İstanbul'da Toptan Giyim Nereden Alınır? Adres Bilgileri


İstanbul’da Toptan Giyim Nereden Alınır? Adres Bilgileri

İstanbul’da Toptan Giyim Nereden Alınır? Adres Bilgileri

Tekstil sektörüne giriş yapmak isteyen girişimciler bu işe adım atmadan önce genellikle toptan giyim mağazaları hakkında bilgiler edinmek isteyeceklerdir. Toptan giyim, ayakkabı, aksesuar, iplik, takı toka gibi işler üzerinde çalışmak istediğinizde en uygun rakamlarda ve oldukça kaliteli ürünleri alabileceğiniz yer İstanbul olacaktır. İstanbul yakınlarında oturan veya İstanbul içinde ikamet eden vatandaşlarımız bu konuda oldukça şanslıdırlar. Çünkü hangi mağaza nerede, hangi mağazadan hangi ürünü alabilir veya en uygun fiyatı veren mağaza neresidir bu konular hakkında oldukça bilgi sahibi olacaklardır. Fakat İstanbul dışında ikamet eden fakat sürekli toptan alış veriş için bu şehre gelen işletmecilerde bu konu hakkında oldukça iyi bilgi sahibidirler. Bu sebeple de İstanbul’da toptan giyim nereden alınır? Adres bilgileri gibi konular hakkında araştırma yapan vatandaşlarımız yeni girişimcilerimiz olacaktır.

Toptancılık Nasıl İfade Edilir

Toptancılık Nasıl İfade Edilir

Toptancılık Nedir?

Çok eski yıllardan günümüze kadar gelmiş olan köklü bir iş kolu olan toptancılık sektöründe çalışacak olan vatandaşlarımız veya bu iş kolu içerisinde çalışan vatandaşlarımız bir ürünü çok uygun fiyatlarla alıp yine çok uygun fiyatlar ile satmaktadırlar. Günümüzde toptancılık yapan firmalar almış oldukları ürünleri en uygun fiyata alıp en kısa sürede elden çıkartma ilkesi ile işlerine devam etmektedirler. Toptancılar için ürünleri en kısa sürede elden çıkartmak oldukça önemlidir. Çünkü firma elindeki ürünü ne kadar kısa sürede satarsa yeni ürünler alarak işlerine o kadar hızlı bir şekilde devam edebilecektir.

İnternet Üzerinden Toptancılık Yapılabilir mi?

Toptancılık sektöründe bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bir kısmı tekstil, bir kısmı aksesuar, bir kısmı züccaciye, bir kısmı oyuncak gibi alanlarda hizmet vermektedir. Bu firmalar elbetteki internet üzerinden de toptan satış yaparak para kazanabilirler. Günümüzde çok yaygın olan sosyal medya kanalları üzerinden çok daha kolay satış yapılırken alış veriş siteleri üzerinden de toptancılık işinizi devam ettirmeniz mümkün olacaktır. Sosyal medya kanalları üzerinden genellikle giyim ve aksesuar ürünleri oldukça hızlı bir şekilde satışa sunulmakta ve bir o kadarda hızlı satış meydana gelmektedir.

Topatan Alınan Ürünleri Nerede Daha Kolay Satabilirsiniz

Topatan Alınan Ürünleri Nerede Daha Kolay Satabilirsiniz

İstanbul’da Topatan Alınan Ürünleri Nerede Daha Kolay Satabilirsiniz?

İstanbul’da toptan ürün satan firmalar ile iletişime geçerek çok uygun fiyata çok çeşit ürün alabileceğiniz gibi oldukça da karlı bir şekilde satış yapabilirsiniz. Toptan almış olduğunuz ürünleri çok hızlı ve kolay satmanın yolları ise aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

 • Butiklerde
 • Pazar yerlerinde
 • Evlerde
 • Arabalarda
 • İkamet etmiş olduğunuz bölgedeki tekstil mağazalarında
 • İnstegram, facebook gibi sosyal medya kanalları üzerinde
 • İnternette açılmış olan satış sitelerinde

Toptan almış olduğunuz herhangi bir ürün çeşidini gittigidiyor gibi sitelerden üyelik alarak satış yapabilir ve oldukça kolay ve hızlı yoldan para kazanabilirsiniz.Toptancılık Sektöründe İnternet Kullanımının Yeri

Teknolojinin çok hızlı bir şekilde ilerlemiş olması ve insanların özellikle de ticaret işi ile uğraşan vatandaşlarımızın odak noktası haline gelmiştir. Toptancılık sektöründe de internet kullanımı da oldukça büyük öneme sahip olmaktadır. Ticaret alanında internetin bu kadar hızlanmış olması lojistik şirketlerini de harekete geçirmiş ve aynı oranda hızlı bir şekilde İnternet üzerinden yapılan alışverişler ilerlemiştir. Toptancılık sektöründe internet kullanımının yerinin büyük öneme sahip olması çok fazla çeşitte olan ürünlerin kolay bir şekilde insanlara sergilenmesi, depo alanlarının rahatlatılması, hızlı alış veriş işlemlerinin gerçekleşmesi ile alakalı olmaktadır. Bu sebeple de toptancılar artık ellerindeki ürünleri sadece bulundukları bölgede ikamet eden müşterilerine değil ülkemizde yer alan diğer il ve ilçelerde ikamet eden hatta yurt dışında ikamet eden şahıslara bile çok kolay bir şekilde ürün satışı yapabileceklerdir.

Toptan Satış Yapan Mağazaların Adres Bilgileri

Toptan Satış Yapan Mağazaların Adres Bilgileri

İstanbul’da Toptan Giyim Satan Firmaların Adres Bilgileri

İstanbul’da çok sayıda giyim firması toptan ürün satışı gerçekleştirerek kaliteli ürünleri çok daha uygun fiyat aralıklarında satışa sunmaktadırlar. Bu firmalar aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

 • Mim Tekstil
 • Bayar Colection
 • Onkar Tekstil
 • Roza Eksport

Mim Tekstil

Firma bay ve bayan kıyafetleri üzerinde satış yapmaktadır. Elbise, Tayt, Şort, Tshort, Tunik gibi ürün çeşitliliğini de bir arada bulundurarak müşteri kitlesini belirlemiş bir tekstil firmasıdır. Her çeşit beden üretimi yapan bu firma ihracat fazlası ürünlerin satışını toptan yaparak hizmetinize sunmaktadır.

Adres Bilgileri

Orta bey Mahallesi, Alibaba Caddesi NO:91 DUMLUPINAR/ PENDİK 

Posta Kodu: 34896 / İstanbul

Bayar Colection Giyim Mağazası

Her çeşit ürünün bir arada bulunduran firma yazlık, kışlık ürünlerinin yanı sıra, ara mevsimlere uygun olan giyim çeşitlerini de üreterek müşterileri ile buluşturmaktadır. Bayar Colection Giyim mağazası sayesinde toptan ürün alımı yapabilir ve oldukça kalı bir şekilde satış gerçekleştirebilirsiniz.

Adres Bilgileri

5 Telsiz Mahallesi Faruk Sevim Sokak No:33 Zeytinburnu/ İstanbul 

Telefon Numarası : 0544 692 60 40

İnternet Adresi: http://www.bayarcolection.com

Onkar Tekstil

Firma dokuma ve örme kumaş imalatının önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmış ve toptan alışverişlerde uygun fiyatlar ve kaliteli ürün çeşitliliği sunarak karşınıza çıkmaktadır. Toptan kumaş alımı yaparak karlı bir satış meydana getirebilirsiniz.

Adres Bilgileri

Tozkoparan Mevki / Güngören/ iSTANBUL

Telefon Numarası: 0532 165 2701

Roza Eksport Toptan Satış Mağazası

Bu firma toptancılar mağazalarının oldukça fazla olduğu bölgede müşterilerine hizmet vermektedir. Kaliteli ürün çeşitleri ile uygun fiyatlarda hizmetlerini sunan firma güler yüzlü yetkilileri ile kaliteli alış veriş yapma fırsatı sunmaktadır.

Adres Bilgileri

Aydede Sokak No:4 (Kale İş Merkezi Karşısı) Güngören/ İstanbul

Telefon Numarası: 0 212 677 20 97

Cep Telefon Numarası: 0532 267 41 87

İnternet Adresi: http://www.rozaexport.com

İstanbul’da Toptan Giyim Nereden Alınır? Adres Bilgileri Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. uğur yağız dedi ki:

  istanbul toptan giyim instagram bayan tesettür her şey var güncel modeller uygun fiyat

 2. Asli dedi ki:

  Pendikte uygun toptanci ariyorum pazarda satabilcegim urun icin

 3. Ecenur dedi ki:

  Ben istanbulda bu işi yapmak istiyorum benim bildiğim bir tane çok güvenilirli bir firma var

  1. Sinem Gulseren dedi ki:

   firma ile ilgili bilgi paylaşırmısınız

 4. Erman dedi ki:

  Ben bir firma buldum bu firmadan kolaylıkla ve güvenilirlikle satın alabailirsiniz.

  1. Mavi Gok dedi ki:

   Acaba firmanın ismini veya iletişimini verebilirmisiniz

Sayfa başına git