Faturalı Hatlara Kredi Veren Operatörler ve Şartları


Faturalı Hatlara Kredi Veren Operatörler ve ŞartlarıFaturalı hattınız ile kredi çekmek ister miydiniz? Uzun yıllar aynı faturalı hattı kullanan müşteriler, hatlarına cep telefonu alarak paraya çevirebiliyor. Ayrıntılar şöyle;

Faturalı Hatlara Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hat kullanan vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren bu haberde çok sayıda kredi veren yerler gündemde yer almaktadır. Bir çoğumuzun dikkatini çeken faturalı hatlara kredi reklamlarını biraz araştırdık ve bu reklamları veren kişilerin en az 1.000 en fazla 5.000 lira civarında kredi verme talebinde bulunduklarının farkına vardık. Bankalardan kredi almakta sıkıntı yaşayan vatandaşlarımızın çok daha fazla dikkatini çeken bu reklamları veren yerlerin asıl amacı ise aynı gün kredi verme olanağı ile müşteri çekmek olduğunu ve çok faturalı hatlara olan taleplerin artması için düzenlemiş oldukları kampanyalar ile yakından alakalı olduğunu dile getirebiliriz.

Faturalı hatlara olan taleplerin artması için bu tarz kredi reklamları çok sık yayınlanmaktadır.

2018 Tavsiyeleri:

Faturalı hatta sahip olan ve kredi ihtiyacı olan vatandaşlarımızın dikkatini çeken bu reklamlar çok cazip olarak görünmüş olsa da aslında bir nevi dolandırıcılık olarak da tabir edilebilir. Kredi verme olanağı sağlayan bu yerler sizin iyi niyetinizi kullanarak size talep etmiş olduğunuz nakit parayı vereceklerdir fakat kullanılan bu yöntemin aslında çok da yasal olup olmadığı tartışmaya açık bir kavram olarak görülmektedir. Bu tarz yerlerden kredi çekmek yerine bankalardan kredi çekmenizi daha sağlıklı bulduğumuzu söylerken tercihinizin de size kalmış olduğunu belirtmeden geçmek istemiyoruz. Araç kredisi kaç yıla kadar verilir isimli yazımızı okudunuz mu?

Faturalı Hatlarda Kredi Nasıl Kullanılır?

Bankalardan kredi çekme olanağı olmayan veya çok zor durumda olup acil nakit paraya sıkışan vatandaşlarımız için aynı gün içerisinde 5.000 liraya kadar kredi verme olanağı sağlayan bazı yerler bulunmaktadır. Bu yerler Faturalı hatlara kredi sloganı ile dikkatlerinizi çekmeye çalışırken aynı zamanda çok daha fazla müşteriyi de kendilerine çekmeyi başarmışlardır. Şuan bir çoğumuz kontörlü hat değil de faturalı hat kullanmaktayız. Ve bir çoğumuz da faturalı hat üzerinden nasıl kredi kullanabileceğimizi merak etmektedir. Evet bu tarz yerlerden kredi kullanmak isteyen vatandaşlarımıza öncelikli olarak şunu söylemek istiyoruz. Hattınız üzerinden kredi çekmeniz elbette ki mümkün değildir. Fakat bu kredi olanağını size sağlayan kişiler kullanmış olduğunuz faturalı hat üzerinden size cep telefonu satarak ihtiyacınız olan nakit parayı size sağlamaktadır.Bu durum ise şu şekilde gerçekleşmektedir. 5.000 liralık kredi talebinde bulunmuş iseniz hattınız üzerinden en pahalı olan cep telefonunu kullanmış olduğunuz tarifenize ek olarak satış yapmış bir şekilde gösteriyorlar. satışını göstermiş oldukları cihazı sizden alarak yani ihtiyacınız olan nakit parayı size vererek kredi işlemini gerçekleştirmiş oluyorlar. Üstelik bu yöntemi kullanırken size 5.000 lirayı net olarak vermiyorlar. 4.500 lirasını size veriyorlar 500 lirasını da komisyon ücreti olarak kendilerine alıyorlar. Bu durum bir nevi dolandırıcılık olarak görünmüş olsa da çok fazla ihtiyacı olan vatandaşlarımız bu yöntemi kullanarak nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bizim size tavsiyemiz ise bu tür işlemlerden uzak kalmanız yönünde olacaktır.

Faturalı Hatlara Verilen Krediler

Acil olarak nakit paraya ihtiyacınız var ise ve bankalardan kredi kullanmanız da mümkün değil ise yukarıda bahsetmiş olduğumuz bu yöntem size çok cazip gelmektedir. Fakat bu yöntemin çok sağlıklı olmadığını bir kez daha dile getirerek sizler için bu yöntemin bir benzeri olan seçenekten de söz etmek isteriz. Kullanmış olduğunuz hattınıza ek olarak ihtiyacını duymuş olduğunuz cihazlardan alabilirsiniz ve almış olduğunuz bu cihazın paketini hiç açmadan direk satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu satışı ikinci el letgo gibi sitelerde veya telefon satışı yapan bayilerde gerçekleştire bilirsiniz. Ve böylece sıkı bir pazarlık sonucunda ise 5.000 liraya yakın bir meblağda tutar elde etmiş olursunuz. Bu yöntem daha sağlıklı olacaktır.

Ek cihaz alma koşulları

                               

Ek Cihaz Alma Koşulları

Kullanmış olduğunuz hattınızın üzerine ek cihaz almak istiyorsanız eğer bu işlemi gerçekleştirmek için bazı koşullara uyum sağlamanız gerekmektedir. İstenilen koşullara uyum sağlamadığınız taktirde ek cihaz almanız da zor olacaktır. Ek cihaz alabilmek için aşağıda maddeler halinde bahsetmiş olduğumuz koşullara uyum sağlıyor olmanız gerekmektedir.

  • En az 6 ay boyunca faturalı hat kullanıyor olmanız gerekmektedir.
  • Faturalarınızı düzenli olarak her ay boyunca ödemiş olmanız gerekmektedir.
  • Son iki yıl içinde kullanmış olduğunuz bir cihaz kampanyası var ise bu kampanyalardan hiç bir şekilde ceza almamış olmanız gerekmektedir.
  • Kullanmış olduğunuz cihazın tarifenize ek olan paket içerisinde olması gerekmektedir.

Saymış olduğumuz bu maddelere uyum sağlayan vatandaşlarımız ek cihaz talebinde bulunarak işlemlerini gerçekleştirebilirler.Faturalı Hatlara Kredi Veren Operatörler ve Şartları Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Berat dedi ki:

    Acil 5000 tl ye ihtiyacım var dügünüm var temmuz 28 inde düğünden alıcagım parayla hemen kapatırım açıl yardımcı olucak varsa bana ulaşşın buradan

  2. Jale ongen dedi ki:

    Acil 3000 TL te ıhtiyacım var kerdı cekemiyorumbanada yardımcı olursanız sevinirim numaram

Sayfa başına git