Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları (Güncel Faiz Oranları)

Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları (Güncel Faiz Oranları)
24 Aralık 2018 tarihinde güncellendi.

Bankalara olan borçlarınızı borç transferi ile tek bir bankada toplayabilir ve ödemelerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Akbank, Ziraat Bankası, Denizbank, Şekerbank, Vakıfbank ve Finansbank gibi bankaların borç kapatma kredilerine başvurarak borçlarınızı daha kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Borç kapatma kredisi ile ilgili tüm detaylar haberimizde..

Borç Kapatma Kredisi Nedir?

 Borç kapatma kredisi veren bankalara başvuru yaparak dağınık borçlar tek bir bankada toplayabilir, ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Herhangi sebeplerden dolayı ödemesi ertelenen kredi borçlarının zamanla birikmesi  banka tarafından  borcun yasal süreci başlatılması ile sonuçlanır. Bu nedenle kredi ve kredi kartı borcu olanların borçlarının yapılandırmasını yaparak avukat, idari takibi gibi sorunlarla karşı karşıya kalmaması son derece önemlidir.

Ödenemeyen ve zamanla katlanan kredi borçlarının yasal takibe düşmesi ile kişileri hem psikolojik anlamda etkilemesi hem de maddi anlamda kişileri son derece uğraştırıcı bir hal alması, bankaları borç kapatma kredisi vermeye teşvik etmiştir. Bankaları borçlarını ödemek isteyen tüketicilerin kredi ve kredi kartı borçlarını kapatma kredisi vermesindeki amaç borçların tek bir bankada birleştirilmesi ve tek bankada olan borcun istenilen vadelerde uzatılması ile daha kolay ödeme kolaylığından yararlanılmasıdır. Borçlarını tek bankada toplamak birleştirmek isteyen kredi borçluları başka bankalarda bulunan  borçlarını istedikleri bankalara borç transferi yaparak kapatabilirler. Bunu EFT yoluyla yapabilirler.

borç-kapatma-kredisi

Dağınık borçlarınızı tek bir kredi hesabında toplamanız mümkündür.

Borç Kapatma Kredisi Nasıl Alınır?

Borç kapatma kredisi kısaca borç transferi yapılacak olan bankadan çekilecek olan kredinin de faizlerini ekleyerek bir bankada borçlarını toplaması demektir. Borç kapatma kredisi veren bankalar kendi belirledikleri faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi vermektedir. Genellikle düşük faiz oranları ile borç kapatma kredisi veren bankaların uyguladıkları aylık faiz oranı %2,22 civarındadır.

Borç kapatma kredisi ile başka bankada bulunan dağınık borçlarını toplamak ve istediği bankaya transfer etmek için bankayı ikna etmeli ve  istediği bankayı ikna ederek transfer işlemini yaptırmalıdır. Bankalar kendi bütçelerine oranla kredi kampanyaları düzenlediklerinden dolayı bankaların kendilerinin belirli dönemlerde belirledikleri programlar doğrultusunda ve finansal durumları göz önüne alınarak borç kapatma kredi başvuruları değerlendirmeye aldıktan sonra onaylamaktadır. Bankalar kendi çıkarları doğrultusunda kredi onayı için uzlaşmaya gideceklerinden alacaklarını biran önce tahsil edebilmek ve yasal süreçlerle uğraşmamak adına başvuruda bulunanlara borç kapatma kredisi vermektedir.

Kredi kartı borç transferi yapmak isteyenlere çoğu banka borç kapatma kredisi vermektedir. Borç kapatma kredisi alanlar banka ile yeniden bir kredi sözleşmesi imzalamaktadır ve yeni bir ödeme planı oluşturularak bu plan çerçevesinde istenilen vadelerde ödemeler yapılarak borçlar kapatılmaktadır. Son çıkan yasa ile birlikte borç yapılandırma yapmak isteyenler bankalara başvuru yaparak Borç Kapatma Yasası uygulanması talebinde bulunarak borçlarını yapılandırabilirler.

Borç transfer işlemi yapacak olan banka, mevcut kredi borçlarının bulunduğu bankaya EFT yoluyla borç transfer işlemi gerçekleştirilerek borcu kapatır. Yani mevcut borç, yeni anlaşılan bankadan çekilen kredi ile kapatılmaktadır. Böylece transfer yapılan bankaya borçlu olunmaktadır.

Borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar ve Başvuru Şartları

Borç transferi ile dağınık borçların tek bir çatı altında toplanması sağlanmaktadır. Borcunu ödeyemeyen ve başka bankadaki borçlarını borç kapatma kredisi ile kapatmak isteyenlere kredi veren bankalar Akbank, Vakıfbank, Odeabank, Finansbank, Denizbank Şekerbank, gibi bankalar bunlara örnek olarak gösterilebilir.

Borç kapatma kredisi ile kapatılacak olan borçlar ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi kredi kartı borcu gibi borçlar kapatılmaktadır. Konut kredisi  bu kapsamda borç kapatma kredisi ile kapatılamaz. Borç transferi yapılırken borcun kapatılacağı bankada bulunan borcun tamamının kapatılması gereklidir. Borçtan daha düşük meblağlarda transfer işlemi yapılamaz. Borç kapatma kredisi ile transfer işlemlerinden ücret alınmamaktadır diğer bankalara yapılan EFT ücretsizdir. İhtiyaç ve taşıt kredisi borçlarını transfer işlemlerinde mutlaka diğer bankada bulunan borç dekontunun alınması gereklidir. Kredi kartı borcu transferinde kart numarasına doğrudan para transfer edildiği için karşı banka ile ilgili işlem yapılmasına gerek yoktur. Kredi borcu transfer işlemi yapılırken karşı banka aranarak yapılan ödeme ile ilgili mutlaka bir bilgi geçilmesi gereklidir.Başvuru Şartları

Yukarıda da belirttiğimiz üzere konut kredisi için borç kapatma kredisi verilmezken ihtiyaç kredisi, kredi kartı borçları için kredi verilmektedir. Borç kapatma kredisi almak isteyenlerden bankalar gerekli şartları taşımasını istemektedir bunun yanında gerekli belgeleri de başvuru sırasında getirmelerini istemektedir.Çoğu bankanın başvuru sahibinden isteyeceği bu belgeler kredi başvurularında gerekli olan nüfus cüzdanı ya da noter tasdikli sureti, aylık sabit ve  düzenli gelirin olduğunu  ispatlayan maaş bordrosu veya gelir belgesi ve kişinin adres bilgisi ikametgah belgesi ile birlikte kendi adına kayıtlı sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş) istenen belgeler ile borç kapatma kredisi başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Borç kapatma kredisi ile borcunu tek bankada toplama imkanı bulan borçlular borçların ödeme günlerinde zorluk yaşamadan, borçlarını takip etmek zorunda kalmadan tek bir bankaya ödeme yaparak düzenli bir ödeme tablosu oluşturmasına imkan sunulmaktadır.

Farklı bankalarda birden fazla borcu olan ve borçları dağınık olan ve bu nedenle takibinde sorun yaşayanlar bu ödeme kolaylıklarından yararlanmak için borç kapatma kredisi veren bankalara başvuruda bulunarak bu imkanlardan faydalanabilirler.

QNB Finansbank

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçlarını 48 ay vadeli aylık %2,22’den başlayan faiz oranlarıyla tek çatı altında toplamak için borç transferi kredisi vermektedir. Borç transfer kredisi başvuru için gerekli belgeler ile Finansbankasına başvurarak dağınık borçlarınızı QNB Finansbankası çatısı altında toplayabilirsiniz.

Şekerbank

Şekerbank 3 ay vade 36 ay vadeli borç kapatma kredisinde % 2,65 faiz oranları ile borç kapatma kredisi vermektedir. İhtiyaç kredisi, taşı kredisi ve kredi kartı borçlarını Şekerbanktan alacağınız borç kapatma kredisi ile kapatabilir sadece Şekerbankasında borçlanarak ödeme kolaylıklarında yararlanabilirsiniz. Şekerbank borç transferi kredisi ödeme tablosu ve faiz oranları incelemek için tıklayınız.

Vakıfbank; 18 aya varan vadelerde en fazla 20 bin lira limitli sadece kredi kartı borcu kapatma kredisi veren Vakıfbank’a başvuru için en yakın Vakıfbanktan borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

Odeabank; % 1,55 faiz oranları ve 36 aya varan vadelerde sunuluna Odeabank borç kapatma kredisi ile tüm borçlarını tek çatıda toplayabilirsiniz. Bunun için en yakın Odeabank şubelerine giderek borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

TEB Borç Kapatma Kredisi

TEB ücretsiz, komisyonsuz aylık sadece %2,25 faiz oranları ile borçlarını transfer etmek isteyenlere borç kapatma kredisi veren bir diğer bankadır. TEB borç kapatma kredisi için en yakın TEB şubelerine istenilen belgeler ile başvuruda bulunarak borçlarınızı tek bir yerden, kolayca yönetme ve hem de taksit seçenekleri ile borçlarınızı rahatça ödeme imkanı yakalayabilirsiniz.

Akbank

Akbank taksitli borç transferi uygulamasından yararlanmak isteyenlere, başka bankalarda biriken kredi kartı borçlarını Axess kartına aktarmaları sağlanarak taksitli olarak geri ödeme imkanı sunulmaktadır. Biriken kredi kartı borçları Axess e aktaranlara 12 ay vadelerde aylık yüzde 2,25 faiz oranı uygulayarak geri ödeme imkanı sunuluyor.

Denizbank

Denizbank’tan da, 48 ay vadeli, kefilsiz ve avantajlı faiz oranları ile borç kapatma kredisi için Denizbank şubelerine bireysel kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, maaş bordrosu veya gelir belgesi ve son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesi ile yapılacak başvurular ile borç kapatma kredisi imkanı sunulmaktadır.

Burganbank

Burgan bankasından borç transfer ihtiyaç kredisi alarak borçlarınızın ödeme sıkıntılarını rahatlığa çevirebilirsiniz.  Dağınık borcu olan ve bu borçların ödemelerini takip etmekte zorlananlar Burganbankasından borç kapatma kredisi alarak tüm kredi borçlarını tek bir banka çatısı altında toplayarak bütçesine uygun taksitlerle rahat şekilde ödemek  imkanına sahip olabilir. Burgan bank yapılandırma kredisi ile tüm bu avantajlardan yararlanmak isteyen müşterilere özel 48 ay vadeye kadar %2,65’den başlayan faiz oranları ile borç kapatma kredisi veren banka şubelerinden yapılacak başvurular ile borç takibi yapmak zorunda kalmadan borçlarını ödeyebilirsiniz.

Halkbank

2019 yılında da Halk Bankasına başka bankalardaki krediler ve kredi kartları borçları transfer edilebilmektedir. Ancak bu tam anlamıyla Halkbank Borç Kapatma Kredisi olarak geçmemektedir. Bunun ismi Dost İhtiyaç Kredisidir. Resmi sitede de öyle yazmaktadır. Bu kredinin güncel aylık faizi 2,66 ‘dir. Başvuru için gerekli evrakları bu sayfadan görebilirsiniz.

Bu destekler haricinde esnaf ve sanatkarlarımıza özel olarak verilen Esnaf Kredisi imkanlarına başvurabilirsiniz. Bu yıl verilen borç kapatma kredisinin 2019 yılında verilip verilmeyeceği hususunda kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Bankalar nezdinden gelecek olan açıklamalar neticesinde gerekli bilgileri sizlerle paylaşacağız.Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları (Güncel Faiz Oranları) Konusuna 69 Yorum Yapıldı
 1. AHMET AK dedi ki:

  ACIL 40000TL YE IHTIYACIM VAR .AYLIK 1000TL OLARAK ODEME YAPABILIRIM.YARDIMCI OLABILECEKLER VARSA LUTFEN .DONUS YAPSIN TESEKKURLER.

 2. okan dedi ki:

  8750 borcum var acil kredi istiyorum senet menet nasil olursa fark etmez acil acil

 3. tek çatı altında ödemek dedi ki:

  80000 bin tl ye ihtiyacım var kredi kapatacağım aylık 1100 öderim

 4. durmus dedi ki:

  80000 de bana lazım sadece borclarımı bir bankya toplayacam banaa para verılmeen diğer banka hesaablarıma havale edılebılır vadeyı uzatabılmek için

 5. Hülya dedi ki:

  Nasıl oluyor

 6. emre dedi ki:

  bende memurum 33000 tl ye ihtiyacim var kredi kart ve borclarimi kapatmak icin

 7. gokhan dedi ki:

  49 bin tl borcum var aylik 1000 tl net ödeme imkanim var

 8. Arif dedi ki:

  Nasıl yaptınız hangi banka

 9. Nuran dedi ki:

  Borç kapatslım diye sahada sarpa sarmayalım.

 10. Özcan Kıcıroğlu dedi ki:

  75000 tl lazım ayda 1500 tl ödeyebilirim çok acil

 11. Borç kapatma kredisi verilir dedi ki:

  Ben borç kapatma kredisi veririm. 20 bin liraya kadar. mesaj yazın.

  1. Yavuz dedi ki:

   Nasil bi kredi veriyonun kardes

  2. Pervin dedi ki:

   Şartları nedir

  3. Nuray dedi ki:

   Bana 7000 tl lazım

  4. Ali Yazmen dedi ki:

   Beni arar mısınız acil 6500 TL lazım senet faiz hiç önemli değil aylık 750 TL ödeyebilirim

  5. Salih boyar dedi ki:

   Merhaba benimde 20 bine ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

  6. Acil nakit dedi ki:

   Nasil veriyorsunuz aciklama yaparmisiniz acil nakite ihtiyacim var

 12. ali dedi ki:

  Memurum; minumum 60.000 liraya ihiyacım var; 1000 lira taksitle ödeyebilirim…

 13. SABİRE GÜRBÜZ dedi ki:

  BANKADA KREDİLERİMİ KAPATMAK İSTİYORUM 60.000 TL KREDİ ÇEKEBİLİRMİYİM

 14. mutlu tuna dedi ki:

  80.000 tl ye ihtiyacım var borclarımı kapatmak için.. aylık geri ödemesini 2500 tl olarak ödeme yapabilirim… çok acil ihtiyacım var.. yardımcı olursanız sevinirim…

 15. Mehmet dedi ki:

  Bende toplamak istiyorum bir bankaya

 16. Hakan dedi ki:

  100.000 e kadar borç para verilir aylık 1000 tl geri ödemeli

  1. Deniz dedi ki:

   100000 e en fazla kac ay vadeli borc verebilirsiniz. Aylık 1500 tl odeyebilirim.

  2. Murat dedi ki:

   Merhaba görüşme imkanımız varmı kıredi için

  3. sami dedi ki:

   slm,kaç ay vade ve șartlar nedir..

  4. Yaren dedi ki:

   Size nasil ulasabiliriz hakan bey

  5. ali dedi ki:

   100.000′ i aylık 1500-2000 civarında ödemelerle ödeyebilirim, dönüş yaparsanız sevinirim…

  6. Ferhat dedi ki:

   Bende istiyorum tek bankaya toplamak 100 bin nasıl aliriz

  7. Demet dedi ki:

   Borç kapama kredisi için yardımcı olursanız sevinirim

  8. Engin dedi ki:

   50.000 tl yi aylık 1000 tl ye alabilirmiyim kac ay yapardınız

  9. Arif dedi ki:

   Nasıl olacak benimle iletişime geçer misiniz ?

  10. filiz dedi ki:

   100000 tl 1000 tl ödemeli borç alabilirim bende. yardımcı olursanız sevinirim.

  11. ERCAN YILMAZ dedi ki:

   Sizinle nasıl irtibata geçebiliriz?

  12. songül dedi ki:

   merhaba ,

   geri dönerseniz sevinirim.
   100,00 tl ye ihtiyacı var

  13. Emre dedi ki:

   Bende ilgileniyoru

  14. Mustafa dedi ki:

   nasıl ulaşabiliriz lütfen yardımcı olun

  15. kredi dedi ki:

   merhaba kredi için görüşme imkanı varmı

  16. Kredi dedi ki:

   Acil 50.000 tl nakit ihtiyacim var 1200 1200 olarak geri odeyebilirim yardimci olursaniz sevinirim.

 17. Tefeci cemil dedi ki:

  Ben borcu olana 20 bin tl. nakit veriyorum.

  1. feride dedi ki:

   nasıl geri ödeme

  2. Www dedi ki:

   Nasıl verebilirsiniz nasıl ulaşacağız size

  3. fatih dedi ki:

   size nasıl ulaşacağız şartlarınız neler

  4. Erkan güngör dedi ki:

   20bin tl kredi lazım ayda 800 1000 tl ödemeli facebook adresinden yazarsanız sevirim adresim

  5. borç kapatma kredisi dedi ki:

   şartlarınız nedir

 18. Murat Çetinkaya dedi ki:

  Merhaba,
  Umarım herkes borcunu yakın zamanda kapatır.
  Kamu, katılım ve özel bankaların güncel kredi kampanyalarını karşılaştırmak için aşağıdaki web sitesine göz atabilirsiniz. İyi günler.

 19. Ahmet Kara dedi ki:

  çok faydalı bir haber olmuş. teşekkürler.

 20. mehmet dedi ki:

  Adı üstünde borç kapama kredisi ama nedense bankaya varınca olumsuz bağ tapusuyla varıyorum ipotekli borç kapama kredisi için neymiş konut tapusu olacakmış VATANDAŞI HEVESLENDİRMEYİN KANUNDA VARSA VERİN YOKSA YOK ?

 21. Bulut dedi ki:

  Merhaba benım 77bin borcum var ama ödeyemyorum yardımcımolurmusunuz

 22. Nuray dedi ki:

  Banka borc transferine ihtiyacim vardir.5 bankaya kredi borcum var.Bir tanesiyle yeni icralik oldum.Bankalardan borc transferi kredisi almak mumkunmudur?? Yardimci olursaniz sevinirim.İyi gunler dilerim..

  1. Gokhan dedi ki:

   Nuray hanım öncelikle sorum size ve borçlarını ödeyemeyen herkese sıkıntınızı hallettiniz mi acaba ??

 23. haluk özçelik dedi ki:

  BEN EMEKLİYİM 2 TAKİPLİ BORCUM VAR 1768 TL EMEKLİ MAAŞI ALIYORUM İKİ BANKAYA 27 BİN TL BORCUM VAR 10BİN TL KREDİ ÇEKMEK İSTİYORUM YANİ TOPLAM 37 BİN TL AYNI ZAMANDA SERBES ÇALIŞIYORUM BEN BÖYLE BİR İŞLEMİ YAPABİLİRMİYİM

 24. Seyfi dedi ki:

  Merhaba;

  Büyük kurumsal firmada çalışmaktayım. Dağınık olan banka borçlarımı kapatmak istiyorum. Bunun için yaklaşık 50bin liraya ihtiyacım var. Cep numaram Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  İyi günler.

 25. Canan çelik dedi ki:

  Merhaba benim bir kaç bankaya borcum var onu kapatmak için tek bir bankada toplamak istiyorum ne olur yardımcı olun

  1. Tufan dedi ki:

   Kaç para borcunuz var. hangi bankalara bu borçlar, ne kadar kredi istiyorsunuz?

   1. Ahmet dedi ki:

    Benimde yardima ihtiyacim var 5000 tl lazim acil

   2. Nuray dedi ki:

    Yardimci oluyormusunuz??

   3. feride dedi ki:

    geri ödeme nasıl olucak

 26. Selami dedi ki:

  100 bin lira alıp tüm borçları bir bankada toparlayın. ben öyle yaptım.

  1. ahmet dedi ki:

   nasıl yaptınız hangi banka yada kurumla görüşmeliyiz teşekkür ederim.

  2. Bayram Irmak dedi ki:

   Acil borclari kapatmak icin 100.000.00 tl kiredi cekmek istiyorum elime gecen aylik maas 3200 tl

 27. RAİF dedi ki:

  kredi borçlarımı kapatmak istiyorum 80 milyar lazım

 28. Hüseyin dedi ki:

  Tüm borçlarını kapatmak istiyorum 75 000 lira .aylık geri ödeme 2300-2500 arası ama bankalar kredi notunun yükselmesini bekleyelim diyorlar,bekleyebilecek olsam neden borç kamapama kredisi isteyeyimki.

 29. Canan celik dedi ki:

  Bütün banka borçlarını kapatabilmek için 50000 tl ye ihtiyacım var

 30. Levent dedi ki:

  Merhaba. Borç kapama kredisi için yardıma ihtiyacım var. 10.000 tl…. Acil acil acil

 31. Neslihan ÇAĞLAYAN dedi ki:

  Merhaba,

  Ben Neslihan ÇAĞLAYAN. Tüm borçlarımı kapatmak istiyorum. Bana 5000,00 TL. gerekiyor. Çok ihtiyacım var.

 32. naci coşkun dedi ki:

  merhaba tüm banka borçlarımı kapatmak ıstıyorum tek bır bankada odemek ıstıyorum maas müşterinizim yaklaşık 10 aydır aynı yerde çalışıyorum ve her ay 600 tl maaş hacızı odıyceğime size her ay 1.300 tl kredi odeyebılırım maaşım 2,200 + mesailerim var

 33. MUSTAFA KARATORUK dedi ki:

  kart borcu. ve kredı kapatma. esnafa borcumu kapatmak istıyorum..
  ihtıyacım 45.000 tl

 34. Borç Bitirme 2018 Sicil Affıyla çok kolay dedi ki:

  Bu sene sicil affı çıkacak mı? 2018 senesi mi yoksa 2019 mu?

 35. bülent toper dedi ki:

  butun banka borclarımı kapatmak isdyurum yaklasık 73000 kapatyurum

Sayfa başına git