Hediyelik eşya dükkanı kosgeb iş planı örneği ONAYLANMIŞ ÖRNEKLER

Hediyelik eşya dükkanı kosgeb iş planı örneği

Hediyelik eşya dükkanı kosgeb iş planı örneği
6 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Girişimcilere hediyelik eşya dükkanı açmak için devlet desteği

Sizde kendi işinizi kurmak, işyeri açmak istiyorsanız, iş projesi hazırlayarak, hediyelik eşya dükkanı açabilirsiniz.  Dükkanınızda anneler günü, sevgililer günü ve babalar gününe özel hediyelik ürünler satarak sizde para kazanabilirsiniz.

Hediyelik eşya dükkanı açmak

Hediyelik eşya dükkanı açarak özel günlerde hediyelik eşya arayan müşterilerin taleplerine cevap verebilmek için kendi işini kurmak isteyen kişilere devlet destekli kredi verilmektedir.

Hediyelik eşya dükkanı açmak isteyen girişimcilere Kosgeb tarafından alabilecekleri 50 bin TL hibe ve 100 bin TL faizsiz kredi alabilmek için Kosgeb’in istediği şartları yerine getirmek gerekir.

Hediyelik eşya dükkanı açmak için devlet desteği

Hediyelik eşya dükkanı kosgeb iş planı örneği hazırlayarak verilen devlet desteği olan 50 bin TL hibe kredi olarak verilen Yeni Girişimci Desteğine giden yol;

  1. Kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimi alınarak başarılı bir şekilde tamamlanması,
  2. Eğitimden sonra başarılı kursiyerle verilen Girişimci sertikası verilmektedir sertifika alınmalı,
  3. İş planı projesi hazırlanması ve tamamlanması,
  4. İş planı teslim edilmeden önce KOSGEB yetkilileri tarafından gözden geçirilmesi,
  5. İşletme kuruluşu
  6. Girişimci sertifikası ile birlikte İş planı Projesinin Kosgeb’ e resmen teslim edilmesi,
  7. Kurula sunum yapılması( UYGUN GÖRÜLEN İŞ PLANI İÇİN)
  8. Kurul kararı ile yeni girişimci desteğinden yararlanabilmek için girişimcilerin izlemesi gerek yollardır.


Hediyelik eşya dükkanı kosgeb iş planı hazırlama

İş kurarak hediyelik eşya dükkanı açmak isteyenler girişimciler iyi bir iş fikrine zaten sahiptir. Bu iş fikrini hayata geçirmek için iş fikirlerinin eksisini ve artısını görebilmek için onların gelecekte iyi bir kar elde ederek başarılı bir iş kurmalarını ve ayakta kalmalarını sağlamak için iş fikirlerini artık iş planına dökmeleri gerekmektedir. İş planı hazırlarken bütün detaylar yazılmalı, Pazar ve piyasa araştırması yapılarak yapılacak olan işin ayakta kalabilmesini ve uzun yıllar yapılabilmesini sağlamak için ön hazırlık olan iş planının proje olarak dosya halinde elle tutulur bir  iş projesi hazırlanması gerekmektedir. Uygulamalı girişimcilik eğitiminde iş planının formatının öğretilmesi ve başvuru sürecindeki hazırlanacak iş planının iyi bir proje olması için öğretilen bilgiler ile büyümeyi hedefleyen iyi bir iş planı hazırlanması gereklidir. Girişimciler Kosgeb’e başvuru yapmadan önce veri tabanına kayıt olarak sistemdeki daha önceden hazırlanan Kosgeb boş iş planı örneği üzerinden hazırlayabilecekleri gibi internetten ÖRNEK DOLDURULMUŞ KOSGEB İŞ PLANI ÖRNEĞİ bulunması veya dışarıdan danışmanlık hizmeti veren firmalardan yardım alarak iş planını hazırlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden ücretsiz olarak paylaştığımız örnek iş planları üzerinden kendi iş planınız ile karşılaştırma yapabilir, eksik kalan veya tamamlanması gereken noktaları düzenleyebilir ve Kosgeb tarafından onay alabilecek iyi bir  iş planı hazırlayabilirsiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git