Alanya evlere iş veren firmalar(EK İŞLER İLETİŞİM)

Alanya evlere iş veren firmalar

Alanya evlere iş veren firmalar
3 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 3.349 kez okundu.


Alanya evlere ek iş imkanları

Antalya’ nın en çok ziyaret edilen ilçesi Alanya’ da oturan ev hanımları evlere iş veren firmalardan ek iş alarak para kazanmaya devam ediyor. Alanya Bektaş, Çarşı, Cikcilli, Hacet, Güllerpınarı, Büyükhasbahçe, Küçükhasbahçe, Saray, Tepe, Sugözü, Kadıpaşa, Tophane, Hisariçi, Hacımehmetli Kızlarpınarı mahallerinde ve köylerinde oturanlara evlere iş veren firmalar ek iş imkanı sağlıyor.

Yaz ve kış turizminin en çok yoğun olduğu ve kalabalık olan bu ilçemizde geçim sıkıntısı yaşamak istemeyenler yapacakları ek işler sayesinde ailelerine katkı sağlayabilir. Özellikle de ev hanımları evden yapılabilecek ek işleri aramakta ve bu işleri yaparak ailelerine katkı sağlamayı düşünmektedir. Bizde ek iş arayan ve evlere iş veren firmalara ulaşmak isteyenler için firmalara başvuru yapabileceğiniz alan oluşturmaya devam ediyoruz.

Alanya evden ek iş fırsatları

Alanya ülkemize turizm açısından en çok katkı sağlayan ilçelerimizin arasında her zaman ön sıralardadır. Kültür mirası listesine girmeye hazırlanan Alanya kalesi gibi birçok doğa harikası yerler ve görülmesi gereken doğal güzellikleri ile göze çarpan ilçemize yerli ve yabancı turistler ziyaret etmekte dolayısıyla yaz aylarında artan turist sayısını ilçe nüfusuna etki etmektedir. Kalabalık olan her şehir merkezinde olduğu gibi ek iş arayışında olan herkes gibi Alanya’ da oturanlarda evlerinden çıkmadan ek  iş arayışına girmektedir. Birçok kişiye ek iş veren firmalar sayesinde aile bütçesine katkı sağlamak isteyen öğrenci, ev hanımı ve emekli farketmeden boş zamanlarında yapabilecekleri ek işler ile her zaman para kazanabilmektedir.

Evden bayanlar evden yaprak sarma dolma işleri, ev yemekleri ve mantı, börek gibi işleri yaparak anlaşacağı lokanta ve restoranlara vererek  de ek iş yapabilirler. Evden ütü, evden katalog ürünü satışı, çocuk bakıcılığı, hasta ve yaşlı bakımı, evden kozmetik ürün ve iç giyim satışı evden tütün sarma gibi işleri de yaparak para kazanabilirsiniz. Kendi yaptığınız dantel, dikiş, nakış, iğne oyası, firkete, örgü işleri, bere atkı örme, hırka yelek, patik, çorap gibi örgü işlerinizi de satarak evinizden para kazanabilirsiniz.

Antalya Alanya Merkez evlere iş veren firmalar

Alanya ve civarı belde ve köylerde oturan ve boş zamanlarında ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere firmalar genellikle kına paketleme, sabun paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme, mandal montajı, etiket yapıştırma, dikiş nakış, boncuk işi, boncuk dizme kalem montajı gibi işler vermektedir. Bu işleri veren firmalar genellikle montajı ve yapımı kolay olan bu işler için evden çalışmak isteyen bayanları tercih etmektedir. Ev ortamının rahatlığında ve istenilen saatler arasında istenilen saat ayırılarak yapılabilecek bu ek işler sayesinde birçok ev hanımı para kazanmaktadır.

Evden yapılabilecek ek işler hakkında daha detaylı bilgiler verecek olursak, Alanya da turistlerin ilgisini çekebilecek ve satışından para kazanılabilecek işleri de evden yapabilirsiniz. Hediyelik eşya yapımları da evden yapılacak işler arasında olabilir. Yöreye has su kabağından abajurleri evden yaparak para kazanan birçok ev hanımı ailesine katkı sağlamaktadır. Su kabağını istediğiniz figürleri üzerine çizerek ince bir işçilikle oyarak kendi su kabağı abajurunuzu yapabilirsiniz. Bu sayede hem geleneksel el sanatlarının yapılması ve yaşatılmasına destek olur, hem de satışından gayet güzel paralar kazanabilirsiniz. Alanya’ ya has yöresel figürleri işleyerek geleneksel el sanatlarından su kabağı oymacılığı, ahşap oymacılığı işleri aklınızda bulunsun. Firmaların verdiği değişik hediyelik eşya ve paketleme işlerinden de para kazanabilirsiniz..

Alanya evlere iş veren firmalar

Alanya evlere iş veren firmalar

Alanya evlere iş veren firmalar başvuru

Yapımı kolay ve pratik olan evden ek iş fikirlerine ve iş veren firmaların hangi işler verdiklerinden yazımızda söz eettik. Sizde evden yapılabilecek ek işler sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Alanya Bektaş, Çarşı, Cikcilli, Hacet, Güllerpınarı, Büyükhasbahçe, Küçükhasbahçe, Saray, Tepe, Sugözü, Kadıpaşa, Tophane, Hisariçi, Hacımehmetli Kızlarpınarı mahallerinde de oturan ve evlere iş veren firmalara başvuru yapmak isteyenler sitemiz aracılığıyla başvuru yapabilir. Yazımızın en alt kısmında bulunan yorum bölümüne yapacağınız işi ve kişisel bilgilerinizden isminizi, soyisminizi ve e- mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Firmaların istediği şartları yerine getirerek alacağınız işleri zamanında ve eksiksiz olarak teslimatını yaparak uzun yıllar boyunca ek işlerden para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sizde evlere  iş veren firmalara başvuru yaparak para kazanın!ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Sabun paketleme , kına paketleme , davetiye katlama , nikah şekeri paketleme ve buna benzer her turlu işi yapmak istiyorum . dedi ki:

    Öğrenciyim çalışıp para ihtiyacimi karşılamak istiyorum ilgilenirseniz cok sevinirim . Elim bu islere yatkın . Acil ise ihtiyacım var

Sayfa başına git