Bowling Salonu Açma Kredisi ve KOSGEB Desteği


Bowling Salonu Açma Kredisi

Bowling Salonu Açma Kredisi


Bowling salonu açma kredisi sayesinde iş yeri açmak isteyen girişimciler için iş yeri kredileri ile bowling salonu açarak karlı bir yatırım yapabilirler.

Bowling spor oyunu pek çok insan tarafından tercih edilmesi ve eğlenceli bir etkinlik olmasından dolayı her yaş gurubundaki insanın bowling salonlarına çekmektedir. Bowling tutkunlarının sayısı her geçen gün artmaktadır. Özellikle eğlence merkezlerinde, AVM’lerde ve büyük kafelerde görmeye alıştığımız bowling salonlarının sayısı ve bu eğlenceli sporun katılımcıları her geçen gün artmakta olduğundan bowling salonu açmak karlı bir iş fikri olarak girişimciler tarafından tercih edilmektedir. Eğlenceli bir aktivite olmasından dolayı her zaman iş görebilecek olan Bowling karlı bir iş olarak düşünülebilir. Genç kitleye hitap edecek şekilde kurulan Bowling salonları karlı bir yatırım olacaktır.Her yaşa hitap eden bir salon kurulması ile de daha fazla kişiyi çekerek size daha fazla kazandıracaktır.

Yaklaşık 50.000 TL sermaye ile bu işe girecek olan girişimcilerin daha fazla kar elde etmek için kaliteli bir salon açmaları gerektiğinden açacakları salon için sermayeleri 100.000 – 200.000 TL arasında değişecektir. Bunun için Bankalardan iş yeri kredisi çekebilir, uygun faiz ve ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Bowling salonu örneği

Bowling Salonu Açma Kredisi Nasıl Alınır?

Bowling salonu açmak için Bankaların bireysel kredileriyle, küçük işletme kredisiyle ve yatırımcılar aracılığıyla finansman elde edebilirsiniz. Bowling salonu alışveriş merkezlerinde, eğlence merkezlerindeki birçok yerde açılmaktadır. Avm’lerde açılan salonları için işbirliği yapabileceğiniz firmalarla ile görüşerek anlaşma yaparak açabileceğiniz gibi şehir merkezlerinde trend bir salon açarak gençlere hizmet verebilirsiniz.

Bowling salonu açmadan önce girişimcilerin uyguladıkları fizibilite araştırması, Pazar araştırması yaparak iş planı hazırlaması önemlidir. İş planında yer alan bilgiler ile salonun ihtiyacı olan maliyet giderlerinin karşılanması, inşaat masrafı ve ruhsatının ne kadar olacağı, kamu giderleri ve reklam maliyetlerinden oluşan gider kalemlerini görmek mümkündür. Bunun için gerekli olan sermayeyi bulmak için bankalardan kredi alabileceğiniz gibi devlet teşviklerinden de yararlanabilirsiniz.

Halı saha açmak için kredi isimli yazımızı okudunuz mu?

Bowling Salonu Maliyeti Ne Kadar?

Alışveriş merkezlerinde açılacak olan bir Bowling salonu için yaklaşık 100 bin TL ihtiyaç duyulmaktadır. Şehir merkezlerinde ki eğlence merkezlerinde müstakil olarak belli bir arazide içinde arazi merkezinde açılacak olan bowling salonlarının inşaat ruhsat, maliyetlerinde içinde olduğu bir salon açmanın maliyeti çok daha fazladır. Bankalardan Bowling salonu açmak için en az 100 bin TL işyeri açma kredisi çekerek bowling salonu açabilirsiniz.Etiketler:

Bowling Salonu Açma Kredisi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. bowling salonu acmak dedi ki:

    bowling salonu açmak için kredi ne kadar veriliyor yada ne kadar yardım yapılıyor

Sayfa başına git