Manisa evlere iş veren firmalar(MANİSA KABLO İŞİ VEREN FİRMALAR)

Manisa evlere iş veren firmalar

Manisa evlere iş veren firmalar
15 Aralık 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Manisa evde ek iş ilanları

Manisada evden ek iş arayan hanımlar, öğrenci ve emekli herkes evde ek iş ilanları sayesinde artık internetten yaptığı başvurular sayesinde ek işlere kavuşuyor. Evde boş zamanını değerlendirmek isteyen ve para kazanarak ailesine maddi anlamda destek olmak isteyenlere Manisa evlere iş veren firmalar da ek iş veriyor.

Soma,Ahmetli, Gölmarmara,Kırkağaç, Kula, Sarıgöl,Selendİ, şehzadeler Saruhanlı, Salihli, Turgutlu, Yunusemre, Demirci,  Alaşehir Köprübaşı Gördes, Akhisar, Kula ve Manisa merkezde oturan ev hanımlarına iş imkanı sağlayan evlere iş veren firmalar, başvuru yaparak para kazanmak isteyenler için mandal montajı, kutu katlama, sabun paketleme, iplik temizleme, kına paketleme gibi paketleme, kablo işi, kalem montajı, boncuk dizme, nedime bilekliği, hediyelik eşya paketleme, sabun üretimi ve paketlemesi, boncuk dizme boncuk işi gibi fazla el becerisi gerektirmeyen ve az malzemeler ile yapılabilecek türden montaj ve süsleme gibi işleri alabilir.

Manisa evlere iş veren firmalar

Manisada evden yapılabilecek ek işleri veren firmalar genellikle ev hanımlarına Manisa da evlere kablo işi, nikah şekeri, bebek mevlüt şekeri işi, davetiye katlama, kalem montajı, sabun üretimi, evde kutu katlama, sabun paketleme, kutu katlama,  tespih dizme, davetiye hazırlama,  evde yastık doldurma, , boncuk dizme, fason üretim gibi işler vermektedir. Sizde Manisa’ da oturuyor  ve ek iş arıyorsanız evlere iş veren firmalara başvuru yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar parça başı işler ne kadar kazandırır?

Manisa ve ilçelerinde ikamet eden bayanlar evlere iş veren firmalar ile  yukarıda sıraladığımız farklı ek işlerden istediğine başvuru yaparak aylık veya haftalık olarak parça başı iş üzerinden para kazanabilir. Evden ek işlerin avantajı kişi sayısını yükseltme imkanı sağlama açısından kişinin gelirini yükseltmeye yardımcı olmaktadır. Evde çalışan kişi sayısına göre yapılan işin üzerinden parça başı olarak ödenecek ücret sizin eş dost akraba komşu aile bireyleri ile biraraya gelerek iş yapmanız sayesinde daha fazla kazandıracaktır. 10 kişilik bir ekip kurarak daha çalışma süresini fazla tutarak daha fazla para kazanabileceğiniz gibi 3 kişi ile veya kendi başınıza ek işlerden daha az parça başı iş yaptığınız için daha az para kazanabilirsiniz.  Ayrıca evden çalışırken istediğiniz zamanları ayırma lüksünüz olduğu içinde çalışma süresi de aylık veya haftalık gelirinizi etkileyecektir. Günlük 8 saat mesai yaparak dışarıdan kazandığınız paraları evde aile bireyleri ile biraraya gelerek yaptığınız işlerden günde 4 saat çalışarak aynı paraları kazanabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar ile yapılan anlaşma sayesinde yapılacak işin parça başı üzerinden verilecek ücretin ne olduğuna göre ve yapılan işin ne kadar olduğuna göre aylık en az 500 en fazla 2000 lira para kazanmak mümkündür. Yapılan iş ilk olarak kişiye öğretildikten sonra belirli periyotlarda istenecek sayı üzerinden zamanında ve eksiksiz işleri teslim etme şartı ile evlere iş veren firmaların daimi çalışanı da olmak mümkün. Evlere iş veren firmalar yapılan işin bitiminde haftalık veya aylık olarak işin miktarında göre belirlenen ücret üzerinden paranızı hesabınıza yatırır. Firmanın verdiği ücretler üzerindeki tasarrufu firmaya aittir. Ücrette zam yapabileceği gibi ödemelerin zamanlarını kendileri ayarlamaktadır. Üretilen ürünün kalitesine ve yapılan işin miktarına göre ücret ödeyen firmaların en büyük sorunu işleri zamanında teslim edilmemesi ve ücretlere zam istenmesi gibi konulardır. Ev hanımları bu konularda dikkat ettikleri takdirde aylık sabit düzenli gelire evlere iş veren firmalar sayesinde ulaşabilir.

Manisa evlere iş veren firmalar başvuru

Manisa ve ilçelerinde  oturan ve ek iş arayanlar evlere iş veren firmalara başvuru yaparak iletişim bilgilerini öğrenmek istemektedir. Firmalar genellikle internet üzerinden iş arayanlara ulaştığı ve kişinin istediği işlerin ne olduğunun internet üzerinden verilen bilgilerden öğrendiği için başvuru sırasında kaç kişi çalışacağınızı, istediğiniz işin ne olduğunu ve aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi ve isminizi tam olarak doğru bilgiler vermenizi istemektedir. Manisa da evlere iş veren firmalar ile iş anlaşması sırasında bütün ayrıntıları karşılıklı konuşarak , sözleşme yapılıyor ise şartlarınızı ve karşı tarafın şartlarının üzerinde anlaşmaya vardıktan sonra imza atmanızda yarar var.

Manisa evlere iş veren firmalara ulaşmak ve başvuru yapmak için Yorum bölümüne ad-soyad- e-mail adresinizi ve kaç kişi olarak hangi işi istediğinizi yazarak firmalara sesinizi duyurun.ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. PAKETLEME DAVETİYE NİKAH ŞEKERİ dedi ki:

  Manisa somada ikamet ediyorum. davetiye sabun paketleme..ev imkanları doğrultusunda yapılabilecek her türlü el becerisi gerektiren işler olabilir.

 2. Paketleme dedi ki:

  Evde paketleme katlama kutulara işi yapmak istiyoruz. 2 kişiyiz acil ek ise ihtiyacımız var…

 3. Sabun ve Davetiye dedi ki:

  Merve Tural biz iki kişiyiz annem ve ben manisa yunus emre ihtiyacımız varr bu işi istiyoruz lütfen…

 4. Paketleme dedi ki:

  Biz ailecek evde paketleme isi yapmak istiyoruz balon pipet paketleme vb

 5. Sabun & Davetiye dedi ki:

  Merve Tural Tülay şenay

 6. Sabun & Davetiye dedi ki:

  2 kişiyiz annem ve ben ihtiyacımız var

 7. Ne iş olursa dedi ki:

  Hatice karabina Manisa akhisarda ikamet ediyorum yeni evlendiğimiz için bir sürü borcumuz var lütfen bana da yardımcı olur musunuz tek başımayım ama iki hatta üç kişilik bile iş yapabilirim lütfen ne iş olsa yaparım

 8. Evde olan her işi yaparim dedi ki:

  Salihli de oturuyorum 3 çocuğum olduğundan dışarı işe gidemiyorum yardimci olursaniz sevinirim üniversite mezunuyum

 9. Peker ve benzeri her işi olabilir dedi ki:

  Ben Hatice Keskin Manisa Akhisarda oturuyorum evde yapilacak paketleme işi istiyoruz biz 15 kişilik bir gurubuz bize acil dönüş yapar sanız çak seviniriz

 10. Kablo işi, kalem montaj, paketleme dedi ki:

  Turgutlu’da oturuyoruz. Kredi ödemelerimizden dolayı ek gelire ihtiyacımız var. 4 kişilik ekip halinde çalışabiliriz. Kablo, mandal, kalem montaj ve paketleme işleri olabilir.

 11. farketmez dedi ki:

  Düzenli iş fark etmez manisa salihli de oturuyoruz düzenli ve sürekli bu işi yapmak istiyoruz elimiz hızlıdır 3 kişiyiz acil işe ihtiyacımız var

  1. Paketleme dedi ki:

   Sorulara taleplere cevap veriyorlar mi

 12. Her iş olabilir. dedi ki:

  Emekliyim,eşim ev hanımı. Oğlum yarı zamanlı üniversite öğrencisi. Ek gelir olarak,evde her işi itinayla yapabiliriz.

 13. Davetiye katlama nikah şekeri hazırlama dedi ki:

  Evde iki kişiyiz daha önceden de bu tarz da iş yapmıştır. İp temizleme söz bardağı hazırlama kablo bağlama gibi işlerde deneyimimiz var.

 14. düzenli iş fark etmez dedi ki:

  merhaba manisa yunus emre de oturuyorum iki çocuğum olduğu için disarda çalışma imkanım yok yardımcı olursanız sevinirim

 15. Gözde dedi ki:

  Davetiye katlama sabun paketleme mandal montajı kına paketleme 2 kişiyiz elimiz hızlıdır manisa turgutlu da oturuyorum

 16. kına paketleme nikah şekeri veya mandal işi dedi ki:

  İşe ihtiyacım var paketleme olabilir

Sayfa başına git