İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu (ANINDA 20 BİN CEPTE)


İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu


Belgesiz Evraksız Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankalardan ihtiyaç kredisi kapsamında sunulan kredi ürünlerine belgesiz evraksız başvuru yapabileceğinizi biliyor musunuz? Artık bankaların Dıjıtal Bankacılık hizmetleri sayesinde sizde belgesiz evraksız kredi başvurusu yapabilir, bankaların şubelerine hiç uğramadan kredinize anında kavuşabilirsiniz. 20 bin liraya kadar 48 ay vadeli olarak sunulan ihtiyaç kredilerini bankaların şubelerine gitmeden bir tıkla başvuru yaparak kredinizi alabilirsiniz. Bankaların internet bankacılığı hizmetini kullanarak imza bile atmanıza gerek kalmadan kredi başvurunuz sonuca kavuşturulup mevduat hesabınıza geçilerek anında kredinize sahip olabileceksiniz. İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ile ilgili tüm işlem basamakları haberimizde..

İnternet Üzerinden Kefilsiz Evraksız Kredi Başvurusu

Bankacılık hizmetleri her geçen gün eskisini aratmayacak şekilde geliştirilip tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. Buna en güzel örnekte bankalara artık şubeye gitmeye gerek kalmadan bir sms ile veya internet bankacılığı hizmetini kullanarak başvuru yapabilme kolaylığı örnek olarak gösterilebilir. İnternetten yapacağınız kredi başvurusu ile 48 ay vadeli olarak tam 20 bin lira tutarında kredi alabilirsiniz. Tabii ki mutlaka kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Kredi skorunuz ne kadar yüksek ise bankalardan kredi onayı almanız bir okadar kolay olacaktır.

Maaş Bordrosuz 20 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Bankalar internet bankacılığı hizmeti sunarken müşterilerinin zaman kaybı yaşamamalarını ve bankalara başvuru yapanların daha kolay ve hızlı cevap almalarını sağlamaktadır. Akıllı cep telefonlarının hayatımıza girmesi ile bankalar çeşitli mobil uygulamalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan mobil uygulamaları cep telefonunuza indirerek belgesiz evraksız kredi başvurusu yapabilmek mümkündür. Bunun yanında ücretsiz mobil uygulamalar ile sadece kefilsiz evraksız kredi başvurusu yapmanın yanında eft, havale ve fatura ödemelerinizi de yapabilmek mümkün kılınmıştır.

İnternet üzerinden anında şubeye dahi gitmeden ve belgesiz olarak hiç bir yere imza atmadan başvuru yaparak sonuçlanan kredi başvurusunun nakit olarak  da mevduat hesabına aktararak alabilirsiniz. İsterseniz internet üzerinden bu işlemleri nasıl yapılır gelin hep birlikte inceleyelim..

İsterseniz tv reklamlarında en çok gözümüze çarpan Akbank Direk uygulaması üzerinden belgesiz kefilsiz anında kredi başvuru işlem adımlarını anlatmak ile yazımıza devam edelim. 20 bin lira tutarında ihtiyaç kredisini hiç şubeye gitmeye gerek kalmadan ve imza atmadan belgesiz evraksız olarak nasıl başvuru yapacağız bunlar için bize lazım olan şeyler mutlaka Akbank mevduat hesabınız olmalı, ardından bu hesap için akıllı cep telefonunuzdan mobil uygulamasını indirin yani Akbank Direk internet için giriş şifresi edinin. Tabi bu işlemleri yapabilmeniz içinde mutlaka bilgisayarınız olmalı.

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Akbank direk uygulaması için tek kullanımlık şifreniz yoksa bu sefer buradan banka şubesine gitmeden de müşteri veya tc kimlik numaranızı girerek, kartınızın şifresi ile giriş yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz için mutlaka Akbank mevduat hesabınızın olması gerekiyor veya ek kartınız var ise yine kart şifresini alarak bu işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank direk şifrenizi ayrıca 444-2-525 hattan kısa süre içinde de edinebilirsiniz.

Akbank direk tek kullanımlık şifrenizi aldığınızda kredi başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz. Dediğimiz gibi ilk adım olarak Akbank direk internet şifresini almanız gerekiyor. Aldıktan sonra başvuru işlemine geçebilirsiniz.

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Yukarıdaki görselde yer alan müşteri veya Tc Kimlik numarası alanına tercih ettiğiniz bilgilerinizden birisini yazıp Aldığınız tek kullanımlık Akbank direk şifrenizi ve yazıp telefon numaranıza gelecek 6 haneli Güvenlik kodunu da yazdıktan sonra giriş yaparak açılan yeni pencerede işleminize devam edebilirsiniz.

Yukarıdaki görsel deki gibi bir açılacak olan bu pencereden verilen şifreyi o alana girerek işleme devam ediniz. Tüm bu işlem adımlarını tamamladıktan sonra Akbank Direk linkine tıklayıp Akbank kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu yaparak sizde adınıza kayıtlı kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Tabi bunun için öncelikle tüm yukarıda sıraladığımız bu işlemleri tamamladıktan sonra artık tek yapmanız gereken sağ aşağıdaki hemen başvur butonuna tıklamanız, ve başvuru sonucunun onaylanmasını beklemenizdir. Başvuru yaptıktan sonra nihayet şubeye girmeden adınıza tanımlanmış olan 20.000 TL  48 ay vadeli ihtiyaç kredinizi mevduat hesabınızdan alabilirsiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git