Kosgeb Gaziantep iletişim bilgileri ve kurs tarihleri (YENİ ADRES)

Kosgeb Gaziantep iletişim bilgileri ve kurs tarihleri

Kosgeb Gaziantep iletişim bilgileri ve kurs tarihleri
31 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Gaziantep Kosgeb  kurs tarihleri iletişim bilgileri

KOSGEB Gaziantep merkez ve Şahinbey, Şehitkamil beldelerinde ikamet edenler için uygulamalı girişimcilik eğitimleri devam etmektedir. Kurs tarihlerini incelemek isterseniz, Araban  – Nizip – İslahiye – Karkamış- Nurdağı – Oğuzeli – Şahinbey – Şehitkâmil – Yavuzeli ilçelerinde veya şehir merkezinde ikametgah eden vatandaşlar bölgede bulunan KOSGEB kurslarına katılabilmektedir.  Kurslar genelde Gesob hizmet binasında verilmektedir.

Gaziantep KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimi kursları

Söz konusu kurslar belli tarihler arasında eğitimler vermekte ve bu eğitimler için hiçbir ücret almadan herkese gerekli bilgileri aktarmaktadır. KOSGEB’in sunmuş olduğu eğitim programları oldukça kısa sürmekte olup bu proje sayesinde sınırsız sayıda kişi yüz binlerce liralık destek bulmaktadır.

KOSGEB Gaziantep güncel kurs tarihleri 2017

Gaziantep şehir merkezinde ya da ilçelerin yaşayan kişiler KOSGEB kurslarına katılmak istiyorlarsa ne yapmaları gerekiyor? Öncelikle KOSGEB Gaziantep’in açmış olduğu güncel kurs tarihlerinin incelenmesi gerekmektedir. Şu anda yapılan incelemeler doğrultusunda KOSGEB Gaziantep’in güncel olarak açmış olduğu kurs olmadığı görülmektedir. Araya Kurban Bayramı tatilinin girmesi ile kurs tarihleri ileri bir tarihe ertelenmiş olarak görülmektedir.
KOSGEB’in resmi internet sitesinde yer alan bilgiler incelendiğinde Gaziantepte en yakın tarihte yapılacak olan kurs başvuru tarihinin 16/01/2017 olarak görülmektedir. Son başvuru tarihi ise 28 /11/ 2017 olarak görülüyor. Başvurular için KOSGEB Gaziantep ile görüşme yapmalısınız.

KOSGEB Gaziantep adres ve iletişim numaraları

Gaziantep Üniversitesi TEKNOPARK Yerleşkesi Blok No:4/C 27260 Şahinbey / GAZİANTEP
Eposta: gaziantep@kosgeb.gov.tr
Tel:0342 235 01 15
Fax: 0342 235 18 55
Yukarıda belirtilmiş olan adres Gaziantep KOSGEB’in Genel Müdürlülük güncel adresidir. Bu adres aracılığı ile girişimciler başvurularını ücretsiz olarak yapabilmekte olup irtibat numaraları aracılığı ile de KOSGEB Gaziantep kurumuyla görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nizip TO – KOSGEB Temsilciliği

İstasyon Mahallesi İstasyon Caddesi No:2 27700 Nizip/GAZİANTEP
Eposta: nizipsinod@kosgeb.gov.tr
Tel:0342 517 10 11
Fax: 0342 512 10 36
Yukarıda belirtilmiş olan adres ise KOSGEB Gaziantep’e bağlı Nizip TO KOSGEB Temsilciliği iletişim bilgileri ve irtibat bilgileridir. Nizip, Gaziantep ilinin bir ilçesi olmak ile beraber burada da KOSGEB tarafından belirlenmiş olan tarihler de eğitim kursları verilmektedir. Kısa süre içerisinde verilen eğitim kursları sayesinde girişimciler yüz binlerce liralık ücreti teşvik olarak alabilmektedir.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sayfa başına git