Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2018 Kampanyaları Faiz Oranları


Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2018 Kampanyaları

Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2018 Kampanyaları


Borç Kapatma Kredisi Halkbank

2018 yılı içerisinde bankalara olan borçlarınızı tek bir banka adı altında toplayarak borçlarınızı kapatabilirsiniz. Bunun için ise bankaların avantajlı borç kapatma kredilerinden yararlanabilirsiniz. Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2018 kampanyaları, Borç Kapatma Kredisi Nedir? Bu Kredi Türünden Kimler Yaralanabilir? Borç Kapatma kredisi veren diğer bankalar hangileridir? gibi başlıklara değinerek sizler için bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2017 Kampanyaları

          Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2018 Kampanyaları

Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2018 Kampanyaları

Halk bankası borçlarını kapatmak isteyen vatandaşlarımız için cazip fırsatlar sunarak 2018 kampanyalarından yararlanmalarını sağlamaktadır. Başka bankalara borcu bulunan vatandaşlarımızın borçlarını tek bir hesap altında toplamasına yardımcı olan Halkbank borç transferi yaparak rahatlamanızı sağlamaktadır.

Halk bankası, diğer bankalardan konut kredisi, araç kredisi, ihtiyaç kredisi çekmiş olan vatandaşların borçlarını daha rahat bir şekilde ödeyebilmesi için esnek ödeme koşulları ve uygun faiz imkanları sunarak borçlarını transfer etme fırsatı vermektedir. Halkbankası Dost Konut Kredisi adı altında bir kampanya düzenleyerek cazip faiz oranları ile aylık ödemelerinizi azaltmanıza yardımcı olmaktadır.

Bu konuyu bir tablo yardımı ile siz değerli okurlarımıza daha açık bir dille anlatmaya çalışacağız.

Kredi TutarıFaiz oranıTahsis ÜcretiDiğer MasraflarVade
100.000%1,09          0805,76120 Ay
100.000%1,11          0805,76180 Ay

Diğer masraflar başlığı altında toplanan tutarların açıklaması aşağıdaki gibidir.

 • Ekspertiz ücreti 650 Türk Lirasıdır
 • İpotek ve tesis ücreti 155,76 Türk Lirasıdır

Konut Sigortası, Ekspertiz ücreti, zorunlu deprem sigortası prim tutarı alınacak olan konutun metre karesi ve lokasyonuna göre değişiklik göstermektedir. Yıllık Toplam maliyet oranı ise faiz, tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti, ekspertiz ücreti ve vergileri kapsamaktadır. Halk bankası dost ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız için 48 ay vade imkanı sunarak avantajlı kredi imkanları sunmaya devam etmektedir. Halkbank dost ihtiyaç kredisi sayesinde diğer borçlarınızı 1,20 faiz oranı ile tek bir hesapta birleştirebilir ve daha rahat bir şekilde borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Halk bankası borç transferi ihtiyaç kredilerine başvuruda bulunurken yanınızda kimlik belgeniz ve fotokopisi, gelir belgenizi yanınızda bulundurmanız durumunda işleriniz daha hızlı bir şekilde ilerleyecektir. Halk bankası borç transferi ihtiyaç kredisini bir tablo yardımı ile size aşağıdaki yazımızda anlatacağız.

Kredi TutarıFaiz oranıAylık ÖdemeToplam Ödenecek TutarVade
10.000%1,20290,0013.920,0548 Ay

Ayrıntılı bilgi almak için lütfen linke tıklayınız. Aynı zamanda en yakın banka şubelerine başvuru yapabilir ve avantajlı borç kapatma kredilerinden yararlanabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Nedir?

Borç kapatma kredisi nedir ve nasıl kullanılır? sorusu karşımıza sıklıkla çıkan soruların başında yer almaktadır. Borç kapatma kredisi herhangi bir bankaya veya birden fazla bankalara borcu bulunan vatandaşlarımızın yararlanabileceği hizmet türü olarak tanımlanmaktadır. Daha özgün bir dille anlatmak gerekirse bankalara parça parça borcu olan vatandaşlarımızın borçlarını tekbir banka adı altında birleştirmesi işlemi olarak tanımlanmaktadır. Borç kapatma kredisi bir çok kez de yanlış anlaşılmış ve bankaların dışında piyasaya borcu olan vatandaşlarımıza verilen bir hizmet olarak da düşünülmektedir. Bankaların dışında piyasada borcu bulunan vatandaşlarımız için de ihtiyaç kredileri verilmektedir. Bu kredi türünden yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın kredi puanının yeteri seviye olması gerekmektedir.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2017 Kampanyaları

                  Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2018 Kampanyaları

Nasıl Kullanılır? Kimler Yararlanabilir?

Borç kapatma kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın öncelikle diğer bankalara borçlarının bulunması gerekmektedir. Bir yada birden çok bankaya borcu bulunan vatandaşlarımız borç kapatma kredisinden yararlanmak istediği bankaya başvuru yaparak bu kredi türünden faydalanabilir. Fakat bankalar kredi başvurusu sırasında borcunuzu gösteren bir hesap cetveli istemektedirler. Bu hesap cetveli sayesinde kredi talebiniz gerçekleştirilecektir. 2018 yılına ait borç kapatma kredileri için tıklayınız.

Borç Kapatma Kredisi Veren Diğer Bankalar Hangileridir?

2018 yılı içerisinde borç kapatma kredisi veren bankaların listesini aşağıdaki yazımızda maddeler halinde sizlerle paylaşacağız.

 • Halk Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Vakıfbank
 • İş Bankası
 • Yapı Ve Kredi Bankası
 • Garanti Bankası
 • Akbank
 • Türkiye Ekonomi Bankası

Borç kapatma kredisi veren bankalar ile ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız lütfen sitemizde daha önce paylaşmış olduğumuz İş bankası borç kapatma kredisi adlı yazımızı inceleyebilirsiniz.Halkbank Borç Kapatma Kredisi 2018 Kampanyaları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Şeyda dedi ki:

  Bende borç kapatma kredisi çekmek istiyorum neler gerekiyor acaba

 2. Özkan Kantekin dedi ki:

  Bizde kar etmek istiyorsan başvuru yapabiliriz dediğim gibi faiz oranını bizim kullandığımız Kredi oranının düşük olması gerekiyor ya da aylık taksit Derimizin düşük olmasını istiyorsak maliye uzatmak koşuluyla da Kredi yapılandırma yapabilir Peki borç transferi nedir borç transferi bir ya da birkaç bankada olan kredi Yapı Kredi kartı borçlarını tek bir banka toplanması bunun için yalnız dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta var borç transferinde Bankası borçlarımızı ödememiz için miktarı elden ödeme yapmıyor yani biz sarı alıp bankalara Ödeme yapamıyorum hangi bankada borçlarımızı varsa direk o bankada araştır.

Sayfa başına git