Bayburt evlere iş veren firmalar 2017 Yeni iş fırsatları

Bayburt evlere iş veren firmalar 2017

Bayburt evlere iş veren firmalar 2017
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 442 kez okundu.


Bayburt evlere iş veren firmalar 2017

Bayburt’da yaşayan insanların geçim sıkıntısı çektiği dönemlerde en çok başvuru yaptığı işlerin başında evlere iş veren firmalar gelmektedir. Farklı nedenlerden dolayı dışarıda tam süreli çalışma imkanı olmayan ev hanımlarının bir çoğu evlere iş veren firmalardan talep ettikleri işler sayesinde para kazanmakta ve aile ekonomilerine ciddi anlamda katkı sağlamaktadırlar. Evde çalışarak para kazandıran bir çok firma ve bunların temin ettiği yüzlerce çeşit iş bulunmaktadır. Evde kına paketleme, davetiye katlama, boncuk işi, tespih dizme işi, kurdele işi, oya işi gibi bir çok farklı işten kendinize en uygun olanının belirleyebilir ve firmalardan bu işleri talep edebilirsiniz. Ev işlerinden kalan zamanınızı televizyon karşısında geçirmekten sıkıldıysanız veya kredi kartı borcunuzu ödemekte zorlanıyorsanız sizde evinizde oturduğunuz yerden günde 3 – 5 saatinizi ayırarak bu tür işler yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Ülkemizin nüfus bakımından en küçük ili olan Bayburt tarım ve hayvancılığa bağlı bir ekonomiye sahip olduğu için sanayi kuruluşları da aynı ürünler üzerine gelişmektedir. Peynir ve tereyağ fabrikalarının yanında un fabrikalarının oluşturduğu sanayi kuruluşlarında bayanlara yönelik iş imkanı fazla bulunmamaktadır. Bayburt, Aydıntepe ve Demirözü’de oturan bayanlar iş bulmakta zorlanmakta ve zamanlarını evlerinde geçirmektedir.

Bayburt evde makas montajı işi veren firmalar

Bayburt ve ilçelerinde oturan binlerce ev hanımı evlerinde farklı türden işler yaparak para kazanmaya çalışmaktadır. İnternet’ten kısa bir araştırma yaptığınızda sizde göreceksiniz ki binlerce farklı üründe evlere iş veren firmalar bulunmaktadır. Ev hanımlarının oluşturduğu bu iş gücü firmaların dikkati çekmekte ve her geçen yıl daha fazla tercih edilmektedir. Bu en büyük nedeni ev hanımlarını daha düşük maaşlar talep etmesi ve sigorta, yemek, servis gibi masraflarının olmaması. Bu sektörlerden bir tanesi de evde makas montajı olarak dikkat çekmektedir. İnternet’ten kısa bir araştırma yaptığınızda iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. İletişime geçeceğiniz firmalardan iş hakkında bilgi alabilir ve iş talebinde bulunabilirsiniz. Kolay işler kategorisinde olan bu işi isteyen bütün ev hanımları tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir. Fakat bu işin adetleri biraz yüksektir. Güzel bir miktarda para kazanmak isteyen bir ev hanımı ayda 1000 – 1500 adet makas montajı yapması gerekmektedir. Bu işi ister haftalık olarak isterseniz aylık olarak talep edebilirsiniz. Evinizde çalışarak bu tür işler yapmak istiyorsanız gündelik işlerinin dışında minimum 5 – 6 saat gibi bir zaman ayırmak zorundasınız. Bu iş ilk başlarda çok kolay gibi gözükse de adetler çok fazla olduğu için belirli bir zaman sonra sıkıcı ve zor bir hal alabilmektedir. Bu gibi durumlara düşmemek için arkadaş veya komşularından oluşturabileceğiniz 4 – 6 kişilik küçük gruplar oluşturmanız sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Eğer evde makas montajı işini sıkılmadan ve istenilen adetleri zamanında yapabilirseniz aylık 1500 ile 1800 lira arasında para kazanmanız mümkündür.

Bayburt evlere örgü işi veren firmalar

Bayburt’da evde örgü işi yaparak ek kazanç sağlamak isteyen binlerce bayan bulunmaktadır. Geçim sıkıntısı çeken ailelerin ek kazanç peşinde olduğu şu günlerde ev hanımları da kendi imkanlarını kullanarak para kazanmayı ve aile ekonomilerine katkı sağlamayı amaçlamaktadırlar. Genellikle genç kızların annelerinden öğrendiği örgü işini kendi ihtiyaçlarını karşılamak için kullanmaktadırlar. Yaptığınız örgü işini paraya çevirmek istemez misiniz. İnternet üzerinde yüzlerce firma el örgüsü ürünlerin satışını yapmaktadırlar. Her ne kadar son yıllarda örgü işi makinelarla yapılsa da bir çok insan elde örülmüş ürünleri talep etmektedir. El örgüsü ile yapılan ve en çok talep gören ürünlerin başında şal, atkı, bere, sabunluk, hırka ve kazak gelmektedir. Siz bunlardan birini veya birkaçını örebiliyorsanız bu işi talep eden firmalara pazarlayabilirsiniz. İnternet üzerinden Bayburtda evlere örgü işi veren firmalara ulaşabilirsiniz. Bu firmalardan yapacağınız iş talebiniz kabul edilir ise firma tarafından gönderilen ip ve model kataloğu sayesinde bu işi yapabilirsiniz. Kış aylarının yaklaştığı bu günlerde firmalar bu işi yapacak ev hanımlarını aramaktadır. Yaptığınız örgü türüne göre ücretlendirmenin yapıldığı bu iş sayesinde aylık 800 – 1500 lira arasında para kazanabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyen bayanların gündelik işlerinin dışında evde örgü işi için 4 – 5 saat gibi bir boş vakit ayırmaları gerekmektedir. Sizde evde boş vakitlerinizi televizyon karşısında harcamak istemiyor ve para kazanmak istiyorsanız bu işi yapmalısınız. Kastamonu ve ilçelerinde oturan yüzlerce ev hanımı evde örgü işi sayesinde ekonomik özgürlüğünü kazanmaktadır.

Bayburt evde zımba teli kutulama işi veren firmalar

Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarına yönelik iş veren firmaların verdiği işlerden bir tanesi de evde zımba teli kutulama işi olarak dikkat çekmektedir. Bayburt ve ilçelerinde yaşayan ev hanımlarının ev işleri dışındaki zamanlarında rahatlıkla yapabilecekleri bu iş sayesinde aylık 750 – 1200 lira arasında para kazanarak aile ekonomilerine katkı sağlamaları mümkündür. Sizde evdeki boş zamanlarınızı televizyon karşısında geçirmekten sıkıldıysanız bu işi yaparak zamanınızı daha verimli geçirebilir ve para kazanabilirsiniz. Ülkemizde son zamanlarda ev hanımları internet üzerinden evlere iş veren firmalardan talep ettiği işler sayesinde para kazanmakta ve borçların ödenmesinde ailesine destek olmaktadırlar. Yapılması kolay olan bu iş için gerekli olan malzemeler firma tarafından evinize kargo ile gönderilmektedir. Sizin yapmanız gereken farklı ebatlardaki zımba tellerini gönderilen kutulara istenildiği gibi yerleştirip paketlemenizdir. Evinizde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz bu işi ister tek başınıza isterseniz eşinizle birlikte rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizde evde oturmaktan sıkıldıysanız veya acil paraya ihtiyacınız var ise bira an önce bu işi veren firmalardan iş talebinde bulunmalısınız.Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. zımba teli paketleme dedi ki:

    Zımba tsli kutulama ben bayburt merkezde oturuyorum ve bu ise cok ihtiyacim var normal calisamiyorum.iki cocugum oldu icin zor oluyor lutfen bana ulasirsaniz cok sevinirim katalog isi olanlar sakin aramayi

  2. Dantel patik yada herhangi bir paketleme işi dedi ki:

    Dantel patik yada her hangi ev işi feysbuk mesincırdan dönüş yapın mail adresime giremiyorum

  3. evde el işi dedi ki:

    merhaba ben ev hanımıyım el işi (bebek yeleği bere atkı kazak)vs el işleri yapıyorum bayburtta ıakamet etmekteyım ayrıca bır kıtap yazıyorum yazarım bu konularda bana yardımcı olabilirsenız sevınırım ıyı calısmalar

Sayfa başına git