Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanları 2019 Yılında Devam Ediyor

Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanları 2019 Yılında Devam Ediyor
6 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

Yıl sonuna geldiğimiz dönemlerde ve 2019 yılına geri sayımın başladığı günlerin itibariyle evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu da evlerine ek gelirde bulunmak isteyen ev hanımları oluşturmaktadır. Kimi bayan ların çocuk sahibi  olması sebebiyle, kimisi de kendine uygun iş bulamadığından evde çalışmayı daha uygun bulmaktadır. Her çalışanı için ayrı ayrı sigorta, yol, yemek, maaş ödemektense zamanı öldüren, vakit kaybı olan şeylerden kaçınarak işleri evlere vererek SGK, yol, yemek gibi giderleri azaltarak fazla masrafın önüne geçilmesi taraftarıdırlar. Ki öyle de olur ürün başına ücret ödeyerek kargo ile evlere iş gönderilir. Dışarıya çıkmadan, oturduğunuz yerden evinize katkıda bulunmak istiyorsanız siz de artık çalışabileceksiniz. Bugün evden çıkmadan nasıl bütçeye katkıda bulunabilir sizler için araştırdık ve derledik. Fabrikalardan evlere iş veren güvenilir firmalar hangileridir? Ev hanımlarına ne tür işler verilebilir? En çok hangi firmadan para kazanılabilir? Soruların cevapları yazımızda.

Çantalara Zımba Basma İşi

Kadınların giydiği her kıyafete uygun bir çantası olmalıdır onlar için vazgeçilmez bu aksesuarlar birkaç yıldır daha bir taşlı modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Bu çantalar bu yıl da revaçta ve çokça talep almaktadır. Bu yüzden pahalı çanta firmaları taşların, zımbaların ve diğer talep edilen işlemelerin muntazam olması için bu işi evlere göndermektedir. Özel üretim olarak sayılmakta olan bu ürünlerin satışı da ona oranla pahalıdır. Fabrika el işini beğendiği kişilerin ev adreslerini talep ederek kargo veya nakliye yoluyla bu ürünleri gönderir. Yapılan ürün sayısı kadar ay sonunda kişilere maaşları ödenir.

Çantalara Zımba Basma İşi

Çantalara Zımba Basma İşi

Bu malzemelerin birleştirilmesi, yapıştırılması ya da makineyle basılması durumunda gerekli bu malzemeleri de size çantalarla birlikte tedarik edeceklerdir. Sadece çanta değil onun dışında cüzdan ve tekstil ürünü olan giysiler de seçenekler arasındadır. Bu ürünleri de evde yapmak isterseniz  fabrikalara başvurabilirsiniz. Toplu olarak yaptığınız bu ürünler için aylık kazancınızı alacaksınız birden fazla ürün seçebilme imkanıyla yapacağınız iş oranında kazancınızı da arttırabilirsiniz.

Kalem Montaj İşi

Kalem modası asla bitmiyor onlarca kalem olsa da kalem almaktan vazgeçilmesi zor birçok çeşidi bulunması farklı renkte ve özelliğe sahip olması kalemleri cazip hale getiriyor. Fabrikalar  birkaç parçaya sahip olmasından dolayı çoğu firma montaj kısmını ev hanımlarına ve öğrencilere gönderir. Fabrikalarda bu işi yapan kişilere yol masrafı yemek vs gibi giderler fazla gelmekte evdeki çalışanlara göndermek daha ekonomik olmaktadır. Özellikle yurt dışına ihraç edilen kalemlerin maliyeti fazla olmaktadır. Böyle kaliteli kalemler olduğunda kalem başı 1 TL normal kalemler için ise 25 kuruşla 50 kuruş arası bir ücret verilmektedir. Ortalama bir saatte 10 normal 4 dolma kalem yapıldığını hesap edersek, düzenli çalışan birisi için ayda 1000 lira ve üzeri kazanç sağlaması mümkündür. Ayrıca bu tarz evde ek iş yapmak isteyenler daha hızlı ve  daha çok kazanmak için yakınlarınızla ekip halinde çalışırsanız hem daha fazla kazanmış olursunuz hem de kar etmiş olursunuz. Bu işe ulaşmak istiyorsanız arama motorunuzdan evlere iş gönderen fabrikalara bakabilirsiniz.Parçalar halinde kalemlerin evde montajı

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde nikah şekeri yaparak evin gelirine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ya da boş zamanlarında kendine harçlık çıkarmak isteyen öğrenciler için evlere nikah şekeri ve süsleme malzemeleri firmalar tarafından gönderilmektedir. Elinize gerekli bu malzemeler ulaştıktan sonra hemen işinize başlayabilirsiniz. Nikah şekerinin çeşidine göre fiyat aralıkları değişmektedir. Daha büyük ve uğraş gerektiren nikah şekerleri için adet fiyatı artmaktadır. Aylık olarak yapacağınız nikah şekeri adedince karşılığında ücret alacaksınız. Firmanın belirlediği tarih aralığına kadar ürünleri tamamlayabilirsiniz. Tamamladığınız ürünleri firmaya kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. Ortalama olarak aylık 1000 TL ile 1500 TL arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz. Ücretinizi eğer firma konumuza yakın bir yerdeyse elden de ulaştırma imkanı tanımaktadır. Bunun yanı sıra hesap numaranızı ileterek havale yoluyla ücretinizi yatırmaktadırlar.

Gömlek ipliği temizleme işlemini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Nikah Şekeri Veren Firmalarla İletişim

İnternette pek çok bu konuda güvenilir site bulunmaktadır. Arama motorunuzdan bu firmalara ulaşabilirsiniz. Her siteye telefon numaranızı vermeyin bazı siteler güvenilir olmayabilir. E-postanızı yazarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Firmalarla iletişim kurduğunuzda anlaşmaya göre evinize kargo ile gelen siparişlerinizi belirtilen zaman aralığında yapıp göndermeniz gerekmektedir.

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde İplik Temizleme ve Etiket Basma

Tekstil fabrikalarının çoğunluğu bayan işçiler tarafından tercih edilmektedir. Tekstil fabrikaları da bayanları erkeklere oranla daha çok tercih etmektedir bunun sebebi kadınların elinin bu sektöre daha yatkın olmasıdır. Tekstil fabrikalarında maliyeti düşürmek adına bu işler ev hanımlarına teslim edilmektedir. Aracı firmaların bazıları fason verilen işi dikkatli ve hızlı yapabilecek kimseleri belirler ve araç ya da kargo aracılığıyla ürünleri gönderir ya da iletirler.

Gömlek ipliği temizleme ve etiket basma

Tüm kontrollerden geçtikten sonra bazı gömleklerin üzerinde iplikler kalmaktadır bu  ipliklerin temizlenmesi ve etiketinin basılması gereken ürünleri evlere yollayarak ürün başına ücret öderler ve dağıtılması için evlerden teslim alırlar, hatta etiket basmak için gerekli makineyi de  bizzat firma temin eder. Sizden sadece istenen işinizi düzgün bir şekilde hızlı olmanız da önem arz etmekle bitlikte olup  işi zamanında teslim etmeniz.

Anlatması bu kadar basit olsa da, evlere iş gönderen firmalara ulaşmak bir o kadar zordur. Çünkü firmanın güvenini kazanmak gerekir. Ayrıca sosyal medya üzerinde bu işleri yaparak 4 bin, 5 bin TL kazanacağınızı vaat edenlere inanmayın. Firmaların size güvenmesi kadar sizin de onlara güvenmeniz zor bir süreçtir. Ek iş ilanı verildiğinde evde çalışmak isteyecek onlarca kişi başvuru yapacaktır. Sahibinden sitesinde şuanda evde çalışmak isteyen kişi arayan 50 firma bulunmaktadır. Fabrikalardan ve fason firmalardan Sahibinden sitesine ilan veren verenleri görmek için evlere ek iş imkanları adresini inceleyerek bu 50 firmaya ulaşabilirsiniz.Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanları 2019 Yılında Devam Ediyor Konusuna 765 Yorum Yapıldı
 1. Evde nikah şeker yapımı işi hakkında dedi ki:

  Merhabalar , evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum. İstanbul’da ikamet ediyorum. Yardımcı olurmu sunuz? Saygılarımla, teşekkürler..

 2. ekis dedi ki:

  Izmir Bucada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 3. İş başvurusu dedi ki:

  Ne iş olsa yaparım 10 aylık kızımın bez ve mana parası için bu işe ihtiyacım var

 4. Paketleme dedi ki:

  Evimde paletleme işine ihtiyacım var sabun canta yapıstırma katlama kalem montacı kına paketi
  Gaz maske montacı kaloş elviden tüm paketle ve motacına vb gibi işlere ihtiyacım var evimde görme engeli eşim var bu yuzden evimde yapa bilecegim işe acil ihtiyacım var ankara kecören etlik esretepe de oturmaktayım tel

 5. Evde iş istiyorum dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum gerçekten ihtiyacım var donerseniz çok sevinirim
  Esenyurt ta oturuyorum

 6. Özge topaloglu dedi ki:

  Merhaba 21 yasindayim yalovada oturuyorum acil ise ihtiyacim var elim hizlidir

 7. Gözde dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Elim yatkındır. Dönerseniz sevinirim. Teşekkürler

 8. is başvurusu dedi ki:

  selamunaleykum ben umraniyede oturuyorum eşim 1 senedir cezaevinde 1 yaşında oğlum var devlet 600 lira aylik para veriyor evim kira kimsemiz yok çok daralmış durumdayım evde ek iş yapabilecegim is istiyorum yardımcı olanlardan Rabbim razı olsun

  1. Evde iş dedi ki:

   Konya meramda oturuyorum. Paketleme işi yapmak yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Ek is dedi ki:

  Merhablar küçük çocuğum var evden baska yerde çalışamıyorum ne yazik ki kartalda oturuyorum surekli yapmak istiyorum evde is yardimci olablecek olan yazsin lutfen bircok is olablr

 10. Şöhret Özlem Callipinar dedi ki:

  Evde paketleme işi almak istiyorum

 11. AYHAN BİRİNCİ dedi ki:

  BAHÇELİEVLER HÜRRİYET MAH. İSTANBUL DA EVLERE FASON İŞ VERMEK İSTEYEN FİRMALAR BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİR.

  1. Eve iş dedi ki:

   Ben istiyorum huriyet mahallesinde oturuyorum

 12. Fadime dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 13. paketleme işi dedi ki:

  evde sabun, kına, nikah şekeri, gelin çiçeği yapma, tel toka ,kalem v.b paketleme işlerinde çalışmak istiyorum elim hızlıdır

 14. seda dedi ki:

  Izmir de oturuyorum aileme bütçe konusunda destek olmak istiyorum evde kolay ve hızlı bir şekilde paketleme ve montoj işi yapabilirim elim hızlıdır lütfen acil.

 15. ek iş dedi ki:

  Merhaba,
  Bursa’da oturuyorum.Öğrenciyim ve ek işe çok ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz ? Gerçekten ailemin maddi sıkıntısı var. İşi de çok güzel ve temiz bir şekilde yapacağım eminim.
  Teşekkür ederim.

 16. Özlem dedi ki:

  Evde calısmak ıstyorum dönerseniz sevinirim

 17. Songül dedi ki:

  Karaman merkezde oturuyorum her türlü iş yapabilirim

 18. Evde ek iş dedi ki:

  Merhabalar
  Evde paketleme işi yapabilirim.Kaç adet olduğunun önemi yok ekibimde mevcut.İstanbul Kartal da oturuyorum .Acil ihtiyacım var.Hızlı ve temiz bir şekilde çalışıp yeni işlere de geçiş yapabiliriz.

 19. Paketleme İşi dedi ki:

  istanbul\gungoren ogrenciyim yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 20. Maduriyet ve iş imkanı dedi ki:

  Merhaba üniversite öğrencisiyim ve acilen işe ihtiyacım var o yüzden ne iş olsa yaparım. Daha önce fabrikalarda da çalıştım. Paketleme ütü etiket baskı bölümlerinde tecrübem var.

 21. tuğba y dedi ki:

  merhaba, istanbulda oturuyorum evde paketleme işleri yapmak istiyorum. kına , nikah şekeri gibi. geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 22. kalem montaj işine talibim dedi ki:

  Zonguldak/ Ereğli de ikamet etmekteyim ismim Ömer kalem montaj işi olursa sevinirim teşekkürler

 23. Ek iş dedi ki:

  3 kisilik grubumuz var istanbul umraniye (dudullu)

 24. Kaan Yazıcı dedi ki:

  Öğrenciyim istanbul kartal uğurmumcu mahallesinde oturuyorum. kısa sürede çok fazla paketleme yapabileceğimin garantisini vererek bu işi istiyorum

 25. Gaye dedi ki:

  Kolay gelsin.Ankara da yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum.

  1. Gamze Demir dedi ki:

   Istanbul Cekmekoy de oturuyorum Eşim ve çocuklarımla nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyoruz Dönüş yaparsanız seviniriz çalışma engelim olduğu için evde bu tür işler yapmak bizim için kolay olacak

 26. elif dedi ki:

  ankara mamakta yaşıyorum her türlü paketleme işini yaparım nolursunuz geri dönüş yapın nolur bu işe çok ihtiyacım var

 27. Ali BAŞARAN dedi ki:

  Merhaba Bursa/inegöl de oturuyorum evde ek iş yapabilecek 5 kişilik bir ekibe sahibim. Ek iş fırsatlarından yararlanmak istiyorum.

 28. Ek iş istiyorum dedi ki:

  MAnisa da oturyorum dogum yapam ek gelire ihtiyacim var paketleme yaparim elimde hizli donus yaparsaniz sevinirim

 29. Evde İş dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Tuzla da oturuyorum Öğrenciyim Evde paketleme işi istiyorum Yardımcı olursanız sevinirim Teşekkür ederim.

 30. Evde is istiyorumm dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum.cok ihtiyacim var.kucuk cocugum oldugu icin calisamiyorum.lutfen bilgi verin

 31. ilhan akkuş dedi ki:

  herhangibi bir paketleme işide olsa olur ek işe çok ihtiyacım var yer sakarya

 32. Şehriban dedi ki:

  Merhaba ben paketleme işlerini yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim Diyarbakır ergani ilcesinde oturuyorum cok ihtiyacım var bu işe lütfen

 33. Evde yapabileceğim iş arıyorum dedi ki:

  Merhaba Kocaeli Gebze’de oturuyorum daha önce iş tecrübem vardır, evde yapabileceğim paketleme işlerine talibim dönüş yaparsanız sevinirim.

 34. Firdevs unal dedi ki:

  Ankara sincan da yasiyorum butun gunum musait ve paketleme isime ihtiyacim var tecrubem de var evime ek gelir saglmak icin bu isi cok istiyorum lutfen Allah rizasi icin geri donus saglarmisinz

 35. Ek İş dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum manisada ikamet ediyorum. Yardımınızı rica ederim.

 36. Selbi dedi ki:

  Osmaniye bahçe de oturuyorum 5 kişilik gurubum var iş istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 37. Tuğba bolat dedi ki:

  Her ıs yaparim tekstil de de çalıştım çocukların var çalışamıyorum evde ek gelir olarak istiyorum duzcede yasıyorum

 38. Ek iş istiyorum dedi ki:

  İyi günler ben küçükçekmece Sefaköy de oturuyorum ben sürekli gece çalışıyorum Allah rızası için evde ek iş istiyorum kalem doldurma olur veya başka bir paketleme durumum pek müsait değil Allah rızası için yardımcı olabilir misiniz

 39. Mevludiye dedi ki:

  Ek iş istiyorum evde iş arıyorum 0542

 40. Evde iş istiyorum dedi ki:

  Merhaba Uşak merkezde yaşıyorum moda tasarım mezunuyum ama işsizim evde paketleme süsleme v.b işler yapabiliriz annemle ilginize teşekkürler şimdiden

 41. Eve Ek iş veren firnalar dedi ki:

  Muğlada otutuyorum tüm verilecek işleri yapabilirim el bererim var.gelinlik çok işledim daha önce

 42. Şükrü Coşkun dedi ki:

  Merhaba bende eşim için ek iş arıyoruz kalem montajı çok güzel olur.sancaktepe Samandıra

 43. İş istiyorum dedi ki:

  İrem Y.
  İstanbul kartalda oturuyorum.
  3 kişilik ekibim var

 44. Irade dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum evde ek iş yapmaya çok ihtiyacim var çocuğum olduğu için dışarda çalışamiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 45. EK İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR dedi ki:

  Elimden her iş gelir .Her türlü paketleme işini yapabilirim . Bel fıtığı olan babama eve çok büyük bir katkıda bulunammıyor . Ona destek amaçlı evdeki boşluklarımı bu işleri yaparak değerlendirmek istiyor , ona destek olmak istiyorum . Ayrıca evde bana yardım edebilecek 4 kişi var . Umarım güzel haberler alırım , alırız .Öğrenciyim harçlığımı part çalışarak çıkartmaya çalışıyorum .Elimden her türlü paketleme işi gelir.

 46. Ek iş istiyorum dedi ki:

  Selamünaleyküm ben İstanbul Beykoz da oturuyorum herhangi birşey paketleme işine ihtiyacım var elimden her iş gelir. İlginize teşekkür eder bayramınızı şimdiden mübarek ediyorum.

  1. Adalet dedi ki:

   Mehaba ben maltepede oturuyorum paketleme işi yaparım elimden her iş gelir dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 47. Dürdane dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım çok ihtiyacım var

 48. Seçil uçmaz dedi ki:

  Nikah sekeri yapabilirim hatay İskenderun

 49. Gülcan duvan dedi ki:

  Bende evden çalışmak istiyorum kalabalık bir aileyiz ve titiz çalışırız dönüş bekliyorum İstanbul Arnavutkoy hadımköy de oturuyorum paketleme işlerine çok hakimin

 50. Beyza Nur dedi ki:

  Ek iş istiyrm butun gun vaktim bol basariyla yaparim

 51. Beyza Nur dedi ki:

  Merhaba gebze kocaeli de yaşıyorum bu işe ihtiyacim var başarıylada yaparim

 52. Evde iş talebi dedi ki:

  Evde paketleme,kalem tesbih v.s gibi işler almak istiyoruz ekibimle

 53. Evde iş talebi dedi ki:

  20 kişilik ekible taki,mandal,oyuncak,nikah şekeri,paketleme v.s gibi işlerine acilen ihtiyacım var talibim .

 54. ek iş dedi ki:

  Merhaba hayırlı ramazanlar Kahramanmaraş’ ın Türkoğlu ilçesinde oturuyorum buralarda bu tarz iş imkanları çok yok kargo ile evde iş alabilirim

  1. Şahin Uludağ dedi ki:

   Ankara dayım evde paketleme işi yapabilirim.

 55. Paketleme ve montaj dedi ki:

  Merhaba paketleme ve montaj işlerine talibim.istanbul fatih te oturuyorum.

 56. Ek iş dedi ki:

  İzmir bornova
  Merhaba bütün gece gündüz boş zamanımız var ek iş istiyoruz

 57. Elif dedi ki:

  Istanbul avrupa.yakasi bağcılar.gozepede oturmaktayım elimden her türlü paketleme montaj işi gelir ekipte kurabilirim dönüş sağlarsanız memnun olurum

 58. Evde paketleme isi yapmak istiyorum dedi ki:

  Evde is istiyorum her ne olursa paketleme canta zimbalama

 59. Bütün gün müsaitim çalışmak istiyorum dedi ki:

  İzmir Karşıyaka da oturuyorum bütün gün evdeyim çalışmak istiyorum. Daha önce de evden çalıştım tecrübem var.

  1. Evde ek iş dedi ki:

   Izmir de oturuyorum aileme bütçe konusunda destek olmak istiyorum evde kolay ve hızlı bir şekilde paketle ve montaj işi yapabilirim elim hızlıdır lütfen acil geri dönüş yaparsanız sevirim.

 60. Akide tunc dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum paketleme olur nikah şekeri paketleme olur bana dönüş yaparmisiniz bu ise hitiyacim var

 61. Ömer bolat dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım var kalem montajı gibi işler yapmak istiyorum borçlarım bitmiyor borçla borç kapatıyorum bakalım nereye kadar

 62. Kalem montaji dedi ki:

  merhabalar İstanbul Üsküdarda oturuyoruz 2 kişiyiz kalem montaji işini yapabiliriz dönüş yaparsanız seviniriz

 63. Is dedi ki:

  Soru detayları: Merhaba arkadaşlar ben ebru aranıza yeni katıldım eminim hepiniz makyaj yapiyosunuzdur bunu hem kaliteli hem indirimli almayı hepiniz istersiniz ayrıca bu kazancada cevirebilirsiniz bilgi isteyen arkadaşlar bana yazabilirler hayırlı ramazanlar diliyorum..

 64. Burçin dedi ki:

  Merhaba nikah şekeri ve kalem montaj işini annemle birlikte yapmak istiyoruz

 65. İş isitorum acil dedi ki:

  Ankara/Pursaklar ev hanımıyım işe ihtiyacım var kendi ayaklarımın üstünde durabilmem için kendime güvenimin artması için ihtiyacım var bu işe

 66. ÖZLEM ADSAY dedi ki:

  Herkes gibi benim de ihtiyacım varr bu işee hangisi olursa olsun elimizden hepsi gelir.

 67. Evde is dedi ki:

  Kalem montaj ve nikah şekeri işi evde yapmak istiyorum.Iki çocuğum var giderleri çok lütfen geri dönüş yapın. Tekirdağ Malkara

 68. Nurhan dedi ki:

  Selam acil işe ihtiyacım var kalem montaj ve nikah sekerleme işi yapabilirim Tekirdağ Malkara

 69. Eve ek iş dedi ki:

  Bende iş istiyorum Bilecik

 70. Seda dedi ki:

  Bende bu işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 71. Is arıyorum acil dedi ki:

  Merhabalar Ordu Altinordu Merkezde ikametgah ediyorum evde her türlü is yapabilirim evime benimde bi katkım olsun zor durumdayım lütfen yardımcı olun 2 çocuğum var onların olsun ihtiyacını ben karşılarım elim hızlıdır ve gerçekten ise çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 72. Bilcan dedi ki:

  Erzurum palandökende oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim iki çocuqum var çk küçükler bırakıp dışarda çalşamıyorum çk borcumz var eşime yardm etmek istiyorum tek başına baş edemiyor çünkü lütfen yardımcı olun bana duacınz olurm Allah rızası için lütfen

 73. İş dedi ki:

  Ist avrupa yakasında oturuyorum acıl ıse ıhtıyacım var bana ulaşırmısınız

 74. paketleme ısı dedi ki:

  Istanbul Maltepe’de oturuyorum evde yapmak ıcın paketleme ısı arıyorum 4 kisilik bı ekibm var cok ihtiyacım var 20 yasindayım yardımcı olurmusunuz geri donus beklıyorum

 75. evde paketleme isii tesbih dizme isi nikah sekeri gibi isleri yapmak istiyorum dedi ki:

  Merhaba ben istanbul beylikduzunden .evde is yapmak icin isinize ihtiyacim var litfen donus yapin.

 76. İş dedi ki:

  Merhaba Bursa Beşevlerde oturuyorum evde paketleme işi arıyorum ne iş olsa yaparım daha önce evde iş yapmışlığım var elim yatkındır çok ihtiyacım var acilen geri dönermisiniz

 77. alican kantar dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul/Bakırköy de ikamet etmekteyim. Paketleme ve montaj işi yaparak bütçeme ek gelir sağlamak istiyorum. akşamları ve haftasonları sürekli yapabilirim.

 78. Ek İş İstiyorum dedi ki:

  Dışarda çalışma imkanım yok ve evde çalışmak istiyorum. Geri dönerseniz minnettar olurum. Teşekkür ederim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 79. Tuğçe dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum ek işe ihtiyacım var her türlü paketleme katlama işi yapabilirim lütfen bana ulaşın

 80. Emrah dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum lütfenn yardımcı olur musunuz. Merhaba.

 81. Paketleme işlerinde görev almak. dedi ki:

  Malatya’da yaşıyorum.Acil işe ihtiyacım var.Temiz ve titiz bir şekilde işimi yaparım.Geri dönüş yaparsanız mutlu olurum.Kolay gelsin.

 82. Gulnara dedi ki:

  Merhaba. İstanbul Kartalda oturuyorum. İplik temizleme. etiket basma. nigah şekeri yapmak ve paketleme işleri istiyorum. Titiz. hızlı ve yaratıcıyım. Siparişler zamanında ve kaliteli şekilde yerine yetirilecek. 3 kişiyiz.

 83. Evde paketleme dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum

 84. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Kocaeli körfezde oturuyorum iplik temizleme işini istiyorum paketleme işide olur çok acil lütfen bana dönüş yaparmısınız

 85. Sadiye talay dedi ki:

  Bende evde pakatleme isi yapabilirim uzun zamandir issizim zamanim cok

 86. eve is dedi ki:

  lutfen cok acil ise ihtiyacimiz var kocaeli dilovasinda oturuyoruz lutfen iletisime gecin

 87. paketleme ,montaj vs. dedi ki:

  merhaba el becerim oldukça iyidir.paketleme ,montaj vs. itinalı bir şekilde yapar.zamanında teslim ederim. gerektiğinde ekip çalışması yapabilirim.dönüş yaparsanız sevinirim.

 88. Ürün farketmez dedi ki:

  Merhaba izmirden yazıyorum 1 cocuk annesiyim kalem paketleme işi istiyorum ürün farketmez hangisi olursa dönüş yaparsaniz sevinirim

 89. Meral ağdemir dedi ki:

  Merhaba ben meral kadikoyde oturuyorum bos vaktim var 6 kisiyiz evde paketleme yapmak istiyorum lutfen ise ihtiiyacim var tesekkurler geri donus yaparsaniz cok sevinirim 0538

 90. Emel dedi ki:

  Merhaba ben evde ek iş istiyorum nasıl iletişim kura biliriz düzcede

 91. Meltem dedi ki:

  Merhaba ben meltem malatya battalgazide oturuyorum bu işe ihtiyacım nikah şekeri işini yapmak istiyorum geri dönüş yaparmisiniz lütfen.

 92. Paraya ihtiyacım var dedi ki:

  Evde paketleme işine çok ihtiyacım var…dışarda çalışmak gibi şansım yok…lütfen lütfen dönüş yapın.iki çocuk annesi lise mezunuyum

 93. Ek iş istiyorum dedi ki:

  Merhaba Aydın Kuşadası’nda oturuyorum ev hanımıyım eşime destek olmak istiyorum. paketleme işi yapabilirim.

 94. Şerife çalim dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum daha önce kendime ait bir işletmem vardı işletmemi kapattıktan sonra çalışmadım. Şimdi kızımın üniversite hazırlığı ve yoğunluğundan dolayı çalışamıyorum kardeşlerimle birlikte kızımın masrafları için evde hızlı temiz ve güvenilir bir şekilde evde paketleme işi yapmak istiyorum teşekkür ederim

 95. Nuray Akbaba dedi ki:

  Merhaba. Adım Nuray. Erzurum Merkezde oturuyorum . Bir çocuğum var 2 aylık. işe ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim.

 96. İs dedi ki:

  İyi günler ben ceylan akin küçükçekmecede sefaköyfe oturuyorum. Işe ihtiyacim var her türlü isi yaparım…

 97. Mine dedi ki:

  Merhaba istanbul silivride ikamet ediyorum evde ek ise ihtiyacim var daha once nikah sekeri kalem montaji priz montaji kilit adaptör montoji yaptim elim hizlidir ve ek ise cok ihtiyacim var bana ulasirsaniz cok sevinirim

 98. Acillllll dedi ki:

  Çok ihtiyacım var evde ek iş yapmak istiyorum sultangazi

 99. Paketleme dedi ki:

  Merhaba üniversite ögrencisiyim ve evde ek is yapmak istiyorum çanta zımbalama isi ya da baska paketleme isi olabilir lütfen ulasirmisiniz ?

 100. Evde ek iş ariyorum dedi ki:

  Merhaba Ankara Mamak’ta oturuyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 101. Ek is dedi ki:

  Gebze kocaelide oturuyorum. Eve ek is ariyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

 102. Meltem dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim ev hanımıyım bu işe çok ihtiyacım var borcumuz var eşime yardımcı olmak için mutfak masrafını karşılamak için aileme katkı sağlamak için istiyorum

 103. Ek iş istiyorum dedi ki:

  Konya Ereğli de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim

 104. Kevser dedi ki:

  Ankara etlikte oturuyorum ev hanı miyim yaşım 22 evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olun lütfen

 105. Seda dedi ki:

  Antalyada ikamet ediyorum evde ek is yapmak istiyorum 5 kişiyiz

 106. evde iş dedi ki:

  Beyoğlu taksimde oturuyorum. Mezun oldum ve işsizim. Evde iş yapmak istiyorum

 107. Sevgi dedi ki:

  MerhabalarAntalya Demrede yim evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. dedi ki:

   Mrb kocaeli/izmit paketleme vs işi alabilirim grupta kurabilirim bilginize

 108. Evde İş arıyorum dedi ki:

  Merhaba çok ihtiyaçim var ne iş olursa yaparım lütfen dönüş yapın Tekirdağ Malkara da yasiyorum

  1. Paketleme işini yapmak istiyorum dedi ki:

   Paketleme işini yapmak istiyorum elim çok hızlıdır ve bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun kızımla beraber yapmak istiyoruz paketleme işini ve çok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 109. Nikah sekeri paketleme dedi ki:

  Mrblar evde nikah sekeri paketleme isi yapmak istiyorum bu konuyla alakali donus saglarsaniz sevinirim adana da yasiyorum

 110. Tuğçe varol dedi ki:

  Evde 4 kişiyiz eve iş alabiliriz Esenyurt ilçesinde oturuyoruz

 111. ahmet şen dedi ki:

  evde temizlik istanbul bahcelievler

 112. paketleme işi dedi ki:

  evde kalem montaj işi yapmak isyorz istanbul esenlerde oturuyorm geri dönüş yaparsanız sevinirz

 113. ek iş dedi ki:

  slm ben nikah şekeri işi tesbih dizme gibi işler yapmak istiyorum antakyadan yazyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 114. Evde paketleme işi dedi ki:

  Bende ek iş istiyorum

 115. Ek iş dedi ki:

  Mrb. Ev hanımıyım evde paketleme işi yaptım birçok kez deneyimliyim zamanında teslim edebilirim yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Üsküdar da oturuyorum

 116. Paketleme işi dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ek olarak maddi kazanca ihtiyacımım var.. İstanbul şişli

 117. Sıfırdan başlıyorum Acil İş dedi ki:

  Bahçeşehirde oturuyorum. herşeye sıfırdan başlıyorum. paketleme işine acil ihtiyacım var.

 118. Paket isi dedi ki:

  Merhaba Küçükçekmece de oturuyorum her turlu paketleme işi yapabilirim

 119. paketleme isi dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum nolur dönüş yapın tuzla/istanbul

 120. Fatma dedi ki:

  Evde çanta zımbalayabilirim paketleme işlerinide yapabilirim

 121. Paketleme işleri dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yaparım ihtiyacım var acil

 122. Gülşen dedi ki:

  Evde montaj kalem askı vs iş arıyorum gercekten çok ihtiyacım var banada ulaşır mısınız Bayrampaşa da oturuyorum

 123. Eve iş istiyorum dedi ki:

  Bursa nilüfer ataevlerde oturuyorum eşim dışarıda çalışmama izin vermiyor evde iş benim için daha iyi olur Davetiye paketleme işi yapabilirim Benimle iletişime geçerseniz iş için çok sevinirim Acil bu işe çok ihtiyacım var

 124. Nilay dedi ki:

  Kadiköy’de oturuyorum. Paketleme işi yapabilirim.

 125. Paketleme isi dedi ki:

  Merhaba ben her türlü paketleme işi yapabilirim evde oturuyorum çok ihtiyacım var.Donus yaparsanız sevinirim.

 126. Ek iş dedi ki:

  Düzce merkez el becerisi olan her işi yapabilirim

 127. Şükran dedi ki:

  Acil evde ek iş istiyorum ihtiyacım var bana dönerseniz çocuklarımı mutlu edersiniz selametle 05438761662

 128. Sibel dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Üsküdar da oturuyorum

 129. şeyma ergin dedi ki:

  kına paketleme, nikah şekeri, poşet katlama , sabun paketleme, bebek şekeri, mandal yapımı, mandal süsleme, kalem montajı, tişört katlama ve paketleme, evde etiket yapıştırma, evde tesbih dizme, boncuk işleri ve boncuk dizimi gibi işler elimdem gelir.

 130. Evde ek iş dedi ki:

  Eskişehir, Esnaf sarayına yakın oturuyorum. Evde ek işe ihtiyacım var. Dönüş yapılırsa sevinirim.

 131. evde paketleme işi yapmak istyorum dedi ki:

  merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ist/avrupa yakası

 132. Sultan dedi ki:

  Tekirdağ kapaklı da oturuyorum ise ihtiyacim War

 133. Emel dedi ki:

  Antalya merkez de yaşıyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum acil işe ihtiyacım var dönüş olursa sevinirim.

 134. eve iş istiyorum dedi ki:

  istanbul avrupa yakasında kağıthane de oturuyorum .. Bana evde iş yapabileceğim uygun işlerden yapabilirim ..

 135. Ek İş dedi ki:

  Konyada yaşıyoruz acil ek iş istiyoruz.

 136. yılmaz ergül dedi ki:

  ankara etemesgut a oturuyom bu ek işe çok ihtiyacım var eşimle beraber yaparız yardımcı olursanız duacınız olurum şimdiden Allah razı olsun

 137. Emsile Topak dedi ki:

  Evde ek iş ariyorum .

 138. Simge dedi ki:

  Istanbul sultangazi’de oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum öğrenciyim, geri dönüş olursa memnun olurum

 139. Ek iş arıyorum dedi ki:

  Merhaba bende eve ek iş istiyorum 2 çocuğum var ve eve katkım olsun istiyorum paketleme işlerini yaparım kürdan olur kalem olur nikah şekeri olur İstanbul avcılar da oturuyorum

 140. Arzu Kara dedi ki:

  Merhaba;

  İzmir Buca’da yaşıyorum. Elim çok hızlıdır. Evde yapılacak iş arıyorum.

 141. Mehtap dedi ki:

  Konya da ikamet ediyorum özel sektör de paketleme işinde 5 sene çalıştım elim paketleme işlerinde hızlıdır özenle her türlü paketleme işlerini yaparim ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen çok ihtiyacım var yardımcı olun başka işte olabilir etiket gibi

 142. Paketleme isi istiyorum dedi ki:

  Ben ve bitane ablam var iki iş olursa daha iyi olursa fazlada olur yapariz sorun deil elaziğda yasiyorum

 143. Hatice dedi ki:

  Kayseri Kocasinan da yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 144. Ek is dedi ki:

  Merhaba nikah şekeri veya benzeri işleri yapabilirim ev hanımıyım evde ek iş arıyorum lütfen yardımcı olun ihtiyacım var

 145. Ek is dedi ki:

  Merhaba ben Özlem evde ek iş yapmak istiyorum universite mezunuyum ev hanımı yım.gerektiğinde grup olarak ek iş yapabilirim arkadaşlarımla

 146. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar,
  Kalem veya çanta işini yapmak istiyorum. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 147. Evde iş dedi ki:

  Tuzla istanbul oturuyorum paketleme yapabilirim

 148. Evde iş imkanı dedi ki:

  Merhaba İstanbul küçükçekmecede oturuyorum evde iş yapabilirim.

 149. Evde ek iş dedi ki:

  Adana/Kozan’da oturuyorum evde yapabileceğim iş ariyorum

 150. Evde paketleme işi talebi dedi ki:

  Merhaba elazığda oturuyorum . Elim yatkındır evde paketleme işi yapmak istiyorum. Atanamamış bir edebiyat öğretmeniyim. Bu tur konularda cok iyiyimdir. Geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 151. Sümeyye dedi ki:

  İstanbul Ümraniye de ikamet ediyorum evde iş yapmak istiyorum

 152. DIANA dedi ki:

  Çorlu dan yaziurum. ..evde ek işi istiurum. ..dönersiniz sevinirim. …teşekkürler.

 153. dilara dedi ki:

  beylikdüzünde varmı bu tarz işler

  1. İş teklifi dedi ki:

   Ben veriyorum tesbih işleri

   1. iş iş dedi ki:

    Yer neresi acaba işinize talibim gurubumla beraber

   2. İş arıyorum dedi ki:

    Merhaba bende yapmak istiyorum dönüş yapar mısınız?

   3. tespih işi dedi ki:

    tesbih işi için kimle görüsmemiz lazım

   4. Evde is dedi ki:

    Kahramanmaraştayım. Kargo imkani olursa ben de yapmak isterim. catul

   5. eve iş istiyorum dedi ki:

    kağıthane de oturuyorum .. iş imkanınız hala devamsa basvurmak isterim iyi günler

   6. iş kabulu dedi ki:

    yapabiirim ulaşır mısnız ?

   7. iş arıyorum dedi ki:

    kiminle görüşmemiz gerekiyor acaba çok ihtiyacım var (ERKEK)

   8. ahmet kaya dedi ki:

    iş istiyorum dönerseniz sevinirim

   9. İş dedi ki:

    Bu işe çok ihtiyaç im var

 154. Evde paketleme veya diğer işler dedi ki:

  Antalya da yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 155. iş istiyoruz lütfen geri dönüş yapınız dedi ki:

  böyle fırsat sunduğunuz için teşekkür ederiz kalem montaj işine talibim acil olarak üç kişi hızlı iş çıkarabiliriz

 156. EBRU dedi ki:

  Izmirde yaşıyorum evli iki çocuk annesiyim kredi ödüyoruz aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorum.Elim hızlı her işe yatkındır

 157. Ek iş evde dedi ki:

  Istanbul Sultangazi de oturuyorum eşim ile evdekalem montaj, kürdan paketleme ,mum paketleme işlerinden birini yapmak istiyoruz ilginiz için şimdiden teşekkürler

 158. Evde imalat ahsap lambeder yapiyorum ilgilenenler dedi ki:

  lambder ve abajur imalati

  1. tes dedi ki:

   bende yapabilirim evde nasıl iletişim kurabilirim.

 159. Evlere ek is dedi ki:

  Afyonkarahisar merkezde yasiyorum paketleme ve montaj isi yapabilirim lutfen ise ihtiyacim var geri donus yapin

  1. Ceren dedi ki:

   Bulabildiniz mi acaba

 160. İş arıyorum dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim ve okul harcımı karşılamak için bu ise ihtiyacım var ayrıca evde 4 kişiyiz her türlü paketleme işini yapmaya hazırız,huzurla…✋

 161. Fadime aydi dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olun elimden hepsi gelir yapabilirim cocuklarim var bu işe ihtiyacım var çaresizim

 162. Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olun hepsi gelir elimden yapabilirim dedi ki:

  Benim bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim elimden hepsi gelir yapabirim.

 163. hatice aydın dedi ki:

  istanbul avrupa yakası halkalıda oturuyorum paketleme işi istiyorum

 164. Lütfiye Yalçınkaya dedi ki:

  Paketleme işi yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz açıl bu ise ihtiyacım var hatay payasta oturuyorum ev hanımıyım

 165. Aleyna dedi ki:

  Balıkesirden sizlere ulaşıyorum el becerim oldukça yüksek her türlü paketleme işi yapabilirim.

 166. DİLEK Şahin dedi ki:

  Grupça ek iş yapabiliriz İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum

 167. Betül dedi ki:

  Evde ne işi olursa yaparım lütfen dönüş sağlar mısınız
  Ordu/Fatsa

 168. Burhan dedi ki:

  Kalem işi yapabilirim hemde hızlı ve seri istanbul fatihte oturuyorum

 169. Evde iş dedi ki:

  ADIM harbiye 5 kişilik bir aile,yiz maddi durumumuz kötü evde her türlü iş yaparız iş konusunda yardımcı olmak isteyen oğlum engin,i arayabilir

 170. Evde ek isi yapmak istiyorum dedi ki:

  Merhaba Istanbul Umraniyede oturiyorum evde ek isi yapmak istiyorum elim yatkin her turlu islere.

 171. Ek is dedi ki:

  İstanbul uskudar 10 kisilik ekibim var ogrenciyiz her tutlu taki isi pajetleme vs yapariz

 172. nigar uyanık dedi ki:

  kayseride oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

 173. Çiğdem dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum ev hanımıyım fazlasıyla boş zamanım oluyor evimde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Hamide dedi ki:

   Istanbul esenyurtta yaşıyorum avrupa yakasi evde her is yapabilirim lutfen geri dönüş yapınız

 174. Çiğdem dedi ki:

  Ankara evde iş yapabilirim dönerseniz memnun olurum

 175. Hatice dedi ki:

  Muğla Marmaris
  Evde ek iş yapmak istiyorum
  Ev hanımiyim

 176. Eve ek iş yapmak istiyorum dedi ki:

  Derya Tekirdağ

 177. Sema efe dedi ki:

  Acil bu islere ihtiyacim var izmrden

 178. gözde dedi ki:

  Eskişehir’de oturuyorum her türlü paketlemeyi yapabilirim

 179. Eve ek iş yapmak istiyorum dedi ki:

  Bende eve paket leme işi istiyorum

  1. Paket dedi ki:

   Is yapmak istiyorum 4aileyiz fatıh te ikamet ediyorum yazarsanız sevimirim

  2. Yok dedi ki:

   Halen iş veriyosanız ben yapabilirim.

 180. Ek is dedi ki:

  Safranbolu da yasiyorum evde yapabilecegim is ariyorum

 181. Seval yilmaz dedi ki:

  Bursa Yıldırım’da yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımci olun

 182. Sevda çetin dedi ki:

  Iyi günler kayseri de yaşıyorum 22 yaşındayım evde n8kah sekeri yapmak istiyorum geri dönüş yapın lutfen

 183. Ek iş dedi ki:

  Bursa Orhangazi de oturuyorum açıköğretim öğrencisiyim evde yapabileceğim iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 184. İs dedi ki:

  Esenlerin neresindensin.is veriyorum

  1. Ebru dedi ki:

   Evde iş veriyor musunuz

  2. dedi ki:

   verdiniz mi işi yoksa ben talibim?

 185. İş arıyorum dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim çalışmıyorum ev hanımıyım konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum İstanbul Avrupa yakası

 186. Kubra Çelik dedi ki:

  İstanbul Maltepede oturuyorum evde nikah şekeri yapma işini istiyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız şimdiden çok teşekkürler

 187. Her işi yaparız dedi ki:

  Evde boş zamanım cok ekibim var daha önceden tercume var

 188. Ek iş dedi ki:

  İstanbul şişlide oturuyorum ek iş istiyorum evime katkı sağlamak için paketleme işi istiyorum

 189. Nazan dedi ki:

  Mrb asıl mesleğim çeyiz dikimi çocuğumdan dolayı evde yapıyorum nazanpiko..evde olduğum ek iş istiyorum dikimde olur ..paket tesbih felan…

 190. Is istiyorum dedi ki:

  Ben kocaelide oturuyorum eve ek is istiyorum elim hızlı yaparim

 191. Filiz dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

 192. Fikriye dedi ki:

  ŞANLIURFA/MERKEZ

 193. Evlere ek iş dedi ki:

  Merhaba ek iş istiyorum temizleme veya etiket olabilir. Çocuğum olduğu için bu şekilde başvurmak istedim ismim Cansu İstanbul Zeytinburnu ikamet ediyorum

 194. Evlere ek iş dedi ki:

  Merhaba ek iş istiyorum temizleme veya etiket olabilir. Çocuğum olduğu için bu şekilde başvurmak istedim

 195. Ferhat dedi ki:

  Kalem montaji isi paketleme isi yaparim nasil ulasabilirim size

 196. Ek iş dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum halkalı da ıkamet edıyorum

 197. Evde ek iş dedi ki:

  Evde kalem montaj işi yapmak istiyorum kartal İstanbul

 198. Yunus kalkan dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin beylikdüzü yakupluda oturuyorum evde yapabileceğim ek iş istiyorum daha önce kalem işi yapmıştık priz isi paket iside olur dönüş yaparsanız sevinirim

 199. Tuubaa dedi ki:

  iyi çalışmalar,
  istanbul-Bayrampaşa’da oturmaktayım. Daha önce yüzük bilezik, kutuları yapmıştım. (Kurdelası da dahil)
  evleneceğim için ek işe ihtiyacım var. En kısa zaman da geri dönüşünüzü bekliyorum.

 200. Gülay ceylan dedi ki:

  Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim izmit

 201. Emine dedi ki:

  İyi günler bn şanlıurfa’da yaşıyorum 3 çocuğum var babaları cezaevinde onlara bakmak zorundayım durumunuz kötü. Elim her işe yatkındır işimi özenle yaparım. İlgilenirseniz çok sevinirim şimdiden Teşekkür ederim.. ŞANLIURFA

 202. İş dedi ki:

  Ankara etimesgutta ikamet ediyorum evde is imkanı arıyoruz

 203. evde ek iş dedi ki:

  meraba istanbul kartal da ikamet etmekteyim evde iş imkanı saglarsanız

  memnun olurum ihtiyacım var

 204. Eve ek iş dedi ki:

  İstanbul Avcılarda oturuyorum. Evde yapacak işe ihtiyacımız var. 3 kişiyiz işimizi özenerek yapıyoruz. İletişime geçerseniz sevinirim.

 205. pınar dedi ki:

  Kalem montaj, kına paketleme, kuru yemiş paketleme, boncuk işi ek iş talep ediyorum.

 206. Ek iş dedi ki:

  Denizli Acıpayamda oturuyorum, evde ek iş yapmak istiyorum eşimle birlikte yapabilirim. Olumlu olumsuz geri dönüş bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

 207. KALEM MONTAJ İŞİ dedi ki:

  İSTANBUL SANCAKTEPE DE OTURUYORUM EK GELİRE İHTİYACIM VAR…..

 208. Ek is dedi ki:

  Kalem montaj isi yapmak istiyorum

 209. Evde is dedi ki:

  Evde iş istiyorum paketleme işi dönüş yaparsanız sevinirim

 210. Paketleme işi dedi ki:

  Istanbul esenyurtta oturuyoruz 2 kişiyiz ek is yapmak istiyoruz bu konuda yardımcı olursanız seviniriz emin olun calismamizdan memnun kalacaksınız

 211. Ek iş dedi ki:

  İstanbul Zeytinburnu’ndan ek iş istiyoruz. Paketleme kalem montaj ve benzeri isler yapabiliriz

 212. Emekçi Ev Hanımi dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum,Istanbulda oturuyorum.
  Daha öncede etiket,boncuk,işleme,şeker süsleme işleri yaptım. Dönüşleriniz ile karşılıklı memnuniyet içerisinde çalışacağımıza eminim.

 213. Evde iş dedi ki:

  Eşime destek olmak için evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım. İstanbul avrupa yakasında oturuyorum geri dönüş yaparsınız sevinirim

 214. Ayse dedi ki:

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum konya da yaşıyorum

 215. Paketleme işi dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum K. Maraşta yaşıyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim tşkler.

 216. BAYRAM dedi ki:

  evde paketleme yapmak istiyorum karaman da oturuyorum

 217. Paketleme işi istiyorum dedi ki:

  Erzincanda oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 218. emre dedi ki:

  evde ek iş istıyorum manavgat çolaklı

 219. Elif dedi ki:

  Evde kendi parami kazanmak eve katki saglamak istyorum

 220. Evde ek istiyorum dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum edirnede oturuyorum

 221. paketleme işi dedi ki:

  merhaba evde paketleme işi yapmak isiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim istanbul bulgurlu da yaşıyorum

 222. Nikâh şekeri veya herhangi birsey dedi ki:

  15 kişiyiz evde ek is yapmak istiyoruz mugla milasta oturuyoruz cok gizliyiz becerikliyiz

 223. Evde iş dedi ki:

  Bizde evde 2 kişiyiz.ek gelir olarak bizde kazanç yapmak istiyoruz.Sizleri de memnun ederiz.Teşekkürler..

 224. Derya Özcan dedi ki:

  Bende eve ek iş istiyorum elim hızlı dir Marmara Ereğlisi Tekirdağ

 225. İş arıyorum dedi ki:

  Hayırlı geceler ben Diyarbakır Erganide oturuyorum malum maddi sıkıntı çekenler listesinin başlarındayım ve acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 226. Erhan dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum

 227. Her tür iş yaparım dedi ki:

  Aynur istanbul ataşehir de oturuyorum üç çocuk okutuyorum bu işe ihtiyacım var lutfen

 228. Acil işş dedi ki:

  İki kişiyiz kocaelide yaşıyoruz ek iş yapmak istiyoruz dönerseniz memnun olurum

 229. Cemal aydın dedi ki:

  istanbul hadımköy kiptaş konutlarında oturuyorum eşim için iş istiyorum

 230. kenan dedi ki:

  Silivri de ikametgah ediyorum.
  üniversite mezunuyum. evde yapabileceğimiz iş arıyoruz

 231. Evde kalem montajı dedi ki:

  Benim bu işe çok ihtiyacım var ben eve iş almak icin er yere basvurdum sizden cevap bekliyorum

 232. Naile kardeşler dedi ki:

  merhaba elimden her iş gelir evime paketleme işi almak istiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba teşekkürler

 233. Elif dedi ki:

  Ben de ankara polatlıdayım.dönüş yaparsanız sevinirim.

 234. tülin dedi ki:

  merhaba. istanbul şirinevlerde ikamet ediyorum. maddi durumum iyi olmadığı için evde ek iş yapmaya ihtiyacım var. şimdilik 3 kişiyiz ama iş durumuna göre çoğalabiliriz. dönerseniz çok sevinirim. teşekkürler.

 235. ŞERİFE dedi ki:

  merhaba ek iş imkanı arıyorum eşime katkı sağlamak isitiyorum yetişmiyor çünkü 1 kişi ile istanbul ümraniye de ikamet ediyorum 3 kişiyiz geri dönüşünüzü bekliyorum . teşekkürler

 236. Is arıyorum dedi ki:

  Istanbul sultangazi ilçesinde yaşıyorum nikah şekeri tesbih yapimi isi ariyorum

 237. Hülya dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi devam ediyormu işe çok ihtiyacım var çalışmıyorum çocuklardan dolayı bakacak kimse olmadığı için lütfen ilgilenirseniz sevinirim semt izmir konak yağhaneler zafertepe mahallesinde oturuyorum dönerseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim.

 238. Iplik temizleme isi yapmak istiyorum paketlemede olabilir dedi ki:

  Kartalda oturuyorum donus yaparsaniz sevinirim

 239. Paketleme dedi ki:

  Merhaba ankara sincanda oturuyorum eve ek iş almak istiyorum

 240. slm izmir bornovadan kalem veya boncuk iisine talibiz ben müserref dedi ki:

  ise ihtiyacim var

 241. MK dedi ki:

  Merhaba,

  İki kişiyiz. Evimizde iş yapabiliriz. Acil iletişime geçmenizi rica ederiz.

 242. İşi istiyoruz dedi ki:

  Merhaba izmirden 4 bayan 1 erkegiz bu ise ihtiyacımız var dönerseniz mutlu oluruz

 243. Ek iş paketleme dedi ki:

  Merhaba İstanbul Beylikdüzünde yaşıyorum evde iş arayışım var 2kişiyiz dönüşünüzü bekliyorum

 244. Şirvan ene dedi ki:

  İzmir Bornova ikamet etmekteyim

 245. iş aramak dedi ki:

  Merhaba esenyurtte ikamet ediyoruz 4 kişiyiz acil iş arıyoruz hızlı iletişim geçerirseniz sevenirim.

 246. Sultan dedi ki:

  Merhaba, Çiğli/Yeni Mahalle’de oturuyorum.Maddi sıkıntılarımızdan dolayı evde iş yapıp gelir elde etmek istiyorum.
  Bu işe gerçekten ihtiyacım var.Lütfen benimle irtibata geçiniz.
  Şimdiden teşekkür ediyorum.

 247. Ev isi ariyorum dedi ki:

  İstanbul esenlerde Ev hanımıyım, hamileyim esime destek vermek için çok acil ev işi istiyorum

 248. özlem dedi ki:

  izmir mendereste yaşıyorum.2 kişi paketleme işi yapabiliriz.Acil dönüş yaparsanız sevinirim

 249. Songül deniz dedi ki:

  Sakarya hendek yeni mahallede oturmaktayım ev hanımı olarak gelir sağlamak istiyorum

 250. Evde iş dedi ki:

  Merhaba

  Evde boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum istanbul beylikdüzü’nde ikamet ediyorum
  Teşekkürler

 251. sena dedi ki:

  15 kişilik ekibim var istanbul avrupa yakasında oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 252. Ek iş ariyorum dedi ki:

  Merhaba İstanbul Sancaktepe de ikamet ediyorum evde iş olanağı saglarsaniz sevinirim paketleme etiket vs yapabiliriz 3 kişiyiz

 253. İs dedi ki:

  Kocaeli Kartepe’de ikamet ediyorum eve ek iş istiyoruz evde 4 kişiyiz

 254. Uğur dedi ki:

  Bütün gün boşum, evde kalem montaj işi yapabilirim.

 255. Enise Duruk dedi ki:

  Evde çok boş vaktim var. Annem ve kardeşimle beraber paketleme işi yapmak istiyoruz. Kartal -İstanbul da ikametgah ediyorum

 256. Elif başar dedi ki:

  Tekirdağ kapaklı da oturuyorum eşime katkıda bulunmak için bu işe çok ihtiyacım var

 257. Başak tabaş dedi ki:

  Izmır balcovada oturuyorum güvenlik görevlisiyim boş zamanlarımi bu işi yaparak degerlendirmek istiyorum nikah şekeri paketleme işi

 258. Acil iş dedi ki:

  Evde 2 kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz ilgilenirseniz sevinirim mersin

 259. Songül dedi ki:

  Istanbul kartal soganlikta ikamet ediyorum 5 kişilik ekibim var montaj paketleme vb işler yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz

 260. Ek iş dedi ki:

  Slm izmir karşıyaka ınönü mah yazıyorum bir kaç arkadaş evde yapa bileceğiniz paketleme tespih dizen yani paketleme işi arıyoruz yardımcı olursanız seviniriz

 261. Ayten açışlı dedi ki:

  Ayten açışlı 6 kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz.yardımcı olursanız seviniriz

 262. Ayça dedi ki:

  Merhaba, ailemin sağlık giderleri için bu tarz işlere çok ihtiyacım var. Evde kolaylıkla yapabilirim. Daha önceden tecrübem var.

 263. Kalem montoj işi dedi ki:

  Merhabalar bu işe ihtiyacım var ama en önemlisi bu işi severek yapacağım için üstesinden geleceğime inanıyorum beni işe aldığınıza pişman olmayacağınızdan eminim kocaeli körfez

 264. Kalem montaj işi dedi ki:

  Kalem montaj işi için şanlıurfa merkezden haber bekliyoruz

 265. İş dedi ki:

  Sefaköy beşyolda oturuyorum dikiş -paketleme işi
  alabilirim

 266. Nuray can dedi ki:

  Muĝlada ,bayir mah oturuyorum .ev hanimiyim boș zamanimi deĝerlendirmek,maddi destek olmak istiyorum.evde yapilabilen isleri yaparim yardiminizi bekliyorum 🙂

 267. Evde iş dedi ki:

  Ev hanımıyım, ihtiyaçtan dolayı evde ek iş istiyorum, çok boş vaktim var, Kuşadası’nda oturuyorum, dönüş yapın lütfeeeen

 268. Evde iş dedi ki:

  Merhaba,evde iş yapmak istiyorum.Paketleme,katlama ve etiket işi yaparim.İkametgahim İstanbul Küçükçekmece

 269. Evde paketleme dedi ki:

  Merhaba her türlü evde iş istit

 270. Is istiyorum dedi ki:

  Konyadan dilek her isi yaparim temiz duzenliyimdir ekim var daha deneyimim var döner seniz sevinirim

 271. İlknur Yılmaz dedi ki:

  işim yok evde bos zamanim çok o yüzden evde paketleme işi yapabilirim babamda işsiz olduğu için ailece yapabiliriz

 272. Fatma dedi ki:

  Istanbul Mecidiyeköy de ikamet ediyorum. İş arıyorum.

 273. Asya dedi ki:

  İyi geceler. İzmir bayraklı gümüşpala da oturuyorum. Ev hanımıyım, evimde birşeyler yaparak eşime katkı sağlamak istiyorum. gelen bu aşırı zamlardan sonra buna çok ihtiyacımız var. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

 274. ek iş dedi ki:

  İyi geceler. İzmir bayraklı gümüşpala da oturuyorum. Ev hanımıyım, evimde birşeyler yaparak eşime katkı sağlamak istiyorum. gelen bu aşırı zamlardan sonra buna çok ihtiyacımız var. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

 275. ek işe ihtiyacım var dedi ki:

  istanbul beylikdüzünde ikamet ediyorum evime katkıda bulunmak istiyorum .el becerim var evde paketleme , zımbalama vs işlerine ihtiyacım var

 276. Evde paketleme işi dedi ki:

  Aydın’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum aile büteçsine katkı için,dönüş yapılırsa sevinirim.

 277. göksu vardar dedi ki:

  evde paketleme işi yapabilrim

 278. Sevda evde iş i dedi ki:

  Avcılar İstanbul’da ikamet etmekteyim zımba paketleme ve nikah şekeri gibi işlerini yapabilirim.yenilikleri takip eden biriyim bu konuda da yardımcı olabilirim

 279. evde ek iş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum, lütfen yardımcı olurmusunuz

 280. Fadimem dedi ki:

  Aksarayda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 281. Münevver Yalçın dedi ki:

  Bende evde iş yapmak istyrm. Yardımcı olursanız sevinirm.

 282. Evde paketleme işi. Montaj. Davetiye dedi ki:

  Merhaba. Ev hanımıyım. İzmir Karşıyaka da oturuyorum. Imkanlarınızdan yararlanmak isterim.

 283. Is dedi ki:

  Bursa paketleme isi yildirim

 284. Çok acil ekstra iş arıyorum öğrenciyim dedi ki:

  İstanbul şişlide yaşıyorum öğrenciyim çok zor durumdaykm acil ekstra işe ihtiyacım var akşamları yapabileceğim kalem işi yada geliri olan bi iş almak istiyorum lütfen ulaşırsanız cok sevinirim

 285. Ayşe dedi ki:

  Konya da yaşıyorum. Paketleme her türlü iş yaparım ev hanımıyım boş zamanım çok fazla. Eşime aileme destek çıkmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 286. Elif dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim hemsirelik fakültesinde okuyorum ikinci öğretimim akşamları okula gidiyorum el becerim oldukça iyidir disiplinli ve duyarlı çalışırım. Ilginiz için teşekkür ederim

 287. aynur dedi ki:

  is ariyorum istanbul kucukcekmece sefakoy

 288. Müzeyyen dedi ki:

  Arkadaşlar ben de ev hanımıyım oturduğum yerden parami kazaniyorum.aylık gelirim 2500 TL civarı sen de yapabilirsin. Işimiz %100 bitkisel ürün Farmasi Sen de Benim ekibim e katılmak istersen.mesaj atmaniz yeterli.

 289. Uğur dedi ki:

  İst. Tuzla paketleme montaj işleri yapabilirim

 290. Evde Ek iş yapmak dedi ki:

  Merhabalar istanbul pendikte oturuyorum kalem işi ve nikah şekeri işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 291. Evde paketleme işi dedi ki:

  Konya selçukluda oturuyorum paketleme işini yapmak istiyorum ve o işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 292. Aysel dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum evde paketleme işi yapmak için istiyorum

 293. Kalem montaj paketleme işi dedi ki:

  Merhaba, İstanbul / Ümraniye de ikamet etmekteyim.Kalem paketleme işini özenli ve dikkatli bir şekilde 3 kişilik aile ekibimizle yapabiliriz. ihtiyacımız var. dönüş yaparsanız sevinirim. Saygılarımla

 294. Iş alan dedi ki:

  Ben antalya kepez de oturuyorum benimde bu ise çok ihtiyacım var bebeğim olduğu için evden çıkamıyorum

 295. çağrı bayram dedi ki:

  bu işlere cok ihtiyacım cok iyi zımba basarım cevap beklıyorumn

 296. Güneş dedi ki:

  İyi günler ben 22 yasindayim evli ve iki çocuk annesiyim van sabaniye mahallesinde oturuyorum maddi durumum yok sizden iş istiyorum paket işi olursa çok sevinirim çünkü çok ihtiyacım var cevap verirseniz çok iyi olur

 297. evlere ek is dedi ki:

  ankarada oturuyorum bende evde ek is yapmak istiyorum

 298. Yildiray dedi ki:

  Evde e ailece calisip para kazanabilecegimiz islere ihtiyacimiz var. Ilginize istanbul küçükçekmece den. Teşekkürle rrr

 299. Ek iş dedi ki:

  Bende paketleme işleri yapmak istiyorum ihtiyacım var

 300. Gülcan Tarhan dedi ki:

  Ankarada oturuyorum ev hanımıyım evde yapabilecegim her türlü paketleme işini yapabilirim acil iş arıyorum

 301. Remzi dedi ki:

  Eyüpsultan/İstanbul’da ikamet ediyorum. Kamuda çalışıyorum akşam 17:00’dan sonra ve hafta sonu boş zamanım var. Eşim ve ben çocuğumun eğitimi için evde montaj, paketleme ve bilgisayar işi ayrıca E sınıfı ehliyetim var şehir içi şehirler arası taşımacılık ve özel şoförlük yapabilirim..
  İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 302. evde iş dedi ki:

  sayın site yöneticisi bende evde iş yapmak istiyorum kayseri de yaşıyorum ismim murat HAYTA her türlü paketleme işi yaparım firmalar dönüş yaparsa sevinirim kolay gelsin

 303. Yurdagül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum K. Marasta oturyorum

 304. Esma dedi ki:

  istanbul uskudar da oturuyorum evde paketleme isi istiyorum herhangi bir is olur ilgilenirseniz sevinirim

 305. paketleme dedi ki:

  yozgatta yasıyorum bu işe ihtiyacim var ulasirsanız sevinirim

 306. Demet özyıldırım dedi ki:

  Ben kayseri esenyurtta oturuyorum evde yapılabilecek paketleme iş arıyorum ilgilenirseniz dönüş yaparsanız sevinirim lütfen çok ihtiyacım var lütfen

 307. Gülcan Tarhan dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim

 308. sakine dedi ki:

  merhaba istanbul güngörende ikamet ediyorum 4 kişiyiz evde paketleme işi istiyoruz ek işe ihtiyacımız lütfen geri dönüş yapın

 309. Paketleme, Montaj,Davetiye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz.Eşim ile birlikte her türlü paketleme konusunda yada montaj konusunda yardımcı olabiliriz. Umarım çalışma fırsatı yakalayabiliriz.

 310. Gül dedi ki:

  Kalem.işi yapabiliriz 3 kişilik ekibimiz le birlikte istanbul kagithane istekle ve özenle çalışıp emegimizin karşılığını almak isteriz teşekkür ederim

 311. Zeynep dedi ki:

  merhaba ben Zeynep 4 kişilik bir ekibimiz var. gerçekten eksiksiz ve hatasız işler çıkarırız.umarım dönüş yaparsınız iyi günler:)

 312. Belgüzar dedi ki:

  Sakarya hendek.Evden ek işe ihtiyacım var.

 313. Is dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum van dönüş yaparsanız sevinirim

 314. Unicorn dedi ki:

  Kayseride evde ek is istiyorum acjl olsun lutfen

 315. Evde iş dedi ki:

  Evde paketleme veya montaj işi arıyorum Konya karatay

 316. Aysenur dedi ki:

  Corumda oturuyorum bende yapmak istiyorum bu islerden

 317. Paketleme dedi ki:

  Merhaba İstanbul Kağıthane de ikamet etmekteyiz
  Evimizde 4 kişi bulunmaktayız her türlü paketleme işini yapabiliriz. İşinizi zamanında ve titizlikle yapabiliriz

 318. Ek iş dedi ki:

  Merhaba kalem işini yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 319. nagihan saltay uzun dedi ki:

  istanbul esenyurt evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 320. Evde paketleme işi dedi ki:

  Merhaba evde butur iş yapmaya cok ihtiyacım var istenbul beylikdün oturuyorum 3 kişiyiz yecrübeliyiz lütfen aryın

 321. Ferya Abravcı dedi ki:

  İsiniz detaylari nedir acaba..

 322. Pınar dedi ki:

  Kocaeli daricada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Evde boş zamanim cok oluyor. Eşime biraz da olsa bende destek cikmak istiyorum.yardimci olursanız sevinirim.

 323. Fikriye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim izmitte oturuyrm yardımcı olursanız sevinirim

 324. dedi ki:

  Merhabalar . Paketleme işlerini çok çabuk ve muntazam yaparım. Dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler iyi çalışmalar. Leyla

 325. Yücel bozoğlu dedi ki:

  Karaman / merkez her türlü evde iş yapılır ulasiniz Yücel bozoğlu

 326. Kalem montaj işi almak istiyorum yada herhangi bir işte olabilir sayfadan dedi ki:

  İstanbul esenlerde oturuyorum ve evde bi çok iş yaptım ara verip dinlendikten sonra tekrar başlamak istediğimde yapabileceğim bir iş bulamadım evde ev işimi ve yapabileceğim işimi programlayıp çalışırım ve kalem montaj işi istiyorum mümkünse karşılıklı güvenilir ve düzenli çalışırım geti dönüş yaparsanız memnun olurum ihtiyacım var teşekkür ederim şimdiden.. Herhangi farklı bir işte olabilir öğrenilmiyecek diye birşey yok

 327. zuhal dedi ki:

  istanbul kartalda oturuyorum çalışmak istiyorum

 328. Yücel dedi ki:

  Elim çok hızlıdır her türlü paket işini yaparım çocuklarım okuyor çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 329. neval dedi ki:

  evde paketleme işi arıyorum nikah şekeride olabilir dönüş yaparsanız sevinirim

 330. HER TÜRLÜ PAKET İŞİ dedi ki:

  Merhaba sizleri bayadır takip ediyorum böyle fırsatlar tanıdığınız için sizlere cok tşk ederiz.28 yasindayim hizli ve özenle yaparim güveninizi sarsmam. Evde her türlü paket isi bende yapmak istiyorum biliyorum herkesin ihtiyaci var ama benim daha cok cunku calisamiyorum evime bakmam lazim. Lutfen epostama yazin bekliyorum lutfen…Burdur/Gölhisar

 331. Züleyha dedi ki:

  İzmir kemalpaşada oturuyoruz. Evde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 332. Birgül bayrak dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Ümraniye’de oturuyorum

 333. Melek dedi ki:

  Evde paketleme isi yaparim.is verirseniz sevinirim

 334. Ek iş paketleme veya nakış işi dedi ki:

  Merhaba, Pendik , Esenler Mahallesinde oturuyorum, kalem paketleme, boncuk yapmak ve paketleme işleri ne varsa yapabiliriz . Bir çocuğum var , bir tanede Allah nasip kısmet ederse yolda , tek çalışıyorum geçimim biraz zordur , ek işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 335. Ek iş dedi ki:

  Hertür ek iş yapabilirim işi zamanında bitirmek için elimizden gelenin fazlasını yaparım titiz ve disiplinli biriyim

 336. Melek dedi ki:

  Istanbul eyüpde oturuyorum dönüs yaparsanz sevinirim

  1. Eve ek iş dedi ki:

   Kacaelide körfezde otuyorum eve ek iş istiyorum ne olursa yaparim

 337. evlere iş dedi ki:

  Kayseri de ikamet etmekteyiz evde paketleme ile ilgili işler yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 338. Kalem montajı ve zımbalama dedi ki:

  Merhabalar ben Bursa inegöl ilçesinde ikamet etmekteyim. Evde yapılacak olan kalem montajı ve zımbalama işleri olursa bana ulaşırsanız çok memnun olurum.

 339. nur kaba dedi ki:

  merhaba
  tekstil işinde çalışmaktayım. paketleme bölümündede çalıştım. ekstra kazanç için düşünüyorum. ailecek takım olarak iş aramaktayım. disiplinli çalışma ve iş takibi yapmaktyız.

 340. Hızlı ve güzel paketleme yapabilirim. dedi ki:

  Merhaba ben öğrenciyim el becerim vardır. Hızlı ve en iyi şekilde temin edebilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.. .

 341. Sevde dedi ki:

  Merhaba Sakarya Hendekte oturuyorum. Evlere ek işi istenilen zamanda iletebilirim. Lütfen geri dönüş yaparsanız çok memnun kalırım.

 342. Betül DEMİREKİN dedi ki:

  ek paketleme işine ihtiyacım var. Özverili çalışırım ve zamanında teslim edeceğimden şüpheniz olmasın. Geri dönerseniz sevinirim.

 343. Yasemin cüce dedi ki:

  Merhaba istanbul pendikte oturuyorum pratiğim ve el becerim kuvvetlidir evimde paketleme gibi işleri rahatlıkla yapabilirim sizden dönüş bekliyorum

 344. Şeyda dedi ki:

  Her türlü ev de ek iş yapılır

 345. Kalem veya nikah sekeri dedi ki:

  Bu işi tam vaktinde yapibelirim adet kaç olursa olusun

 346. Evlere is dedi ki:

  Daha once Evlere is dagittim grubum var. tekrar evlere is vermek istiyorum

  1. Ek iş dedi ki:

   Merhaba ekibim var her işi yapıyoruz bana dönüş yaparmısınız

 347. Ek iş dedi ki:

  Kalem işini yapmak istiyoruz

 348. Aslı dedi ki:

  Kahramanmaraş da oturuyorum paketleme işini itinayla yaparım

 349. İş dedi ki:

  Merhabalar hertürlü paketleme işi yapıyoruz 8kişilik bir grubumuz mevcuttur ulaşırsanız çok seviniriz

  1. Ek iş dedi ki:

   Merhaba fatma ben büyükçekmece de oturuyorum kendi evde ek iş yapabilirim

 350. İs dedi ki:

  Merhaba ben Fatih’te oturuyorum ise ihtiyacım var 3 kişiyiz

 351. Evde paketleme işi dedi ki:

  Evde paketleme işini eşimle birlikte zamanında titiz bir şekilde teslim edeceğimizden kuşkunuz olmasın Ankara

  1. Özkan sadiklar dedi ki:

   Selam arkadaslar bende evde is yapmak istiyorum kalem montasi olabilir nasil ala bilirim yardimci olurmusunuz corlu tekirdag benim tl

 352. Kalem montaj dedi ki:

  İstanbul cennette ikamet etmekteyim daha önce kalem montaj işi yaptım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 353. Mehtap dedi ki:

  Konya da ikamet ediyorum özel sektör de paketleme işinde 5 sene çalıştım elim paketleme işlerinde hızlıdır özenle her türlü paketleme işlerini veya başka işleri yaparım ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim mehtapd

 354. Nikah sekeriyapmak istiyorum ihtiyacim var dedi ki:

  Nikah sekeri yapmak istiyorum lutfn yardimci olurmusnz

 355. Serife dedi ki:

  afyon merkezde oturuyorum kucuk cocugum oldugi ici. calisamiyorum malum asgari ucreet ve tek maasla gecim bi hayli zor yardimci olursaniz geri donus yaparsaniz cok memnun olurum

 356. Tuğba dedi ki:

  Merhaba ben istanbul bagcilarda oturuyorum acil ise ihtiyacım var paketleme işlerinden yapabilirim elim seridir

 357. Tuğba dedi ki:

  Bu ise çok ihtiyacım var bir kızım var evin geçimini saglamam gerekiyor Gümüşhane Şiran da oturuyorum vaktinde teslim ederim

 358. aynur dedi ki:

  evde paketleme usı yapmak ıstıyorum bır kac basvuru yaptım ama donıs olmadı donus yaparsanız sevınırın tesekkurler

 359. okan dedi ki:

  evde ek iş yapabilirim kalem işi .

 360. Yasemin dedi ki:

  Beylikdüzünde oturuyorum.evde yapılacak işler için iletişime geçerse iz sevinirim.

 361. Belkız bahar dedi ki:

  Evde paketleme isi istenilen zamanda yapabilirim.28 yasindayim bursada otuyorum 3 kisilik ekibimiz vardir.

 362. Burak dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum.Boş vaktim epeyce çok

 363. Safiye dedi ki:

  2 kişiyiz çok ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz istanbul bahçelievler

 364. Ertuğrul Kaya dedi ki:

  Malulen emekliyim benimde evde iş ihtiyacim var. Lütfen yardımcı olurmusunuz. İzmitte ikamet etmekteyim. 0

 365. ENGİN dedi ki:

  canta kalem ve seker işini yaparım deneyimim var istenilen adeti zamanında yetiştiririm

 366. Serkan dedi ki:

  Evde hertürlü paketleme işi yapabilirim dönüşlerinizi bekliyorum

 367. Semiha dedi ki:

  Her türlü paketleme işini yapabilirim

 368. Yeliz dedi ki:

  Evde paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 369. Erhan dedi ki:

  Slm ben muş merkezde oturuyom eşim ve komşuları ekipçe evde paketleme işi yapmak istiyolar paketlemeye ilgili ne is olursa yapmak istiyolar ama tabikide çok zor olmasın yardimci olursanız sevinirim teşekürler.

 370. Hakan dedi ki:

  Merhaba kalem işini yapabilirim ayrintiları nasil ögrenebilirim tşk

 371. bilal akgul dedi ki:

  evde yapilabilecek ek işi istenilen zamanda bitirebiliriz. lutfen dönüşlerinizi bekliyoruz. tesekkurler.

 372. Tuğba dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum

 373. Asiye dedi ki:

  Evde paketlenebilecek her türlü paket işini istenilen zamanda iletebilirim geri dönüş yaparsanız memnun kalırım

 374. İre kırca dedi ki:

  Öğrenciyim işe ihtiyacım var kadiköyde yaşıyorum

 375. Nevin dedi ki:

  Evde yapılabilecek iş imkanı istiyorum

 376. DİLEK G. dedi ki:

  nikah şekeri işi yapmak istiyorum. veya çorap paketleme.

 377. SAMİ dedi ki:

  evde paketleme işleri yapmak istiyorum

 378. MERVE KESKİN dedi ki:

  Evde iş istiyorum 25 yaşındayım bursada yaşıyorum lütfen yardımcı olun

 379. Esra dedi ki:

  Ben is yapmak istiyorum lutfen bana geri donun

 380. Habibe Aktaş Iriz dedi ki:

  Balikesirde ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz en azından olumlu yada olumsuz cevap bekliyorum..

 381. Nur dedi ki:

  Evde paketleme işi bütün işleri yaparım yardımcı olur musunuz?

 382. Duygu akay dedi ki:

  Evde is imkani istiyorum

 383. Rumeysa dedi ki:

  Evde el iş yapmak istiyorum

 384. Gürkan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 385. Semra dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum bos zamanim cok donus yaparsaniz sevinirim

 386. Cano dedi ki:

  Evde paketleme yapabileceğim iş arıyorum.

 387. Emel ERİŞTİ dedi ki:

  işsizim evde çorap, balon, pipet, kulak çubuğu vb ürünleri paketlerim evde üç kişiyiz bu işleri yaparız

 388. ülke dedi ki:

  Merhaba Antalya da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 389. Mehtap dere dedi ki:

  Konya da ikamet ediyorum özel sektör de paketleme işinde 5 sene çalıştım elim paketleme işlerinde ve baska ne iş olursa hızlıdır özenle her türlü işleri titiz likle yaparım yardımcı olursanız sevinirim ihtiyacım var lütfen

 390. selda taşbaş dedi ki:

  merhaba izmirde yaşıyorum iki kişiyiz bu işleri yapmak istiyoruz teşekkürler

 391. Gülsevil dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum Antalya

 392. Ecem dedi ki:

  Öğrenci Balıkesir

 393. Sehriban dedi ki:

  Kalem yada çanta yaparım evde

 394. Seher Topuksuzoğlu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Kastamonuda oturuyorum

 395. Merve dedi ki:

  Evde kalem paketleme yada iplik temizleme isi yapmak istiyorum istanbul umraniye tarafinda oturuyorum.lutfen geri dönüs yapın

 396. Ülkü dedi ki:

  Evde kalem paketleme işi yapmak istiyorum 3 kişiyiz

  1. sezgin dedi ki:

   evde ek iş istiyoruz ekip halinde yapacağız

 397. Erol dedi ki:

  Titiz ve duzenli olarak evde is yapmak istiyoruz degerlendirirseniz seviniriz istanbul sultangazi

 398. Münevver dedi ki:

  Kayseride yasiyorum acil ise ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 399. mihrican dedi ki:

  evde paketleme isi susleme isi yapmak istiyorm lutfen dönüş yapin

 400. Hasret dedi ki:

  Evde iş yapmaya cok ihtiyaçım yardımcı olur musunuzz

 401. Baysal dedi ki:

  Kendimiz çantacıyız işyerimizi kapattık evde zımba paketleme işi istiyoruz acil lütfen yardımcı olun antalya altınkum

 402. Ramazan dedi ki:

  Evde iş yapıyoruz

 403. Merve dedi ki:

  Evde iş imkanlarından yararlanmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 404. Sare dedi ki:

  Samsunda oturuyorum iş imkanlarından faydalanmak istiyorum yardımcı olur musunuz kalem montaj , etiket basma veya şeker paketleme olabilir

 405. Ayşe Balcı dedi ki:

  evde yapılabilecek her türlü işi yapmak istiyorum.

 406. Ayşe dedi ki:

  Istanbul pendik te ikameh ediyorum bende iş istiyorum

 407. Necla dedi ki:

  Ekibim var is istiyorum. .

 408. Harun dedi ki:

  Titiz, dürüst, ciddi işine sağdık bir ekip ile siz değerli firmalara hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 409. Kudret Töre Ay dedi ki:

  Evde kalem montajı yapmak boş zamanlarımı değerlendirmek ve sizlere yararlı olmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 410. Tuğba dedi ki:

  Merhaba İstanbul Üsküdar’da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum verilen işi istenilen zamanda bitirip teslim ederim dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 411. Ayşe dedi ki:

  Evde çorap işi istiyorum tecrübeliyim daha önce masaciydim

 412. Mesut dedi ki:

  Slm bizde evde is yapmak istiyoruz 3 kisiyiz istanbul anadolu yakasindayiz

 413. Havva erol dedi ki:

  Her türlü ek becerim vardır

 414. fazıl yazıcı dedi ki:

  kendi tükkanımda iş yapmak istiyorum ekipmanlarım har gelip dükkanımı göre bilirsiniz

 415. Elif dedi ki:

  Evde ek isi yapip cocugumun ihtiyaclarini karsilamaknistiyom lutfen yardimci olurmusunuz

 416. Busra dedi ki:

  Evde iş itiyorum yardımcı olur musunuz paketleme ip temizleme olabilir

 417. Meryem dedi ki:

  Evde iş imkanından faydalanmak istiyorum

 418. Hanife akar dedi ki:

  Kalem paketleme işi yapmak istiyorum 5 kisiyiz

 419. Meral dedi ki:

  Evde iş istiyorum pendik kaynarcada oturıyorum kalem montaj,çorap paketlemevs her tür paketleme işi şütfen geri dönüş yapım

 420. Eda dedi ki:

  Evde paketleme vs işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 421. Merve dedi ki:

  Bütün işleri yapmak istiyorum ne olur dönüş yapın izmitte oturuyorum

 422. Dilek dedi ki:

  Nikah sekeri yapimi

 423. Ayse dedi ki:

  Evde iş iistıyorum bana yardımcı olurmusunuz

 424. Münevver dedi ki:

  Geniş bir ekibim var şala boncuk taktırma şala düğüm attırma elde eşarp kıvırma işiyle uğraşıyorum gürsuda oturuyorum bu işle ilgilenen kişiler dönebilir

 425. Nergis Aykul dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul Ümraniye Dudullu

 426. Emine dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 427. Necmiye dedi ki:

  Istanbul sariyer ekibim var nikah şekeri ve paketleme icin iş ve güvenilir firma

 428. Rumeysa dedi ki:

  Evde işe ihtiyacımızvar sakarya veya düzce merkez

 429. handan dedi ki:

  iş istıyorum evde malatyadan..

 430. Ozlem dedi ki:

  Çalışmak istiyorum ozlem

 431. Elif çakmak dedi ki:

  Merhaba istanbul kocamustafa paşa da oturuyorum bende eve is almak istiyorum

 432. Osman Şevket KARAASLAN dedi ki:

  ümraniye de ikamet ediyorum. <Burada beyan edilen işlerden müsait olanlara talibim. irtibt kurulursa sevinirim. hayırlı çalışmalar.

 433. tünay dedi ki:

  ÇANAKKALE MERKEZDE OTURUYORUM EVDE EK İŞE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 434. Hilal dedi ki:

  Ek işe çok ihtiyacım var her türlü işi yapabilirim

 435. Mujde dedi ki:

  Merhaba İstanbul bağcılar /kirazlı’da oturuyorum,üretime katkıda bulunmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var
  iletişime geçerseniz memnun olurum iyi günler…

 436. feride dedi ki:

  Antakya da yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum

 437. Aysun dedi ki:

  Konya selcukluda ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. sefik dedi ki:

   promosyon çanta dikişişi vardır düzenli ve parca bası , haftada bellrlimiktarın altına düşmeden calişmak ıstermısınızsürekliiş

 438. ömer narin dedi ki:

  meraba evimde bu işi yapmak istiyorum eyüp istanbul da istikamet ediyorum 2 kişiyiz e postama ulaşırsanız sevininirim ihtiyacm var açıkcası

 439. Ayse dedi ki:

  Merhaba mamak ankara da ikamet ediyorum ise ihtiyacım var her türlü is ve paketleme işi yapabilirim 0531

 440. Derya dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Gaziantep

 441. Semanur urku dedi ki:

  Merhaba ben istanbul sancaktepede oturuyorum benimde işe ihtiyacım var iletişime geçerseniz sevinirim

 442. Aydin caliskan dedi ki:

  Abim edirne uzunkoprude evde is yapabilir acil lazım

 443. Gülşah GÜREL dedi ki:

  Bende evde ek is yaparak para kazanmak istiyorum

 444. Nejla dedi ki:

  Bende iş istiyorum güvenilir ve parada sıkıntı olmuycak şekilde

 445. Canan dedi ki:

  İstanbul Arnavutköy de ikametgah ediyorum ekip kurabilirim kalem yada çanta işi istiyorum

 446. Fergül cinyol dedi ki:

  Lütfen bana iş verin lütfen ihtiyacı var

 447. Emine dedi ki:

  Merhaba Çankırı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ihtiyaç olduğu icjn dedi ki:

   Merhaba evde paketleme v.s iş yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

 448. Elif dedi ki:

  Duzce merkez ek is ariyorum

 449. Saliha karadeniz dedi ki:

  Sinop türkelinde oturuyorum eve iş almak istıyorum

 450. Sedat gunduz dedi ki:

  Mrb istambul umraniyede oturuyorum ek is yapmak istiyorum gunduz

 451. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Çankırı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 452. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Çankırı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 453. Nesime Sevinç dedi ki:

  Ben İstanbul Küçükçekmece ‘de ikamet ediyorum. İş yerin kapandı acilde evde paketleme , mandal ve şekerleme paketleme işleri yapabilirim. Elim hızlıdır itina ile teslim ederim. Acil işe ihtiyacım var.

 454. Nihal dedi ki:

  Iş arıyorum zonguldak

 455. aslıhan yiğit dedi ki:

  gebze cayırovada oturuyorum iplik temizleme işi ve etiket takma işinden evime iş istiyorum ırtıbat kurarsanız sevinirim

 456. NUR dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyoruz. İSTANBUL Beşyüzevler

 457. Esra doğan dedi ki:

  Merhaba İstanbul esenyuetta ikamet ediyorum toplamda 8 kişiyiz eve iş istiyoruz sabun kına kalem zımba ne olursa

 458. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben istanbul maltepe de ikametgah etmekteyim evde boş zamanlarımı çalışarak geçirmek ve eve katkıda bulunmak istiyorum biz 4 komşuyuz böyle bi işe ihtiyacımız var

 459. Kader Karatepe dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız?

 460. Mina dedi ki:

  Biz bes kiz kardeşiz evde ek iş yaomak istiyoruz.Elimizde cok Yatkın

 461. Ayse dedi ki:

  Türküyenin her yerine dantel namaz takkesi örme isi verilir.

 462. Şeyma dedi ki:

  Merhaba hızlı ve temiz iş yaparım kesinlikle memnun kalırsınız ve işe işe çok ihtiyacım var geri dön

 463. yıldız dedi ki:

  ekibim var 50 ye yakın ev yemekleri paketleme işi arıyom

 464. Zeynep Rodoplu dedi ki:

  Merhaba, Bursa ilinde bulunmaktayım. Tek ya da ekip ile hızlı ve temiz teslimat yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 465. Güliz Sürücüoğlu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Disiplinli ve titiz çalışırım. Geri bildirim yaparsanız sevinirim. Ataşehir de oturuyorum. Teşekkürler

 466. Murat dedi ki:

  Mrb paraya ihtiyaci olan bayanlar arasin ozellikle terzilikten anlayan 91

 467. Sema dedi ki:

  Tecrubem var lutfen geri donus yaparmisiniz

 468. Suheyla dedi ki:

  Evde düzenli montaj ve paketleme işi yapariz

 469. Suheyla dedi ki:

  Evde paketleme ve muntajlama işi varsa yaparız esenyurt ıstanbul da oturuyouz

  1. Mavi dedi ki:

   Evlere ek iş veriyoruz düşünürmüsünüz? Paketleme işi değildir sadece bayanlara özel çalışıyoruz. ..

   1. Emine kaçmaz dedi ki:

    Pendikte oturuyorum ne işi yapılıyor bilgi verirmisiniz

 470. Ayse onay dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var paketleme boncuk işleme veya takı yapabilirim dönüş yaparmısınız

 471. Dilek Tosun dedi ki:

  Eve ek is almak istiyorum

 472. Hacer dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş istiyor um yardımcı olursanız çok sevinirim kendim astım hastasıyım çalışamıyor 2çoçuk okutuyorum zor durumdayız yardımcı olursanız çok sevinirim

 473. Selma dedi ki:

  Biz iki komsuyuz elimizde hizlidir evimize kar sağlamak istiyoruz acil ise ihtiyacımız var kiradayiz derseniz lütfen bize dönerseniz çok mutlu oluruz şimdiden teşekkürler ne is olsa yaparız .kalem işi isdiyoruz. duman78

  1. Mavi dedi ki:

   Evlere ek iş veriyoruz ilgilenir misiniz?

   1. Semiha erbay dedi ki:

    Ben ilgileniyorum esenyurt yeşilkent mahallesinde oturuyorum

   2. Mizgin dedi ki:

    Mrb ne işi

   3. Gülşah GÜREL dedi ki:

    Evet ne isi oldugunu dair beni bilgilendirirseniz sevinirim ek ise cok ihtiyacim var

   4. Hacer dedi ki:

    İyi günler evet bende eve ek iş yapmak istiyorum.İhtiyacım var yardimci olur musunuz? Nikah şekeri, paketleme vs. yaparım.

   5. gamze dedi ki:

    evet ilgileniyorum iş ile ilgili bilgilendirirseniz memnun olurum.

   6. hayrettin dedi ki:

    ben eşim ve çocuklarım evde iş yapmak istiyoruz

   7. Paketleme seçme 10 yıllık tecrübe ve ekip dedi ki:

    Tekirdağ çerkezköy

 474. yasmin dedi ki:

  sayın yetkililer.evlere gönderdiğiniz işlerden yapmak istiyorum.sevkiyat ve zamanda sizi sıkıntıya uğratmayacağımın garentisini vererek sizden cevap bekliyorum.saygılarımla.iyi çalışmalar…

 475. Şerife dedi ki:

  Ankara Etimesgut da oturuyorum evde her türlü paketleme işini yapabilirim bu işe ihtiyacım var en kısa zamanda dönüş yapmanızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

 476. Ebru yılmaz dedi ki:

  Istanbul -maltepede ikamet ediyorum ev hanimiyim paketleme isi rica ediyorum işe ihtiyacim var

 477. Hatice dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum bilgi verirmisiniz

 478. Sibel Şahin dedi ki:

  Acil iş arıyorum Kağıthane.

 479. Sümeyye dedi ki:

  Ankarada oturuyorum. Öğrenciyim gelir elde etmek istiyorum bu tür işleri severek yapiyorum paketleme işi yapmak istiyorum umuyorum ki biran önce iletişime geçilir

 480. Hatice dedi ki:

  Evde yapmak için evde ek iş istiyorum bilgi verin lütfen

 481. Hatice Sivrikaya dedi ki:

  Slm Burhaniye ilçesinde yaşıyorum paketleme işi ni yaonak isterim ev hanımıyım geri dönüş yaparsan ız memnun olurum saygilar

 482. emine dedi ki:

  merhaba izmirden yazıyorum paketleme işi yapmak istiyorum.bana mail adresimden ulasabilirsiniz

  1. Mavi dedi ki:

   Evlere ek iş veriyorum ilgilenirseniz iletişim adresim mavi.siyahh23

 483. Ayla dedi ki:

  Izmir sirinyerde oturuyorum. Daha once evde boncuk isi yaptim. Paketleme isi veya kalem montaj isi yapmak istiyorum. Donus yaparsaniz sevinirim.

 484. Sevda kızılkaya dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir

 485. Ayla dedi ki:

  Evde nikah şekeri ,sabun paketleme ,silgi paketleme,mandal paketleme işlerinden herhangi birini yapmak istiyorum lütfen benimle iletişime geçin yer Beylikdüzü ,İstanbul

 486. Şerife dedi ki:

  Hadımköy/ istanbul

  1. Bilgin özçeliker dedi ki:

   paketleme işiyle ilgileniyorum 3kişilik ekibim var izmir çiğli organize

 487. Melek dedi ki:

  İstanbul Çekmeköy de oturuyorum bu işi istiyorum vaktim çok yapabileceğime inanıyorum elim yatkın paketleme işlerine

 488. GÜLER dedi ki:

  merhaba evde yapabileceğimiz iş istiyoruz. Gebze

 489. Gupse Pınar Yıldırım dedi ki:

  Merhaba evde kalem montajı ve paketleme gibi işler yapmak istiyorum. Arkadaşımla birlikte. Fethiye de oturuyorum.

 490. Ebru Pınar Rodoplu dedi ki:

  ACİL İŞE İHTİYACIM VAR.MAİL YOLU İLE HABER BEKLİYORUM SİZDEN

 491. Elif baykus dedi ki:

  Küçük çocuğum olduğu için calismiyorum evde yapabileceğim is istiyorum borcumuz var eşime destek olmaknistiyorum

 492. Devran dedi ki:

  Merhaba
  Evlere ek iş verilir detaylı bilgi için mail adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz

  1. Ayşe dedi ki:

   Ben de evde paketleme ,işleme, nikah şekeri ,kalem işi yapmak istiyorum .elim hızlidir

  2. Asya Erdogan dedi ki:

   Dönüş yapar mısınız.

  3. Tuğçe dedi ki:

   Ne işi veriyorsunuz acaba?

  4. Damla dedi ki:

   Merhaba bilgi alabilirmiyim

  5. Gökşen dedi ki:

   merhabalar ben dikim işi ile ilgileniyorum esenyurttayim

 493. özlem çolak dedi ki:

  kalem montaj işini yapmak istiyorm dönüş yapar misiniz

 494. Ayhan dedi ki:

  Bayram oğlu emek mahalleside oturuyorum kalem montaj iş istiyor cevap verir seniz sevinirim

 495. Buket dedi ki:

  İzmir bucada ikamet ediyorum. Eve ek iş istiyorum

 496. Zeynep dedi ki:

  Kalem montajı yapmak istiyorum ekipim var sultanbeylide oturuyorum geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 497. özlem dedi ki:

  konyada oturuyorum. evde paketleme işini beyendim yapmak istiyorum.

 498. hatice dedi ki:

  merhaba evde montaj, paket ve vs. işleri yapabilecek bir ekibim var .. ilgilenen firmaları bekliyoruz

 499. Hatice dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var yardimci olursaniz memnun olurum

 500. Yağmur dedi ki:

  İstanbul avrupa yakası 2 kişilik ek iş arıyoruz

 501. Nurullah dedi ki:

  Evlere Tesbih dizme işi verilir Tuzla Aydınlı evlere teslim edilir iletişim özelden irtibata geçiniz

  1. Damla dedi ki:

   Merhaba bilgi alabilirmiyim

 502. Ünal dedi ki:

  Evlere veridiginiz her işe talibim çok acilim ihtiyacım var İSTANBUL

 503. Betül Öztürk dedi ki:

  Evde paketleme ve ne iş olursa yaparım.ekim hızlı ve titiz yaparım.ev hanimiyim bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun.izmit Derince de oturuyorum

 504. Gülten dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim ısparta Eğirdir ilçesinde oturuyorum

 505. PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM dedi ki:

  evde ek gelir olarak yapmak istiyorum..

  1. Evde iş imkanı istiyoruz dedi ki:

   Merhaba istanbul esenyurt köy içi meydanda oturuyoruz
   10 kişiyiz her türlü paketleme ambalaj montaj işini yapabiliriz evde iş imkanı istiyoruz dönüş yaparsanız sevinirim

 506. Demet dedi ki:

  2 kişiyiz maltepe istanbuldan paketleme işi kabul edilir

 507. tuğçe dedi ki:

  bende yapabillirim 3 kişiyiz maltepe istanbul

 508. Dilek dedi ki:

  Bende eve ek iş alabilirim ege bölgesinde

 509. Sonay dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İzmir bozyakada oturuyorum. Sans verirseniz sevinirim

 510. burcak altay dedi ki:

  istanbul/ümr 23 yasındayım beklıyorum

 511. Merve dedi ki:

  İzmit te oturuyorum ne olurpaketleme işi yaparım dönüş yapın

 512. MEVHİBE MERVE GÜR dedi ki:

  annemle birlikte deneyimli bir şekilde yapıyoruz, beykoz-istabul.

 513. Yasemim Taş dedi ki:

  Üsküdarda oturuyorum paketleme işini yapabilirim en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

 514. Ceylan dedi ki:

  Merhaba adim ceylan ankara altındağ da oturuyorum ev hanimiyim paketleme işi yapmak istiyorum elimiz hızlıdır elimden her türlü iş gelir temiz ve titiz calisirim zamanın da teslim ederim lütfen bu işe ihtiyacim var yardımcı olursanız cok sevinirim

 515. Leyla yıldız dedi ki:

  Nolur yardımcı olun çok ihtiyacım varr

 516. yeşim ertan dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum vanda yaşıyorum kalabalık bir ekibimiz var

 517. mehmet ali çakır dedi ki:

  ekip olarak kocaeli-gebzede yapabilecek ek iş arıyoruz

 518. Esra dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 519. suheda dedi ki:

  Elim cok hizli boyle isler yapmayi sewiyorm we istyorum fatihte otryorum

 520. Hacer dedi ki:

  Ev hanımıyım daha önce evden bu tarz işler yaptım.İş yapmayı çok seviyorum. Lütfen dönüş yapmanızı bekliyorum

 521. Ece dedi ki:

  Çok acil paketleme işine ihtiyacım var ev düzüyoruz elimden her türlü iş gelir içerenköy fındıklı mah geri dönüş yaparsanız sevinirim bana bu telden ulaşın

 522. Mehtap dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul Sarıyer de oturuyorum ev hanimiyim 2cocugum var elim hızlı ve titizimdir işe çok ihtiyacım var lütfen sizden haber bekliyorum şimdiden teşekkürler

 523. Tuğba KÖKSAL dedi ki:

  Annem için iş bakıyorum.Gaziemir/İzmir

 524. Sıdıka Güler dedi ki:

  Küçük çocuğum olduğu için disarda çalışmıyorum evde ek iş istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz samsun da oturuyorum

 525. Songül dedi ki:

  Antalyada oturuyorum ne isi olursa yaparim. Ihtiyacim var geri donerseniz sevinirim

 526. birgül dedi ki:

  evde ek is yapmak istiyorum. el becerim var.

 527. zehra dedi ki:

  izmirde oturuyorum evde ek iş yapmak isityorum sadce ben değilim bu işi isteyen cok arkadaşım var dönerseniz sevinirim

 528. Selen dedi ki:

  İstanbul kağıthane evde boncuk montaj tespih işleri yapılır

 529. TARKAN dedi ki:

  Beş kişilik ekibimle her türlü montaj, paketleme, kutu katlama işi yapılır. Kocaeli körfez de ikamet ediyoruz. ve sizden iş bekliyoruz. saygılar.

 530. Hacer tekin dedi ki:

  Ben evde paketleme işi istiyorum bu işe ihtiyacım var kendim astim hastasıyım fabrikada çalışamıyorum 2tane çocuk okutiyoruz nu işe ihtiyacımvar yardİmci olursanız sevinirim

 531. Meltem Çınar dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum
  meltemgen
  istanbul Pendik Kurtköy

 532. sultan dedi ki:

  Adım sultan catalcada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iki kişi yapacağız yardım edermisiniz

 533. Mehtap dedi ki:

  Konya cumra da ikamet ediyorum ozel sektörde paketleme isınde 5 sene çalıştım başka iş de olabilir ihtiyacım var mehtapdere

 534. Hatice dedi ki:

  Evde paketleme isi yapabilirim osmaniye kadirli de yasiyorum isinize ihtiyacim var

 535. Şerife dedi ki:

  Ankara Eryaman da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 536. Melike dedi ki:

  Antalyada yaşıyorum ev hanımıyım evde iki kişiyiz daha öncede benzeri paketleme işi yaptığımız için elimiz yatkındır hızlı düzenli ve pratiğizdir

 537. ceylan dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum el becerim yüksektir

 538. Nuray özel dedi ki:

  İstanbul beykoz paketle ısı istiyorum ekib halide salisabilriz

 539. Zehra Orhan dedi ki:

  Zehra Orhan 23 yaşındayım öğrenciyim ek işe çok ihtiyacım var Kütahya merkezde yaşıyorum hızlı ve temiz iş yaparım el becerim vardır zehra orhan

 540. Elif dedi ki:

  Merhaba istanbul esenyurt oturuyorum ek işe çok fazla ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 541. Aynur dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum paketleme

 542. Esmacan dedi ki:

  Istanbul buyukcekmece de oturuyoruz iki kişiyiz herturlu paketleme işi yapariz

 543. Zehra dedi ki:

  Merhaba evde ek iş için tuzla dan cevap bekliyorum

 544. melike dedi ki:

  ankara

 545. CELALEDDİN TULUN dedi ki:

  Eşimle birlikte evde iş yapmak istiyoruz.Eşimin KOSGEB sertifikası da mevcuttur.G.Antepte oturuyoruz.

 546. serkan ugurlu dedi ki:

  bu işe ihtiyacımız var ekibim var

 547. Saadet gerez dedi ki:

  Lütfen dönüş yapın her türlü iş yaparız tokat zilede oturuyoruz

 548. Yuksel dedi ki:

  Maltepe de oturuyorum evde ek is istiyorum her turlu paketleme isi olabilir

 549. Yılmaz çifti dedi ki:

  Merhaba eşimle birlikte evde günde 5-6 saat ayırarak ek işler yapmak istiyoruz

 550. Nuray dedi ki:

  Antalya. Paketleme ve diger isler ne olursa yaparim

 551. Feride dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum her türlü montajj ve paketleme işi yapabilirim ayrıca grubumda var

 552. Şükrü sahin dedi ki:

  Kalem montaj işi yapmak istiyoruz düzenli ve uzun süreli çalışmak istiyoruz mümkünse yoksa başka işlerde olabilir

 553. Fatmagül dedi ki:

  Istanbul bagcilarda oturuyorum 2 bebegim var disarda calisamiyorum cok fazla kredi borclarimiz var esime destek cikmak icin bende is istiyorum deneyimim yok henuz yolun basindayim ama herseyin bi ilki vardir elim her ise yatkindir kendime guveniyorum lutfen donus yapin

 554. ALTAN AŞIK dedi ki:

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM PAKETLEME İŞİ VB

 555. Selim dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

 556. Kübra dedi ki:

  İşe ihtiyacım var sürekli evdeyim boş zamanım çok paketleme VS herşey olur lütfen dönüş yapar mısınız elim hızlıdır İstanbul Beykoz

 557. Zekai dedi ki:

  Arkadaşlar evde çalışabileceğiniz tamamen risksiz harika bir iş teklifim var mail atın size dönüş sağlanacak

 558. Tugba dedi ki:

  Merhaba ben paketleme işini yapabirım gerckten hızlı ve guvenlı sekilde işlerı teslim ederım yeter ki iş olsun cok ihtiyacım var elim her işe yatkındır pratik birıyım yardımcı olursanız sevinirim

 559. Parascovia dedi ki:

  Merabalar ben is ariyorum canta zimbalamak yapabiliyorum da once cantacide calistim simdi 3 yasinda bi oğlum var o yuzden evde is ariyorum Istanbul bayrampasa da oturiyorum cevabinizi bekliyorum tesekurler

 560. Elif dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum paketleme işi yardımcı olursanız çok sevinirim

 561. Fatma dedi ki:

  Bunlara nasıl baş vuruluyir

 562. Melek Beşler dedi ki:

  Acil olarak iş arıyorum her işi yaparım paketleme işide yaptım iplik temizlemede yaptım 3 kişi yapacagız yardımcı olurmusunuz

 563. Edip dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum. evde yapacak işler arıyorum. işler titizlikle yapılır ve hızlıca teslim edilir. Ayrıca çevremde bulunan onlarca kişiye de dağıtımını sağlayarak takibini yapabilirim. bekliyorum. .

 564. cengiz dedi ki:

  beylikdüzü büyükçekmece evde ek iş yapmak istiyorum

 565. Emre dedi ki:

  Paketleme vb is için geri dönüş rica ederim

 566. Cagla dedi ki:

  Acil iş ve nakit ihtiyacım var hızlı temiz düzenli evden yapilcak isleri yapabilirim.

 567. Fatma dedi ki:

  Düzce merkez ekip var zamanında temiz is çıkarabiliriz

 568. özge dedi ki:

  beylıkduzunde ıkametgah edıyorum evde paketleme kurdan vs ıslerı yapabılırım

 569. songül altıntaş dedi ki:

  evde ek iş istiyorum

 570. Ahmet Karaca dedi ki:

  Evde kalem montaj ve kalem paketleme işi almak istiyorum iki kişi paketleme yapacağız istanbul Pendik

 571. hülya dedi ki:

  evde kalem montajı işi ve paketleme iş istiyorum

 572. fatma dedi ki:

  20kişilik ekibimvar herturlu boncuk ve diyer işleride yaparim

 573. Ayse dedi ki:

  Bende kalem veya toka yara bandi paketleme yapmak isterim istanbul pendik ekip halinde calisabiliriz

 574. Hanife dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işi yada kalem montaj işi arıyorum yardımcı olurmusunuz

 575. Hilal Bahçeci dedi ki:

  Annrmle evde ek is istiyoruz paketleme isi yardimci olursaniz seviniriz

 576. SALİH dedi ki:

  merhaba bide bu paket işi yapmak istiyoruz izmir bornovada ikamet ediyorum saygılar

 577. Meryem DOĞAN dedi ki:

  kocaeli darıca oturuyorum kalem montaj işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 578. Neriman dedi ki:

  Evde kalem montaj işi yapmak istiyoruz

 579. Ilknur bayram dedi ki:

  Ankara demetevlerde ikamet etmekteyim bu ise ihtiyacım var dönerseniz memnun olurum vaktimin çoğu zamanı boş geçmekte bu yüzden de bu ise ihtiyacim var eşime destek olmak istiyorum

 580. Arzu ucarı dedi ki:

  Evde nıkah sekerı ve dolma kalem yaparım

 581. Nurten akcay dedi ki:

  Ek iş ariyorum

 582. Bünyamin dedi ki:

  Merhaba iyi çalışmalar dilerim evde kalem montaj işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 583. Asuman dedi ki:

  Her türlu montaj ve paketleme isi yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 584. Serpil daldal dedi ki:

  Slm ben yurt disinda yasiyorum benim gibi evde ek is yapmak isteyen bir suru insan var olurmu bilmiyorum ama lutfen bi cevap verin bayiniz olabiliriz

 585. elif dedi ki:

  bu işe çok ihtiyacım var,üç çocuğum var eşime destek olmak istiyorum.lütfen gerçekte böyle bi iş varsa geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum ,allah rızkınızı bol eylesin hayırlı akşamlar.

 586. Zeliha konuklar dedi ki:

  Merhaba 3 kişiyiz 4 de olabilir izmir bucada oturuyoruz kalem montaj işi olabilir yada başka farketmez dönüş bekliyorum zamanında ve düzgün iş çıkar elimizden

 587. Birsen Güntay dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum paketleme yaparım

  İzmir menemen de oturuyorum

 588. Gonul dedi ki:

  Bende etiket ve nikah şekeri işi yapabilirim

 589. Zerinay Koç dedi ki:

  Ankara.. 3 kisiyiz her türlü montaj paketleme yapabiliriz

 590. hülya dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyoruz 3 kişiyiz gerektiğinde 4 oluyor paketleme ve kalem bize çok uygun

 591. Emine dedi ki:

  İyi günler bende evde her türlü paketleme işi yaparım grubum var dönüş yaparsanız sevinirim

 592. Yaşar okur dedi ki:

  Merhaba emekliyim Aileme ek gelir sağlamak istiyorum.kalem montaj işi yapabilirim.

 593. Eda SAHİN KARABUDAK dedi ki:

  Merhaba evde ek iş arıyorum.herhangi biri olabilir.yardimci olursanız sevinirim.

 594. Emine dedi ki:

  istanbul eyüp te oturuyorum evde kalem işi yapmak istiyorum bana lütfen hemen ulaşırmısınız

 595. Zeynep Keşan dedi ki:

  Merhaba evde yapabilecegim is istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 596. Faruk dedi ki:

  Evelere ek is alma imkanimiz varmi

 597. Perihan dedi ki:

  Ankara Keçiören Etlik’te oturuyorum. Kalem montaj işini yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 598. bengisu dedi ki:

  tüm gün evdeyim. çocuklar okula başladı. boş zamanım çok fazla. bu tür işleri çok rahat yapabilirim. istanbulda yaşıyorum

 599. NihaL dedi ki:

  Merhaba Bartın Merkezde oturuyorum annem ve ben evde yapılabilecek işlere talibim paketleme, etiket basma evde iplik temzileme nikah şekeri yapabaliriz.

 600. Gülten dedi ki:

  Erzincanda yaşiyorum.Paketleme ve montaj işi yapabilirim

 601. Halime dedi ki:

  Atasehir icerenkoyde yapmak uzere canta isi ariyorum vb isler ariyorum daha oncede evde isler yaptim ve grup kurabilirim

 602. Esma dedi ki:

  İstanbul Çekmeköy den iş arıyoruz her iş olur 4 5 kişiyiz ama yapan bulurum lütfen dönüş yapin

 603. Zara dedi ki:

  Nikah sekeri paketleme isi yaparim

 604. Hatice şengül dedi ki:

  İyi günler ben antalya da yaşıyorum bir çocuğum var küçük rahatsız olduğu için dışarıda çalışamıyorum evde işe ihtiyacım var eşim inşaatçı lütfen yardımcı olursanız çok seviniriz

 605. Mermin otabaşı dedi ki:

  Hertürlü paketleme işi yaparız ekibimizle.

 606. Tayyibe Karaçör dedi ki:

  Evde kına paket işi yapmak istiyorum

 607. adil dedi ki:

  Adanada evde kalem montaj işi yapmak istiyoruz.Teşekkürler.

 608. Necmi cavuldak dedi ki:

  Kalem montaj işi arıyorum evde 4 kişiyiz

 609. gamze dedi ki:

  ankara mamakta oturuyorum paketleme isi istiyorum lutfen yardimci olurmusunuz

 610. Ozlem dedi ki:

  Merhaba montaj ve paketleme işi yapabilirim Balıkesir ivrindi

 611. Kadriye dedi ki:

  Merhaba Antalya kepezde oturuyorum. Evde iki kişi olarak hertürlü paketleme işini yapabiliriz

 612. Ozan polat dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum

 613. Murat kaya dedi ki:

  Merhaba evde paketleme montaj isi yapmak istiyorum 4 kisilik ekibim var istanbul sancaktepe de oturuyorum geri donus yaparsaniz sevinirim 554 754

 614. Gamze dedi ki:

  Bilgi

 615. Mehtap dedi ki:

  Evde paketleme isi yapabilirim

 616. AYFER TAŞDELEN dedi ki:

  Evde nikah şekeri işi yapabilirim Dönüş yaparsanız mutlu olurum

 617. fehmiye dedi ki:

  izmir çiğlide oturuyorum banada iş gönderirseniz çok sevinirim

 618. Hasret dedi ki:

  Bu isi ypmak istyorum

 619. gulten dedi ki:

  evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum

 620. Aytaç Özkoç dedi ki:

  Ek is yapmaya ihtiyacim var elim hizlidir bayram seyran calismami engellemez

  Kırklareli lüleburgaz

 621. Esra demir dedi ki:

  Merhaba kalem montaj işini yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz istanbul kağıthanede oturuyorum

 622. zeynep yaman dedi ki:

  ekip kurabilir her türlü montaj ve paketleme yapabilirim.

 623. İrfan gürbüz dedi ki:

  Merhaba kalem montaj işi arıyorum

 624. Gülşah Er dedi ki:

  Bu işlere çok ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olun

 625. İrfan gürbüz dedi ki:

  Merhaba istanbul esenyurt akçaburgazda ikamet esiyorum kalem montaj işi yapmak istiyorum

 626. Zennur dedi ki:

  İhtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim eskisehir

 627. veysel dedi ki:

  istanbul pendikteyim-evde paketleme işi yapabilirim

 628. Nalan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim bu tür işlere yatkındır dönüş yaparsanız sevinirim

 629. Suna aslan dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum avcilar istanbul 0530

 630. Sevil Kavas dedi ki:

  Is istiyorum

 631. Gülsen Güngör dedi ki:

  istanbul ümraniye de yaşıyorum nikah şekeri işini yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 632. Sevinc dedi ki:

  Evde paketleme yapabilirim acil is ariyorum

 633. Pınar doğan dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işini yapabilirim Kastamonu merkez.

 634. Ayşegül dedi ki:

  Evde yapabilecegim bir iş olsun çocuklarım okuldayken boş vaktimi değerlendirmek istiyorum hemde ek gelirim olmasını istiyorum bursa inegölde yaşıyorum

 635. Büşra Gören dedi ki:

  Bandırma da ikamet ediyorum .Annen ile evde ek iş yapmak istiyorum.

 636. Özlem dedi ki:

  Kocaelide oturuyorum annem kardeşim ve ben evde yapılan iş arıyoruz

 637. Hatice dedi ki:

  Erzurum da yaşıyorum acil işe ihtiyacım var evde her türlü paketleme yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 638. Arife Demirpençe dedi ki:

  Istanbul Anadolu yakasinda ikamet etmekteyim. Evde bos zamanlarimi degerlendirmek istiyorum. Evde paketleme isi yapmak istiyorum.

 639. Fethiye dedi ki:

  Bende yaparım titizlikle yaparım ekibinde var

 640. Cepten kazanmacı dedi ki:

  iyi gunler telefonunuzdan reklam izleyerek ayda 108 lira kazanmak istwrmisiniz yada ekip kurark 3000 lira gibi para kazanmak isterseniz grubumuza bekleriz

 641. ali riza tuncel dedi ki:

  mrb nazire hanim telefonunuzdan reklam izleyerek ayda 108 lira kazanmak istermisiniz.ayrica ekip kurarak ayda 3000 liraya yakin para kazanmak isterseniz grubumuza bekleriziyi gunler telefonunuzdan reklam izleyerek ayda 108 lira kazanmak istwrmisiniz yada ekip kurark 3000 lira gibi para kazanmak isterseniz grubumuza bekleriz

 642. Sami dedi ki:

  Antalya kepezde oturuyoruz iki kişiyiz düzenli paketleme isi yaparız

 643. Sinem dedi ki:

  Merhaba kayseride ikamet ediyorum cok fazla ihtiyacim var ne olursunz donus yapiniz

 644. dilek özkorkmaz dedi ki:

  yardımcı olursanız sevınırım hatay kırıkhan

 645. arzu vural dedi ki:

  İstanbul Avcılar Ambarlı’da 3 kişilik ekibiz.Daha önce de hızlı ve seri bir şekilde paketleme işleri yaptık.İlgili firmalar dönüş yaparsa seviniriz.

 646. Cansu dedi ki:

  Bende cok istiyorum yardimci olurmusunuz istanbul pendijte oturuyorum

 647. Ayşegül dedi ki:

  Evde yapabileceğim işlerden almak istiyorum.Eyüp/İstanbul

 648. Makbule dedi ki:

  Bende is istiyorum paketleme isi lutfen donus yaparmisiniz

 649. Ebru güngör dedi ki:

  Ordu yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 650. Tugba dedi ki:

  Zonguldak Ereğli de yaşıyorum kına paketleme yada nikah şekeri paketleme işini yapabilirim lütfen yardımcı olun çok ihtiyacım var

 651. Tugba dedi ki:

  Zonguldak Ereğli de yaşıyorum lütfen yardımcı olun ise çok ihtiyacım var her türlü paketleme işini yapabilirim çok titiz çalışırım ve yardımcı olacak bir ekip de var

 652. Evlere iş verilir dedi ki:

  Arkadaşlar benim evde bulabildiğim tek iş makale yazma işi. Sizde bu sitede ilan verrenlerden bulabilirsiniz. Başka da yok. evlere iş verilir ilanlarını boşverin.

 653. Tuba keleş dedi ki:

  Bende iş istiyorum evde her şey yaparım elim yatkındır yardımcı olursanız sevinirim

 654. Tuba dedi ki:

  Bende eve iş almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ihtiyacım var

 655. Tuğba Ergün dedi ki:

  İstanbul Eyüp Alibeyköy Tuğba nikah şekeri paketleme koma paketleme işleri yapmak istiyorum

 656. Fatma Aydın dedi ki:

  Ek gelire ihtiyacımız var yardımcı olursanız sevinirim Çorum Merkez

 657. dilek dedi ki:

  bende evde paketleme.isi.yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim istanbul gaziosmanpasa da oturuyorum

 658. Dilara meşe dedi ki:

  Öğrenciyim tokat Niksar da oturuyorum elim hızlıdır nikah şekeri işi yapabilirim ailem dışarıda çalışmama izin vermiyor okulum için gerçekten çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın lütfen

 659. Orhan yaman dedi ki:

  Altı kişilik aileyiz. Zamanında teslimatı sağlayabiliriz. Ekip ruhu ile çalışabilir işlerinizi devamlı olarak yapabiliriz. TOKAT da ikamet ediyoruz. Saygılarımla

 660. Özlem dedi ki:

  Merhaba ben özlem ümraniyede oturuyorum bu işi yapmak isterim iletişim

 661. Tuğba Ömür dedi ki:

  Güvenilir çalışma arkadaşı arıyor iseniz tamda karşınızda ben bu işi rahatlıkla yapabilirim sizi memnun edeceğimden eminim istanbulda yaşıyorum üniversite lisans mezunuyum bir çocuğum var ev hanımıyım ev ekonomisine destek için bu işi istiyorum.

 662. Merve dedi ki:

  24 yaşındayım. El becerime güveniyorum , paketlemeleri titizlikle yapacağıma inanıyorum. Kartal / Istanbul

 663. nazire dedi ki:

  gurubum var 6 kişilik kalem montaji paketleme vs işleri yaparız dönüş yaparsanız seviniriz. istanbul sancaktepe

 664. Metehan dedi ki:

  Duzce de oturuyorum bnde ek is ariyorum

 665. DILEK YILMAZ dedi ki:

  Merhaba evde iplik temizleme kalem montajlana veya paketleme isi arıyorum 15 kisilik arkadaş gurubunda birlik de tuzlada ikamet ediyorum

 666. Arzu dedi ki:

  Merhaba. Orduda ikameT ediyorum.küçük çocuğum olduğu için evde is arıyorum.yardımcı olursanız sevinirim

 667. zeynep dedi ki:

  iiplijk temizleme isi yapmak ıstıyorum.manavgat bahçelievler

 668. kübra oruç dedi ki:

  kalem montaj işini yapabilirim

 669. Evde ek iş imkanları SELİME dedi ki:

  İstanbul’da evlere iş veren firmalar çoğaldı. Ben kına paketleme için başvurdum. Ayda 2.000 TL. kazanıyorum. Eğer sizde bu işi yapmak isterseniz, oturduğunuz mahalleyi yazın. Adınızı yazın. Semtinizi belirtin. Hangi işleri yapmak istediğinizi yazın. yardımcı olayım.
  Örnek:
  Kadıköy semtinden nevin

  kına paketleme,
  nikah şekeri işi
  boyama ve hediyelik eşya yapma

  1. Tuğ dedi ki:

   Kağıthane semtinden Tuğba
   Kına paketleme
   Nikah şekeri iş
   Kalem montajı

   1. Satı dedi ki:

    Biz Çorum Merkezde oturuyoruz, paketleme işi yapabiliriz

  2. Evde kına işi verilir dedi ki:

   Ben aylık 2000 maaşla evde kına paketleme işi veriyorum ama eleman bulamıyorum. nerede o çalışan elemanlar

   1. Dilara meşe dedi ki:

    Bu işi yapabilirim ihtiyacım var öğrenciyim lütfen dönüş yapın tokat Niksar da oturuyorum

   2. Zekiye dedi ki:

    Öyle iş varsa ben istiyorum çorum

   3. Selda dedi ki:

    Merhaba, İstanbul Anadolu Yakası ‘ nda ikamet ediyoruz, annemle evde paketleme işi arıyoruz. Bize bu konuda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

   4. Tuğba Ergün dedi ki:

    Merhabalar ben başlayabilirim kına paketleme için dönüş bekletiyorum sizden

   5. Satı Terzi dedi ki:

    Ben Çorum merkezde oturuyorum eşim, ben ve kardeşlerim bu işi yapabiliriz

   6. Arife dedi ki:

    Yardimci olurmusunuz

   7. Hatice dedi ki:

    Merhaba ben istanbul ümraniyede oturuyorum kina paketleme işi yapabilirim yardimci olabilir misiniz

   8. Aslı demir dedi ki:

    Bizde iş arayıp bulamıyoruz yardımcı olurmusunuz acaba

   9. Sevil Kavas dedi ki:

    Ben istiyorum eger olursa istanbul esenyurt kıraçta oturuyorum

   10. Sevil Kavas dedi ki:

    Bnde is istiyorum eger olursa istanbul esenyurt kiracta oturuyorum

   11. Koray dedi ki:

    Slm vereceğiniz ise talibim haber bekliyorum

   12. Habibe dedi ki:

    Bana ulasabilirsiniz

    1. Başakşehir de evde ek iş arıyorum dedi ki:

     İn

   13. Fatma dedi ki:

    İstanbul maltepe burdayız biz

   14. Eve is ariyorum acil dedi ki:

    Tuğba Sönmez bursa inegöl ben yapabilirim

   15. Ekipli kına paketleme 2019 dedi ki:

    Merhabalar daimi olarak işlerinizi yapabiliriz ekibimle birlikte

   16. Paketleme dedi ki:

    Merhaba bu ıse ıhtıyacım var bana yardmcı olun lutfen bu ıste calısa blırım ev hanımıyım ankara da yasıyorum gerı donus yapın lutfen ..

   17. Ferhat kayacı dedi ki:

    Bu is icin yardimci olur musunuz

  3. selma karakuş dedi ki:

   Ataşehirde oturuyorum. Ek işe ihtiyacım var. daha önce kutulama, paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, lif yapma, boncuk dantel işleme kına hazırlama gibi birçok iş yaptım. 6kişiyiz. verilen işi en kısa sürede titizlikle bitiririz. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  4. Selda dedi ki:

   Merhaba, Ataşehir ,her türlü paketleme işi arıyoruz.

  5. efnan dedi ki:

   EFNAN TOPCU
   İSTANBUL SARIYER
   paketleme zımbalama her iş gelir elimden

  6. Ilknur dedi ki:

   Şakamı

  7. Zeynep dedi ki:

   Bende evde iş yapmak istiyorum mail atabilirmisiniz.

  8. Muhammet Aslandağ dedi ki:

   Kartal ilçesi Yakacık semtinden boyama hediyelik eşya nikah şekeri kına paketleme farketmez hepsini yaparım

  9. aylin dedi ki:

   Gaziosmanpasa istanbul
   Adım Aylin
   Paketleme işi arıyorum

  10. Semiha dedi ki:

   Merhaba Selime hanım.sadece İstanbul içine mi gönderim yapıyorsunuz.ben tokat Niksar da oturuyorum.bana gonderemezmisiniz

  11. Şerife Özgür dedi ki:

   Merhaba ben her turlu paketleme ve montaj işi yapabilirim gaziosmanpaşa da oturuyorum yardimci olabilirmisiniz ayrica arkadaslarimda var

  12. Fatma dedi ki:

   Düzce merkez ekip var her türlü paket ve boncuk.isleme yapabiliriz yüklü alim yapabilirm

  13. Mizgin dedi ki:

   Mrb İstanbul silivride oturuyorum butarafta iş varmı

  14. Dilan Kaykusuz dedi ki:

   İstanbul sancaktepe emek mahallesinde Anadolu yakasında oturuyorum Adım Dilan evde paketleme işi yapmak istyrm kına paketleme olur nıkah sekeri o tarz işler yapabilrm geri dönüş yaparsanız sevinirim

  15. Ferhat kayacı dedi ki:

   Sivas merkez ferhat
   Paketleme isleri
   Nikah sekeri
   Mum paketleme

   1. şadiye gürgöze yıldırım dedi ki:

    Adıyamanda yaşıyoruz on kişiyiz evde iş yapmak istiyoruz

  16. evde Paketleme işi dedi ki:

   Merhabalar ;
   Kübra Ankara/ Demetevlerde oturuyorum.Evde sabun paketleme, kına,nikah şekeri paketleme, gelin çiçeği yapma, tel toka paketleme vs buna benzer herhangi paketleme işlerinde çalışmak istiyorum. İşsizim ve çok bunaldım kimse dönüş yapmıyor eğer dönüş yapar ve yardımcı olursanız inanın çok sevinirim. İnanın elim çok hızlı ve her işi dört dörtlük düzenli yaparım.

 670. Gökhan dedi ki:

  Yapmadım daha kardeşim varsa öyle ek iş yapayım evde ilan koydum sadece belki olur diye

 671. Fatma dedi ki:

  İzmir gaziemirde oturyrm evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 672. Gökhan dedi ki:

  Evde kalem montaj işi yapmak istiyorum Manavgat/antayada ikamet ediyorum sürekli evdeyim ve ihtiyacım var

 673. Mert Kök dedi ki:

  Kalem montaj işinde çok para var mı ben o işi yapmak istiyorum.

  1. Mehtap dedi ki:

   Istanbul avrupa yakası. Kagithanede oturuyorum evde her işi yapabilirim

  2. Paketleme ev işi dedi ki:

   Evde canta zımpalaya bilirim yada paketleme şi yapabılırım

   1. Ek iş istiyorum dedi ki:

    Merhaba yaklaşık 15 kişilik bir ekibin var tespih dizme nikah seker paketleme vs. İşlerine talibim çok ihtiyacim var.

    1. Zinnet dedi ki:

     Mrb ben ev hanımıtım paketleme işi yapmak ustiyorum işimkanınız varasa ben ypabilirim corlu merkezde oturuyorum

Sayfa başına git