Gaziantep Şahinbey evde iş veren firmalar (GÜNCEL İLANLAR)

Gaziantep Şahinbey evde iş veren firmalar

Gaziantep Şahinbey evde iş veren firmalar
1 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.834 kez okundu.


Gaziantep Şahinbey evde ek iş ilanları ve iş veren yerler

Gaziantep Şahinbey evde iş veren firmalar Şahinbey, Büyükşahinbey, Cevizli, Burç semtlerinde evde ek iş imkanından yararlanmak isteyenlere iş imkanları sağlıyor. Şahinbey, Kuşcu, Morcalı, semtlerinde bu firmalara rastlanabilir. Gaziantep ilimizin bir ilçesi olan Şahinbey 900 bine yaklaşan nüfusu ile ülkemizin en kalabalık ilçeleri arasında ilk üçe girmeyi başarmıştır. İl merkezine olan yakınlığından dolayı küçük sanayi siteleri ile ekonomisi gelişmiş bir ilçedir. Genel itibari ile temizlik malzemeleri, gıda ürünleri ve dokuma alanında küçük işletmelere sahiptir. Bulunduğu bölge itibari ile zengin ve çeşitlilik arz eden kültür zenginliğine sahip olan Şahinbey yöresel yemekleri ve meşhur Antep baklavalarıyla tüm ülkeye adını duyurmaktadır.

Kosgebkredisi.com sitemizde daha önce de Gaziantep Şahinbey evde iş veren firmalar konusunda bahsetmiştik. Burada yaşayan insanların birçoğu tarım ürünleri yetiştiriciliği veya imalat sanayide çalışarak geçimini karşılamaktadır. Fakat her yerde olduğu gibi bu bölgemizde de zaman zaman ekonomik sıkıntılar olmakta ve insanlar ay sonunu getirmekte zorlanmaktadır. Bu gibi durumlarda insanların ilk aklına gelen ek iş yaparak para kazanmak ve ekonomik sıkıntıları biraz olsun rahatlatmak olmaktadır. Ev hanımlarının aile ekonomisine katkıda bulunmak için aradığı bu ek işlerin başında evde bir şeyler üretmek ve para kazanmak gelmektedir. İnternetten arama yapan bayanların karşısına bu tür işler veren bir çok firma çıkmaktadır. Bu tür işlerin bazıları el becerisi gerektirse de bazı işler herkesin yapabileceği türden basit işlerdir. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanlara yönelik yüzlerce işten kendinize en uygun olanını seçmeniz gerekmektedir. Sahip olduğunuz el becerilerinize göre iş aramanız her zaman size en uygun olan işi bulmanızda yardımcı olacaktır.

Şahinbey evde anahtarlık işi veren firmalar

Evde ek iş yapmak isteyenlerin veya boş zamanlarında bir şeyler üretip para kazanmak isteyenlerin rahatlıkla yapabilecekleri işlerin başında anahtarlık birleştirme işi gelmektedir. Ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği bu iş sayesinde aile ekonomilerine katkıda bulunabilirler. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaparak rahatlıkla bu işi yapan firmaları bulabilirsiniz. Anlaşma sağlayabilirseniz firma kargo aracılığıyla parçalar halindeki anahtarlıkları tarafınıza gönderecektir. İstenilen adet ve modeldeki anahtarlık malzemelerini birleştirerek poşetlemeniz gereken bu iş sayesinde aylık ortalama 300-500 lira gibi bir para kazanmanız mümkün. Aile bireyleri, komşularınız veya arkadaş çevrenizden oluşturabileceğiniz küçük guruplar sayesinde firmalardan yüksek adetlerde sipariş alarak gelirinizi arttırmanız mümkündür. Bu işi ilk defa yapacaklar için çok basit gözükse de zamanla sıkıcı olabilecek olan bu iş sabır istemektedir. İlerleyen zamanlarda bu işi kendiniz için yapabilecek firmalara ulaşmanız da mümkün olacaktır. Şahinbey’e yılda binlerce turist gelmektedir ve bir çok insan için geçim kaynağı olan bu turistlere yönelik iş yapabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgenin tarihi ve meşhur olan şeylerin resim veya amblemlerinden yaptıracağınız anahtarlık parçalarını birleştirerek bulunduğunuz bölgede hediyelik eşya satan dükkanlara satabilirsiniz. Hatta üretmiş olduğunuz anahtarlıkları insanların kalabalık olduğu tarihi mekanlar veya alışveriş merkezlerinin giriş kapılarına yakın yerde açacağınız küçük birer sergi ile kendinize satabilir ve çok daha faza para kazanabilirsiniz. İnsanların çoğu tarafından küçümsenen bu tür işlerin kar marjları çok yüksek olduğundan getirisi tahmin edemeyeceğiniz kadar çoktur. Bu iş sayesinde borçlarınızı ödeyebilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Şahinbey evde kutu katlama işi en çok verilen işlerden biridir.

Şahinbey evde kalem işi veren firmalar ve iş ilanları

Yıl başında olmak üzere bir çok firma hediye, reklam ve promosyon olarak müşterilerine firma logolu kalem hediye etmektedir. Bu sayede yüzlerce firma ile bunların montaj ve paketlemesini yapan binlerce insana iş kapısı sağlamaktadırlar. Yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde bir çok firma bu ürünler için sipariş vermektedir. Üretimi yapacak olan firmalar yeni yıla bu ürünleri yetiştirme çabasındadırlar. Firmalar ürettikleri bu ürünlerin yeni yıla yetişmesi için evde çalışarak para kazanmaya çalışan insanların iş gücünü kullanmak istemektedir. Bu iş gücü diğer çalışanlara göre daha ucuz olduğu için firmaların ilk tercihi olacaktır. Sizde evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem bayanların hemde erkeklerin rahatlıkla yapabileceği bu iş sayesinde ayda ortalama 400-600 lira gibi bir gelir elde etmeniz mümkün. İnternet üzerinden bu işi yapar firmalara ulaşabilirsiniz. Bu işi evde kendi başınıza yapabileceğiniz gibi 3-5 kişilik küçük guruplar kurarak da yapabilirsiniz. Genellikle parça başı ücreti 10 kuruş verildiği bu işlerden ne kadar kazanacağınız biraz sizin veya grubunuzun performansına bağlıdır. Anlaştığınız firma tarafından evinize kargo ile gönderilecek olan kalem malzemelerini istenildiği gibi birleştirip ambalajlamak ibaret olan kalem işi çok büyük el becerisi gerektirmeyen basit ev işleri gurubundadır. Günde 3-4 saatinizi ayırabilirseniz bu işi yapabilir vede para kazanabilirsiniz. Bu işi veren firmaların en çok dikkat ettiği olay verilen siparişlerin zamanında ve eksiksiz olarak teslim edilmesidir. İşinizin devamlılığı konusunda bu olaya önem vermek zorundasınız.

Şahinbey evde kozmetik ürünler işi veren firmalar

Bayanların vazgeçilmez ürünleri arasındaki kozmetik ürünleri satarak para kazanmak isteyen bayanların bu iş sayesinde çok para kazandığını görmemiz mümkün. Bayanlar tarafından çok tercih edilen kozmetik ürünleri satmakta fazla zorlanmayacaksınız. Bu işi yapmak isteyen bayanlara avon ve oriflame firmaları kolaylıklar sağlamaktadır. Ücretsiz olarak üye olabileceğiniz bu firmaların ürünlerini satan temsilcilerine satış yaptığı miktarın %30 ‘unu kar olarak vermektedir. Bu işi yapacak olan bayanların biraz aktif olması gerekmektedir. Bayanların gün tabir ettikleri buluşmalarına giderek rahatlıkla bu ürünleri sergileyip satabilirsiniz. İnternet üzerinden temsilcilik alabileceğiniz gibi isterseniz telefon ederek gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz. Firma tarafından gönderilen katalog ve dene ürünlerinin firma tarafından gönderilmesi ile yapabileceğiniz bu iş sayesinde ürünlerini pazarlayıp satmalısınız. Bazı temsilciler tarafından bayanların en çok tercih ettiği ürünler firma tarafından önceden sipariş verilmekte ve bulundukları bölgenin kalabalık mekanlarında küçük stantlar açılarak insanların dikkatini çekerek ürünlerini satmaktadırlar. Bu iki seçenekten hangisi size daha mantıklı geliyor ise bundan bir tanesini deneyebilirsiniz. Zarar etme gibi hiçbir riskinizin olmadığı kozmetik ürün satışı sayesinde para kazanarak aile ekonomisine ciddi katkılar verebilirsiniz. Bu kozmetik ürünleri sadece bayanlara yönelik düşünmemiz gerekmektedir. Bakımlı erkeklerin bu ürünlere olan ilgisi gayet fazladır. Bu işi eşiniz ile birlikte yaparak hem bayan hemde erkek müşterilere ulaşabilir ve daha fazla ürün satabilirsiniz. Bu tür ürünleri sadece ev hanımlarının işi olarak kısıtlamak yanlış olur. Üniversitede okuyan öğrencilerin okul masraflarını karşılamak için bu işi rahatlıkla yapabileceklerini söylemeliyim. Okul ve ders dışındaki boş zamanlarını değerlendirerek bu işi yapabilir ve eğitimi için gerekli olan parayı bu iş sayesinde kazanabilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. sabun paketlem dedi ki:

    ise ihtiyacim var

  2. Nikah şekeri veya kına paketleme kürdan paketleme dedi ki:

    Lütfen banada yardımcı olursanız sevinirim evim kira eşim işsiz 3 tane çocuk okutuyorum evde paketleme işini yaparsam en azından çocuklarımın ihtiyacı ve evimin kirasını öderim

Sayfa başına git