Üsküdar çevresinde evlere iş veren firmalar 2017 (İstanbul İş İlanları)

Üsküdar çevresinde evlere iş veren firmalar 2017

Üsküdar çevresinde evlere iş veren firmalar 2017
1 Kasım 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Üsküdar çevresinde evlere iş veren firmalar 2017

İstanbul Üsküdar, Avrupa Yakası, Anadolu yakası, Ümraniye, Maltepe, Bakırköy, Bağcılar semtlerinde evde ek iş imkanı sağlayan birçok firma mevcuttur. Üsküdar Bağlarbaşı, Çamlıca, Doğancılar, Fıstıkağacı, Harem, Haydarpaşa , Nakkaştepe, Paşalimanı, Pazarbaşı, Selamsız, Vaniköy semtlerinde Ev hanımları ek iş veren firmalara ve ilanlara başvuruda bulunarak her aylık sabit 2.000 TL. civarında para kazanabilmektedirler.

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Üsküdar 550 bine yakın nüfusu ve 33 mahallesiyle ticarete dayalı ekonomisi olan güzel bir yerleşim yeridir. İstanbul’un her semtinde olduğu gibi Üsküdar ve çevresinde yaşayanlar ek iş yapmak istediklerinde bir çok seçeneği sahiptirler. Bu bölgede imalat sanayisinin gelişmiş olması ve evde iş yapanlara yönelik uygulamalarının fazla olması sayesinde evde ek iş yaparım para kazanmak isteyenlere çeşitli iş olanakları sunmaktadır. Evine tek maaş giren ailelerin ay sonunu çıkartmakta zorlandığı şu günlerde bir çok aile ek iş yaparak para kazanmaya çalışmaktadır. Bu tür iş yapmayı düşünen kişiler genellikle evde ek iş yaparak para kazanmak istemektedirler. Bu tarz iş arayan kişilerin başında genellikle ev hanımlarına rastlamaktayız. Ev işlerinden arda kalan zamanda evinde iş yaparak para kazanıp aile ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlamaktadırlar. Üsküdar ve çevresinde bu tarz işler yaparak ailesini geçindiren veya aile ekonomisine katkıda bulunan binlerce kişiye rastlayabilirsiniz. Bazılarının kredi veya kredi kartı borçlarından dolayı bazılarının ise geleceğe yatırım yapmak için tercih ettiği bu işlerin yaptığınız işe göre getirisi tahminlerinizin üzerinde olabilir. Evde çalışarak para kazanmak isteyenler isterlerse internetten kısa bir arama yaparak ne tür işlerin olduğu hakkında bilgiye ulaşabilirler. Üsküdar ve çevresinde bir çok firma büyük bir potansiyel sahip olan evde çalışmak isteyen bayanların oluşturduğu bu iş gücüne ihtiyaç duymaktadırlar. Firmalar tarafından daha uygun maliyette olan bu iş kolu sayesinde hem üreticiler daha ucuz imalat yaptırmış olmakta hemde bir çok aileye gelir kapısı sağlamaktadırlar. Evde ek iş gibi gözüken bu tarz işler bazı kişilerin tek gelir kaynağı olarak ta görünebilmektedir. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız internetten bu tarz iş veren firmalara ulaşarak bu işe başlayabilirsiniz. Üsküdar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce ev hanımlarına ve evde çalışan kişilere, ek gelir getirebilecek yetenekler kazandıran çeşitli kurslar, Üsküdar Halk Eğitim Merkezinde açılmaktadır. Sizde bu kurslara katılarak, mum süsleme, sabun paketleme, ahşap oymacılığı, hediyelik eşya işi gibi para kazandıran meslekler edinebilirsiniz.

Üsküdar Evde Ek İş

Üsküdar Evde Ek İş

Üsküdar’da evlere iş verilen mahalle ve semtler

Ençok kazanç sağlayan İş evde mevlit şekeri hazırlama işidir. Bu iş Üsküdar’da Ahmediye, Kısıklı, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Muratreis, Beylerbeyi, Burhaniye, Selimiye, Çengelköy, Zeynep Kamil Güzeltepe, İcadiye, Kirazlıtepe,Kuleli, Bulgurlu, Kuzguncuk, Cumhuriyet, Küçükçamlıca, Ferah, Barbaros, Küçüksu, Kandilli, Küplüce, Altunizade, Mehmet Akif Ersoy, Mimarsinan, Salacak, Selamiali, Acıbadem, Sultantepe, Ünalan, Valide-i Atik, Yavuztürk mahallelerinde yapılabilmektedir. İstanbul Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar isimli yazımızda diğer semtleri bulabilirsiniz.

Üsküdar evde mandal paketleme işi nasıl yapılır?

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların en çok talep ve tercih ettiği işlerin başında mandal paketleme işi gelmektedir. İnternet üzerinden istanbul ve çevresi başta olmak üzere bir çok şehirde bu işi veren firmaları bulmanız mümkündür. İstanbul ve ilçelerinde oturanlar bu tür imalathanelere yakınlığından dolayı büyük avantaj sahibidirler. Bu işi yapmak kolay ve basit olduğundan yapmak isteyen her bayan rahatlıkla yapabilmektedir. İstanbul’da evde ek iş fikirleri arasında süslü mandallar en popüler işlerdendir. Yapılması kolay olan bu iş için günde en az 3-4 saatlik bir boş zaman oluşturmanız gerekmektedir. Bu işi firmalar ile yapmış olduğunuz anlaşmaya göre haftalık veya onbeş günlük iş anlaşmaları yaparak ürün gönderilmektedir. Gönderilen ürünleri istenilen adet ve renklerde birleştirerek ambalajlamanız gerekmektedir. Evde mandal paketleme işi çok kolay görülse de oyalayıcı ve sıkıcı bir iş olabilir. Bu işi ailenizle birlikte yapmanız hem eğlenceli olacaktır hemde daha fazla kazanmanıza yardımcı olacaktır. Evde mandal paketleme işi yaparak haftada 150-200 lira civarında para kazanmanız mümkün. Bunu yükseltmek ise yine sizin elinizde ne kadar hızlı çalışırsanız o kadar fazla iş çıkartabilir ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Anadolu yakasında evde iş veren bu tür firmalara başvurabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Evde kuru gül keseleme işi veren firmalar

Genel ihtiyaçlarımızı karşılamakta zorlandığımız şu günlerde çeşitli nedenlerden dolayı bir işte çalışamayan bayanların evde çalışarak aile ekonomisine katkıda bulunmak istemektedir. Bir çok bayanın evde çalışarak para kazanma yöntemlerini araştırdığı bu günlerde iş bulmakta zorlanmaktadırlar. Ekonomisini düzeltmek isteyen bayanlara yönelik iş veren firmalara ulaşmak için genellikle internette bu tarz işler veren firmalar ile bağlantı kurmak zorunda kalabiliriz. El becerilerine güvenen bayanların iş bulmakta fazla zorlanmadığını bilmekteyiz. Bazı işler vardır ki neredeyse bütün bayanlar tarafından rahatlıkla yapılabilmektedirler. Gül kurusu keseleme işi de bu tür işlerin başında gelmektedirler. Genellikle hediyelik eşya satışı yapan dükkanlarda sıkça rastladığımız bu dekoratif ürüne olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bu ürüne olan ilgiyi karşılamakta zorlanan üretici firmaları evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların oluşturduğu bu büyük potansiyelli iş gücünü kullanarak üretimini hızlandırmayı başarmaktadır. Bu iş kolay olan iş gurubuna girdiğinden yapılması kolaydır ve isteyen bütün bayanları rahatlıkla yapabilirler. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız vede evde boş vaktiniz var ise bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden bu tür iş veren firmalar ile iş bağlantısı yaptıktan sonra firma tarafından kuru gül ve farklı ebatlardaki keseler tarafınıza gönderilecektir. Sizin yapmanız gereken istenilen adet ve boyuttaki ürünleri keselere koyup gönderilen ürünler ile keseleri süsleyip bağlamanız olacaktır. Gül kurusu keseleme işi sayesinde aylık 400-600 lira civarında bir para kazanmanız mümkün.

Üsküdar evde dantel işi veren firmalar ve iş ilanları

Dantel yapmaktan keyif alan bayanların bu iş sayesinde para kazanmayı düşünmelerini tavsiye ederim. Her bayanın yapamadığı dantel işi zor bir uğraştır. Dantel işi sabır istediği gibi büyük el becerisine sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bu özelliklere sahipseniz bu iş sayesinde güzel paralar kazanabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

üsküdar evde ek iş

üsküdar evde ek iş

Ekonomik olarak zor günler geçiren ailelerin en büyük destekçisi olan evde ek iş imkanların belkide en zor olanlarından bir tanesidir oya işi. Ne kadar zor olsa da isteyen bayanlar biraz dikkat ve istek ile bu işi kısa sir sürede öğrebilir ve bunu paraya çevirebilirler. İnternet üzerinden bir çok çeyiz ürünleri yapan firma tarafından evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların iş gücünü kullanarak üretim yapmaya çalışan firmaya rastlamak mümkündür. Son zamanlarda her üründe olduğu gibi bu tür ürünlerin yapımında makinalar kullanılmaktadır, fakat bu tür ürünlerin el ile yapılanların değeri hiçbir zaman düşmemektedir ve daha çok talep görmektedir. Genellikle genç kızların çeyizlerin süsleyen dantel işleri piyasası olan bir üründür. İnternet üzerinden evde dantel işi veren firmalara ulaşabileceğiniz gibi isterseniz bulunduğunuz bölgede çeyiz ürünlerinin satıldığ dükkanlardan da temin edebilirsiniz. Dantel işi ile yapılan salon takımları, peçetelikler, masa örtüleri en çok ilgi gören ürünlerin başında gelmektedir. Anlaştığınız firma ile model ve oyasına göre değişik ücretlendirmelerin yapıldığı dantel işi sayesinde aylık 800-1300 lira civarında para kazanmanız mümkündür. İsterseniz yine interneti kullanarak kendi ürettiğiniz ürünleri sosyal ağlarda yayınlayarak satabilir vede daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu tür iş yapmayı düşünen bayanların yapacakları ürünler hakkında biraz araştırma yapması gerekmektedir. Her geçen gün farklı modellerde ürünler tasarlanmaktadır. İster dantel model ve ürünleri hakkında basılan dergilere abone olun isterseniz internet üzerinden yayın yapan bu tarz sitelere üye olarak bu ürünler hakkında yenilikleri takip edin. Bu tür ürünlerde yeni çıkan modelleri yapanlar her zaman daha avantajlı olmaktadır. Evde kendinizin ürettiği dantel ürünlerini bölgenizde açılan kermes veya el işi ürünlerin satıldığı fuarlarda küçük bir sergi kiralayarak da satışını yapabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar, Beykoz, Ümraniye, Ataşehir ve Kadıköy semtlerinde evde ek iş ilanlarını takip edebilir, sitemiz üzerinden iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. İstanbul ve semtlerinde sizde evlere iş veren firmalar sayesinde iş sahibi olabilirsiniz.Etiketler:

Üsküdar çevresinde evlere iş veren firmalar 2017 Konusuna 62 Yorum Yapıldı

Devlet Destekleri ve Evde İş İlanlarını Takip Etmek için Sayfamızı Beğenin! 1. Funda dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum acil ihtiyacim var donus yapilirsa sevinirim
  Yavuzturk mahhallesi
  Umraniye ataturk mahallesi

 2. farketmez dedi ki:

  sakaryada yaşıyorum 5 6 kişiyiz acil evde yapabileceğim iş arıyorum dönerseniz sevinirim
  teşekkür ederim

 3. Nikah Şekeri dedi ki:

  Merhaba. Öğrenciyim ve evde yapabileceğim ek gelir getirecek iş arıyorum. İstanbul Maltepe de oturuyorum. Bu iş için ne yapmam gerekiyor acaba?

 4. paketleme dedi ki:

  Merhabalar ben murat eşime evde iş imkanı arıyorum.maddi gurum yüzünden geçimimizi çok zayıf eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.büyük bir sıkıntıdan kurtarmış olursunuz.şimdiden tşkler

 5. paketleme dedi ki:

  İstanbul/ümraniye

 6. iş farketmez dedi ki:

  acil işe ihtıyacım var hher iş gelir elimden istanbul maltepe

 7. paketleme katlama ve keseleme işleri dedi ki:

  Merhaba bn ebru evde her türlü katlama paketleme ve keseleme işi yapmak istiyoruz.temiz ve hızlı çalışırız.yeterki iş olsun.4kişiyiz.üsküdar ünalan mahallesinde oturuyorum. Geri dönüş yaparsanız seviniriz.

 8. Evde paketleme ,nikah şekeri vs dedi ki:

  Paketleme ,nikah şekeri hersey yaparım Üsküdar çengelköydeyim acil ise ihtiyacım var

 9. farketmez (mandal,nikah şekeri,paketleme vs.) dedi ki:

  Üsküdar/İstanbul elim hızlı ve bu işlere yatkındır

 10. Paketleme, nikah şekeri vb. dedi ki:

  Üsküdar Çengelköy de oturuyorum. Evde is yapmak istiyorum. İhtiyaç olursa 5 kişilik ekip olusturabilirim.

 11. Mandal-paketleme vçb. dedi ki:

  Üsküdar-Küçüksu

 12. Paket ya da katlama isleri dedi ki:

  Paketleme işleriyle ilgili desteğinizi rica ederim.Katlama ve kart vizit paketlemede deneyimim vardır. Uskudar/Un alan . Tesekkurler

 13. Davetiye katlama dedi ki:

  Evde yapacak is ariyoruz susleme nikah sekeri gibi seyler yapabiliriz uskudar kirazli tepe

 14. paketleme,nikah şekeri dedi ki:

  ihtiyacım var, 3 kişilik bir ekibiz, elimiz hızlı ve yatkındır. Daha önceden becerimiz var /Kartal

 15. paketleme katlama dedi ki:

  6 kişilik ekibim var ek işe ihtiyacımız var istanbul maltepr

 16. Evde kuru gül keseleme dedi ki:

  Bn ebru .Istanbul üsküdar ünalan mahallesinde oturuyorum. Evde kuru gül keseleme işi istiyorum acil.ihtiyacım var.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 17. Mandal sabun dedi ki:

  Uskudar unalan ek iss istiyoruz 6 kisiyiz

 18. Paket katlama davetiye katlama mandal paketleme dedi ki:

  Üsküdarda ikamet etmekteyim paket katlama davetiye katlama manadal paketleme iii olanilir daha önce boncuk ve kazak işi yaptık yardımlarını rica olunur

 19. farketmez ne işi olursa dedi ki:

  İstanbulda sarıyerde ikamet ediyorum ne olur dönüş yapın ev hanımıyım 4 kişilik gurubunda var

 20. Katlama paketleme kuru gül kese dedi ki:

  Üsküdar haremde oturuyoruz 3 kişiyiz temiz düzenli iş yaparız…

 21. Mandal montajı, kalem montajı, davetiye katlama,kutu paketleme,nikah şekeri, kına paketleme vb. dedi ki:

  Merhabalar. Ev hanımıyım. İki kişiyiz. Ek iş arıyoruz dönüş yapmanızı rica ediyorum. İstanbul /sariyer

 22. çeşitli ürünler dedi ki:

  Merhaba ben maltepe de ikametgat etmekteyim ev hanımlarına iş imkanı sağlamaktayım şimdilik 30 kişilik grubumla alınan ürünlerin zamanında ve sorunsuz teslimatı ile uzun süreli çalışma sağlamak isterim anlaşma yapıldığı taktirde her iki tarafında memnun kalacağı ümidiyle cevabınızı biliyorum

 23. PAKET YADA KATLAMA dedi ki:

  ÜSKÜDAR ÇENGELKÖYDEYİM EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM .ÇOK ACİL İHTİYACIM VAR HASTA ANNEME BAKIYORUM EVDEN CALISMAK ISTIYORUM LÜTFEN RİCA EDİYORUM.

 24. Ayşenur dedi ki:

  Üsküdar valide atik mah. Paketleme Mevlüt şekeri kına paketleme gibi işler yapabilirim lütfen yardımcı olun tsk

 25. merhaba ev de ek iş yapmak istiyorum zonguldak dedi ki:

  ek iş yapmak istiyorum

 26. Nikah şekeri,paketleme, mevlüt şekeri dedi ki:

  Üsküdar selimiyeden yazıyorum. Alzehimer hastası anneanneme bakıyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 27. Dantel dışı her türlü dedi ki:

  Üsküdar da arkadaşlar ile ek iş arıyoruz .

 28. paketlemenin her türlüsünü yapabilirim dedi ki:

  üsküdar çengelköy

 29. paketleme işi yapmak istiyorum dedi ki:

  acil ek işe ihtiyacım var geri dönerseniz sevinirim ufkun atak

 30. paketleme işi yapmak istiyorum dedi ki:

  acil ek işe ihtiyacım var geri dönereniz sevinirim ufkun atak beylerbeyi küplüce

 31. Paketleme katlama işi dedi ki:

  Merhaba,Üsküdar Mehmet Akif Ersoy mahallesinde yım.Evde iş yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.Kuyumcu kutusu yaptım

 32. Paketleme, montaj dedi ki:

  Üsküdar Çamlıca’da oturuyoruz, 3kişiyiz. Paketleme, montaj işleriyle ilgileniyorum. Geri dönerseniz sevinirim.

 33. her türlü paket,montaj,yapıştırma vb işler dedi ki:

  merhaba,
  istanbulda ikamet ediyorum. hem kendi işimi yapmak hemde çevreme de iş imkanı saglamak istiyorum. her türlü iş grubundan ürün alabilirim. çevrem ve grubum vardır. konu ile ilgili bilgi talep ediyorum. dönüş saglarsanız sevinirim.
  Tülay

 34. Davetiye dedi ki:

  Evimde yapabileceğim bir iş istiyorum

 35. evde mandal paketleme dedi ki:

  Uskudar barbarosta oturuyoruz 2 kisiyiz.

 36. EVDE HER TÜR İŞ YAPABİLRİZ DAHA ÖNCEDEN TAKİ PAKETLEME NİKAH ŞEKERİ YAPTIK dedi ki:

  EVDE DAHA ÖNCEDENDE ÇALIŞTIK 4 KİŞİYİZ EK İŞE İHTİYACIMIZ VAR LÜTFEN DÖNÜŞ

 37. Paketleme katlama gibi işler. dedi ki:

  Çengelköy bahçelievler mh.oturuyorum.Maddi sıkıntım var .çocuklarım için onların ihtiyaçları için çalîşmam lazım.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 38. mandal paketleme işi dedi ki:

  Merhaba, bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. Maltepe de ikamet ediyorum. Lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim. Acil bu işe ihtiyacım var gerçekten. Teşekkürler.

 39. Ne olursa yaparim dedi ki:

  Bende is istiyorum cengelkiyde oturuyorum kalabalik ekipiz simdiden tsklerrr

 40. PANDAL PAKETLEME dedi ki:

  Uskudar/Rasathane

 41. Kolay yapabilecegimiz işler paketleme boyama dedi ki:

  Evimde paketleme farklı iş ne varsa yapmak isterim evime katkıda bulunmak için.

 42. Nikah şekeri dedi ki:

  İSTANBUL Ümraniye

 43. Paketleme v.s dedi ki:

  Merhaba 2 yaşında bir oğlum var bu yüzden sabit bir işte çalışamıyorum aile bütçesine katkı sağlamak için ve oğlumun ihtiyaçlarını gidermem için evde işe ihtiyacım var. Geridönüş sağlarsanız sevinirim üsküdar küplücede oturuyorum

 44. Paketleme dedi ki:

  Evde yapılmak üzere iş istiyorum yardımcı olur musunuz?

 45. boncuk,paketleme montaj vb dedi ki:

  Merhaba üsküdar merkezde oturuyordum her türlü ise elim y atkindir.diyabet hastasıyım ve küçük kızım var eşime destek olmak istiyorum

 46. paketleme,nikahŞekeri, mandan v.b dedi ki:

  Merhaba Üsküdar/Ünalan da oturuyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 47. kutu katlama takı tesbih kına mumu gül paketleme dedi ki:

  Merhaba istanbul pendikte ikamet ediyorum paketleme montaj işi takı tesbih her türlü iş zamanında temiz yapılır 30 kïşilik ekibim car acil dönerseniz sevinirim tel

 48. paketleme davetiye katlama montaj kutu katlama dedi ki:

  Merhaba iyi akşamlar ben daha önce küçükçekmecede ikamet ediyordum ve aynı semtte 1,5 yıl süreyle bir fason iş yerinde çalıştım çorap kutusu katlamaktan kalite kontrole ajanda montajından etiket işlerine kadar her işi yaptık şimdi üsküdar çengelköye taşındım ve bu işlere evimden devam etmek istiyorum eğer dönüş yaparsanız sevinirim iyi akşamlar

 49. dilek_cakilkaya@hotmail.com dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum.cok borcum var

 50. paketleme işi dedi ki:

  Evde iş istiyorum ihtiyaç olduğu için 3 ay sonra düğünüm var her is yeri kabul etmiyo o yüzden 3 ayda olsa evde is yapmak istiyorum yavuztürk üsküdar

 51. Paketleme vb. dedi ki:

  Merhaba Üsküdar Beylerbeyi’nde ikamet ediyorum iletişimde olursanız çok sevinirim ihtiyacım var

 52. paketleme isleri dedi ki:

  uskudarda oturuyorum acil ek işe ihtiyacım var

 53. paketleme isleri dedi ki:

  ihtiyac sebebi ile iş ariyorum .

 54. merhaba bende evde ek is yapmak istiyorum iki cocuk annesi ve engeliyim nikah sekeri veya sabun paketleme de olabilir yardim ci olurmusunuz lutfen dedi ki:

  merhaba bende evde ek is yapmak istiyorum iki cocuk annesi ve engeliyim nikah sekeri veya sabun paketleme de olabilir yardim ci olurmusunuz lutfen

 55. merhaba bende evde ek is yapmak istiyorum iki cocuk annesi ve engeliyim nikah sekeri veya sabun paketleme de olabilir yardim ci olurmusunuz lutfen dedi ki:

  uskudar kisiklida oturuyorum

 56. Ayse dedi ki:

  Ayşe
  Ne is olursa yapariz 2 kisiyiz acil gerekiyor geri donulurse seviniriz
  İstanbul Üsküdar ünalan mah.

 57. Paketleme montaj tesbih dizimi vs. dedi ki:

  Merhaba İstanbul Küçükyalıda ikamet ediyorum kalabalık aileyiz Maltepe Küçükyalı çevresinde dağıtımda yapabilirim. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 58. Paketleme kına mandal kalem sabun dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme işi yapmak istiyorum 6 kişiyiz üsküdar çengelköy de oturuyorum yardımcı olursanız çok sevinirim ilginize şimdiden teşekkür ederim

 59. paketleme ve katlama dedi ki:

  merhaba küplücede ikamet etmekteyim.Paketleme ve katlama işleri yapmak istiyorum.

 60. nikah şekeri ,paketleme ,mevlit şekeri vb. her is yapabilirdim. dedi ki:

  Merhaba ıstanbul uskudarda oturuyorum. Aileme destek olmak için başvurdum , işimi düzgün temiz yaparım elimden her is gelir . Işe ihtiyacım var dönüş yapabilirsiniz sevinirim . Teşekkürler..

 61. Paketleme,mandal paketleme,davetiye katlama,nikah şekeri,tesbih dizimi dedi ki:

  Îsimi duzgun ve temiz yaparim.Elimden her iş gelir.Bu ise ihtiyacim var.Geri Dönus yaparsaniz sevinirim.Lutfen yardim Edin.Kadikoyde ikamet ediyorum ama benim icin farketmez.lutfen geri donus yapin.

 62. PAKETLEME, KATLAMA, HER TÜRLÜ İŞ dedi ki:

  BAĞLARBAŞI ÜSKÜDAR İSTANBULDA OTURUYORUM, HER TÜRLÜ PAKETLEME, KATLAMA, V.B. İŞ YAPILIR, TEK İŞİMİZ BU OLACAK

Sayfa başına git