Eskişehir evlere iş veren firmalar 2017 (İletişim numaraları)

Eskişehir evlere iş veren firmalar 2017

Eskişehir evlere iş veren firmalar 2017
23 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 9.445 kez okundu.


Eskişehir evlere iş veren firmalar başvuru

Eskişehir ve ilçelerinde ev hanımlarına yönelik iş veren firmalar sayesinde binlerce insan para kazanmakta ve aile ekonomilerine katkıda bulunmaktadırlar. Her geçen gün yeni çıkan teknolojilere yetişmek ve sahip olmak için insanlar bilinçsizce para harcamakta ve kredi kartlarının gereksiz olarak kullanmaktalar. Ay sonunu getirmekte zorlanan tek maaşlı aileler kredi kartına olan borçlarını ödemekte zorlanmakta ve bunun için borcunu borç ile ödeme yöntemi olan bankalardan kredi kullanmaktadır. Bu sadece borcunu uzun vadeye yaymaktan ve borcunu faizle yükseltmekten başka bir şey değildir. Bu gibi durumlarda bazı aileler ise evlerinde ek iş yaparak borçlarından kurtulmanın yollarını aramaktadırlar. 850 bine yaklaşan nüfusu ile Eskişehir bünyesinde bulundurduğu 3 tane üniversite ile tam bir öğrenci şehri havasındadır. Bu yüzden Eskişehir’de yaşamak her geçen gün daha zor bir hale gelmektedir. Öğrencilerin ekonomisine yön verdiği bu şehir etrafındaki şehirlere göre daha pahalıdır. Eskişehir’de sadece ekonomik anlamda zorluk çeken aileler değil eğitimi için gerekli olan parayı kazanmak isteyen binlerce öğrencide okul dışındaki zamanlarını değerlendirerek para kazanmaya çalışmaktadırlar. Öğrenciler genellikle takı tasarımı ve imalatı yaparak ek kazanç sağlamaktadırlar. Ev hanımları ise evin işleri ve çocukların bakımından sonra kalan zamanlarında evlerinde ek iş yaparak aile ekonomilerine katkı yapmaya çalışmaktadırlar.

Eskişehir evlere iş imkanları 2017

Eskişehir ve ilçelerinde oturan ev hanımlarının evlerinde yapmak istedikleri işlerin başında kına paketleme, kurdele işi, davetiye katlama, oya işi, dantel işi, mandal paketleme, kalem montajı, nikah şekeri yapımı ve boncuk işini tercih etmektedirler. İnternette Eskişehir ve ilçelerine evde iş imkanı sunan yüzlerce firma bulunmaktadır. İsterseniz sizde bu firmalara ulaşarak iş talebinde bulunabilir ve para kazanabilirsiniz. Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar ve Tepebaşı ilçelerinde oturan binlerce insan bu evlere iş veren firmalar sayesinde aile ekonomilerine katkı sağlamaktadırlar. Eskişehir ve ilçelerinde oturan ev hanımları el becerilerine uygun olarak bulacakları bu tarz işler sayesinde aylık 1500 – 2500 lira arasında para kazanabilmektedirler.

Eskişehir evde takı işi veren firmalar

Bazı nedenlerden dolayı dışarıda tam süreli çalışamayan bayanlar için bulunmaz bir nimet olan evde çalışarak para kazanmak bir çok ailenin geçim kaynağı haline gelmiş ve her geçen gün büyüyen bir pazar haline gelmektedir. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Eskişehir ve ilçelerinde binlerce bayan el becerisi gerektiren takı tasarım ve imalatı sayesinde askeri ücretten bile fazla kazanabilmektedir. İnternet’ten yapacağınız kısa bir arama sonucunda Eskişehir evlere takı işi veren firmalara ulaşılabilmektedir. İsterseniz sizde bu firmalar ile iletişime geçerek gerekli şartlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz. Yapılması çok da kolay olmayan bu iş hem sabır hemde el becerisi gerektirmektedir. Evde takı işi yapmak isteyen bayanların bu iş için günde 3 – 5 saatini bu işi için feda etmek zorundalar. El becerilerine sahip olan bir bayan evde takı işi sayesinde 800 – 1400 lira gibi bir para kazanabilir. Aynı zamanda Eskişehir’de bu tür ürünler satan yüzlerce dükkan bulunmaktadır. Üniversite öğrencileri tarafından büyük ilgi gösterilen takı ürünlerini isterseniz bu dükkanlar ile görüşerek de yapabilirsiniz. Tasarım konusunda kendinize güveniyorsanız takı malzemelerini kendiniz temin ederek kendi tasarladığınız modellerde takı yapabilir ve bu dükkanlara satabilirsiniz. İsterseniz kendinizin tasarlayıp hazırladığı takıları internet üzerindeki sosyal ağlar sayesinde tanıtabilir ve bu şekilde de satabilirsiniz. Her ne şekilde satarsanız satın evde takı işi sayesinde geçiminizi sağlayacak miktarda para kazanmanız mümkündür.

Eskişehir evde takı işi

Eskişehir evde takı işi

Eskişehir evde lüle taşı işi veren firmalar 2017

Eskişehir’de evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarına yönelik yüzlerce iş bulunmakta ve burada yaşayan binlerce insan ek iş olarak evlerinde çalışarak para kazanmakta ve aile ekonomilerine katkıda bulunmaktadırlar. Sizde Eskişehir ve ilçelerinde oturuyorsanız evinizde oturduğunuz yerde çalışarak para kazanabilir varsa kredi kartı veya kredi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Eskişehir’de bulunan lüle taşı sayesinde ismini tüm dünya’ya duyurmayı başarmıştır. Lüle taşı ile genellikle pipo, süs eşyası, tespih ve takı yapılmaktadır. Eskişehir ve internet üzerinde bir çok satış mağazasında bu tür ürünlerin satışı yapılmaktadır. El becerisi gerektiren bu işi öğrenmek isteyenler Eskişehir belediyesi tarafından açılan kurslara katılabilirler. Bu işi yapabilen ev hanımları bir çok çalışandan daha çok para kazanabilirler. İnternet üzerinden bu işi veren firmalara ulaşarak iş talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz Eskişehir’de lüle taşı ürünleri satan dükkanlar ile görüşerek de bu işi yapabilirsiniz. Son zamanlarda Eskişehir turizm alanında büyük bir atılım gerçekleştirmiş ve yılda binlerce yerli turistin şehri ziyaret etmesi sağlanmıştır. Bu gelen turistlere Eskişehir güzellikleri tanıtılırken lüle taşı ürünlerinin satışı yapılan dükkanlar unutulmamıştır. Bu sayede son 2 yıldır Eskişehir’de üretilen lüle taşı’na olan ilgi giderek artmaktadır. Sizde bu fırsatı değerlendirerek yapmış olduğunuz ürünleri turistlerin uğrak yerlerinden bir tanesinde küçük bir sergi yeri kiralayarak sergileyebilir ve bu sayede daha çok para kazanabilirsiniz.

Eskişehir evde nikah şekeri işi veren firmalar 2017

Evinde oturduğu yerden para kazanmak isteyen ev hanımlarına yönelik hizmet veren firmaların başında evde nikah şekeri işi gelmektedir. Evinde çalışmak zorunda olan bayanların en çok arayıp talep ettiği işlerin başında evde nikah şekeri yapımı gelmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız. Eskişehir ve ilçelerinde evlere iş veren firmalar rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu firmalar ile yapacağınız anlaşmaya göre isterseniz haftalık olarak isterseniz on beş günlük olarak iş talebinde bulunabilirsiniz. Anlaşmaya vardığınız firma tarafından  gerekli olan tüm malzeme ve ekipmanlar evinize kargo ile teslim edilecektir. İstenilen model ve sayıdaki ürünleri yine firma tarafından gönderilen kitapçığa uygun olarak hazırlayıp paketlemeniz den ibaret bu işi isteyen bütün ev hanımları rahatlıkla yapabilmektedir. Evde nikah şekeri işi için günlük 4 – 5 saat gibi bir zamana ihtiyacınız olacaktır. Bu iş sayesinde aylık 800 – 1500 lira gibi bir kazanım elde etmeniz mümkündür. Bu işi internette iş veren firmalardan bulabileceğiniz gibi isterseniz Eskişehir ve ilçelerinde nikah ve mevlit şekeri satışının yapıldığı dükkanlar ile iletişime geçerek de temin edebilirsiniz. Bu iş çok kolay gibi gözükse de zamanla sıkıcı bir hale gelebilmekte ve bir çok ev hanımı tarafından yapılmak istenmemektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için bu işe başlamadan önce komşu veya arkadaşlarınızdan oluşturacağınız 3 – 5 kişilik gruplar sayesinde hem sıkılmadan hemde eğlenerek bu işi yapabilirsiniz.Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Sinem (Paketleme, Davetiye katlama, diger isler vs.) dedi ki:

    Merhabalar Eskişehirde oturuyorum. Evlenmek üzereyim ve kredi ödüyorum. 3 aydirda iş bulamıyorum. Aylik en az 1500 tl’ye ihtiyacım var. Her türlü paketleme ve el yeteneği gerektiren işleri yapabilirim. Eğer dönüş yaparsanız cok sevinirim. En az 3 kişilik bi ekip kurarak daha hızlıda çalışabiliriz.

  2. Evde yapabilecek iş dedi ki:

    Benimde işe ihtiyacım var

  3. nikah şekeri ve davetiye paketleme dedi ki:

    evde nikah şekeri paketleme veya davetiye katlama gibi ek işler yapabilirim ailemle birlikte eğlenceli olabılır zamanında annemlerde sakız paketleme işleri yapmışlardı bızler kucukken

Sayfa başına git