Kosgeb İş Planı Örnekleri 2017 (HİBE ALAN PROJELER)

Kosgeb İş Planı Örnekleri

Kosgeb İş Planı Örnekleri
31 Mart 2016 tarihinde eklendi, 169.364 kez okundu.


Kosgeb onaylı iş planı örnekleri

Kosgeb iş planı örnekleri; Daha önce kosgeb kredi başvurusu yapmış ve onaylanan, destek alan ve hibe kredisi verilen iş planı örneklerini sizlerle paylaştık. Yazımız içeriğinde word formatında cafe, kahvehane, büfe, giyim mağazası, dükkan, bakkal, market, lokanta, pastahane açmak için kreş açmak çeşitli örnekler mevcuttur.

Kosgeb onayı alan hibe projeleri

Kosgeb iş planı hazırlamak için uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmanız gerekmektedir.  32 saat süren bu eğitimde kosgeb iş planının nasıl hazırlanacağı ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Eğer iş planı hazırlamayı bilmiyorsanız, sitemiz üzerinden hazır iş planlarını inceleyebilirsiniz. Kosgeb iş planı örnekleri arasında size uygun iş planını tercih edebilirsiniz.

Word Formatında İş Planı Örnekleri

Aşağıda word uzantılı (.doc) Microsoft Office Word programı ile açılabilen iş planı örneklerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kosgeb boş word uzantılı örnekler

Kosgeb iş planı örnekleri arasında size uygun projeye bulamadıysanız, proje nasıl doldurulur gibi sorularınız için Kosgeb tarafından hazırlanan iş planı doldurma rehberinden yararlanabilirsiniz. Kosgeb Proje hazırlama rehberini indirebilirsiniz. Kosgeb işgem örnek iş planını yükleyebilirsiniz. Sizde bu örnekler üzerinde düzenleme yaparak, aklınızda ki iş fikri için bir proje hazırlayabilirsiniz.

Giyim mağazası açacak bir girişimci yukarıda bulunan örneğin ayakkabı mağazası projesini düzenleyerek kendi istediği şekle sokabilir ve 2017 yılında bu proje ile başvuru yapabilir. Bilgisayarınıza indirdiğiniz projenin illaki sizin iş kurmak istediğiniz sektöre ait olması gerekmez. Gıda ticari ile uğraşan esnaflarımız birbirleri ile aynı sektöre sahip veya aynı nitelikteki projeleri düzenleyebilirler. Aynı alanda olmasa bile, örneğin bir inşaat malzemeleri firmasının hazırladığı projeden, aylık, 3 aylık ve yıllık hedefler örnek alınabilir.

Bazı esnaflarımızın daha önce aldıkları destekler hakkında 24 adet iş projesini https://www.esnafkredi.net/kosgeb-is-plani-ornekleri-hibe-kredi-alan-projeler/ isimli sitede görüntüleyebilir, bu desteği alma amaçlarını ve başarı hikayelerini değerlendirebilirsiniz.

Devlet destekli faizsiz esnaf kredisi çekebilirsiniz.

Yukarıda bulunan hazır projeler ile 2017 yılında sizde geliştirmiş olduğunuz fikrinizle bir başvuru yapabilirsiniz. Ancak bunu öncesinde eğitime katılmanız ve hizmet merkezlerinin bildirmiş olduğu diğer faaliyetleri de yerine getirmeniz şarttır. 2017 yılında işyeri sahibi esnaflara verilecek olan 50 bin lira sıfır faizli kredi desteği için proje hazırlamanız gerekmez. Bu para destek amacıyla verilen geri ödemeli faizsiz bir destektir. Danışmanlık firmaları 2017 yılında ortalama 750-1000 TL. civarında bir para karşılığında proje hazırlamaktadırlar. Eğer bu konuda herhangi bir birikiminiz veya bilginiz yok ise, bu firmalarla da görüşmeniz mantıklı olacaktır.Etiketler:

Kosgeb İş Planı Örnekleri Konusuna 26 Yorum Yapıldı
  1. FARHOD dedi ki:

    uluslararası kargo şirketi açmak istiyorum iş planı varsa gönderirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler

  2. Mutlu yildiz dedi ki:

    Arkadaşlarım.selamlar.ben bursadan mutlu yıldız.iş planı konusunda bir çok arkadaşimiz ciddi anlamda yardıma muhtaç ancak yardımcılık konusunda pek ilgili kimseyi görmedim.ve kendi irademle çok şeyi araştirdim.malesef yardımcı şirketler organizasyon kurmuş para üzerinden kişi başından çok parayla talepte bulunmuş ve kesin olarak kazanan kişilerde yok.bu gerçek ihtiyacı olan insanlarımızın eli kolu kim olcak diye düşündüm.ve susamiyorum.bir yeni bahar geldi insanımıza bu bahar gerçek insanlarımızın bahardir diye iclendim.burdaki arkadaşlar ve diğer alandada ilan yorumlarını bıraktım.bana ulaşmanızı istedim birlik olup tüm iş planlarını birlikte halledelim.merkezi.sistemini.ben.şahsim.olarak.herkese.faydali.bir.toplum.adami.olarak.bu.yardimlasmayi.malazgirt.seyit.hasan.tornu.olarak1071tarihinin.en.guzel.dedelerin.tirunlari.olarak.2023cumuze.herkesimin.ankayacaği.dilden.ve.gercek.manada.insanlarimizin.bize.ihtiyaci.olduğunu.anladim.hepbirliyi yakalaya biliriz.vap.sap.gurubu.bi.başka.gurup.kurup.her sorunumuz.halletmeye.calisalim.bir.insan.kazanalim.hep.hep.para.deyil.bakin.insan.bulamiyoruz.istişarelerimize.kendim20yildir.sayisiz.mekan actim.her.alanin.iş.planini.oluşturabiluriz.cayimiz.kuru.ekmeyimuzi.paylasiruz.saygilarimla.şerefle.iftarciyim

Sayfa başına git