Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi (GÜNCEL)


Aidatsız Kredi Kartları Listesi

Aidatsız Kredi Kartları Listesi

Kart aidatı almayan ve faizsiz masrafsız kredi kartı veren bankalar hakkında bilgilendirme yapmak için hazırladığımız yazımızda tüm bankaların aidatsız kredi kartını görebilirsiniz. İsterseniz bankalar ve ve kredi kartlarının özelliklerinden bahsetmeye başlayalım.

Aidatsız Kredi Kartları

Yeni çıkan kanunlara göre bankalar artık aidatsız olarak kredi kartı hazırlamak ve müşterilerine masrafsız kredi kartı vermek zorundadır. Müşterilerin cüzdanlarında çok sayıda kredi kartı olduğunu düşürsek ve aylık ödenmesi gereken taksitlere bir de yıllık kart aidatlarının masraflarını eklediğimizde ortaya çıkacak vahim tablodan etkilenmemek ve kart aidatlarını artık ödemek istemeyenler için bankalar masrafsız kredi kartlarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Akbank Axess Free

Akbank Axess kart ülkemizde en çok kullanılan ve tercih edilen kartlar arasındadır. Akbank tarafından aidatsız olarak Axess Free kart müşterilerine aidatsız olarak sunulan kartın birçok özelliği de mevcuttur. Tüm kart kampanyalarından yararlanmanızı sağlayacak Akbank Axess kart kullanıcıları chip para biriktirip kullanabilmektedir. Harcamalarınızı kontrol edebileceğiniz ve takibini kolaylaştıran Free bütçem servisini hizmete sunan Akbank Axess kart başvurularınızı buraya tıklayarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

aidatsız-free-kart

Free kart ile kart aidatı ödemeden taksit seçenekleri ve chip para yöntemi ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

İşbankası Maximum kredi kartı

Hayat Maximum da.. sloganıyla her daim tv ve radyolarda duyduğumuz aidatsız kredi kart özelliğiyle gerçekten en  çok müşteriye sahip İşbankasının Maximum kartları kampanyaları ve aidatsız olma özelliğiyle müşterilerin ilgisini çekiyor. Bu kart sayesinde taksitli alışveriş imkanı sağlanmanın yanında maxi puanları biriktirip harcamakta müşterilerin gözünü doyuruyor. Aidatsız kredi kartı Maximum kart avantajları saymakla bitmiyor. Bu kredi kartı ile vadesiz hesaplardaki işlemler anında ve kolay olarak yapılabiliyor ve bu kredi kartında maximum özellikli olup tüm kredi kartı kampanyaları güncel olarak müşterilere sunuluyor .

Sizde Aidatsız masrafsız Maximum aidatsız kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz  buraya tıklayabilirsiniz.

Garanti bankası Bonus Flexi kart

Ülkemizde İşbankası, Akbank müşterilerinin yanında Garanti bankasının da müşteri sayısı oldukça fazladır. Aidatsız kredi kartı veren Garanti Bankasının Bonus Flexi kartının yıllık kart kart aidatının olmamasının yanında Flexi kart ile alışverişlerde bol bol bonuslar kazandırmaktadır. Kart özelliklerinin müşterilerin başvurularına önemli bir etki yapması bankaların bol özellikli kredi kartı hazırlamalarına ve hizmete sunmalarına da etki etmektedir. Birden fazla özelliğe sahip Flexi kartın kart aidatının olmaması, taksit erteleme ve taksitli alışveriş imkanı sunması da Flexi kartı tercih edenlerin sayısını artırmaktadır. Sizde Bonus ailesinin en çok tercih edilen taksit ertelemeli, yapacağınız alışerişlerde bol bol bonus kazandıran ve taksitli alışveriş özellikle Bonus Flexi kredi kartı başvurusu için buraya tıklayınız.Ing bank Pegasus Plus Kart

Pegasus Plus kart sahipleri de yıllık kart aidatı ödememektedir.  Yıllık kart aidatı olmayan ve bonus özellikli bu kredi kartı ile ayrıca Pegasus şirketi ile yapacağınız havayolu seyahatlarinizden % 2 uçuşpuanı kazanabilirsiniz. Tüm uçuşlarda ise  % 1 uçuş puanı kazandıran Pegasus Plus kart başvurularınızı buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

pegasus-kart

Pegasus kart tüm uçuşlarınızda %1 puan avantajı sağlıyor.

Yapı kredi bankası Worl Eko Kart

Yıllık kart aidatı almayan Yapı kredi bankasının  temassız kart özelliği ile sunulan World Eko kredi kartlarıyla sunulan avantajlardan sizde başvuru yaparak yararlanabilirsiniz. Standart taksit imkanı, Worldpuan kazandırma ve nakit avans kullanma imkanı hizmetleri ile sunulan Yapı Kredi World Eko kart başvurusu için buraya tıklamanız yeterli.

HSBC Concept Kart

Hsbc bankasının yıllık kart aidatsız kredi kartı olan Concept kartında birçok avantajı vardır. Yurtiçinde ve yurtdışındaki harcamalarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz Concept kart ile ek taksit, taksit erteleme ve Advantage nakit puan biriktirme avantajlarından yararlanabilirsiniz. HSBC kredi kartı başvurusu için buraya tıklamanız yeterli.

Odeabank Bank’O Card

Yıllık kart aidatı olmayan kredi kartlar arasında Odeabank Bank’ O Card da var. Taksitli avans avantajı, taksit erteleme imkanı gibi tüm bankacılık işlemlerinden bu kart ile yararlanabilir yanında masrafsız yıllık kart aidatı ödemezsiniz. Tüm taksitli ve peşin harcamalarınızda kullanabileceğiniz Odebank Bank’O Card başvurusu için buraya tıklayınız.

odeokart

Odeokart size yıllık aidat yüklemez. Bu nedenle alışverişlerinizde rahatça kullanabilirsiniz.

Finansbank Fix Card

Yıllık kart aidatı ödemek istemeyen ve masrafsız kredi kartı kullanmak isteyen kullanıcılarımız için şimdi de Finansbank Fix card özelliklerini tanıtalım. Finansbank diğer bankalar gibi masrafsız ve aidatsız kredi kartı olan Fix Card ı üşterilerinin hizmetine sunmuş para puanlarını biriktirip harcamalarında kullanabilmeleri gibi birçok özelliği karta yüklemiştir. Temassız kart özelliği ile yapılacak harcamalarda tüm Finansbank kredi kart özelliklerinin tamamını Fix Card ile müşterilerinin hizmetine sunan bankadan Fix kart almak isteyenler kart başvurularını buradan yapabilirler.

Sizler için faizsiz masrafsız kredi kartı veren bankalar ve kredi kartların avantaj ve özelliklerini 2016 yılı kampanyalarını sayfamızdan sunduk. Başvurularınızı bağlantılarımız üzerinden de yapabileceğiniz gibi banka şubelerinden de yapabilir, yıllık aidatsız masrafsız kredi kartınıza sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git