Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma (2019)

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma (2019)
6 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

Bankaların vatandaşlara sunduğu kredi kartlarında kullanıcı onaylı bazı işlemler bulunmaktadır. Kartı kullanıcısı bu işlemlere onay vermemesi ve aktif hale getirmemesi durumunda kartlarda provizyon hataları meydana gelebilmektedir. Kredi ve banka kartları için getirilen yeni düzenlemeler ile birlikte internet alışverişlerine ve 3D secure işlemlerine onay verilmediği sürece internet ve birebir yapılan alışverişlerde hata ile karşılaşabilirsiniz. Garanti Bankası Bonus kredi kartınız ile alışveriş yapamıyorsanız kartınızın internet ödemelerine onay vermeniz ve aktif hale getirmeniz gerekmektedir. İnternet alışverişleri için kartlara onay verme işlemi ile ilgili bütün detaylar içeriğimiz de.

Bonus Kredi Kartını İnternet Alışverişine Açma

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Tarafından uygulamaya alınan ve banka müşterilerinin daha güvenilir bir ortamda alışveriş yapmasını destekleyen sistem sayesinde çok sayıda vatandaşımız gönül rahatlığı ile internet üzerinden alışveriş yapabilecektir. Bizde bu sebeple siz değerli okurlarımız için Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma, Kredi Kartınızı İnternet üzerinden kullanıma açtırmak için ne yapmalısınız? gibi başlıkları değerlendirerek sizlere bilgiler vermeye devam edeceğiz. Ayrıca İş Bankası Maximum kredi kartı internet alışverişine açtırma hakkındaki yazımızı da takip edebilir ve ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma

Garanti Bankası müşterisi iseniz ve Bonus kredi kartı kullanıyorsanız eğer İnternet üzerinden alış veriş yapabilmeniz için Kartınıza onay vererek bu işleme açtırabilirsiniz ve daha güvenli bir ortamda rahat rahat alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu tarafından uygulamaya alınan bu karar ilk olarak 17 Ağustos  tarihi olarak belirlenmişken e-ticaret işlemlerinin yavaşlatılmaması için ileri bir tarih olan 31 Ağustos olarak değiştirilmiştir. Tüm kredi kartı kullanıcıları bu tarihe kadar başvuru yapmış olduklarında İnternet üzerinden daha güvenli bir şekilde alışverişlerini yapabileceklerdir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma

Kredi Kartınızı İnternet Üzerinden Kullanıma Açtırmak İçin Ne Yapmalısınız?

Bu yıl Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu tarafından alınan kararlar doğrultusunda tüm banka müşterilerinin İnternet üzerinden gönül rahatlığı ile alış veriş yapması açısından kredi kartı sahibi olan vatandaşların 31 Ağustos tarihine kadar kartlarını İnternet kullanımına açmak için başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru işlemlerini gerçekleştirmeyen banka müşterilerinin kredi kartları internet alışverişine kapatılacaktır.

Garanti bankasına ait olan Bonus kredi kartını internet kullanımına açtırmak için aşağıdaki işlemleri takip etmeniz gerekmektedir.Kredi Kartınızı Sms Yolu İle Alışverişe Açtırma

Garanti bankası kredi kartı kullanan müşterilerin kartlarını İnternet üzerinden yapılan alışverişlere açtırması için SMS yöntemini kullanabilir ve onay verebilirsiniz. Bu işlem için ise cep telefonlarınızın mesaj bölümüne girerek mesajınızı 3340‘a gönderebilirsiniz.

 • Tüm kartlarınızı açtırmak istiyorsanız eğer Mesaj bölümüne büyük harfle TERCİH yazabilir ve 3340’a kısa mesaj gönderebilirsiniz
 • Kredi kartınızı İnternet üzerinden alışverişe açtırmak için cep telefonlarınızın mesaj bölümüne büyük harfler ile ONAY yazarak kart numaranızın son 6 hanesini 3340’a gönderebilirsiniz.
 • Paracard açtırmak için telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harfler ile AÇIK yazarak kartınızın son 6 hanesini 3340’a gönderebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartınızı İnternet kullanımına açtırmak için lütfen linke TIKLAYINIZ.

Garanti Cep Uygulaması İle Kartınızı Alışverişe Açtırabilirsiniz

Garanti cep uygulaması ile kartınızı kolayca İnternet üzerinden alışverişlere açtırabilirsiniz. Bu işlem için aşağıda paylaşacağımız maddelere uyum sağlamanız gerekmektedir.

 • Öncelikle Garanti Cep uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.
 • Uygulamanın ana menüsünden hesap ve kart butonunu seçmelisiniz.
 • Hesap ve kart bölümünden kartlar butonunu tıklamalısınız.
 • Kartlar bölümünün içerisinden İlgili olduğunuz kartı seçiniz.
 • Bu uygulamaların sonunda ise internet üzerinden alış verişlerinizi yapınız.
Garanti İnternet Uygulaması İle Kartınızı Alışverişe Açtırabilirsiniz

       Garanti İnternet Uygulaması İle Kartınızı Alışverişe Açtırabilirsiniz

Garanti İnternet Uygulaması İle Kartınızı Alışverişe Açtırabilirsiniz

Kullanmış olduğunuz bilgisayar üzerinden Garanti İnternet Uygulamasını indirmelisiniz. Bu uygulamanın ana bölümünden Kart sayfasına giriniz. Kart bölümünden Kredi banka butonunu tıklayınız. Daha sonrasında ise kullanıma açtırmak istediğiniz ilgili kartınızı seçiniz. Seçimini yapmış olduğunuz kartın bilgilerini girerek işleminize devam ediniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra Güvenlik bilgileri bölümünden işlemlerinizi tamamlayarak İnternet alışveriş seçeneğinizi belirleyerek kartınızı kullanıma açtırabilirsiniz.

NOT: Banka kartlarınızı İnternet kullanımına açtırmak için müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın bulunan banka şubeleri ile iletişime geçerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası: 444 0 333

Kredi kartınızı yukarıda verdiğimiz şekillerde aktif hale getirmeniz mümkün olacaktır. İyi alışverişler.. 🙂Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açma (2019) Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. Atakan Cüngüz dedi ki:

  2019’da inşallah tüm banka kartları internette kullanıma açılır. Bazı kartlarda internetten alışverişe açık. Neden devlet böyle bir kanun koydu?

 2. Cemre dedi ki:

  İnternetten alışverişte artık bilgi vermek yok garantipay var mesela bilgisayarınızla internet sitesinden alışveriş yapıyorsunuz almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra Garanti ödeme seçeneğine tıklayın telefon numaranızı giriniz cebinize gelen bildirimi açın ödeme yapmak istediğiniz Garanti kredi kartınız ya da banka kartını satışlarımız ödemenizi taksitlendirilir. Garanti dijital parolanızı gelip alışverişinizi Garanti ödeme seçeneği en popüler internet sitelerinde tıklanma iyi bekliyor kart bilgisi bile vermedi Yani internetten alışverişin yeni ödeme şekli. Süper

Sayfa başına git