Afyonkarahisar KOSGEB uygulamalı girişimcilik kursları ve iletişim (YENİ ADRES)

Afyonkarahisar KOSGEB uygulamalı girişimcilik kursları ve iletişim

Afyonkarahisar KOSGEB uygulamalı girişimcilik kursları ve iletişim
1 Eylül 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Afyonkarahisar KOSGEB kursları tarihi ve iletişim bilgileri

Afyonkarahisar’da yaşayan tüm girişimcilere hükümet KOSGEB desteği vermeye devam ediyor. Buna göre girişimcilerin Afyonkarahisar il sınırları içerisinde ikametgah etmesi gerekmektedir. Esnaf olmak isteyen ve işlerini büyütmek isteyen tüm girişimciler katıldıkları eğitim seminerlerine katılarak devletten teşvik ücretleri alabilirler. Afyonkarahisar’ın şehir merkezi başta olmak üzere, Başmakçı · Bayat · Bolvadin · Çay · Çobanlar · Dazkırı · Dinar · Emirdağ · Evciler · Hocalar · İhsaniye · İscehisar · Kızılören · Sandıklı · Sinanpaşa · Sultandağı ve Şuhut ilçelerinin tamamında yaşayan girişimciler için eğitim kurslarına katılabilmektedir. Katılan eğitim kursları aracılığı ile KOSGEB’den destek alan girişimciler esnaf olma yolunda teşvik ücreti alabildiği gibi alınan ücret sayesinde iş yerlerini büyütebilirler.

2017 yılında Afyonkarahisar KOSGEB kursları ne zaman?

2017 yılında Afyonkarahisar KOSGEB uygulamalı girişimcilik kursları ve iletişim  bilgilerine Buradan ulaşabilirsiniz.

KOSGEB Afyonkarahisar Müdürlüğü

Marulcu Mahallesi Erdal Akar Sokak No: 20 Afyonkarahisar
Eposta: afyonkarahisar@kosgeb.gov.tr
Tel:0272 223 45 12
Fax: 0272 223 45 16
Yukarıda belirtilmiş olan adres Afyonkarahisar KOSGEB’in genel müdürlülük adresidir. Girişimcilik kursuna katılmak ve konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen tüm vatandalar yukarıda belirtilmiş olan adrese gidebileceği gibi irtibat numaralarından KOSGEB eğitim seminerler hakkında da bilgi alabilir. Söz konusu iletişim bilgileri firmanın resmi internet sitesinden alınmış bilgiler günceldir.

İscehisar ESOB – KOSGEB Temsilciliği

Belediye 4 Nolu İşhanı Kat:2 İscehisar/AFYONKARAHİSAR
Eposta:
Tel:0272 341 27 77
Fax: 0272 341 45 44
Yukarıda belirtilmiş olan adres KOSGEB İscehisar’ın temsilcilik adresidir. Tüm bilgiler yeni güncel adresler olup veriler resmi internet site aracılığı ile alınmıştır. Afyonkarahisar ilinin İscehisar ilçesinde yaşayan tüm vatandaşlar söz konusu KOSGEB temsilciliği adresi üzerinden bilgi alabilir ve kurs seminerlerinin burada düzenlendiği takdirde teşvik ücretlerini almaya hak kazanabilirler.

KOSGEB Afyonkarahisar güncel kurs tarihleri ve detaylı bilgiler

Afyonkarahisar il sınırları içerisinde ikametgah eden tüm kişiler girişimcilik kurslarına katılarak buradan projelerini yetkili kişilere aktarabilir. Beğenilen tüm projeler değerlendirilmek üzere incelenmekte olup söz konusu vatandaşlara 150 bin liraya kadar teşvik ücretleri verilebilmektedir. KOSGEB Afyonkarahisar uygulamalı kurslara katılmak isteyenlerin şehir merkezlerinde yaşaması gerekmez. Afyonkarahisar’ın il sınırları içerisinde yaşayan herkes KOSGEB Afyonkarahisar kayıtlarını yapabildiği gibi katılacağı kısa süreli eğitim seminerlerini başarı ile tamamlamalarından sonra projeleri için gerekli desteği hükümet tarafından alabilir. KOSGEB Afyonkarahisar aracılığı ile genel olarak her ay kurs düzenlenmektedir.
Afyonkarahisar Emniyet Müdürlüğü için buradan
Afyonkarahisar İl Tarım Müdürlüğü için buradan


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sayfa başına git