Restorant açmak için kosgeb kredisi iş planı ONAYLI ÖRNEK LİSTESİ

Restorant açmak için kosgeb kredisi iş planı

Restorant açmak için kosgeb kredisi iş planı
4 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Restorant açmak için kosgeb kredisi iş planı

Dükkan açmak isteyenler için hazır iş planı örnekleri ve restorant iş planı örneğini indirerek Restorant açmak için kosgeb kredisi iş planı üzerinden proje oluşturarak Kosgeb desteklerine başvuruda bulunarak 150 bin lira girişimci desteği alabilirler.

Restorant açmak için kosgeb kredisi iş planı hazırlığı

Restorant açmak isteyenlere açacakları işyerlerinin kuruluş giderlerinin karşılanması için hibe ve faizsiz kredi veren Kosgeb başvuru yapmaları gerekmektedir.

İşyeri kredisi olarak genç girişimcilere sağlanan hibe kredilerine başvuru yapmak için Kosgeb bazı şartlar koymuştur.

  1. Kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmak, Zorunlu olan bu kursta iş planı hazırlama ile ilgili bilgiler verilmektedir.
  2. Yeni girişimci desteği almak isteyenler girişimci sertifikasına sahip olmalıdır, Uygulamalı girişimcilik eğitiminden başarılı bir şekilde geçen kursiyerlere Kosgeb girişimci sertifikası vermektedir.
  3. Sertifika sahibi genç girişimciler açacakları restorant ile ilgili iş planı projelerini Kosgeb’ sunmalıdır. Kosgeb uzmanlarınca iş planı projeleri belli aşamalarda değerlendirilir. Değerlendirilen ve uygun görülen iş planlarına onay verilir. Değerlendirme sonrasında onay verilmeyen iş planı projeleri girişimciye iade edilir. Tekrar düzenlenen iş planları Kosgeb’e sunulur. Aynı şekilde onay alamayan iş planları artık değerlendirilmez. İş planı hazırlamadaki önem burada ortaya çıkmaktadır. İyi bir iş planı hazırlamak hem zaman kaybının önlenmesi  açısından önemlidir, hem de ortaya sunulan iş fikrinin güncelliğini kaybetmesine neden olabilir. Hedefi büyümek olan her iş fikri Kosgeb tarafından kabul edilir. Buna uygun olarak hazırlanan iş planlarında bütün detaylar anlatılarak, pazarlama, finansman ve piyasa araştırmasının yapılarak her zaman yenilikçi ve nitelikli bir iş planı hazırlanması ile Kosgeb tarafından onay almak kolaylaşabilir.
  4. Hazırlanan iyi bir iş planı sunumu yapan Genç girişimciler Kosgeb uzmanları tarafından onay verilmesi durumunda 50 bin TL hibe 100 bin TL faizsiz kredi almaya hak kazanılmaktadır.

Restoran açmak için boş iş planı örneği

Restorant  açmak isteyen girişimciler kosgeb veri tabanına kayıt olmak zorundadır. Kosgeb veri tabanına kayıtlı girişimciler Kosgeb tarafından hazırlanan Kosgeb boş iş planı örneği indirerek buradan da iş planı hazırlayabilirler. iş yeri giderlerini Kosgeb hibe ve faizsiz krediler ile giderebilir.Onay almış Kosgeb iş planı proje örneklerinden yararlanarak iş planı projelerinizi karşılaştırabilir bu örneklerde eğer  eksik noktalarınız varsa ek bilgiler ekleyebilirsiniz

Onay almış örnek iş planları

Kosgeb tarafından daha önceden onay almış sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz onaylı iş planı projeleri aşağıdaki gibidir; Bilgisayarınıza indirmek için Tıklayınız.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sayfa başına git