ETİMESGUT EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR 2017 ANKARA

ETİMESGUT EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR 2017

ETİMESGUT EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR 2017
27 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 4.480 kez okundu.


Ankara Etimesgut evlere iş veren firmalar 2017

Başkent Ankara’nın ilçelerinden birisi olan Etimesgut 550 bin civarındaki nüfusu ile modern bir yapıya sahip yerleşim yerlerimizden bir tanesidir. Asker, öğrenci, memur ve bürokrat kenti olarak bilinen başkentimizin bu güzel ilçesinde geçinmek çokta kolay değildir. Çoğu ailelerde iki kişinin çalıştığını görmekteyiz. Tek çalışan ailelerimizin çoğu ise ek iş yapmak zorunda kalabilmektedir. Çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği işlerin başında evde ek iş yaparak çalışmak olarak dikkat çekmektedir. İnsanların internet üzerinden araştırdığı ek kazanç sağlayıcı işlere baktığımızda en çok dikkatimizi çeken iş kolu evde çalışmak isteyen bayanların iş talepleri olmuştur. Geçim sıkıntısı çeken aileler tarafından çok tercih edilmesinin nedeni ise aile düzeni ve yapısını bozmadan para kazanmak olarak açıklayabiliriz. Etimesgut bulunduğu konum bakımından bu tarz işlerin yapılması için ideal mekanlar arasında bulunmaktadır. Bu tür iş veren firmaların bu bölgeleri tercih etmelerinin nedeni ulaşımın kolay ve çeşitlilik arz etmesidir. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler bu işleri nasıl bulup bağlantı kuracaklar sorusuna en güzel yanıtı internet vermektedir. Bu sektörde insanlara iş veren yüzlerce firma bulunmaktadır. Önemli olan sizin bu işi ne kadar yapmak istediğiniz ve bu işler için ne kadar vaktinizin olduğudur.

Evlere iş veren firmalar işi kimlere vereceğine karar verirken bu işi daha önceden yapıp yapmadığınıza ve bu iş için bir ekibinizin olup ulaşamadığına bakmaktadır. Eğer sizde ailenizden, komşularınızdan veya arkadaş çevrenizden oluşturabileceğiniz 5-10 kişilik guruplarla başvuru yaparsanız iş alma ihtimalinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Aynı zamanda verilen işi zamanında ve eksiksiz olarak yapabileceğinizi firma yetkililerine inandırmanız gerekebilir. Mamak evlere iş veren fason firmalar ve fabrikalar Bursa ve çevresine iş vermektedirler.

Etimesgut evde tespih dizme işi 2017

Günümüzde genellikle dışarıda çalışamayan bayanlar, üniversitede okuyan öğrenciler ve maaşı yetmeyen insanların en çok tercih ettiği işlerin başında evde ek iş yaparak para kazanmak gelmektedir. Ev işlerinden arda kalan zamanlarını televizyon başında geçirmek istemeyen bayanlar evlere iş veren firmalardan kendine uygun bir iş bularak boş zamanlarını değerlendirmek istemektedir. Aynı zamanda üniversitede okuyan öğrenciler ailelerine fazla masraf olmamak için okul dışındaki zamanlarında bu tarz işler yaparak para kazanmaktadır. Sizinde boş zamanınız var vede paraya ihtiyacınız var ise evde ek iş yaparak para kazanmanız mümkün. Hangi işlere elinizin yatkın olduğunu biliyorsunuzdur. İnternetten evde iş veren firmalara baktığınızda size uygun işi bularak bu işe başlayabilirsiniz. Bu sayede hem boş vakitlerinizi doldurmuş hem de para kazanmış olacaksınız. Bu tarz işleri ilk defa yapacak olanlar için evde tespih dizme işi çok ideal ve eğlenceli bir iştir. Anlaştığınız firma tarafından kargo ile evinize tespih boncukları ipi ve iğneleri gönderilecektir. Yapmanız gereken istenen ebat ve sayıdaki tesbihleri dizmeniz olacaktır. Farklı düğüm tekniklerinin olduğu tespih dizme işinde bu konu hakkında bilgilendirici kitapçıklar firma tarafından gönderilecektir. Bu işi tek başınıza yapabileceğiniz gibi komşu, arkadaş veya ailenizle  yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu tarz işlerin bağlantısını yaparken kuracağınız 4-5 kişilik ekipler sizlere artı olarak dönecektir. Bu iş tespih başı ücretlendirilmekte olup ne kadar kazanacağınız aslında sizin elinizde. Günde yaptığınız tespihe göre alacağınız ücret değişkenlik gösterecektir. Evde tespih dizimi yaparak ortalama 400-600 lira gibi bir para kazanabilirsiniz.

Etimesgut evde kibrit paketleme işi veren firmalar ve fabrikalar

etimesgut-evlere-is-veren-firmalar-fabrikalar

etimesgut-evlere-is-veren-firmalar-fabrikalar

Etimesgut evde çalışarak para kazanmak isteyenler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Sadece Ankara’da bulunması bile başlı başına bir avantaj olarak iş arayanların ellerini güçlendirmekte. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ve Etimesgut’a bağlı; Alsancak, Altay, Atakent, Ayyıldız, Bahçekapı, Elvan, Erler, Eryaman, Etiler, İstasyon, Kazımkarabekir, Oğuzlar, Piyade, Süvari, Şehitosmanavcı, Şeker, Şeyhşamil, Topçu, Tunahan, Yapracık, Yeşilova, Zırhlıbirlikler mahallelerinde yaşayan bir çok insan geçimini bu tarz işler yaparak sağlamaktadırlar. Bu sektörde bir çok firma tarafından yüzlerce çeşit iş imkanı sunulmaktadır. Kendinize en uygun olanı seçerek bu işi sizde yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız kısa bir araştırma sonucunda bu tarz işler veren firmalara ulaşabilir ve yapmak istediğiniz iş hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyen ve bu işlere alışmam isteyenlere evde kibrit kutulama işini tavsiye edebilirim. İsminden de anlaşılabileceği gibi firma tarafından gönderilen kibrit tanelerini istenilen adette kutulara dolduracak ve ambalajlayacaksınız. Bu işi yapmak için ekstra hiçbir meziyete sahip olmanız gerekmemektedir. Evinizde ailenizle birlikte bile yapabileceğiniz bu iş hem kolay hemde eğlenceli olacaktır. Evde çalışarak para kazandıracak işlerden kibrit paketleme işi el becerisi gerektiren diğer işlerden daha kolay ve herkes tarafından yapılabileceği için ücretlendirmesi biraz daha ucuzdur. Kibrit kutulama işi yaparak ayda 300-400 lira gibi bir para kazanabilirsiniz. Belki bu ücret bazıları tarafından çok düşük görense de bu ücretlere ihtiyacı olan insanların olduğunu unutmamalıyız.

Etimesgut evde yemek işi veren firmalar

Son zamanlarda çalışan insanların öğle paydoslarında dışarıda bir şeyler yemek için aradığı ve en çok tercih ettiği yerlerin başında ev yemekleri satan lokantalar gelmektedir. Etimesgut’da bu tarz ürünlerin satıldığı bir çok işyerini görmemiz mümkün. Ev yemekleri satan iş yerlerinde çeşit çeşit ev yemeklerini satanların yanında sadece ev mantısı ve yaprak sarma satan dükkanlar çoğalmaya başladı. Türk damat tadına hitap eden bu yemekler her kesim tarafından tercih edilmekte ve çok talep görmektedir. Bu kadar çok mantı ve yaprak sarma dükkanının açılması bir bakıma evde çalışarak para kazanmak isteyen insanlara ekmek kapısı haline gelmiştir. Mantı ve yaprak sarması yapımı bakımından zahmetli ve oyalayıcı bir iştir. Zahmetli olmasının yanında bir o kadar da kazançlı bir uğraştır. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların yapabileceği bir iş olan mantı ve yaprak sarma işine başlamadan önce enaz 3-4 kişilik bir ekip kurmanız iş bulmak ve aldığınız siparişleri yetiştirmek için size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Mantı bildiğiniz üzere kıymalı, patatesli ve mercimekli olarak tercih edilmektedir. Bazı firmalar tarafından tepsi başı bazı firmalar tarafından ise kilogram olarak talep edilmektedir. Yaprak sarma işi ise size verilen yaprakların kilosuna göre ücretlendirilmektedir. Mantı ve yaprak sarma işi yaparak aile ekonomisine katkıda bulunabilir veya kredi kartı borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Bu tarz işler gıda işi olduğu için hijyene çok önem verilmektedir. Anlaşma yapacağınız iş yeri tarafından bu işi nerede yapacağınız kontrol edileceğinden sürekli temiz ve hijyenik bir mekanınızın olması gerekmektedir. Evde mantı ve yaprak sarma işini Etimesgut’ta bulunan mantı evlerinden alabileceğiniz gibi etrafınızda bulunan kamu daireleri ve esnaflara tanıtarak da satabilirsiniz. Evde çalışarak para kazanmak isteyen bayanların evde mantı ve yaprak sarma işi yaparak ayda ortalama 700-900 lira gibi ciddi bir ek kazanç sağlamaları mümkündür.Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. paketleme dedi ki:

    Mrb eryaman da oturuyorum eşimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız seviniriz

  2. paketleme dedi ki:

    evde paketleme işi yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız seviniriz.

  3. Ne iş olursa dedi ki:

    Mrb ben ankara keçiorendé oturuyorum 30 elemanim var is ıstıyorum dukan tutup bunu yaptırmak istiyorum deneyimim var cvp sevinirim

Sayfa başına git