Üsküdar çevresinde evlere iş veren firmalar 2017 (İstanbul İş İlanları)

Üsküdar çevresinde evlere iş veren firmalar 2017

Üsküdar çevresinde evlere iş veren firmalar 2017
1 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 6.080 kez okundu.


Üsküdar çevresinde evlere iş veren firmalar 2017

İstanbul Üsküdar, Avrupa Yakası, Anadolu yakası, Ümraniye, Maltepe, Bakırköy, Bağcılar semtlerinde evde ek iş imkanı sağlayan birçok firma mevcuttur. Üsküdar Bağlarbaşı, Çamlıca, Doğancılar, Fıstıkağacı, Harem, Haydarpaşa , Nakkaştepe, Paşalimanı, Pazarbaşı, Selamsız, Vaniköy semtlerinde Ev hanımları ek iş veren firmalara ve ilanlara başvuruda bulunarak her aylık sabit 2.000 TL. civarında para kazanabilmektedirler.

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Üsküdar 550 bine yakın nüfusu ve 33 mahallesiyle ticarete dayalı ekonomisi olan güzel bir yerleşim yeridir. İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Üsküdar ve çevresinde yaşayanlar ek iş yapmak istediklerinde bir çok seçeneği sahiptirler. Bu bölgede imalat sanayisinin gelişmiş olması ve evde iş yapanlara yönelik uygulamalarının fazla olması sayesinde evde ek iş yaparım para kazanmak isteyenlere çeşitli iş olanakları sunmaktadır. Evine tek maaş giren ailelerin ay sonunu çıkartmakta zorlandığı şu günlerde bir çok aile ek iş yaparak para kazanmaya çalışmaktadır. Bu tür iş yapmayı düşünen kişiler genellikle evde ek iş yaparak para kazanmak istemektedirler. Bu tarz iş arayan kişilerin başında genellikle ev hanımlarına rastlamaktayız. Ev işlerinden arda kalan zamanda evinde iş yaparak para kazanıp aile ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktadırlar. Üsküdar ve çevresinde bu tarz işler yaparak ailesini geçindiren veya aile ekonomisine katkıda bulunan binlerce kişiye rastlayabilirsiniz. Bazılarının kredi veya kredi kartı borçlarından dolayı bazılarının ise geleceğe yatırım yapmak için tercih ettiği bu işlerin yaptığınız işe göre getirisi tahminlerinizin üzerinde olabilir. Evde çalışarak para kazanmak isteyenler isterlerse internetten kısa bir arama yaparak ne tür işlerin olduğu hakkında bilgiye ulaşabilirler. Üsküdar ve çevresinde bir çok firma büyük bir potansiyel sahip olan evde çalışmak isteyen bayanların oluşturduğu bu iş gücüne ihtiyaç duymaktadırlar. Firmalar tarafından daha uygun maliyette olan bu iş kolu sayesinde hem üreticiler daha ucuz imalat yaptırmış olmakta hemde bir çok aileye gelir kapısı sağlamaktadırlar. Evde ek iş gibi gözüken bu tarz işler bazı kişilerin tek gelir kaynağı olarak ta görünebilmektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız internetten bu tarz iş veren firmalara ulaşarak bu işe başlayabilirsiniz. Üsküdar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce ev hanımlarına ve evde çalışan kişilere, ek gelir getirebilecek yetenekler kazandıran çeşitli kurslar, Üsküdar Halk Eğitim Merkezinde açılmaktadır. Sizde bu kurslara katılarak, mum süsleme, sabun paketleme, ahşap oymacılığı, hediyelik eşya işi gibi para kazandıran meslekler edinebilirsiniz.

Üsküdar Evde Ek İş

Üsküdar Evde Ek İş

Üsküdar’da evlere iş verilen mahalle ve semtler

Ençok kazanç sağlayan İş evde mevlit şekeri hazırlama işidir. Bu iş Üsküdar’da Ahmediye, Kısıklı, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Muratreis, Beylerbeyi, Burhaniye, Selimiye, Çengelköy, Zeynep Kamil Güzeltepe, İcadiye, Kirazlıtepe,Kuleli, Bulgurlu, Kuzguncuk, Cumhuriyet, Küçükçamlıca, Ferah, Barbaros, Küçüksu, Kandilli, Küplüce, Altunizade, Mehmet Akif Ersoy, Mimarsinan, Salacak, Selamiali, Acıbadem, Sultantepe, Ünalan, Valide-i Atik, Yavuztürk mahallelerinde yapılabilmektedir. İstanbul Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar isimli yazımızda diğer semtleri bulabilirsiniz.

Üsküdar evde mandal paketleme işi nasıl yapılır?

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların en çok talep ve tercih ettiği işlerin başında mandal paketleme işi gelmektedir. İnternet üzerinden istanbul ve çevresi başta olmak üzere bir çok şehirde bu işi veren firmaları bulmanız mümkündür. İstanbul ve ilçelerinde oturanlar bu tür imalathanelere yakınlığından dolayı büyük avantaj sahibidirler. Bu işi yapmak kolay ve basit olduğundan yapmak isteyen her bayan rahatlıkla yapabilmektedir. İstanbul’da evde ek iş fikirleri arasında süslü mandallar en popüler işlerdendir. Yapılması kolay olan bu iş için günde en az 3-4 saatlik bir boş zaman oluşturmanız gerekmektedir. Bu işi firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşmaya göre haftalık veya onbeş günlük iş anlaşmaları yaparak ürün gönderilmektedir. Gönderilen ürünleri istenilen adet ve renklerde birleştirerek ambalajlamanız gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi çok kolay görülse de oyalayıcı ve sıkıcı bir iş olabilir. Bu işi ailenizle birlikte yapmanız hem eğlenceli olacaktır hemde daha fazla kazanmanıza yardımcı olacaktır. Evde mandal paketleme işi yaparak haftada 150-200 lira civarında para kazanmanız mümkün. Bunu yükseltmek ise yine sizin elinizde ne kadar hızlı çalışırsanız o kadar fazla iş çıkartabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Anadolu yakasında evde iş veren bu tür firmalara başvurabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Evde kuru gül keseleme işi veren firmalar

Genel ihtiyaçlarımızı karşılamakta zorlandığımız şu günlerde çeşitli nedenlerden dolayı bir işte çalışamayan bayanların evde çalışarak aile ekonomisine katkıda bulunmak istemektedir. Bir çok bayanın evde çalışarak para kazanma yöntemlerini araştırdığı bu günlerde iş bulmakta zorlanmaktadırlar. Ekonomisini düzeltmek isteyen bayanlara yönelik iş veren firmalara ulaşmak için genellikle internette bu tarz işler veren firmalar ile bağlantı kurmak zorunda kalabiliriz. El becerilerine güvenen bayanların iş bulmakta fazla zorlanmadığını bilmekteyiz. Bazı işler vardır ki neredeyse bütün bayanlar tarafından rahatlıkla yapılabilmektedirler. Gül kurusu keseleme işi de bu tür işlerin başında gelmektedirler. Genellikle hediyelik eşya satışı yapan dükkanlarda sıkça rastladığımız bu dekoratif ürüne olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bu ürüne olan ilgiyi karşılamakta zorlanan üretici firmaları evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların oluşturduğu bu büyük potansiyelli iş gücünü kullanarak üretimini hızlandırmayı başarmaktadır. Bu iş kolay olan iş gurubuna girdiğinden yapılması kolaydır ve isteyen bütün bayanları rahatlıkla yapabilirler. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız vede evde boş vaktiniz var ise bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden bu tür iş veren firmalar ile iş bağlantısı yaptıktan sonra firma tarafından kuru gül ve farklı ebatlardaki keseler tarafınıza gönderilecektir. Sizin yapmanız gereken istenilen adet ve boyuttaki ürünleri keselere koyup gönderilen ürünler ile keseleri süsleyip bağlamanız olacaktır. Gül kurusu keseleme işi sayesinde aylık 400-600 lira civarında bir para kazanmanız mümkün.

Üsküdar evde dantel işi veren firmalar ve iş ilanları

Dantel yapmaktan keyif alan bayanların bu iş sayesinde para kazanmayı düşünmelerini tavsiye ederim. Her bayanın yapamadığı dantel işi zor bir uğraştır. Dantel işi sabır istediği gibi büyük el becerisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bu özelliklere sahipseniz bu iş sayesinde güzel paralar kazanabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

üsküdar evde ek iş

üsküdar evde ek iş

Ekonomik olarak zor günler geçiren ailelerin en büyük destekçisi olan evde ek iş imkanların belkide en zor olanlarından bir tanesidir oya işi. Ne kadar zor olsa da isteyen bayanlar biraz dikkat ve istek ile bu işi kısa sir sürede öğrebilir ve bunu paraya çevirebilirler. İnternet üzerinden bir çok çeyiz ürünleri yapan firma tarafından evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların iş gücünü kullanarak üretim yapmaya çalışan firmaya rastlamak mümkündür. Son zamanlarda her üründe olduğu gibi bu tür ürünlerin yapımında makinalar kullanılmaktadır, fakat bu tür ürünlerin el ile yapılanların değeri hiçbir zaman düşmemektedir ve daha çok talep görmektedir. Genellikle genç kızların çeyizlerin süsleyen dantel işleri piyasası olan bir üründür. İnternet üzerinden evde dantel işi veren firmalara ulaşabileceğiniz gibi isterseniz bulunduğunuz bölgede çeyiz ürünlerinin satıldığ dükkanlardan da temin edebilirsiniz. Dantel işi ile yapılan salon takımları, peçetelikler, masa örtüleri en çok ilgi gören ürünlerin başında gelmektedir. Anlaştığınız firma ile model ve oyasına göre değişik ücretlendirmelerin yapıldığı dantel işi sayesinde aylık 800-1300 lira civarında para kazanmanız mümkündür. İsterseniz yine interneti kullanarak kendi ürettiğiniz ürünleri sosyal ağlarda yayınlayarak satabilir vede daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu tür iş yapmayı düşünen bayanların yapacakları ürünler hakkında biraz araştırma yapması gerekmektedir. Her geçen gün farklı modellerde ürünler tasarlanmaktadır. İster dantel model ve ürünleri hakkında basılan dergilere abone olun isterseniz internet üzerinden yayın yapan bu tarz sitelere üye olarak bu ürünler hakkında yenilikleri takip edin. Bu tür ürünlerde yeni çıkan modelleri yapanlar her zaman daha avantajlı olmaktadır. Evde kendinizin ürettiği dantel ürünlerini bölgenizde açılan kermes veya el işi ürünlerin satıldığı fuarlarda küçük bir sergi kiralayarak da satışını yapabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Ataşehir ve Kadıköy semtlerinde evde ek iş ilanlarını takip edebilir, sitemiz üzerinden iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. İstanbul ve semtlerinde sizde evlere iş veren firmalar sayesinde iş sahibi olabilirsiniz.Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Doğu dedi ki:

  Merhaba Üsküdar bağlarbasında eve davetiye bağlama nikah şekerliği bağlama işi vereceğiz iş süreklidir Bağlarbaşı ve yakın yerler olmalı iletişim için

  1. Hepsini yapabiliriz dedi ki:

   Bir kamu Kuruluşundan amir olarak emekli oldum. Temiz titiz çalışırız Günü’nde teslim ederiz. Asla sorun çıkmaz garantili ve çabuk iş çıkartırız. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. Göztepe Köprüsü’ne çok yakın oturuyorum. Ulaşım sorun olmaz. Teşekkürler.

 2. Üsküdar İstanbul dedi ki:

  Kuru gül keseleme, kına paketleme, nikah şekeri, bebek mevlüt şekeri, evde kutu katlama, davetiye katlama, tarçın paketleme, bitki çayı paketleme, yastık doldurma, çay paketleme, tesbih dizme, sabun paketleme…

 3. dantel oya nikah şekeri süsleme dedi ki:

  merhaba evde is arıyorum üsküdar zeynep kamil de oturuyorum bana dönüş yaparmisiniz

 4. dantel oya nikah şekeri süsleme dedi ki:

  merhaba evde is arıyorum ne is olsa yaparim bana dönüş yaparmisiniz

 5. arzu dedi ki:

  evde iş arıyorum lütfen dönermisiniz

 6. mandal paketleme,nikah şekeri,gül keseleme,sabun dedi ki:

  evde yapabileceğim ek iş arıyorum,lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Elif günaydın dedi ki:

  Gül mandal paketleme üsküdar muratiste oturuyorum.evde işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 8. Evde ek iş dedi ki:

  Merhabalar üsküdarda oturuyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 9. paketleme dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim ıstanbul ümraniyede oturuyorum ev hanımıyım evde yapabilecek iş ariyorumyeliztaş

 10. herturlu paketleme dedi ki:

  paketleme…boncuk…süsleme…kina malzemeleri…nikah şekerleri…vb
  evde yapabileceğim işlere ihtiyacım var…üsküdar mimarsinan mahallesinde oturuyorum

  1. Sabun paketleme nikah şekeri dedi ki:

   İstanbul sultanbeylide oturuyorum 3 kişiyiz her iş elimizden gelir sizden haber bekliyoruz ?

 11. Mandal paketleme sabun paketleme dedi ki:

  Mandal paketleyebilirm ise çok ihtiyacım var geri dönüş yapılırsa çok memnun olurum

 12. paketleme işi dedi ki:

  İstenilen paketleme işi yapa bilirim. İşe çok ihtiyacım var. lütfen cevap yazın. Üsküdar-Bulgurlu

 13. paketleme işi dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yapabilirim. İşe ihtiyacım var. Üsküdar Bulgurluda oturuyorum.

 14. Hiç farketmez, paketleme, mandal.. dedi ki:

  Merhaba gün boyunca evde iş yapabilme imkanım var acil iş arıyorum Üsküdar Beylerbeyinde oturuyorum

 15. Mandal paketleme nikah şekeri nikah i dedi ki:

  Bu ise ihtiuacmz var 5 kisiyiz üskudar da oturuyorz

 16. Mandal paketleme nikah şekeri nikah i dedi ki:

  Evde kuru gül keseleme işi nikah davetiye şekeri sabun katlama isleri yapabilriz 5 kisiyiz bu işlere ihtiyacımz var lüffen geri dönüs yapın..

 17. Gül,mandal,sabun paketleme dedi ki:

  Merhaba acil iş istiyorum her türlü paketleme yapabilirim kısa sürede cevap alabilirsem sevinirim 🙂

  1. Gül,mandal,sabun paketleme dedi ki:

   Üsküdar-Çamlıca’da oturuyorum

 18. hiç farketmez paketleme olur vs olur dedi ki:

  sizden haber bekliyorum evde işe ihtiyacım var teşekkürler

Sayfa başına git