Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar (KEFİLSİZ EVRAKSIZ)


Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar

Devletimiz, engelli olan ve bakıma muhtaç olan vatandaşlarımıza evde bakım maaşı adı altında her ay düzenli olarak destek vermektedir. Devletimizin sunmuş olduğu bu destekten yararlanan vatandaşlarımız her ay düzenli olarak 1000 lira civarında bir ücret almaktadırlar. Evde bakım maaşı alan ve krediye ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için bir çok banka kredi imkanı sağlamaktadır. Bu sebeple bugün makalemizde Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar adlı başlığa değinerek sizler için bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar

                      Özürlü Maaşına Kredi Veren Bankalar

Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar

Evde bakım maaşı alan ve krediye ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için başta kamu bankaları olmak üzere tüm özel kuruluşlu bankalar da kredi imkanı sağlamaktadır. Bankalar kredi talebinde bulunan vatandaşlardan gelir belgesi istediği için bakım maaşından yararlanan vatandaşlarımız da kolay bir şekilde kredi çekebileceklerdir. Şimdi bakım maaşından yararlanan vatandaşlarımız için kredi imkanı sağlayan bankaların listesini görelim

 • Ziraat Bankası
 • Vakıfbank
 • Halkbank
 • Denizbank
 • Yapı kredi bankası
 • Akbank
 • Garanti bankası
 • Şekerbank
 • ING bank
 • Qnb Finansbank
 • Türkiye ekonomi bankası
 • İş bankası
Ziraat bankası evde bakım maaşına kredi desteği sağlıyor

kredi

Ziraat Bankası

Türkiye Cumhuriyeti Ziraat bankası engeli bulunan vatandaşlarımız için kredi imkanı sağlarken aynı zamanda evde bakım maaşı alan vatandaşlarımız için düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile desteklerini sunmaktadır. Banka bakım maaşı alan vatandaşlarımız ve engeli bulunan vatandaşlarımız için sağlamış olduğu krediyi engelsiz yaşam paketi adı altında müşteri ile buluşturmaktadır. Banka bu kredi desteğini ülke ekonomisinin canlanması açısından verirken aynı zamanda engeli bulunan vatandaşlarımızın da sosyal hayat ile iç içe olmasını amaçlamaktadır. Engelsiz yaşam paketinden yararlanacak olan vatandaşlarımıza sağlanan destekler aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

 • 60 aya varan vade koşulları ile uygun faiz oranları
 • Ziraat bankası sigorta güvenesi
 • Bankacılık işlemlerinde özel indirimler
 • Bireysel emeklilik planı

Ziraat bankasının evde bakım maaşı alan vatandaşlarımız için sunmuş olduğu bu desteği araştırmak için lütfen linke TIKLAYINIZ.Garanti Bankası

Garanti bankası 2018 yılı içerisinde evde bakım maaşı alan ve kredi desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlarımız için 48 aya varan vade seçenekleri ile 25 bin lira civarında kredi imkanı sağlamaktadır. Banka bakım maaşı alan vatandaşlarımızın sıkıntıya düşmemesi için uygun faiz oranları sunarak müşteriler için daha rahat bir şekilde ödeme planı çıkartmaktadır. Siz de kredi başvurusunda bulunmak için en yakın Garanti Bankası şubesine giderek, T.C. kimlik belgenizin fotokopisi, evde bakım maaşı aldığınızı gösteren belge ve adres belgenizi teslim ediniz.

İş Bankası

2017 yılı içerisinde evde bakım maaşı alan vatandaşlarımızın İş bankasının sunmuş olduğu kredi imkanlarından yararlanmaları için avantajlı kredi desteği sunulmaktadır. Banka sağlamış olduğu kredi desteğini ihtiyaç kredileri adı altında müşterileri ile buluşturmaktadır. İhtiyaç kredilerinden yararlanmak için her ay düzenli olarak almış olduğunuz bir gelirinizin olması gerekmektedir. İş bankası 15 bin lira civarında kredi desteği sağlarken aynı zamanda dosya masrafı almamaktadır.

Sizlerde İş bankasının sunmuş olduğu bu kredi türlerinden yararlanmak için lütfen linke tıklayınız.

Denizbank Evde Bakım Maaşı

                             Denizbank Evde Bakım Maaşı

Denizbank

Bu yıl bankaların sunmuş olduğu avantajlı kredi imkanlarının yanı sıra evde bakım maaşı alan vatandaşlarımız için de bir çok banka düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile destek vermektedir. Bu bankaların içerisinde yer alan Denizbank’ta ihtiyaç kredisi adı altında dosya masrafı almadan uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade koşulları ile evde bakım maaşı alan vatandaşlarımıza desteklerini sunmaktadır.

Eğer kredinizi Denizbank üzerinden çekmek istiyorsanız size en yakın bulunan banka şubelerine başvuru yapabilir ve kredi talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca 0850 222 0800 numaralı çağrı merkezine bağlanabilir ve operatörlerden bilgi alabilirsiniz.

Bunların yanı sıra Denizbank İnternet sitesine giriş yapabilir ve geniş çaplı bilgiler edinebilirsiniz.

Yapı ve Kredi Bankası

Yapı ve kredi bankası evde bakım maaşı alan vatandaşları için kredi imkanı sağlamaktadır. Bankaların bir çoğunda olduğu gibi yapı ve kredi bankası da ihtiyaç kredileri adı altında uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile kredi desteği sağlamaktadır. Banka 48 ay vade ile 15 bin lira civarında engeli bulunan vatandaşlarımız için kredi desteği verirken dosya masrafı da almamaktadır.

Bankanın sunmuş olduğu kredi desteklerinden yararlanmak için en yakın Yapı Kredi Bankası şubelerine başvuru yapabilir ve ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Evde Bakım Maaşına Kredi Veren Bankalar Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Cesur Tasgın dedi ki:

  Evde bakım maaşına hiç bir banka kredi vermiyor

 2. Engelli kredisi 2019 dedi ki:

  Ben tüm bankalardanm maaşi bordromla engelli krediis çekebiliyorum. sağolun varolun. 2019 senesinde de verilmeye devam ediyormuş.

 3. MERVE KOCA dedi ki:

  Yetişkinlerde üçte ikisinden az gelir olacak kişi başına gelir varsa Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na başvurdu bize aylık Yaklaşık 700 lira yakın evde bakım parası verilir nüfusa kayıtlı sisteme geçtik kiminle ilgili nüfus

Sayfa başına git