Bayanlara TEB She Kredi Kartı ve Kampanyaları (Güncel)

Bayanlara TEB She Kredi Kartı ve Kampanyaları (Güncel)
6 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

Ülkemizde bankacılık hizmetleri konusunda büyük hedefleri olan TEB bayanlara özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiş olan ve kampanyalar ile bayanlara özel hizmet verdiği She kredi kartı çeşitli avantajlar sunuyor. Bayanları Şımartıyoruz sloganıyla sessiz sedasız hizmete sunduğu ve TEB bonus ürün ağacı içinde yer aldığı Teb She kredi kartı TEB bonus kartın tüm özelliklerine sahip ve bayanlara özel kampanyalar ile oldukça dikkat çekici kartlar arasında yer alıyor.

Teb Bonus Kartlar arasında aynı özelliklere sahip olarak sunulan ve özellikle bayanlar için geliştirilmiş ve özel olarak verilen TEB She Kredi Kartı ile alışverişlerinizin tadını çıkarabilir kendinizi şımartabilirsiniz.

TEB She Kart Limiti ve Nakit Avans

Teb esnaf kredi kampanyası için tıklayınız. Ekstra bonus kazandıran Teb She Kredi kartı ile giyim, kozmetik, kuaför, seyahat, cilt bakımı, masaj, sağlık harcamalarınızı yapabilir üzerine bonus kazanabilirsiniz. Bayanlara alışverişte benzersiz fırsatlar sunan TEB She Card; giyim ve kozmetik harcamalarında %5 bonus, sağlık, kuaför, cilt bakımı ve masaj harcamalarında 3 taksit imkanı sağlıyor. TEB She kart ile giyim ve kozmetik kampanyasından kazanılacak olan aylık maksimum bonus tutarı 100 TL‘dir. Kazanılan ekstra bonuslar kartınıza yüklendikten 15 gün sonra geçerliliğini yitirecektir. Asıl ve ek kartlar toplamda 100 TL kazanabilir. TEB, bu kampanyayı dilediği zaman durdurma/değiştirme hakkında sahiptir.

TEB She Kart Limiti ve Nakit Avans

TEB She Kart Limiti ve Nakit Avans

Şık ve özel tasarıma sahip Teb She card, büyük ilgi görüyor.  Çocuklarının giyim alışverişleri Teb She kart  ile yapan bayanlar % 5 ekstra bonus kazanıyor. Kampanya bununla da bitmiyor. Alışverişte taksit imkanlarından yararlanmak isteyenler alışveriş öncesinde hangi harcamayı yapacaksa Sağlık ve ya Bakım  hangisi ise kartlarının son 4 hanesini 4616‘ya SMS atarak 3 taksit imkanından yararlanabiliyor. İsterse bayanlarımız taksit iptal işlemini de tek bir sms ile yapabiliyor. Bunun içinde IPTALBAKIM veya IPTALSAGLIK kartın son 4 hanesini yazarak 4616’ya sms göndererek taksit iptal işlemini gerçekleştirebiliyor. Bayanlar isterlerse yine biriktirdikleri bonuslar ile de seyahat hizmetlerinde  TEB She Card ile yapma imkanından da yararlanabiliyor.

Kartınızı henüz kullanmaya başlamadıysanız, şifreniz yoksa, TEB She şifre alma işlemini buradan yapabilirsiniz.

Bayanlar acil olarak ihtiyaç duydukları zaman çekici, çilingir ve camcı gibi hizmetlerden yararlanmak için 0 850 200 0 666 müşteri hizmetini arayarak ücretsiz olarak bu hizmetlerden yararlanabilme şansına sahip oluyor.

200 TL ve üzeri alışverişlerde %5 ekstra bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca cilt bakımı, kuaför gibi ihtiyaçlar için 3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.BAKIM yazıp boşluk bırakıp kartınızın son 4 hanesini 4616’ya SMS atarak başvuruda bulunabilirsiniz.She Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizde kendiniz ya da eşiniz, kızınız, kardeşiniz için TEB’den She Card almak isterseniz en yakın TEB Şubesini ziyaret edebilir ya da Türkiye Ekonomi Bankasının web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sizde bayanlara özel olarak sunulan ve alışverişte benzersiz fırsatlar sunan She kart sahibi olmak istiyorsanız; TEB She Card’a sahip olmak için www.tebbonus.com u ziyaret edebilir; SHE yazıp 4466’ya SMS atabilirsiniz.

She Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

She Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Ekonomi Bankası Diğer Kredi Kartları

Banka her kartında müşterilere özel avantajlı fırsatlar sunmaktadır. She kartın haricindeki kredi kartlar aşağıdaki gibi olup her biri farklı avantajlar ve özellikler ile kart sahiplerine kolaylık sağlamaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası’na müracaat ederek She Kart ve diğer kredi kartlarının avantajlarından faydalanabilirsiniz.Bayanlara TEB She Kredi Kartı ve Kampanyaları (Güncel) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hazal dedi ki:

    Bayan ne demek bana bunu açıklar mısınız?

    Koskoca banka böyle saçma sapan ötekileştirmeci pazarlama anlayışı görmedim.

Sayfa başına git