Ümraniye evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları (İletişim Bilgileri)

Ümraniye evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları

Ümraniye evlere iş veren firmalar evde ek iş ilanları
16 Kasım 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Ümraniye evlere iş veren firmalar 2017

Ümraniye ‘de evlere iş veren firmalar sayesinde bir çok insan bu yöntemle para kazanmakta ve ailesini geçindirmektedir. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ümraniye 700 binin üzerindeki nüfusu ile büyük bir potansiyele sahiptir. Ümraniye’de binlerce insan geçimini evlere iş veren firmalar ile çalışarak sağlamaktadırlar.

Bu büyük potansiyele sahip Ümraniye ilçesinde bulunan Adem Yavuz, Aşağıdudullu, Cemil Meriç, Dumlupınar, Esenkent, Hekimbaşı, İnkılap, Madenler, Necip Fazıl, Site, Tatlısu, Yamanevler, Altınşehir, Atakent, Çakmak, Elmalıkent, Esenşehir, Huzur, İstiklal, Mehmet Akif, Parseller, Şerifali, Tepeüstü, Yukarı Dudullu, Armağan evler, Atatürk, Çamlık, Esenevler, Fatih Sultan Mehmet, Ihlamurkuyu, Kazım Karabekir, Namık Kemal, Saray, Tantavi, Topağacı Mahallelerinde ikamet edenler rahatlıkla evlere işveren firmalar ile iletişime geçerek iş başvurusunda bulunabilirler. Ekonomik anlamda zor günler geçiren insanların talep ettiği ek işyerden bir taneside evde çalışarak ek iş yapmak olarak dikkat çekmektedir. Dışarıda çalışamayan genellikle ev hanımlarının tercih ettiği bu iş kolunda onlarca çeşit iş bulunmaktadır. Bazılarının el becerisi gerektirdiği bu işlerde herkesin yapabileceği çok basit işlerde bulunmaktadır. Ümraniye ve çevresinde oturanlar için evde kına paketleme, mandal süsleme, davetiye katlama, nikah ve bebek mevlüt şekeri işi, dikiş işi, kurdela işi, kutu katlama işi, hediye paketi hazırlama işi en çok aranan ve tercih edilen işlerin başında gelir. Sizde evinizde oturduğunuz yerden boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanabilir ve aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakasında Evde İş İlanları arasında bu tarz iş yapmak isteyenlerin internetten Ümraniye evlere iş veren firmalar türünden ilan veren firmalara ulaşmaları gerekmektedir. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların iş aramadan önce dikkat etmesi gereken konuların başında; el becerilerinin ne olduğunu ve evde günde bu işler için kaç saatlerini ayırabilecekleri. Bu iki konuyu dikkate aldıktan sonra ister internetten iş veren firmalar ile iletişime geçebilir veya Ümraniye ve çevresinde bulunan ve evlere iş veren firmalar ile iletişime geçerek iş bulabilirsiniz.

Ümraniye evde kına paketleme işi veren firmalar

Ev hanımlarının aile ekonomisine katkıda bulunmak istemeleri düşüncesi ile yaygınlaşan ve son zamanlarda popülitesi artan işlerin başında evde kına paketleme işi gelmektedir. Ümraniye ve çevresinde evde kına paketleme işi yaparak yüzlerce bayan aile ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Yapılması bu kolay iş sayesinde aylık 500-800 lira civarında para kazanmanız mümkündür. İsteyen her bayan kolaylıkla kına paketleme işini yapabilmektedir. İnternet üzerinden Ümraniye evde kına paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. İsterseniz sizde bu firmalar ile iletişime geçebilir ve çalışma şartları hakkında gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Anlaşmaya sağlanan firmalar tarafından ister haftalık ister 10 günlük periyotlar için evinize kına ve diğer paketleme malzemeleri gönderilmektedir. Yapmanız gereken tarafınıza gönderilen kınaları istenilen miktarda paketlere koymanız ve paketlerin kapatılıp firma tarafından gönderilen süs malzemeleri ile süslemeniz olacaktır. Bu iş genellikle paket başı ücretlendirme ile ücretlendirildiğinden ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınız okadar artacaktır. Ümraniye ve çevresinde birçok bayan bu işi yapmak için komşu ve arkadaşlarından oluşturduğu gruplar ile iş talebinde bulunmaktadır. Bu sayede daha kolay iş bulabildiği gibi bu işi yaparken sıkılmadan eğlenceli bir hale getirmektedirler. Aynı zamanda gruplar çok daha fazla adette iş yapabildiği için kazançlarını da arttırmaktadırlar. Sizde Ümraniye ve çevresinde evde kına paketleme işi yapmayı düşünüyorsanız komşu ve akrabalarınız ile 4-5 kişilik grup oluşturabilirseniz iş bulmanız daha kolay olabilir. Evde kına paketleme işini internetten bulabileceğiniz gibi Ümraniye ve çevresinde oturanlar  bu bölgelerde bulunan organizasyon firmaları ile iletişime geçerek ve yine bu bölgede bulunan düğün ve kına malzemelerinin satışını yapan dükkanlar ile iletişime geçerek de bulabilirsiniz.

Ümraniye evde kurdele işi veren firmalar

Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların iş gücünü kullanmaya yönelik bir çok firma ev hanımlarının el becerilerine dayalı bir çok türden iş temin etmektedir. Ev kirası faturalar, çocukların okul masrafı birde üzerine kredi ve kredi kartı borcu derken insanların ay sonunu getirmesi imkansız hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda insanlar ek kazanç peşine düşmektedirler. Erkekler genellikle iş çıkışlarında veya hafta tatillerinde her yerde iş bulabilmektedir. Fakat ev hanımları için durum biraz farklı. Ev işleri ve çocukların bakımı derken tam süreli bir işte çalışmaları imkansız hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda evde boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmalarına imkan veren evde em işleri devreye girmektedir. Ümraniye ve çevresinde bir çok ev hanımı evde çalışarak aile ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Sizde el becerinize güveniyorsanız bu sektörde onlarca işten birisi olan kurdela işi ile para kazanarak aile ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. İnternette Ümraniye ve çevresinde evlere kurdela işi veren firmaları rahatlıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda Ümraniye  ve çevresindeki organizasyon firmaları ile hediyelik ürünlerin satıldığı dükkanlar ile iletişime geçerek de bu iş rahatlıkla bulabilirsiniz. İnternet üzerinden bulup anlaştığınız firmalar tarafından evinize kargo ile farklı ebatlarda ve renklerde gönderilen kumaş, tül vb. Ürünlerden yapılması istenilen ebatlardaki kurdelelerin yapılıp paketlenmesi işi olarak anlatabiliriz. Yapılması kolay bir iş gibi gözükse de el becerisi isteyen bir iş olduğunu unutmamalıyız. Aynı zamanda bir bayanın kısa sürede öğrenebileceği bir iş olan kurdele işi ile aylık ortalama 750 – 1000 lira gibi bir paranın kazanılması mümkündür. Son zamanlarda düğün davet gibi organizasyonlarda salonların süslenmesinde ve hediyelerin süslenmesinde çok kullanılan kurdelelerin hazırlanmasında bir çok organizasyon firması yetersiz geldiğinden bi tür işlerin hazırlanmasında evde çalışarak üretim yapan ev hanımlarını kullanmaktadırlar. Sizde evde oturmaktan sıkıldıysanız veya acil paraya ihtiyacınız var vede evde çalışmak zorunda iseniz Ümraniye çevresinde ikamet ediyorsanız evde kurdela işi yaparak para kazanabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakasında Evlere İş Veren Firmalar arasında Ümraniye semti en çok iş verilen semtlerden biridir. Ümraniye’de evde kurdele işi yapmak isteyen bayanlar bu işi ilk başları çok kolay bir iş olarak görebilirler. Ama zamanla bu işi yapmak sıkıcı ve yorucu bir hale gelebilir. Bu gibi durumlara düşmemek için bu işi ister komşularınızla isterseniz arkadaşlarınızla oluşturacağınız gruplar sayesinde eğlenceli hale getirerek sıkılmadan ve yorulmadan yapabilirsiniz.

Ümraniye ve çevresinde kalem montajı işi veren firmalar

Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının en çok talep ettiği ve kolaylıkla yapabildiği işlerin başında kalem montajı gelmektedir. İnternet üzerinden bir çok firma Ümraniye ve çevresinde oturanlara evde kalem montajı işi temin etmektedir. Sizde evdeki boş zamanınızı değerlendirerek para kazanmak istiyorsanız bu işi yapabilir ve aile ekonomisine katkıda bulunacak kadar para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden irtibata geçip anlaştığınız firma tarafından evinize kargo ile gönderilecek kalem parçalarının birleştirilip paketlenmesi içi olarak tanımlayabileceğimiz bu iş sayesinde aylık 600 – 800 lira arasında para kazanabilirsiniz. Ümraniye ve çevresinde oturan yüzlerce ailenin geçim kaynağı olan bu kalem montajı işine başlamadan önce bu iş için evde kaç saatinizi ayırabileceğinizi iyi hesaplamanız gerekmektedir. Evlere iş veren fason firmalar ve fabrikalar, Kalem montaj işinde adetler çok yüksek olduğu için günlük en az 4 – 6 saat gibi bir sürenizin olması gereklidir. Yüksek miktardaki siparişleri yetiştirmekte zorluk çekmek istemiyorsanız en az 3 kişilik grup kurmanız sizin yararına olacaktır. Ümraniye ve çevresinde binlerce insan bu sektör sayesinde geçimini sağlamaktadır. Sizde bu işe başlamayı düşünüyorsanız çevrenizde bu işi yapanlar ile görüşerek tecrübelerinden yararlanmalı ve bu işin incelikleri hakkında bilgi almanız yararınıza olacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. evde yapılacak iş dedi ki:

  istiklal mahallesi ümraniye bolu sokak

 2. paketleme ve montaj işi. dedi ki:

  her türlü paketleme ve kalem montajı işi yapa bilirim. İşe çok ihtiyacım var. Lütfen cevap yazar mısınız.

 3. Nikah şekeri Mevlüt şekeri davetiye kına paketleme dedi ki:

  İstanbul ümraniye de ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 4. Mandal paketleme nikah şekeri nikah i dedi ki:

  ÜMRANİYEDE OTURUYORUM GRUBUMUZ VARDR KINA PAKETLEME ISLERI YAPABILIRIZ LÜTFEN GERI DONUS YAPIN

 5. ev de tek başıma yapıp teslim edecegim iş istıyorum dedi ki:

  tek başıma yapa billecegim bir iş im kanı istıyorum

 6. Evde kalem dedi ki:

  Evde is nasil ulasabilirim

 7. evde iş yapmak istiyorum dedi ki:

  istanbul ümraniyede ikamet ediyorum evde yapılacak her türlü iş yapmak istiyorum umarım geri dönüş olur teşekkürler böyle bir fırsat için

 8. Paketleme katlama montaj dedi ki:

  ÜMRANİYE DUDULLU civarinda oturuyorum evde hertürlü ek iş yapabilirim acil ihtiyacimiz var dönüş yapilirsa sevinirim

 9. sevilcan parlak dedi ki:

  İş istiyorum iş ilgilenen istiyorum nerde bu devlet nerde bu millet

 10. be iş olsa yaparim dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum ilgilenen olurda cevap verirse büyük sevaba girecektir.

 11. be iş olsa yaparim dedi ki:

  Evde ek iş yapabilirim nasıl ulaşabilirsiniz ulasabilirim istklal mah.

 12. Kina paketleme kutu katlama dedi ki:

  Istanbul/ümraniyede ikamet ediyorum ev hanimiyim evde ek is yapmak istiyorum. (Kina paketleme ve kutu katlama) ilgili firmalarin dikkatine..

 13. Istanbul umraniye de ikamet ediyorum evde ek ise ihtiyacimiz var sizlere nasil ulasabiriz teşekkürler dedi ki:

  Paketleme davetiye katlama geri donersiniz sevinirim

 14. Dantel boncuk isleme vs dedi ki:

  İst ümraniye ikamet ediyorum ek is yapmak istiyorum

 15. evde yapılabilecek her turlu iş olur dedi ki:

  İstanbul umraniyede oturuyorum. Elimden her iş gelir.

 16. paketleme dedi ki:

  ben evde is yapmak istiyorm ümraniyedeyim yardimci olursanz sevinirm her türlü paketleme isi olur

 17. Nikah ve Mevlüt şekeri,davetiye katlama dedi ki:

  geri dönerseniz sevinirim

 18. Paketleme davetiye katlama dedi ki:

  Emekli beyim evde ek is yapmak istiyorum sizlerle nasıl görüşebilirim

 19. Nikah ve Mevlüt şekeri,ütü, paket , dedi ki:

  İstanbul Ümraniye de ikamet ediyorum evde ek iş yapmak istiyorum Lütfen çok acil ihtiyacım var.

Sayfa başına git