KOSGEB Kredisi

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (40.000 TL. LİMİT)

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (40.000 TL. LİMİT)

Çalışmayan ve düzenli geliri olmayan vatandaşlarımız da krediye ihtiyaç duyuyor. Onların finansman ihtiyaçlarının karşılanması adına bankalar tarafından gelir belgesiz ve kefilsiz kredi kampanyaları düzenlenmektedir. Odeabank, TEB, Finansbank, Ziraat Bankası, Finansbank, Enpara gibi bankalar gelir belgesi talep etmeden müşterilerine kredi vermektedir. Sizler için hazırladığımız içeriğimizden gelir belgesiz kredi veren bankaları, faiz oranlarını ve kredi şartlarını inceleyebilirsiniz.

Çalışmayana Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bankalardan ihtiyaç kredisi kapsamında sunulan kredi ürünlerine belgesiz evraksız başvuru yapabileceğinizi biliyor musunuz? Artık bankaların Dijital Bankacılık hizmetleri sayesinde sizde belgesiz evraksız kredi başvurusu yapabilir, bankaların şubelerine hiç uğramadan kredinize anında kavuşabilirsiniz. 20 bin liraya kadar 48 ay vadeli olarak sunulan ihtiyaç kredilerini bankaların şubelerine gitmeden bir tıkla başvuru yaparak kredinizi alabilirsiniz. Bankaların internet bankacılığı hizmetini kullanarak imza bile atmanıza gerek kalmadan kredi başvurunuz sonuca kavuşturulup mevduat hesabınıza geçilerek anında kredinize sahip olabileceksiniz. İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ile ilgili tüm işlem basamakları haberimizde..

İnternet Üzerinden Kefilsiz Evraksız Kredi Başvurusu

Bankacılık hizmetleri her geçen gün eskisini aratmayacak şekilde geliştirilip tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. Buna en güzel örnekte bankalara artık şubeye gitmeye gerek kalmadan bir sms ile veya internet bankacılığı hizmetini kullanarak başvuru yapabilme kolaylığı örnek olarak gösterilebilir. İnternetten yapacağınız kredi başvurusu ile 48 ay vadeli olarak tam 20 bin lira tutarında kredi alabilirsiniz. Tabii ki mutlaka kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Kredi skorunuz ne kadar yüksek ise bankalardan kredi onayı almanız bir o kadar kolay olacaktır.

Kredi tutarlarının yüksek olması durumunda gelir belgesinin yanı sıra bankalar tarafından kefil ya teminat da talep edilebilmektedir. Ancak düşük limitteki kredi talepleri için bankalar bu şartları koymazlar.

Maaş Bordrosuz 20 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

Bankalar internet bankacılığı hizmeti sunarken müşterilerinin zaman kaybı yaşamamalarını ve bankalara başvuru yapanların daha kolay ve hızlı cevap almalarını sağlamaktadır. Akıllı cep telefonlarının hayatımıza girmesi ile bankalar çeşitli mobil uygulamalarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan mobil uygulamaları cep telefonunuza indirerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun yanında ücretsiz mobil uygulamalar ile sadece kefilsiz evraksız kredi başvurusu yapmanın yanında EFT, havale ve fatura ödemelerinizi de yapabilmek mümkün kılınmıştır.

İnternet üzerinden anında şubeye dahi gitmeden ve belgesiz olarak hiç bir yere imza atmadan başvuru yaparak sonuçlanan kredi başvurusunun nakit olarak  da mevduat hesabına aktararak alabilirsiniz. İsterseniz internet üzerinden bu işlemleri nasıl yapılır gelin hep birlikte inceleyelim..

İsterseniz tv reklamlarında en çok gözümüze çarpan Akbank Direk uygulaması üzerinden belgesiz kefilsiz anında kredi başvuru işlem adımlarını anlatmak ile yazımıza devam edelim. 20 bin lira tutarında ihtiyaç kredisini hiç şubeye gitmeye gerek kalmadan ve imza atmadan belgesiz evraksız olarak nasıl başvuru yapacağız bunlar için bize lazım olan şeyler mutlaka Akbank mevduat hesabınız olmalı, ardından bu hesap için akıllı cep telefonunuzdan mobil uygulamasını indirin yani Akbank Direk internet için giriş şifresi edinin. Tabi bu işlemleri yapabilmeniz içinde mutlaka bilgisayarınız olmalı.

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Akbank direk uygulaması için tek kullanımlık şifreniz yoksa bu sefer buradan banka şubesine gitmeden de müşteri veya tc kimlik numaranızı girerek, kartınızın şifresi ile giriş yapabilirsiniz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirebilmeniz için mutlaka Akbank mevduat hesabınızın olması gerekiyor veya ek kartınız var ise yine kart şifresini alarak bu işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Akbank direk şifrenizi ayrıca 444-2-525 hattan kısa süre içinde de edinebilirsiniz.

Akbank direk tek kullanımlık şifrenizi aldığınızda kredi başvuru işlemlerinize hemen başlayabilirsiniz. Dediğimiz gibi ilk adım olarak Akbank direk internet şifresini almanız gerekiyor. Aldıktan sonra başvuru işlemine geçebilirsiniz.

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Yukarıdaki görselde yer alan müşteri veya Tc Kimlik numarası alanına tercih ettiğiniz bilgilerinizden birisini yazıp Aldığınız tek kullanımlık Akbank direk şifrenizi ve yazıp telefon numaranıza gelecek 6 haneli Güvenlik kodunu da yazdıktan sonra giriş yaparak açılan yeni pencerede işleminize devam edebilirsiniz.

Yukarıdaki görsel deki gibi bir açılacak olan bu pencereden verilen şifreyi o alana girerek işleme devam ediniz. Tüm bu işlem adımlarını tamamladıktan sonra Akbank Direk linkine tıklayıp Akbank kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İnternetten Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu yaparak sizde adınıza kayıtlı kredi başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Tabi bunun için öncelikle tüm yukarıda sıraladığımız bu işlemleri tamamladıktan sonra artık tek yapmanız gereken sağ aşağıdaki hemen başvur butonuna tıklamanız, ve başvuru sonucunun onaylanmasını beklemenizdir. Başvuru yaptıktan sonra nihayet şubeye girmeden adınıza tanımlanmış olan 20.000 TL  48 ay vadeli ihtiyaç kredinizi mevduat hesabınızdan alabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Listesi;

 1. Nkolay kredi (30 BİN TL. limitli olup gelir belgesi istenmez.)
 2. Enpara (Limit 30 Bin Liradır. Maaş Bordrosu olmadan internetten çekilebilir.)
 3. Odeabank Kredileri (Gelir belgesiz, maaş bordrosuz, evraksız ve kefilsiz 30.000 TL. alınabiliyor)
 4. CEPTETEB İnternet kredisi (Belge olmadan 30 Bin Lira Limitle Çekilebiliyor. Limit başvuru sahibinin KKB notuna göre değişiklik gösterebiliyor.)
 5. AKBANK Ev hanımlarına gelir belgesiz 40.000 TL. vermektedir.

Çalışmadan ve sigorta olmadan kredi başvurusu yapılabilir mi? Aslında bankaların tüm ihtiyaç kredilerinde istediği bir belge geriye dönük son 6 ay içerisindeki sigorta primini yatıp yatmadığıdır. Başvuru sahibi  eğer bu koşulları sağlanıyorsa gelirin olması şartıyla ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirler. Peki çalışmaya ne Sigortası olmayan kişiler nasıl kredi kullanabilirler?
 1. Öncelikle çalışmıyor olsalar dahi tapusu kendi üzerine kayıtlı olan bir Gayrimenkul’den düzenli bir gelirleri varsa bununla beraber gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirler. Araç ipotekli ve arsa ipotekli krediler gibi.
 2. Kendi üzerine kayıtlı olan mal varlığını beyan ederek de krediye başvuru yapabilirler.
 3. Kredi sicili temiz ve düzenli gelire sahip birinin kefilliği ile de tabii ki kredi başvurusu yapabilirler.
 4. Bir tüketicinin banka ile kurduğu düzenli bir ilişki yani otomatik ödeme talimatı vadeli mevduat getirisi gibi bir ilişki varsa bunu kullanarak banka ile ilişkini  tutarak küçük bir kredi talebinde bulunabilirler.
 5. Düzenli olarak çalışmıyor olsanız da ek geliriniz varsa bankalardan kredi çekmeniz mümkündür. Örneğin bir şirketin ortağıysanız, kirada bir eviniz varsa ya da ticari plakanız varsa bunlardan elde ettiğiniz gelirleri bankaya sunarak da kredi çekmeniz mümkündür.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar bulunmaktadır.

Kişi bu koşulları sağlasa bile banka değerlendirme sonucunda kredi vermeyebilir. Çünkü geliniz olmadığı için, ya da şu anda çalışmadığımız için banka bu durumu uygun görmeyebilir. Bu kapsamda internetten başvuru yapmanız en uygun yoludur. Gelir belgesiz kredi vermeye bankalar 2020 yılında da devam etmektedir. Özellikle Ziraat Bankası, Akbank, İş Bankası, Vakıfbank gibi bankaların ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyaları bulunmaktadır. Bu kampanyalardan yararlanarak da kredi alabilirsiniz.

Yorumlar
 1. kredi dedi ki:

  20000 tl ihtiyacim var faiz kac olur geri ödeme ne kadar vadeli olur

 2. Cemre dedi ki:

  Neden 50000 tl limit yokda 40000 limit var?