Ev yemekleri lokantası açma kosgeb kredisi Proje örneği !

Ev yemekleri lokantası açma kosgeb kredisi

Ev yemekleri lokantası açma kosgeb kredisi
5 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Ev yemekleri lokantası açma kosgeb kredisi

Ev yemekleri lokantası açma kosgeb kredisi isimli yazımızda ev yemekleri lokantası açmak için devet desteklerinden bahsedeceğiz.

Lokanta ve ev yemekleri satışı yapın !

Ev yemekleri lokantası el becerisi olan ev hanımlarının hayalidir. Kosgeb kadın girişimci destek programı kapsamında ev hanımlarının  ev yemekleri lokantası açarak kendi işlerini kurmak amacıyla yeni girişimci destek programı kapsamında destek vermektedir.

Ev yemekleri lokantası açmak için devlet desteği alın !

Hükümet ve özel sektörün işbirliği ile kadınların iş hayatındaki konumunu güçlendirmek için çalışmalar yapılmaktadır. Kadın girişimci destek programı kapsamında genellikle ev hanımları tarafından açılacak olan lokantanın açılış giderleri ve kuruluş giderlerinin karşılanması amacıyla 50 bin lira hibe 100 bin lira faizsiz kredi verilmektedir.

Kosgeb bayan girişimci desteği ve Kosgeb kadın girişimci desteği isimli yazılarımızdan bilgi edinebilirsiniz. Lokanta ve restaurant açan ev hanımlarına verilen destekleri inceleyebilirsiniz.

Erkek girişimcilerden daha fazla avantaj ile kuracakları ev yemeklerin lokantası için aınacak olan araç gereç ekipman alımlarının harcama faturalarının Kosgeb’e ibraz edilmesi ve Kosgebin istediği şartları yerine getirilmesi ile kadın girişimci devlet desteği alabilirsiniz.Kosgeb ev yemekleri lokantası açma şartları

Kosgeb tarafından kadın girişimcilere verilen işyeri açma kredisi almak veya işini büyütmek isteyen girişimcilere verilen devlet desteğinden yararlanmak için Kosgeb’ başvurmak gereklidir. Kosgeb’e başvuruan kadın girişimciler Kosgeb veri tabanına kayıt olmalıdır.Başvurularının kabul edilmesi için Uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmak gereklidir.İş-Kur’a kayıtlı ve işsiz olan girişimcilerin başvuru yapmaları ve kurstan başarı ile geçen kursiyerlere verilen girişimci sertifikası ile hazırladıkları iş planı projelerinin Kosgeb’ e sunumu yapılarak uzmanlar tarafından kabul ettirmeleri ile 50 bin lira hibe 100 bin lira faizsiz kredi almaya hak kazanabilirler.

Kısacası uygulamalı girişimcilik kursu sertifikasını alarak, Projenizi Kosgeb’e vererek yapılmak istenen işin Kosgeb’in desteklediği sektörler arasında olması koşuluyla başvuru yaparak yaptığınız harcamaların faturalarını Kosgeb’e vermeniz gerekmektedir. Yani ilk olarak bu harcamalar için ödemeyi siz yapıyorsunuz fakat sonrasında harcamalarınızı faturalandırıp Kosgeb’den 50.000 TL’ye kadar geri ödeme alabilirsiniz.

Aşağıdaki daha önceden Kosgeb’e kabul ettirilmiş ve onay alınmış örnek iş projelerini bilgisayarınıza indirebilir,Ev yemekleri lokantası açma kosgeb kredisi Konusuna 1 Yorum Yapıldı

Devlet Destekleri ve Evde İş İlanlarını Takip Etmek için Sayfamızı Beğenin!  1. lokanta büfe dedi ki:

    turgut reis oto garda şu an ön açılış yapıldı

Sayfa başına git