2019 Yılında Para Kazandıracak Yeni İş Fikirleri (En Çok Kazandıran)

2019 Yılında Para Kazandıracak Yeni İş Fikirleri (En Çok Kazandıran)
27 Aralık 2018 tarihinde güncellendi.

2019 Yılında Para Kazandıracak Yeni İş Fikirleri

2019 yılına yaklaştığımız şu günlerde yeni iş kurmak isteyen yatırımcıların en çok merak edip araştırdığı çok para kazandıracak ve önümüzdeki yıl popülaritesi artacak olan işleri bulmak. Geçtiğimiz yıllarda girişimcilerine güzel paralar kazandıran bir çok sektör önümüzdeki yıllarda da aynı şekilde para kazandırmaya devam edeceği gibi bunların yanında bir çok yeni iş kolu da yatırımcılarını beklemektedir. Yeni yatırımlar yapmak isteyen girişimcilerin iyi bir araştırma yapması gerekmektedir. Bulundukları bölge ve sosyal yaşamın şekillerine göre değişiklik gösterebilecek olan yeni iş kolları sayesinde sizde kısa bir sürede çok para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda 2019 yılında para kazandıracak yeni iş fikirleri hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Selfi Drone

Dronelar çoğu yerde kullanılmaya başlanan teknolojik aletlerdir. Kargo teslimi, en iyi fotoğraf karesini yakalamak isteyen fotoğrafçılar ve emniyet de dahil birçok yerde kullanım kolaylığı sağlayan droneler 2019 yılında kullanımı daha da artacağı düşünülüyor. Sayısının 600 bin civarında olacağı tahmin edilmektedir. Piyasanın ise 2020’ye kadar 127 milyar doları bulacağı öngörülüyor. Selfie droneları ise yeni bir kullanım alanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

selfie drone

Kahve Dükkanı Açmak

Sabahattin Ali’ nin Kürk Mantolu Madonna kitabının yazarın vefatından çok uzun yıllar sonra sosyal medyada paylaşılan bir kahve fotoğrafı ile meşhur olduğunu unutmayın. İnsanlar kafa dinlemek, dostları ile muhabbet etmek için sakin ortamlar tercih ederler. Bu sebeple bir kahve dükkanı açarak ve nezih bir ortam oluşturarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Güzel bir konsept ve geniş ürün yelpazesi olan bir menü ile satışlara başlayın.

Aydınlatma Teknolojisi Satışı

İnsanların enerji ihtiyaçları karşılama konusunda sürekli olarak daha ekonomik ürünleri tercih ettiğini bilmekteyiz. Bu sektörde son yıllarda öne çıkan teknoloji led aydınlatma olarak dikkat çekmektedir. Enerji tüketiminde şu an en uygunu olarak bilinmekte ve en çok talep edilenidir. İnsanların ekonomilerine büyük oranda etkileyen aydınlatma işi gelecek vadeden işler arasında gözükmektedir. Sizde 2019 yılında yeni bir iş sahibi olmak istiyorsanız bu işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Led Aydınlatma

Led Aydınlatma

Organik Tavuk Yumurtası

Bir çok üründe olduğu gibi tavuk yumurtasında da organik olanlara olan talep her geçen gün artmaktadır. Yatırım maliyeti olarak çok yüksek meblalar gerektirmeyen bu işi isteyen herkes yapabilir. Bulunduğunuz bölgeye yakın bir yerden alacağınız 1 – 2 dönüm kadar yerde rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz. Bu işi anahtar teslimi yapan firmalar ile iletişime geçerek de bu işi yapabilirsiniz. Tanesi 50 kuruş ile 1 lira arasında satılan organik tavuk yumurtalarını isterseniz bulunduğunuz bölgedeki organik ürünler satan dükkanlara isterseniz kendi adınıza çıkartacağınız bir marka ile bulunduğunuz bölgedeki bütün gıda satan iş yerlerine pazarlayabilirsiniz. Bowling salonu açma kredisi kullanarak kendinize iş kurmak için tıklayınız.organik-tavuk-yumurtası

Elektronik Ürün Satışı

Son yıllarda teknolojik gelişmelere olan merakımızdan dolayı elektronik ürünlere bilhassa cep telefonlarının yeni modellerine olan ilgimizden satışı kolay yapılabilen bir sektör olarak dikkat çekmektedir. İster diğer teknolojik ürünler ile isterseniz sadece cep telefonu satışını yapacağınız bir iş yeri açarak 2019 yılında çok para kazandıracak olan bu iş sayesinde sizde güzel paralar kazanabilirsiniz. Teknolojik ürünlerin sürekliliği sayesinde eskimeyecek bir dalı olan bu iş ilerleyen yıllarda da pazarını genişletmeye devam edecektir.

Elektronik Ürün Satışı

Elektronik ürün satışı yapabilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayiliği

2019 yılında hala geçerliliğini koruyan bir iş kolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Etsiz çiğ köftenin yaygınlaşması ile Türkiye’ de 25 bin adet çiğ köfte bayisi olduğu bilinmektedir. Küçük dükkanlar ile işe başlayan kişiler şu an firma düzeyinde satış yapma ve bayilik vermektedir. Sıfırdan çiğ köfteci açmanız zor olacağı için 20 bin TL gibi bir tutara bayilik alabilirsiniz. Tanınmış markalar isim bedeli ve kardan pay gibi ekstra masraflar da talep etmiyor. Bu sayede yatırımınızı çok kısa sürede kara dönüştürebilirsiniz.

Stoksuz Online Satış

İnternet üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin stok yapılmadan direk olarak tedarikçi firma aracılığı ( dropshipping)

dropshipping satış sistemi

dropshipping satış sistemi

ile satışının yapıldığı bu sistem sayesinde yüksek miktarda sermaye gerektirmeden bu işi yapabilirsiniz. Bu tarz satış sisteminde tek sorun tedarikçi firmalarınızın müşterilere ürünleri geç göndermesi olabilir. Bu sorunla karşılaşmamak için tedarikçi firmalarını belirlerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Küçük sermayeler ile büyük para kazanmak isteyenler bu sistemi rahatlıkla uygulayabilirler.

Tüm Okuyucularımıza NETWORK işlerinden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz.

PONZİ işlerine girip, dostunuzu kandırıp para kazanmak isterseniz, ayrı mesele!

2019 yılında sermayenizi iyi bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız bu işlere yatırım yapabilirsiniz. Bu işlerin haricinde; evde paketleme işleri, davetiye katlama işi, oyuncak kutulama gibi evlere iş gönderen firmalardan iş alabilir, kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.2019 Yılında Para Kazandıracak Yeni İş Fikirleri (En Çok Kazandıran) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Feride dedi ki:

    Kiralayarak olduğumuz yer Müsaitsen bilgisi dahilinde arabasıyla uygun bir yere kolay ulaşabilecekleri ve karın doyurabilecek Lezzetli pilav ulaştırabilirsiniz tavuk pilav nohutlu pilav sebzeli pilav veya süzme pilav sürekli olarak yapacağınız için ön araştırma yapmanızda fayda var Örneğin hangi pirinç daha tatlı nereden daha taze ve ucuz tavuk alabilirsiniz veya hazır Ayran mı daha rağbet görüyor yoksa Yayık ayranı mı bir kilo pirince kaç para olduğunu ve bir kilo pirinçten kaç porsiyon pilav çıkaracağınız vefat ettikten sonra düz tabak pilavının ortalama 7 8 lira olduğunu düşününce ne kadar kere B C nedir siz düşünün arabasıyla geçen bir vatandaş kitabını alıp trafiği felç etmeden yoluna devam edebiliyorsa Bu iş oldu demektir sporcu dükkanın önünden geçerken söyle içeriye bir göz attığımızda sizin eskiciye bile verirsen utanacağınızı ürünleri sattıklarını görüyorsunuz emin olun satılmayacak ürün yok denecek kadar az ürünlerin sosyal sınav soruları üzerinden satmak Demek ki sizi bir vatandaş olarak düşünüyorlar.

Sayfa başına git