Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanları 2018 Yılında Devam Ediyor


Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanları 2018 Yılında Devam Ediyor

2018 yılı itibariyle evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu da evlerine ek gelirde bulunmak isteyen ev hanımları oluşturmaktadır. Kimi bayan ların çocuk sahibi  olması sebebiyle, kimisi de kendine uygun iş bulamadığından evde çalışmayı daha uygun bulmaktadır. Her çalışanı için ayrı ayrı sigorta, yol, yemek, maaş ödemektense zamanı öldüren, vakit kaybı olan şeylerden kaçınarak işleri evlere vererek sgk,yol,yemek gibi giderleri azaltarak fazla masrafın önüne geçilmesi taraftarıdırlar. Ki öyle de olur ürün başına ücret ödeyerek kargo ile evlere iş gönderilir. Dışarıya çıkmadan, oturduğunuz yerden evinize katkıda bulunmak istiyorsanız siz de artık çalışabileceksiniz. Bugün evden çıkmadan nasıl bütçeye katkıda bulunabilir sizler için araştırdık ve derledik. Fabrikalardan evlere iş veren güvenilir firmalar hangileridir? Ev hanımlarına ne tür işler verilebilir? En çok hangi firmadan para kazanılabilir? Soruların cevapları yazımızda.

Çantalara Zımba Basma İşi

Kadınların giydiği her kıyafete uygun bir çantası olmalıdır onlar için vazgeçilmez bu aksesuarlar birkaç yıldır daha bir taşlı modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. Bu çantalar bu yıl da revaçta ve çokça talep almaktadır. Bu yüzden pahalı çanta firmaları taşların, zımbaların ve diğer talep edilen işlemelerin muntazam olması için bu işi evlere göndermektedir. Özel üretim olarak sayılmakta olan bu ürünlerin satışı da ona oranla pahalıdır. Fabrika el işini beğendiği kişilerin ev adreslerini talep ederek kargo veya nakliye yoluyla bu ürünleri gönderir. Yapılan ürün sayısı kadar ay sonunda kişilere maaşları ödenir. Bu malzemelerin birleştirilmesi, yapıştırılması ya da makineyle basılması durumunda gerekli bu malzemeleri de size çantalarla birlikte tedarik edeceklerdir. Sadece çanta değil onun dışında cüzdan ve tekstil ürünü olan giysiler de seçenekler arasındadır. Bu ürünleri de evde yapmak isterseniz  fabrikalara başvurabilirsiniz. Toplu olarak yaptığınız bu ürünler için aylık kazancınızı alacaksınız birden fazla ürün seçebilme imkanıyla yapacağınız iş oranında kazancınızı da arttırabilirsiniz.

Örnek Zımbalanmış Çanta

Kalem Montaj İşi

Kalem modası asla bitmiyor onlarca kalem olsa da kalem almaktan vazgeçilmesi zor birçok çeşidi bulunması farklı renkte ve özelliğe sahip olması kalemleri cazip hale getiriyor. Fabrikalar  birkaç parçaya sahip olmasından dolayı çoğu firma montaj kısmını ev hanımlarına ve öğrencilere gönderir. Fabrikalarda bu işi yapan kişilere yol masrafı yemek vs gibi giderler fazla gelmekte evdeki çalışanlara göndermek daha ekonomik olmaktadır. Özellikle yurt dışına ihraç edilen kalemlerin maliyeti fazla olmaktadır. Böyle kaliteli kalemler olduğunda kalem başı 1 TL normal kalemler için ise 25 kuruşla 50 kuruş arası bir ücret verilmektedir. Ortalama bir saatte 10 normal 4 dolma kalem yapıldığını hesap edersek, düzenli çalışan birisi için ayda 1000 lira ve üzeri kazanç sağlaması mümkündür. Ayrıca bu tarz evde ek iş yapmak isteyenler daha hızlı ve  daha çok kazanmak için yakınlarınızla ekip halinde çalışırsanız hem daha fazla kazanmış olursunuz hem de kar etmiş olursunuz. Bu işe ulaşmak istiyorsanız arama motorunuzdan evlere iş gönderen fabrikalara bakabilirsiniz.Parçalar halinde kalemlerin evde montajı

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde nikah şekeri yaparak evin gelirine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ya da boş zamanlarında kendine harçlık çıkarmak isteyen öğrenciler için evlere nikah şekeri ve süsleme malzemeleri firmalar tarafından gönderilmektedir. Elinize gerekli bu malzemeler ulaştıktan sonra hemen işinize başlayabilirsiniz. Nikah şekerinin çeşidine göre fiyat aralıkları değişmektedir. Daha büyük ve uğraş gerektiren nikah şekerleri için adet fiyatı artmaktadır. Aylık olarak yapacağınız nikah şekeri adedince karşılığında ücret alacaksınız. Firmanın belirlediği tarih aralığına kadar ürünleri tamamlayabilirsiniz. Tamamladığınız ürünleri firmaya kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. Ortalama olarak aylık 1000 TL ile 1500 TL arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz. Ücretinizi eğer firma konumuza yakın bir yerdeyse elden de ulaştırma imkanı tanımaktadır. Bunun yanı sıra hesap numaranızı ileterek havale yoluyla ücretinizi yatırmaktadırlar.

Gömlek ipliği temizleme işlemini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Nikah Şekeri Veren Firmalarla İletişim

İnternette pek çok bu konuda güvenilir site bulunmaktadır. Arama motorunuzdan bu firmalara ulaşabilirsiniz. Her siteye telefon numaranızı vermeyin bazı siteler güvenilir olmayabilir. E-postanızı yazarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Firmalarla iletişim kurduğunuzda anlaşmaya göre evinize kargo ile gelen siparişlerinizi belirtilen zaman aralığında yapıp göndermeniz gerekmektedir.

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde İplik Temizleme ve Etiket Basma

Tekstil fabrikalarının çoğunluğu bayan işçiler tarafından tercih edilmektedir. Tekstil fabrikaları da bayanları erkeklere oranla daha çok tercih etmektedir bunun sebebi kadınların elinin bu sektöre daha yatkın olmasıdır. Tekstil fabrikalarında maliyeti düşürmek adına bu işler ev hanımlarına teslim edilmektedir. Aracı firmaların bazıları fason verilen işi dikkatli ve hızlı yapabilecek kimseleri belirler ve araç ya da kargo aracılığıyla ürünleri gönderir ya da iletirler.

Gömlek ipliği temizleme ve etiket basma

Tüm kontrollerden geçtikten sonra bazı gömleklerin üzerinde iplikler kalmaktadır bu  ipliklerin temizlenmesi ve etiketinin basılması gereken ürünleri evlere yollayarak ürün başına ücret öderler ve dağıtılması için evlerden teslim alırlar, hatta etiket basmak için gerekli makineyi de  bizzat firma temin eder. Sizden sadece istenen işinizi düzgün bir şekilde hızlı olmanız da önem arz etmekle bitlikte olup  işi zamanında teslim etmeniz.

Anlatması bu kadar basit olsa da, evlere iş gönderen firmalara ulaşmak bir o kadar zordur. Çünkü firmanın güvenini kazanmak gerekir. Ayrıca sosyal medya üzerinde bu işleri yaparak 4 bin, 5 bin TL kazanacağınızı vaat edenlere inanmayın. Firmaların size güvenmesi kadar sizin de onlara güvenmeniz zor bir süreçtir. Ek iş ilanı verildiğinde evde çalışmak isteyecek onlarca kişi başvuru yapacaktır. Sahibinden sitesinde şuanda evde çalışmak isteyen kişi arayan 50 firma bulunmaktadır. Fabrikalardan ve fason firmalardan Sahibinden sitesine ilan veren verenleri görmek için Evlere Ek İş İmkanları adresini inceleyerek bu 50 firmaya ulaşabilirsiniz.

Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanları 2018 Yılında Devam Ediyor Konusuna 293 Yorum Yapıldı
 1. Rumeysa dedi ki:

  Evde işe ihtiyacımızvar sakarya veya düzce merkez

 2. handan dedi ki:

  iş istıyorum evde malatyadan..

 3. Ozlem dedi ki:

  Çalışmak istiyorum ozlem

 4. Elif çakmak dedi ki:

  Merhaba istanbul kocamustafa paşa da oturuyorum bende eve is almak istiyorum

 5. Osman Şevket KARAASLAN dedi ki:

  ümraniye de ikamet ediyorum. <Burada beyan edilen işlerden müsait olanlara talibim. irtibt kurulursa sevinirim. hayırlı çalışmalar.

 6. tünay dedi ki:

  ÇANAKKALE MERKEZDE OTURUYORUM EVDE EK İŞE İHTİYACIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 7. Hilal dedi ki:

  Ek işe çok ihtiyacım var her türlü işi yapabilirim

 8. Mujde dedi ki:

  Merhaba İstanbul bağcılar /kirazlı’da oturuyorum,üretime katkıda bulunmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var
  iletişime geçerseniz memnun olurum iyi günler…

 9. feride dedi ki:

  Antakya da yaşıyorum evde paketleme işi arıyorum

 10. Aysun dedi ki:

  Konya selcukluda ikamet ediyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. sefik dedi ki:

   promosyon çanta dikişişi vardır düzenli ve parca bası , haftada bellrlimiktarın altına düşmeden calişmak ıstermısınızsürekliiş

 11. ömer narin dedi ki:

  meraba evimde bu işi yapmak istiyorum eyüp istanbul da istikamet ediyorum 2 kişiyiz e postama ulaşırsanız sevininirim ihtiyacm var açıkcası

 12. Ayse dedi ki:

  Merhaba mamak ankara da ikamet ediyorum ise ihtiyacım var her türlü is ve paketleme işi yapabilirim 0531

 13. Derya dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Gaziantep

 14. Semanur urku dedi ki:

  Merhaba ben istanbul sancaktepede oturuyorum benimde işe ihtiyacım var iletişime geçerseniz sevinirim

 15. Aydin caliskan dedi ki:

  Abim edirne uzunkoprude evde is yapabilir acil lazım

 16. Gülşah GÜREL dedi ki:

  Bende evde ek is yaparak para kazanmak istiyorum

 17. Nejla dedi ki:

  Bende iş istiyorum güvenilir ve parada sıkıntı olmuycak şekilde

 18. Canan dedi ki:

  İstanbul Arnavutköy de ikametgah ediyorum ekip kurabilirim kalem yada çanta işi istiyorum

 19. Fergül cinyol dedi ki:

  Lütfen bana iş verin lütfen ihtiyacı var

 20. Emine dedi ki:

  Merhaba Çankırı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 21. Elif dedi ki:

  Duzce merkez ek is ariyorum

 22. Saliha karadeniz dedi ki:

  Sinop türkelinde oturuyorum eve iş almak istıyorum

 23. Sedat gunduz dedi ki:

  Mrb istambul umraniyede oturuyorum ek is yapmak istiyorum gunduz

 24. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Çankırı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 25. Emine dedi ki:

  Merhaba ben Çankırı da oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 26. Nesime Sevinç dedi ki:

  Ben İstanbul Küçükçekmece ‘de ikamet ediyorum. İş yerin kapandı acilde evde paketleme , mandal ve şekerleme paketleme işleri yapabilirim. Elim hızlıdır itina ile teslim ederim. Acil işe ihtiyacım var.

 27. Nihal dedi ki:

  Iş arıyorum zonguldak

 28. aslıhan yiğit dedi ki:

  gebze cayırovada oturuyorum iplik temizleme işi ve etiket takma işinden evime iş istiyorum ırtıbat kurarsanız sevinirim

 29. NUR dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyoruz. İSTANBUL Beşyüzevler

 30. Esra doğan dedi ki:

  Merhaba İstanbul esenyuetta ikamet ediyorum toplamda 8 kişiyiz eve iş istiyoruz sabun kına kalem zımba ne olursa

 31. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben istanbul maltepe de ikametgah etmekteyim evde boş zamanlarımı çalışarak geçirmek ve eve katkıda bulunmak istiyorum biz 4 komşuyuz böyle bi işe ihtiyacımız var

 32. Kader Karatepe dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız?

 33. Mina dedi ki:

  Biz bes kiz kardeşiz evde ek iş yaomak istiyoruz.Elimizde cok Yatkın

 34. Ayse dedi ki:

  Türküyenin her yerine dantel namaz takkesi örme isi verilir.

 35. Şeyma dedi ki:

  Merhaba hızlı ve temiz iş yaparım kesinlikle memnun kalırsınız ve işe işe çok ihtiyacım var geri dön

 36. yıldız dedi ki:

  ekibim var 50 ye yakın ev yemekleri paketleme işi arıyom

 37. Zeynep Rodoplu dedi ki:

  Merhaba, Bursa ilinde bulunmaktayım. Tek ya da ekip ile hızlı ve temiz teslimat yapabilirim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 38. Güliz Sürücüoğlu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Disiplinli ve titiz çalışırım. Geri bildirim yaparsanız sevinirim. Ataşehir de oturuyorum. Teşekkürler

 39. Murat dedi ki:

  Mrb paraya ihtiyaci olan bayanlar arasin ozellikle terzilikten anlayan 91

 40. Sema dedi ki:

  Tecrubem var lutfen geri donus yaparmisiniz

 41. Suheyla dedi ki:

  Evde düzenli montaj ve paketleme işi yapariz

 42. Suheyla dedi ki:

  Evde paketleme ve muntajlama işi varsa yaparız esenyurt ıstanbul da oturuyouz

  1. Mavi dedi ki:

   Evlere ek iş veriyoruz düşünürmüsünüz? Paketleme işi değildir sadece bayanlara özel çalışıyoruz. ..

   1. Eda dedi ki:

    Ne isi

   2. Emine kaçmaz dedi ki:

    Pendikte oturuyorum ne işi yapılıyor bilgi verirmisiniz

 43. Ayse onay dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var paketleme boncuk işleme veya takı yapabilirim dönüş yaparmısınız

 44. Dilek Tosun dedi ki:

  Eve ek is almak istiyorum

 45. Hacer dedi ki:

  Evde yapabileceğim iş istiyor um yardımcı olursanız çok sevinirim kendim astım hastasıyım çalışamıyor 2çoçuk okutuyorum zor durumdayız yardımcı olursanız çok sevinirim

 46. Selma dedi ki:

  Biz iki komsuyuz elimizde hizlidir evimize kar sağlamak istiyoruz acil ise ihtiyacımız var kiradayiz derseniz lütfen bize dönerseniz çok mutlu oluruz şimdiden teşekkürler ne is olsa yaparız .kalem işi isdiyoruz. duman78

  1. Mavi dedi ki:

   Evlere ek iş veriyoruz ilgilenir misiniz?

   1. Semiha erbay dedi ki:

    Ben ilgileniyorum esenyurt yeşilkent mahallesinde oturuyorum

   2. Mizgin dedi ki:

    Mrb ne işi

   3. Gülşah GÜREL dedi ki:

    Evet ne isi oldugunu dair beni bilgilendirirseniz sevinirim ek ise cok ihtiyacim var

   4. Hacer dedi ki:

    İyi günler evet bende eve ek iş yapmak istiyorum.İhtiyacım var yardimci olur musunuz? Nikah şekeri, paketleme vs. yaparım.

   5. gamze dedi ki:

    evet ilgileniyorum iş ile ilgili bilgilendirirseniz memnun olurum.

1 3 4 5
Sayfa başına git