar ama sadece yazıda kalmış

 8. Kredi dedi ki:

  Merhaba ben icralikyim 1 yildir ssk li çalişiyorum banana kredi çikarmi çikarsa beni arayin

 9. kredi dedi ki:

  bana 100000 bin lazım senet veya komisyonla 0551

 10. Acil kredi dedi ki:

  Merhaba çok acele 800 dolar paraya ihtiyacım var 1 hafta içerisinde geri ödemek şartıyla

 11. mustafa dedi ki:

  SSK- sicil – icra veya puan sorunu olan herkese kredimmail aracılıgı ile kredi saglanır.

  1. Acil para dedi ki:

   Bana acil 20000 tl lazım temin edebilirmisiniz

  2. Kredi dedi ki:

   Bilgi alabilir miyim

  3. Acil dedi ki:

   Acil 10 bin lazım nasıl ulaşabilirim size çok zor durumdayım

  4. Kredi lazım dedi ki:

   Slm.nasil.oluyor yardimci olurnusun

  5. elif dedi ki:

   nasıl yardımcı olursunuz icralarım var ama acil nakit ihtiyacım var

 12. serhat dedi ki:

  Hayirli gunler bankadan yasadigim sikintidan dolayi kredi cekemiyorum cok sikistim zor durumdayim bana da yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden cok tsk ederim
  0544***

  1. Kredi dedi ki:

   Acil 10.000 ihtiyacim var esnafim

 13. Kredi dedi ki:

  Avukatligim maaşım da icra var bunları kaldırmak için kredi çekmek gerekiyor ama çekemiyorum çok zor durumda yım şuan ne yapmam gerekiyor

 14. Kıredi dedi ki:

  İlkdefa kıredi çekecem puanım akdiye vermiyorlar çekmemde yardımcı olurmusunuz5

 15. tayfun dedi ki:

  5000 tl kredıye ıhtıyacım var

 16. Orhan çelebi dedi ki:

  Merhaba iyi günler kredi çekmek istiyorum ama bir türlü çekemiyor memurum bana yardımcı olabilirmisiniz