ETİMESGUT EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR 2017 ANKARA

ETİMESGUT EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR 2017

ETİMESGUT EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR 2017
27 Ekim 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Ankara Etimesgut evlere iş veren firmalar 2017

Başkent Ankara’nın ilçelerinden birisi olan Etimesgut 550 bin civarındaki nüfusu ile modern bir yapıya sahip yerleşim yerlerimizden bir tanesidir. Asker, öğrenci, memur ve bürokrat kenti olarak bilinen başkentimizin bu güzel ilçesinde geçinmek çokta kolay değildir. Çoğu ailelerde iki kişinin çalıştığını görmekteyiz. Tek çalışan ailelerimizin çoğu ise ek iş yapmak zorunda kalabilmektedir. Çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği işlerin başında evde ek iş yaparak çalışmak olarak dikkat çekmektedir. İnsanların internet üzerinden araştırdığı ek kazanç sağlayıcı işlere baktığımızda en çok dikkatimizi çeken iş kolu evde çalışmak isteyen bayanların iş talepleri olmuştur. Geçim sıkıntısı çeken aileler tarafından çok tercih edilmesinin nedeni ise aile düzeni ve yapısını bozmadan para kazanmak olarak açıklayabiliriz. Etimesgut bulunduğu konum bakımından bu tarz işlerin yapılması için ideal mekanlar arasında bulunmaktadır. Bu tür iş veren firmaların bu bölgeleri tercih etmelerinin nedeni ulaşımın kolay ve çeşitlilik arz etmesidir. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler bu işleri nasıl bulup bağlantı kuracaklar sorusuna en güzel yanıtı internet vermektedir. Bu sektörde insanlara iş veren yüzlerce firma bulunmaktadır. Önemli olan sizin bu işi ne kadar yapmak istediğiniz ve bu işler için ne kadar vaktinizin olduğudur.

Evlere iş veren firmalar işi kimlere vereceğine karar verirken bu işi daha önceden yapıp yapmadığınıza ve bu iş için bir ekibinizin olup ulaşamadığına bakmaktadır. Eğer sizde ailenizden, komşularınızdan veya arkadaş çevrenizden oluşturabileceğiniz 5-10 kişilik guruplarla başvuru yaparsanız iş alma ihtimalinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Aynı zamanda verilen işi zamanında ve eksiksiz olarak yapabileceğinizi firma yetkililerine inandırmanız gerekebilir. Mamak evlere iş veren fason firmalar ve fabrikalar Bursa ve çevresine iş vermektedirler.

Etimesgut evde tespih dizme işi 2017

Günümüzde genellikle dışarıda çalışamayan bayanlar, üniversitede okuyan öğrenciler ve maaşı yetmeyen insanların en çok tercih ettiği işlerin başında evde ek iş yaparak para kazanmak gelmektedir. Ev işlerinden arda kalan zamanlarını televizyon başında geçirmek istemeyen bayanlar evlere iş veren firmalardan kendine uygun bir iş bularak boş zamanlarını değerlendirmek istemektedir. Aynı zamanda üniversitede okuyan öğrenciler ailelerine fazla masraf olmamak için okul dışındaki zamanlarında bu tarz işler yaparak para kazanmaktadır. Sizinde boş zamanınız var vede paraya ihtiyacınız var ise evde ek iş yaparak para kazanmanız mümkün. Hangi işlere elinizin yatkın olduğunu biliyorsunuzdur. İnternetten evde iş veren firmalara baktığınızda size uygun işi bularak bu işe başlayabilirsiniz. Bu sayede hem boş vakitlerinizi doldurmuş hem de para kazanmış olacaksınız. Bu tarz işleri ilk defa yapacak olanlar için evde tespih dizme işi çok ideal ve eğlenceli bir iştir. Anlaştığınız firma tarafından kargo ile evinize tespih boncukları ipi ve iğneleri gönderilecektir. Yapmanız gereken istenen ebat ve sayıdaki tesbihleri dizmeniz olacaktır. Farklı düğüm tekniklerinin olduğu tespih dizme işinde bu konu hakkında bilgilendirici kitapçıklar firma tarafından gönderilecektir. Bu işi tek başınıza yapabileceğiniz gibi komşu, arkadaş veya ailenizle  yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu tarz işlerin bağlantısını yaparken kuracağınız 4-5 kişilik ekipler sizlere artı olarak dönecektir. Bu iş tespih başı ücretlendirilmekte olup ne kadar kazanacağınız aslında sizin elinizde. Günde yaptığınız tespihe göre alacağınız ücret değişkenlik gösterecektir. Evde tespih dizimi yaparak ortalama 400-600 lira gibi bir para kazanabilirsiniz.

Etimesgut evde kibrit paketleme işi veren firmalar ve fabrikalar

etimesgut-evlere-is-veren-firmalar-fabrikalar

etimesgut-evlere-is-veren-firmalar-fabrikalar

Etimesgut evde çalışarak para kazanmak isteyenler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sadece Ankara’da bulunması bile başlı başına bir avantaj olarak iş arayanların ellerini güçlendirmekte. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ve Etimesgut’a bağlı; Alsancak, Altay, Atakent, Ayyıldız, Bahçekapı, Elvan, Erler, Eryaman, Etiler, İstasyon, Kazımkarabekir, Oğuzlar, Piyade, Süvari, Şehitosmanavcı, Şeker, Şeyhşamil, Topçu, Tunahan, Yapracık, Yeşilova, Zırhlıbirlikler mahallelerinde yaşayan bir çok insan geçimini bu tarz işler yaparak sağlamaktadırlar. Bu sektörde bir çok firma tarafından yüzlerce çeşit iş imkanı sunulmaktadır. Kendinize en uygun olanı seçerek bu işi sizde yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda bu tarz işler veren firmalara ulaşabilir ve yapmak istediğiniz iş hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen ve bu işlere alışmam isteyenlere evde kibrit kutulama işini tavsiye edebilirim. İsminden de anlaşılabileceği gibi firma tarafından gönderilen kibrit tanelerini istenilen adette kutulara dolduracak ve ambalajlayacaksınız. Bu işi yapmak için ekstra hiçbir meziyete sahip olmanız gerekmemektedir. Evinizde ailenizle birlikte bile yapabileceğiniz bu iş hem kolay hemde eğlenceli olacaktır. Evde çalışarak para kazandıracak işlerden kibrit paketleme işi el becerisi gerektiren diğer işlerden daha kolay ve herkes tarafından yapılabileceği için ücretlendirmesi biraz daha ucuzdur. Kibrit kutulama işi yaparak ayda 300-400 lira gibi bir para kazanabilirsiniz. Belki bu ücret bazıları tarafından çok düşük görense de bu ücretlere ihtiyacı olan insanların olduğunu unutmamalıyız.

Etimesgut evde yemek işi veren firmalar

Son zamanlarda çalışan insanların öğle paydoslarında dışarıda bir şeyler yemek için aradığı ve en çok tercih ettiği yerlerin başında ev yemekleri satan lokantalar gelmektedir. Etimesgut’da bu tarz ürünlerin satıldığı bir çok işyerini görmemiz mümkün. Ev yemekleri satan iş yerlerinde çeşit çeşit ev yemeklerini satanların yanında sadece ev mantısı ve yaprak sarma satan dükkanlar çoğalmaya başladı. Türk damat tadına hitap eden bu yemekler her kesim tarafından tercih edilmekte ve çok talep görmektedir. Bu kadar çok mantı ve yaprak sarma dükkanının açılması bir bakıma evde çalışarak para kazanmak isteyen insanlara ekmek kapısı haline gelmiştir. Mantı ve yaprak sarması yapımı bakımından zahmetli ve oyalayıcı bir iştir. Zahmetli olmasının yanında bir o kadar da kazançlı bir uğraştır. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların yapabileceği bir iş olan mantı ve yaprak sarma işine başlamadan önce enaz 3-4 kişilik bir ekip kurmanız iş bulmak ve aldığınız siparişleri yetiştirmek için size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Mantı bildiğiniz üzere kıymalı, patatesli ve mercimekli olarak tercih edilmektedir. Bazı firmalar tarafından tepsi başı bazı firmalar tarafından ise kilogram olarak talep edilmektedir. Yaprak sarma işi ise size verilen yaprakların kilosuna göre ücretlendirilmektedir. Mantı ve yaprak sarma işi yaparak aile ekonomisine katkıda bulunabilir veya kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Bu tarz işler gıda işi olduğu için hijyene çok önem verilmektedir. Anlaşma yapacağınız iş yeri tarafından bu işi nerede yapacağınız kontrol edileceğinden sürekli temiz ve hijyenik bir mekanınızın olması gerekmektedir. Evde mantı ve yaprak sarma işini Etimesgut’ta bulunan mantı evlerinden alabileceğiniz gibi etrafınızda bulunan kamu daireleri ve esnaflara tanıtarak da satabilirsiniz. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların evde mantı ve yaprak sarma işi yaparak ayda ortalama 700-900 lira gibi ciddi bir ek kazanç sağlamaları mümkündür.Etiketler:

ETİMESGUT EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR 2017 Konusuna 49 Yorum Yapıldı

Devlet Destekleri ve Evde İş İlanlarını Takip Etmek için Sayfamızı Beğenin! 1. Dilek dedi ki:

  Elvan mahallesinde oturuyorum kibrit paketleme ve tesbih dizme isi yapabilirim

 2. Eda dedi ki:

  Eryamanda oturuyorum evde ek is istiyorum

 3. her türlü paketleme işi yapabilirim dedi ki:

  merhaba ankarada oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim e mailimle iletişime geçmenizi bekliyorum elim hızlıdır istediğiniz kadar yapabilirim istedğiniz sürede

 4. Tesbih dizme dedi ki:

  Mrb.etimesgut alsancakta otuyorum.tesbih dizme isini yapmak istorum.2 veya 3 kisilik grubumuz var.esime maddi axidan destek olmak istiyorum.

 5. paket dedi ki:

  Etimesgut kazım karabekir de oturuyorum evde paket vs is yapabilirim

 6. Aslı tekneci dedi ki:

  Ankara sincanda ikamet ediyorum elimden paketleme işi gelir tesbih dizme yapabilirim

 7. Kibrit paketleme tesbih ddizme dedi ki:

  Etimesgutta oturuyorum dönmenizi bekliyorum kibrit paketleme ve tesbih dizme yapabiliriz

 8. Tesbih dizmek ve paket işleri dedi ki:

  Etimesgut ta oturuyorm

 9. paketleme mandal poset dedi ki:

  ankara yenımahallede oturuyorum ulasırsanız sevınırım

 10. Her turlu katlama paketleme nikah sekerleri etiket posetleme isleri dedi ki:

  Keciorende oturuyorum nikah sekerleri yaptim uzun bi donem canta katlama isi yaptim bes ay boyunca paketleme tesbih dizmee evde yemek kurabiye pasta isleride yapabilirim hic bir engelim yoktur verilen isi zamaninda teslim ederim calismak isterseniz tesekkur ederim

 11. Evde trafik seti paketleme işi verilir. dedi ki:

  Evde ek iş veren firmaların 5 i iş vermektedir. İstanbul ve Ankara’da iş başvurusu yapabilirsiniz.

 12. Kibrit paketleme dedi ki:

  Etimesgut ta oturuyorum kibrit paketleme yapabilirim

 13. Kibrit paketleme tesbih isi dedi ki:

  Ankara kahramankazanda oturuyorum grup arkadaslarim var kibrit tesbih isi yapmak istiyoruz

 14. Hepsi dedi ki:

  Eryamanda oturuyorum

 15. kibrit paket tesbih isi dedi ki:

  Tesbih işi kibrit işi yapabilirim Ank Etimesgut alsancak

 16. Hertürlü paketleme işi dedi ki:

  Fatma her türlü paketleme işine acil ihtiyacım var Ankara Etimesgut

 17. Paketleme dedi ki:

  Ankara etimesgut tesbih dizme kibrit kutulama ve etiket isi oyuncak paketleme yani her turlu paket isi olur

 18. paketleme,tesbih dizme vs.her türlü iş dedi ki:

  Evde paketleme ve diğer işleride yapabilirim deneyimim mevcut tesbih dizebilirim ihtiyacim var bana eve iş verirseniz sevinirim saygilar

 19. paketleme,tesbih dizme vs.her türlü iş dedi ki:

  Ankara etimesgutta otuyorum tesbih dizme paketleme ve evde yapilabilecek her türlü işi yaparim işe ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim saygilar.

 20. Tesbih dizme paketleme hangisi olursa farketmez dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum elim gayet hizlidir

 21. Şeyma Atmaca dedi ki:

  Ankara Etimesgut da oturuyorum evde yapabilcegm is ariyorum tesbih dizme kiprit kutulama ve buna benzer isler istyorm yardmci olursaniz sevinirim

 22. Paketleme teşbih dizme v.b dedi ki:

  Ankara Etimesgut da oturuyorum evde yapabilcegm is ariyorum tesbih dizme kiprit kutulama ve buna benzer isler istyorm yardmci olursaniz sevinirim

 23. semra dedi ki:

  Evde yemek isi daha önce çalıştım güzel yemek yaparım yeterki malzeme olsun herşeyi yaparım demiyorum anladığım severek yaptığım bi bu is var insan is arayinca yeterli olsun mantığıyla herşey yaparım diyor bazen

 24. Paketleme tesbih dizme vs dedi ki:

  Tesbih dizme işini yapabiliriz gerekli ekip arkadaslarim mevcuttur. Etimesgut piyade mahallesinde ikamet ediyorum. Kibrit kutulama vs her turlu isi yapabilirim.

 25. pakatleme,katlama,tespih dizme vs. dedi ki:

  Etimesgut piyade mah. Oturuyorum katlama,paketleme vb el becerisi gerektiren isleri hizli bir sekilde yapabilirim.

 26. Tesbih dizme, kibrit kutulama ve benzeri işler dedi ki:

  Elif metin
  Ankara etimesgut ahi mesut mahallesinde oturuyorum. Hepsi ev hanımından oluşan hızlı, titiz, marifetli 5 kişilik bir ekibimiz var.Tesbih dizme, kibrit kutulama ve benzeri el becerisi gerektiren bütün işler itina ile yapılır ve vaktinde yetiştirilir. Küçük bir not: hepimiz çocuk okutuyoruz ve acil işe ihtiyacımız var.

 27. her turlu is dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum ev hanimiyim uc kisilik grubum var ve elimizden her is gelir iumarim donus tapilir

 28. her turlu paketleme isi,tesbih dizme,nikah şekeri,davetiye hazirlama dedi ki:

  Etimesgut Eryamanda oturuyorum..el becerim vardir..pratik ve temiz is cikarabilirim..ilgilenirseniz sevinirim..

 29. PAKETLEME İŞ dedi ki:

  EVDE KİBRİT TESBİH GİBİ İŞLER YAPABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM

 30. Tesbih dizme paketleme hangisi olursa farketmez dedi ki:

  Ankara etimesgut suvari de oturuyorum her turlu paketleme dizme isi yapabiliriz daha once deneyimimiz var cok acil ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 31. Paketleme dedi ki:

  Kalabalık aileyiz.Ankara /çankaya oturuyorum.Acil iş istiyorum.

 32. paketleme katlama keseleme gibi dedi ki:

  Ankara Etimesgut tesbih dizme işde de yapabilirim mandal paketleme de

 33. ev isi dedi ki:

  Ankara etimesgut da ikamet ediyorum ekibim var hertürlü paketleme isi yaparim

 34. paketleme dedi ki:

  Etimesgutta oturuyorum herturlu pakatleme isi yaparim

 35. Paketleme işi dedi ki:

  Ankara etimesgutta ikamet ediyorum 33 yaşındayım kamuda çalışıyorum eşimle birlikte evde paketleme işi yapabiliriz

 36. Paketleme işi yapabiliriz dedi ki:

  Ankara etimesgut oturuyorum işe ihtiyacımızvar 3 kişiyiz

 37. Raşit duyar dedi ki:

  Evet tesbih işi yapmak istiyorum. Ankara Sincan da ikamet ediyorum…

 38. paketleme dedi ki:

  her tür paketleme işi yapmak istiyorum. montajlama da olur. biri de bana dönsün artık!

 39. nikah şekeri,davetiye,mandal ve paketleme dedi ki:

  2 kişilik ekibiz işe ihtiyacımız var Ankara Eryaman

 40. Saziye dedi ki:

  Evde yapilacak her turlu is yapariz yedi kisiyiz sincanda oturuyoruz cokta ihtiyacimiz var acil donerseniz cok iyi olur

 41. Nazlı dedi ki:

  Eryaman da oturuyorum, çocuk gelişimi bölümü mezunuyum , titiz ve hızlı bir şekilde teslim ederim . Bireysel olarak veya 4 kişilik ekip arkadaşlarim la beraber her türlü paketleme, katlama vs işleri yapabiliriz. Çocuklarimiz büyük olduğu için teslimat süresi ile ilgili hiç bir problem yasamazsiniz

 42. Terlik paketleme dedi ki:

  Eryaman da yaşıyorum ek iş arıyorum acil ihtiyacım var en yakın zamanda bana dönüş yaparsanız sevinirim lütfen teşekkürler

 43. Davetiye katlama,mandal ,kalem dizme,kibrit,tesbih dizme,sabun kutulama gibi butun isleri yapabilirim.beni tercih ederseniz pisman olmayaciniza emin olabilirsiniz dedi ki:

  Fatma evde her turlu is yaparim .ankara cankaya

 44. Paketleme Dikiş Nakış dedi ki:

  Etimesgutta oturuyorum Evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 45. Paketleme süsleme isi dedi ki:

  Etimesgutta oturuyorum ek iş arıyorum malum geçip pek kolay olmadığı için eşimle birlikte her türlü paketleme ve süsleme işi yapabiriz yaptığımız işleri aracimizla gununde teslimat yapabiliriz..

 46. Süsleme paket boncuk katlama işi dedi ki:

  Biz üç kişiyiz evde yapilacak iş ariyoruz maddi sikintilar yaşiyoruz yardimci olunuz lütfen

 47. Kurdan paktleme isi dedi ki:

  5 kisilik ekibim var acl is ihtiyacim var sincan da ikamet ediyom

 48. tesbih dizme,paketleme dedi ki:

  Etkmesgut suvari mah. oturuyorum tesbih dizme paketleme isi vs.yapabilirim

 49. Merhaba alsancak mahallesi nde oturuyorum eşime destek olmak için tespih işi yapabilirim dedi ki:

  Merhaba alsancak mahallesi nde oturuyorum eşime destek olmak için tespih işi yapabilirim

Sayfa başına git