Evde Paketleme İş İlanları Bay Bayan Fark Etmiyor (İplik-Elbise)


Evde Paketleme İş İlanları Bay Bayan Fark Etmiyor (İplik-Elbise)

Evde Paketleme İş İlanları Bay Bayan Fark Etmiyor (İplik-Elbise)

Tüm gününü evde geçiren kişiler, ev hanımları aile gelirlerine katkı sağlamak ve isteklerini daha rahat karşılamak amacı ile ev ortamında yapabileceği iş aramaktadır. Türkiye geneli evlere iş gönderen birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar genelde ilan sitelerinde, sahibinden ve kariyer.net sitesinde, facebook üzerinden sosyal medyada evde ek iş ilanları yayınlarlar. Türkiye’de az firma olması nedeniyle iş alabilmek oldukça güçtür. Profesyonel ev işçilerine ise kargo ile iş gönderen fason firmalar bile mevcuttur.

Evde Paketleme İş İlanları Genel İtibariyle;

 1. 10 kişiden az çalışanı olan fason firmalar,
 2. Çok çalışanı olmasına rağmen dönemlik yoğunluk (yaz mevsimi vb.),
 3. Elbiselere etiket yapıştırıp paketleme sektörü,
 4. İnce işçilik gerektiren ve zaman alan hediyelik süsleme işleri
 5. Kiraz ve benzer meyvelerin mevsimlik paketlenmesi

gibi sektörler ve firmalar tarafından sıklıkla verilmektedir. Ankara, İstanbul ve İzmir gibi 3 büyük şehrimiz ve Eskişehir, Adana, Van, Diyarbakır, Konya gibi yerlerde de bazı fason firmalar bu yöntemlere başvururlar.

Bugün itibariyle sahibinden sitesinde 21 adet paketleme iş ilanı mevcuttur. Ayrıntılar için evde paketleme iş ilanları sayfasını görüntüleyebilirsiniz.

Paketleme Neden Evde Yapılıyor?

Gün geçtikçe daha da artan bu tarz işler ekonominin canlanmasına yardımcı olmakta ve gereksiz masrafların önüne geçilmektedir.  Her gün  ulaşım masrafı gibi giderler olmadan hem siz kazanıyorsunuz hem de işverenler karlı çıkıyor. Asgari ücretten daha fazla bir meblağ kazanabiliyorsunuz. Fabrikadan çıkan ürünler kişilerin adreslerine iletilerek son dokunuşların yapılması sağlanıyor. Örneğin imal edilmiş bir çantanın sadece zımbalarının takılması için el işçiliği gerekiyor, talep edenlere gönderilerek tamamlanması sağlanıyor. Yapacağınız iş sayısına göre paranız hesaplanmaktadır. Birkaç kişi toplanıp aynı anda kısa sürede daha fazla ürünü tamamlayabilirsiniz. Maddi olarak da daha yüksek kazanç sağlayabilirsiniz. Evde paketleme işi gayet kolaydır. Diğer ihtiyaçlarınızı da karşılamak için zaman bulma imkanınız olacaktır. 2018 yılına kadar fabrikalarda yapılan bu işler için pratik çözüm bulunması çoğu ev hanımına büyük avantaj sağlamıştır. Peki hangi ürünlerin paketlemesi yapılmaktadır? Nasıl bu iş imkanına sahip olabilirim? Diyorsanız doğru yerdesiniz. Tüm ayrıntıları sizinle paylaşıyoruz.

Kariyer sitesinde bulunan part time (yarı zamanlı) işlerin bir kısmı da bu kategoride yer almaktadır. Daha fazla bilgi almak için kariyer.netteki ilanları inceleyebilirsiniz.

İstanbul ilimizde iplik temizleme ve ambalajlama işi genelde Oruçreis ve Havaalanı Mahallesi civarında verilmektedir. Çalışanlar için PAZAR GÜNÜ tatildir. 0212 438 13 20 nolu numaradan bilgi alabilirsiniz.

Haramidere sanayi sitesine bulunan fason firmalar ve fabrikalarda İstanbul’da en yoğun iş ilanı veren firmalar arasında yer almaktadırlar.

Yapay Çiçekleri Paketleyerek Para Kazanın.

Size renkli çiçekler ve yanında naylon paketler gönderilmektedir. Rengine göre sınıflandırma yaparak paketleme işi yapabilirsiniz. İşverenin istediği şekilde çiçeklerin farklı kombinasyonlarla poşetlenmesi de istenebilir. Bu işle haftalık 300 TL’ ye varan kazanç sağlayabilirsiniz tabi ki hızınız ve işi düzgün yapmanız gibi koşullar da göz önünde bulundurulmalıdır. Yaz mevsimi geldiğinde söz, nişan, düğün derken davetlilere dağıtılacak hediyelikler düşünülmektedir. Toptancılardan yapay çiçek alıp kendi işinizi kendiniz de kurabilirsiniz. Hatta bunun için destek bile görebilirsiniz KOSGEB kadın girişimcilere destek vermektedir.

evde paket

En Çok İlan Verilen Paketleme Sektörlerinin Başında Yapma Çiçekler Vardır.

Kendi Evinizde Kürdan Paketleyebilirsiniz

Siz de evden çıkmadan para kazanmak istiyorsanız bu iş tam size göre. Evde kürdan paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz ya da hızınız ve işi düzgün yapmanıza bağlı olarak, mesai harcayarak çok daha büyük paralar kazanabilirsiniz. Bu iş için sizden istenen kürdanları tek tek paketlemek olacaktır. Zahmetli olduğunu düşünüyorsanız bir zaman sonra eliniz alışacak daha fazla paketleme yapabileceksiniz. Evlere kürdan ve paket dağıtımı fabrikalar tarafından yapılmakta olup işi tamamladığınızda kargo ile gönderebilir ya da firmanın kuryesine ulaşabilirsiniz.Kürdan Paketleyerek Para Kazanın

Çengelli İğne Paketlemek Çok Kolay

Evde iş olanakları fazlasıyla bulunmaktadır. Bunlardan birisi de iğne paketleme işidir. Karışık olarak gönderilmiş olan bu materyalleri rengine göre ayırarak paketlerine koymanız istenmektedir. İlgili firmayla anlaşma sağladığınız taktirde istediğiniz kadar malzeme göndereceklerdir. Zamana bağlı olarak hızınızda artma görülürse daha fazla ürün gönderileceğinden emin olabilirsiniz ve ek olarak yaptığınız bu işi asıl işiniz gibi yapacak daha fazla para kazanma olanağına sahip olacaksınız.

çengelli iğne

Çengelli iğne paketleme

Bazı Kırtasiyeler de Eve İş Gönderirler

Pergel setini uygun paketlere yerleştirmek suretiyle ekonominize katkı sağlayabilirsiniz. Pergel seti dışında birçok kırtasiye malzemesinin paketleme ve montajını yaparak alanınızı genişletebilirsiniz. İş garantisi ve güvenliğiniz için size firma ile aracılık yapacaklarını söyleyip telefon numaranızı bırakmanızı isteyenlere itibar etmemenizi öneririz. Firmalara gidip kendiniz anlaşma yaparsanız dolandırıcılarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Güveneceğiniz pek çok firma da bulunmaktadır.

Düğün ve Mevlitler İçin Kına Paketleyin

Nisan mayıs ayları gevşer gönül yayları diyerek bu işe başlangıç yapabilirsiniz ilkbahar aylarıyla düğünler başlamakta sonbaharın son aylarına kadar devam etmektedir. Fırsattan istifade etmek istiyorsanız bu işi yapmanızın tam zamanı. Geliriniz diğer aylara göre daha fazla olmakla birlikte 1600 tl’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz. Kına paketleme o kadar uğraş verici olmaması sebebiyle kısa sürede bitirip maddi karşılığını hemen alabileceğiniz bir faaliyet. Öğrenciyseniz kısıtlı bir zamanınız olsa da el yatkınlığınız da varsa haftada 200 tl gibi bir miktar gelir elde edebilirsiniz günümüzde aylık verilen bursun 400-500 arası olduğunu varsayarak aylık 800 tl ye sahip olacaksınız ki bu bir öğrenciye yeter de artar.

Uzun zaman ince işçilik gerektiren bazı işler var ki, fason firmalar bu işleri eve göndermeyi tercih ediyorlar. Örneğin iplik fabrikaları İstanbul ve Gebze bölgesinde birçok bayana iş sağlıyor. Fabrikalardan Evlere Ek İş isimli içerikte bu fabrikaları inceleyebilirsiniz.

Çorap Dikin ve Paketleyin, Para Kazanın!

Bu iş için öncelikle anlaştığınız firmaya kaç kişi ile yapacağınızı belirtmelisiniz. Gönderilecek ürünlerin sayısı buna göre belirlenmektedir. Size iletilen ürünlerin tamamını bitirdiğinizi varsayarak ödenecek miktarın hesaplaması yapılmaktadır. Aylık olarak yapacağınız bu iş için paketlenen ürün sayısı kadar elden para verilecektir. İşinizi tamamladığınız zaman sizden kargoyla göndermeniz istenebilir ya da firma kuryesi tarafından alınması sağlanır. Yukarıda bahsettiğimiz işlerin garantisini verebileceğimiz gibi çorap paketlemenin de güvenirliği garantidir. Pek çok firma evlere bu işi göndermektedir.

çorap paketleme

Ev ekonomisine çorap paketleyerek katkıda bulunun

Fabrikalara e-mail yoluyla ulaşarak ya da telefon numaralarını arayarak talep edebilirsiniz. Konuyla ilgili olarak güvenirliği olmayan dolandırıcı olan firmalar da mevcut olup iyi bir araştırma yapmanızı öneririz. Genellikle ayda 1000 ile 1300 TL arası bir kazanç sağlayacaksınız. Ne kadar iş o kadar para. Tabi ki 1300 TL. ile sınırlı da kalmıyor. Bunu başarmak sizin elinizde. 1 paketleme için 10 kuruş verildiğini hesap edersek fazlaca bir mesai harcamanız gerekmektedir. Ama 8 saat gibi bir çalışmayla bunun yapılabileceği düşünülmektedir.

Kiraz paketleme sektörü;

Marketlerde satılan paketlenmiş halde 100-200 gramlık kirazları bilirsiniz. Bu kirazların bir bölümü de yurt dışına ihraç edilmektedir. Bu sebeple firmalar yaz aylarında ki yoğunluğu atlatabilmek için evde çalışan bayanlara kiraz paketleme işi verirler. Paketleme malzemeleri ve sandıklarla kirazlar teslim edilir ve paketlenmiş halde kolilerle teslim alınır. İş kirazların tazeliğini koruması için günlük olarak yapılır ve günlük kişi başı 50 TL. civarında bir ödeme yapılmaktadır.

Firmalara internet ortamından başvurunuzu yapabilirsiniz. Kurumsal olanlara CV göndermek sureti ile başvuruda bulunabilirsiniz. Firma bulma konusunda sıkıntı yaşamadığınız taktirde ve deneyiminiz var ise aylık ortalama 2.000 TL. civarında bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Paketleme İş İlanları Bay Bayan Fark Etmiyor (İplik-Elbise) Konusuna 179 Yorum Yapıldı
 1. bugra dedi ki:

  merhaba evde iki kişi packetleme işi yapmak istiyoruz antalya manavgat da ikamet ediyoruz

 2. Ipek dedi ki:

  Nasıl başvuru yapabiliyoruz

 3. Mira dedi ki:

  Merhaba. İstanbul Avcılar’da ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapabilirim. Dönüş sağlarsanız sevinirim.

 4. Esra Bektaş dedi ki:

  Evde ek iş yapabilecek durumdayım istanbul ümraniye de oturuyorum

 5. Sebiha UREYİL dedi ki:

  Merhaba. Ümraniye’de oturuyorum. Paketleme işi için dönüşünüzü rica ediyorum.

 6. NİHAL dedi ki:

  ANKARA OTURUYORUM EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM

 7. Hafize dedi ki:

  Erzincan merkezde oturuyorum çalışmıyorum bu işi özenle yapabileceğime inanıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Nurcan hocur dedi ki:

  Konyada ogrenciyim ise ihtiyacim var isi en kisa zamanda ve gerekli ozeni gostererek yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 9. Yagmur dedi ki:

  3 kişilik ekibim var ama nasıl ulaşılır anladım istanbul esenyurt da oturuyorum

 10. Burcu dedi ki:

  Merhaba Kağıthane oturuyorum evimde ek iş yapmak istiyorrum

 11. Özlem dedi ki:

  Merhaba istanbul sarıyerde oturuyorum evde paket işi arıyorıö acil

 12. Mehtap dedi ki:

  Konya’da ikamet ediyorum özel sektör de paketleme işinde 5 sene çalıştım ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim özenle paketleme işleri ni yaparım

 13. Merve kirman dedi ki:

  İstanbul Halkalı

 14. Ayşe dedi ki:

  Zonguldak’da oturuyorum ek ise ihtiyacım var

 15. Merve balkanlı dedi ki:

  Evde ek yaparak para kazanmaya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 16. Semra bozkuş dedi ki:

  Benimde çok ihtiyacım var bende yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 17. Elif dedi ki:

  istanbul şişlide yaşıyorum.Öğrenciyim.4 kız arkadaşımla beraber yaşıyoruz,okulum yoğun olmadığından ve praya ihtiyacm olduğundan yardımcı olursanız sevinirim

 18. Rabia dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

 19. NİHAN DAŞLI dedi ki:

  4 kişilik ailemle evde ek iş arıyorum lütfen ulaşınız

 20. Firuzan Demirci dedi ki:

  Merhaba üsküdar da ikamet ediyorum bu işi yapmak için vaktim var ilgilenirseniz çok memnun olurum

 21. yeter dedi ki:

  Evde her türlü paketleme ek işi yapabilirim dönüş olursa sevinirimm

 22. ebru dedi ki:

  isk/hatay

 23. Pelin kuşdemir dedi ki:

  Merhaba istanbul Tarabyada oturuyorum.Çalismiyorum.Ayrica 3 kişilik ekibim var.Hizli bir şekilde paketleme yapılır

 24. Tuba dedi ki:

  Nasıl başvuru yapıyoruz ?

 25. Gülcan Akçay dedi ki:

  Merhaba evde ek iş imkaninizdan faydalanmak istiyorum. El becerim kuvvetlidir. Bu işe cok ihtiyacim var. Geri dönüş yaparsaniz cok mutlu olurum. İyi günler dilerim.Ankara

1 2 3 4
Sayfa başına git