Aidatsız Kredi Kartları Listesi (2019 Güncel)

Aidatsız Kredi Kartları Listesi (2019 Güncel)
6 Nisan 2019 tarihinde güncellendi.

Kart aidatı almayan ve faizsiz masrafsız kredi kartı veren bankalar hakkında bilgilendirme yapmak için hazırladığımız yazımızda tüm bankaların aidatsız kredi kartını görebilirsiniz. Yapı Kredi, Ziraat, Garanti, Akbank gibi bankaların aidatsız kredi kartı bulunmaktadır. İsterseniz bankalar ve ve kredi kartlarının özelliklerinden bahsetmeye başlayalım.

Aidatsız Kredi Kartları

Yeni çıkan kanunlara göre bankalar artık aidatsız olarak kredi kartı hazırlamak ve müşterilerine masrafsız kredi kartı vermek zorundadır. Müşterilerin cüzdanlarında çok sayıda kredi kartı olduğunu düşürsek ve aylık ödenmesi gereken taksitlere bir de yıllık kart aidatlarının masraflarını eklediğimizde ortaya çıkacak vahim tablodan etkilenmemek ve kart aidatlarını artık ödemek istemeyenler için bankalar masrafsız kredi kartlarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Akbank Axess Free

Akbank Axess kart ülkemizde en çok kullanılan ve tercih edilen kartlar arasındadır. Akbank tarafından aidatsız olarak Axess Free kart müşterilerine aidatsız olarak sunulan kartın birçok özelliği de mevcuttur. Free Kart ile Otomatik Ödeme Talimatı verebilir ve faturalarınızı düzenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Peşin yapılan alışverişlerde “Taksit İste ve Erteleme İste” gibi seçenekleri kullanarak ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Tüm kart kampanyalarından yararlanmanızı sağlayacak Akbank Axess kart kullanıcıları chip para biriktirip kullanabilmektedir. Harcamalarınızı kontrol edebileceğiniz ve takibini kolaylaştıran Free bütçem servisini hizmete sunan Akbank Axess kart başvurularınızı buraya tıklayarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Akbank Axess Free

Akbank Axess Free

İş Bankası Maximum Kredi Kartı

Hayat Maximum da.. sloganıyla her daim TV ve radyolarda duyduğumuz aidatsız kredi kart özelliğiyle gerçekten en  çok müşteriye sahip İş Bankasının Maximum kartları kampanyaları ve aidatsız olma özelliğiyle müşterilerin ilgisini çekiyor. Bu kart sayesinde taksitli alışveriş imkanı sağlanmanın yanında maxi puanları biriktirip harcamakta müşterilerin gözünü doyuruyor. Aidatsız kredi kartı Maximum kart avantajları saymakla bitmiyor. Bu kredi kartı ile vadesiz hesaplardaki işlemler anında ve kolay olarak yapılabiliyor ve bu kredi kartında Maximum özellikli olup tüm kredi kartı kampanyaları güncel olarak müşterilere sunuluyor .

Sizde Aidatsız masrafsız Maximum aidatsız kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz  buraya tıklayabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Flexi Kart

Ülkemizde İşbankası, Akbank müşterilerinin yanında Garanti bankasının da müşteri sayısı oldukça fazladır. Aidatsız kredi kartı veren Garanti Bankasının Bonus Flexi kartının yıllık kart kart aidatının olmamasının yanında Flexi kart ile alışverişlerde bol bol bonuslar kazandırmaktadır. Kart özelliklerinin müşterilerin başvurularına önemli bir etki yapması bankaların bol özellikli kredi kartı hazırlamalarına ve hizmete sunmalarına da etki etmektedir. Birden fazla özelliğe sahip Flexi kartın kart aidatının olmaması, taksit erteleme ve taksitli alışveriş imkanı sunması da Flexi kartı tercih edenlerin sayısını artırmaktadır. Sizde Bonus ailesinin en çok tercih edilen taksit ertelemeli, yapacağınız alışerişlerde bol bol bonus kazandıran ve taksitli alışveriş özellikle Bonus Flexi kredi kartı başvurusu için buraya tıklayınız.Ing Bank Pegasus Plus Kart

Pegasus Plus kart sahipleri de yıllık kart aidatı ödememektedir.  Yıllık kart aidatı olmayan ve bonus özellikli bu kredi kartı ile ayrıca Pegasus şirketi ile yapacağınız havayolu seyahatlarinizden % 2 uçuşpuanı kazanabilirsiniz. Tüm uçuşlarda ise  % 1 uçuş puanı kazandıran Pegasus Plus kart başvurularınızı buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ing Bank Pegasus Plus Kart

Ing Bank Pegasus Plus Kart

Yapı Kredi Bankası World Eko Kart

Yıllık kart aidatı almayan Yapı kredi bankasının  temassız kart özelliği ile sunulan World Eko kredi kartlarıyla sunulan avantajlardan sizde başvuru yaparak yararlanabilirsiniz. Standart taksit imkanı, Worldpuan kazandırma ve nakit avans kullanma imkanı hizmetleri ile sunulan Yapı Kredi World Eko kart başvurusu için buraya tıklamanız yeterli.

HSBC Concept Kart

Hsbc bankasının yıllık kart aidatsız kredi kartı olan Concept kartında birçok avantajı vardır. Yurtiçinde ve yurtdışındaki harcamalarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz Concept kart ile ek taksit, taksit erteleme ve Advantage nakit puan biriktirme avantajlarından yararlanabilirsiniz. HSBC kredi kartı başvurusu için buraya tıklamanız yeterli.

Odeabank Bank’O Card

Yıllık kart aidatı olmayan kredi kartlar arasında Odeabank Bank’ O Card da var. Taksitli avans avantajı, taksit erteleme imkanı gibi tüm bankacılık işlemlerinden bu kart ile yararlanabilir yanında masrafsız yıllık kart aidatı ödemezsiniz. Tüm taksitli ve peşin harcamalarınızda kullanabileceğiniz Odebank Bank’O Card başvurusu için buraya tıklayınız.

Odeabank Bank'O Card

Odeabank Bank’O Card

Finansbank Fix Card

Yıllık kart aidatı ödemek istemeyen ve masrafsız kredi kartı kullanmak isteyen kullanıcılarımız için şimdi de Finansbank Fix card özelliklerini tanıtalım. Finansbank diğer bankalar gibi masrafsız ve aidatsız kredi kartı olan Fix Card ı üşterilerinin hizmetine sunmuş para puanlarını biriktirip harcamalarında kullanabilmeleri gibi birçok özelliği karta yüklemiştir. Temassız kart özelliği ile yapılacak harcamalarda tüm Finansbank kredi kart özelliklerinin tamamını Fix Card ile müşterilerinin hizmetine sunan bankadan Fix kart almak isteyenler kart başvurularını buradan yapabilirler.

Sizler için faizsiz masrafsız kredi kartı veren bankalar ve kredi kartların avantaj ve özelliklerini 2019 yılı kampanyalarını sayfamızdan sunduk. Başvurularınızı bağlantılarımız üzerinden de yapabileceğiniz gibi banka şubelerinden de yapabilir, yıllık aidatsız masrafsız kredi kartınıza sahip olabilirsiniz.Aidatsız Kredi Kartları Listesi (2019 Güncel) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ing Bank Pegasus Kart dedi ki:

    Ing Bank Pegasus Yıllık Kart ücreti 73TL – 197TL arasında değişmektedir.

Sayfa başına git