Kosgeb iş planı örnekleri 2017 (BU ÖRNEKLERE HİBE VERİLDİ)

Kosgeb iş planı örnekleri

Kosgeb iş planı örnekleri
31 Mart 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Kosgeb onaylı iş planı örnekleri

Kosgeb iş planı örnekleri; Daha önce kosgeb kredi başvurusu yapmış ve onaylanan, destek alan ve hibe kredisi verilen iş planı örneklerini sizlerle paylaştık. Yazımız içeriğinde word formatında cafe, kahvehane, büfe, giyim mağazası, dükkan, bakkal, market, lokanta, pastahane açmak için kreş açmak çeşitli örnekler mevcuttur.

Kosgeb onayı alan proje örnekleri

Kosgeb iş planı hazırlamak için uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmanız gerekmektedir.  32 saat süren bu eğitimde kosgeb iş planının nasıl hazırlanacağı ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Eğer iş planı hazırlamayı bilmiyorsanız, sitemiz üzerinden hazır iş planlarını inceleyebilirsiniz. Kosgeb iş planı örnekleri arasında size uygun iş planını tercih edebilirsiniz.

Word Formatında İş Planı Örnekleri

Aşağıda word uzantılı (.doc) Microsoft Office Word programı ile açılabilen iş planı örneklerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kosgeb boş word uzantılı iş projesi örnekleri

Kosgeb iş planı örnekleri arasında size uygun projeye bulamadıysanız, proje nasıl doldurulur gibi sorularınız için Kosgeb tarafından hazırlanan iş planı doldurma rehberinden yararlanabilirsiniz. Kosgeb Proje hazırlama rehberini indirebilirsiniz. Kosgeb işgem örnek iş planını yükleyebilirsiniz. Sizde bu örnekler üzerinde düzenleme yaparak, aklınızda ki iş fikri için bir proje hazırlayabilirsiniz.

Giyim mağazası açacak bir girişimci yukarıda bulunan örneğin ayakkabı mağazası projesini düzenleyerek kendi istediği şekle sokabilir ve 2017 yılında bu proje ile başvuru yapabilir.

Yukarıda bulunan hazır projeler ile 2017 yılında sizde geliştirmiş olduğunuz fikrinizle bir başvuru yapabilirsiniz. Ancak bunu öncesinde eğitime katılmanız ve hizmet merkezlerinin bildirmiş olduğu diğer faaliyetleri de yerine getirmeniz şarttır. 2017 yılında işyeri sahibi esnaflara verilecek olan 50 bin lira sıfır faizli kredi desteği için proje hazırlamanız gerekmez. Bu para destek amacıyla verilen geri ödemeli faizsiz bir destektir. Danışmanlık firmaları 2017 yılında ortalama 750-1000 TL. civarında bir para karşılığında proje hazırlamaktadırlar. Eğer bu konuda herhangi bir birikiminiz veya bilginiz yok ise, bu firmalarla da görüşmeniz mantıklı olacaktır.ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. kargo acenteliği dedi ki:

  merhaba kargo acenteliği ile ilgili örnek iş planı var mıdır? Teşekkürler

 2. TUHAFİYE DÜKKANI AÇMAK İSTİYORUM dedi ki:

  kendim tuhafiye dükkanı açmak istiyorum, tuhafiye dükkanında destek veriyor musunuz?

  bilgi vermenizi rica ederim.

  teşekkürler.

 3. tuncer erörs dedi ki:

  Sevgili admin siteniz harika sizi tebrik ederim.Fakat ben danışman bir firma tarafından dolandırıldım. KOBİ-….. adlı firma tarafından hibe alacağım umudu ile 2580 tl dolandırıldım ben ve benim gibi on binlerce insan bu firma tarafından dolandırıldı.Lütfen bizim sesimiz olun lütfen
  ” KOBİ-…. adlı firma google reklam verip insanları kendi sitesine çekiyor ve kurumsal bir firmaymış ve devlet tarafından yetkiliymiş gibi numaralar ile insanları dolandırıyor…Lütfen bu yorumumu yayınlayın ve bizi paylaşın herkes bu dolandırıcı firmalar bilsin ve görsün.
  KOBİ -…. vb .dolandırıcı firmalar hakkında bu linkten bilgi alabilirsiniz.

 4. yumurta satışı dedi ki:

  şanlıurfa siverek ilçesinde kendi çiftliğimde gezen tavuklardan alınacak yumurta satışı üzerine iş kurmak istiyorum.

 5. Kreş acmak dedi ki:

  Herkese yaptığınız destekten dolayı TSK ederiz bende kreş açmak istiyorum desteğinizi bekliyorum ve benimde bir is planına ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 6. Mert Eylül dedi ki:

  Merhaba. İş planınızı hazırlayabiliriz. Sadece 750.₺ ‘ ye hayallerinizi gerceklestirme olanağına sahip olun.

 7. Ahır hayvancılığı dedi ki:

  Ahır hayvancılığı ile ilgili projeler var mı ? 100 baş ve daha fazlası için gecerli bir proje sormaktayım.

 8. Terzi butik dedi ki:

  Bayan terzi ve butik açmak istiyorum bunun için iş planı örneğine ihtiyacım var .

 9. Ekmek firini dedi ki:

  Ekmek firini acmak istiyorum bunun ile ilgili is plani orneklerine ihtiyacim var

 10. Remzi YILDIZ dedi ki:

  İstanbul’da “Eğitim Danışmanlığı” işletmesi açmak istiyorum.Destek konusunda, sizden destek alabilir miyim?

 11. Kıran dedi ki:

  Organik tarım gübresi (solucan gübresi) üretip tarım bölgelerine pazarlamak istiyorum.festek alabilirmiyim

 12. Önder Kurt dedi ki:

  siteniz gayretli ve özenli olarak hazırlanmış, gayet güzel, gelişmelerle ilgili haberdar edilmek istiyorum, tşk ler, iyiçal.,

Sayfa başına git