2018 yılında para kazandıracak yeni iş fikirleri (Çok kazandıran işler)


2018 yılında para kazandıracak yeni iş fikirleri

2018 yılında para kazandıracak yeni iş fikirleri


2018 yılında para kazandıracak yeni iş fikirleri

2018 yılına yaklaştığımız şu günlerde yeni iş kurmak isteyen yatırımcıların en çok merak edip araştırdığı çok para kazandıracak ve önümüzdeki yıl popülaritesi artacak olan işleri bulmak. Geçtiğimiz yıllarda girişimcilerine güzel paralar kazandıran bir çok sektör önümüzdeki yıllarda da aynı şekilde para kazandırmaya devam edeceği gibi bunların yanında bir çok yeni iş kolu da yatırımcılarını beklemektedir. Yeni yatırımlar yapmak isteyen girişimcilerin iyi bir araştırma yapması gerekmektedir. Bulundukları bölge ve sosyal yaşamın şekillerine göre değişiklik gösterebilecek olan yeni iş kolları sayesinde sizde kısa bir sürede çok para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda 2018 yılında para kazandıracak yeni iş fikirleri hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Aydınlatma teknolojisi satışı

İnsanların enerji ihtiyaçları karşılama konusunda sürekli olarak daha ekonomik ürünleri tercih ettiğini bilmekteyiz. Bu sektörde son yıllarda öne çıkan teknoloji led aydınlatma olarak dikkat çekmektedir. Enerji tüketiminde şu an en uygunu olarak bilinmekte ve en çok talep edilenidir. İnsanların ekonomilerine büyük oranda etkileyen aydınlatma işi gelecek vadeden işler arasında gözükmektedir. Sizde 2018 yılında yeni bir iş sahibi olmak istiyorsanız bu işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Led Aydınlatma

Led Aydınlatma

Organik tavuk yumurtası

Bir çok üründe olduğu gibi tavuk yumurtasında da organik olanlara olan talep her geçen gün artmaktadır. Yatırım maliyeti olarak çok yüksek meblalar gerektirmeyen bu işi isteyen herkes yapabilir. Bulunduğunuz bölgeye yakın bir yerden alacağınız 1 – 2 dönüm kadar yerde rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz. Bu işi anahtar teslimi yapan firmalar ile iletişime geçerek de bu işi yapabilirsiniz. Tanesi 50 kuruş ile 1 lira arasında satılan organik tavuk yumurtalarını isterseniz bulunduğunuz bölgedeki organik ürünler satan dükkanlara isterseniz kendi adınıza çıkartacağınız bir marka ile bulunduğunuz bölgedeki bütün gıda satan iş yerlerine pazarlayabilirsiniz.

Elektronik ürün satışı

Son yıllarda teknolojik gelişmelere olan merakımızdan dolayı elektronik ürünlere bilhassa cep telefonlarının yeni modellerine olan ilgimizden satışı kolay yapılabilen bir sektör olarak dikkat çekmektedir. İster diğer teknolojik ürünler ile isterseniz sadece cep telefonu satışını yapacağınız bir iş yeri açarak 2018 yılında çok para kazandıracak olan bu iş sayesinde sizde güzel paralar kazanabilirsiniz. Teknolojik ürünlerin sürekliliği sayesinde eskimeyecek bir dalı olan bu iş ilerleyen yıllarda da pazarını genişletmeye devam edecektir.

Stoksuz online satış

İnternet üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin stok yapılmadan direk olarak tedarikçi firma aracılığı ( dropshipping)

dropshipping satış sistemi

dropshipping satış sistemi

ile satışının yapıldığı bu sistem sayesinde yüksek miktarda sermaye gerektirmeden bu işi yapabilirsiniz. Bu tarz satış sisteminde tek sorun tedarikçi firmalarınızın müşterilere ürünleri geç göndermesi olabilir. Bu sorunla karşılaşmamak için tedarikçi firmalarını belirlerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Küçük sermayeler ile büyük para kazanmak isteyenler bu sistemi rahatlıkla uygulayabilirler.

Tüm Okuyucularımıza NETWORK işlerinden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz.

PONZİ işlerine girip, dostunuzu kandırıp para kazanmak isterseniz, ayrı mesele!Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git