Türkiye Geneli Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanı (En Çok Kazandıran)

Türkiye Geneli Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanı (En Çok Kazandıran)
6 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

İşletmeler iş gücünü yükseltmek ve aynı oranda maliyeti düşürmek adına fiziki personeller çalıştırmak yerine evlerinde ek iş yapmak isteyenlere iş göndermektedir. Eğer hali hazırda işiniz var ve ek iş yapmak istiyorsanız ya da çalışmak istiyorsunuz fakat evden çıkma ihtimaliniz yok ise bu yerlerden iş alabilir evinizi iş yerine çevirebilirsiniz. Biz bu yazımızda sizler için evlere kargo ile iş gönderen firmaları, evlere iş veren bu firmaların cep telefon numaralarını araştırdık. Ek iş almak istiyorsanız semtinizde bulunan firmaları da inceleyebilirsiniz. Koton, Hatipoğlu Ticaret gibi firmalarda evlere paketleme, etiketleme gibi iş gönderimi yapmaktadır. Bu firmalara müracaat edebilirsiniz. Yazımızı inceleyerek evlere iş gönderen firmaları inceleyebilir bu firmalar ile iş görüşmesi yapabilirsiniz.

Evlere İş Gönderen Firmalar

Ev hanımlarının kendi evlerinde fason firmalar ve fabrikalar tarafından gönderilen ev işlerini yaptıklarını duymuş olmalısınız. İş-kur tarafından böyle bir imkan sağlanmıyor ancak Ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerinde bazı firmalar evden çalışmak isteyen bayanlara evlere iş vermektedirler. Bu firmalar daha çok fason firmalar olmakla birlikte kurumsallık ve kalitenin aksine düşük maliyetli iş gücü amaçlarlar ve bu sebeple ev hanımlarına ve evde çalışan herkese ev işi gönderirler. Firmaların en çok gönderdikleri işler şunlardır;

 1. Tekstil fabrikaları evde iplik ayırma işi,
 2. Boncuk atölyeleri evde iplere bozuk dizme işi,
 3. Fason giyim firmalarının elbiselere düğme dikme,
 4. Küçük işletmelerin ütü ve yıkama işleri,
 5. Bölgeye ve yerlere göre değişiklik gösteren toptan nikah şekeri ve paketleme işleri olmaktadır.

Yukarıda sayılan 5 önemli iş kolu fabrikaların, küçük esnafın veya fason firmaların evlere vermeyi tercih ettikleri işlerdir. Ancak bu durum yoldan geçen herkese iş verildiği anlamına gelmemektedir. Firmaların bazıları evlere iş gönderirken gayet seçici davranır ve her başvurana iş imkanı sağlamaz. Hatta uzakta oturan ve işinin ehli olan kişilere kargo ile evlere gönderim seçeneği mevcut iken, birçok işsiz kişi bundan faydalanamaz. Fabrikalardan evlere ek iş imkanı için yazıyı inceleyiniz.

Seramik Fabrikaları Evlere Seramik Temizleme İş Veriyor!

Türkiye genelinde bazı seramik fabrikaları kalabalık ailelerin iş gücünden yararlanabilmek için evlere iş göndermektedir. Bu fabrikalar genelde küçük seramik temizleme işlerini ev hanımlarına gönderirler. Gönderilen ürünler açık halde gelir ve paketlenerek firmaya teslimleri yapılır. Bu ürünlerin bir çoğu sır atılmadan önceki halleridir.

Seramik Fabrikaları Evlere Seramik Temizleme İş Veriyor!

Seramik Fabrikaları Evlere Seramik Temizleme İş Veriyor!

Yukarıdaki resimde mevcut olan ürünler ev hanımları tarafından tahta temizleme aletleri ile kanallarında oluşan siyahlıklar temizlenmek suretiyle firmanın satışına hazır hale getirilmektedir. Her ne kadar kolay gibi görünse de hızlı çalışan bir bayan bu üründen günde en fazla 10 adet yapabilir. Fabrikalar ortalama bir ürün başına 3 TL. civarında bir temizleme ücreti verirler. Hesaplamaya göre günde 10 tane yapabilen bayan günlük 30 TL, aylık ise 900 TL. civarında bir ek gelir elde edecektir. Ancak bayanın bu sayıya çıkması için evinde günlük 8 saatten fazla çalışması gerekebilir. Gerçi bu iş beceri ile alakalı bir durum olduğundan siz 15 adet yapmayı da düşünebilirsiniz. Fabrikaların ek iş verdikleri bayanlardan talepleri şunlar olmaktadır;

 1. Kaliteli işçilik: Eve gönderilen ürünlerin işlenmesinde özen gösterilmesi,
 2. Zamanında teslimat: Kaç adet hazırlanabiliyor ise firma ile yapılan görüşme de o kadar sipariş verilmesi gerekir. Diğer aile bireylerine veya komşulara güvenerek fason firma veya fabrikaya adet bildirilmesi durumunda problemler yaşanabilir.
 3. Devamlılık: Çalışmak isteyen ev hanımının bu işi sürekli yapacak olması gerekir. Haftada 2 gün, günlük 2-4 saat çalışmak yeterli değildir.
 4. Teslimat kolaylığı: Eğer ürünleri fabrikadan siz alırsanız, teslimat aracınız varsa, bir adım öndesiniz.


Evde İplik Temizleten Fason Firmalar

Bazı firmalar ise diktikleri ürünlerin kenarlarında oluşan ipliklerin temizlenmesi işini evde çalışan bayanlara vermektedirler. Bayanlar toptan çuvallarla getirilen elbiseleri teslim alırlar ve firma tarafından belirtilen bölgelerde oluşan iplik atıkları makasla kesmek suretiyle temizlenir. Zira firmanın ürettiği elbiseyi ipliklerini temizlemeden bu şekilde kullanıcıların alımına sunması doğru olmaz. Bu iş, dikilen her türlü ürün için yapılabilen bir sektördür. Şapka, bere, eldiven, atkı, yün çorap gibi ürünlerde daha sık ortaya çıkmaktadır.

Fason firmaların bu işi neden evlere verdiğini merak ediyorsanız 20.000 adet çorabın ipinin temizlenmesinin zor bir iş olabileceğini düşünmenizde yarar vardır. 

Yukarıda yer alan videoda şapka iplik temizleme işinin nasıl yapıldığını görebilirsiniz. Kariyer.net adresini ziyaret ederek, iplik ve seramik temizleme işine ait ilanları inceleyebilirsiniz. Size en yakın olan ve adet başına en fazla para ödeyen firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Fason Firmaların Evlere Paketleme İşleri

En hanımlarına yaygın olarak gönderilen iş paketleme işi olmaktadır. Çünkü paketleme departmanları fabrikaların son safhasında bulunmakta ve buradan çıkan ürünler müşterilere dağıtılmaktadır. Fason firmanın stokunda ürün bulunmasına rağmen paketleme işi yetişmediği için bu departmana yeni eleman almak yerine evlere iş göndermek, firmalara daha mantıklı gelebilmektedir. Evlere en çok gönderilen fason paketleme ürünleri şunlardır;

 1. Hediyelik Eşya ürünleri: Saatler, tespih, kalem, kına, nikah şekeri, cüzdan, küçük elektronik ürünler, yapma çiçekler, el örgüsü ürünler,
 2. Her türlü giyim ürünü (daha çok tişört, şapka, pijama vb.)
 3. Leblebi, fındık, badem gibi kuru yemişler,
 4. Şekerlemeler

Görüldüğü gibi hediyelik eşyalardan gıda ürünlerine kadar birçok farklı ürün evlere gönderilebiliyor. Tabi bunu yanlış düşünüp kaliteli markaların da paketleme işlerinin evlerde yapıldığını düşünmeyin. Evde paketleme işleri de oldukça makul tutarlarda kazanç sağlamaktadır.

Evde Part Time Yardımcı Eleman Arayanlar

Eğer bu iş size göre değil ise sahibinden.com sitesinde YARDIMCI ELEMAN ARAYANLAR bölümünde 600’den fazla evde ek iş ilanı bulunmaktadır. sahibinden.com‘ daki ek iş imkanlarına ulaşmak için tıklayınız.

Bununla birlikte yine aynı sitede mevcut olan PART TİME VE EK İŞ İLANLARI kategorisinde yine yüksek veya düşük gelir talep eden ev hanımları için uygun iş ilanları bulunmaktadır. İlanlardan bazıları şunlardır;

İstanbul Beylikdüzü bölgesine evlere paketleme işi veriliyor. Başvurular bu sayfadan yapılmaktadır.

Evde Paketleme İşi Veren Firmanın İlanı

Yine İstanbul’da kendi evinde çalışacak ve telefon görüşmesi yolu ile ürün pazarlayacak kişiler aranıyor. Firma sigorta+asgari ücret+prim vaat ediyor.

Sitede tam zamanlı ve yarı zamanlı olarak yine ev işlerinde yardımcı bayanlar aranmaktadır. Tabi bu işleri evinizde çalışarak yapmanız mümkün değildir.

Başka bir firma bayanlara prova mankenliği alanında aylık 3.000 TL. maaş vereceğini söylemektedir. Bu ilan da sahibinden sitesinde mevcuttur.

Bu işler arasından size en yakın lokasyonda bulunan firmayı ve elinizin en yatkın olduğu işi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Geçen yıl evlere iş gönderen firmalar 2019 yılında da vermeye devam edecektir. Yeni yıla yeni bir iş ve yeni bir hayatın başlangıcı ile girebilirsiniz. 🙂Türkiye Geneli Fabrikalardan Evlere Ek İş İmkanı (En Çok Kazandıran) Konusuna 287 Yorum Yapıldı
 1. Berna karacar dedi ki:

  Merhaba iş işe ihtiyacım annemin hastalıgından dolayı dışarda çalışamıyorum daha önce tekstilde çalıştım elim yatkındır kocaeli çayırovada oturuyorum

 2. Evde paketleme işi yapmak istiyorum dedi ki:

  İstanbul silivri de oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Rabia Karaca dedi ki:

  Ankara Elmadağ da yaşıyorum her türlü paketleme veya diğer işleri yapabilirim elim yatkın çok ihtiyacım var

 4. Elmas dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var balikesir merkezde oturuyorum

 5. Paketleme işi dedi ki:

  Kahramanmaraşta yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Evde iş dedi ki:

  Evde paketleme boncuk dizme her türlü iş yapabiliriz 4 5 kişiyiz çok ihtiyacımz var

 7. Ümran dedi ki:

  Foson firmalarının evlere paketleme işlerinden faydalanmak istiyorum mümkünse en kıssa zamanda.

 8. Şehriban dedi ki:

  Ben boluda oturuyorum evde herhangi bir paketleme işi istiyorum

 9. Evde Paketleme dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul Tuzla da ikamet ediyorum. ek gelir kazancımı evde paketleme ile sağlamak istioyurm.

  Teşekkürler
  İyi Çalışmalar

 10. İş dedi ki:

  Merhaba ben de Ankara’da ikamet ediyorum ben de evde bu işleri yapmak istiyorum

 11. Evde paketleme dedi ki:

  İstanbul Esenler’de ikamet ediyorum. Sebep bildirilmeden muhasebeci olduğum medikal firmadan 3 kişi işten çıkarıldık. 31 Mayıs’tan beridir işsizim. Borcum var ve kızlarınmdan dolayı evden çalışmak istiyorum. Elim çok yatkın ve hızlıdır. Lütfen iletişime geçin.

 12. Özgül ölmez dedi ki:

  Paketleme veya tekstil ip temizleme istiyorum İzmir karşıyaka

 13. evde iş yapmak istiyorum. dedi ki:

  merhaba,
  adana da ailece evde çalışarak fabrikalara , firmalara katkı sağlayarak para kazanmak istiyoruz. yardımcı olmanızı rica ediyoruz. paketleme-boncuk-kutulama gibi ve daha farklı işler yapabiliriz. dört kişiyiz.

 14. Evde is imkani dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum başka bir işte olur ihtiyacım var yardımcı olursaniz sevinirim

 15. Songül ceyhan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum 5 kisiyiz istanbul umraniyedeyim

 16. Paketleme dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum Bilgi alabilir miyim İstanbul

 17. elif dedi ki:

  ankara mamakta oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım bana geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum tedavim için para biriktirmem lazım nolur geri dönüş yapın

 18. 5 kişilik grubumuz var dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum istanbul umraniyedeyim

 19. edanur dedi ki:

  SAMSUN ÇARŞAMBADA İKAMET EDİYORUM 23 YAŞINDAYIM 1 ÇOCUĞUM VAR EK GELİRE İHTİYACIMIZ OLDUĞUNDAN BU İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

 20. Gülay dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 21. Tespih veya montaj işi dedi ki:

  Kocaelı evde yapacağım iş istiyorum

 22. İplik temizleme ne iş verirseniz yaparım dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum bu işe ihtiyacım var daha önceden bu işi yaptım elim hızlı yardımcı olursanız çok sevinirim

 23. Fatoş gözükızıl dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyoruz 20 kişilik ekiple birlikte çalışıyoruz elimiz yatkın ve hızlıdır cevap verirseniz sevinirim

 24. Dilek sönmez dedi ki:

  Evde çalışmam için iş istiyorum bebeğim var birde okula giden çocuğum varl işe gidemiyorum. İstanbul maltepe fındıklı da ikamet etmekteyim kirada oturuyorum çocuklarımın masrafları evimi geçindirmem için çalışmam gerekiyor sizden bu konuda iş için rice edeim
  Acil dönüş bekliyorum yardımcı olmanızı bekliyorum

 25. Arife dedi ki:

  Merhaba. Evde paketleme işi yaparak bütçeye katkıda bulunmak istiyorum. İletişime geçerseniz çok sevinirim

 26. Bigül dedi ki:

  Merhaba sancaktepe Samandıra oturuyorum temizle me işi istiyorum daha önce tekstil işinde calıştım yardımcı olursanız sevinirim

 27. Acil paketleme işi dedi ki:

  İsmim nadide öğrenciyim Antalya korkuteli de ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 28. Toptan aksesuar dedi ki:

  Kendi işini kurmak isteyenlere biz telefon aksesuar toptancisiyiz pazar dükkan ve araçlarda kolay sayılar ürünlerimizi görmek isteyenler ulaşabilir liste isteyebilir sitemizi ziyaret edebilir

 29. Özge dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyoruz ek gelir olarak 4 kişilik grubumuz var bize yardımcı olursanız çok sevinirim kolay gelsin….

 30. Tuğçe tosun dedi ki:

  Ankara Sincan da oturuyorum ev hanımıyım evde her türlü paketleme katlama işi yapabilirim zamanında teslim ederim zamanım bol lütfen bana ulaşın

 31. Serap kumker dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum terziyim elimden her iş gelir cevap verirseniz sevinirim ihtiyacım var

 32. ek iş emel dedi ki:

  Merhaba evde ek is yapmak istiyoruz ekip kurabiliriz paketleme parfüm doldurma ip temizleme işlerini yapabiliriz adapazari camili

 33. Sibel dedi ki:

  Merhaba Ankarada oturuyorum dikiş makinam var. Düz dikiş yapabilirim veya paketleme işi yapabilirim. Işe çok ihtiyacım var.

 34. Malatya Merkezdeyim evde paketleme işi yapmak istiyorum el becerim çok iyi dönüş yaparsanız sevinirim. dedi ki:

  Malatya Merkezdeyim evde paketleme işi yapmak istiyorum el becerim çok iyi dönüş yaparsanız sevinirim.

 35. Sevim dedi ki:

  Antalyada ikamet ediyorum.daha once biblo boyama isi yaptim.acil paketleme veya boyama isine ihtiyacim var.titiz calisirim.zamaninda teslimat yaparim

 36. Yardıma ihtiyacım var dedi ki:

  Ek iş sermaisiz iş evde yapabileceğim iş arıyorum 0539 392

 37. ŞERİFE DİNÇASLAN dedi ki:

  Evde boş vakitlerde yapacak Bi şeyler arıyorum can sıkıntımı kendime harçlık çıkararak evdeyken Bi işle uğraşarak yapmaya karar verdim iletişime geçmenizi bekliyorum iyi günler kolay gelsin… Mardin de ikamet ediyorum al

 38. Paketleme işi istiyorum dönüş yapar misiniz aceba ankara yeni mahalle dedi ki:

  Mervin demir

 39. Ozlem dedi ki:

  evde evde ek is yapmak istiyorum cok ihtiyacim var ankara kazan otryrm lutfen geridonun cok sevinirim

 40. Paketleme dedi ki:

  Evde ıs yapmak istiyoruz 5kısılık grubumuza var

 41. Ahmet dedi ki:

  Öğrenciyim per türlü iş olur

 42. Is başvurusu dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 43. Büşra yavuz dedi ki:

  Konya selçukluda otrym bu işe ihtiyacım var bebgm olduğu için evden cikamym yardımcı olrsnz sevinirm 05446362296

 44. Züleyha dedi ki:

  Merhaba bende paketleme isi istiyorum iki çocuğum var ihtiyacında var geri dönüş yaparsanız sevinirim adana

 45. Eve iş istiyorum dedi ki:

  Bursa nilüferde oturuyorum düğün davetiyesi paketleme yapabilirim

 46. Elektrik Elektronik evde İş dedi ki:

  Elektrik ve elktronikciyim ev de iş arıyorum samsun bafra dan

 47. evde is dedi ki:

  Merhabalar evde is yapmak istiyoruz paketleme parfüm doldurma ip temizleme her işi yapabiliriz ekip kurabiliriz adapazari camili de oturuyoruz teslim alma etme işini yapabiliriz acil dönüş yaparsanız seviniriz

 48. Paketleme dedi ki:

  Merhaba ben ev hanimiyim Alanya da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ederim

 49. evden paketleme işi dedi ki:

  artvin merkezdeyim.

 50. İş dedi ki:

  Paktleme işi yapmak istiyorum

 51. İş arıyorum dedi ki:

  Paketleme ve temizleme işi arıyorum gerekirse ekip kurabilirim kücükcekmece kanarya

 52. Selda ışık dedi ki:

  Adım Selda ışık ev hanimiyim evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olun

 53. İş dedi ki:

  Acaba burda yorum yapanlara iş verdiler mi çok merak içindeyim gerçi

 54. Esin dedi ki:

  İstanbul Samandıra cok ihtiyacım var daga 3 senelik evliyim lutfen yardımcı olun gecınemıyorum oglum var dısarda calısma imkanım yok

 55. Seval yalcin dedi ki:

  Istanbulda oturuyorum ekibim var isimde ciddi ve sorumluluk bilirim evde paketleme boncuk dizme seramik temizleme isi yapabilirim baska is varsa elim yatkindir seri ve temiz is yapariz donus yaparsaniz sevinirim

 56. Evde iş dedi ki:

  Selamün aleyküm ben üç çocuk annesiyim 10 aylık bebeğim var evde yapabileceğim paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olumusunuz İzmir Bayraklı’da yasıyorum lütfen acil

 57. Sibel dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim bursa dan ekibimde var

 58. FATMA GÖK dedi ki:

  osmaniyeden ev de yapabildiğim her türlü paketlem fason işi yapabılırım

 59. Evde iş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Adana yaşıyorum

 60. Tesbih isi dedi ki:

  Konyadan ben serife iki kisiyiz evde ek is yapmak istiyoruz yardimci olun lutfen

 61. Nurten topraklı dedi ki:

  Zonguldak çaycuma evde yapmak istiyorum buralarda eve işveren firma varsa haberinizi bekliyorum

 62. Ayşegül dedi ki:

  Mersin lütfen dönüs yapar misiniz banada.evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var

 63. paketleme işi yapmak ıstıyorum dedi ki:

  evde paketleme işini istıyorum lutfen acıl iş lazım yardımcı olun

 64. Ek is dedi ki:

  Esenyurtta oturuyorm evde nikah şekeri yapmak istiyorm lütfen yardımcı olun

 65. Meral sandalya dedi ki:

  Her türlü paketleme isini yapa bilirim lütfen bana ulasin

  1. Evde paketleme işi dedi ki:

   Merhaba her türlü paketleme işi yapabilirom. Acil geri dönüş saglarsaniz çok sevinirim

 66. Ayşe Şentürk dedi ki:

  Kocaeli gebzede ikamet ediyorum paketleme işi istiyorum

 67. Evde is dedi ki:

  Evde paketleme düğme temizlik ne olursa yaparim çok acil ise ihtiyacım var oğlum askere gitcek para biriktirmek gerek maddi durumum ıyi degil lütfen yardımcı olursanız sevinirim tsk ederim

 68. Rabia dedi ki:

  Yozgatsan yazıyorum evde paketleme işine ihtiyacım var yardmcı olun lütfen

 69. Sibel dedi ki:

  İstanbul Sarıyer de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 70. Evde paketleme isi dedi ki:

  Ankara altindagda oturuyorum evde paketleme isi yapabilirim geri donus yaparsaniz sevinirim 05345212932 meliha aslan

 71. Eve iş dedi ki:

  Evde iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim kalabalık bir ailedeyim yapabiliriz yani ve adana da oturuyorum

 72. Evde paketleme dedi ki:

  Artvin’de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum buna çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 73. Esmanur dedi ki:

  Ben evde mum paketleme işi yapmak istiyorum 6 kişiyiz Sancaktepe oturuyoruz bize verirseniz çok sevinirim hem titiz bir şekilde çalışırız

 74. paketleme işi dedi ki:

  ist. anadolu yakasında oturuyorum.. bir gurup bayan arkadaşız evde paketleme işi yapmak ıstiyoruz lütfen yardımcı olurmusunuz….

 75. Hülya dedi ki:

  Merhaba izmir konak yağhanelerde oturuyorum izmirede gönderiyormusunuz evde iş arıyorum çocuklarım var dışarıda çalışamıyorum bakan kimsem yok ne olur yardımcı olurmusunz. Paketleme işi için lütfen bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

 76. İş dedi ki:

  İstanbul beykozda oturuyorum ek işe ihtiyacım var

 77. Takı işi dedi ki:

  merhaba ben takı tasarım hocasıyım yıllarca dükkânımda eğitim verdim,malzeme satışı yaptım ve evlere boncuk işi verdim. bu konuda oldukça tecrübeliyim ve evlere iş vermek istiyorum. bana dönüş yaparsanız sevinirim.Hayırlı günler dilerim.

  1. taki isi dedi ki:

   Merhaba,10 sezon Park Bravo nun takı tasarimciligini yaptim
   .Bostancı da ikamet ediyorum.Sizinle çalışmak isterim
   Adim Nermin 0532

  2. Evde ek iş dedi ki:

   Merhaba. Evde birçok kez işler yaptım. İşinizle ilgileniyorum iletişim kurarsanız sevinirim.

  3. Tuğba caymaz dedi ki:

   Adim Tugba universite öğrencisiyim el becerim var gaziantepte kaliyorum donus yaparsaniz sevinirim

 78. eve iş dedi ki:

  eve paketleme işi arıyorum istanbul küçükçekmece ilgilenirseniz sevinirim

 79. Çiğdem dedi ki:

  İstanbul sultançiftliğinde oturuyorum.evde yapmak için iş arıyorum.

 80. İş dedi ki:

  İyi günler;
  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul da ikamet ediyorum.

 81. Paketleme isi dedi ki:

  İhtiyacım fazla bu ise yardımcı olursanız sevinirim

  1. Emine laçin, dedi ki:

   ben kayseriden yazan bir bayanım evde paketleme işi yapmak istiyorum.bana donerseniz sevinirim.

  2. Ayşe bulut dedi ki:

   Bende kayseri de oturuyorum bende yapmak istiyorum..

 82. Sevcan dedi ki:

  Evde ek iş yapabilrim ekip kurabilirim yardımcı olursaniz sevinirim

 83. konya selçuklu evde iş dedi ki:

  konya merkez selçuklu ilçesindeyim. evde paketleme, kutulama veya katlama işleri istiyorum. dönüş yaparsanız sevinirim.

 84. Is dedi ki:

  Is istiyorum mugla milasta oturuyorum ismim gulcan

 85. Bardak paketleme dedi ki:

  Eve iş istiyorum

 86. ek iş dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 87. İş dedi ki:

  Diyarbakır dayım evde iş istiyorum daha önce Ankara’da yapmıştım tecrubeliyim

 88. İs yapilir dedi ki:

  300m2 depom var 20 kisilik ekip var
  Toptan parekande is alinir
  Minibus aracimda var
  Kutahya merkez 539

 89. Gamze dedi ki:

  Evde paketleme ısı yapmak istiyoruz ekıp 6kısıyız nevsehır de oturuyoruz

 90. Merve dedi ki:

  Antalyada yaşı yorum evden paketleme ve ek is yaparım

 91. Gülay Ceylan dedi ki:

  Evde hertürlü ek iş yapabilirim izmit

 92. ACİL İŞ ARIYORUM dedi ki:

  İstanbul anadolu yakasında oturuyorum acil işe ihtiyacım var okuyorum kendi harçlığımı cıkartmaya calısıyorum geri dönüş yaparsanız cok sevinirim

 93. HÜLYA Yücel dedi ki:

  Evde paket işi yamak istiyorum

 94. Eve iş dedi ki:

  İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde oturuyoruz 2 kardeş evde kutulama veya paketleme işi yapmak istiyoruz.ilginize şimdiden teşekkürler

 95. İrem dedi ki:

  Kadiköyde yaşıyoruz 2 öğrenciyiz ek iş yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız çok seviniriz

 96. Acil dedi ki:

  Acil eve iş arıyorum

 97. Hatice Çalışkan dedi ki:

  Bursa osmangazi emek te oturuyorum ek iş yapmak istiyorum ve ihtiyacım var

 98. Evde paketleme dedi ki:

  Istanbul kağıthanede oturuyorum bende evde paketleme iş istiyorum ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız memnun olurum

 99. Paketleme dedi ki:

  Ailemle paketleme işi yapmak istiyoruz. İstanbul Kadıköy de oturuyorum.

 100. Paketleme dedi ki:

  Merhabalar,
  İsmim Rabia Arslan, 22 yaşında öğrenciyim. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Açıktan okuyorum bu yüzden de çok vaktim oluyor. Bende evde ailemle birlikte bu işi yaparak onlara destek olmak istiyorum. Olumlu veya olumsuz geri bildiriminizi bekliyorum.
  Şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

 101. Paketleme ambalaj dedi ki:

  Merhaba İstanbul 4.levent te ikamet etmekteyim iki kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 102. Evde paketleme dedi ki:

  Evde paketlemeye ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın yardım edin

 103. iş istiyorum dedi ki:

  iyi akşamlar sayfa eşimin adına gurubum var pendikte oturuyorum esimin çok borcları var ve işe çok ihtiyacımız var Allah rızası için ne iş olursa yaparım lütfen geri dönüş yapinız lütfen

 104. hatice candan dedi ki:

  Merhaba Aksarayda ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 105. ruhan alper dedi ki:

  merhaba bu işi yapmak istiyorum erdekte oturuyorm

 106. İş istiyorum dedi ki:

  MEB’den Gebze’de oturuyorum eşim hasta çalışamıyor iki çocuğa bakıyorum bebeğim ufak çalışamıyorum evimde paketleme işi istiyorum lütfen dönüş yapın zor durumdayız lütfen yardım edin iş gonderin

 107. Betül Bektaş dedi ki:

  Ek iş istiyorum Ankara’da oturuyorum yardımcı olur musunuz

 108. Ek iş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim
  Ankara sincan

 109. Melike öztüek dedi ki:

  Ankara Yenikent işe çok ihtiyacım var nolur yardım edin 1 çocuğum var

 110. Evde ek iş dedi ki:

  Afyonkarahisar evciler de ikamet ediyorum evde paketleme olarak ek iş yapmak istiyorum

 111. Mustafa dedi ki:

  Osmaniye Bahçe ilcesinde evde paketleme yapabiliriz.

 112. Murat Gullu dedi ki:

  Bursa osmangazimah de oturuyorum bütün işi yaparim ekip kurabilirim donerseniz sevinirim

 113. EVDE EK İŞ dedi ki:

  EVDE ELEKTRİK ELEKTRONİK MONTAJ LEİMLEME VİDALAMA MEKANIK MONTAJ VE EL İŞÇİLİĞİ GEREKTİREN TÜM İŞLERDE EKİPDE KURABİLİRİM TEK DE ÇALIŞABİLİRİM MAİL ADRESİME ULAŞMANIZ HALİNDE TEMASA GEÇEBİLİRİM . ADRES İZMİR BUCADIR.

 114. Nazlı dedi ki:

  Öğrenciyim 4 kızıyız paket işi almak istiyorum. Ağrı

 115. Is istiyorum dedi ki:

  Konyadan dilek elimden her iş gelir temiz duzenli yaparim el becerim iyidir çevrem var ekip yaparim dönerseniz sevinirim

  1. LÜTFİYE dedi ki:

   işe ihtiyacım var üniversiteye okuyan kizim var

 116. Evde paketleme vs ek iş dedi ki:

  Merhaba ismim Melike İstanbul’da ikamet ediyorum evde annemle beraber paketleme işi yapmak istiyorum 2 yıldır üniversite mezunu olmama rağmen iş bulamıyorum geçim sıkıntısı çekmekteyiz işe para kazanmaya çok ihtiyacımız var lütfen iş konusunda yardımcı olun

 117. Evde yapılacak iş hk. dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul anadolu yakasında yaşıyorum. Ev hanımıyım. 1 cocugum var. Hem onunla ilgilenip hemde evime destek olmak istiyorum. El becerim ve pratiğim var. Konu hakkkında dönüşlerinizi beklerim.

 118. Evde paketleme dedi ki:

  Kayseride ikamet etmekteyim. Evde 3 kişi paketleme işi yapmak istiyoruz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 119. Evde ek iş dedi ki:

  Ben mesut evde 5 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz beklentinizden fazlasini yapacagimiza eminiz

 120. 7 kişilik ekibimle paketleme işi alıyorum dedi ki:

  merhaba ismim nur Tokatta yaşıyorum 7 kişilik ekibimle paketleme işi yapıyorum. İŞ VERMEK isteyenler ulaşırsa çok memnun olurum

 121. Elektrik elektronik ustası yım elektrik elektronik montaj işleri yapmak istiyorum dedi ki:

  Elektrik elektronik montaj işleri yapmak istiyorum

 122. Ise ihtiyacim var dedi ki:

  Antalya kepezde oturuyorum ise cok ihtiyacım var geri dönerseniz cok sevinirim

  1. kasım dedi ki:

   Hiç böyle bir ek iş aldığınız oldu mu bu sitelerdenn ya da duyduğunuz?

 123. paketleme dedi ki:

  Meraba paketleme isi istiyorum bekliyorum lutfen

 124. Mum paketleme işi yapmak istiyorum tlfonum dedi ki:

  Evde mum paketleme işi yapmak istiyorum ararmisiniz

 125. EVDE PAKETLEM, VS. İŞ YAPMAK İSTİYORUZ dedi ki:

  Evde paketleme ,vs. işler yapmak istiyoruz , daha önce 5-6 sene yapmıştık deneyimliyiz.

 126. paketleme işi ekip dedi ki:

  merhaba evde paketleme montaj işi yapacak 5 kişilik bir ekibiz istanbul bahçelievlerde oturuyoruz.

 127. ercan dedi ki:

  evde paketleme ısı ve boncuk dızme ısı yapmak ıstıyorum ılgılınırsenız sevınırım edırne merkez

 128. Paketleme işi dedi ki:

  İş ariuorum lütfen yardımcı olun..

 129. Paketleme işi dedi ki:

  İzmir’de oturuyorum.Eşim ve ben şu an işsiz kaldık.Ben de yapabilirim.Yardımcı olursaniz sevinirim.

 130. paketleme dedi ki:

  yozgatta oturuyorum evde paketleme işi arıyorum

 131. Acil is dedi ki:

  Paketleme isi boncuk dizme isi istiyoruz 3 kisiyiz ist cekmekoydeyiz

 132. Müfide akak dedi ki:

  Merhaba Bn müfide Mardin kiziltepede oturuyorum bnm esım bır yıl önce Bi kaza yaptı piskojik tedavi görüyor Bn eşime ve kızıma bakıyorum kızım bir yaşında ben evdeki çeyizimi neredeyse hepsini satım evde el işi yaparak geçim sağlıyorum ama yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın paketleme işi ne olursa yaparım

 133. Evde iş dedi ki:

  Kocaeli Körfez de oturuyorum evde iş arıyorum tecrübe var

 134. Zeynep dedi ki:

  Merhaba Istanbul Şişli bölgesinde oturan iki kişiyiz. Paketleme işi tecrübemiz bulunuyor. Dönüş yaparsanız seviniriz.

 135. Boncuk dizme şeker paketleme dedi ki:

  Lütfen yardım edin lise mezunuyum mardin e yardımlarınizi bekliyorum

 136. paketleme dedi ki:

  Bursa osmangazi Yenibağlar da ikamet ediyoruz ek is yapmak istiyoruz

 137. Evde iş dedi ki:

  İstanbul beylikdünde tuyoruz evde ne iş olsa yaparız lüfen aryın

 138. Evde iş dedi ki:

  Merhaba evde paketleme yada ne iş olsa yaparız istanbul beylikdünde oturuyom

 139. Evde iş yapmak istiyorum dedi ki:

  Selamaleyküm ben istanbul beylikdün oturoyum evde paketleme yve diyerleri yapabirim 3 kişyiz deneyimiz var lütfen arayın

 140. EVLERE İŞ dedi ki:

  Evlere iş gönderilir
  EREK LİMİTED ŞİRKETİ:

  1. Hülya dedi ki:

   İş konusunda bilgi rica ediyorum.Facebokk:

 141. Ek is dedi ki:

  Merhabalar Isparta merkez evde her türlü ek.is yapabilirim kargoylada alabilirm. Dönüş yaparsaniz cok.sevinirim

 142. paketleme dedi ki:

  Evimde ek is yapmak istiyom paketlemede olabilir

 143. Büsra dedi ki:

  Merhabalar biz üç arkadaş acil işe ihtiyacımız var bize yardımcı olursanız çok seviniriz.

 144. Evde iş dedi ki:

  Sakarya merkezde yaşıyorum evde ek işe ihtiyacım var ekip kurabilirim her işi yaparım geri dönüşunuzu bekliyorum

 145. Birsen dedi ki:

  Yalovada evde paketleme işi yapmak istiyoruz kârı koca tesekkurler

 146. ek iş dedi ki:

  bende ek iş istiyorum, kocaelide yaşıyorum, işe ihtiyacım var, dönüş yaprsanız sevinirim

 147. Hilmiye deviren dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum Edirne’de yaşıyorum paketleme iş yapmak istiyorum

 148. işe ihtiyacım var dedi ki:

  Daha önce evde ek iş yaptım ve tekrar yapmak istiyorum ihtiyacım var

 149. Paketleme dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum

 150. Ek iş dedi ki:

  Sancaktepe emek mahallesi de oturuyorum evde montaj türü paketleme yapa bilirim

 151. acil iş dedi ki:

  yalova da yaşıyorum eve verilecek işleri yapmak istiyorum elim hızlıdır. sürekli yapabilirim

 152. Evde ek iß dedi ki:

  Eve de iş istiyorum boş oturmasını sevmiyorum ihtiyacım var çocuklarım okula gidiyor onların egittimi için

 153. Yasemin cüce dedi ki:

  Merhabalar istanbul pendikte oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim sizlerden donuş bekliyorum

 154. Yeliz antepüzümü dedi ki:

  Grafik tasarımı mezunuyum. Bir grubum ve atölyem var. Paketlemeye yönelik işler alabilirim. Temiz ve titiz çalışırım. Teşekkürler. 05

 155. akgül dedi ki:

  iplik kesme paketleme nikah sekeri….istanbul bahcelievler

 156. Öznur kurt dedi ki:

  Edirne merkezde oturuyorum ev hanımıyım paketleme boncuk işi vs yapabilirim işe ihtiyacım var tecrübem vardır

 157. Aysun dedi ki:

  Ek iş ıstym.Hakkari merkezde otrym lutfen yardmcı olunr msnz.paketleme işi ypblrm

 158. fatma durgut dedi ki:

  istanbul pendikte oturuyorum paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen

 159. Serpil özer dedi ki:

  Serpil evde paketleme işi yapmak istiyoruz hangi iş olursa yaparım çocuklarımın okuluna katkıda bulunmak istiyorum

 160. Rabia dedi ki:

  Mrb cok acil iş istiyorum tekim hızlıyım lutfen dönüş yapınız

 161. Yeliz dedi ki:

  Kocaeli Gölcük’te oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

 162. Gülbahar dedi ki:

  Gaziantep Şahinbey paketleme isi yapmak istiyorum

 163. Özlem dedi ki:

  Ankarada yaşıyoruz evde paketleme iş yapmak istiyoruz 3 kişiyiz geri dönüş yapabilirseniz seviniriz

 164. Meliha dedi ki:

  İstanbul şilede oturuyorum. Evde iş istiyorum

 165. nezahat dedi ki:

  bu işe ihtiyacım var evde çalışabilirim elim hızlıdır lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 166. Behice Uysal dedi ki:

  Denizli civrilde ikamet ediyorum elim hızlı ve pratigimdir daha önceden paketleme üzerine tecrubeliyim her türlü paketleme işini yapabilirim ve isi zamanında teslim ederim acil ise ihtiyacım var en kısa sürede geri dönüşünüzü bekliyorum

 167. Pelin dedi ki:

  Merhaba ben pelin kocaeli körfezde oturuyorum evde herturlu is yaparım daha önce kına paketlemede çalıştım işe ihtiyacım var geridönüş yaparsanız sevinirim

 168. Nefise bengi dedi ki:

  Edirne merkezde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim evde 5 kişiyiz çok ihtiyacım var

 169. Kemal dedi ki:

  Tüm günüm boş, evde paketleme vb iş almak istiyorum.

 170. Melek dedi ki:

  Istanbul avrupayakasina is istiyoruz yardimci olursaniz seviniriz

 171. Gamze dedi ki:

  Meraba evde paketleme isi yapmak istiyorum gercekten bu ise ihtiyacim var donerseniz sewinirim

 172. Dilek dedi ki:

  İstanbul kagithaneye bagli gültepede oturuyorum…dügün yapicaz maddi olarak baya sıkıntılı bir durumdayiz…evde iş yaparak çeyizimi tamamlayacağım..destek olabilirseniz çok sevinirim..

 173. dilşad gavas dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum

 174. Halil çiftçi dedi ki:

  Evde is yapabilecegimiz is imkanı ?

 175. Fatma dedi ki:

  Mrb sakarya serdivan da oturuyorum ek işe ihtiyacim var paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler Fatma

 176. Öznur dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum edirne merkez ise ihtiyaçım var

 177. Ceylan dedi ki:

  Merhaba istanbul kartalda ikamet ediyorum belirtiğiniz isler titizle ve ozenle teslim edebilirz dilerseniz h.sonu alabiliriz ve sonrasında is bittikten sonra teslimde edebiliriz ihtiyacimiz var yardimci olurmusunuz

 178. Ebru dedi ki:

  Ankarada oturuyorum evde paketleme işi istiyorum geri dönerseniz sevinirim

 179. esin dedi ki:

  BAYANLAR EVDEN İNTERNETTEN ÇALIŞABİLECEĞİNİZ MÜKEMMEL BİR İŞ FIRSATI
  SİTEMİZDE ÇALIŞARAK HAFTADA 500-1000TL ARASINDA KENDİ EVİNİZDEN ÇALIŞIP KOLAY PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ ?
  Başvuru için Skype Adresimiz

  1. Nagehan dedi ki:

   Zonguldakta oturuyorum evde iş için ulaşır misiniz

  2. funda emer dedi ki:

   merhaba iyi günler bende paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yapabilir misiniz

  3. Serife dedi ki:

   nasil bi is bilgi verirmisiniz bende ek is istiyorum

  4. Evde ne olursa yaparim dedi ki:

   Nasıl bir is

 180. Rabia dedi ki:

  Tecrübeliyim paketleme işi arıyorum elim çok hızlıdır çok acil dönüş yaparsanız sevinirim

 181. Demet dedi ki:

  Merhaba paketleme isi icin geri donus yapar misiniz?

  1. okan ibiş dedi ki:

   ıs verıyolarmı acaba aldınızmı
   banada lazım

 182. Hacer dedi ki:

  Mrb istanbul kadikoyde yasiyorum evde is yapmayi cok istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 183. Saadet seçkin dedi ki:

  Mrb lar bende evde paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 184. Şenay özçelik dedi ki:

  Acil işe ihtiyacim var dönüş yaparsaniz sevinirim

 185. Peri dedi ki:

  Evde nikah sekeri veya hangi is olursa yapariz istanbul anadolu yakasinda oturuyorum

 186. NUR dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyoruz
  İstanbul g.o.paşa. Beşyüzevler

 187. Aylin dedi ki:

  Istanbul yenibosna

 188. bircan avluk dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum 3 kişiyiz evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 189. ayşegül şen, dedi ki:

  iyi günler osmaniyede yaşıyorum öğretmenim evde yapacagım paketleme işi arıyorum

 190. Hatice dedi ki:

  evde ip temizleme paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim çağlayan istanbul

 191. Hilal dedi ki:

  Evde iş yap ak istiyorum İstanbul’da yasıyorum

 192. Hilal dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum İstanbul Ataşehir

 193. Meral dedi ki:

  Evde iş arıyorum

 194. Hilal dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul basaksehirde oturuyorum.

 195. Pınar Sakacı dedi ki:

  Manisa akhisar da oturuyorum evden ek gelir elde etmek istiyorum

 196. Derya Baban dedi ki:

  İstanbul Ümraniyede oturmaktayım Boş vakitlerim bol olduğundan evde hertürlü paketleme işleri yaparım elim hızlıdır

 197. Fatma dedi ki:

  Mrb sakarya serdivan da oturuyorum ek işe ihtiyacim var paketleme iplik temizleme gibi iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 198. eren dedi ki:

  merhaba boş zamanlarınızı paraya çevirmek istermisiniz? ya sosyal medyada çok aktifim çevrem de var ben bu işi yapabilirim diyorsanız çok kolay yapabilceğiniz bir uygulama anket doldurarak ve video izleyerek çeşitli oyunlar oynayarak puanlar kazanırsınız ve puanlar size dolar olarak geri döner sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 199. Songül dedi ki:

  Evde ev is yapmak istiyorm antalya

 200. Filiz dedi ki:

  işe çok ihtiyacim var çocuklarım var evde çalışabileceğim iş istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 201. Derya ertaş dedi ki:

  Bende paket iş istiyom

 202. meral dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 203. Aynur ekız dedi ki:

  Mrb Ankara Polatlı da oturuyorum iplik temizleme işi yapmak istiyorum evime benimde bir katkım olsun ıstıyorum

 204. tekin dedi ki:

  ekibim var mandal işi yapılır istanbul

 205. AHMET KIZILTOPRAK dedi ki:

  izmir -torbalıdanım

 206. Fatma dedi ki:

  Acil ise ihtiyacim var ispartada yasiyorum

 207. Munisa dedi ki:

  Ev da iş ariyorum

 208. Hülya dedi ki:

  Pakatleme işi yapmak istiyorum bende

 209. Ebru dedi ki:

  Evden ek iş yapmak istiyorum. Çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum. Sultangazi / İstanbul

 210. Paketleme firması dedi ki:

  Evlere paketleme işi veriyoruz.
  Kına,
  Nikah şekeri,
  Boncuk,
  Elbise,
  Hediyelik eşya.

  Yukarıdaki ilanlardan ulaşın.

  1. Hasret ikilik dedi ki:

   Ben evde iş istiyorum lütfen yardımcı olun.

  2. Şifanur kara dedi ki:

   Size nasil ulasabiliriz

  3. gülcihan karip dedi ki:

   Merhabalar İstanbul Anadolu yakasında ikamet etmekteyim. Ek iş olarak 4 kişi yapmak istiyoruz. Geri dönüş yapılırsa çok seviniriz.

  4. Serpil dedi ki:

   Daha detaylı bilgi verirmisiniz

  5. Eda dedi ki:

   Yukarıdaki hangi ilanlardan basvurucaz bulamadim da? Mail adresime bilgi atar misiniz?

  6. Ebru dedi ki:

   Merhaba 15 20 kişilik ekibim var benim numaram takı işi yaptık tecrübeliyiz lütfen dönüş sağlarsanız çok sevinirim gerçekten ihtiyacımız var

  7. esra dedi ki:

   bitliste yasiyorum kargoyla gonderme gibi bi faaliyetiniz varmi nilah sekeri gibi her paketleme isine uygunum ulasabileceginiz numaram

  8. esra dedi ki:

   nasip varsa olur insallah ..7 kisi var tecrubeliyiz..

  9. Filiz dedi ki:

   çanakkale çan da oturuyorum çocuklarım var evde işe ihtiyacim var geri dönüş yaparsaniz çok ıyi olur

  10. sevim dedi ki:

   merhaba ek işe çok ihtiyacım var elim yatkındır yardımcı olurmusunuz

  11. Ebru dedi ki:

   Merhaba iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lutfen

  12. Bülent dedi ki:

   Bende evde ek iş olarak yapmak istiyorum eşimve ben elimiz hızlıdır zaten kendim paketleme işi yapıyorum

  13. İPEK dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Lütfen dönüş yapın.

  14. Ebru Gürbüz dedi ki:

   Ben yapmak istiyorum Lütfen donus yapın hızlıdır 2 3 kişiyi işe ihtiyacım var

  15. Süheyla dedi ki:

   Bilgi verir misiniz?

  16. Seyficoskunkalkin dedi ki:

   Paketleme işi istiyorum telefon 05

  17. İlkem dedi ki:

   Merhaba bende düşünüyorum evde ek iş yapmak mail adresim ilkem

 211. özlem ergün dedi ki:

  evde ekis yapmak istiyorum kocaeli golcukte oturuyorum acil ohtiyacim var..

 212. Evlere işi verilir dedi ki:

  Ben Türkiye Geneli evlere iş veriyorum.
  KIna işi aylık 200
  Paketleme için aylık 300
  Boncuk dizme işine aylık 300 TL.

  para öderim. Başvurun iş alın. Evlere iş verilir.

  1. Esra gün dedi ki:

   Çok ama çok ihtiyacım var evde ben çalışıyorum tek 7 kişiye bakıyorum ve yetmiyor ek iş için ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  2. Hasan dedi ki:

   Paketleme işi için tel verin lütfen cok ihtiyacimiz var.

  3. yeşim ertan dedi ki:

   yapmak istiyorum yardımcı olursanız

  4. Sinan nar dedi ki:

   Evde paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok iyi olur binamız yikilicak bir kac aya ek para kazanmamiz şart yoksa kişi sokakta geciricez beş aylık bebeğim var

  5. Ebru dedi ki:

   Merhaba 15 20 kişilik ekibim var seri çalışırız benim numaram yardımcı olursanız sevinirm

  6. Emine Toprak dedi ki:

   Merhaba biz iki arkadaşız Bilecik Pazaryerinde öğrenciyiz ilk senemiz kendi evimizdeyiz bu işi yapmak istiyoruz lütfen bana döner misiniz ?

  7. Bahar dedi ki:

   Lütfen dönüş yapın İş istiyorum

  8. esin dağıstan dedi ki:

   izmir de ikamet ediyorum evde paketleme etiket dikme mandal kalem vs ne olusa yaparım dönüs yaparsanız sevinirim

  9. Ebru gürbüz dedi ki:

   Ben yapmak istiyorum bu işi paketlemeyi ev hanııyım 23 yaşındayım ihtiyacım var

  10. Sevim dedi ki:

   Merhaba istanbul ek işe çok ihtiyacım var elimden her iş gelir öğrenciyim yardımcı olursanız sevinirim.

  11. Nilüfer karakaya dedi ki:

   Elazığda ikamet ediyorum.gönderebileceğiniz iş varsa alırım.teşekkür ederim.

  12. Dudu öztürk dedi ki:

   Bilgi alabilir miyim

  13. Süheyla dedi ki:

   Bilgi verir misiniz. Hepsi elimden gelir.

  14. Şehriban dedi ki:

   Merhaba ben Ankara mamak ta oturuyorum yardimci olursaniz çok sevinirim

  15. Dilan dedi ki:

   Esatpasada oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum

  16. Evde iş dedi ki:

   Bilgi verin bnde istiyorum

  17. evlere iş dedi ki:

   merhaba ekibim var ve ben eve iş iarıyorum

 213. Sultan dedi ki:

  Evde yapacagim ek isleri arıyorum

 214. Sevim dedi ki:

  Zonguldak alaplı
  Eve örgü işi istiyorum
  Veya dikis

 215. ilknur dedi ki:

  Merhaba özelleştirmeden dolayı işten çıkartıladım kızım üniversitede okuyor 3 çocuğum var ek iş yapmak istiyorum evde paketleme veya herhangi selametle kalın

 216. Zeynep dedi ki:

  Evden is yapmak istiyorum .istiyorum ekibimle

 217. tulay dedi ki:

  Dort sene pul boncuk taki yapma gibi el isleri yaptim muhasebe elemaniydim dogum izni deyim evimde ekis yapmak ostiyorum

 218. Sevil dedi ki:

  Merhaba sayın işverenler bende evimden paketleme işleri yapmak istiyorum bana ulaşırsanız çok memnun olurum hayırlı işler. İSTANBUL

 219. Zeynep dedi ki:

  Merhaba sakarya da oturuyorum bende evde ek iş arıyorum her türlü paketleme ve benzeri işleri yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 220. Betül dedi ki:

  Paketleme işi yapmak isitiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 221. Seher dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum

 222. Menekse yildiz dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum

 223. Sedat dedi ki:

  6 kişilik ekibiz eve İş arıyoruz iletişim

 224. aysel dedi ki:

  evimde paketleme işi yapmak istiyorum bir grup yönetmişliğim var

 225. Buse dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım mandal nikah şekeri iş farketmez ise ihtiyacım var Alanya’dan yazıyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 226. Gülüzar Meclis dedi ki:

  Merhabalar adım Gülüzar elim bir çok işe yatkın üç ay önce özel bir kurumdan ayrıldım.Ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim .

 227. Merve dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum cevap verebilirmisinz

 228. Mislina duzun dedi ki:

  Çok acil ek işe ihtiyacım var lufltfen donus yapınız

 229. Şaile Altuntaş dedi ki:

  Ev hanımıyım. Ataşehir/ İstanbulda ikamet etmekteyim. Evlere ek iş istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 230. Husmen dedi ki:

  İst silivride ufak bi butik atölyem var ufak partili 300 500 lü işleriniz itinayla dikilir tayt tişört anne buluzi penye takim elbise hazırlama vesayre işleriniz itinayla dikilir.. arz ve talebe gore eleman ve makine arttirimida yapilabilir özel numune li az adetli işletiniz cogaltma işleriniz yapılır

 231. Hazal dedi ki:

  İhtiyacım var
  Bende yapabilirim dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

 232. Arife kanber dedi ki:

  3 yaşında oğlum var evde calismaknistiyorum elim birçok ise yatkındır. Paketleme vs deneyimim oldu.

 233. Özge dedi ki:

  Evden ek iş yapmak istiyorum lütfen yatdımcı olun ihtiyacım var küçük bebeğim var dışarıda çalışamıyorum

  1. Evde ek iş dedi ki:

   Kolay gelsin bolu merkezde oturuyorum ev hanımıyım paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz

 234. deniz agin dedi ki:

  evden ek gelir elde etmek istiyorum.

 235. sevda dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum

 236. Melisa YILDIZ dedi ki:

  Fason firmaların verdiği işleri erkeklerde yapabiliyor mu?

  1. Semra Erdoğan dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum. Manisaliyim. Tekstil isinide biliyorum. Paketleme.

   1. Ebru dedi ki:

    Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum üç kişiyiz İstanbul Ataşehir de ikamet ediyoruz dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Sayfa başına git