Kosgeb Kütahya uygulamalı girişimcilik kursları ve iletişim telefonu(YENİ)

Kosgeb Kütahya uygulamalı girişimcilik kursları ve iletişim telefonu

Kosgeb Kütahya uygulamalı girişimcilik kursları ve iletişim telefonu
1 Eylül 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Kütahya Kosgeb kursları ve iletişim telefonu

Girişimciler için düzenlenen Kütahya KOSGEB uygulamalı girişimcilik kursları Kütahya ili ve Altıntaş, Domaniç, Dumlupınar, Emet, Gediz, Aslanapa, Çavdarhisar, Hisarcık, Pazarlar, Simav, Şaphane ve Tavşanlı içinde yapılmaya devam etmektedir. Ayrıca Kütahya merkezde veya Ağaçköy, Alipaşa, Bahçelievler, Balıklı, Zafertepe, Ziraat, Cedid, Cemalettin, Cumhuriyet, Börekçiler, Bozcahöyük,  Lalahüseyinpaşa, Maltepe, Maruf, Meydan, Müderris, Okmeydanı, Osmangazi, Mecidiye, Mehmetakifersoy,  Otuzağustos, Paşamsultan, Seyitler, Sultanbağı, Vefa, Dumlupınar, Pirler, Saray, Servi,  Eyliyaçelebi, Fatih, Fuatpaşa, Hacıazizler, Hamidiye, Ilıcakaplıcaları, İstiklal, Yenidoğan, Gaybiefendi, Gazikemal, Gültepe,  Yetmişbeşinciyıl, Yıldırımbeyazıt, Yoncalıkaplıcaları, Yunusemre, Yüzüncüyıl,  ikamet ediyorsanız uygulamalı girişimcilik kurslarına katılabilirsiniz. Kosgeb Kütahya uygulamalı girişimcilik kursları ve iletişim telefonu aşağıda 2017 kurs tarihine ulaşabilirsiniz.

Söz konusu il sınırları içerisinde yaşayan tüm girişimciler KOSGEB’in kurslarına katılarak kendi projelerini tanıtabilir ve tanıtılan projeler ile yüz binlerce liralık ücreti devlet tarafından alabilir. Kütahya şehir merkezi başta olmak üzere,  ilçelerinde ikametgah eden vatandaşların tamamı KOSGEB kurslarına katılabilmektedir. Bunun için girişimcilerin sadece güncel kurs tarihlerini takip etmesi ve bu kurs tarihlerine göre başvurularını yapmaları gerekmektedir. Kontenjanlar içerisinde yapılan başvurular sonucunda herkes ücretsiz olarak KOSGEB’den destek alabilme imkanına sahiptir.

KOSGEB KÜTAHYA MÜDÜRLÜĞÜ

75. Yıl Mh. Dumlupınar Bulvarı No:75/2 Merkez KÜTAHYA Eposta: kutahya@kosgeb.gov.tr  Tel:0274 266 20 94
Yukarıda belirtilen adres ve iletişim bilgileri KOSGEB Kütahya’nın genel müdürlüğünün güncel bilgilerdir. Söz konusu burada tüm KOSGEB kurs başvuruları yapılmakta olup detaylı bilgi için girişimcilerin bu adres ile irtibat kurmaları gerekmektedir.

Tavşanlı TSO – KOSGEB Temsilciliği

Yeni Mah. Arif ağa Sk. No: 2 Tavşanlı/Kütahya Tel:0274 614 13 81

Gediz TSO – KOSGEB Temsilciliği

Uluoymak Mah.. Nakipoğlu Cad. No:20 43600 Gediz/Kütahya Tel:0274 412 76 43
Yukarıda belirtilmiş olan adres ile Kütahya ilinin Gediz ilçesinde bulunan KOSGEB temsilciliğinin güncel iletişim bilgileridir. Gediz ilçesinde yaşayan tüm vatandaşlar burada ki irtibat bilgileri ya da adres bilgileri ile söz konusu temsilcilikten bilgi alabilir. Kurs kayıtları genel olarak müdürlüklerde yapılmakta olup kursların ilçe temsilciliklere taşınması ile buralarda vatandaşlar teşvik ücretleri almaya hak kazanabilir.

KOSGEB uygulamalı girişimcilik kurs tarihleri ve bilgileri

Çini cenneti Kütahya şehir merkezinde ya da ilçelerinde yaşayan tüm vatandaşlar katılacakları kurslar vasıtası ile projelerini anlatabilir ve 150 bin liraya kadar teşvik ücretlerini alabilir. Bilindiği gibi KOSGEB sayesinde binlerce kişinin önü açılmakta ve esnafa büyük destekler verilmektedir. Kütahya’da yaşayan girişimciler içinde hükümet KOSGEB desteği sunmaktadır. Eğer sizde burada yaşıyorsanız güncel kurs tarihleri aracılığı ile uygulamalı girişimcilik eğitimlerine katılabilirsiniz.

Kosgeb uygulamalı girişimcilik kursları 12/01/2017 güncelleme

Kurs 1;

Tarih: 23.01.2017 Başlangıç – 27/01/2017 Bitiş

Eğitim Yeri: KÜTAHYA KADIN İŞ GELİŞTİRME MERKEZİ (KİŞGEM) -TAVŞANLI YOLU 3. KM.
Eğitmen; AHMET BÜLENT GÜL
Açıklama; HEDEF KİTLE: KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN İŞKUR’A KAYITLI GERÇEK KİŞİLER OLUP EĞİTİM ÜCRETSİZDİR. MÜRACAT İÇİN İRTİBAT NUMARALARI:İŞKUR: 0 274 223 61 89. SİMAV TSO: 0 274 513 10 46.

Kurslara kayıt olmak isteyen vatandaşların mutlaka Kütahya KOSGEB genel müdürlüğüne gitmesi ve burada görüşme yapması gerekmektedir. KOSGEB’e duyulan ilgiye göre kurslar açılmakta olup bundan önceki kurslar incelendiğinde genel olarak KOSGEB Kütahya’nın her ay eğitim seminerleri verdiği görülmektedir. Kontenjan oldukça az olduğu için KOSGEB’e katılmak isteyen vatandaşların oldukça hızlı davranması gerekmekte olup resmi sitede belirtilen rakama göre 25 kişinin kursa katılabildiği görülüyor. Bu yüzden girişimcilerin bir an önce başvuru yapması gerekiyor. Yine KOSGEB’in resmi internet sitesi incelendiğinde Eğitimin uygulanacağı yerin Kütahya ve ilçenin Simav olduğu görülmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sayfa başına git