Faturalı Hatlara Kredi Veren Operatörler (EN BASİT YOL)

Faturalı Hatlara Kredi Veren Operatörler (EN BASİT YOL)
8 Ocak 2019 tarihinde güncellendi.

Faturalı hattınız ile kredi çekmek ister miydiniz? Uzun yıllar aynı faturalı hattı kullanan müşteriler, hatlarına cep telefonu alarak paraya çevirebiliyor. Ayrıntılar şöyle;

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hat kullanan vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren bu haberde çok sayıda kredi veren yerler gündemde yer almaktadır. Bir çoğumuzun dikkatini çeken faturalı hatlara kredi reklamlarını biraz araştırdık ve bu reklamları veren kişilerin en az 1.000 en fazla 7.000 lira civarında kredi verme talebinde bulunduklarının farkına vardık. Bankalardan kredi almakta sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızın çok daha fazla dikkatini çeken bu reklamları veren yerlerin asıl amacı ise aynı gün kredi verme olanağı ile müşteri çekmek olduğunu ve çok faturalı hatlara olan taleplerin artması için düzenlemiş oldukları kampanyalar ile yakından alakalı olduğunu dile getirebiliriz.

Faturalı hatlara olan taleplerin artması için bu tarz kredi reklamları çok sık yayınlanmaktadır.

2019 Tavsiyeleri:

Faturalı hatta sahip olan ve kredi ihtiyacı olan vatandaşlarımızın dikkatini çeken bu reklamlar çok cazip olarak görünmüş olsa da aslında bir nevi dolandırıcılık olarak da tabir edilebilir. Kredi verme olanağı sağlayan bu yerler sizin iyi niyetinizi kullanarak size talep etmiş olduğunuz nakit parayı vereceklerdir fakat kullanılan bu yöntemin aslında çok da yasal olup olmadığı tartışmaya açık bir kavram olarak görülmektedir. Bu tarz yerlerden kredi çekmek yerine bankalardan kredi çekmenizi daha sağlıklı bulduğumuzu söylerken tercihinizin de size kalmış olduğunu belirtmeden geçmek istemiyoruz.

Vodafone Faturalı Hatlara Kredi Veriyor mu?

Faturalı Hatlarda Kredi Nasıl Kullanılır?

Bankalardan kredi çekme olanağı olmayan veya çok zor durumda olup acil nakit paraya sıkışan vatandaşlarımız için aynı gün içerisinde 5.000 liraya kadar kredi verme olanağı sağlayan bazı yerler bulunmaktadır. Bu yerler Faturalı hatlara kredi sloganı ile dikkatlerinizi çekmeye çalışırken aynı zamanda çok daha fazla müşteriyi de kendilerine çekmeyi başarmışlardır. Şuan bir çoğumuz kontörlü hat değil de faturalı hat kullanmaktayız. Ve bir çoğumuz da faturalı hat üzerinden nasıl kredi kullanabileceğimizi merak etmektedir. Evet bu tarz yerlerden kredi kullanmak isteyen vatandaşlarımıza öncelikli olarak şunu söylemek istiyoruz. Hattınız üzerinden kredi çekmeniz elbette ki mümkün değildir. Fakat bu kredi olanağını size sağlayan kişiler kullanmış olduğunuz faturalı hat üzerinden size cep telefonu satarak ihtiyacınız olan nakit parayı size sağlamaktadır.

Bu durum ise şu şekilde gerçekleşmektedir. 5.000 liralık kredi talebinde bulunmuş iseniz hattınız üzerinden en pahalı olan cep telefonunu kullanmış olduğunuz tarifenize ek olarak satış yapmış bir şekilde gösteriyorlar. satışını göstermiş oldukları cihazı sizden alarak yani ihtiyacınız olan nakit parayı size vererek kredi işlemini gerçekleştirmiş oluyorlar. Üstelik bu yöntemi kullanırken size 5.000 lirayı net olarak vermiyorlar. 4.500 lirasını size veriyorlar 500 lirasını da komisyon ücreti olarak kendilerine alıyorlar. Bu durum bir nevi dolandırıcılık olarak görünmüş olsa da çok fazla ihtiyacı olan vatandaşlarımız bu yöntemi kullanarak nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bizim size tavsiyemiz ise bu tür işlemlerden uzak kalmanız yönünde olacaktır.

Faturalı Hatlara Verilen Krediler

Acil olarak nakit paraya ihtiyacınız var ise ve bankalardan kredi kullanmanız da mümkün değil ise yukarıda bahsetmiş olduğumuz bu yöntem size çok cazip gelmektedir. Fakat bu yöntemin çok sağlıklı olmadığını bir kez daha dile getirerek sizler için bu yöntemin bir benzeri olan seçenekten de söz etmek isteriz. Kullanmış olduğunuz hattınıza ek olarak ihtiyacını duymuş olduğunuz cihazlardan alabilirsiniz ve almış olduğunuz bu cihazın paketini hiç açmadan direk satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu satışı ikinci el letgo gibi sitelerde veya telefon satışı yapan bayilerde gerçekleştire bilirsiniz. Ve böylece sıkı bir pazarlık sonucunda ise 5.000 liraya yakın bir meblağda tutar elde etmiş olursunuz. Bu yöntem daha sağlıklı olacaktır.Ek cihaz alma koşulları

Faturalı hattınıza ek cihaz alabilirsiniz.

Ek Cihaz Alma Koşulları

Kullanmış olduğunuz hattınızın üzerine ek cihaz almak istiyorsanız eğer bu işlemi gerçekleştirmek için bazı koşullara uyum sağlamanız gerekmektedir. İstenilen koşullara uyum sağlamadığınız taktirde ek cihaz almanız da zor olacaktır. Ek cihaz alabilmek için aşağıda maddeler halinde bahsetmiş olduğumuz koşullara uyum sağlıyor olmanız gerekmektedir.

 • En az 6 ay boyunca faturalı hat kullanıyor olmanız gerekmektedir.
 • Faturalarınızı düzenli olarak her ay boyunca ödemiş olmanız gerekmektedir.
 • Son iki yıl içinde kullanmış olduğunuz bir cihaz kampanyası var ise bu kampanyalardan hiç bir şekilde ceza almamış olmanız gerekmektedir.
 • Kullanmış olduğunuz cihazın tarifenize ek olan paket içerisinde olması gerekmektedir.
 • Hattınızda var olan puanların seçtiğiniz cihazı almaya yetmesi gerekmektedir. Cihaz satışı yapmadan evvel müşteri temsilcileri numaranızı ister ve bu numara üzerinden araştırma yaparlar. Ancak puan aralığında yer alan cihazı almanıza izin verirler. Puan miktarınız yüksekse mağazada bulunan istediğiniz cihazı alabilirsiniz.

Saymış olduğumuz bu maddelere uyum sağlayan vatandaşlarımız ek cihaz talebinde bulunarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. GSM operatörlerinin yanı sıra bazı faktoring şirketler de faturalı hatlara finansman sağlamaktadır. Bu yöntemleri kullanarak faturalı hatta kredi alınabilir. Bu işlem içim herhangi bir komisyon ya da ekstra para ödenmesi yapılmaz. Ancak internet üzerinde bu konu ile ilgili araştırma yaptığınızda kötü niyetli kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Sizden bir miktar para isteyerek daha yüksem meblağ göndermeyi vaat eden kişilerden uzak durunuz. Bu yöntemi kullanmak için internet üzerinden kişiler ile irtibata geçmenize gerek yoktur. Çünkü bu işlemi GSM operatörleri de yapmaktadır.

Faturalı Hattım İle Nasıl Cep Telefonu Alırım?

Bu yöntemi kullanarak GSM operatörlerinden cep telefonu alabilirsiniz. Faturalı olmayan hatlara ne yazık ki cihaz satışı yapılamıyor. Telefonunuz hangi operatöre bağlıysa o bayiye giderek telefon alabilirsiniz. Hattınız Turkcell, size en yakın mağazaya giderek cihazınızı belirleyin. Aynı bankada olduğu gibi bayiler de kredi notu araştırması yapılmaktadır. Yapılan bu araştırmanın sonucunun iyi çıkması gerekmektedir. Çünkü bu bayilerde de müşterilerin sicili oluşmaktadır. Fatura ödemelerini düzenli yapan kişilerin notları da yüksek olacaklarının istedikleri cihazları alabilirler.

faturalı-hattımla-nasıl-cep-telefonu-alırm

Faturalı hattımla nasıl cep telefonu alırım?

Fatura durumuna göre herkesin bir kredi limiti olmaktadır. Bu limit üzerinden alınabilecek olan cihazlar belirlenmektedir. Puanları yüksek olanlar Iphone X dahi alabilir. Nakit finansmana ihtiyacı olanlar daha sonra aldıkları bu cihazı kutusunu açmadan satabilirler. Bayiye gittiğinizde hesaplama yapmanız gerekmektedir. Ödemeler faturanıza yansıtılacağı için ödeyebileceğiniz taksit tutarı belirlemeniz yararınıza olacaktır. Normalde 30 TL fatura ödüyorsanız, taksit tutarları faturanıza yansıtılacağından bu tutar daha fazla olacaktır. Bozdurma cep telefonu alarak nakite çevirebilirsiniz.

Örneğin 2 bin TL’ lik bir cihaz almak istiyorsunuz. Bu yöntem ile cihaz aldığınızda vade farkı olacağından aslında bu cihazı 2500 TL’ ye satın almış oluyorsunuz. Bayi tarafından size bir tarife belirleniyor ve borcunuz bitene kadar bu tarifeden çıkamıyorsunuz. Maksimum vade ise 24 ay olabiliyor. 2500/24+30= 134 TL fatura ödemeniz gerekiyor. İsterseniz yeni aldığınız cihaza kasko da yaptırabiliyorsunuz. Kasko tutarları da aylık taksitlere ekleniyor. Operatörler kar marjı eklediği için bu şekilde telefonlar biraz pahalıya geliyor. Ancak siz de bağlı bulunduğunuz operatör ile görüşerek kredi kartınızın limiti yetmediği, bankalar tarafından size kredi verilmediği ya da acil finansmana ihtiyacınız olduğunda bu yöntemi kullanabilirsiniz.Faturalı Hatlara Kredi Veren Operatörler (EN BASİT YOL) Konusuna 54 Yorum Yapıldı
 1. Faturalı hat olması yeterli dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacı olanlar türk Telekom da faturalı hattı olana acil.nakit imkanı sağlanır ulaşın sent

  1. Pınar gülcü dedi ki:

   Ben 14-15 denedir avealıyım .Acil nakit paraya ihtiyacım var.devlet memuruyum yardımcı olurmusunuz.

  2. Destek dedi ki:

   Mail adresim 3aylık Türk Telekom faturalı hat kullanıcısıyım çıkarsa benimle iletişime gecin

 2. Borç para dedi ki:

  10000 tl ye ihtiyacım var. Ankaradayım

  1. Telefon kredisi yoktur dedi ki:

   Telefon kredisi diye bişey yoktur. Telefon abonesi olduğunuz operatöre gidin. ordan taksitle telefon alın, telefoncuya peşin para satın. Hepsi bu.

 3. ihtiyacım var dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var 6tl te yardımcı olurmusunuz acil

 4. Kütahya dedi ki:

  7000 tl ye ihtiyacım var

 5. Ihtiyac dedi ki:

  10000 tlye ihtiyacım var banada yardımcı olurmusunuz

 6. Parra dedi ki:

  Benimde 3000

 7. Kredi dedi ki:

  Acil 2000lira lazım yardım edermisin

 8. Satıcı dedi ki:

  Ankara İçi Elden Teslim String Külot Satışı Mevcuttur

 9. Senetle borc para dedi ki:

  Acil 10.000 tl ihtiyacim var
  En erken nasil yardimci olabilirsiniz?

 10. ankara dedi ki:

  acil 10 tl ye ihtiyacim var

  1. Senetli dedi ki:

   Senetle 3000 tl lazim verebilen varsa

 11. Maddi dedi ki:

  Selam 5000 TL ye acil ihtiyaç im var .ne yapmam gerek almak için..

 12. Nimet kural dedi ki:

  Acil nakit

 13. Murat dedi ki:

  Bana 4binlira lazim

 14. murat dedi ki:

  Faturalı hatlara kredi veririm 20 bin.

  1. Şahin dedi ki:

   Nasıl

  2. Samet dedi ki:

   Tel albilirmiyim.

  3. Hatis dedi ki:

   20 bin e gerek yok 5 bin olsa yeter

  4. Kredi dedi ki:

   Bende alırım yardımcı olursan

 15. Mustafa dedi ki:

  Benim. Acil. Olarak. 6000. Tl. Ye. İhtiyacım. Var. Senetle. Taksitli. Ödeme. Yapıcam. 8.aylık. İstanbulda. Oturuyorum.

 16. Ali Akinci dedi ki:

  Bana 6 bin tl nakit lazim memurum taksitli odeyebilirim bana yardimci olursaniz sevinirim acil lazim bu benim numaram 096

 17. Murat dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var senet ile ödeme yapabilirim…

 18. bugra ugur savran dedi ki:

  7.500 ihtiyacım var fason iş yapmaktayım 6 ay vade yeter şimdiden tşk

 19. hamza kasap dedi ki:

  5000tl ihdiyacim var 36ay olmak şardıyla

 20. SALİM dedi ki:

  SENET İLE ÖDEYEBİLECEK ARKADAŞLAR ARASIN LÜTFEN !!

  10.000 TL ‘YE KADAR KENDİ BÜNYEMİZDE SENET İLE KREDİ VERİLİR
  KEFİL, EVRAK İSTENMEZ
  SALİM ARAYIN : (ingiltere)

  1. Öznur özen sipahi dedi ki:

   5000 tl ihtiyacımız var.

  2. ergin kınalı dedi ki:

   8 bin liraya ihtiyacım var emekliyim çalışmaktayım

  3. FIRAT dedi ki:

   slm bana 4.500para acıl ıhtıyac lazım ama 38 ay şartıyla ben calısıyom borcumukapatıp bıryerden odemekıstıyom tlf numu verıyom arasınız 5

  4. Mehmet Ali dedi ki:

   Merhqba 10000 ihtiyacim var

  5. Sadettin dedi ki:

   Abi nasıl olcak o iş benim ben devlet memuruyum maaşımda icra vardı 10 bin tl nın altına düştü borcum . Şimdi artık kurtulmak istiyorum. Her koşulda geri öderim yardımcı olursanız duaciniz olurum valla şu zamanda çok iyi olur. Geri ödemede hicbir sıkıntı yaşatmam zaten senetle vereceksiniz

  6. Abdurrahman dedi ki:

   Ben almak istiyorum

  7. Eda akın dedi ki:

   Merhaba 7bin ihtiyaçımız var

  8. Kral1452 dedi ki:

   Şartlar nelerdir

  9. Yavuz bakirtas dedi ki:

   Kucuk isletmem var
   10000 ne ihtiyacim car 24 ay taksitle

  10. coskun dedi ki:

   acil para ihtiyacım var 10900

  11. Murat dedi ki:

   Merhaba salim bey acil nakite ihtiyacım var senet ile ödeme yapabilirim…

  12. Mehmet dedi ki:

   Telefon alabilirmiyim

  13. Necati dedi ki:

   Ulaşabilir misin bana esnafim 8 bin TL ihtiyacım var

  14. Ezel dedi ki:

   Mrb ismin ezel 8 bin TL ihtiyacım var acil 9 dün içinde ödemen gerekli seneleri zamaninda öderim hiç sorun olmaz

  15. Miktat keleş dedi ki:

   Şartlar nedir

  16. Esra dedi ki:

   Salim bey acil ihtiyacım var banada yardımcı olur musunuz
   esra

  17. Maddi dedi ki:

   Selam 5000 TL ye acil ihtiyaç im var .ne yapmam gerek almak için..

  18. Elf dedi ki:

   Bana ulaşırmısınız salim bey acil 5 liraya ihitiyscım var

   1. Kredi dedi ki:

    Elif hanım merhaba bende para arıyorum size yardımcı olan oldu mu

  19. Senetle borc para dedi ki:

   Acil 10.000 tl ihtiyacim var
   En erken nasil yardimci olabilirsiniz?

  20. para dedi ki:

   nasil Kosullar nelerdir kesin paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 21. Muhammet dedi ki:

  3 bin tl faizle borc vermek isteyen varsa numaram

 22. Berat dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var dügünüm var temmuz 28 inde düğünden alıcagım parayla hemen kapatırım açıl yardımcı olucak varsa bana ulaşşın buradan

 23. Jale ongen dedi ki:

  Acil 3000 TL te ıhtiyacım var kerdı cekemiyorumbanada yardımcı olursanız sevinirim numaram

  1. SHAMSUDIN dedi ki:

   acil nakit ihtiyaçim var 1000 tl kredi çekemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Sayfa başına git