Manisa evlere iş veren firmalar(MANİSA KABLO İŞİ VEREN FİRMALAR)

Manisa evlere iş veren firmalar

Manisa evlere iş veren firmalar
15 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 6.134 kez okundu.


Manisa evde ek iş ilanları

Manisada evden ek iş arayan hanımlar, öğrenci ve emekli herkes evde ek iş ilanları sayesinde artık internetten yaptığı başvurular sayesinde ek işlere kavuşuyor. Evde boş zamanını değerlendirmek isteyen ve para kazanarak ailesine maddi anlamda destek olmak isteyenlere Manisa evlere iş veren firmalar da ek iş veriyor.

Soma,Ahmetli, Gölmarmara,Kırkağaç, Kula, Sarıgöl,Selendİ, şehzadeler Saruhanlı, Salihli, Turgutlu, Yunusemre, Demirci,  Alaşehir Köprübaşı Gördes, Akhisar, Kula ve Manisa merkezde oturan ev hanımlarına iş imkanı sağlayan evlere iş veren firmalar, başvuru yaparak para kazanmak isteyenler için mandal montajı, kutu katlama, sabun paketleme, iplik temizleme, kına paketleme gibi paketleme, kablo işi, kalem montajı, boncuk dizme, nedime bilekliği, hediyelik eşya paketleme, sabun üretimi ve paketlemesi, boncuk dizme boncuk işi gibi fazla el becerisi gerektirmeyen ve az malzemeler ile yapılabilecek türden montaj ve süsleme gibi işleri alabilir.

Manisa evlere iş veren firmalar

Manisada evden yapılabilecek ek işleri veren firmalar genellikle ev hanımlarına Manisa da evlere kablo işi, nikah şekeri, bebek mevlüt şekeri işi, davetiye katlama, kalem montajı, sabun üretimi, evde kutu katlama, sabun paketleme, kutu katlama,  tespih dizme, davetiye hazırlama,  evde yastık doldurma, , boncuk dizme, fason üretim gibi işler vermektedir. Sizde Manisa’ da oturuyor  ve ek iş arıyorsanız evlere iş veren firmalara başvuru yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar parça başı işler ne kadar kazandırır?

Manisa ve ilçelerinde ikamet eden bayanlar evlere iş veren firmalar ile  yukarıda sıraladığımız farklı ek işlerden istediğine başvuru yaparak aylık veya haftalık olarak parça başı iş üzerinden para kazanabilir. Evden ek işlerin avantajı kişi sayısını yükseltme imkanı sağlama açısından kişinin gelirini yükseltmeye yardımcı olmaktadır. Evde çalışan kişi sayısına göre yapılan işin üzerinden parça başı olarak ödenecek ücret sizin eş dost akraba komşu aile bireyleri ile biraraya gelerek iş yapmanız sayesinde daha fazla kazandıracaktır. 10 kişilik bir ekip kurarak daha çalışma süresini fazla tutarak daha fazla para kazanabileceğiniz gibi 3 kişi ile veya kendi başınıza ek işlerden daha az parça başı iş yaptığınız için daha az para kazanabilirsiniz.  Ayrıca evden çalışırken istediğiniz zamanları ayırma lüksünüz olduğu içinde çalışma süresi de aylık veya haftalık gelirinizi etkileyecektir. Günlük 8 saat mesai yaparak dışarıdan kazandığınız paraları evde aile bireyleri ile biraraya gelerek yaptığınız işlerden günde 4 saat çalışarak aynı paraları kazanabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar ile yapılan anlaşma sayesinde yapılacak işin parça başı üzerinden verilecek ücretin ne olduğuna göre ve yapılan işin ne kadar olduğuna göre aylık en az 500 en fazla 2000 lira para kazanmak mümkündür. Yapılan iş ilk olarak kişiye öğretildikten sonra belirli periyotlarda istenecek sayı üzerinden zamanında ve eksiksiz işleri teslim etme şartı ile evlere iş veren firmaların daimi çalışanı da olmak mümkün. Evlere iş veren firmalar yapılan işin bitiminde haftalık veya aylık olarak işin miktarında göre belirlenen ücret üzerinden paranızı hesabınıza yatırır. Firmanın verdiği ücretler üzerindeki tasarrufu firmaya aittir. Ücrette zam yapabileceği gibi ödemelerin zamanlarını kendileri ayarlamaktadır. Üretilen ürünün kalitesine ve yapılan işin miktarına göre ücret ödeyen firmaların en büyük sorunu işleri zamanında teslim edilmemesi ve ücretlere zam istenmesi gibi konulardır. Ev hanımları bu konularda dikkat ettikleri takdirde aylık sabit düzenli gelire evlere iş veren firmalar sayesinde ulaşabilir.

Manisa evlere iş veren firmalar başvuru

Manisa ve ilçelerinde  oturan ve ek iş arayanlar evlere iş veren firmalara başvuru yaparak iletişim bilgilerini öğrenmek istemektedir. Firmalar genellikle internet üzerinden iş arayanlara ulaştığı ve kişinin istediği işlerin ne olduğunun internet üzerinden verilen bilgilerden öğrendiği için başvuru sırasında kaç kişi çalışacağınızı, istediğiniz işin ne olduğunu ve aktif olarak kullandığınız e-mail adresinizi ve isminizi tam olarak doğru bilgiler vermenizi istemektedir. Manisa da evlere iş veren firmalar ile iş anlaşması sırasında bütün ayrıntıları karşılıklı konuşarak , sözleşme yapılıyor ise şartlarınızı ve karşı tarafın şartlarının üzerinde anlaşmaya vardıktan sonra imza atmanızda yarar var.

Manisa evlere iş veren firmalara ulaşmak ve başvuru yapmak için Yorum bölümüne ad-soyad- e-mail adresinizi ve kaç kişi olarak hangi işi istediğinizi yazarak firmalara sesinizi duyurun.ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Talep edilen dedi ki:

  Manisa yunusemre muradiyede bolgesinde ikamet ediyoruz evde ek işe ihtiyacimiz vardir yeni evliyiz. Hanemize destek amacli ek is yapmak istyoruz tesekkurler…

 2. Her işi yaparim dedi ki:

  Manisa merkezdeyim. Evde iş yapmaya ihtiyacim var.Dönerseniz sevinirim…

 3. Kablo paketleme ne iş olduğu önemli değil her türlü işi yapabiliriz 6 kişilik aileyiz ise çok ihtiyacımiz var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim dedi ki:

  Ek ise çok ihtiyacimiz var

 4. Ek is dedi ki:

  Manisa akhisar da oturuyorum acil ise ihtiyacım var davetiye katlama ve hazırlama yapabilirim

 5. Süsleme dedi ki:

  Acil süsleme yapmak istiyorum lütfen çabuk dönerseniz

 6. Süsleme dedi ki:

  Süsleme nikah şekeri yaparim

 7. Paketleme işi dedi ki:

  Manisa merkez de oturuyoruzz 3arkaaşız daha önce benzer işler yapdıkk bize yardım cı olurmusunuz

 8. Paketleme dedi ki:

  Senem Düzyol.3 kişilik ekibiz.daha önce çok iş yaptık.zamanında teslim edilir.

 9. Ek iş istiyoruz hepsine tüm kadro hazırız dedi ki:

  Manisa merkezdeyim. .daha oncede böyle bircok iş aldim yaptim.. Çocuk gelişimi mezunuyum el becerim yüksek. Ayni zamanda öğrenciyim 5 6 kişilik bi grubuz acil yanıt bekliyoruz..

 10. Dikis nakis paketleme tig isi vs dedi ki:

  Somada oturuyorum jer turlu el becerim var dikis nakış örgü tig idi acil ise ihtiyacım var donerseniz sevinirim

 11. fark etmez dedi ki:

  Evde ne is olsa yapabilirim

 12. Ek İş dedi ki:

  nikah şekeri, bebek mevlüt şekeri işi, davetiye katlama, kalem montajı, sabun üretimi, evde kutu katlama, sabun paketleme, kutu katlama, tespih dizme, davetiye hazırlama, evde yastık doldurma, , boncuk dizme gibi her türlü işi yaparim ekip olarak calisiyoruz kısa zamanda çok iş yapıp teslim edebiliriz

  nikah şekeri, bebek mevlüt şekeri işi, davetiye katlama, kalem montajı, sabun üretimi, evde kutu katlama, sabun paketleme, kutu katlama, tespih dizme, davetiye hazırlama, evde yastık doldurma, , boncuk dizme,

 13. Ek iş istiyorum dedi ki:

  Manisa Yunusemrede oturuyorum 6 kisilik bir ekibim var .Seri sekilde urun cikartabilirim.Acil donuş yaparsaniz sevinirim

  Ayakkabi dikimi,terlik dikimi,kablo yapimi,kalem montaj,mandal montaji,girgir montaji,tespih dizme,boncuk isleri,bileklik yapimi,emzik zinciri ve her turlu paketleme isi yapabilirim.

 14. El becerinin her ise yatkın hiç farketmiyor dedi ki:

  Acil işe ihtiyacımız var 6 kişilik kadrom var geri dönerseniz sevinirim soma da oturuyoruz

 15. El becerinin her ise yatkın hiç farketmiyor dedi ki:

  Acil işe ihtiyacımız var 6 kişilik kadrom var geri dönerseniz sevinirim

Sayfa başına git