Kosgeb büfe iş planı örneği ONAYLI ÖRNEKLER

Kosgeb büfe iş planı örneği

Kosgeb büfe iş planı örneği
4 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Kosgeb büfe iş planı örneği

Kosgeb büfe iş planı örneği  ile Kosgeb hibe kredisi ile büfe açmak istiyorsanız iş planlarına bir göz atın.

Kosgeb tarafından verilen 50  bin lira hibe 100 bin TL faizsiz kredi imkanlarından yararlanacak olan küçük esnafların açacakları büfe işletmelerinin giderlerinin karşılanması için yararlanabilecekleri Hibe ve faizsiz kredileri Kosgeb’ e başvuru yapmaları halinde alabilirler.

Kosgeb büfe iş planı nasıl  hazırlanır

Kosgeb Konaklama, yiyecek, içecek  hizmet sektöründe hibe desteği vererek Büfe açmak isteyenlerin işletme giderlerini karşılamaktadır. Büfe açacak olan girişimciler KOSGEB’in istediği şartları yerine getirerek hibe kredi alabilirler. Kosgeb girişimcilerden Uygulamalı girişimcilik eğitimine katılmalarını istemektedir. Kosgeb ve İş-kur tarafından düzenlenen ve yürütülen Uygulamalı girişimcilik eğitimine girecek olan girişimcilere verilen sertifika ve hazırladıkları iş planları ile başvuru yapan girişimcilere Yeni girişimci destek programı kapsamında verilen genç girişimci desteği 50 bin lira hibe 100 bin lira faizsiz kredi alabilirler.

İş planı hazırlamak konusunda bilgilerin öğretildiği uygulamalı girişimcilik kursunu başarılı bitiren kursiyerler uzmanlardan aldıkları bilgiler ile büfe açmak için iş planı projesi hazırlayabilirler. İş planı hazırlama konusunda danışmanlık hizmeti veren firmaların yardımı ile de iş planı projesi hazırlayabilirler.

Devlet desteği ile büfe market  manav, şarküteri işyerlerinin açılmasında Kosgeb 50 bin lira hibe desteği sağlıyor. Ayrıca bayilik veren firmalar ile görüşerekte ekomini büfe, market açılması için Kosgeb hibe kredilerinden yararlanılabilmektedir. Mevcut büfe, marketi olan işyeri sahipleri ise isterlerse Kosgeb’e başvuruda bulunarak hazırladıkları iş planlarını Kosgeb’e sunarak işyeri büyütme kredisi olan 100 bin TL’den yararlanabilirler.

Kosgeb kredisi almak için iş  planı hazırlama

Kosgeb büfe iş planı örneği hazırlamak için Kosgeb veri tabanına kayıt olmak gerekir. Kayıtlı olan girişimciler Kosgeb tarafından hazırlanan örnek boş iş planı üzerinden iş planı hazırlayarak başvuruda bulunabilirler. Hibe krediler ile açılacak büfe işletmesinin giderlerinin karşılanması için girişimciler iyi bir iş planı hazırlamak zorundadır. Kosgeb uzmanları iş planlarını değerlendirmektedir. Değerlendirmelerden geçen iş planlarının onay alabilmesi için mutlaka büyümeyi hedeflemesi ve pazarının iyi olması şarttır. Bu özellikleri göz önüne alarak hazırlanan iş plan projeleri Kosgeb’ten onay alabilir. Kosgeb tarafından daha önceden onay almış büfe, market, cafe, giyim mağazası açmak için hazırlanan  iş planı projelerinden yararlanarak nitelikli bir iş planı hazırlayabilirsiniz.

KOSGEB onay almış iş projeleri iNDİR!

Girişimciler iyi bir iş planı hazırlamak için örnek iş planı projesi aramaktadır. Sitemiz üzerinden onay almış kosgeb iş planı projesi  örneklerinden yararlanarak büfe açmak için iş planı hazırlayabilirsiniz.

Sizde büfe açmak için iş planı örneği arıyorsanız sitemiz üzerinde iş planı örneklerine ulaşabilir, dışarıdan danışmanlık hizmeti veren firmalara başvuru yaparak ta iş planı hazırlayabilirsiniz.ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sayfa başına git