Alanya evlere iş veren firmalar(EK İŞLER İLETİŞİM)

Alanya evlere iş veren firmalar

Alanya evlere iş veren firmalar
3 Kasım 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Alanya evlere ek iş imkanları

Antalya’ nın en çok ziyaret edilen ilçesi Alanya’ da oturan ev hanımları evlere iş veren firmalardan ek iş alarak para kazanmaya devam ediyor. Alanya Bektaş, Çarşı, Cikcilli, Hacet, Güllerpınarı, Büyükhasbahçe, Küçükhasbahçe, Saray, Tepe, Sugözü, Kadıpaşa, Tophane, Hisariçi, Hacımehmetli Kızlarpınarı mahallerinde ve köylerinde oturanlara evlere iş veren firmalar ek iş imkanı sağlıyor.

Yaz ve kış turizminin en çok yoğun olduğu ve kalabalık olan bu ilçemizde geçim sıkıntısı yaşamak istemeyenler yapacakları ek işler sayesinde ailelerine katkı sağlayabilir. Özellikle de ev hanımları evden yapılabilecek ek işleri aramakta ve bu işleri yaparak ailelerine katkı sağlamayı düşünmektedir. Bizde ek iş arayan ve evlere iş veren firmalara ulaşmak isteyenler için firmalara başvuru yapabileceğiniz alan oluşturmaya devam ediyoruz.

Alanya evden ek iş fırsatları

Alanya ülkemize turizm açısından en çok katkı sağlayan ilçelerimizin arasında her zaman ön sıralardadır. Kültür mirası listesine girmeye hazırlanan Alanya kalesi gibi birçok doğa harikası yerler ve görülmesi gereken doğal güzellikleri ile göze çarpan ilçemize yerli ve yabancı turistler ziyaret etmekte dolayısıyla yaz aylarında artan turist sayısını ilçe nüfusuna etki etmektedir. Kalabalık olan her şehir merkezinde olduğu gibi ek iş arayışında olan herkes gibi Alanya’ da oturanlarda evlerinden çıkmadan ek  iş arayışına girmektedir. Birçok kişiye ek iş veren firmalar sayesinde aile bütçesine katkı sağlamak isteyen öğrenci, ev hanımı ve emekli farketmeden boş zamanlarında yapabilecekleri ek işler ile her zaman para kazanabilmektedir.

Evden bayanlar evden yaprak sarma dolma işleri, ev yemekleri ve mantı, börek gibi işleri yaparak anlaşacağı lokanta ve restoranlara vererek  de ek iş yapabilirler. Evden ütü, evden katalog ürünü satışı, çocuk bakıcılığı, hasta ve yaşlı bakımı, evden kozmetik ürün ve iç giyim satışı evden tütün sarma gibi işleri de yaparak para kazanabilirsiniz. Kendi yaptığınız dantel, dikiş, nakış, iğne oyası, firkete, örgü işleri, bere atkı örme, hırka yelek, patik, çorap gibi örgü işlerinizi de satarak evinizden para kazanabilirsiniz.

Antalya Alanya Merkez evlere iş veren firmalar

Alanya ve civarı belde ve köylerde oturan ve boş zamanlarında ek iş yaparak para kazanmak isteyenlere firmalar genellikle kına paketleme, sabun paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme, mandal montajı, etiket yapıştırma, dikiş nakış, boncuk işi, boncuk dizme kalem montajı gibi işler vermektedir. Bu işleri veren firmalar genellikle montajı ve yapımı kolay olan bu işler için evden çalışmak isteyen bayanları tercih etmektedir. Ev ortamının rahatlığında ve istenilen saatler arasında istenilen saat ayırılarak yapılabilecek bu ek işler sayesinde birçok ev hanımı para kazanmaktadır.

Evden yapılabilecek ek işler hakkında daha detaylı bilgiler verecek olursak, Alanya da turistlerin ilgisini çekebilecek ve satışından para kazanılabilecek işleri de evden yapabilirsiniz. Hediyelik eşya yapımları da evden yapılacak işler arasında olabilir. Yöreye has su kabağından abajurleri evden yaparak para kazanan birçok ev hanımı ailesine katkı sağlamaktadır. Su kabağını istediğiniz figürleri üzerine çizerek ince bir işçilikle oyarak kendi su kabağı abajurunuzu yapabilirsiniz. Bu sayede hem geleneksel el sanatlarının yapılması ve yaşatılmasına destek olur, hem de satışından gayet güzel paralar kazanabilirsiniz. Alanya’ ya has yöresel figürleri işleyerek geleneksel el sanatlarından su kabağı oymacılığı, ahşap oymacılığı işleri aklınızda bulunsun. Firmaların verdiği değişik hediyelik eşya ve paketleme işlerinden de para kazanabilirsiniz..

Alanya evlere iş veren firmalar

Alanya evlere iş veren firmalar

Alanya evlere iş veren firmalar başvuru

Yapımı kolay ve pratik olan evden ek iş fikirlerine ve iş veren firmaların hangi işler verdiklerinden yazımızda söz eettik. Sizde evden yapılabilecek ek işler sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Alanya Bektaş, Çarşı, Cikcilli, Hacet, Güllerpınarı, Büyükhasbahçe, Küçükhasbahçe, Saray, Tepe, Sugözü, Kadıpaşa, Tophane, Hisariçi, Hacımehmetli Kızlarpınarı mahallerinde de oturan ve evlere iş veren firmalara başvuru yapmak isteyenler sitemiz aracılığıyla başvuru yapabilir. Yazımızın en alt kısmında bulunan yorum bölümüne yapacağınız işi ve kişisel bilgilerinizden isminizi, soyisminizi ve e- mail adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Firmaların istediği şartları yerine getirerek alacağınız işleri zamanında ve eksiksiz olarak teslimatını yaparak uzun yıllar boyunca ek işlerden para kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sizde evlere  iş veren firmalara başvuru yaparak para kazanın!Alanya evlere iş veren firmalar Konusuna 48 Yorum Yapıldı

Devlet Destekleri ve Evde İş İlanlarını Takip Etmek için Sayfamızı Beğenin! 1. Paketleme, katlama, dizme,montaj,yapıştırma,boyama yapılır. dedi ki:

  Paketleme, katlama, dizme,montaj,yapıştırma,boyama yapılır.

 2. ütü yapma dedi ki:

  Nikah şekeri davetiye katlama vb.isler yapabilirimm
  Alanya

  1. Ütü. Paketleme. Katlama vs. dedi ki:

   Her isi yaparim

  2. Paketle tütün sarma davetiye katlama nikah sekeri dedi ki:

   kına paketleme, sabun paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme,etiket yapıştırma işlerini yaparım

   1. Peketleme katlama dedi ki:

    Evde is

 3. sarma-utu-katlama-montaj v.b. dedi ki:

  alanya ici ve cevresindenden verilebilecek isler itina ile yapilip teslim edilir.
  metinde belirtilen her turlu is icin teklife acigiz.

 4. Katlama, paketleme ,çiçek yapma boncuk dizme vb. dedi ki:

  Nikah şekeri,kokulu sabun ve taş,davetiye katlama ,tesbih yapımı,kozadan ćiçek,hediyelik eşya yapımı ,sigara paketleme vb.işler özenle yapabilirim.

 5. katlama paketleme çocuk bakmak dedi ki:

  evde tütün sarma çocuk bakmak paketleme ve katlama işleri yapmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var

 6. paketleme ve tütün sarma dedi ki:

  merheba evde tütün sarma ve paketleme işleri yapabiliyorum .ve ek gelire çok ihtiyacim var

 7. kına paketleme, sabun paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme,etiket yapıştırma işlerini yaparım. dedi ki:

  Paketleme yapılır.

  1. kına paketleme davetiye katlama v,s dedi ki:

   evde para kazanarak aileme katkı saglamak

 8. kına paketleme, sabun paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme,etiket yapıştırma işlerini yaparım. dedi ki:

  İtibayla evde paketleme işi yapabilirim.

 9. kına paketleme, sabun paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme,etiket yapıştırma işlerini yaparım dedi ki:

  Selam kolay gelsin ben alanyadan dilek evde yapabilecegim cocuklarimin okulundan dolayi ek gelir imkani sunacak uygun bir iyi calismalar

 10. kına paketleme, sabun paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme,etiket yapıştırma işlerini yaparım dedi ki:

  Selam kolay gelsin ben alanyadan dilek evde yapabilecegim cocuklarimin okulundan dolayi ek gelir imkani sunacak uygun bir iyi calismalar

 11. kına paketleme, sabun paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme,etiket yapıştırma işlerini yaparım dedi ki:

  Selam kolay gelsin ben alanyadan dilek evde yapabilecegim cocuklarimin okulundan dolayi ek gelir imkani sunacak uygun bir is imkani varsa iyi calismalar

 12. Kokulu şişe kına paketleme nikah şekeri davetiye katlama kutu katlama kısacası evde çalışmak istiyorum dedi ki:

  Kokulu şişe yapımı davetiye katlama sabun paketleme nikah şekeri kutu katlama Mahmutlar alanyada ikamet ediyorum evde çalışmak istiyorum

  1. Kutu katlama nikah şekeri sabun paketleme veseyre dedi ki:

   Bende ev hanımıyimevde çalışmak istiyorum evime ek gelir sağlamak istiyorum boş durmakta hoşlanıyorum ihtiyacım var kira elektirik şu faturaların eşime destek olmak istiyorum Mahmutlar yaşıyorum.

   1. Peketleme katlama dedi ki:

    Cok guzel

 13. Paketleme katlama davatiye gibi işleri yapabilirim ev hanımıyım kızım da var boş vaktimiz çok acil ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim dedi ki:

  Acil dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen

 14. Davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, etiket yapıştırma dedi ki:

  Merhabalar! evde boş zamanlarım olduğu için evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

 15. Paketleme katlama davatiye gibi işleri yapabilirim ev hanımıyım kızım da var dedi ki:

  Mahmutlar alanyada ikamet ediyorum evde çalışmak istiyorum

 16. Kına paketleme sabun paketleme nikah şekeri paketleme davetiye katlama kutu katlama poşet katlama etiket yapıştırma işleri yapabilirim dedi ki:

  Evde çalışmam gerekli 3 tane okuyan çocuğum var eşim asgari ücretle çalışıyor evim kira birçok işi bir arada yapabilirim alanyada ikamet ediyorum

  1. davetiye kaltama estiket yapistirma sabun paket nikah sekeri paketleme dedi ki:

   Alanyada ikamet ediyorum esim geliri cok az veliren isleri yapabilirim cocugum oldugu icin onun ihtiyaclarini karsilamam gerekiyor

 17. Farketmez dedi ki:

  4 kisiyiz ek is istiyoruz alanya konaklida ikamet ediyoruz

 18. Paketleme süsleme dedi ki:

  Evde tek başıma yapabileceğim paketleme davetiye katlama süsleme işleri

 19. Pinar dedi ki:

  Alanya merkezdeyim evde katlama vs her isi yaparim lutfen

 20. paketleme dedi ki:

  Evde paketleme işi itina ile yapabilirim.

 21. Farketmez dedi ki:

  Alanyada üniversite öğrencisiyim bu işe gerçekten çok ihtiyacım var, evde kalıyorum kirayı ödemekte güçlük çekiyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Bana geri dönüş yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 22. Duygu doguluer dedi ki:

  Merhâba alanya obagol de oturuyorum evde ek is ariyorum

 23. teltoka paketleme kina paketleme davetiye hangisi olirsa dedi ki:

  hepsini yaparimda siz yeterki geri donus yapip is getirin ise cok ihtoyacim var

 24. Paketleme katlama tutun sarma her isi yapabilirim dedi ki:

  Ek is yapmak istiyorum alanyada oturuyorum

 25. kına paketleme, sabun paketleme, nikah şekeri, davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme,etiket yapıştırma işlerini yaparım dedi ki:

  Konaklı da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 26. Her isi yapabilirim dedi ki:

  Carsida oturuyorum alanyada evde is yapmak istiyorum acillll

 27. Katlama paketleme gibi işleri titizlikle yaparız dedi ki:

  Alanya oba göl de oturuyorum evde 3 kişiyiz ek gelir imkanı İÇİN evdeiş yapmak istiyoruz acil ihtiyacımız var

 28. hepsi olur zordayım dedi ki:

  hepside olur işim yok boştayım evde 4 kişiyiz acilen bekliyorum sayğılar

 29. Katlama paketleme gibi isleri titizlikle yapariz dedi ki:

  Alanya oba göl de oturuyoruz evde 3kisiyiz ek gelir imkani icin evde is yapmak istiyoruz acil ihtiyacimiz varr

 30. her is dedi ki:

  Konaklida oturuyrum

 31. her türlüiş olabilir dedi ki:

  lütfen ihtiyacım var.. dönüş yapın

 32. Katlama ve paketme isi yapabilirim dedi ki:

  Merhaba damlatas ta ikamet etmekteyim ev hanimiyim ve bos vaktim cok elimde hizlidir

 33. Tütün sarmak dedi ki:

  Alanyada yasiyorum ve evde tütün sarmak istiyorum.

 34. paketleme,katlama işleri dedi ki:

  Alanyada oturuyorum paketleme, katlama işleri yapabilirim

 35. TÜTÜN SARMA, sabun paketleme,davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme işleri yaparım. Özellikle tütün sarmada elim yatkın ve hızlıdır. İlgilenenler yazarsa çok sevinirim. dedi ki:

  TÜTÜN SARMA, sabun paketleme,davetiye katlama, kutu katlama, poşet katlama, tel toka paketleme işleri yaparım. Özellikle tütün sarmada elim yatkın ve hızlıdır. İlgilenenler yazarsa çok sevinirim.

 36. Sabiha dedi ki:

  Alanya da oturuyorum sabun paketleme davetiye katlama poşet katlama tel toka paketleme kutu katlama işleri yapmak istiyorum.

 37. Katlama paketleme ne olursa dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum katlama paketleme ne olursa..

 38. Katlama paketleme ne olursa dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum katlama paketleme ne olursa olsun…

 39. nur dedi ki:

  Her türlü evde yapılabilecek iş olabilir

 40. Paketleme,katlama,yapıştırma,montaj,tütün sarma işleriniz yapılır dedi ki:

  Alanya saray mahallesinde

 41. Paketleme,katlama,yapıştırma,montaj,tütün sarma işleriniz yapılır dedi ki:

  Alanya merkeZde

Sayfa başına git