Kilis evlere iş veren firmalar (GÜNCEL LİSTE)

Kilis evlere iş veren firmalar

Kilis evlere iş veren firmalar
28 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.036 kez okundu.


Kilis evlere iş veren firmalar 2017

Akdeniz Bölgesinin Güney Doğusunda kalan sınır illerden bir tanesi Kilistir. Kilisin toprakları oldukça verimli olduğu için tarım pek çok ailenin geçim kaynağıdır. Özellikle buğday ve zeytin en çok yapılan tarım işlerinden bazılarıdır. Merkez ve merkeze yakın bölgelerde yaşayan yerli halk pek çok yöntem ile geçimini sağlamaya çalışırken Kilis’in kırsal bölgelerinde yani köylerinde yaşayanlar genel olarak tarım ve çiftçilik aracılığı ile kazanç elde etmektedir. Kilis’in Elbeyli, Polateli, Musabeyli olmak üzere 3 ilçesi bulunmaktadır. Evlerinde ek iş yapmak isteyenler Kilis sınırları içerisinde yaşıyor olmaları yeterlidir. Kilis’in toprağı oldukça verimli olduğu için aslında bu bölgede yaşayanlar topraktan yararlanarak evinde iş yapabilir. Size bu yazımızda Kilis evlere iş veren firmalar, Kilis’te evde ne iş yapılır, Kilis evlere iş veren firmaların listeleri gibi bazı bilgiler vereceğiz.

mandal

Kilis’de evlere iş veren firmalar

Geçinmenin gider zorlaştığı ve pek çok ürünün pahalandığı şu dönemde herkes evine daha fazla para getirmenin derdinde. Kimi çalışanlar ek iş yaparak daha fazla para kazanırken ev hanımları da artık iş dünyasına atıldı. Bunun yanı sıra evlere iş veren firmaların sayısının da artması ile eve destek olmak isteyen kişilerin sayısında da büyük bir artış meydana geldi. Bu yazımızda sizlere Kilis’de ne gibi işlerin yapılabileceğiniz ve evlerinde iş yapmak isteyenlerin neler yapması gerektiğinden bahsedeceğiz.

Eğer sizlerde Kilis’in şehir merkezi başta olmak üzere ilçesi ya da kırsal kesimlerde kalan bir bölgesinde yaşıyorsanız evinizde oturduğunuz yerden iş yaparak para kazanabilirsiniz. Örneğin; evde tel toka paketleme veya mandal montaj işleri yaparak ciddi miktarda kazanç elde edebilirsiniz. Yapacağınız tüm paketleme işleri sayesinde parça başı ciddi gelirler elde edebilir ve aile bütçenize destek olabilirsiniz. Eğer sizlerde titiz şekilde firmalardan alınacak olan işleri dikkatli şekilde yaparım diyorsanız yazımızı dikkatli şekilde okuyunuz. Alacağınız işler ile aylık bin 500 – 2 bin lira gibi ciddi meblaĞlarda kazanç elde edebilirsiniz.

Yukarıda Kilis’de evde yapılabilecek işlerin birkaçından bahsettik. Sizler için evlerde işlerin nasıl yapıldığını anlamanız için evde tel toka paketleme işinin nasıl yapıldığını anlatan bir yazı hazırladık.

Evde tel toka paketleme işi yaparak para kazanmak

telKilis’in her hangi bir bölgesinde yaşıyor ve evinizde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız örnek olarak tel toka paketleme işi yaparak ciddi miktarlarda gelir elde edebilirsiniz. Peki bu iş nasıl yapılıyor? İşte sizin için örneklerle anlatımımız.

Öncelikle evinizde tel toka paketleme işi yapmak istiyorsanız firmalar ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. Anlaşmanızı yaptıktan sonra evinizde binlerce tel toka gelecektir. Bu miktar sizin yapacağınız anlaşmaya göre değişir. Birkaç bin tel tokada gelebilir yüz binlerce tel tokada gelebilir. Yapacağız işlemler oldukça basittir. Kutudan sayarak tel tokaları çıkartacak ve paketlere koyacaksınız. Paketlere genel olarak 10 veya 20 tel toka koyulmaktadır. Paketler şeffaf poşet tarzı olduğu gibi kağıda koyma tarzında da olabilir. Bu da firmadan firmaya göre değişmektedir. Yapacağınız her paketleme işinde para kazanırsınız.

Kilis merkez ve ilçelerine evlere iş veren firmalar ile iletişim kurmak

Kilis’in merkezi ve her hangi bir bölgesinde yaşıyorsanız evinizde iş yaparak oldukça iyi paralar kazanabilirsiniz. Tabi şimdi pek çok kişinin merak ettiği sorunun cevabının da verilmesi gerekiyor. O da Kilis merkez ve ilçelerine evlere iş veren firmalar ile nasıl iletişim kurulacağıdır. Firmaları teker teker ziyaret ederek iş toplamanıza gerek yoktur. Yapmanız gereken sadece aşağıda ki yorum bölümüne oturduğunuz yeri, kendinizi ve iletişim bilgilerinizi yazarak yorum bırakmanız yeterlidir. Firmalar kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Davatiye katlama kına paketleme toka paketleme dedi ki:

  Kilis merkezde oturuyorum ve elim bu tür işlere çok yatkın alacağım işte sorumluluk sahibi bir insanım ve zamanında teslim ederim dönüş yaparsanız sevinirim

 2. paketleme dedi ki:

  lütfen paketleme vb işler varsa dönüş yapabilir misiniz?

 3. Paketleme montaj dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var daha önce paketleme işleri yaptım lütfen irtibata gecelim teslimatlar hızlı bi şekilde yapılır 3 kişilik ekibim var

 4. Boncuk yada tel Toka paketleme dedi ki:

  Kilis merkezdeyim her türlü paketleme işini zamanında yapabilirim evime ek gelir sağlamak istiyorum

 5. Boncuk yada tel Toka paketleme dedi ki:

  Kilis merkezde oturuyorum paketleme ve Montaj işlerini evimde çok rahat yapabilirim müsaitim ek gelir sağlamak aile bütçeme destek olurum

 6. Boncuk yada tel Toka paketleme dedi ki:

  Kilis merkezdeyim paketleme ve Montaj yapabilirim

 7. Boncuk yada tel toka paketleme isi dedi ki:

  Ise ihtiyacim var cevremde var isi vaktinde teslim etme garantisi verebilirim en kisa zamanda donmenizi Rica ederim

 8. Davatiye katlama boncuk dizme kına paketleme toka paketleme dedi ki:

  Biz 5 kişilik bir grubun her türlü işi yapabiliriz daha öncede bu işler ile uğraştık eliniz gayet hızlıdır zamnnda teslim ederiz çok ihtiyacımz var lütfen dönüş yapınız

 9. Boncuk yada tel toka paketleme dedi ki:

  Evde boncuk isi yapabilirim yada paketleme daha once yapmisyim

 10. Paketleme montaj boncuk herşey olur dedi ki:

  Daha önce de evde iş yaptım şimdi de herhangi evde paketleme,montaj,boncuk işi yapabilirim. Dönüşünüzü bekliyorum

Sayfa başına git