Evde Paketleme İş İlanları Bay Bayan Fark Etmiyor (İplik-Elbise)

Evde Paketleme İş İlanları Bay Bayan Fark Etmiyor (İplik-Elbise)
7 Ocak 2019 tarihinde güncellendi.

Evlere iş evren birçok firma bulunmaktadır. Evde çalışmak isteyen bayanlara, baylara, emeklilere, öğrencilere ek iş imkanları verilmektedir. İzmir, Kocaeli, İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası gibi büyükşehirlerde evlere iş gönderen firmalara daha hızlı ulaşabilirsiniz. Biz de bu yazımızda sizler için evlere paketleme işi gönderen firmaları araştırdık. Detayları haberimizden inceleyebilirsiniz.

Evlere İş Gönderen Firmalar

Tüm gününü evde geçiren kişiler, ev hanımları aile gelirlerine katkı sağlamak ve isteklerini daha rahat karşılamak amacı ile ev ortamında yapabileceği iş aramaktadır. Türkiye geneli evlere iş gönderen birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar genelde ilan sitelerinde, sahibinden ve kariyer.net sitesinde, facebook üzerinden sosyal medyada evde ek iş ilanları yayınlarlar. Türkiye’de az firma olması nedeniyle iş alabilmek oldukça güçtür. Profesyonel ev işçilerine ise kargo ile iş gönderen fason firmalar bile mevcuttur.

Evde Paketleme İş İlanları Genel İtibariyle;

 1. 10 kişiden az çalışanı olan fason firmalar,
 2. Çok çalışanı olmasına rağmen dönemlik yoğunluk (yaz mevsimi vb.),
 3. Elbiselere etiket yapıştırıp paketleme sektörü,
 4. İnce işçilik gerektiren ve zaman alan hediyelik süsleme işleri
 5. Kiraz ve benzer meyvelerin mevsimlik paketlenmesi

gibi sektörler ve firmalar tarafından sıklıkla verilmektedir. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi 3 büyük şehrimiz ve Eskişehir, Adana, Van, Diyarbakır, Konya gibi yerlerde de bazı fason firmalar bu yöntemlere başvururlar.

Bugün itibariyle sahibinden sitesinde 3 adet paketleme iş ilanı mevcuttur. Ayrıntılar için evde paketleme iş ilanları sayfasını görüntüleyebilirsiniz.

Paketleme Neden Evde Yapılıyor?

Gün geçtikçe daha da artan bu tarz işler ekonominin canlanmasına yardımcı olmakta ve gereksiz masrafların önüne geçilmektedir.  Her gün  ulaşım masrafı gibi giderler olmadan hem siz kazanıyorsunuz hem de işverenler karlı çıkıyor. Asgari ücretten daha fazla bir meblağ kazanabiliyorsunuz. Fabrikadan çıkan ürünler kişilerin adreslerine iletilerek son dokunuşların yapılması sağlanıyor. Örneğin imal edilmiş bir çantanın sadece zımbalarının takılması için el işçiliği gerekiyor, talep edenlere gönderilerek tamamlanması sağlanıyor. Yapacağınız iş sayısına göre paranız hesaplanmaktadır. Birkaç kişi toplanıp aynı anda kısa sürede daha fazla ürünü tamamlayabilirsiniz. Maddi olarak da daha yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Evde paketleme işi gayet kolaydır. Diğer ihtiyaçlarınızı da karşılamak için zaman bulma imkanınız olacaktır. Bu yıla kadar fabrikalarda yapılan bu işler için pratik çözüm bulunması çoğu ev hanımına büyük avantaj sağlamıştır. Peki hangi ürünlerin paketlemesi yapılmaktadır? Nasıl bu iş imkanına sahip olabilirim? Diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm ayrıntıları sizinle paylaşıyoruz.

Kariyer sitesinde bulunan part time (yarı zamanlı) işlerin bir kısmı da bu kategoride yer almaktadır. Daha fazla bilgi almak için kariyer.netteki ilanları inceleyebilirsiniz.

İstanbul ilimizde iplik temizleme ve ambalajlama işi genelde Oruçreis ve Havaalanı Mahallesi civarında verilmektedir. Çalışanlar için PAZAR GÜNÜ tatildir. 0212 438 13 20 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

Haramidere sanayi sitesine bulunan fason firmalar ve fabrikalarda İstanbul’da en yoğun iş ilanı veren firmalar arasında yer almaktadırlar.

Yapay Çiçekleri Paketleyerek Para Kazanın

Size renkli çiçekler ve yanında naylon paketler gönderilmektedir. Rengine göre sınıflandırma yaparak paketleme işi yapabilirsiniz. İşverenin istediği şekilde çiçeklerin farklı kombinasyonlarla poşetlenmesi de istenebilir. Bu işle haftalık 300 TL’ ye varan kazanç sağlayabilirsiniz tabi ki hızınız ve işi düzgün yapmanız gibi koşullar da göz önünde bulundurulmalıdır. Yaz mevsimi geldiğinde söz, nişan, düğün derken davetlilere dağıtılacak hediyelikler düşünülmektedir. Toptancılardan yapay çiçek alıp kendi işinizi kendiniz de kurabilirsiniz. Hatta bunun için destek bile görebilirsiniz KOSGEB kadın girişimcilere destek vermektedir.

evde paket

En Çok İlan Verilen Paketleme Sektörlerinin Başında Yapma Çiçekler Vardır.

Kendi Evinizde Kürdan Paketleyebilirsiniz

Siz de evden çıkmadan para kazanmak istiyorsanız bu iş tam size göre. Evde kürdan paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz ya da hızınız ve işi düzgün yapmanıza bağlı olarak, mesai harcayarak çok daha büyük paralar kazanabilirsiniz. Bu iş için sizden istenen kürdanları tek tek paketlemek olacaktır. Zahmetli olduğunu düşünüyorsanız bir zaman sonra eliniz alışacak daha fazla paketleme yapabileceksiniz. Evlere kürdan ve paket dağıtımı fabrikalar tarafından yapılmakta olup işi tamamladığınızda kargo ile gönderebilir ya da firmanın kuryesine ulaşabilirsiniz.Kürdan Paketleyerek Para Kazanın

Çengelli İğne Paketlemek Çok Kolay

Evde iş olanakları fazlasıyla bulunmaktadır. Bunlardan birisi de iğne paketleme işidir. Karışık olarak gönderilmiş olan bu materyalleri rengine göre ayırarak paketlerine koymanız istenmektedir. İlgili firmayla anlaşma sağladığınız taktirde istediğiniz kadar malzeme göndereceklerdir. Zamana bağlı olarak hızınızda artma görülürse daha fazla ürün gönderileceğinden emin olabilirsiniz ve ek olarak yaptığınız bu işi asıl işiniz gibi yapacak daha fazla para kazanma olanağına sahip olacaksınız.

çengelli iğne

Çengelli iğne paketleme

Bazı Kırtasiyeler de Eve İş Gönderirler

Pergel setini uygun paketlere yerleştirmek suretiyle ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Pergel seti dışında birçok kırtasiye malzemesinin paketleme ve montajını yaparak alanınızı genişletebilirsiniz. İş garantisi ve güvenliğiniz için size firma ile aracılık yapacaklarını söyleyip telefon numaranızı bırakmanızı isteyenlere itibar etmemenizi öneririz. Firmalara gidip kendiniz anlaşma yaparsanız dolandırıcılarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Güveneceğiniz pek çok firma da bulunmaktadır.

Düğün ve Mevlitler İçin Kına Paketleyin

Nisan mayıs ayları gevşer gönül yayları diyerek bu işe başlangıç yapabilirsiniz ilkbahar aylarıyla düğünler başlamakta sonbaharın son aylarına kadar devam etmektedir. Fırsattan istifade etmek istiyorsanız bu işi yapmanızın tam zamanı. Geliriniz diğer aylara göre daha fazla olmakla birlikte 1600 tl’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz. Kına paketleme o kadar uğraş verici olmaması sebebiyle kısa sürede bitirip maddi karşılığını hemen alabileceğiniz bir faaliyet. Öğrenciyseniz kısıtlı bir zamanınız olsa da el yatkınlığınız da varsa haftada 200 tl gibi bir miktar gelir elde edebilirsiniz günümüzde aylık verilen bursun 400-500 arası olduğunu varsayarak aylık 800 tl ye sahip olacaksınız ki bu bir öğrenciye yeter de artar.

Uzun zaman ince işçilik gerektiren bazı işler var ki, fason firmalar bu işleri eve göndermeyi tercih ediyorlar. Örneğin iplik fabrikaları İstanbul ve Gebze bölgesinde birçok bayana iş sağlıyor. Fabrikalardan Evlere Ek İş isimli içerikte bu fabrikaları inceleyebilirsiniz.

Çorap Dikin ve Paketleyin, Para Kazanın!

Bu iş için öncelikle anlaştığınız firmaya kaç kişi ile yapacağınızı belirtmelisiniz. Gönderilecek ürünlerin sayısı buna göre belirlenmektedir. Size iletilen ürünlerin tamamını bitirdiğinizi varsayarak ödenecek miktarın hesaplaması yapılmaktadır. Aylık olarak yapacağınız bu iş için paketlenen ürün sayısı kadar elden para verilecektir. İşinizi tamamladığınız zaman sizden kargoyla göndermeniz istenebilir ya da firma kuryesi tarafından alınması sağlanır. Yukarıda bahsettiğimiz işlerin garantisini verebileceğimiz gibi çorap paketlemenin de güvenirliği garantidir. Pek çok firma evlere bu işi göndermektedir.

çorap paketleme

Ev ekonomisine çorap paketleyerek katkıda bulunun

Fabrikalara e-mail yoluyla ulaşarak ya da telefon numaralarını arayarak talep edebilirsiniz. Konuyla ilgili olarak güvenirliği olmayan dolandırıcı olan firmalar da mevcut olup iyi bir araştırma yapmanızı öneririz. Genellikle ayda 1000 ile 1300 TL arası bir kazanç sağlayacaksınız. Ne kadar iş o kadar para. Tabi ki 1300 TL. ile sınırlı da kalmıyor. Bunu başarmak sizin elinizde. 1 paketleme için 10 kuruş verildiğini hesap edersek fazlaca bir mesai harcamanız gerekmektedir. Ama 8 saat gibi bir çalışmayla bunun yapılabileceği düşünülmektedir.

Kiraz Paketleme Sektörü;

Marketlerde satılan paketlenmiş halde 100-200 gramlık kirazları bilirsiniz. Bu kirazların bir bölümü de yurt dışına ihraç edilmektedir. Bu sebeple firmalar yaz aylarında ki yoğunluğu atlatabilmek için evde çalışan bayanlara kiraz paketleme işi verirler. Paketleme malzemeleri ve sandıklarla kirazlar teslim edilir ve paketlenmiş halde kolilerle teslim alınır. İş kirazların tazeliğini koruması için günlük olarak yapılır ve günlük kişi başı 50 TL. civarında bir ödeme yapılmaktadır.

Firmalara internet ortamından başvurunuzu yapabilirsiniz. Kurumsal olanlara CV göndermek sureti ile başvuruda bulunabilirsiniz. Firma bulma konusunda sıkıntı yaşamadığınız taktirde ve deneyiminiz var ise aylık ortalama 2.000 TL. civarında bir gelir elde edebilirsiniz.

Geçen yıl evlere gönderilen işler 2019 yılında da firmalar tarafından verilmeye devam edecektir. Dışarıda çalışma ihtimaliniz yok ise veya ek iş yapmak istiyorsanız firmalar tarafından verilen bu işlere başvuru yapabilirsiniz.Evde Paketleme İş İlanları Bay Bayan Fark Etmiyor (İplik-Elbise) Konusuna 436 Yorum Yapıldı
 1. Hatice arslan dedi ki:

  Canakkale merkez bu paketleme isine cok ihtiyac var cocugum var calisamiyorum

 2. Is dedi ki:

  Bende evede is yapmak istiyorum balikesir ayvalik altinova

 3. Paketleme işi dedi ki:

  Çanakkale merkezdeyim paketleme işine çok ihtiyacım car yardımcı olurmusunız

 4. paketleme isleri dedi ki:

  Evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var lütfen donun tuzla/istanbul

 5. nurten dedi ki:

  Evden dogru yapabileceğim paketleme işi istiyorum ihtiyacım var ne olur dönüş yapın tuzla/istanbul

 6. Evde iş dedi ki:

  İstanbul /Ümraniye
  2 kişiyiz.Bilgilerinize..

 7. Betül dedi ki:

  Gaziantep merkez de oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

 8. evde paketleme işi dedi ki:

  merhaba istanbul ümraniyede oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 9. İş dedi ki:

  Evde iş arıyoruz ankara

 10. Neslihan ÇELİK dedi ki:

  Merhaba sancaktepe oturuyorum ev hanımı yim evde iş arıyorum çorap paketleme işi arıyorum

 11. Paketleme işi dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim ankara batikent

 12. İş dedi ki:

  Bende evimde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul Anadolu yakasında tuzla aydınlı da ilamet ediyorum bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 13. Kartal paketleme dedi ki:

  Istanbul kartalda oturuyorum web grafik tasarim mezunuyum, evde paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olup ilgilenirseniz sevinirim

 14. Bilge dedi ki:

  İstanbul Ümraniye de ikamet ediyorum paketleme işini bende yapmak istiyorum çocuğumun özel eğitim masrafları çok yüklü miktar çok ihtiyacım var

 15. Meryem dedi ki:

  Ankara Etimesgut ta oturuyorum acil ise ihtiyacım var maddi sıkıntılarını var geri dönüş saglarsaniz çok memnun olurum

 16. Paketleme işi yapmak istiyorum dedi ki:

  Ankara çankaya da oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 17. Paketleme işi dedi ki:

  İstanbul eyüp. Evde paketleme işi arıyorum lütfen yardımcı olurmusun 5 6 kişilik bir grubuz

 18. Asya dedi ki:

  İstanbul Taşdelen de oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 19. YASİN TAŞKIRAN dedi ki:

  Herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum Niğde

 20. Evde iş olanaklarına talibim dedi ki:

  İstanbul Atasehirdeyim eger hızlı güvenilir ve titizlik isteniyorsa bana ulaşın yapar ve dagıtımınada yardımcı olurum.

 21. ÇALIŞMAK dedi ki:

  Erzurum/pasinler

 22. Bilge dedi ki:

  Izmirde universite ogrencisiyim harcligimi cikartmak icin paketleme isleri yapmak istiyorum annemle birlikte

 23. Merve Günay dedi ki:

  Kolay gelsin evde paketleme isi yapmak istiyorum ise cok ihtiyacim var geri donus yaparsaniz cok sevinirim Istanbul umraniye

 24. Evde paketleme işi dedi ki:

  Evde paketleme işini yapabilirim .. kendi arabamla çalışıyorum.. Ekip sayım yüksektir. Geri dönüş yaparsanız görüşebiliriz.. Ankara Keçiören de oturuyorum

 25. Gülçin dedi ki:

  Mrb gülçin ben evde paketleme işi yapmak istiyorum 7 sene bir kargo şirketinde çalıştım şuan evdeyim evde yapabilecegim bir is arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim ümraniye / istanbul

 26. Evde paketleme dedi ki:

  İstanbul maltepede oturuyorum evde is imkani ariyorum ihtiyacim var yardimci olursaniz donus yaparsaniz sevirim

 27. Nergiz Doğan dedi ki:

  Merhaba evde yapabileceğim is arıyorum. Evde 4 kişiyiz 4 kişide her türlü isi yapabilir. Geri dönüş yaparsanız seviniriz

 28. Zeynep dedi ki:

  İstanbul sultanbeyli de yaşıyorum ekibim var evde yapabileceğim paketleme isleri istiyorum dönüş yapılmasını bekliyorum

 29. kadir kara dedi ki:

  Osmaniye merkezde oturuyorum. Her turlu iş gelir elimden evde iş yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 30. Zeyneo dedi ki:

  Kartal cevizli de oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var

1 7 8 9
Sayfa başına git