KOSGEB Gümüşhane Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve İletişim Bilgileri

KOSGEB Gümüşhane Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve İletişim Bilgileri

KOSGEB Gümüşhane Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve İletişim Bilgileri
17 Eylül 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Gümüşhane Kosgeb Kurs Tarihi ve İletişim Bilgileri

KOSGEB Gümüşhane Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ve İletişim Bilgileri hakkında bilgi almak isteyenler 2017 yılında  Gümüşhane de Kosgeb kursu şuan için verilmemektedir.

Gümüşhane Kosgeb kursu

KOSGEB Gümüşhane ilinde yaşayan herkes için uygulamalı girişimcilik eğitimleri vermekte ve bu eğitimden sonra adaylara binlerce liralık teşvik ücretleri vererek herkese destek sağlamaktadır. 32 saat süreli tamamen ücretsiz olarak verileb Kosgeb kurslarından alınan sertifika ile girişimcilere verilen 50 bin lira ger ödemesiz hibe 100 bin lira faizsiz geri ödemeli kredi alınamktadır. Kursa katılım gösteren girişimci sertifikası sahibi olanlar hazırladıkları iş planı ve projelerini desteklenen sektörlerden birinde yaparak bu hibe desteklerden yararlanabilirler.

Gümüşhane merkezde ve Torul, Kelkit,  Kürtün, Köse ve Şiran semtleri ile Eskibağlar, Çamlıca, Süleymaniye, Ekinciler, Hasanbey, Esentepe, Canca, Karaer, Fatih, Gaziler, Bağlarbaşı, Hacıemin, Osman Gazi, İnönü, Karşıyaka, Mezire, Oltanbey, Özcan mahallelerinde ikamet ediyor iseniz, işyeri açmak isteyenlere verilen girişimcilik kurslarına dahil olabilir ve sertifikanızı alarak hibe başvurusu yapabilirsiniz.

Güncel Gümüşhane kurs tarihlerini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Gümüşhane KOSGEB iletişim ve irtibat numaraları

Gümüşhane ilinde açılacak Kosgeb kursu için 30 kişilik sınıf için gerekli başvuru sayısı alındıktan sonra kurs açılacak ve eğitimler verilmeye başlanacaktır. Başvuru sayısı yetersiz olan illerde kurslar düzenlenmemektedir.

KOSGEB Gümüşhane Hizmet Merkezi Müdürlüğü; Adres :Bağlarbaşı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi Belediye İş Hanı Numara: 60/A Gümüşhane/ Merkez Telefon Numarası : 0 456 233 74 44

Gümüşhane Ticaret Sanayi Odası Sinerji Odağı (T1) ; Adres: Atatürk  Caddesi Numara:4 Gümüşhane/ Merkez Telefon Numarası : 0 456 213 11 12ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sayfa başına git