En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi (2019 Ödemeli)

En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi (2019 Ödemeli)
5 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

Nakit ihtiyacımız olduğunda ve gerekli sermayeyi bulamadığımız anlarda en kolay yol  olarak gördüğümüz bankalara müracaat ederiz. Gerekli olan parayı bankalar aracılığı ile tahsil etmeye çalışırız. Tabii kredi notumuz yeterli ve sicilimiz temizse. Diğer türlü bankalardan da ümidi kesmek zorunda kalabiliriz. Bankalar bizim yalnızca o anlık ihtiyacımızı karşılamaktadır. Geri ödemelerde çektiğimiz paranın daha fazlasını ödemek durumunda kalabiliyoruz. En uygun kredi veren bankayı seçerek, kredi faiz oranlarını iyice araştırdıktan sonra kredi işine girişmenizi öneririz. Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası gibi bankaların oluşturduğu kredi kampanyalarını takip etmeli, ihtiyaç kredisi için hangi bankalar ile çalışacağınıza dikkat etmelisiniz. Bankaların 2019 yılına ait kredi hesaplamalarına, faiz oranlarına ve en düşük faiz ile hangi bankaların kredi vereceğini haberimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Bankaların En Uygun İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Birçok banka, vatandaşın ihtiyacını karşılamak amacı ile 12 aydan başlayarak 60 aya varana kadar vade ile ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi, tarım kredisi, düğün kredisi, tatil kredisi, borç kapatma kredisi gibi birçok kredi seçeneği sunmaktadır. Bu kredilerin geri ödemelerinde ise düşük faizler uygulamakta ve insanları bir nebze daha rahatlatmak adına çalışmalar yapmaktadır. Bankalar dönem dönem başka kredi kampanyaları da yapmaktadır. Yıl sonlarına doğru oluşturulan kampanyalarda genellikle bir sonraki yılda ödeme fırsatları sunularak ödemelerde geniş bir zaman ve esnek ödemeler sağlanabiliyor. 2019 yılında kredi alarak 2020 yılında ödemeye başlayacağınız kredi fırsatları bulunabiliyor. Sırasıyla bankaların faizlerini, ödeme seçeneklerini, yapmış olduğu kampanyaları inceleyelim.

ING Bank

ING Bank ihtiyaç sahiplerine özel ‘3 ay ertelemeli kredi’ fırsatı vermekte olup yeni bir kampanya ile karşınıza gelmektedir. İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere müjde! Kredinizi şimdi alıp ödemelerine 2019 yılı Ocak ayında ödemeye başlayabilirsiniz. Paranızı çekip ihtiyacınızı karşıladıktan sonra 3 ay boyunca rahatça yaşayabileceğiniz ve daha sonra ödemeye geçeceğiniz bir ödeme planı ile içiniz rahat olacak. Tabii ki de bekleme payı olarak yalnızca ilk taksite ek bir miktar maliyet konulabilir. İster hemen geri ödemeli isterseniz de 2019 yılında ödemeli kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi faiz oranları kredi notunuz ile bağlı olmaktadır. Faiz oranları şu şekildedir;

 • Kredi notunuz 1850 veya fazlası ise %2,49 üzerinden faiz oranınız işleme girer. 
 • Kredi notunuz 1850’den az ise eklenecek olan faiz oranlarınız daha da yükselecektir.  

ING Bank kredi faizleri tablosu yukarıdaki gibi olup miktarlar %2,49’luk faiz sistemine göre hazırlanmıştır. Kredi notunuzun düşük olması halinde daha yüksek faiz oranları ile kredi çekmek zorunda kalabilirsiniz. ING Bank’a kredi başvurusu yapmak için linke tıklayınız.

ING

ING Bank 3 ay ertelemeli kredi fırsatı sunmaktadır.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankası bir nevi tarım bankasıdır. Çiftçilere geniş çaplı olarak destekler sağlamakta ve düşük faizler ile kredi vermektedir. Yalnızca çiftçi ile kalmamakta, vatandaşa, emekliye, memura yani her kesimden insana uygun faiz oranları ile kredi vererek insanları nakit konusunda rahatlık sağlamaktadır. Ziraat Bankası bireysel olarak yaptığı kampanyalar; taşıt kredisi, tüketici kredisi, konut kredisi, arsa kredisi, iş yeri kredisi, inşaat tamamlama kredisi, emekli kredisi, eğitim kredisi vermekte olup bir de girişimciler için destekler sağlamaktadır.. Girişimciler için sağladığı destekler ise; sektörüne göre değişiklik göstermektedir. Birçok alana kredi fırsatı sunmaktadır. Esnek ödeme seçenekleri ile tüketiciyi rahatlatmaktadır. Ziraat Bankası tüketici kredi faizleri şu şekildedir;

 • 60 aya varana dek taksit ile kredi vermekte olup aylık faiz oranı; %1,53’tür.
 • Bütün tüketici kredisi hesaplama işlemleri için linke tıklayabilirsiniz. Hemen en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru yapmak için gerekli belgeler;

 • Başvuru yapacak kişinin nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport fotokopisi,
 • Başvuru formu,
 • Şahsın gelirini gösteren bir belge
 • Şubeden talep edilebilecek diğer belgeler gereklidir.


Ziraat Bankası

Ziraat Bankası

Maaşını Ziraat Bankasından alan emeklilerimiz için Ziraat Bankası düşük faizle kredi vermektedir.

VakıfBank

Vakıfbank bir devlet bankası olup; konut, taşıt, ihtiyaç gibi birçok kredi vermektedir. İnsanlara ihtiyaç zamanlarında ve nakite sıkıştıkları anlarda tüketici kredisi fırsatı sunmaktadır. 48 aya varan vadeler ve esnek ödeme koşulları ile kredinizi taksite böldürebilir, dilerseniz kredinizi çektikten 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. 2019 yılının Ocak ayına kadar kredinizi gönlünüzce harcayabilir, 3 ayın bitiminde eşit taksitler ile geri ödeyebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız en yakın Vakıfbank şubesine giderek veya resmi internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru için; nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport fotokopisi, gelir belgesi ve kredi türüne göre ek belgeler ve ek güvenceler gerekebilir.

Yukarıda verilen tablo örnek bir maliyet hesabıdır. Taksitli ihtiyaç kredisinin faiz oranları aylık % 2.79 olarak belirlenmiştir.

İş Bankası

İş Bankası vatandaşlara gün içinde sıkışma anında acil nakit ihtiyaçları için ‘anında kredi’ imkanı vermektedir. Anında kredi başvurusu yapmak için herhangi bir fiziksel faaliyet göstermenize gerek kalmadan İş Bankası internet şubesi üzerinden veya İşCep’ten başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuza onay verilmesi halinde yine şubeye gitmeye gerek kalmadan hesabınıza yatan parayı gönlünüzce harcayabilirsiniz. Kredi çekme tutarınız maximum 30,000 TL ile sınırlı olup vadelerini 36 aya kadar ödeyebilirsiniz. Anında kredi için uygulanacak faiz oranları ise aylık 2,70’tir.  İş Bankası diğer ihtiyaç kredileri için de vatandaşın yanında olmak da her cebe uygun krediler vermekte ve uygun faiz oranları için imkan sunmaktadır. İhtiyacınız olduğu anca İş Bankası şubelerine gitmeden de İş Cep üzerinden 4402’ye kısa mesaj göndererek, internet sitesinden veya bankamatiklerden başvuru yapabilir kredi durumunuzu öğrenebilirsiniz. İş Bankası faiz oranlarını linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 • İhtiyaç kredi durumunuzu kısa mesaj ile öğrenmek için;  NAKİT, TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİMLİK NUMARASI, KREDİ TUTARI ve AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye gönderebilirsiniz.
 • İnternet sitesine giriş yaparak İhtiyaç Kredisi penceresine giriş yaparak Hemen Başvur seçeneğini tıklayarak öğrenebilirsiniz.
 • İş Bankası ATM’lerinden başvuru yapabilmek için ise kartlı veya kartsız işlem seçeneklerinden birine tıklayarak, başvurular, kredi adımlarını izleyerek durumunuzu öğrenebilirsiniz.
İş Bankası

İş Bankası

Garanti Bankası

İhtiyaç anında başvuru yapabileceğiniz 60 aya kadar vade veren Garanti Bankası uygun faiz oranları sunmaktadır. İhtiyaç kredisine başvuru yaparak artık ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Bölgenizde bulunan en yakın Garanti Bankası şubelerine giderek başvuruda bulunabilir ya da Garanti Bankası mobil bankacılık üzerinden kredi puanınızı öğrenebilir, kredi çekme durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası

Kredilerin faiz oranları;

 • 15.000 TL’ye kadar kredi çekme durumunuzda; %2,24
 • 25.000 TL’ye kadar kredi çekme durumunuzda; %2,20
 • 50,00 TL’ye kadar kredi çekme durumunuzda ise; %2,09 olacaktır. Maaş ödemesini Garanti Bankası aracılığı ile yapmayan müşteriler için kredi çekebilmenin en üst limiti 25,000 TL ile sınırlıdır. Faiz oranları vade farkları ve kredi tutarına göre çeşitlilik göstermektedir.

Bankaların kredi çekme faiz oranları bu şekildedir. Siz de ihtiyaç kredileriniz için bu bankalara başvuruda bulunabilir, ihtiyaçlarınızı ertelemek zorunda kalmazsınız. Güncel faiz oranları için bankaların resmi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git