Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanları 2019 Yılında Devam Ediyor

Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanları 2019 Yılında Devam Ediyor
6 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

Yıl sonuna geldiğimiz dönemlerde ve 2019 yılına geri sayımın başladığı günlerin itibariyle evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu da evlerine ek gelirde bulunmak isteyen ev hanımları oluşturmaktadır. Kimi bayan ların çocuk sahibi  olması sebebiyle, kimisi de kendine uygun iş bulamadığından evde çalışmayı daha uygun bulmaktadır. Her çalışanı için ayrı ayrı sigorta, yol, yemek, maaş ödemektense zamanı öldüren, vakit kaybı olan şeylerden kaçınarak işleri evlere vererek SGK, yol, yemek gibi giderleri azaltarak fazla masrafın önüne geçilmesi taraftarıdırlar. Ki öyle de olur ürün başına ücret ödeyerek kargo ile evlere iş gönderilir. Dışarıya çıkmadan, oturduğunuz yerden evinize katkıda bulunmak istiyorsanız siz de artık çalışabileceksiniz. Bugün evden çıkmadan nasıl bütçeye katkıda bulunabilir sizler için araştırdık ve derledik. Fabrikalardan evlere iş veren güvenilir firmalar hangileridir? Ev hanımlarına ne tür işler verilebilir? En çok hangi firmadan para kazanılabilir? Soruların cevapları yazımızda.

Çantalara Zımba Basma İşi

Kadınların giydiği her kıyafete uygun bir çantası olmalıdır onlar için vazgeçilmez bu aksesuarlar birkaç yıldır daha bir taşlı modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Bu çantalar bu yıl da revaçta ve çokça talep almaktadır. Bu yüzden pahalı çanta firmaları taşların, zımbaların ve diğer talep edilen işlemelerin muntazam olması için bu işi evlere göndermektedir. Özel üretim olarak sayılmakta olan bu ürünlerin satışı da ona oranla pahalıdır. Fabrika el işini beğendiği kişilerin ev adreslerini talep ederek kargo veya nakliye yoluyla bu ürünleri gönderir. Yapılan ürün sayısı kadar ay sonunda kişilere maaşları ödenir.

Çantalara Zımba Basma İşi

Çantalara Zımba Basma İşi

Bu malzemelerin birleştirilmesi, yapıştırılması ya da makineyle basılması durumunda gerekli bu malzemeleri de size çantalarla birlikte tedarik edeceklerdir. Sadece çanta değil onun dışında cüzdan ve tekstil ürünü olan giysiler de seçenekler arasındadır. Bu ürünleri de evde yapmak isterseniz  fabrikalara başvurabilirsiniz. Toplu olarak yaptığınız bu ürünler için aylık kazancınızı alacaksınız birden fazla ürün seçebilme imkanıyla yapacağınız iş oranında kazancınızı da arttırabilirsiniz.

Kalem Montaj İşi

Kalem modası asla bitmiyor onlarca kalem olsa da kalem almaktan vazgeçilmesi zor birçok çeşidi bulunması farklı renkte ve özelliğe sahip olması kalemleri cazip hale getiriyor. Fabrikalar  birkaç parçaya sahip olmasından dolayı çoğu firma montaj kısmını ev hanımlarına ve öğrencilere gönderir. Fabrikalarda bu işi yapan kişilere yol masrafı yemek vs gibi giderler fazla gelmekte evdeki çalışanlara göndermek daha ekonomik olmaktadır. Özellikle yurt dışına ihraç edilen kalemlerin maliyeti fazla olmaktadır. Böyle kaliteli kalemler olduğunda kalem başı 1 TL normal kalemler için ise 25 kuruşla 50 kuruş arası bir ücret verilmektedir. Ortalama bir saatte 10 normal 4 dolma kalem yapıldığını hesap edersek, düzenli çalışan birisi için ayda 1000 lira ve üzeri kazanç sağlaması mümkündür. Ayrıca bu tarz evde ek iş yapmak isteyenler daha hızlı ve  daha çok kazanmak için yakınlarınızla ekip halinde çalışırsanız hem daha fazla kazanmış olursunuz hem de kar etmiş olursunuz. Bu işe ulaşmak istiyorsanız arama motorunuzdan evlere iş gönderen fabrikalara bakabilirsiniz.Parçalar halinde kalemlerin evde montajı

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde nikah şekeri yaparak evin gelirine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ya da boş zamanlarında kendine harçlık çıkarmak isteyen öğrenciler için evlere nikah şekeri ve süsleme malzemeleri firmalar tarafından gönderilmektedir. Elinize gerekli bu malzemeler ulaştıktan sonra hemen işinize başlayabilirsiniz. Nikah şekerinin çeşidine göre fiyat aralıkları değişmektedir. Daha büyük ve uğraş gerektiren nikah şekerleri için adet fiyatı artmaktadır. Aylık olarak yapacağınız nikah şekeri adedince karşılığında ücret alacaksınız. Firmanın belirlediği tarih aralığına kadar ürünleri tamamlayabilirsiniz. Tamamladığınız ürünleri firmaya kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. Ortalama olarak aylık 1000 TL ile 1500 TL arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz. Ücretinizi eğer firma konumuza yakın bir yerdeyse elden de ulaştırma imkanı tanımaktadır. Bunun yanı sıra hesap numaranızı ileterek havale yoluyla ücretinizi yatırmaktadırlar.

Gömlek ipliği temizleme işlemini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Nikah Şekeri Veren Firmalarla İletişim

İnternette pek çok bu konuda güvenilir site bulunmaktadır. Arama motorunuzdan bu firmalara ulaşabilirsiniz. Her siteye telefon numaranızı vermeyin bazı siteler güvenilir olmayabilir. E-postanızı yazarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Firmalarla iletişim kurduğunuzda anlaşmaya göre evinize kargo ile gelen siparişlerinizi belirtilen zaman aralığında yapıp göndermeniz gerekmektedir.

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde İplik Temizleme ve Etiket Basma

Tekstil fabrikalarının çoğunluğu bayan işçiler tarafından tercih edilmektedir. Tekstil fabrikaları da bayanları erkeklere oranla daha çok tercih etmektedir bunun sebebi kadınların elinin bu sektöre daha yatkın olmasıdır. Tekstil fabrikalarında maliyeti düşürmek adına bu işler ev hanımlarına teslim edilmektedir. Aracı firmaların bazıları fason verilen işi dikkatli ve hızlı yapabilecek kimseleri belirler ve araç ya da kargo aracılığıyla ürünleri gönderir ya da iletirler.

Gömlek ipliği temizleme ve etiket basma

Tüm kontrollerden geçtikten sonra bazı gömleklerin üzerinde iplikler kalmaktadır bu  ipliklerin temizlenmesi ve etiketinin basılması gereken ürünleri evlere yollayarak ürün başına ücret öderler ve dağıtılması için evlerden teslim alırlar, hatta etiket basmak için gerekli makineyi de  bizzat firma temin eder. Sizden sadece istenen işinizi düzgün bir şekilde hızlı olmanız da önem arz etmekle bitlikte olup  işi zamanında teslim etmeniz.

Anlatması bu kadar basit olsa da, evlere iş gönderen firmalara ulaşmak bir o kadar zordur. Çünkü firmanın güvenini kazanmak gerekir. Ayrıca sosyal medya üzerinde bu işleri yaparak 4 bin, 5 bin TL kazanacağınızı vaat edenlere inanmayın. Firmaların size güvenmesi kadar sizin de onlara güvenmeniz zor bir süreçtir. Ek iş ilanı verildiğinde evde çalışmak isteyecek onlarca kişi başvuru yapacaktır. Sahibinden sitesinde şuanda evde çalışmak isteyen kişi arayan 50 firma bulunmaktadır. Fabrikalardan ve fason firmalardan Sahibinden sitesine ilan veren verenleri görmek için evlere ek iş imkanları adresini inceleyerek bu 50 firmaya ulaşabilirsiniz.Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanları 2019 Yılında Devam Ediyor Konusuna 641 Yorum Yapıldı
 1. Sevgi dedi ki:

  MerhabalarAntalya Demrede yim evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 2. Evde İş arıyorum dedi ki:

  Merhaba çok ihtiyaçim var ne iş olursa yaparım lütfen dönüş yapın Tekirdağ Malkara da yasiyorum

 3. Nikah sekeri paketleme dedi ki:

  Mrblar evde nikah sekeri paketleme isi yapmak istiyorum bu konuyla alakali donus saglarsaniz sevinirim adana da yasiyorum

 4. Tuğçe varol dedi ki:

  Evde 4 kişiyiz eve iş alabiliriz Esenyurt ilçesinde oturuyoruz

 5. ahmet şen dedi ki:

  evde temizlik istanbul bahcelievler

 6. paketleme işi dedi ki:

  evde kalem montaj işi yapmak isyorz istanbul esenlerde oturuyorm geri dönüş yaparsanız sevinirz

 7. ek iş dedi ki:

  slm ben nikah şekeri işi tesbih dizme gibi işler yapmak istiyorum antakyadan yazyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Evde paketleme işi dedi ki:

  Bende ek iş istiyorum

 9. Ek iş dedi ki:

  Mrb. Ev hanımıyım evde paketleme işi yaptım birçok kez deneyimliyim zamanında teslim edebilirim yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Üsküdar da oturuyorum

 10. Paketleme işi dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ek olarak maddi kazanca ihtiyacımım var.. İstanbul şişli

 11. Sıfırdan başlıyorum Acil İş dedi ki:

  Bahçeşehirde oturuyorum. herşeye sıfırdan başlıyorum. paketleme işine acil ihtiyacım var.

 12. Paket isi dedi ki:

  Merhaba Küçükçekmece de oturuyorum her turlu paketleme işi yapabilirim

 13. paketleme isi dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum nolur dönüş yapın tuzla/istanbul

 14. Fatma dedi ki:

  Evde çanta zımbalayabilirim paketleme işlerinide yapabilirim

 15. Paketleme işleri dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yaparım ihtiyacım var acil

 16. Gülşen dedi ki:

  Evde montaj kalem askı vs iş arıyorum gercekten çok ihtiyacım var banada ulaşır mısınız Bayrampaşa da oturuyorum

 17. Eve iş istiyorum dedi ki:

  Bursa nilüfer ataevlerde oturuyorum eşim dışarıda çalışmama izin vermiyor evde iş benim için daha iyi olur Davetiye paketleme işi yapabilirim Benimle iletişime geçerseniz iş için çok sevinirim Acil bu işe çok ihtiyacım var

 18. Nilay dedi ki:

  Kadiköy’de oturuyorum. Paketleme işi yapabilirim.

 19. Paketleme isi dedi ki:

  Merhaba ben her türlü paketleme işi yapabilirim evde oturuyorum çok ihtiyacım var.Donus yaparsanız sevinirim.

 20. Ek iş dedi ki:

  Düzce merkez el becerisi olan her işi yapabilirim

 21. Şükran dedi ki:

  Acil evde ek iş istiyorum ihtiyacım var bana dönerseniz çocuklarımı mutlu edersiniz selametle 05438761662

 22. Sibel dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Üsküdar da oturuyorum

 23. şeyma ergin dedi ki:

  kına paketleme, nikah şekeri, poşet katlama , sabun paketleme, bebek şekeri, mandal yapımı, mandal süsleme, kalem montajı, tişört katlama ve paketleme, evde etiket yapıştırma, evde tesbih dizme, boncuk işleri ve boncuk dizimi gibi işler elimdem gelir.

 24. Evde ek iş dedi ki:

  Eskişehir, Esnaf sarayına yakın oturuyorum. Evde ek işe ihtiyacım var. Dönüş yapılırsa sevinirim.

 25. evde paketleme işi yapmak istyorum dedi ki:

  merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ist/avrupa yakası

 26. Sultan dedi ki:

  Tekirdağ kapaklı da oturuyorum ise ihtiyacim War

 27. Emel dedi ki:

  Antalya merkez de yaşıyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum acil işe ihtiyacım var dönüş olursa sevinirim.

 28. eve iş istiyorum dedi ki:

  istanbul avrupa yakasında kağıthane de oturuyorum .. Bana evde iş yapabileceğim uygun işlerden yapabilirim ..

 29. Ek İş dedi ki:

  Konyada yaşıyoruz acil ek iş istiyoruz.

 30. yılmaz ergül dedi ki:

  ankara etemesgut a oturuyom bu ek işe çok ihtiyacım var eşimle beraber yaparız yardımcı olursanız duacınız olurum şimdiden Allah razı olsun

 31. Emsile Topak dedi ki:

  Evde ek iş ariyorum .

 32. Simge dedi ki:

  Istanbul sultangazi’de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum öğrenciyim, geri dönüş olursa memnun olurum

 33. Ek iş arıyorum dedi ki:

  Merhaba bende eve ek iş istiyorum 2 çocuğum var ve eve katkım olsun istiyorum paketleme işlerini yaparım kürdan olur kalem olur nikah şekeri olur İstanbul avcılar da oturuyorum

 34. Arzu Kara dedi ki:

  Merhaba;

  İzmir Buca’da yaşıyorum. Elim çok hızlıdır. Evde yapılacak iş arıyorum.

 35. Mehtap dedi ki:

  Konya da ikamet ediyorum özel sektör de paketleme işinde 5 sene çalıştım elim paketleme işlerinde hızlıdır özenle her türlü paketleme işlerini yaparim ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen çok ihtiyacım var yardımcı olun başka işte olabilir etiket gibi

 36. Paketleme isi istiyorum dedi ki:

  Ben ve bitane ablam var iki iş olursa daha iyi olursa fazlada olur yapariz sorun deil elaziğda yasiyorum

 37. Hatice dedi ki:

  Kayseri Kocasinan da yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 38. Ek is dedi ki:

  Merhaba nikah şekeri veya benzeri işleri yapabilirim ev hanımıyım evde ek iş arıyorum lütfen yardımcı olun ihtiyacım var

 39. Ek is dedi ki:

  Merhaba ben Özlem evde ek iş yapmak istiyorum universite mezunuyum ev hanımı yım.gerektiğinde grup olarak ek iş yapabilirim arkadaşlarımla

 40. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar,
  Kalem veya çanta işini yapmak istiyorum. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 41. Evde iş dedi ki:

  Tuzla istanbul oturuyorum paketleme yapabilirim

 42. Evde iş imkanı dedi ki:

  Merhaba İstanbul küçükçekmecede oturuyorum evde iş yapabilirim.

 43. Evde ek iş dedi ki:

  Adana/Kozan’da oturuyorum evde yapabileceğim iş ariyorum

 44. Evde paketleme işi talebi dedi ki:

  Merhaba elazığda oturuyorum . Elim yatkındır evde paketleme işi yapmak istiyorum. Atanamamış bir edebiyat öğretmeniyim. Bu tur konularda cok iyiyimdir. Geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 45. Sümeyye dedi ki:

  İstanbul Ümraniye de ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum

 46. DIANA dedi ki:

  Çorlu dan yaziurum. ..evde ek işi istiurum. ..dönersiniz sevinirim. …teşekkürler.

 47. dilara dedi ki:

  beylikdüzünde varmı bu tarz işler

  1. İş teklifi dedi ki:

   Ben veriyorum tesbih işleri

   1. iş iş dedi ki:

    Yer neresi acaba işinize talibim gurubumla beraber

   2. İş arıyorum dedi ki:

    Merhaba bende yapmak istiyorum dönüş yapar mısınız?

   3. tespih işi dedi ki:

    tesbih işi için kimle görüsmemiz lazım

   4. Evde is dedi ki:

    Kahramanmaraştayım. Kargo imkani olursa ben de yapmak isterim. catul

   5. eve iş istiyorum dedi ki:

    kağıthane de oturuyorum .. iş imkanınız hala devamsa basvurmak isterim iyi günler

   6. iş kabulu dedi ki:

    yapabiirim ulaşır mısnız ?

 48. Evde paketleme veya diğer işler dedi ki:

  Antalya da yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 49. iş istiyoruz lütfen geri dönüş yapınız dedi ki:

  böyle fırsat sunduğunuz için teşekkür ederiz kalem montaj işine talibim acil olarak üç kişi hızlı iş çıkarabiliriz

 50. EBRU dedi ki:

  Izmirde yaşıyorum evli iki çocuk annesiyim kredi ödüyoruz aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum.Elim hızlı her işe yatkındır

 51. Ek iş evde dedi ki:

  Istanbul Sultangazi de oturuyorum eşim ile evdekalem montaj, kürdan paketleme ,mum paketleme işlerinden birini yapmak istiyoruz ilginiz için şimdiden teşekkürler

 52. Evde imalat ahsap lambeder yapiyorum ilgilenenler dedi ki:

  lambder ve abajur imalati

  1. tes dedi ki:

   bende yapabilirim evde nasıl iletişim kurabilirim.

 53. Evlere ek is dedi ki:

  Afyonkarahisar merkezde yasiyorum paketleme ve montaj isi yapabilirim lutfen ise ihtiyacim var geri donus yapin

  1. Ceren dedi ki:

   Bulabildiniz mi acaba

 54. İş arıyorum dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim ve okul harcımı karşılamak için bu ise ihtiyacım var ayrıca evde 4 kişiyiz her türlü paketleme işini yapmaya hazırız,huzurla…✋

 55. Fadime aydi dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olun elimden hepsi gelir yapabilirim cocuklarim var bu işe ihtiyacım var çaresizim

 56. Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olun hepsi gelir elimden yapabilirim dedi ki:

  Benim bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim elimden hepsi gelir yapabirim.

 57. hatice aydın dedi ki:

  istanbul avrupa yakası halkalıda oturuyorum paketleme işi istiyorum

 58. Lütfiye Yalçınkaya dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz açıl bu ise ihtiyacım var hatay payasta oturuyorum ev hanımıyım

 59. Aleyna dedi ki:

  Balıkesirden sizlere ulaşıyorum el becerim oldukça yüksek her türlü paketleme işi yapabilirim.

 60. DİLEK Şahin dedi ki:

  Grupça ek iş yapabiliriz İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum

 61. Betül dedi ki:

  Evde ne işi olursa yaparım lütfen dönüş sağlar mısınız
  Ordu/Fatsa

 62. Burhan dedi ki:

  Kalem işi yapabilirim hemde hızlı ve seri istanbul fatihte oturuyorum

 63. Evde iş dedi ki:

  ADIM harbiye 5 kişilik bir aile,yiz maddi durumumuz kötü evde her türlü iş yaparız iş konusunda yardımcı olmak isteyen oğlum engin,i arayabilir

 64. Evde ek isi yapmak istiyorum dedi ki:

  Merhaba Istanbul Umraniyede oturiyorum evde ek isi yapmak istiyorum elim yatkin her turlu islere.

 65. Ek is dedi ki:

  İstanbul uskudar 10 kisilik ekibim var ogrenciyiz her tutlu taki isi pajetleme vs yapariz

 66. nigar uyanık dedi ki:

  kayseride oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

 67. Çiğdem dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum ev hanımıyım fazlasıyla boş zamanım oluyor evimde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Hamide dedi ki:

   Istanbul esenyurtta yaşıyorum avrupa yakasi evde her is yapabilirim lutfen geri dönüş yapınız

 68. Çiğdem dedi ki:

  Ankara evde iş yapabilirim dönerseniz memnun olurum

 69. Hatice dedi ki:

  Muğla Marmaris
  Evde ek iş yapmak istiyorum
  Ev hanımiyim

 70. Eve ek iş yapmak istiyorum dedi ki:

  Derya Tekirdağ

 71. Sema efe dedi ki:

  Acil bu islere ihtiyacim var izmrden

 72. gözde dedi ki:

  Eskişehir’de oturuyorum her türlü paketlemeyi yapabilirim

 73. Eve ek iş yapmak istiyorum dedi ki:

  Bende eve paket leme işi istiyorum

  1. Paket dedi ki:

   Is yapmak istiyorum 4aileyiz fatıh te ikamet ediyorum yazarsanız sevimirim

 74. Ek is dedi ki:

  Safranbolu da yasiyorum evde yapabilecegim is ariyorum

 75. Seval yilmaz dedi ki:

  Bursa Yıldırım’da yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımci olun

 76. Sevda çetin dedi ki:

  Iyi günler kayseri de yaşıyorum 22 yaşındayım evde n8kah sekeri yapmak istiyorum geri dönüş yapın lutfen

 77. Ek iş dedi ki:

  Bursa Orhangazi de oturuyorum açıköğretim öğrencisiyim evde yapabileceğim iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 78. İs dedi ki:

  Esenlerin neresindensin.is veriyorum

  1. Ebru dedi ki:

   Evde iş veriyor musunuz

  2. dedi ki:

   verdiniz mi işi yoksa ben talibim?

 79. İş arıyorum dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim çalışmıyorum ev hanımıyım konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum İstanbul Avrupa yakası

 80. Kubra Çelik dedi ki:

  İstanbul Maltepede oturuyorum evde nikah şekeri yapma işini istiyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız şimdiden çok teşekkürler

 81. Her işi yaparız dedi ki:

  Evde boş zamanım cok ekibim var daha önceden tercume var

 82. Ek iş dedi ki:

  İstanbul şişlide oturuyorum ek iş istiyorum evime katkı sağlamak için paketleme işi istiyorum

 83. Nazan dedi ki:

  Mrb asıl mesleğim çeyiz dikimi çocuğumdan dolayı evde yapıyorum nazanpiko..evde olduğum ek iş istiyorum dikimde olur ..paket tesbih felan…

 84. Is istiyorum dedi ki:

  Ben kocaelide oturuyorum eve ek is istiyorum elim hızlı yaparim

 85. Filiz dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

 86. Fikriye dedi ki:

  ŞANLIURFA/MERKEZ

 87. Evlere ek iş dedi ki:

  Merhaba ek iş istiyorum temizleme veya etiket olabilir. Çocuğum olduğu için bu şekilde başvurmak istedim ismim Cansu İstanbul Zeytinburnu ikamet ediyorum

 88. Evlere ek iş dedi ki:

  Merhaba ek iş istiyorum temizleme veya etiket olabilir. Çocuğum olduğu için bu şekilde başvurmak istedim

 89. Ferhat dedi ki:

  Kalem montaji isi paketleme isi yaparim nasil ulasabilirim size

 90. Ek iş dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum halkalı da ıkamet edıyorum

 91. Evde ek iş dedi ki:

  Evde kalem montaj işi yapmak istiyorum kartal İstanbul

 92. Yunus kalkan dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin beylikdüzü yakupluda oturuyorum evde yapabileceğim ek iş istiyorum daha önce kalem işi yapmıştık priz isi paket iside olur dönüş yaparsanız sevinirim

 93. Tuubaa dedi ki:

  iyi çalışmalar,
  istanbul-Bayrampaşa’da oturmaktayım. Daha önce yüzük bilezik, kutuları yapmıştım. (Kurdelası da dahil)
  evleneceğim için ek işe ihtiyacım var. En kısa zaman da geri dönüşünüzü bekliyorum.

 94. Gülay ceylan dedi ki:

  Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim izmit

 95. Emine dedi ki:

  İyi günler bn şanlıurfa’da yaşıyorum 3 çocuğum var babaları cezaevinde onlara bakmak zorundayım durumunuz kötü. Elim her işe yatkındır işimi özenle yaparım. İlgilenirseniz çok sevinirim şimdiden Teşekkür ederim.. ŞANLIURFA

 96. İş dedi ki:

  Ankara etimesgutta ikamet ediyorum evde is imkanı arıyoruz

 97. evde ek iş dedi ki:

  meraba istanbul kartal da ikamet etmekteyim evde iş imkanı saglarsanız

  memnun olurum ihtiyacım var

 98. Eve ek iş dedi ki:

  İstanbul Avcılarda oturuyorum. Evde yapacak işe ihtiyacımız var. 3 kişiyiz işimizi özenerek yapıyoruz. İletişime geçerseniz sevinirim.

 99. pınar dedi ki:

  Kalem montaj, kına paketleme, kuru yemiş paketleme, boncuk işi ek iş talep ediyorum.

 100. Ek iş dedi ki:

  Denizli Acıpayamda oturuyorum, evde ek iş yapmak istiyorum eşimle birlikte yapabilirim. Olumlu olumsuz geri dönüş bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

 101. KALEM MONTAJ İŞİ dedi ki:

  İSTANBUL SANCAKTEPE DE OTURUYORUM EK GELİRE İHTİYACIM VAR…..

 102. Ek is dedi ki:

  Kalem montaj isi yapmak istiyorum

 103. Evde is dedi ki:

  Evde iş istiyorum paketleme işi dönüş yaparsanız sevinirim

 104. Paketleme işi dedi ki:

  Istanbul esenyurtta oturuyoruz 2 kişiyiz ek is yapmak istiyoruz bu konuda yardımcı olursanız seviniriz emin olun calismamizdan memnun kalacaksınız

 105. Ek iş dedi ki:

  İstanbul Zeytinburnu’ndan ek iş istiyoruz. Paketleme kalem montaj ve benzeri isler yapabiliriz

 106. Emekçi Ev Hanımi dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum,Istanbulda oturuyorum.
  Daha öncede etiket,boncuk,işleme,şeker süsleme işleri yaptım. Dönüşleriniz ile karşılıklı memnuniyet içerisinde çalışacağımıza eminim.

 107. Evde iş dedi ki:

  Eşime destek olmak için evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum geri dönüş yaparsınız sevinirim

 108. Ayse dedi ki:

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum konya da yaşıyorum

 109. Paketleme işi dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum K. Maraşta yaşıyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim tşkler.

 110. BAYRAM dedi ki:

  evde paketleme yapmak istiyorum karaman da oturuyorum

 111. Paketleme işi istiyorum dedi ki:

  Erzincanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 112. emre dedi ki:

  evde ek iş istıyorum manavgat çolaklı

 113. Elif dedi ki:

  Evde kendi parami kazanmak eve katki saglamak istyorum

 114. Evde ek istiyorum dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum edirnede oturuyorum

 115. paketleme işi dedi ki:

  merhaba evde paketleme işi yapmak isiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim istanbul bulgurlu da yaşıyorum

 116. Nikâh şekeri veya herhangi birsey dedi ki:

  15 kişiyiz evde ek is yapmak istiyoruz mugla milasta oturuyoruz cok gizliyiz becerikliyiz

 117. Evde iş dedi ki:

  Bizde evde 2 kişiyiz.ek gelir olarak bizde kazanç yapmak istiyoruz.Sizleri de memnun ederiz.Teşekkürler..

 118. Derya Özcan dedi ki:

  Bende eve ek iş istiyorum elim hızlı dir Marmara Ereğlisi Tekirdağ

 119. İş arıyorum dedi ki:

  Hayırlı geceler ben Diyarbakır Erganide oturuyorum malum maddi sıkıntı çekenler listesinin başlarındayım ve acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 120. Erhan dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum

 121. Her tür iş yaparım dedi ki:

  Aynur istanbul ataşehir de oturuyorum üç çocuk okutuyorum bu işe ihtiyacım var lutfen

 122. Acil işş dedi ki:

  İki kişiyiz kocaelide yaşıyoruz ek iş yapmak istiyoruz dönerseniz memnun olurum

 123. Cemal aydın dedi ki:

  istanbul hadımköy kiptaş konutlarında oturuyorum eşim için iş istiyorum

 124. kenan dedi ki:

  Silivri de ikametgah ediyorum.
  üniversite mezunuyum. evde yapabileceğimiz iş arıyoruz

 125. Evde kalem montajı dedi ki:

  Benim bu işe çok ihtiyacım var ben eve iş almak icin er yere basvurdum sizden cevap bekliyorum

 126. Naile kardeşler dedi ki:

  merhaba elimden her iş gelir evime paketleme işi almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba teşekkürler

 127. Elif dedi ki:

  Ben de ankara polatlıdayım.dönüş yaparsanız sevinirim.

 128. tülin dedi ki:

  merhaba. istanbul şirinevlerde ikamet ediyorum. maddi durumum iyi olmadığı için evde ek iş yapmaya ihtiyacım var. şimdilik 3 kişiyiz ama iş durumuna göre çoğalabiliriz. dönerseniz çok sevinirim. teşekkürler.

 129. ŞERİFE dedi ki:

  merhaba ek iş imkanı arıyorum eşime katkı sağlamak isitiyorum yetişmiyor çünkü 1 kişi ile istanbul ümraniye de ikamet ediyorum 3 kişiyiz geri dönüşünüzü bekliyorum . teşekkürler

 130. Is arıyorum dedi ki:

  Istanbul sultangazi ilçesinde yaşıyorum nikah şekeri tesbih yapimi isi ariyorum

 131. Hülya dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi devam ediyormu işe çok ihtiyacım var çalışmıyorum çocuklardan dolayı bakacak kimse olmadığı için lütfen ilgilenirseniz sevinirim semt izmir konak yağhaneler zafertepe mahallesinde oturuyorum dönerseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim.

 132. Iplik temizleme isi yapmak istiyorum paketlemede olabilir dedi ki:

  Kartalda oturuyorum donus yaparsaniz sevinirim

 133. Paketleme dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum eve ek iş almak istiyorum

 134. slm izmir bornovadan kalem veya boncuk iisine talibiz ben müserref dedi ki:

  ise ihtiyacim var

 135. MK dedi ki:

  Merhaba,

  İki kişiyiz. Evimizde iş yapabiliriz. Acil iletişime geçmenizi rica ederiz.

 136. İşi istiyoruz dedi ki:

  Merhaba izmirden 4 bayan 1 erkegiz bu ise ihtiyacımız var dönerseniz mutlu oluruz

 137. Ek iş paketleme dedi ki:

  Merhaba İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum evde iş arayışım var 2kişiyiz dönüşünüzü bekliyorum

 138. Şirvan ene dedi ki:

  İzmir Bornova ikamet etmekteyim

 139. iş aramak dedi ki:

  Merhaba esenyurtte ikamet ediyoruz 4 kişiyiz acil iş arıyoruz hızlı iletişim geçerirseniz sevenirim.

 140. Sultan dedi ki:

  Merhaba, Çiğli/Yeni Mahalle’de oturuyorum.Maddi sıkıntılarımızdan dolayı evde iş yapıp gelir elde etmek istiyorum.
  Bu işe gerçekten ihtiyacım var.Lütfen benimle irtibata geçiniz.
  Şimdiden teşekkür ediyorum.

 141. Ev isi ariyorum dedi ki:

  İstanbul esenlerde Ev hanımıyım, hamileyim esime destek vermek için çok acil ev işi istiyorum

 142. özlem dedi ki:

  izmir mendereste yaşıyorum.2 kişi paketleme işi yapabiliriz.Acil dönüş yaparsanız sevinirim

 143. Songül deniz dedi ki:

  Sakarya hendek yeni mahallede oturmaktayım ev hanımı olarak gelir sağlamak istiyorum

 144. Evde iş dedi ki:

  Merhaba

  Evde boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum istanbul beylikdüzü’nde ikamet ediyorum
  Teşekkürler

 145. sena dedi ki:

  15 kişilik ekibim var istanbul avrupa yakasında oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 146. Ek iş ariyorum dedi ki:

  Merhaba İstanbul Sancaktepe de ikamet ediyorum evde iş olanağı saglarsaniz sevinirim paketleme etiket vs yapabiliriz 3 kişiyiz

 147. İs dedi ki:

  Kocaeli Kartepe’de ikamet ediyorum eve ek iş istiyoruz evde 4 kişiyiz

 148. Uğur dedi ki:

  Bütün gün boşum, evde kalem montaj işi yapabilirim.

 149. Enise Duruk dedi ki:

  Evde çok boş vaktim var. Annem ve kardeşimle beraber paketleme işi yapmak istiyoruz. Kartal -İstanbul da ikametgah ediyorum

 150. Elif başar dedi ki:

  Tekirdağ kapaklı da oturuyorum eşime katkıda bulunmak için bu işe çok ihtiyacım var

 151. Başak tabaş dedi ki:

  Izmır balcovada oturuyorum güvenlik görevlisiyim boş zamanlarımi bu işi yaparak degerlendirmek istiyorum nikah şekeri paketleme işi

 152. Acil iş dedi ki:

  Evde 2 kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz ilgilenirseniz sevinirim mersin

 153. Songül dedi ki:

  Istanbul kartal soganlikta ikamet ediyorum 5 kişilik ekibim var montaj paketleme vb işler yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz

 154. Ek iş dedi ki:

  Slm izmir karşıyaka ınönü mah yazıyorum bir kaç arkadaş evde yapa bileceğiniz paketleme tespih dizen yani paketleme işi arıyoruz yardımcı olursanız seviniriz

 155. Ayten açışlı dedi ki:

  Ayten açışlı 6 kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz.yardımcı olursanız seviniriz

 156. Ayça dedi ki:

  Merhaba, ailemin sağlık giderleri için bu tarz işlere çok ihtiyacım var. Evde kolaylıkla yapabilirim. Daha önceden tecrübem var.

 157. Kalem montoj işi dedi ki:

  Merhabalar bu işe ihtiyacım var ama en önemlisi bu işi severek yapacağım için üstesinden geleceğime inanıyorum beni işe aldığınıza pişman olmayacağınızdan eminim kocaeli körfez

 158. Kalem montaj işi dedi ki:

  Kalem montaj işi için şanlıurfa merkezden haber bekliyoruz

 159. İş dedi ki:

  Sefaköy beşyolda oturuyorum dikiş -paketleme işi
  alabilirim

 160. Nuray can dedi ki:

  Muĝlada ,bayir mah oturuyorum .ev hanimiyim boș zamanimi deĝerlendirmek,maddi destek olmak istiyorum.evde yapilabilen isleri yaparim yardiminizi bekliyorum 🙂

 161. Evde iş dedi ki:

  Ev hanımıyım, ihtiyaçtan dolayı evde ek iş istiyorum, çok boş vaktim var, Kuşadası’nda oturuyorum, dönüş yapın lütfeeeen

 162. Evde iş dedi ki:

  Merhaba,evde iş yapmak istiyorum.Paketleme,katlama ve etiket işi yaparim.İkametgahim İstanbul Küçükçekmece

 163. Evde paketleme dedi ki:

  Merhaba her türlü evde iş istit

 164. Is istiyorum dedi ki:

  Konyadan dilek her isi yaparim temiz duzenliyimdir ekim var daha deneyimim var döner seniz sevinirim

 165. İlknur Yılmaz dedi ki:

  işim yok evde bos zamanim çok o yüzden evde paketleme işi yapabilirim babamda işsiz olduğu için ailece yapabiliriz

 166. Fatma dedi ki:

  Istanbul Mecidiyeköy de ikamet ediyorum. İş arıyorum.

 167. Asya dedi ki:

  İyi geceler. İzmir bayraklı gümüşpala da oturuyorum. Ev hanımıyım, evimde birşeyler yaparak eşime katkı sağlamak istiyorum. gelen bu aşırı zamlardan sonra buna çok ihtiyacımız var. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

 168. ek iş dedi ki:

  İyi geceler. İzmir bayraklı gümüşpala da oturuyorum. Ev hanımıyım, evimde birşeyler yaparak eşime katkı sağlamak istiyorum. gelen bu aşırı zamlardan sonra buna çok ihtiyacımız var. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

 169. ek işe ihtiyacım var dedi ki:

  istanbul beylikdüzünde ikamet ediyorum evime katkıda bulunmak istiyorum .el becerim var evde paketleme , zımbalama vs işlerine ihtiyacım var

 170. Evde paketleme işi dedi ki:

  Aydın’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum aile büteçsine katkı için,dönüş yapılırsa sevinirim.

 171. göksu vardar dedi ki:

  evde paketleme işi yapabilrim

 172. Sevda evde iş i dedi ki:

  Avcılar İstanbul’da ikamet etmekteyim zımba paketleme ve nikah şekeri gibi işlerini yapabilirim.yenilikleri takip eden biriyim bu konuda da yardımcı olabilirim

 173. evde ek iş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum, lütfen yardımcı olurmusunuz

 174. Fadimem dedi ki:

  Aksarayda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 175. Münevver Yalçın dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istyrm. Yardımcı olursanız sevinirm.

 176. Evde paketleme işi. Montaj. Davetiye dedi ki:

  Merhaba. Ev hanımıyım. İzmir Karşıyaka da oturuyorum. Imkanlarınızdan yararlanmak isterim.

 177. Is dedi ki:

  Bursa paketleme isi yildirim

 178. Çok acil ekstra iş arıyorum öğrenciyim dedi ki:

  İstanbul şişlide yaşıyorum öğrenciyim çok zor durumdaykm acil ekstra işe ihtiyacım var akşamları yapabileceğim kalem işi yada geliri olan bi iş almak istiyorum lütfen ulaşırsanız cok sevinirim

 179. Ayşe dedi ki:

  Konya da yaşıyorum. Paketleme her türlü iş yaparım ev hanımıyım boş zamanım çok fazla. Eşime aileme destek çıkmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 180. Elif dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim hemsirelik fakültesinde okuyorum ikinci öğretimim akşamları okula gidiyorum el becerim oldukça iyidir disiplinli ve duyarlı çalışırım. Ilginiz için teşekkür ederim

 181. aynur dedi ki:

  is ariyorum istanbul kucukcekmece sefakoy

 182. Müzeyyen dedi ki:

  Arkadaşlar ben de ev hanımıyım oturduğum yerden parami kazaniyorum.aylık gelirim 2500 TL civarı sen de yapabilirsin. Işimiz %100 bitkisel ürün Farmasi Sen de Benim ekibim e katılmak istersen.mesaj atmaniz yeterli.

 183. Uğur dedi ki:

  İst. Tuzla paketleme montaj işleri yapabilirim

 184. Evde Ek iş yapmak dedi ki:

  Merhabalar istanbul pendikte oturuyorum kalem işi ve nikah şekeri işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 185. Evde paketleme işi dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum paketleme işini yapmak istiyorum ve o işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 186. Aysel dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak için istiyorum

 187. Kalem montaj paketleme işi dedi ki:

  Merhaba, İstanbul / Ümraniye de ikamet etmekteyim.Kalem paketleme işini özenli ve dikkatli bir şekilde 3 kişilik aile ekibimizle yapabiliriz. ihtiyacımız var. dönüş yaparsanız sevinirim. Saygılarımla

 188. Iş alan dedi ki:

  Ben antalya kepez de oturuyorum benimde bu ise çok ihtiyacım var bebeğim olduğu için evden çıkamıyorum

 189. çağrı bayram dedi ki:

  bu işlere cok ihtiyacım cok iyi zımba basarım cevap beklıyorumn

 190. Güneş dedi ki:

  İyi günler ben 22 yasindayim evli ve iki çocuk annesiyim van sabaniye mahallesinde oturuyorum maddi durumum yok sizden iş istiyorum paket işi olursa çok sevinirim çünkü çok ihtiyacım var cevap verirseniz çok iyi olur

 191. evlere ek is dedi ki:

  ankarada oturuyorum bende evde ek is yapmak istiyorum

 192. Yildiray dedi ki:

  Evde e ailece calisip para kazanabilecegimiz islere ihtiyacimiz var. Ilginize istanbul küçükçekmece den. Teşekkürle rrr

 193. Ek iş dedi ki:

  Bende paketleme işleri yapmak istiyorum ihtiyacım var

 194. Gülcan Tarhan dedi ki:

  Ankarada oturuyorum ev hanımıyım evde yapabilecegim her türlü paketleme işini yapabilirim acil iş arıyorum

 195. Remzi dedi ki:

  Eyüpsultan/İstanbul’da ikamet ediyorum. Kamuda çalışıyorum akşam 17:00’dan sonra ve hafta sonu boş zamanım var. Eşim ve ben çocuğumun eğitimi için evde montaj, paketleme ve bilgisayar işi ayrıca E sınıfı ehliyetim var şehir içi şehirler arası taşımacılık ve özel şoförlük yapabilirim..
  İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 196. evde iş dedi ki:

  sayın site yöneticisi bende evde iş yapmak istiyorum kayseri de yaşıyorum ismim murat HAYTA her türlü paketleme işi yaparım firmalar dönüş yaparsa sevinirim kolay gelsin

 197. Yurdagül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum K. Marasta oturyorum

 198. Esma dedi ki:

  istanbul uskudar da oturuyorum evde paketleme isi istiyorum herhangi bir is olur ilgilenirseniz sevinirim

 199. paketleme dedi ki:

  yozgatta yasıyorum bu işe ihtiyacim var ulasirsanız sevinirim

 200. Demet özyıldırım dedi ki:

  Ben kayseri esenyurtta oturuyorum evde yapılabilecek paketleme iş arıyorum ilgilenirseniz dönüş yaparsanız sevinirim lütfen çok ihtiyacım var lütfen

 201. Gülcan Tarhan dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim

 202. sakine dedi ki:

  merhaba istanbul güngörende ikamet ediyorum 4 kişiyiz evde paketleme işi istiyoruz ek işe ihtiyacımız lütfen geri dönüş yapın

 203. Paketleme, Montaj,Davetiye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz.Eşim ile birlikte her türlü paketleme konusunda yada montaj konusunda yardımcı olabiliriz. Umarım çalışma fırsatı yakalayabiliriz.

 204. Gül dedi ki:

  Kalem.işi yapabiliriz 3 kişilik ekibimiz le birlikte istanbul kagithane istekle ve özenle çalışıp emegimizin karşılığını almak isteriz teşekkür ederim

 205. Zeynep dedi ki:

  merhaba ben Zeynep 4 kişilik bir ekibimiz var. gerçekten eksiksiz ve hatasız işler çıkarırız.umarım dönüş yaparsınız iyi günler:)

 206. Belgüzar dedi ki:

  Sakarya hendek.Evden ek işe ihtiyacım var.

 207. Is dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum van dönüş yaparsanız sevinirim

 208. Unicorn dedi ki:

  Kayseride evde ek is istiyorum acjl olsun lutfen

 209. Evde iş dedi ki:

  Evde paketleme veya montaj işi arıyorum Konya karatay

 210. Aysenur dedi ki:

  Corumda oturuyorum bende yapmak istiyorum bu islerden

 211. Paketleme dedi ki:

  Merhaba İstanbul Kağıthane de ikamet etmekteyiz
  Evimizde 4 kişi bulunmaktayız her türlü paketleme işini yapabiliriz. İşinizi zamanında ve titizlikle yapabiliriz

 212. Ek iş dedi ki:

  Merhaba kalem işini yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 213. nagihan saltay uzun dedi ki:

  istanbul esenyurt evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 214. Evde paketleme işi dedi ki:

  Merhaba evde butur iş yapmaya cok ihtiyacım var istenbul beylikdün oturuyorum 3 kişiyiz yecrübeliyiz lütfen aryın

 215. Ferya Abravcı dedi ki:

  İsiniz detaylari nedir acaba..

 216. Pınar dedi ki:

  Kocaeli daricada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Evde boş zamanim cok oluyor. Eşime biraz da olsa bende destek cikmak istiyorum.yardimci olursanız sevinirim.

 217. Fikriye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim izmitte oturuyrm yardımcı olursanız sevinirim

 218. dedi ki:

  Merhabalar . Paketleme işlerini çok çabuk ve muntazam yaparım. Dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler iyi çalışmalar. Leyla

 219. Yücel bozoğlu dedi ki:

  Karaman / merkez her türlü evde iş yapılır ulasiniz Yücel bozoğlu

 220. Kalem montaj işi almak istiyorum yada herhangi bir işte olabilir sayfadan dedi ki:

  İstanbul esenlerde oturuyorum ve evde bi çok iş yaptım ara verip dinlendikten sonra tekrar başlamak istediğimde yapabileceğim bir iş bulamadım evde ev işimi ve yapabileceğim işimi programlayıp çalışırım ve kalem montaj işi istiyorum mümkünse karşılıklı güvenilir ve düzenli çalışırım geti dönüş yaparsanız memnun olurum ihtiyacım var teşekkür ederim şimdiden.. Herhangi farklı bir işte olabilir öğrenilmiyecek diye birşey yok

 221. zuhal dedi ki:

  istanbul kartalda oturuyorum çalışmak istiyorum

 222. Yücel dedi ki:

  Elim çok hızlıdır her türlü paket işini yaparım çocuklarım okuyor çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 223. neval dedi ki:

  evde paketleme işi arıyorum nikah şekeride olabilir dönüş yaparsanız sevinirim

 224. HER TÜRLÜ PAKET İŞİ dedi ki:

  Merhaba sizleri bayadır takip ediyorum böyle fırsatlar tanıdığınız için sizlere cok tşk ederiz.28 yasindayim hizli ve özenle yaparim güveninizi sarsmam. Evde her türlü paket isi bende yapmak istiyorum biliyorum herkesin ihtiyaci var ama benim daha cok cunku calisamiyorum evime bakmam lazim. Lutfen epostama yazin bekliyorum lutfen…Burdur/Gölhisar

 225. Züleyha dedi ki:

  İzmir kemalpaşada oturuyoruz. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 226. Birgül bayrak dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Ümraniye’de oturuyorum

 227. Melek dedi ki:

  Evde paketleme isi yaparim.is verirseniz sevinirim

 228. Ek iş paketleme veya nakış işi dedi ki:

  Merhaba, Pendik , Esenler Mahallesinde oturuyorum, kalem paketleme, boncuk yapmak ve paketleme işleri ne varsa yapabiliriz . Bir çocuğum var , bir tanede Allah nasip kısmet ederse yolda , tek çalışıyorum geçimim biraz zordur , ek işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 229. Ek iş dedi ki:

  Hertür ek iş yapabilirim işi zamanında bitirmek için elimizden gelenin fazlasını yaparım titiz ve disiplinli biriyim

 230. Melek dedi ki:

  Istanbul eyüpde oturuyorum dönüs yaparsanz sevinirim

 231. evlere iş dedi ki:

  Kayseri de ikamet etmekteyiz evde paketleme ile ilgili işler yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 232. Kalem montajı ve zımbalama dedi ki:

  Merhabalar ben Bursa inegöl ilçesinde ikamet etmekteyim. Evde yapılacak olan kalem montajı ve zımbalama işleri olursa bana ulaşırsanız çok memnun olurum.

 233. nur kaba dedi ki:

  merhaba
  tekstil işinde çalışmaktayım. paketleme bölümündede çalıştım. ekstra kazanç için düşünüyorum. ailecek takım olarak iş aramaktayım. disiplinli çalışma ve iş takibi yapmaktyız.

 234. Hızlı ve güzel paketleme yapabilirim. dedi ki:

  Merhaba ben öğrenciyim el becerim vardır. Hızlı ve en iyi şekilde temin edebilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.. .

 235. Sevde dedi ki:

  Merhaba Sakarya Hendekte oturuyorum. Evlere ek işi istenilen zamanda iletebilirim. Lütfen geri dönüş yaparsanız çok memnun kalırım.

 236. Betül DEMİREKİN dedi ki:

  ek paketleme işine ihtiyacım var. Özverili çalışırım ve zamanında teslim edeceğimden şüpheniz olmasın. Geri dönerseniz sevinirim.

 237. Yasemin cüce dedi ki:

  Merhaba istanbul pendikte oturuyorum pratiğim ve el becerim kuvvetlidir evimde paketleme gibi işleri rahatlıkla yapabilirim sizden dönüş bekliyorum

 238. Şeyda dedi ki:

  Her türlü ev de ek iş yapılır

 239. Kalem veya nikah sekeri dedi ki:

  Bu işi tam vaktinde yapibelirim adet kaç olursa olusun

 240. Evlere is dedi ki:

  Daha once Evlere is dagittim grubum var. tekrar evlere is vermek istiyorum

  1. Ek iş dedi ki:

   Merhaba ekibim var her işi yapıyoruz bana dönüş yaparmısınız

 241. Ek iş dedi ki:

  Kalem işini yapmak istiyoruz

 242. Aslı dedi ki:

  Kahramanmaraş da oturuyorum paketleme işini itinayla yaparım

 243. İş dedi ki:

  Merhabalar hertürlü paketleme işi yapıyoruz 8kişilik bir grubumuz mevcuttur ulaşırsanız çok seviniriz

  1. Ek iş dedi ki:

   Merhaba fatma ben büyükçekmece de oturuyorum kendi evde ek iş yapabilirim

 244. İs dedi ki:

  Merhaba ben Fatih’te oturuyorum ise ihtiyacım var 3 kişiyiz

 245. Evde paketleme işi dedi ki:

  Evde paketleme işini eşimle birlikte zamanında titiz bir şekilde teslim edeceğimizden kuşkunuz olmasın Ankara

  1. Özkan sadiklar dedi ki:

   Selam arkadaslar bende evde is yapmak istiyorum kalem montasi olabilir nasil ala bilirim yardimci olurmusunuz corlu tekirdag benim tl

 246. Kalem montaj dedi ki:

  İstanbul cennette ikamet etmekteyim daha önce kalem montaj işi yaptım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 247. Mehtap dedi ki:

  Konya da ikamet ediyorum özel sektör de paketleme işinde 5 sene çalıştım elim paketleme işlerinde hızlıdır özenle her türlü paketleme işlerini veya başka işleri yaparım ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim mehtapd

 248. Nikah sekeriyapmak istiyorum ihtiyacim var dedi ki:

  Nikah sekeri yapmak istiyorum lutfn yardimci olurmusnz

 249. Serife dedi ki:

  afyon merkezde oturuyorum kucuk cocugum oldugi ici. calisamiyorum malum asgari ucreet ve tek maasla gecim bi hayli zor yardimci olursaniz geri donus yaparsaniz cok memnun olurum

 250. Tuğba dedi ki:

  Merhaba ben istanbul bagcilarda oturuyorum acil ise ihtiyacım var paketleme işlerinden yapabilirim elim seridir

 251. Tuğba dedi ki:

  Bu ise çok ihtiyacım var bir kızım var evin geçimini saglamam gerekiyor Gümüşhane Şiran da oturuyorum vaktinde teslim ederim

 252. aynur dedi ki:

  evde paketleme usı yapmak ıstıyorum bır kac basvuru yaptım ama donıs olmadı donus yaparsanız sevınırın tesekkurler

 253. okan dedi ki:

  evde ek iş yapabilirim kalem işi .

 254. Yasemin dedi ki:

  Beylikdüzünde oturuyorum.evde yapılacak işler için iletişime geçerse iz sevinirim.

 255. Belkız bahar dedi ki:

  Evde paketleme isi istenilen zamanda yapabilirim.28 yasindayim bursada otuyorum 3 kisilik ekibimiz vardir.

 256. Burak dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.Boş vaktim epeyce çok

 257. Safiye dedi ki:

  2 kişiyiz çok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz istanbul bahçelievler

 258. Ertuğrul Kaya dedi ki:

  Malulen emekliyim benimde evde iş ihtiyacim var. Lütfen yardımcı olurmusunuz. İzmitte ikamet etmekteyim. 0

 259. ENGİN dedi ki:

  canta kalem ve seker işini yaparım deneyimim var istenilen adeti zamanında yetiştiririm

 260. Serkan dedi ki:

  Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim dönüşlerinizi bekliyorum

 261. Semiha dedi ki:

  Her türlü paketleme işini yapabilirim

 262. Yeliz dedi ki:

  Evde paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 263. Erhan dedi ki:

  Slm ben muş merkezde oturuyom eşim ve komşuları ekipçe evde paketleme işi yapmak istiyolar paketlemeye ilgili ne is olursa yapmak istiyolar ama tabikide çok zor olmasın yardimci olursanız sevinirim teşekürler.

 264. Hakan dedi ki:

  Merhaba kalem işini yapabilirim ayrintiları nasil ögrenebilirim tşk

 265. bilal akgul dedi ki:

  evde yapilabilecek ek işi istenilen zamanda bitirebiliriz. lutfen dönüşlerinizi bekliyoruz. tesekkurler.

 266. Tuğba dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum

 267. Asiye dedi ki:

  Evde paketlenebilecek her türlü paket işini istenilen zamanda iletebilirim geri dönüş yaparsanız memnun kalırım

 268. İre kırca dedi ki:

  Öğrenciyim işe ihtiyacım var kadiköyde yaşıyorum

 269. Nevin dedi ki:

  Evde yapılabilecek iş imkanı istiyorum

 270. DİLEK G. dedi ki:

  nikah şekeri işi yapmak istiyorum. veya çorap paketleme.

 271. SAMİ dedi ki:

  evde paketleme işleri yapmak istiyorum

 272. MERVE KESKİN dedi ki:

  Evde iş istiyorum 25 yaşındayım bursada yaşıyorum lütfen yardımcı olun

 273. Esra dedi ki:

  Ben is yapmak istiyorum lutfen bana geri donun

 274. Habibe Aktaş Iriz dedi ki:

  Balikesirde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz en azından olumlu yada olumsuz cevap bekliyorum..

 275. Nur dedi ki:

  Evde paketleme işi bütün işleri yaparım yardımcı olur musunuz?

 276. Duygu akay dedi ki:

  Evde is imkani istiyorum

 277. Rumeysa dedi ki:

  Evde el iş yapmak istiyorum

 278. Gürkan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 279. Semra dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum bos zamanim cok donus yaparsaniz sevinirim

 280. Cano dedi ki:

  Evde paketleme yapabileceğim iş arıyorum.

 281. Emel ERİŞTİ dedi ki:

  işsizim evde çorap, balon, pipet, kulak çubuğu vb ürünleri paketlerim evde üç kişiyiz bu işleri yaparız

 282. ülke dedi ki:

  Merhaba Antalya da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 283. Mehtap dere dedi ki:

  Konya da ikamet ediyorum özel sektör de paketleme işinde 5 sene çalıştım elim paketleme işlerinde ve baska ne iş olursa hızlıdır özenle her türlü işleri titiz likle yaparım yardımcı olursanız sevinirim ihtiyacım var lütfen

 284. selda taşbaş dedi ki:

  merhaba izmirde yaşıyorum iki kişiyiz bu işleri yapmak istiyoruz teşekkürler

 285. Gülsevil dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum Antalya

 286. Ecem dedi ki:

  Öğrenci Balıkesir

 287. Sehriban dedi ki:

  Kalem yada çanta yaparım evde

 288. Seher Topuksuzoğlu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Kastamonuda oturuyorum

 289. Merve dedi ki:

  Evde kalem paketleme yada iplik temizleme isi yapmak istiyorum istanbul umraniye tarafinda oturuyorum.lutfen geri dönüs yapın

 290. Ülkü dedi ki:

  Evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz

  1. sezgin dedi ki:

   evde ek iş istiyoruz ekip halinde yapacağız

 291. Erol dedi ki:

  Titiz ve duzenli olarak evde is yapmak istiyoruz degerlendirirseniz seviniriz istanbul sultangazi

 292. Münevver dedi ki:

  Kayseride yasiyorum acil ise ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 293. mihrican dedi ki:

  evde paketleme isi susleme isi yapmak istiyorm lutfen dönüş yapin

 294. Hasret dedi ki:

  Evde iş yapmaya cok ihtiyaçım yardımcı olur musunuzz

 295. Baysal dedi ki:

  Kendimiz çantacıyız işyerimizi kapattık evde zımba paketleme işi istiyoruz acil lütfen yardımcı olun antalya altınkum

 296. Ramazan dedi ki:

  Evde iş yapıyoruz

 297. Merve dedi ki:

  Evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 298. Sare dedi ki:

  Samsunda oturuyorum iş imkanlarından faydalanmak istiyorum yardımcı olur musunuz kalem montaj , etiket basma veya şeker paketleme olabilir

 299. Ayşe Balcı dedi ki:

  evde yapılabilecek her türlü işi yapmak istiyorum.

 300. Ayşe dedi ki:

  Istanbul pendik te ikameh ediyorum bende iş istiyorum

 301. Necla dedi ki:

  Ekibim var is istiyorum. .

 302. Harun dedi ki:

  Titiz, dürüst, ciddi işine sağdık bir ekip ile siz değerli firmalara hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 303. Kudret Töre Ay dedi ki:

  Evde kalem montajı yapmak boş zamanlarımı değerlendirmek ve sizlere yararlı olmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 304. Tuğba dedi ki:

  Merhaba İstanbul Üsküdar’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum verilen işi istenilen zamanda bitirip teslim ederim dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 305. Ayşe dedi ki:

  Evde çorap işi istiyorum tecrübeliyim daha önce masaciydim

 306. Mesut dedi ki:

  Slm bizde evde is yapmak istiyoruz 3 kisiyiz istanbul anadolu yakasindayiz

 307. Havva erol dedi ki:

  Her türlü ek becerim vardır

 308. fazıl yazıcı dedi ki:

  kendi tükkanımda iş yapmak istiyorum ekipmanlarım har gelip dükkanımı göre bilirsiniz

 309. Elif dedi ki:

  Evde ek isi yapip cocugumun ihtiyaclarini karsilamaknistiyom lutfen yardimci olurmusunuz

 310. Busra dedi ki:

  Evde iş itiyorum yardımcı olur musunuz paketleme ip temizleme olabilir

 311. Meryem dedi ki:

  Evde iş imkanından faydalanmak istiyorum

 312. Hanife akar dedi ki:

  Kalem paketleme işi yapmak istiyorum 5 kisiyiz

 313. Meral dedi ki:

  Evde iş istiyorum pendik kaynarcada oturıyorum kalem montaj,çorap paketlemevs her tür paketleme işi şütfen geri dönüş yapım

 314. Eda dedi ki:

  Evde paketleme vs işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 315. Merve dedi ki:

  Bütün işleri yapmak istiyorum ne olur dönüş yapın izmitte oturuyorum

 316. Dilek dedi ki:

  Nikah sekeri yapimi

 317. Ayse dedi ki:

  Evde iş iistıyorum bana yardımcı olurmusunuz

 318. Münevver dedi ki:

  Geniş bir ekibim var şala boncuk taktırma şala düğüm attırma elde eşarp kıvırma işiyle uğraşıyorum gürsuda oturuyorum bu işle ilgilenen kişiler dönebilir

 319. Nergis Aykul dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul Ümraniye Dudullu

 320. Emine dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 321. Necmiye dedi ki:

  Istanbul sariyer ekibim var nikah şekeri ve paketleme icin iş ve güvenilir firma

 322. Rumeysa dedi ki:

  Evde işe ihtiyacımızvar sakarya veya düzce merkez

 323. handan dedi ki:

  iş istıyorum evde malatyadan..

 324. Ozlem dedi ki:

  Çalışmak istiyorum ozlem

 325. Elif çakmak dedi ki:

  Merhaba istanbul kocamustafa paşa da oturuyorum bende eve is almak istiyorum

 326. Osman Şevket KARAASLAN dedi ki:

  ümraniye de ikamet ediyorum. <Burada beyan edilen işlerden müsait olanlara talibim. irtibt kurulursa sevinirim. hayırlı çalışmalar.

 327. tünay dedi ki:

  ÇANAKKALE MERKEZDE OTURUYORUM EVDE EK İŞE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 328. Hilal dedi ki:

  Ek işe çok ihtiyacım var her türlü işi yapabilirim

 329. Mujde dedi ki:

  Merhaba İstanbul bağcılar /kirazlı’da oturuyorum,üretime katkıda bulunmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var
  iletişime geçerseniz memnun olurum iyi günler…

 330. feride dedi ki:

  Antakya da yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum

 331. Aysun dedi ki:

  Konya selcukluda ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. sefik dedi ki:

   promosyon çanta dikişişi vardır düzenli ve parca bası , haftada bellrlimiktarın altına düşmeden calişmak ıstermısınızsürekliiş

 332. ömer narin dedi ki:

  meraba evimde bu işi yapmak istiyorum eyüp istanbul da istikamet ediyorum 2 kişiyiz e postama ulaşırsanız sevininirim ihtiyacm var açıkcası

 333. Ayse dedi ki:

  Merhaba mamak ankara da ikamet ediyorum ise ihtiyacım var her türlü is ve paketleme işi yapabilirim 0531

 334. Derya dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Gaziantep

 335. Semanur urku dedi ki:

  Merhaba ben istanbul sancaktepede oturuyorum benimde işe ihtiyacım var iletişime geçerseniz sevinirim

 336. Aydin caliskan dedi ki:

  Abim edirne uzunkoprude evde is yapabilir acil lazım

 337. Gülşah GÜREL dedi ki:

  Bende evde ek is yaparak para kazanmak istiyorum

 338. Nejla dedi ki:

  Bende iş istiyorum güvenilir ve parada sıkıntı olmuycak şekilde

 339. Canan dedi ki:

  İstanbul Arnavutköy de ikametgah ediyorum ekip kurabilirim kalem yada çanta işi istiyorum

 340. Fergül cinyol dedi ki:

  Lütfen bana iş verin lütfen ihtiyacı var

 341. Emine dedi ki:

  Merhaba Çankırı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 342. Elif dedi ki:

  Duzce merkez ek is ariyorum

 343. Saliha karadeniz dedi ki:

  Sinop türkelinde oturuyorum eve iş almak istıyorum

 344. Sedat gunduz dedi ki:

  Mrb istambul umraniyede oturuyorum ek is yapmak istiyorum gunduz

 345. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Çankırı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 346. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Çankırı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 347. Nesime Sevinç dedi ki:

  Ben İstanbul Küçükçekmece ‘de ikamet ediyorum. İş yerin kapandı acilde evde paketleme , mandal ve şekerleme paketleme işleri yapabilirim. Elim hızlıdır itina ile teslim ederim. Acil işe ihtiyacım var.

 348. Nihal dedi ki:

  Iş arıyorum zonguldak

 349. aslıhan yiğit dedi ki:

  gebze cayırovada oturuyorum iplik temizleme işi ve etiket takma işinden evime iş istiyorum ırtıbat kurarsanız sevinirim

 350. NUR dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyoruz. İSTANBUL Beşyüzevler

 351. Esra doğan dedi ki:

  Merhaba İstanbul esenyuetta ikamet ediyorum toplamda 8 kişiyiz eve iş istiyoruz sabun kına kalem zımba ne olursa

 352. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben istanbul maltepe de ikametgah etmekteyim evde boş zamanlarımı çalışarak geçirmek ve eve katkıda bulunmak istiyorum biz 4 komşuyuz böyle bi işe ihtiyacımız var

 353. Kader Karatepe dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız?

 354. Mina dedi ki:

  Biz bes kiz kardeşiz evde ek iş yaomak istiyoruz.Elimizde cok Yatkın

 355. Ayse dedi ki:

  Türküyenin her yerine dantel namaz takkesi örme isi verilir.

 356. Şeyma dedi ki:

  Merhaba hızlı ve temiz iş yaparım kesinlikle memnun kalırsınız ve işe işe çok ihtiyacım var geri dön

 357. yıldız dedi ki:

  ekibim var 50 ye yakın ev yemekleri paketleme işi arıyom

 358. Zeynep Rodoplu dedi ki:

  Merhaba, Bursa ilinde bulunmaktayım. Tek ya da ekip ile hızlı ve temiz teslimat yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 359. Güliz Sürücüoğlu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Disiplinli ve titiz çalışırım. Geri bildirim yaparsanız sevinirim. Ataşehir de oturuyorum. Teşekkürler

 360. Murat dedi ki:

  Mrb paraya ihtiyaci olan bayanlar arasin ozellikle terzilikten anlayan 91

 361. Sema dedi ki:

  Tecrubem var lutfen geri donus yaparmisiniz

 362. Suheyla dedi ki:

  Evde düzenli montaj ve paketleme işi yapariz

 363. Suheyla dedi ki:

  Evde paketleme ve muntajlama işi varsa yaparız esenyurt ıstanbul da oturuyouz

  1. Mavi dedi ki:

   Evlere ek iş veriyoruz düşünürmüsünüz? Paketleme işi değildir sadece bayanlara özel çalışıyoruz. ..

   1. Emine kaçmaz dedi ki:

    Pendikte oturuyorum ne işi yapılıyor bilgi verirmisiniz

 364. Ayse onay dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var paketleme boncuk işleme veya takı yapabilirim dönüş yaparmısınız

 365. Dilek Tosun dedi ki:

  Eve ek is almak istiyorum

 366. Hacer dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş istiyor um yardımcı olursanız çok sevinirim kendim astım hastasıyım çalışamıyor 2çoçuk okutuyorum zor durumdayız yardımcı olursanız çok sevinirim

 367. Selma dedi ki:

  Biz iki komsuyuz elimizde hizlidir evimize kar sağlamak istiyoruz acil ise ihtiyacımız var kiradayiz derseniz lütfen bize dönerseniz çok mutlu oluruz şimdiden teşekkürler ne is olsa yaparız .kalem işi isdiyoruz. duman78

  1. Mavi dedi ki:

   Evlere ek iş veriyoruz ilgilenir misiniz?

   1. Semiha erbay dedi ki:

    Ben ilgileniyorum esenyurt yeşilkent mahallesinde oturuyorum

   2. Mizgin dedi ki:

    Mrb ne işi

   3. Gülşah GÜREL dedi ki:

    Evet ne isi oldugunu dair beni bilgilendirirseniz sevinirim ek ise cok ihtiyacim var

   4. Hacer dedi ki:

    İyi günler evet bende eve ek iş yapmak istiyorum.İhtiyacım var yardimci olur musunuz? Nikah şekeri, paketleme vs. yaparım.

   5. gamze dedi ki:

    evet ilgileniyorum iş ile ilgili bilgilendirirseniz memnun olurum.

   6. hayrettin dedi ki:

    ben eşim ve çocuklarım evde iş yapmak istiyoruz

 368. yasmin dedi ki:

  sayın yetkililer.evlere gönderdiğiniz işlerden yapmak istiyorum.sevkiyat ve zamanda sizi sıkıntıya uğratmayacağımın garentisini vererek sizden cevap bekliyorum.saygılarımla.iyi çalışmalar…

 369. Şerife dedi ki:

  Ankara Etimesgut da oturuyorum evde her türlü paketleme işini yapabilirim bu işe ihtiyacım var en kısa zamanda dönüş yapmanızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

 370. Ebru yılmaz dedi ki:

  Istanbul -maltepede ikamet ediyorum ev hanimiyim paketleme isi rica ediyorum işe ihtiyacim var

 371. Hatice dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum bilgi verirmisiniz

 372. Sibel Şahin dedi ki:

  Acil iş arıyorum Kağıthane.

 373. Sümeyye dedi ki:

  Ankarada oturuyorum. Öğrenciyim gelir elde etmek istiyorum bu tür işleri severek yapiyorum paketleme işi yapmak istiyorum umuyorum ki biran önce iletişime geçilir

 374. Hatice dedi ki:

  Evde yapmak için evde ek iş istiyorum bilgi verin lütfen

 375. Hatice Sivrikaya dedi ki:

  Slm Burhaniye ilçesinde yaşıyorum paketleme işi ni yaonak isterim ev hanımıyım geri dönüş yaparsan ız memnun olurum saygilar

 376. emine dedi ki:

  merhaba izmirden yazıyorum paketleme işi yapmak istiyorum.bana mail adresimden ulasabilirsiniz

  1. Mavi dedi ki:

   Evlere ek iş veriyorum ilgilenirseniz iletişim adresim mavi.siyahh23

 377. Ayla dedi ki:

  Izmir sirinyerde oturuyorum. Daha once evde boncuk isi yaptim. Paketleme isi veya kalem montaj isi yapmak istiyorum. Donus yaparsaniz sevinirim.

 378. Sevda kızılkaya dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir

 379. Ayla dedi ki:

  Evde nikah şekeri ,sabun paketleme ,silgi paketleme,mandal paketleme işlerinden herhangi birini yapmak istiyorum lütfen benimle iletişime geçin yer Beylikdüzü ,İstanbul

 380. Şerife dedi ki:

  Hadımköy/ istanbul

  1. Bilgin özçeliker dedi ki:

   paketleme işiyle ilgileniyorum 3kişilik ekibim var izmir çiğli organize

 381. Melek dedi ki:

  İstanbul Çekmeköy de oturuyorum bu işi istiyorum vaktim çok yapabileceğime inanıyorum elim yatkın paketleme işlerine

 382. GÜLER dedi ki:

  merhaba evde yapabileceğimiz iş istiyoruz. Gebze

 383. Gupse Pınar Yıldırım dedi ki:

  Merhaba evde kalem montajı ve paketleme gibi işler yapmak istiyorum. Arkadaşımla birlikte. Fethiye de oturuyorum.

 384. Ebru Pınar Rodoplu dedi ki:

  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR.MAİL YOLU İLE HABER BEKLİYORUM SİZDEN

 385. Elif baykus dedi ki:

  Küçük çocuğum olduğu için calismiyorum evde yapabileceğim is istiyorum borcumuz var eşime destek olmaknistiyorum

 386. Devran dedi ki:

  Merhaba
  Evlere ek iş verilir detaylı bilgi için mail adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz

  1. Ayşe dedi ki:

   Ben de evde paketleme ,işleme, nikah şekeri ,kalem işi yapmak istiyorum .elim hızlidir

  2. Asya Erdogan dedi ki:

   Dönüş yapar mısınız.

  3. Tuğçe dedi ki:

   Ne işi veriyorsunuz acaba?

  4. Damla dedi ki:

   Merhaba bilgi alabilirmiyim

  5. Gökşen dedi ki:

   merhabalar ben dikim işi ile ilgileniyorum esenyurttayim

 387. özlem çolak dedi ki:

  kalem montaj işini yapmak istiyorm dönüş yapar misiniz

 388. Ayhan dedi ki:

  Bayram oğlu emek mahalleside oturuyorum kalem montaj iş istiyor cevap verir seniz sevinirim

 389. Buket dedi ki:

  İzmir bucada ikamet ediyorum. Eve ek iş istiyorum

 390. Zeynep dedi ki:

  Kalem montajı yapmak istiyorum ekipim var sultanbeylide oturuyorum geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 391. özlem dedi ki:

  konyada oturuyorum. evde paketleme işini beyendim yapmak istiyorum.

 392. hatice dedi ki:

  merhaba evde montaj, paket ve vs. işleri yapabilecek bir ekibim var .. ilgilenen firmaları bekliyoruz

 393. Hatice dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var yardimci olursaniz memnun olurum

 394. Yağmur dedi ki:

  İstanbul avrupa yakası 2 kişilik ek iş arıyoruz

 395. Nurullah dedi ki:

  Evlere Tesbih dizme işi verilir Tuzla Aydınlı evlere teslim edilir iletişim özelden irtibata geçiniz

  1. Damla dedi ki:

   Merhaba bilgi alabilirmiyim

 396. Ünal dedi ki:

  Evlere veridiginiz her işe talibim çok acilim ihtiyacım var İSTANBUL

 397. Betül Öztürk dedi ki:

  Evde paketleme ve ne iş olursa yaparım.ekim hızlı ve titiz yaparım.ev hanimiyim bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun.izmit Derince de oturuyorum

 398. Gülten dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim ısparta Eğirdir ilçesinde oturuyorum

 399. PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM dedi ki:

  evde ek gelir olarak yapmak istiyorum..

  1. Evde iş imkanı istiyoruz dedi ki:

   Merhaba istanbul esenyurt köy içi meydanda oturuyoruz
   10 kişiyiz her türlü paketleme ambalaj montaj işini yapabiliriz evde iş imkanı istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 400. Demet dedi ki:

  2 kişiyiz maltepe istanbuldan paketleme işi kabul edilir

 401. tuğçe dedi ki:

  bende yapabillirim 3 kişiyiz maltepe istanbul

 402. Dilek dedi ki:

  Bende eve ek iş alabilirim ege bölgesinde

 403. Sonay dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İzmir bozyakada oturuyorum. Sans verirseniz sevinirim

 404. burcak altay dedi ki:

  istanbul/ümr 23 yasındayım beklıyorum

 405. Merve dedi ki:

  İzmit te oturuyorum ne olurpaketleme işi yaparım dönüş yapın

 406. MEVHİBE MERVE GÜR dedi ki:

  annemle birlikte deneyimli bir şekilde yapıyoruz, beykoz-istabul.

 407. Yasemim Taş dedi ki:

  Üsküdarda oturuyorum paketleme işini yapabilirim en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

 408. Ceylan dedi ki:

  Merhaba adim ceylan ankara altındağ da oturuyorum ev hanimiyim paketleme işi yapmak istiyorum elimiz hızlıdır elimden her türlü iş gelir temiz ve titiz calisirim zamanın da teslim ederim lütfen bu işe ihtiyacim var yardımcı olursanız cok sevinirim

 409. Leyla yıldız dedi ki:

  Nolur yardımcı olun çok ihtiyacım varr

 410. yeşim ertan dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum vanda yaşıyorum kalabalık bir ekibimiz var

 411. mehmet ali çakır dedi ki:

  ekip olarak kocaeli-gebzede yapabilecek ek iş arıyoruz

 412. Esra dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 413. suheda dedi ki:

  Elim cok hizli boyle isler yapmayi sewiyorm we istyorum fatihte otryorum

 414. Hacer dedi ki:

  Ev hanımıyım daha önce evden bu tarz işler yaptım.İş yapmayı çok seviyorum. Lütfen dönüş yapmanızı bekliyorum

 415. Ece dedi ki:

  Çok acil paketleme işine ihtiyacım var ev düzüyoruz elimden her türlü iş gelir içerenköy fındıklı mah geri dönüş yaparsanız sevinirim bana bu telden ulaşın

 416. Mehtap dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul Sarıyer de oturuyorum ev hanimiyim 2cocugum var elim hızlı ve titizimdir işe çok ihtiyacım var lütfen sizden haber bekliyorum şimdiden teşekkürler

 417. Tuğba KÖKSAL dedi ki:

  Annem için iş bakıyorum.Gaziemir/İzmir

 418. Sıdıka Güler dedi ki:

  Küçük çocuğum olduğu için disarda çalışmıyorum evde ek iş istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz samsun da oturuyorum

 419. Songül dedi ki:

  Antalyada oturuyorum ne isi olursa yaparim. Ihtiyacim var geri donerseniz sevinirim

 420. birgül dedi ki:

  evde ek is yapmak istiyorum. el becerim var.

 421. zehra dedi ki:

  izmirde oturuyorum evde ek iş yapmak isityorum sadce ben değilim bu işi isteyen cok arkadaşım var dönerseniz sevinirim

 422. Selen dedi ki:

  İstanbul kağıthane evde boncuk montaj tespih işleri yapılır

 423. TARKAN dedi ki:

  Beş kişilik ekibimle her türlü montaj, paketleme, kutu katlama işi yapılır. Kocaeli körfez de ikamet ediyoruz. ve sizden iş bekliyoruz. saygılar.

 424. Hacer tekin dedi ki:

  Ben evde paketleme işi istiyorum bu işe ihtiyacım var kendim astim hastasıyım fabrikada çalışamıyorum 2tane çocuk okutiyoruz nu işe ihtiyacımvar yardİmci olursanız sevinirim

 425. Meltem Çınar dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum
  meltemgen
  istanbul Pendik Kurtköy

 426. sultan dedi ki:

  Adım sultan catalcada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişi yapacağız yardım edermisiniz

 427. Mehtap dedi ki:

  Konya cumra da ikamet ediyorum ozel sektörde paketleme isınde 5 sene çalıştım başka iş de olabilir ihtiyacım var mehtapdere

 428. Hatice dedi ki:

  Evde paketleme isi yapabilirim osmaniye kadirli de yasiyorum isinize ihtiyacim var

 429. Şerife dedi ki:

  Ankara Eryaman da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 430. Melike dedi ki:

  Antalyada yaşıyorum ev hanımıyım evde iki kişiyiz daha öncede benzeri paketleme işi yaptığımız için elimiz yatkındır hızlı düzenli ve pratiğizdir

 431. ceylan dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum el becerim yüksektir

 432. Nuray özel dedi ki:

  İstanbul beykoz paketle ısı istiyorum ekib halide salisabilriz

 433. Zehra Orhan dedi ki:

  Zehra Orhan 23 yaşındayım öğrenciyim ek işe çok ihtiyacım var Kütahya merkezde yaşıyorum hızlı ve temiz iş yaparım el becerim vardır zehra orhan

 434. Elif dedi ki:

  Merhaba istanbul esenyurt oturuyorum ek işe çok fazla ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 435. Aynur dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum paketleme

 436. Esmacan dedi ki:

  Istanbul buyukcekmece de oturuyoruz iki kişiyiz herturlu paketleme işi yapariz

 437. Zehra dedi ki:

  Merhaba evde ek iş için tuzla dan cevap bekliyorum

 438. melike dedi ki:

  ankara

 439. CELALEDDİN TULUN dedi ki:

  Eşimle birlikte evde iş yapmak istiyoruz.Eşimin KOSGEB sertifikası da mevcuttur.G.Antepte oturuyoruz.

 440. serkan ugurlu dedi ki:

  bu işe ihtiyacımız var ekibim var

 441. Saadet gerez dedi ki:

  Lütfen dönüş yapın her türlü iş yaparız tokat zilede oturuyoruz

 442. Yuksel dedi ki:

  Maltepe de oturuyorum evde ek is istiyorum her turlu paketleme isi olabilir

 443. Yılmaz çifti dedi ki:

  Merhaba eşimle birlikte evde günde 5-6 saat ayırarak ek işler yapmak istiyoruz

 444. Nuray dedi ki:

  Antalya. Paketleme ve diger isler ne olursa yaparim

 445. Feride dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum her türlü montajj ve paketleme işi yapabilirim ayrıca grubumda var

 446. Şükrü sahin dedi ki:

  Kalem montaj işi yapmak istiyoruz düzenli ve uzun süreli çalışmak istiyoruz mümkünse yoksa başka işlerde olabilir

 447. Fatmagül dedi ki:

  Istanbul bagcilarda oturuyorum 2 bebegim var disarda calisamiyorum cok fazla kredi borclarimiz var esime destek cikmak icin bende is istiyorum deneyimim yok henuz yolun basindayim ama herseyin bi ilki vardir elim her ise yatkindir kendime guveniyorum lutfen donus yapin

 448. ALTAN AŞIK dedi ki:

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM PAKETLEME İŞİ VB

 449. Selim dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

 450. Kübra dedi ki:

  İşe ihtiyacım var sürekli evdeyim boş zamanım çok paketleme VS herşey olur lütfen dönüş yapar mısınız elim hızlıdır İstanbul Beykoz

 451. Zekai dedi ki:

  Arkadaşlar evde çalışabileceğiniz tamamen risksiz harika bir iş teklifim var mail atın size dönüş sağlanacak

 452. Tugba dedi ki:

  Merhaba ben paketleme işini yapabirım gerckten hızlı ve guvenlı sekilde işlerı teslim ederım yeter ki iş olsun cok ihtiyacım var elim her işe yatkındır pratik birıyım yardımcı olursanız sevinirim

 453. Parascovia dedi ki:

  Merabalar ben is ariyorum canta zimbalamak yapabiliyorum da once cantacide calistim simdi 3 yasinda bi oğlum var o yuzden evde is ariyorum Istanbul bayrampasa da oturiyorum cevabinizi bekliyorum tesekurler

 454. Elif dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum paketleme işi yardımcı olursanız çok sevinirim

 455. Fatma dedi ki:

  Bunlara nasıl baş vuruluyir

 456. Melek Beşler dedi ki:

  Acil olarak iş arıyorum her işi yaparım paketleme işide yaptım iplik temizlemede yaptım 3 kişi yapacagız yardımcı olurmusunuz

 457. Edip dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum. evde yapacak işler arıyorum. işler titizlikle yapılır ve hızlıca teslim edilir. Ayrıca çevremde bulunan onlarca kişiye de dağıtımını sağlayarak takibini yapabilirim. bekliyorum. .

 458. cengiz dedi ki:

  beylikdüzü büyükçekmece evde ek iş yapmak istiyorum

 459. Emre dedi ki:

  Paketleme vb is için geri dönüş rica ederim

 460. Cagla dedi ki:

  Acil iş ve nakit ihtiyacım var hızlı temiz düzenli evden yapilcak isleri yapabilirim.

 461. Fatma dedi ki:

  Düzce merkez ekip var zamanında temiz is çıkarabiliriz

 462. özge dedi ki:

  beylıkduzunde ıkametgah edıyorum evde paketleme kurdan vs ıslerı yapabılırım

 463. songül altıntaş dedi ki:

  evde ek iş istiyorum

 464. Ahmet Karaca dedi ki:

  Evde kalem montaj ve kalem paketleme işi almak istiyorum iki kişi paketleme yapacağız istanbul Pendik

 465. hülya dedi ki:

  evde kalem montajı işi ve paketleme iş istiyorum

 466. fatma dedi ki:

  20kişilik ekibimvar herturlu boncuk ve diyer işleride yaparim

 467. Ayse dedi ki:

  Bende kalem veya toka yara bandi paketleme yapmak isterim istanbul pendik ekip halinde calisabiliriz

 468. Hanife dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işi yada kalem montaj işi arıyorum yardımcı olurmusunuz

 469. Hilal Bahçeci dedi ki:

  Annrmle evde ek is istiyoruz paketleme isi yardimci olursaniz seviniriz

 470. SALİH dedi ki:

  merhaba bide bu paket işi yapmak istiyoruz izmir bornovada ikamet ediyorum saygılar

 471. Meryem DOĞAN dedi ki:

  kocaeli darıca oturuyorum kalem montaj işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 472. Neriman dedi ki:

  Evde kalem montaj işi yapmak istiyoruz

 473. Ilknur bayram dedi ki:

  Ankara demetevlerde ikamet etmekteyim bu ise ihtiyacım var dönerseniz memnun olurum vaktimin çoğu zamanı boş geçmekte bu yüzden de bu ise ihtiyacim var eşime destek olmak istiyorum

 474. Arzu ucarı dedi ki:

  Evde nıkah sekerı ve dolma kalem yaparım

 475. Nurten akcay dedi ki:

  Ek iş ariyorum

 476. Bünyamin dedi ki:

  Merhaba iyi çalışmalar dilerim evde kalem montaj işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 477. Asuman dedi ki:

  Her türlu montaj ve paketleme isi yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 478. Serpil daldal dedi ki:

  Slm ben yurt disinda yasiyorum benim gibi evde ek is yapmak isteyen bir suru insan var olurmu bilmiyorum ama lutfen bi cevap verin bayiniz olabiliriz

 479. elif dedi ki:

  bu işe çok ihtiyacım var,üç çocuğum var eşime destek olmak istiyorum.lütfen gerçekte böyle bi iş varsa geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum ,allah rızkınızı bol eylesin hayırlı akşamlar.

 480. Zeliha konuklar dedi ki:

  Merhaba 3 kişiyiz 4 de olabilir izmir bucada oturuyoruz kalem montaj işi olabilir yada başka farketmez dönüş bekliyorum zamanında ve düzgün iş çıkar elimizden

 481. Birsen Güntay dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum paketleme yaparım

  İzmir menemen de oturuyorum

 482. Gonul dedi ki:

  Bende etiket ve nikah şekeri işi yapabilirim

 483. Zerinay Koç dedi ki:

  Ankara.. 3 kisiyiz her türlü montaj paketleme yapabiliriz

 484. hülya dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyoruz 3 kişiyiz gerektiğinde 4 oluyor paketleme ve kalem bize çok uygun

 485. Emine dedi ki:

  İyi günler bende evde her türlü paketleme işi yaparım grubum var dönüş yaparsanız sevinirim

 486. Yaşar okur dedi ki:

  Merhaba emekliyim Aileme ek gelir sağlamak istiyorum.kalem montaj işi yapabilirim.

 487. Eda SAHİN KARABUDAK dedi ki:

  Merhaba evde ek iş arıyorum.herhangi biri olabilir.yardimci olursanız sevinirim.

 488. Emine dedi ki:

  istanbul eyüp te oturuyorum evde kalem işi yapmak istiyorum bana lütfen hemen ulaşırmısınız

 489. Zeynep Keşan dedi ki:

  Merhaba evde yapabilecegim is istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 490. Faruk dedi ki:

  Evelere ek is alma imkanimiz varmi

 491. Perihan dedi ki:

  Ankara Keçiören Etlik’te oturuyorum. Kalem montaj işini yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 492. bengisu dedi ki:

  tüm gün evdeyim. çocuklar okula başladı. boş zamanım çok fazla. bu tür işleri çok rahat yapabilirim. istanbulda yaşıyorum

 493. NihaL dedi ki:

  Merhaba Bartın Merkezde oturuyorum annem ve ben evde yapılabilecek işlere talibim paketleme, etiket basma evde iplik temzileme nikah şekeri yapabaliriz.

 494. Gülten dedi ki:

  Erzincanda yaşiyorum.Paketleme ve montaj işi yapabilirim

 495. Halime dedi ki:

  Atasehir icerenkoyde yapmak uzere canta isi ariyorum vb isler ariyorum daha oncede evde isler yaptim ve grup kurabilirim

 496. Esma dedi ki:

  İstanbul Çekmeköy den iş arıyoruz her iş olur 4 5 kişiyiz ama yapan bulurum lütfen dönüş yapin

 497. Zara dedi ki:

  Nikah sekeri paketleme isi yaparim

 498. Hatice şengül dedi ki:

  İyi günler ben antalya da yaşıyorum bir çocuğum var küçük rahatsız olduğu için dışarıda çalışamıyorum evde işe ihtiyacım var eşim inşaatçı lütfen yardımcı olursanız çok seviniriz

 499. Mermin otabaşı dedi ki:

  Hertürlü paketleme işi yaparız ekibimizle.

 500. Tayyibe Karaçör dedi ki:

  Evde kına paket işi yapmak istiyorum

 501. adil dedi ki:

  Adanada evde kalem montaj işi yapmak istiyoruz.Teşekkürler.

 502. Necmi cavuldak dedi ki:

  Kalem montaj işi arıyorum evde 4 kişiyiz

 503. gamze dedi ki:

  ankara mamakta oturuyorum paketleme isi istiyorum lutfen yardimci olurmusunuz

 504. Ozlem dedi ki:

  Merhaba montaj ve paketleme işi yapabilirim Balıkesir ivrindi

 505. Kadriye dedi ki:

  Merhaba Antalya kepezde oturuyorum. Evde iki kişi olarak hertürlü paketleme işini yapabiliriz

 506. Ozan polat dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum

 507. Murat kaya dedi ki:

  Merhaba evde paketleme montaj isi yapmak istiyorum 4 kisilik ekibim var istanbul sancaktepe de oturuyorum geri donus yaparsaniz sevinirim 554 754

 508. Gamze dedi ki:

  Bilgi

 509. Mehtap dedi ki:

  Evde paketleme isi yapabilirim

 510. AYFER TAŞDELEN dedi ki:

  Evde nikah şekeri işi yapabilirim Dönüş yaparsanız mutlu olurum

 511. fehmiye dedi ki:

  izmir çiğlide oturuyorum banada iş gönderirseniz çok sevinirim

 512. Hasret dedi ki:

  Bu isi ypmak istyorum

 513. gulten dedi ki:

  evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum

 514. Aytaç Özkoç dedi ki:

  Ek is yapmaya ihtiyacim var elim hizlidir bayram seyran calismami engellemez

  Kırklareli lüleburgaz

 515. Esra demir dedi ki:

  Merhaba kalem montaj işini yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz istanbul kağıthanede oturuyorum

 516. zeynep yaman dedi ki:

  ekip kurabilir her türlü montaj ve paketleme yapabilirim.

 517. İrfan gürbüz dedi ki:

  Merhaba kalem montaj işi arıyorum

 518. Gülşah Er dedi ki:

  Bu işlere çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun

 519. İrfan gürbüz dedi ki:

  Merhaba istanbul esenyurt akçaburgazda ikamet esiyorum kalem montaj işi yapmak istiyorum

 520. Zennur dedi ki:

  İhtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim eskisehir

 521. veysel dedi ki:

  istanbul pendikteyim-evde paketleme işi yapabilirim

 522. Nalan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim bu tür işlere yatkındır dönüş yaparsanız sevinirim

 523. Suna aslan dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum avcilar istanbul 0530

 524. Sevil Kavas dedi ki:

  Is istiyorum

 525. Gülsen Güngör dedi ki:

  istanbul ümraniye de yaşıyorum nikah şekeri işini yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 526. Sevinc dedi ki:

  Evde paketleme yapabilirim acil is ariyorum

 527. Pınar doğan dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işini yapabilirim Kastamonu merkez.

 528. Ayşegül dedi ki:

  Evde yapabilecegim bir iş olsun çocuklarım okuldayken boş vaktimi değerlendirmek istiyorum hemde ek gelirim olmasını istiyorum bursa inegölde yaşıyorum

 529. Büşra Gören dedi ki:

  Bandırma da ikamet ediyorum .Annen ile evde ek iş yapmak istiyorum.

 530. Özlem dedi ki:

  Kocaelide oturuyorum annem kardeşim ve ben evde yapılan iş arıyoruz

 531. Hatice dedi ki:

  Erzurum da yaşıyorum acil işe ihtiyacım var evde her türlü paketleme yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 532. Arife Demirpençe dedi ki:

  Istanbul Anadolu yakasinda ikamet etmekteyim. Evde bos zamanlarimi degerlendirmek istiyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 533. Fethiye dedi ki:

  Bende yaparım titizlikle yaparım ekibinde var

 534. Cepten kazanmacı dedi ki:

  iyi gunler telefonunuzdan reklam izleyerek ayda 108 lira kazanmak istwrmisiniz yada ekip kurark 3000 lira gibi para kazanmak isterseniz grubumuza bekleriz

 535. ali riza tuncel dedi ki:

  mrb nazire hanim telefonunuzdan reklam izleyerek ayda 108 lira kazanmak istermisiniz.ayrica ekip kurarak ayda 3000 liraya yakin para kazanmak isterseniz grubumuza bekleriziyi gunler telefonunuzdan reklam izleyerek ayda 108 lira kazanmak istwrmisiniz yada ekip kurark 3000 lira gibi para kazanmak isterseniz grubumuza bekleriz

 536. Sami dedi ki:

  Antalya kepezde oturuyoruz iki kişiyiz düzenli paketleme isi yaparız

 537. Sinem dedi ki:

  Merhaba kayseride ikamet ediyorum cok fazla ihtiyacim var ne olursunz donus yapiniz

 538. dilek özkorkmaz dedi ki:

  yardımcı olursanız sevınırım hatay kırıkhan

 539. arzu vural dedi ki:

  İstanbul Avcılar Ambarlı’da 3 kişilik ekibiz.Daha önce de hızlı ve seri bir şekilde paketleme işleri yaptık.İlgili firmalar dönüş yaparsa seviniriz.

 540. Cansu dedi ki:

  Bende cok istiyorum yardimci olurmusunuz istanbul pendijte oturuyorum

 541. Ayşegül dedi ki:

  Evde yapabileceğim işlerden almak istiyorum.Eyüp/İstanbul

 542. Makbule dedi ki:

  Bende is istiyorum paketleme isi lutfen donus yaparmisiniz

 543. Ebru güngör dedi ki:

  Ordu yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 544. Tugba dedi ki:

  Zonguldak Ereğli de yaşıyorum kına paketleme yada nikah şekeri paketleme işini yapabilirim lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 545. Tugba dedi ki:

  Zonguldak Ereğli de yaşıyorum lütfen yardımcı olun ise çok ihtiyacım var her türlü paketleme işini yapabilirim çok titiz çalışırım ve yardımcı olacak bir ekip de var

 546. Evlere iş verilir dedi ki:

  Arkadaşlar benim evde bulabildiğim tek iş makale yazma işi. Sizde bu sitede ilan verrenlerden bulabilirsiniz. Başka da yok. evlere iş verilir ilanlarını boşverin.

 547. Tuba keleş dedi ki:

  Bende iş istiyorum evde her şey yaparım elim yatkındır yardımcı olursanız sevinirim

 548. Tuba dedi ki:

  Bende eve iş almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ihtiyacım var

 549. Tuğba Ergün dedi ki:

  İstanbul Eyüp Alibeyköy Tuğba nikah şekeri paketleme koma paketleme işleri yapmak istiyorum

 550. Fatma Aydın dedi ki:

  Ek gelire ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim Çorum Merkez

 551. dilek dedi ki:

  bende evde paketleme.isi.yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim istanbul gaziosmanpasa da oturuyorum

 552. Dilara meşe dedi ki:

  Öğrenciyim tokat Niksar da oturuyorum elim hızlıdır nikah şekeri işi yapabilirim ailem dışarıda çalışmama izin vermiyor okulum için gerçekten çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın lütfen

 553. Orhan yaman dedi ki:

  Altı kişilik aileyiz. Zamanında teslimatı sağlayabiliriz. Ekip ruhu ile çalışabilir işlerinizi devamlı olarak yapabiliriz. TOKAT da ikamet ediyoruz. Saygılarımla

 554. Özlem dedi ki:

  Merhaba ben özlem ümraniyede oturuyorum bu işi yapmak isterim iletişim

 555. Tuğba Ömür dedi ki:

  Güvenilir çalışma arkadaşı arıyor iseniz tamda karşınızda ben bu işi rahatlıkla yapabilirim sizi memnun edeceğimden eminim istanbulda yaşıyorum üniversite lisans mezunuyum bir çocuğum var ev hanımıyım ev ekonomisine destek için bu işi istiyorum.

 556. Merve dedi ki:

  24 yaşındayım. El becerime güveniyorum , paketlemeleri titizlikle yapacağıma inanıyorum. Kartal / Istanbul

 557. nazire dedi ki:

  gurubum var 6 kişilik kalem montaji paketleme vs işleri yaparız dönüş yaparsanız seviniriz. istanbul sancaktepe

 558. Metehan dedi ki:

  Duzce de oturuyorum bnde ek is ariyorum

 559. DILEK YILMAZ dedi ki:

  Merhaba evde iplik temizleme kalem montajlana veya paketleme isi arıyorum 15 kisilik arkadaş gurubunda birlik de tuzlada ikamet ediyorum

 560. Arzu dedi ki:

  Merhaba. Orduda ikameT ediyorum.küçük çocuğum olduğu için evde is arıyorum.yardımcı olursanız sevinirim

 561. zeynep dedi ki:

  iiplijk temizleme isi yapmak ıstıyorum.manavgat bahçelievler

 562. kübra oruç dedi ki:

  kalem montaj işini yapabilirim

 563. Evde ek iş imkanları SELİME dedi ki:

  İstanbul’da evlere iş veren firmalar çoğaldı. Ben kına paketleme için başvurdum. Ayda 2.000 TL. kazanıyorum. Eğer sizde bu işi yapmak isterseniz, oturduğunuz mahalleyi yazın. Adınızı yazın. Semtinizi belirtin. Hangi işleri yapmak istediğinizi yazın. yardımcı olayım.
  Örnek:
  Kadıköy semtinden nevin

  kına paketleme,
  nikah şekeri işi
  boyama ve hediyelik eşya yapma

  1. Tuğ dedi ki:

   Kağıthane semtinden Tuğba
   Kına paketleme
   Nikah şekeri iş
   Kalem montajı

   1. Satı dedi ki:

    Biz Çorum Merkezde oturuyoruz, paketleme işi yapabiliriz

  2. Evde kına işi verilir dedi ki:

   Ben aylık 2000 maaşla evde kına paketleme işi veriyorum ama eleman bulamıyorum. nerede o çalışan elemanlar

   1. Dilara meşe dedi ki:

    Bu işi yapabilirim ihtiyacım var öğrenciyim lütfen dönüş yapın tokat Niksar da oturuyorum

   2. Zekiye dedi ki:

    Öyle iş varsa ben istiyorum çorum

   3. Selda dedi ki:

    Merhaba, İstanbul Anadolu Yakası ‘ nda ikamet ediyoruz, annemle evde paketleme işi arıyoruz. Bize bu konuda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

   4. Tuğba Ergün dedi ki:

    Merhabalar ben başlayabilirim kına paketleme için dönüş bekletiyorum sizden

   5. Satı Terzi dedi ki:

    Ben Çorum merkezde oturuyorum eşim, ben ve kardeşlerim bu işi yapabiliriz

   6. Arife dedi ki:

    Yardimci olurmusunuz

   7. Hatice dedi ki:

    Merhaba ben istanbul ümraniyede oturuyorum kina paketleme işi yapabilirim yardimci olabilir misiniz

   8. Aslı demir dedi ki:

    Bizde iş arayıp bulamıyoruz yardımcı olurmusunuz acaba

   9. Sevil Kavas dedi ki:

    Ben istiyorum eger olursa istanbul esenyurt kıraçta oturuyorum

   10. Sevil Kavas dedi ki:

    Bnde is istiyorum eger olursa istanbul esenyurt kiracta oturuyorum

   11. Koray dedi ki:

    Slm vereceğiniz ise talibim haber bekliyorum

   12. Habibe dedi ki:

    Bana ulasabilirsiniz

   13. Fatma dedi ki:

    İstanbul maltepe burdayız biz

   14. Eve is ariyorum acil dedi ki:

    Tuğba Sönmez bursa inegöl ben yapabilirim

   15. Ekipli kına paketleme 2019 dedi ki:

    Merhabalar daimi olarak işlerinizi yapabiliriz ekibimle birlikte

   16. Paketleme dedi ki:

    Merhaba bu ıse ıhtıyacım var bana yardmcı olun lutfen bu ıste calısa blırım ev hanımıyım ankara da yasıyorum gerı donus yapın lutfen ..

   17. Ferhat kayacı dedi ki:

    Bu is icin yardimci olur musunuz

  3. selma karakuş dedi ki:

   Ataşehirde oturuyorum. Ek işe ihtiyacım var. daha önce kutulama, paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, lif yapma, boncuk dantel işleme kına hazırlama gibi birçok iş yaptım. 6kişiyiz. verilen işi en kısa sürede titizlikle bitiririz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  4. Selda dedi ki:

   Merhaba, Ataşehir ,her türlü paketleme işi arıyoruz.

  5. efnan dedi ki:

   EFNAN TOPCU
   İSTANBUL SARIYER
   paketleme zımbalama her iş gelir elimden

  6. Ilknur dedi ki:

   Şakamı

  7. Zeynep dedi ki:

   Bende evde iş yapmak istiyorum mail atabilirmisiniz.

  8. Muhammet Aslandağ dedi ki:

   Kartal ilçesi Yakacık semtinden boyama hediyelik eşya nikah şekeri kına paketleme farketmez hepsini yaparım

  9. aylin dedi ki:

   Gaziosmanpasa istanbul
   Adım Aylin
   Paketleme işi arıyorum

  10. Semiha dedi ki:

   Merhaba Selime hanım.sadece İstanbul içine mi gönderim yapıyorsunuz.ben tokat Niksar da oturuyorum.bana gonderemezmisiniz

  11. Şerife Özgür dedi ki:

   Merhaba ben her turlu paketleme ve montaj işi yapabilirim gaziosmanpaşa da oturuyorum yardimci olabilirmisiniz ayrica arkadaslarimda var

  12. Fatma dedi ki:

   Düzce merkez ekip var her türlü paket ve boncuk.isleme yapabiliriz yüklü alim yapabilirm

  13. Mizgin dedi ki:

   Mrb İstanbul silivride oturuyorum butarafta iş varmı

  14. Dilan Kaykusuz dedi ki:

   İstanbul sancaktepe emek mahallesinde Anadolu yakasında oturuyorum Adım Dilan evde paketleme işi yapmak istyrm kına paketleme olur nıkah sekeri o tarz işler yapabilrm geri dönüş yaparsanız sevinirim

  15. Ferhat kayacı dedi ki:

   Sivas merkez ferhat
   Paketleme isleri
   Nikah sekeri
   Mum paketleme

   1. şadiye gürgöze yıldırım dedi ki:

    Adıyamanda yaşıyoruz on kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz

 564. Gökhan dedi ki:

  Yapmadım daha kardeşim varsa öyle ek iş yapayım evde ilan koydum sadece belki olur diye

 565. Fatma dedi ki:

  İzmir gaziemirde oturyrm evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 566. Gökhan dedi ki:

  Evde kalem montaj işi yapmak istiyorum Manavgat/antayada ikamet ediyorum sürekli evdeyim ve ihtiyacım var

 567. Mert Kök dedi ki:

  Kalem montaj işinde çok para var mı ben o işi yapmak istiyorum.

  1. Mehtap dedi ki:

   Istanbul avrupa yakası. Kagithanede oturuyorum evde her işi yapabilirim

  2. Paketleme ev işi dedi ki:

   Evde canta zımpalaya bilirim yada paketleme şi yapabılırım

   1. Ek iş istiyorum dedi ki:

    Merhaba yaklaşık 15 kişilik bir ekibin var tespih dizme nikah seker paketleme vs. İşlerine talibim çok ihtiyacim var.

Sayfa başına git