En Avantajlı Kredi Kartları 2019 Yılı (AİDATSIZ BOL PUANLI)

En Avantajlı Kredi Kartları 2019 Yılı (AİDATSIZ BOL PUANLI)
8 Ocak 2019 tarihinde güncellendi.

Bankalar vatandaşlara gerek nakit ihtiyaçlarını karşılamaları ve gerekse alışveriş işlemlerinde kullanmaları adına kredi kartı imkanı sunmaktadır. Bu kredi kartlarının yıllık aidat ücretleri ve nakit çekimler de uygulanan faiz oranları farklıdır ve her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. 2019 yılına ait özellik ve faiz oranları bakımından en avantajlı kredi kartlarını sizler için araştırdık. Haberimizi inceleyerek kredi kartları hakkında bilgi alabilirsiniz.

En Avantajlı Kredi Kartları Veren Bankalar

Bu yazı ile 2019 En Avantajlı Kredi Kartları hangisi olduğunu öğrenebileceksiniz. Bankaların en avantajlı kredi kartları yıllık kart ücretlerinin olmadığı ve istenilen avantaj paketlerini de ekleyerek kişiselleştirilebilecek olan kartlardır. 2019 En Avantajlı Kredi Kartları  ile artık cüzdanınızda birden fazla kredi kartı taşımaya gerek olmadan, kendi istediğiniz avantajlı paketleri yükleyerek alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.

En avantajlı kredi kartı veren bankalar avantajlı paketlerde müşterilerine özel ekstra kazan, ekstra bonus ve özel indirimler sunmaktadır. En iyi kredi kartı veren bankalar Akbank, İşbankası, Garanti Bankası, TEB, Finansbank, Denizbankası, Yapı kredi bankası, HSBC bankası bankalarıdır.Kredi kartı borcu yapılandırma müjdesi!

kredi-kartı-borcu

Bankalar uygun şartlarda ve düşük faizlerle kredi kartı vermektedir.

CEPTETEB Kredi kartı

Bu kartlardan en dikkat çeken banka TEB Cepteteb kredi kartıdır. TEB CEPTETEB kredi kartında avantajlı paketleri yüklemek için Cepteteb mobil uygulaması üzerinden bu paketi kredi kartına yükleyebilirsiniz. Cepteteb kredi kartı avantajlı paketler de ne mi var? TEB, avantajlı kredi kartları başvurusu yapmak isteyenlere, haftasonu paketi, she paketi ve market paketi ile kredi kartının sağladığı avantajları bizzat kendisi belirleme imkanı sunmaktadır.

Haftasonu sinemalarda, restoranlarda, özel indirim, kuaförlerde, giyim mağazalarında, kozmetik alışverişlerinde ekstra bonuslar, market alışverişlerinde avantajlar var. Ayrıca istenilen zamanlarda bu  paketleri kredi kartına ekleyebilir, bunun yanında ek kart ve sanal kart başvurusu da yapabilmek mümkün.  Ayrıca Teb müşterilerine stedikleri zaman istedikleri yerden kredi kartı başvurusu yapabilme fırsatı da sunmaktadır.

TEB CEPTETEB kredi kartı ile bonus işyerlerinde farklı taksit seçenekleriyle, vade farksız alışveriş yapabilir, bonus kazanma imkanı ve biriken bonuslarla da bedava alışveriş yapma imkanı sunuluyor. Kartını kişiselleştirebileceğin bir karta sahip olmak istiyorsan CEPTETEB tam sana göre. Başvuru yapanlardan ilk 500 bin kişiden kart ücreti alınmayacak olup başvuru yapmak için  tıklayınız.

Finansbank En Avantajlı Kredi Kartı

2017 En Avantajlı Kredi Kartları

2019 En Avantajlı Kredi Kartlarını inceleyebilirsiniz.

En avantajlı kredi kartına sahip olmak isteyenler bu özelliklerin yanından en önemlisi kart aidat ücreti olmayan ve nakit avans özelliği olan kartları tercih etmektedir.Bu özelliklerde bir kredi kartı arayanlar ise Finansbank FİX kart başvuru yaparak yıllık kart aidatı olmadan ve nakit avans imkanından yararlanabilirler. Finansbank Fix kredi kartı ile yapılan tüm alışverişlerde puan toplama ve taksit imkanlarından da yararlanarak en avantajlı kredi kartına sahip olabilirler.

HSBC Concept Kredi Kartı

Aynı özelliklerde avantajlı kredi kartına sahip olmak isteyenler bir de 2019 yıllarında en avantajlı kart veren HSBC bankasının Consept kredi kartına sahip olabilirler. HSBC avantajlı kredi kartının özellikleri diğer kartlarda olduğu gibi nakit avans özelliğinin bulunması ve yıllık kart aidat ücretinin olmamasıdır.  Ayrıca yaptığınız alışverişlerde puan toplama avantajı sunan HSBC Advantage ile puanları toplayarak puanlar ile bedava alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

İş Bankası Maximum Kart

İşbankası 2019 yılında da Maximum kredi kartın sahip olan müşterilerinden yıllık kart aidatı almıyor. Aidatsız Maximum kredi kartı ile nakit avans kullanabilir taksitli nakit avans özelliği ile de acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerinizde maxi puan kazanabilirsiniz ve bedava alışveriş yapma şansına sahip olabiilrsiniz. Maximum kart sahipleri ayrıca kartın bankamatik özelliğini kullanarak cüzdanında fazla kart taşıma yükünden kurtularak para çekimlerini kredi kartları ile yapabilirler. Ek kart çıkartabilir, ve tek çekim yapılan alışverişleri sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz.

maksimum-kart

Maximum kartın aidatı bulunmamaktadır.

ING Bank Pegasus Plus Kart

2019 yılında en avantajlı kredi kartı veren banka ING bankasıdır. ING bank Pegasus Plus kart ile nakit avans çekmei yıllık kart aidatsız özelliklerinin yanında puan biriktirme özelliğiyle avantajlı kredi kartı arayanların sahip olmak isteyebileceği kartlar arasındadır. ING bank Pegasus kart adından anlaşılabileceği gibi havayolu sehayatlerinde en büyük avantajlarından biride Bonus özelliği ile puan biriktirme özelliğidir. Tüm bu özelliklerden yararlanmak için en yakın ING bank şubesinde giderek kart başvurusu yapabilir kart avantajlarından yararlanabilirsiniz.

2019 Yılında En Çok Tercih Edilen Kart Hangisidir ?

Kredi kartı düzenlemeleri ile birlikte kart faiz oranları, gecikme ve aylık akdi faiz oranları her bankada birbirine eşittir ve 2019 yılında bankalar kredi kartlarına aylık % 2,25 akdi faiz oranı uygulayacaktır. Yeni yılda kredi kartı gecikme faiz oranı ise % 2.75 olarak düzenlenmiş ve nakit, gecikme, alışveriş faiz oranları arasında bir fark olmadığı için her banka müşterilerine bu faiz oranlarını uygulanacaktır.  Faiz oranları konusunda bir avantaj sağlamayan kredi kartlarının en avantajlı olanı her zaman yıllık kart aidatı olmayan ve nakit avans ve ek puan biriktirme özelliklerine göre  avantajlarına göre sıralanabilecektir.

Bunların yanında bonus özellikli kartların ücretleri de Akbank da 1 chip para 1 TL olduğu gibi Garanti bankasında da 1 bonus 1 TL’ ye tekabül etmektedir. Kredi kart avantajları kişisel kullanımlara göre değişiklik gösterdiği için kişisel harcamalar ve alışveriş alışkanlıklarınıza göre avantaj sunan bankaların kredi kartlarına sahip olmanız gerekmektedir. örnek vermek gerekirse hafta sonları sinemaya gitme alışkanlığı olanlar ve ücretsiz olarak müze gezmek isteyenler İşbankası Maximum kredi kartına sahip olmalıdır çünkü Maximum kartın avantajları bu konularda da müşterilerine özel avantajlar sağlamaktadır.

En Avantajlı Kredi Kartları için yukarıda sıraladığımız bankaların kartlarına sahip olabilir, ayrıca diğer kartların avantaları için en iyi kredi kartı nasıl alınır öğrenebilirsiniz.En Avantajlı Kredi Kartları 2019 Yılı (AİDATSIZ BOL PUANLI) Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. avantajlı dedi ki:

  e arkadaş en avantajlı diye arama yaptım bu saçma yazı çıktı. bütünbankaları yazmışşsın. en avantajlı hepsi mi ? :)) türkçe bile bilmeyenler de yazıbiliyor artık

 2. Mustafa Kaya dedi ki:

  Garanti Bankası pişman lıktır.

 3. Emin dedi ki:

  Millet artik yavas yavas bankalardan uzanklasmaya basladi giderleri masraflari yuksek olan bankalar milletten hakli haksiz paralar faizler almaya basladi 5-6 seneye kadar bicok urunde farksiz 12 taksit vardi su an yok cogunda.bankalardan uzak durmak daha hayirli

 4. Kadir dedi ki:

  Garanti bankasından uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Bende 8 yıldır kullanıyorum. Müşteri ilişkileriHersene dhada kötüye gidiyor. İptal edeceğim.

 5. Hasan Çetin dedi ki:

  sayın Garanti bankası yetkilileri ;
  Ben yaklaşık olarak 15 yıl kartınızı kullandım ama son iki ay öncesine kadar kullanıyordum fakat taksitli bir alışveriş yapmak istedim flex kartımla 3 taksitten fazla vermediğinizi işletme sahibi söyledi müşt.hizmetleri ile yaptığım görüşmede fazla taksit seçeneğinde %5 gibi bir faiz oranı söylediler böyle bir uygulama başka bankalarda yokken %5 gibi bir rakamın 15 yıla yakın bir mudinize yapılan haksızlık olduğu kanaatine varıp kartlarımı iptal ettirdim. müşt. hizmetlerineden arandım 20 tl bonus verelim tekrar kart verelim ben kendilerine bir teklif yaptım 12 taksit seçeneğini söyledim bana cevap veremediler bunun üzerine ben bende dedimkei 15 yıldır bankanız bana ne gibi özellik tanıdıki tekrar kart alayım yine cevap veremediler ben 15 yıl içinde tek taksiti aksatmadığım gibi taksitli alışverişlerimide bazen toptan yatırdım karşılığında ne gördüm sadece bizi mudi olarak görmediğinizi gördüm müşt. hizmetlerinden ısrarla kart verelim bonusunuz olsun diye ben onlara teklifimi tekrar söyledim 15 yıllık mudinize bir şans verin bana vereceğiniz kart özelliklerine 12 taksite uygun olacak şekilde olursa görüşürüz dedim. ama ne yazıkki Garanti bankası bununla ilgili hiç bir dönüş yapmadı onun için buraya yazdım iyi çalışmalar.

Sayfa başına git