Burdur evlere işveren firmalar 2017 İş başvuru sayfası

Burdur evlere işveren firmalar 2017

Burdur evlere işveren firmalar 2017
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Burdur evlere işveren firmalar 2017

Ekonomik anlamda zor günler geçiren ve Burdur’da yaşayan ev hanımları aile ekonomilerine katkıda bulunmak için evlerinde oturdukları yerden iş yaparak para kazanmaktadır. Ev işlerinden kalan zamanlarınızı değerlendirerek sizde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız evlere işveren firmalar ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz. Burdur nüfusunun büyük bir kısmı tarım ve hayvancılık yaparak geçimini sağlamaktadır. Bu yüzden ev hanımları genellikle tarım alanlarındaki işlerde çalışmaktadır. Farklı nedenlerden dolayı dışarıda yanı tarım alanlarında tam süreli çalışamayan ev hanımları evlerinde ek iş yapmak zorunda kalmaktadır. Bunu bir fırsat olarak gören evlere işveren firmalar evde çalışmak zorunda olan insanların iş gücünden yaralanmak için internet üzerinden evde çalışacak ev hanımı aramaktadır. Bu firmalar yüzlerce farklı iş dalında iş imkanına sahiptir. Evde kına paketleme. davetiye katlama, tütün sarma, kurdele işi, oya işi, dantel işi, kalem montajı, bebek mevlit şekeri, papatya tacı, kürdan paketleme, makas montajı gibi yüzlerce çeşit işten kendinize en uygun olanının belirleyerek sizde bu işlerden talep edebilirsiniz. Bu işler için gündelik işlerinizi bitirdikten sonra 4 – 5 saat gibi bir süre yeterli olacaktır. Bu tarz işleri ev hanımları kendi başlarına yapacakları gibi isterlerse arkadaş veya komşuları ile birlikte yapabilirler. Evlerinde ek iş yapan ev hanımları yaptıkları işlere göre farklı ücretler almakla birlikte 800 ile 2500 lira arasında para kazanabilirler. Bu tarz işleri sadece ev hanımlarına yönelik olduğunu söylemek doğru olmaz. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Burdur ve ilçelerinde yaşayan erken yaşta emekli olmuş veya hafta sonlarını değerlendirerek evlerinde ek iş yaparak para kazanmakta olan binlerce erkek bulunmaktadır. Bu tarz işlerde önemli olan yapacağınız işi iyi belirlemek olacaktır. Evde yapılan işler kolay gibi gözükse de zamanla yorucu ve sıkıcı bir hale gelebilmektedir.

Evdeki boş zamanlarını değerlendirmek isteyen ev hanımlarının en çok talep ettiği ve en kolay olan işlerin başında gelir. Her ev hanımı istediği takdirde rahatlıkla ister kendi başlarına isterse arkadaşları ile birlikte sıkılmadan yapabilirler. İnternet üzerinden ev hanımlarına yönelik iş veren firmalardan en çok talep edilen işlerin başında evde kürdan paketleme işi gelmektedir. Sizde evde televizyon karşısında oturmaktan sıkıldıysanız bu işi yaparak boş zamanlarınızı verimli hale getirebilir ve para kazanabilirsiniz. Anlaşmaya vardığınız firma tarafından milyonlarca kürdan ve paketler evinize kadar gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken istenilen miktardaki kürdanları firmanın göndermiş olduğu paketlere koymanız ve bu paketleri ambalajlamanız olacaktır. Çok kolay olan bu işi yapmak için günde en az 3 – 5 saat gibi bir boş vakte ihtiyacınız olacaktır. Evde oturduğunuz yerden yapacağınız kürdan paketleme işi sayesinde aylık 800 ile 1000 lira arasında para kazanabilirsiniz.

Kürdan paketleme

Kürdan paketleme

Evde oya işi veren firmalar 2017

El becerisine güvenen ev hanımlarının rahatlıkla yapabildikleri oya işi sayesinde aile ekonomilerine büyük katkı sağlayacak miktarda paralar kazanmaktadırlar. Genellikle genç kızların annelerinden kendi çeyizlerini yapmak için öğrendikleri oya işini isteyen ev hanımları’da Halk Eğitim Merkezlerinin açtığı oya kurslarına katılarak öğrenmesi mümkündür. Birbirinden güzel ve farklı modeller ve renklerden yapılan oya işleri ile vitrin takımları, sehpa ve masa örtüleri yapılmaktadır .Bu güne kadar kendi çeyizi için yaptıkları oya işinden para kazanmak istemez misiniz. El emeği göz nuru gerektiren bu işi yaparak güzel paralar kazanmanıza yardımcı olan firmalara internet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Firmaların talep ettiği ürünlere göre farklı ücretlendirmenin yapıldığı bu iş sayesinde aylık 1500 – 1800 lira arasında para kazanabilir ve aile ekonominize büyük katkılar yapabilirsiniz. Evde oya işini internetten iş veren firmalardan talep edebileceğiniz gibi isterseniz Burdur ve ilçelerinde bulunan çeyiz ürünleri satan dükkanlar ile temasa geçerek de temin edebilirsiniz. Aynı zamanda evinizde yapmış olduğunuz oya işlerini internet üzerindeki sosyal ağları kullanarak da pazarlayabilir ve satabilirsiniz.Her ne şekilde satarsanız satın el emeği bu tarz işlerin sezonu ve modası olmadığı için süreklilik arz etmektedir ve yapanlarına güzel paralar kazandırmaktadır.

Evde kutu katlama işi veren firmalar

Kredi ve kredi kartı borcu yüzünden ay sonunun getirmekte zorlanan insanların ilk aklına gelen ek iş yaparak para kazanmak ve borçlarından kurtulmak olmaktadır. Bu gibi durumda olan milyonlarca vatandaşımız ek iş aramaktadır. İnternet üzerinden yüzlerce firma bu gibi durumdaki insanların iş gücünden faydalanarak üretim yapmakta ve insanların para kazanmalarına yardımcı olmaktadır. Ek iş yapmak isteyenlere imkan sunan bu firmaların vermiş olduğu işlerden bir tanesi de evde kutu katlama işidir. Bu işi isteyen bütün ev hanımları rahatlıkla yapabilmektedir. Kolay olan bu ek iş sayesinde aylık 1000 – 1500 lira arasında para kazanmanız mümkündür.

Kutu katlama

Kutu katlama

Yapmanız gereken internet üzerinden iş veren bu firmalar ile iletişime geçerek iş talebinde bulunmanız dır. Anlaşmaya vardığınız firma tarafından farklı ebatlardaki açık haldeki kartonlar evinize kadar gönderilecektir. Sizin yapmanız gereken bu kartonları belirtilen şekilde katlayıp kutu haline getirmeniz olacaktır. Bu kolay işi yapmanız için günlük 2 – 3 saat gibi bir vaktinizin olması yeterli olacaktır. Bu iş sayesinde aile ekonominize katkı sağlayabilir ve kredi veya kredi kartı borcunuzu rahatlıkla ödeyebilirsiniz.Burdur evlere işveren firmalar 2017 Konusuna 20 Yorum Yapıldı

Devlet Destekleri ve Evde İş İlanlarını Takip Etmek için Sayfamızı Beğenin! 1. katlama paketleme nıkah sekerı v.s dedi ki:

  Burdur merkezde oturuyormm ek ıse cok ıhtıyacm var lutfen donus tapın cok sevınırım

 2. Kutu katlanır, kürdan paketlenir dedi ki:

  Evde kutu katlanır

 3. Kutu katlanır, kürdan paketlenir dedi ki:

  Evde iş istiyorum

 4. mandal boyama, paketleme dedi ki:

  Isparta merkez.Evde paketleme,kutu katlama,boyama,kokulu taş yapımı yaparım

 5. zeynep dedi ki:

  kutu katlanır kurdan paketlenır

 6. katlama paketleme montaj yapıştırma vs dedi ki:

  Bu işlere elim yatkındır istenilen şartlarda ve sürede titiz çalışılarak teslim yapılır

 7. Evde kına paketleme. davetiye katlama, tütün sarma, kurdele işi, kalem montajı, bebek mevlit şekeri, papatya tacı, kürdan paketleme, makas montajı dedi ki:

  Evde kına paketleme. davetiye katlama, tütün sarma, kurdele işi, kalem montajı, bebek mevlit şekeri, papatya tacı, kürdan paketleme, makas montajı temiz ve titiz çalışma ile istenilen sürede yapabilirim

 8. Paketleme ve diğerleri dedi ki:

  Burdur Gölhisar. Lütfen dönüş yapın. Çok ihtiyacım var.

 9. Kutu katlama dedi ki:

  Burdur merkezde oturuyorum ek is yapmak istiyorum

  1. herşey dedi ki:

   uzun süreli. emekliyim

 10. Burdur merkezde yasıyorum evde kına paketleme davetiye katlama mandal boyama tütün sarma bebek mevlit şekeri kürdan paketleme işleri yapılır dedi ki:

  Burdur merkezde yasıyorum evde kına paketleme davetiye katlama mandal boyama tütün sarma bebek mevlit şekeri kürdan paketleme işleri yapılır

 11. Paketleme,montaj,dikis,kalem montaj dedi ki:

  Güvenilir hizmet

 12. Paketleme nikah şekerleri ve işler yaparim ve bnzeei dedi ki:

  Paketleme mandal boyama kına paketleme ve benzeri işler yaparim lütfen bana ulaşımın açık ihtiyacım var

 13. Kurdan paketleme dedi ki:

  Kurdan paketleme nikah sekeri kisacasi elimizden herturlu is gelir ise ihtiyacimiz vardir

 14. Kurdan karton nikah şekeri işleri yapabilirim dedi ki:

  Paketleme

 15. davetiye katlama´.tütün sarma. kına paketleme.kürdan paketleme dedi ki:

  iş istıyorum

 16. Davetiye katlama, kına paketleme, karton katlama, nikah şekeri yapımı mandal işı v.b işler yapabilirim. Burdur merkezde ikamet ediyorum. Şimdiden teşekkürler. dedi ki:

  Davetiye katlama, kına paketleme, karton katlama, nikah şekeri yapımı mandal işı v.b işler yapabilirim şimdiden teşekkür

 17. Davetiye katlama, kına paketleme, karton katlama, nikah şekeri yapımı mandal işı v.b işler yapabilirim. Burdur merkezde ikamet ediyorum. Şimdiden teşekkürler. dedi ki:

  Burdur merkezde ikamet ediyorum. Tecrubeliyim.

 18. kurdan paketleme kina paketleme davetiye katlama karton katlama dedi ki:

  Burdur merkezde ikamet ediyorum bana göre bi iş ayarlarsaniz çok memnun olurum smdiden tsekkurler

 19. Kutu katlama poset katlama nikah şekeri vb isler yapabilirim dedi ki:

  Burdur kemer pınarbaşı köyü neslihan türkol ihtiyacim var

Sayfa başına git