Kosgeb İş Planı Örnekleri 2017 (HİBE ALAN PROJELER)

Kosgeb İş Planı Örnekleri

Kosgeb İş Planı Örnekleri
31 Mart 2016 tarihinde eklendi, 145.632 kez okundu.


Kosgeb onaylı iş planı örnekleri

Kosgeb iş planı örnekleri; Daha önce kosgeb kredi başvurusu yapmış ve onaylanan, destek alan ve hibe kredisi verilen iş planı örneklerini sizlerle paylaştık. Yazımız içeriğinde word formatında cafe, kahvehane, büfe, giyim mağazası, dükkan, bakkal, market, lokanta, pastahane açmak için kreş açmak çeşitli örnekler mevcuttur.

Kosgeb onayı alan proje örnekleri

Kosgeb iş planı hazırlamak için uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmanız gerekmektedir.  32 saat süren bu eğitimde kosgeb iş planının nasıl hazırlanacağı ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Eğer iş planı hazırlamayı bilmiyorsanız, sitemiz üzerinden hazır iş planlarını inceleyebilirsiniz. Kosgeb iş planı örnekleri arasında size uygun iş planını tercih edebilirsiniz.

Word Formatında İş Planı Örnekleri

Aşağıda word uzantılı (.doc) Microsoft Office Word programı ile açılabilen iş planı örneklerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kosgeb boş word uzantılı iş projesi örnekleri

Kosgeb iş planı örnekleri arasında size uygun projeye bulamadıysanız, proje nasıl doldurulur gibi sorularınız için Kosgeb tarafından hazırlanan iş planı doldurma rehberinden yararlanabilirsiniz. Kosgeb Proje hazırlama rehberini indirebilirsiniz. Kosgeb işgem örnek iş planını yükleyebilirsiniz. Sizde bu örnekler üzerinde düzenleme yaparak, aklınızda ki iş fikri için bir proje hazırlayabilirsiniz.

Giyim mağazası açacak bir girişimci yukarıda bulunan örneğin ayakkabı mağazası projesini düzenleyerek kendi istediği şekle sokabilir ve 2017 yılında bu proje ile başvuru yapabilir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz projenin illaki sizin iş kurmak istediğiniz sektöre ait olması gerekmez. Gıda ticari ile uğraşan esnaflarımız birbirleri ile aynı sektöre sahip veya aynı nitelikteki projeleri düzenleyebilirler. Aynı alanda olmasa bile, örneğin bir inşaat malzemeleri firmasının hazırladığı projeden, aylık, 3 aylık ve yıllık hedefler örnek alınabilir.

Bazı esnaflarımızın daha önce aldıkları destekler hakkında 24 adet iş projesini https://www.esnafkredi.net/kosgeb-is-plani-ornekleri-hibe-kredi-alan-projeler/ isimli sitede görüntüleyebilir, bu desteği alma amaçlarını ve başarı hikayelerini değerlendirebilirsiniz.

Yukarıda bulunan hazır projeler ile 2017 yılında sizde geliştirmiş olduğunuz fikrinizle bir başvuru yapabilirsiniz. Ancak bunu öncesinde eğitime katılmanız ve hizmet merkezlerinin bildirmiş olduğu diğer faaliyetleri de yerine getirmeniz şarttır. 2017 yılında işyeri sahibi esnaflara verilecek olan 50 bin lira sıfır faizli kredi desteği için proje hazırlamanız gerekmez. Bu para destek amacıyla verilen geri ödemeli faizsiz bir destektir. Danışmanlık firmaları 2017 yılında ortalama 750-1000 TL. civarında bir para karşılığında proje hazırlamaktadırlar. Eğer bu konuda herhangi bir birikiminiz veya bilginiz yok ise, bu firmalarla da görüşmeniz mantıklı olacaktır.Etiketler:

Kosgeb İş Planı Örnekleri Konusuna 20 Yorum Yapıldı
 1. Hakan dedi ki:

  MERHABA

  Ben GÜZELLİK SALONU açmak istiyorum mümkünse örnek iş planı gönderebilirmisiniz

 2. Yildiz topal dedi ki:

  Simdi ben universite ogrencisiyim ve girisimcilik diye bir dersimiz var hoca bize bir yeni is fikri bulun ve bunun uzerine is plani dosyasi dolduracaksiniz dedi fikrimiz var kosgebe de sunmayi dusunuyoruz bu is planini hazirlamada bize yardimci olur musunuz

 3. Yildiz topal dedi ki:

  Merhaba bana yardimci olur musunuz rica etsem

 4. kombi klima teknik servis dedi ki:

  kombi klima teknik servisliği için iş planı varmıdır rica etsem

 5. Koyunları doğurup kasaplık kuzu üretimi dedi ki:

  Selamlar ben koyun çiftliği kurdum. Kasaplık kuzu üretimi yapıyorum. Şuanda yaptığım biraz hobi amaçlı. Koyunları 2yılda 3 doğum yaptırıyoruz. Gerçekten çok karlı bir iş ama kurulumu can yakıyor. Kosgeb girişimci belgem var. Koyunculuğa yani kuzu üretimine kosgeb destek oluyormu?

 6. Hali yikama dedi ki:

  Hali yikama fabrikasi acmak istiyorum is plani ornegi bulabilirmiyim yardimci olurmusunuz tesekkurler

 7. bayan çanta ve cuzdan atolyesi acmak istiyorum bununla ilgili kurs varmi dedi ki:

  Mükerrem er

 8. kargo acenteliği dedi ki:

  merhaba kargo acenteliği ile ilgili örnek iş planı var mıdır? Teşekkürler

 9. TUHAFİYE DÜKKANI AÇMAK İSTİYORUM dedi ki:

  kendim tuhafiye dükkanı açmak istiyorum, tuhafiye dükkanında destek veriyor musunuz?

  bilgi vermenizi rica ederim.

  teşekkürler.

 10. tuncer erörs dedi ki:

  Sevgili admin siteniz harika sizi tebrik ederim.Fakat ben danışman bir firma tarafından dolandırıldım. KOBİ-….. adlı firma tarafından hibe alacağım umudu ile 2580 tl dolandırıldım ben ve benim gibi on binlerce insan bu firma tarafından dolandırıldı.Lütfen bizim sesimiz olun lütfen
  ” KOBİ-…. adlı firma google reklam verip insanları kendi sitesine çekiyor ve kurumsal bir firmaymış ve devlet tarafından yetkiliymiş gibi numaralar ile insanları dolandırıyor…Lütfen bu yorumumu yayınlayın ve bizi paylaşın herkes bu dolandırıcı firmalar bilsin ve görsün.
  KOBİ -…. vb .dolandırıcı firmalar hakkında bu linkten bilgi alabilirsiniz.

 11. yumurta satışı dedi ki:

  şanlıurfa siverek ilçesinde kendi çiftliğimde gezen tavuklardan alınacak yumurta satışı üzerine iş kurmak istiyorum.

  1. iş planı hazırlama dedi ki:

   İş planlarınız hazırlaya biliriz.

 12. Kreş acmak dedi ki:

  Herkese yaptığınız destekten dolayı TSK ederiz bende kreş açmak istiyorum desteğinizi bekliyorum ve benimde bir is planına ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 13. Mert Eylül dedi ki:

  Merhaba. İş planınızı hazırlayabiliriz. Sadece 750.₺ ‘ ye hayallerinizi gerceklestirme olanağına sahip olun.

 14. Ahır hayvancılığı dedi ki:

  Ahır hayvancılığı ile ilgili projeler var mı ? 100 baş ve daha fazlası için gecerli bir proje sormaktayım.

 15. Terzi butik dedi ki:

  Bayan terzi ve butik açmak istiyorum bunun için iş planı örneğine ihtiyacım var .

 16. Ekmek firini dedi ki:

  Ekmek firini acmak istiyorum bunun ile ilgili is plani orneklerine ihtiyacim var

 17. Remzi YILDIZ dedi ki:

  İstanbul’da “Eğitim Danışmanlığı” işletmesi açmak istiyorum.Destek konusunda, sizden destek alabilir miyim?

 18. Kıran dedi ki:

  Organik tarım gübresi (solucan gübresi) üretip tarım bölgelerine pazarlamak istiyorum.festek alabilirmiyim

 19. Önder Kurt dedi ki:

  siteniz gayretli ve özenli olarak hazırlanmış, gayet güzel, gelişmelerle ilgili haberdar edilmek istiyorum, tşk ler, iyiçal.,

Sayfa başına git