İstanbul Anadolu Yakası KOSGEB Kursu ve İletişim Merkezleri

İstanbul Anadolu Yakası KOSGEB Kursu ve İletişim Merkezleri
8 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

İstanbul Anadolu Yakası KOSGEB Kursu Tarihi

İstanbul Anadolu yakasında bulunmakta olan KOSGEB iletişim merkezi, telefon numarası ve iletişim bilgilerine yer verdik. Ayrıca bu merkezlerde devam eden kursları ve tarihlerini de belirteceğiz.

KOSGEB İstanbul Uygulamaları girişimcilik eğitimi tarihleri için tıklayınız.

İstanbul Anadolu Yakası KOSGEB Kursu Tarihi

İstanbul Anadolu Yakası KOSGEB Kursu Tarihi

KOSGEB Anadolu Yakası Merkezine Bağlı Olan İlçe ve Semtler

İstanbul Anadolu yakasında Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Adalar, Ataşehir,  Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Pendik semtlerinde uygulamalı girişimcilik eğitimleri devam etmektedir. Kurslara katılmak için kosgeb hizmet merkezleri haricinde, kurslar ile aracı olan kurum ve kuruluşlara da başvuruda bulunabilirsiniz.İş kurmak için bu kurslara katılmaya mecbursunuz. Kurslar 32 saat olup, 4 günde tamamlanmaktadır.

KOSGEB İSTANBUL ANADOLU YAKASI MÜDÜRLÜĞÜ
İMES Sanayi Sitesi 308.Sok. C Blok No:46 Y.Dudullu P.K:81230 İSTANBUL

Kurslara katılmak için bu sayfada bulunan listeden  Anadolu Yakası eğitimlerini inceleyiniz. Ayrıntılı harita isterseniz, BÜYÜK HARİTA linkine tıklayınız.

Bu kurslar genel olarak Anadolu yakasında İŞ-KUR tarafından organize edilmektedir. Kursların organizesinden Selim Serkan ERCAN bey sorumludur.

5 Eylül’de Kadıköy’de, 19 Eylül’de Ümraniye’de, 20 Eylül’de Sancaktepe’de, 17 Ekimde’ yine Ümraniye’de, Aralık ayında Sancaktepe’de, Kasım ayında Ümraniye’de Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılabilirsiniz. Ayrıca bütün ilçelerde eğitim verilmektedir.

İSTANBUL ANADOLU YAKASI KOSGEB KURSLARIİstanbul Anadolu Yakası KOSGEB Kursu ve İletişim Merkezleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Kosgeb merkezi dedi ki:

    Merhaba ben Kübra Alkan Beykoz da ikamet etmekteyim ve bizim güzergahımızda herhangi bir kosgeb şubesi yok bu konu ile ilgili destek ve görüş ve önerileriniz için görüşmek ve yetkililerle konuşmak istiyorum . ilginize arz ederim

  2. Murat dedi ki:

    Kendi işimi yapmak istiyorum..bankalarda borcum yok.bana kredi vermiyorlar.ne yapabilirim.bana gosterirmisiniz.teşekkürler..daha önce esnafdim

  3. Cevdat dedi ki:

    Bu kosgeb kursunun tek bir numarası mı var? Telefonu açmıyorlarda

Sayfa başına git