Ümraniye evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları (İletişim Bilgileri)

Ümraniye evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları

Ümraniye evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları
16 Kasım 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Ümraniye evlere iş veren firmalar 2017

Ümraniye ‘de evlere iş veren firmalar sayesinde bir çok insan bu yöntemle para kazanmakta ve ailesini geçindirmektedir. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ümraniye 700 binin üzerindeki nüfusu ile büyük bir potansiyele sahiptir. Ümraniye’de binlerce insan geçimini evlere iş veren firmalar ile çalışarak sağlamaktadırlar.

Bu büyük potansiyele sahip Ümraniye ilçesinde bulunan Adem Yavuz, Aşağıdudullu, Cemil Meriç, Dumlupınar, Esenkent, Hekimbaşı, İnkılap, Madenler, Necip Fazıl, Site, Tatlısu, Yamanevler, Altınşehir, Atakent, Çakmak, Elmalıkent, Esenşehir, Huzur, İstiklal, Mehmet Akif, Parseller, Şerifali, Tepeüstü, Yukarı Dudullu, Armağan evler, Atatürk, Çamlık, Esenevler, Fatih Sultan Mehmet, Ihlamurkuyu, Kazım Karabekir, Namık Kemal, Saray, Tantavi, Topağacı Mahallelerinde ikamet edenler rahatlıkla evlere işveren firmalar ile iletişime geçerek iş başvurusunda bulunabilirler. Ekonomik anlamda zor günler geçiren insanların talep ettiği ek işyerden bir taneside evde çalışarak ek iş yapmak olarak dikkat çekmektedir. Dışarıda çalışamayan genellikle ev hanımlarının tercih ettiği bu iş kolunda onlarca çeşit iş bulunmaktadır. Bazılarının el becerisi gerektirdiği bu işlerde herkesin yapabileceği çok basit işlerde bulunmaktadır. Ümraniye ve çevresinde oturanlar için evde kına paketleme, mandal süsleme, davetiye katlama, nikah ve bebek mevlüt şekeri işi, dikiş işi, kurdela işi, kutu katlama işi, hediye paketi hazırlama işi en çok aranan ve tercih edilen işlerin başında gelir. Sizde evinizde oturduğunuz yerden boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanabilir ve aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakasında Evde İş İlanları arasında bu tarz iş yapmak isteyenlerin internetten Ümraniye evlere iş veren firmalar türünden ilan veren firmalara ulaşmaları gerekmektedir. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların iş aramadan önce dikkat etmesi gereken konuların başında; el becerilerinin ne olduğunu ve evde günde bu işler için kaç saatlerini ayırabilecekleri. Bu iki konuyu dikkate aldıktan sonra ister internetten iş veren firmalar ile iletişime geçebilir veya Ümraniye ve çevresinde bulunan ve evlere iş veren firmalar ile iletişime geçerek iş bulabilirsiniz.

Ümraniye evde kına paketleme işi veren firmalar

Ev hanımlarının aile ekonomisine katkıda bulunmak istemeleri düşüncesi ile yaygınlaşan ve son zamanlarda popülitesi artan işlerin başında evde kına paketleme işi gelmektedir. Ümraniye ve çevresinde evde kına paketleme işi yaparak yüzlerce bayan aile ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Yapılması bu kolay iş sayesinde aylık 500-800 lira civarında para kazanmanız mümkündür. İsteyen her bayan kolaylıkla kına paketleme işini yapabilmektedir. İnternet üzerinden Ümraniye evde kına paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. İsterseniz sizde bu firmalar ile iletişime geçebilir ve çalışma şartları hakkında gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Anlaşmaya sağlanan firmalar tarafından ister haftalık ister 10 günlük periyotlar için evinize kına ve diğer paketleme malzemeleri gönderilmektedir. Yapmanız gereken tarafınıza gönderilen kınaları istenilen miktarda paketlere koymanız ve paketlerin kapatılıp firma tarafından gönderilen süs malzemeleri ile süslemeniz olacaktır. Bu iş genellikle paket başı ücretlendirme ile ücretlendirildiğinden ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınız okadar artacaktır. Ümraniye ve çevresinde birçok bayan bu işi yapmak için komşu ve arkadaşlarından oluşturduğu gruplar ile iş talebinde bulunmaktadır. Bu sayede daha kolay iş bulabildiği gibi bu işi yaparken sıkılmadan eğlenceli bir hale getirmektedirler. Aynı zamanda gruplar çok daha fazla adette iş yapabildiği için kazançlarını da arttırmaktadırlar. Sizde Ümraniye ve çevresinde evde kına paketleme işi yapmayı düşünüyorsanız komşu ve akrabalarınız ile 4-5 kişilik grup oluşturabilirseniz iş bulmanız daha kolay olabilir. Evde kına paketleme işini internetten bulabileceğiniz gibi Ümraniye ve çevresinde oturanlar  bu bölgelerde bulunan organizasyon firmaları ile iletişime geçerek ve yine bu bölgede bulunan düğün ve kına malzemelerinin satışını yapan dükkanlar ile iletişime geçerek de bulabilirsiniz.

Ümraniye evde kurdele işi veren firmalar

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların iş gücünü kullanmaya yönelik bir çok firma ev hanımlarının el becerilerine dayalı bir çok türden iş temin etmektedir. Ev kirası faturalar, çocukların okul masrafı birde üzerine kredi ve kredi kartı borcu derken insanların ay sonunu getirmesi imkansız hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda insanlar ek kazanç peşine düşmektedirler. Erkekler genellikle iş çıkışlarında veya hafta tatillerinde her yerde iş bulabilmektedir. Fakat ev hanımları için durum biraz farklı. Ev işleri ve çocukların bakımı derken tam süreli bir işte çalışmaları imkansız hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda evde boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmalarına imkan veren evde em işleri devreye girmektedir. Ümraniye ve çevresinde bir çok ev hanımı evde çalışarak aile ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Sizde el becerinize güveniyorsanız bu sektörde onlarca işten birisi olan kurdela işi ile para kazanarak aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. İnternette Ümraniye ve çevresinde evlere kurdela işi veren firmaları rahatlıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda Ümraniye  ve çevresindeki organizasyon firmaları ile hediyelik ürünlerin satıldığı dükkanlar ile iletişime geçerek de bu iş rahatlıkla bulabilirsiniz. İnternet üzerinden bulup anlaştığınız firmalar tarafından evinize kargo ile farklı ebatlarda ve renklerde gönderilen kumaş, tül vb. Ürünlerden yapılması istenilen ebatlardaki kurdelelerin yapılıp paketlenmesi işi olarak anlatabiliriz. Yapılması kolay bir iş gibi gözükse de el becerisi isteyen bir iş olduğunu unutmamalıyız. Aynı zamanda bir bayanın kısa sürede öğrenebileceği bir iş olan kurdele işi ile aylık ortalama 750 – 1000 lira gibi bir paranın kazanılması mümkündür. Son zamanlarda düğün davet gibi organizasyonlarda salonların süslenmesinde ve hediyelerin süslenmesinde çok kullanılan kurdelelerin hazırlanmasında bir çok organizasyon firması yetersiz geldiğinden bi tür işlerin hazırlanmasında evde çalışarak üretim yapan ev hanımlarını kullanmaktadırlar. Sizde evde oturmaktan sıkıldıysanız veya acil paraya ihtiyacınız var vede evde çalışmak zorunda iseniz Ümraniye çevresinde ikamet ediyorsanız evde kurdela işi yaparak para kazanabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar arasında Ümraniye semti en çok iş verilen semtlerden biridir. Ümraniye’de evde kurdele işi yapmak isteyen bayanlar bu işi ilk başları çok kolay bir iş olarak görebilirler. Ama zamanla bu işi yapmak sıkıcı ve yorucu bir hale gelebilir. Bu gibi durumlara düşmemek için bu işi ister komşularınızla isterseniz arkadaşlarınızla oluşturacağınız gruplar sayesinde eğlenceli hale getirerek sıkılmadan ve yorulmadan yapabilirsiniz.

Ümraniye ve çevresinde kalem montajı işi veren firmalar

Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının en çok talep ettiği ve kolaylıkla yapabildiği işlerin başında kalem montajı gelmektedir. İnternet üzerinden bir çok firma Ümraniye ve çevresinde oturanlara evde kalem montajı işi temin etmektedir. Sizde evdeki boş zamanınızı değerlendirerek para kazanmak istiyorsanız bu işi yapabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunacak kadar para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden irtibata geçip anlaştığınız firma tarafından evinize kargo ile gönderilecek kalem parçalarının birleştirilip paketlenmesi içi olarak tanımlayabileceğimiz bu iş sayesinde aylık 600 – 800 lira arasında para kazanabilirsiniz. Ümraniye ve çevresinde oturan yüzlerce ailenin geçim kaynağı olan bu kalem montajı işine başlamadan önce bu iş için evde kaç saatinizi ayırabileceğinizi iyi hesaplamanız gerekmektedir. Evlere iş veren fason firmalar ve fabrikalar, Kalem montaj işinde adetler çok yüksek olduğu için günlük en az 4 – 6 saat gibi bir sürenizin olması gereklidir. Yüksek miktardaki siparişleri yetiştirmekte zorluk çekmek istemiyorsanız en az 3 kişilik grup kurmanız sizin yararına olacaktır. Ümraniye ve çevresinde binlerce insan bu sektör sayesinde geçimini sağlamaktadır. Sizde bu işe başlamayı düşünüyorsanız çevrenizde bu işi yapanlar ile görüşerek tecrübelerinden yararlanmalı ve bu işin incelikleri hakkında bilgi almanız yararınıza olacaktır.Ümraniye evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları Konusuna 84 Yorum Yapıldı

Devlet Destekleri ve Evde İş İlanlarını Takip Etmek için Sayfamızı Beğenin! 1. fatma dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum istediginiz sayida gurup olusturabilirim evde kina yapma isini istiyorum

 2. Funda dedi ki:

  Merhaba
  Evde yapabilecegim ek is ariyorum donus yapilirsa sevinirim. Umraniye

 3. Paketleme dedi ki:

  Maltepe’de oturuyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 4. farketmez dedi ki:

  istanbul anadolu yakasi kurtkoy evde ek is istiyorum

 5. Kalem montaji kina paketleme vb dedi ki:

  Merhaba istanbul cekmkoyede ikamet ediyorum 3 ile 10 kisilik ekibimle titiz temiz ve zamaninda teslimat garantisi ile evde is yapabilirim.

 6. Ümraniye'de evlere ek iş dedi ki:

  Maltepe ve Ümraniye’de evde ek iş veriyorum.

  1. Kalem montaj dedi ki:

   İletişime geçebiliriz Ümraniye Namık Kemal

   1. davetiye boncuk kalem paketleme süsleme vs dedi ki:

    bilgi alabilirmiyim? teşekkürler.

  2. Yagmur dedi ki:

   Merhaba konuyla ilgili bilgi alabilir miyim? Umraniyede oturuyorum bu

  3. farketmez dedi ki:

   ümraniyede ek iş ariyoruz evde yapacak 3 kişiyiz

  4. Paketleme montaj dedi ki:

   Ümraniyede ek iş arıyorum geri dönerseniz cok memnun olurum

  5. Paketleme montaj v.s dedi ki:

   Evde ek iş yapmak istiyorum ümraniye de oturuyorum

  6. kalem dedi ki:

   Ümraniye ıhlamurkuyu

  7. her türlü iş olur.elim yatkın ve hızlıdır. dedi ki:

   ümraniyede oturuyorum iş alabilirim

  8. her türlü paketleme işi dedi ki:

   cok acil bu işe ihtiyacim var herturlu pakettleme işleri yapa bilirim gurup halinde yapacak arkadslar var ümranye esen evlerde oturuyorum

 7. kalem montajı dedi ki:

  ümraniye, çekmeköy

  1. farketmez dedi ki:

   dudulluda oturuyorum

   1. farketmez dedi ki:

    ümraniyede oturuyorum

 8. Kurdele işi, kına paketleme işi, davetiye nikah şekeri işi yapabilirim dedi ki:

  Ümraniye Dudulluda oturuyorum. Grup kurarak bu işi yapabilirim.

 9. Toz olmayan her iş olur dedi ki:

  Evde toz olmayan her türlü paketleme ,katlama vs. İşini yapabiliriz.

 10. Paketleme. Boncuk. Nikah şekeri. Kokulu taş. Montaj dedi ki:

  İstanbul ümraniye ekibimiz vardır. İşleriniz hızlı ve özenli bir şekilde yapılıp teslim edilmektedir. Tecrübemiz vardır. Ihlamur kuyu tepe üstü yukarı dudullu

 11. takı, paketleme vs dedi ki:

  İstanbul beykozda oturuyorum evde ek işyapmak istiyorum

 12. Her türlü paketleme işi yaparim dedi ki:

  Madenlerde oturuyorum. Her türlü paketleme isini yaparim halk egitim onayli dikiş nakış sertifikam vardir.verilen isi zamaninda ve eksiksiz yaparim.saygilar.

 13. Paketleme boncuk isleri yapabilirim dedi ki:

  Uskudar cengel koyde oturuyorum evde ekin ise yapmak istiyorum

 14. Kına,kart katlama. mandal susleme. Paketlemekalem montaji herhangi biri olabilir dedi ki:

  Madenlerde oturuyorum 4 kisiyle bu tur isleri yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim cok ihtiyaçim var ek ise tesekkurler

 15. Kurdele işi, kına paketleme işi, davetiye nikah şekeri işi yapabilirim dedi ki:

  Kına paketleme, kurdele işi, davetiye nikah şekeri gibi işleri yapabilirim ümraniye dudulludayım

 16. Davetiye katlama dedi ki:

  Mimarsinan aksam universitesi okulun gecen sene birincisi tasarim ogrencisiyim annemle birlikte iki elden cok iyi isler basaricagimiza eminim ne olur bize geri donus yapin gecimimizde zorlaniyoruz okul masraflarim artiyo yardimci olun

 17. Davetiye katlama kına paketleme ve tüm işler dedi ki:

  Ümraniye çarşıdayız biz 3 kişiyiz bu işler için lütfen irtibata geçiniz.

 18. tüm işler dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe de oturuyoruz.annemle beraber evde ek iş yapmak istiyoruz geri donusunuzu bekliyoruz.

 19. Her iş olur dedi ki:

  Ümraniye deyim 3 kişilik ekibiz uygun olan her işi yapabiliriz dönüş yaparsanız sevinirim

 20. Her türlü paketleme işi yapabilirim dedi ki:

  Kına paketleme, kurdele işi, davetiye nikah şekeri vs tüm paketlemeler yapılır

 21. davetiye kina boncuk vs dedi ki:

  Ümraniye ikbal caddesinde oturuyorum evde yapılacak ış arıyorum

 22. davetiye kina boncuk vs dedi ki:

  Iki kişiyiz 7/24 çalışırız hiç sıkıntı değil ve acil bu ise ihtiyacımız var ulasirsaniz sevinirim ikbal caddesi cakmakta oturuyoruz

 23. Zeliha gūler dedi ki:

  Herturlu katlama paketleme işi itina ile yaparim umraniye serifalide oturuyorum donersen sewinirim cabuk we pratigim tesekkurlet

 24. Zeliha gūler dedi ki:

  Ewde sabun paketleme isi yaparim hizli we elim yatkindir tesekkurler

 25. Paketleme , Montaj dedi ki:

  Istanbul çekmeköy’de ikamet ediyorum paketleme ,montaj yapmak istiyorum

 26. Kalem montaji dedi ki:

  Evde kalem montaji işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Ümraniye çakmak

 27. Paketleme isleri dedi ki:

  Serifalide oturuyorum.Paketleme yada montaj yapabilirim

 28. Farketmez dedi ki:

  Çekmeköyde yim 3 kişilik ekibimiz var uygun olan herhangi bir işi yapabiliriZ

 29. Paket katlama davetiye katlama mandal paketleme dedi ki:

  İstanbul üsküdarda ikamet etmekteyim ekibimiz vardır

 30. kına paketleme , nikah şekeri dedi ki:

  evde yapabileceğim iş arıyorum. İtanbul ümraniyede ikamet ediyorum

 31. Davetiye boncuk paketleme işi yapmak istiyorum. dedi ki:

  Merhaba evden iş yapmak istiyorum umraniye kazim karabekirde oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 32. Fark etmez dedi ki:

  Sıkıntı yok her işi yaparım Ümraniye İnkılap ta oturuyorum

 33. paketleme , boncuk takma , davetiye , takı , kart katlama dedi ki:

  evden iş yapmak istiyorum. ümraniye elmalıkentte ikamet ediyorum. şimdiden tesekkürler.

 34. Paketleme isleri dedi ki:

  Serifali

 35. her is olabilir dedi ki:

  Ek gelir lazim oyuzden bu islere ihtiyacim var iletisime gecerseniz sevinirim ümraniye Atakent de ikamet ediyorum

 36. Kalem montaj veya davetiye dedi ki:

  topağacı Mah Ümraniye’de oturuyorum ne zamandır böyle ek iş arıyordum arkadaşın aracılığıyla baş vurdum böyle ilan olduğunu bilmiyordum şimdiden çok sağolun gerçekten çok ihtiyacım var

 37. Tüm işler dedi ki:

  Ümraniye şerifalide evde 3 kişi yapabileceğimiz iş arıyoruz

 38. kina paketleme ve makaz birlestirme kalem birlestirme dedi ki:

  Umraniye esensehir baraj yolunda oturuyorum cok acil evde yapabileceğim ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.

 39. paketleme kalem iş takınikah sekeri v.s dedi ki:

  ümraniye cakmakta oturuyorum

 40. Kurdele kalem montaj dedi ki:

  Cekmekoy Mehmet Akif mahallesinde oturuyorum 4 kisiyiz kurdele ve kalem montaj işi için yazmistim yardımcı kuranı sevinirim

 41. Paketlemr kalem kurdele vesaire dedi ki:

  Slm alykum ben umraniyede oturuyorum evde yapabilecegimiz is ariyorum 3 kisiyiz

 42. davetiye boncuk kalem paketleme süsleme vs dedi ki:

  merhaba evde yapabileceğim iş arıyorum istanbul ümraniyde oturuyorum.

 43. kina paket etiket montaj ek ne is olursa dedi ki:

  5 kisik ekibimiz itina ile her türlü is yapilir nikah sekeri etiket kina paket gelin cicegi montaj cekmekoy de oturuyorum ekibimde burda yaki güvenilir zamanında teslim garanti

 44. Her türlü paketleme işi yapabilirim dedi ki:

  Umraniyede oturuyorum. Işe ihtiyacım var.dönüşümüne beklicem

 45. Evde kına paketleme ya da kalem montajı işi dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim. Ev arkadasimla birlikte el becerisi gerektiren ek iş istiyoruz. El becerimize güveniyoruz.

 46. Ek iş dedi ki:

  Ümraniyede oturuyorum ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 47. Kına paketleme kurdele piriz dedi ki:

  Evde sayıca kalabalığız ek işe ihtiyacımız var iş verirseniz sewinirim

 48. Hangi is olursa olur dedi ki:

  Biz uc kisiyiz evde hangi is olursa yapariz

 49. Evde 4 kişiyiz kına paketleme işini istiyoruz dedi ki:

  Biz evde 4 kişiyiz kıns paketleme işi istiyorum eksiksiz yaparız ümraniye şerifalide oturuyom

 50. Paketleme,Nikah şekeri,Davetiye vs. dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Ümraniye Esenevler tarafında oturuyorum. Geri dönüş yapılırsa çok sevinirim..

 51. kalem montaji dedi ki:

  ilgileniyorum

 52. Hepsi olabilir dedi ki:

  Çakmakta oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum.

 53. Paketleme boncuk dedi ki:

  Ataşehir

 54. Paketleme montaj v.s dedi ki:

  Ümraniye de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 55. Paketleme -Boncuk dedi ki:

  Ümraniye atakent de oturuyorum.Evde ek iş yapmak istiyorum.Temiz çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

 56. Kurdale kina dvetiye vs dedi ki:

  Dudullu necip fazilda oturuyorum 3 kisiyiz evde is ypmak istiyorim

 57. Paketleme,Nikah şekeri,Davetiye vs. dedi ki:

  Ümraniye dudullu da ikamet etmekteyim. üniversite ögrencisiyim ihtiyaçlarımı karşılayabilmem için ek işte çalışmam gerekiyor. her türlü işi yapabilirim. geri dönüş olursa çok sevinirim:)

 58. Paketleme montajher turlu is dedi ki:

  Serifali

 59. Her türlü paket davetiye katlama işi dedi ki:

  Ümraniye

 60. Her türlü paketleme.. Katlama dedi ki:

  Istanbul Ümraniye. çakmak köprüsü. 5 kişiyiz.

 61. her turlu is olur dedi ki:

  Lutfen cok acil ise ihtiyacim var.Her turlu ev isi yasparim .Simdiden tesekkurler.

 62. kına paketleme dedi ki:

  Yukarı dudulluda oturuyorum ne kadar iş verilirse yapabilir grup oluşturabikir kalabalık bir aileyiz

 63. Kına paketleme dedi ki:

  Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var lütfen ve istediğiniz kadar gurup olusturabilirim

 64. Ayse dedi ki:

  Ünalan mahallesinde oturuyorum ne iş olursa yaparız 2 kişiyiz lütfen dönün elimiz beceriklidir

 65. Her türlü paketleme. Katlama dedi ki:

  Yardımcı olursanız sevinirim

 66. Her tür işi yaparım dedi ki:

  Yukarı Dudullu Altınşehir mahallesinde oturuyorum. Her tür paketleme işini yapabilirim. Bu işe cidden ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Teşekkürler

 67. her türlü iş olur.elim yatkın ve hızlıdır. dedi ki:

  elim yatkın ve hızlıdır.her türlü iş olur.

 68. paketleme susleme herhangi bir is olabilir dedi ki:

  Umraniye kazim karabekir mah oturuyorum evde is yapmak istiyorum gurup kurabilirim cevrem var daha once pakatlemee isii yaptim her turlu is yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim cok ihtiyacim var

 69. Mandan kalem tesbih kına ne bulunursa dedi ki:

  Bende ümraniye dudulludayım eğer olursa bende iş almak iştiyorum

 70. Paketleme dedi ki:

  Ümraniye’de oturuyorum geri dönüş yaparmısınız

 71. Davetiye katlama nikah ve mevlüt şekeri işi dedi ki:

  Ümraniye yukarı dudulluda oturuyorum annem hasta evdr yapılabilecek bütün işleri yaparım geri dönüş yaparsanıź çok sevinirim

 72. . dedi ki:

  ÜMRANİYE CAKMAKTAYIM TEKSTİL MEZUNUYUM HER TÜRLÜ PK KUTU VS İŞİ OLABİLR

 73. paketleme süsleme nikah şekeri kalem montaj dedi ki:

  Ümraniye çamlık bölgesine iş istiyorum. 3-4 kişilik ekip kurabilirim.

Sayfa başına git