Denizbank KOSGEB Destekli Kredi (ANLAŞMALI BANKA)


Denizbank KOSGEB Destekli Kredi

Denizbank KOSGEB Destekli Kredi


Denizbank 50 bin lira faizsiz KOSGEB Kredisi başvurusu

50 bin faizsiz esnaf kredisi almak isteyenler sonrasında uğramaları gereken bankalardan bir tanesi de DenizBank şubeleridir.  Türkiye genelinde esnafa kobileri ve işletmelere her zaman kredi ve hibe desteği sağlayan DenizBank,  KOSGEB ile yapmış olduğu protokol ve anlaşma neticesinde 50 bin lira faizsiz kredi vermeye yetkilidir bankadır.

Denizbank-KOSGEB Protokolü

KOSGEB onay aşamasında Kara listede bulunmayan kişilere büyük ihtimalle onay verilmesi bekleniyor. Kredinin geri ödeme aşaması ise yerli ve yabancı bütün mevduat ve katılım bankalarına göre çok daha hesaplıdır.  Kredinin faydalanan esnaf ilk yıl boyunca geri ödemesiz olarak çektiği krediyi kullanabilmektedir. 12 ay boyunca kredisi geri ödeme yapılmaz. 12 ay sonrasında Denizbank şubelerine çekmiş olduğunuz Kredi taksitlerini ödemeye başlarsınız. Ancak bu kredinin sadece ana parası ödenmektedir. Kredi anapara kısmını esnaf ve işletme sahibi öderken faizlerini KOSGEB karşılamaktadır. Bu nedenle geriye kalan tutar 24 ay süre içerisinde (2 yıl) Geri ödemekte olup ödeme şekli ise üç ayda birdir. Hesaplama işlemi yapıldığında 24 ay süreçte 8 taksitle faizsiz esnaf kredisi geriye ödenecektir. Denizbank KOSGEB faizsiz esnaf kredisi hesaplama işlemi yapmak isterseniz çekmiş olduğunuz krediye 8 sayısına bölerek üç ayda bir ödemeniz gereken tutar bulabilir çektiğiniz krediye 24 sayısına bölerek ay başına düşen taksit tutarını öğrenebilirsiniz. (50.000 / 8) (50.000 / 24)

denizbank

Kosgeb Deniz Bank ile bir protokol imzalayarak 50 bin TL. kredi sunma kararı aldı.

Denizbank Kosgeb Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

DenizBank’tan sıfır faizli ev kredisi alabilmeniz için öncelikle KOSGEB veri tabanı ve kayıt işlemleri tamamlamanız gerekmektedir.  bunu önce Eğer işletmenin veritabanına kayıtlı değil ise KOSGEB veritabanı kayıt işlemi yapmanız gerekiyor.  veritabanı kayıt işlemi birkaç aşamadan oluşan tandart bilgisayar kullanabilen ve İşletmesine ait bilgileri elinde bulunan bir esnafın kolayca yapabileceği bir iştir.  KOSGEB veritabanı kaydı yapabilmeniz için herhangi bir kredi danışmanına veya Bankacılar ihtiyacınız yoktur.  bu işlem için ayrıca para ödemeniz veya bir danışmanlık firmasına başvurmanız gerekmez. Faizsiz kredi den faydalanmak isteyen esnaf ve işletme sahipleri için veritabanı nasıl kayıt yapılacağını daha önce anlatmıştık siz de bu sayfadan veri tabanı kayıt işlemini öğrenebilirsiniz. Eğer KOSGEB KOBİ kaydı yaptırmaz iseniz KOBİ Kredisi çekemezsiniz.

Kredili ikinci aşamasında ise veritabanı kaydını gerçekleştiren esnafımızın Bu kez de KOBİ beyannamelerini vermeleri gerekmektedir. Faizsiz kredi alabilmek için başvuru amacıyla kayıt yapan esnaflar sıfırdan beyanname doldururlar. Daha önce beyanname vermiş olan esnaflar ise sistemde kayıtlı olan eski beyannamelerini güncellemeleri gerekmektedir.

İster Denizbank müşterisi olun ister maaşınızı DenizBank’tan alın bu iki şartı yerine getirmeden Denizbank KOSGEB faizsiz işletme kredisi çekemezsiniz. Denizbank haricinde Akbank şubelerine de başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank KOSGEB Faizsiz Kredi Hakkında Diğer Detaylar

Yukarıda anlatıldığı üzere veritabanı kaydı ve beyanname işlerini tamamlayan esnaf,  kredi.kosgeb.gov.tr adresinden Başvuru işlemini gerçekleştirecektir. Başvuru esnasında Kullanıcı adı, Şifre doğrulama kodu sisteme giriş yapılarak oturum açılacak ve KOSGEB Sitesi tarafından verilen yönergeler doğrultusunda Denizbank 50 bin lira faizsiz kredi başvurusu yapılacaktır. Bu başvuruya binaen KOSGEB tarafından başvurular hakkında inceleme yapılarak, TÜİK verileri dikkate alınarak kontenjanları doğrultusunda onay işlemi yapılacaktır. Onay işlemi sonrasında onayı alan esnaflar Denizbank KOSGEB 50 bin lira faizsiz kredi çekebilmek için sistemler alacaklının başvuru formu ile Denizbank şubelerine bizzat başvuru yapacaklardır. KOSGEB müdüriyetinden ön onay alınabilmesi, DenizBank’tan onaylandığı anlamına gelmemektedir. Bu doğrultuda 50 bin lira faizsiz kredi çekecek olan esnaflarımızın KOSGEB başvuru işlemlerini tamamlaması Bu işlem sonrasında Denizbank şubelerine başvuru yapması beklenmektedir.

Denizbank 50 bin lira faizsiz KOSGEB Kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca gerek KOSGEB gerek Tarım Bakanlığı gerekse devletin diğer kuruluşları tarafından 2017 yılı içerisinde verilecek olan faizsiz kredi teşvik ve hibe nelerden faydalanabilir, sizde devlet desteğiyle kendi işinizi kurabilirsiniz.Denizbank KOSGEB Destekli Kredi Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. Oğuz Orhan dedi ki:

    Başvuru yaptık ama cevap gelmedi.. ne zaman verilecek bu kredi..

  2. tarık dedi ki:

    emeklimisiniz emekliyseniz bu numaradan bana ulaşın ayrıntılı telefonda bilgilendiriyoruz yada mesaj atın arayalım sadece avukata tahahütünüz olmasın sartımız bu hayırlı günler ahmet bey

  3. Ahmet dedi ki:

    denizbanktan kredi istiyorum yardımcı olunuz

Sayfa başına git